Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ έγραψε:μια χαρα λεφτα θα δωσετε ολες που διαβαζω.η πιο ακριβη ειμαι εγω πφφφφφ.στο μητερα σφαγειο ειναι μ φαινεται,αλλα και ο γιατρος παιρνιε πολλα ...τι νακανω ομως χρονια τον εχω αυτο το γιατρο

εσενα ο γιατρος σου περνει πολλα οπως το λες το μιευτηριο τα ιδια θα δωσουμε

myAngels

myAngels
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλορίζικο το νέο θεματάκι!!! Με το καλό τα μωράκια μας!!!
κι εγώ φτιάχνω μια λίστα με το τι θα χρειαστούμε, απο αρχές του μήνα θα τρέχω... έχουν βγει τα καλοκαιρινά στα μαγαζια??

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λιγα πραγματα τωρα φερνουνε καινουρια.εγω βρηκα βεβαια νυχτικα πηρα δυο.θελω να παω h&m ν απαρω σουτιεν θηλασμου ολα οσα βρισκω εξω ειναι πανακριβα.παντως μεχρι 15 του αλλου πιστευω να χουν φερει ολοι καλοκαιρινα οσα μαγαζια ρωτησα τωρα φερνουν μερα με τη μερα

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν με βολευει το σουτιεν θυλασμου θα παω να παρω αθλητικο στηλ ειναι πολυ βολικα λενε και στο θυλασμο

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κοριτσάρες τι κάνετε?Πηγα σήμερα στον ενδοκρινολόγο,μου έδωσε μηχάνημα για να μετράω το ζάχαρο μου νηστική κ μετά το φαγητό(1-2 ώρες μετά)σήμερα που με μέτρησε είχα 68...μου έδωσε μια ενδεικτική διατροφή κ γενικά μου είπε να τρώω πιο πολύ πρωτείνη κ λαχανικά!!Ότι έχει σχέση με υδατάνθρακα να τα αποφεύγω!!Πάντως μου είπε ότι δεν είμαι χοντρή κ πως αν προσέξω έστω κ λίγο όλα θα πάνε μια χαρά!! Very Happy

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μόλις φάγαμε και εμείς ( πατάτες και αυγά ) στην μαμα μου

Lamara και εύα μπράβο μια χαρά η καμπύλη......

Evelin εγώ πήρα της inglessina το καρότσι και είναι αρκετά ελαφρύ και ανοίγει και κλείνει με το 1 χέρι Very Happy

Ευα όταν πας στα h&m πες μας είναι καλά τα σουτιέν ?
Θέλω και εγώ να πάρω,,,, Αλλα΄δεν τα πολυεμπιστεύομαι....

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimitrav έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάρες τι κάνετε?Πηγα σήμερα στον ενδοκρινολόγο,μου έδωσε μηχάνημα για να μετράω το ζάχαρο μου νηστική κ μετά το φαγητό(1-2 ώρες μετά)σήμερα που με μέτρησε είχα 68...μου έδωσε μια ενδεικτική διατροφή κ γενικά μου είπε να τρώω πιο πολύ πρωτείνη κ λαχανικά!!Ότι έχει σχέση με υδατάνθρακα να τα αποφεύγω!!Πάντως μου είπε ότι δεν είμαι χοντρή κ πως αν προσέξω έστω κ λίγο όλα θα πάνε μια χαρά!! Very Happy

καλό το σάκχαρό σου δήμητρα εύχομαι όλα καλά ....

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art25kar έγραψε:Μόλις φάγαμε και εμείς ( πατάτες και αυγά ) στην μαμα μου

Lamara και εύα μπράβο μια χαρά η καμπύλη......

Evelin εγώ πήρα της inglessina το καρότσι και είναι αρκετά ελαφρύ και ανοίγει και κλείνει με το 1 χέρι Very Happy

Ευα όταν πας στα h&m πες μας είναι καλά τα σουτιέν ?
Θέλω και εγώ να πάρω,,,, Αλλα΄δεν τα πολυεμπιστεύομαι....
koita ουτε εμενα μαρεσουν τα ρουχα του αλλα η ξαδερφη μ που πηρε και τα ειδα ειναι ιδιο με ενα δικο μου που πηρα 25 ευρω.οταν παω θα σ πω κιολας αν εχει βεβαια..

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art25kar έγραψε:
dimitrav έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάρες τι κάνετε?Πηγα σήμερα στον ενδοκρινολόγο,μου έδωσε μηχάνημα για να μετράω το ζάχαρο μου νηστική κ μετά το φαγητό(1-2 ώρες μετά)σήμερα που με μέτρησε είχα 68...μου έδωσε μια ενδεικτική διατροφή κ γενικά μου είπε να τρώω πιο πολύ πρωτείνη κ λαχανικά!!Ότι έχει σχέση με υδατάνθρακα να τα αποφεύγω!!Πάντως μου είπε ότι δεν είμαι χοντρή κ πως αν προσέξω έστω κ λίγο όλα θα πάνε μια χαρά!! Very Happy

καλό το σάκχαρό σου δήμητρα εύχομαι όλα καλά ....
μπραβο αντε και κανεις διατροφη ε?και γω .χχχχχχχ οχι για καποιο λογο υγειας αλλα αισθανομαι οτι εχω παρει πολλα και αγχωθηκα.δεν ξερω αν κανει καλο που πειναω και δεν τρωω Mad Crying or Very sad .τωρα θελω να φαω ενα cupcake γμτ με κοιταει καταματα τι να κανω??????????

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ έγραψε:
art25kar έγραψε:
dimitrav έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάρες τι κάνετε?Πηγα σήμερα στον ενδοκρινολόγο,μου έδωσε μηχάνημα για να μετράω το ζάχαρο μου νηστική κ μετά το φαγητό(1-2 ώρες μετά)σήμερα που με μέτρησε είχα 68...μου έδωσε μια ενδεικτική διατροφή κ γενικά μου είπε να τρώω πιο πολύ πρωτείνη κ λαχανικά!!Ότι έχει σχέση με υδατάνθρακα να τα αποφεύγω!!Πάντως μου είπε ότι δεν είμαι χοντρή κ πως αν προσέξω έστω κ λίγο όλα θα πάνε μια χαρά!! Very Happy

καλό το σάκχαρό σου δήμητρα εύχομαι όλα καλά ....
μπραβο αντε και κανεις διατροφη ε?και γω .χχχχχχχ οχι για καποιο λογο υγειας αλλα αισθανομαι οτι εχω παρει πολλα και αγχωθηκα.δεν ξερω αν κανει καλο που πειναω και δεν τρωω Mad Crying or Very sad .τωρα θελω να φαω ενα cupcake γμτ με κοιταει καταματα τι να κανω??????????
Τσίμπα το μην το λυπάσε...Κοίτα αν τρώς ένα γλυκάκι την ημέρα χωρις να έχεις θέμα με την υγεία δεν το βλέπω νκακό..αλλά με μέτρο!Σχεδόν ότι τρώω θα συνεχίσω γιατί ούτος η άλλως ζυμαρικά ολικής τρώω γάλα πίνω κάθε πρωί απλά τώρα άρχισα να τρώω κάθε 3 ώρες..Ίσως να έφταιγε κ αυτό...Γιατί έμενα αρκετες ώρες νηστική..

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art25kar έγραψε:
dimitrav έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάρες τι κάνετε?Πηγα σήμερα στον ενδοκρινολόγο,μου έδωσε μηχάνημα για να μετράω το ζάχαρο μου νηστική κ μετά το φαγητό(1-2 ώρες μετά)σήμερα που με μέτρησε είχα 68...μου έδωσε μια ενδεικτική διατροφή κ γενικά μου είπε να τρώω πιο πολύ πρωτείνη κ λαχανικά!!Ότι έχει σχέση με υδατάνθρακα να τα αποφεύγω!!Πάντως μου είπε ότι δεν είμαι χοντρή κ πως αν προσέξω έστω κ λίγο όλα θα πάνε μια χαρά!! Very Happy

καλό το σάκχαρό σου δήμητρα εύχομαι όλα καλά ....
Ευχαριστώ πολύ νά'σαι καλά!! Very Happy

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φάτο Ευα Laughing Laughing

Τώρα έχουμε και δικαιολογία Very Happy

( και εγώ πολλά εχω πάρει αλλά θα τα χάσουμε μετά)

Στα Ηρα είδα ένα τέλειο με δαντέλα ( σουτιέν θηλασμού) στα 20 ευρώ....
έλεγα να παώ να δω και εκεί...

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μετά την γέννα δεν θα φοράμε μικρότερο νούμερο, για λίγες ημέρες θα έχουμε μικρή κατακράτηση και τεράααααστια στήθη, προσέξτε τα νούμερα στις εφαρμοστές νυχτικιές!!
Chrisbi ευχαριστώ κι απο εδώ!
Τελικά με τις τιμές των γιατρών νομίζω οτι στην Β. Ελλάδα είστε πιο τυχερές. Κοπέλες από Καβάλα και γύρω περιοχές δεν πληρώνουν ούτε δραχμούλα που γεννάνε. Εχω φίλες. Το καλοκαίρι που τα λέγαμε μου πέσαν τα μαλλιά! Πόσο μας εκμεταλεύονται εδώ..
Καλό απόγευμα, προσπαθώ να συμμαζέψω για να σχολάσω! Φιλιά!

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
HappyMama έγραψε:Κορίτσια μετά την γέννα δεν θα φοράμε μικρότερο νούμερο, για λίγες ημέρες θα έχουμε μικρή κατακράτηση και τεράααααστια στήθη, προσέξτε τα νούμερα στις εφαρμοστές νυχτικιές!!
Chrisbi ευχαριστώ κι απο εδώ!
Τελικά με τις τιμές των γιατρών νομίζω οτι στην Β. Ελλάδα είστε πιο τυχερές. Κοπέλες από Καβάλα και γύρω περιοχές δεν πληρώνουν ούτε δραχμούλα που γεννάνε. Εχω φίλες. Το καλοκαίρι που τα λέγαμε μου πέσαν τα μαλλιά! Πόσο μας εκμεταλεύονται εδώ..
Καλό απόγευμα, προσπαθώ να συμμαζέψω για να σχολάσω! Φιλιά!


όντως μου είχε κάνει και εμένα εντύπωση όταν γέννησα που είχα ίδια κοιλιά Shocked και στήθος μεγάλο από το γάλα βέβαια....

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ σε δημόσιο θα γεννήσω τι να κάνω λόγο οικονομικών...αλλά έχω κ μια φίλη που αν κ έχει φύγει από το νοσοκομείο έχει πάει Γιάννενα όταν θα γεννάω θα πάρει τηλ για να με προσέξουν λιγάκι παραπάνω...Κ κάπως ηρέμησα αλλιώς σκεφτόμουν για Αλεξανδρούπολη στο Πανεπιστιμιακό...Πρέπει να πάω κ στο ΙΚΑ για τα επιδόματα να κάνω τα χαρτιά μου...Εσείς θα τα κάνετε?

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimitrav έγραψε:Εγώ σε δημόσιο θα γεννήσω τι να κάνω λόγο οικονομικών...αλλά έχω κ μια φίλη που αν κ έχει φύγει από το νοσοκομείο έχει πάει Γιάννενα όταν θα γεννάω θα πάρει τηλ για να με προσέξουν λιγάκι παραπάνω...Κ κάπως ηρέμησα αλλιώς σκεφτόμουν για Αλεξανδρούπολη στο Πανεπιστιμιακό...Πρέπει να πάω κ στο ΙΚΑ για τα επιδόματα να κάνω τα χαρτιά μου...Εσείς θα τα κάνετε?

Εγώ έχω δημόσιο και δεν ξέρω τι κάνω....

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art25kar έγραψε:
dimitrav έγραψε:Εγώ σε δημόσιο θα γεννήσω τι να κάνω λόγο οικονομικών...αλλά έχω κ μια φίλη που αν κ έχει φύγει από το νοσοκομείο έχει πάει Γιάννενα όταν θα γεννάω θα πάρει τηλ για να με προσέξουν λιγάκι παραπάνω...Κ κάπως ηρέμησα αλλιώς σκεφτόμουν για Αλεξανδρούπολη στο Πανεπιστιμιακό...Πρέπει να πάω κ στο ΙΚΑ για τα επιδόματα να κάνω τα χαρτιά μου...Εσείς θα τα κάνετε?

Εγώ έχω δημόσιο και δεν ξέρω τι κάνω....
Θα γεννήσσεις σε δημόσιο νοσοκομείο?

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy σαββατο παω να δω το νινι μουυυυυυυυυυ.ενα μηνα εχω να το δω αντε ντε.... Smile

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ έγραψε: Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy σαββατο παω να δω το νινι μουυυυυυυυυυ.ενα μηνα εχω να το δω αντε ντε.... Smile
Τι καλά!!Εγώ αρχές του άλλου μήνα θα πάω... Crying or Very sad αλλα οκ αφού τον αισθάνομαι είμαι ήρεμη!!

Anna_K

Anna_K
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κοριτσια,τι κανετε?Δε προλαβα να μπω καθολου,αυριο περιμενω τον αδερφο μου,με μια ξαδερφη μου και τα δυο της παιδια,ερχονται απο Κρητη και θα μεινουν 2-3 μερες και ειχα δουλιτσες,σουπερ μαρκετ και τετοια.
Εμεις ακομα δε συζηταμε για βαφτιση ετσι στο γενικο καμια φορα,ας γεννηθει το παιδι με το καλο και οποτε εχουμε τα λεφτα την κανουμε,α το ονομα μας θα ειναι Ελενα απο τη μαμα μου.Καλοριζικο κι αυτο το θεματακι μας,μονο ευχαριστα να γραφουμε!!! Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 - Σελίδα 2 536304

Ευα κι εμενα με πιανουν κατι κραμπες σαν δυνατα τσιμπηματα και δε μπορω να κουνηθω για καποια δευτερολεπτα..Μπραβο μια χαρα οι εξετασεις,κι εμενα ειναι πολυ καλες.

Lamara κι εγω το ιδιο ενοιωθα με τη καμπυλη χαλια και ολη την υπολοιπη μερα ζαλιζομουν κι ετρεμα,μετα ηθελα να φαω ολα τα αλμυρα του κοσμου.

Happy mama γιατι περασες τραγικα στο Λητω ο γιατρος μου λεει καλυτερα να γεννησω εκει,αν επιτρεπεται πες μου με ενδιαφερει

Σημερα το βραδυ εχουμε γιατρο,θα δω τη μπεμπουλα μου,μετα απο 3 βδομαδες

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mprabo μια χαρα και εσυ με την καμπυλη.ολα καλα λοιπον...ειμαι γουρουνα το φαγα το cupcake Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
για πειτε κοριτσια μου καλυντικα για το μωρο χτενουλα ψαλιδακι κρεμα για ποπο κλπ πηρατε ή οχι ακομη;εσεις εχετε μπει κ στον 7ο πρεπει να τελιωνετε σιγα σιγα.

Evelin


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια και εγω σε δημοσιο θα γεννησω λογο οικονομικων, αφου μονο ο αντρας μου δουλευει.Δε δεν θα πληρωσω τιποτα. Και κατι μαθηματα ψυχοπροφυλακτικης που θα κανω με τις μαιες του νοσοκομειου δωρεαν ειναι. Η γυναικολογος που πηγαινω κανονικα, εχει εξωτερικο ιατρειο και εκει θα πληρωναμε πολλα. Το συζητησα μαζι της και αυτη μου προτεινε το γιατρο που παω τωρα στο νοσοκομειο, ο οποιος με παρακολουθει απο τη 12η εβδομαδα.

Λοιπον δεν εχω αγορασει τιποτα ακομη και συνεχως διαβαζω οτι εσεις κατι εχετε παρει και αγχονομαι.

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μου σβησε το προηγουμενο μνμ..μαλλον κατι εκανα..

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ε σεις ποτε ειναι το σεμιναριο θηλασμου που ειχε στειλει καποια κοπελα δεν θυμαμαι ποια?τελος του μηνα ειναι?απο το λητω παντως δεν με πηραν οι μαλακες που ηταν για χθες....τα λεφτα ομως τα παιρνουν οταν ψωνιζουμε τσαντιστηκα με τους ηλιθιους

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις