Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
62 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 62 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Κορνηλια


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Χααχαχα σου λέει κι η κουμπάρα τι γίνεται..εργολαβία τα πήρε τα βαφτιστήρια?Very Happy  Αστειεύομαι!

Πιστοποιώ ότι εγώ δεν είμαι εσύ κι εσύ εγώ!Τι να πω με συγχωρείς..απλά είδα το θέμα και ρώτησα..που να φανταστώ..Rolling Eyes 

Πες της να δει το χάρτη να δει από που μπαίνω και θα δει ότι δεν έχω καμία σχέση με λαμία-αθήνα που γράφεις εσύ. Αν και να σου πω κι εγώ ασ'το καλυτερα βρε κοπέλα μου αφού το βλέπεις δεν τραβάει (εστω και βάπτιζες και 2ο..δεν καταλαβαίνω τι θα πείραζε..τέσπα..) θα έρθει από μόνο του..

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μέχρι τον επόμενο Μάρτιο δεν είμαι καθόλου σίγουρη αν θα βρεις μωράκι για να βαπτίσεις με τον άντρα σου.Κάτι φταίει σίγουρα.Ο άντρας σου,εσύ,το μωράκι σίγουρα όχι ,ισως οι γονεις του μωρού.Γι αυτό μήπως είναι καλύτερα να προσπαθήσετε να κάνετε ένα παιδάκι δικό σας ; Έτσι όπως το γράφεις απεγνωσμένα για να βαπτίσετε ένα μωράκι ο άλλος με το δίκιο του είναι και καχύποπτος.Μπας και είναι προϋπόθεση σε καμιά διαθήκη για να κληρονομησετε κάτι , μήπως σας έχει πιπιλίσει τον εγκέφαλο κανένας παλαιοημερολογίτης ,πάντως κάτι δεν πάει καλά.....

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ!Αμα ειναι να ξεκινανε παρεξηγησεις πριν καν γινεις νονα αστο απο τωρα γιατι δεν θες να φανταστεις τι εχεις να περασεις μετα απο παρεξηγησεις!!"δεν του πηρες καλο δωρο" "δεν πηρες ωραια λαμπαδα" "γιατι δεν πηρες και φορεμα και παπουτσια και καλσον και μπουφαν??"ασε σου λεω θα περασεις τελεια!!!!

54ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 Empty καλησπερα Κυρ Οκτ 06, 2013 9:28 am

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπερα κοριτσια....ΟΧΙ δεν μου πιπιλησε κανενας παλιοημερολογητης το μυαλο ......παιδακι δεν νομιζω οτι επιγει να κανω επειδη θελω να βαφτισω ενα μωρακι........ενα υπεροχο μυστηριο θελω να τελεσω και να βαλω καποιους ανθρωπους στην ζωη μου και δεν νομιζω οτι ειναι κακο.
Και ΝΑΙ χαλασα και αυτην την κουμπαρια γιατι απλα δεν πιστευει οτι δεν ειμαι η Κορνιλια............λεει οτι δεν ειμαι και κυρια τελος παντων...υπαρχει ΘΕΟΣ και Αυτον θα επρεπε να τρεμουμε λιγακι.
Την βρηκα την λυση θα παμε πρωτα Ο Θεος τον Δεκαπενταυγουστο στην Παναγια της Τηνου και θα σηκωσουμε απο εκει παιδακι,προς το παρων σκευτομαι οτι σε 4 μερες μερες θα χειρουργηθω και πρεπει να ειμαι ηρεμη οσο και να εχω στεναχωρηθει με το ολο θεμα στο φιναλε.........υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες αρκει να εχω την υγεια μου!

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ έγραψε:Καλησπερα κοριτσια....ΟΧΙ δεν μου πιπιλησε κανενας παλιοημερολογητης το μυαλο ......παιδακι δεν νομιζω οτι επιγει να κανω επειδη θελω να βαφτισω ενα μωρακι........ενα υπεροχο μυστηριο θελω να τελεσω και να βαλω καποιους ανθρωπους στην ζωη μου και δεν νομιζω οτι ειναι κακο.
Και ΝΑΙ χαλασα και αυτην την κουμπαρια γιατι απλα δεν πιστευει οτι δεν ειμαι η Κορνιλια............λεει οτι δεν ειμαι και κυρια τελος παντων...υπαρχει ΘΕΟΣ και Αυτον θα επρεπε να τρεμουμε λιγακι.
Την βρηκα την λυση θα παμε πρωτα Ο Θεος τον Δεκαπενταυγουστο στην Παναγια της Τηνου και θα σηκωσουμε απο εκει παιδακι,προς το παρων σκευτομαι οτι σε 4 μερες μερες θα χειρουργηθω και πρεπει να ειμαι ηρεμη οσο και να εχω στεναχωρηθει με το ολο θεμα στο φιναλε.........υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες αρκει να εχω την υγεια μου!
Μας τα λες πολύ μπερδεμένα .Θέλεις να βάλεις ανθρώπους στη ζωή σου και επιλέγεις ένα τρόπο να το κάνεις που είναι εντελώς αντισυμβατικός ενώ μπορείς να βάλεις ανθρώπους στη ζωή σου με άλλο τρόπο,να κάνετε φίλους,να γραφείτε σε ένα σύλλογο,γυμναστήριο ...κάτι άλλο τέλος πάντων.Μετά αφού κάνετε φίλους και βάλετε ανθρώπους στη ζωή σας ,μπορεί να βαπτίσετε και κανένα μωράκι αλλά αφού πρώτα έχετε κάνει τη γνωριμία η οποία κατ'αρχήν θα αντέξει στο χρόνο και κατά δεύτερον θα έχει "δουλευτεί" πριν βαπτίσετε το μωράκι.
Εσείς θέλετε να βρείτε κάποιον να ψάχνει Νονό και Νονά ,να βαπτίσετε το μωρό τους και μετά να γίνετε φίλοι !!!!
Ειλικρινά δεν σε "πιάνω" εκτός και αν φταίει η ίωση που έχουμε οικογενειακώς , με πυρετό και με τετραπλή κούραση γιατί εχω και τη μητέρα μου στο ΓΝΑ εδώ και 18 μέρες και πηγαινοέρχομαι !
Δηλαδή αν εμείς βαπτίζαμε ένα το μωρό μας ,θα βρίσκαμε εσένα που έχεις βάλει αγγελία και έτσι θα το βάπτιζες ,θα ξόδευες και κανένα 1000 το λιγότερο και μετά αν δεν σου μιλούσαμε ,εσύ θα είχες κάνει αυτό που ήθελες !!!
Δεν πάμε καλά !
Κορίτσι μου άκου να σου πω.
Νονά ή Νονός ,γίνεται κάποια ή κάποιος που είναι πολύ κοντινός φίλος στο ζευγάρι,κάποιος γείτονας που έχουν ιδιαίτερη φιλία, ακόμα και κάποιος συγγενής και δεν θα εξηγήσω τώρα τα υπέρ και τα κατά της κάθε απόφασης.
Δεν γίνεται φίλος ο οποιοσδήποτε που βάζει αγγελία.Η Βάπτιση δεν είναι ούτε έργο τέχνης ούτε ακίνητο προς πώληση ή ενοικίαση.Είναι κάτι πολύ σοβαρό,μία πράξη ισόβιας ευθύνης.
Σε στεναχωρώ,το ξέρω αλλά πας με την όπισθεν και είτε σου αρέσει είτε όχι τη γνώμη μου θα στη πω και πέτα τη.
Εύχομαι να πάει καλά η επέμβαση σου .η υγεία σου , όλα και σκέψου με άλλο πρίσμα το όλο θέμα γιατί κατ΄εμέ είσαι λάθος.Η υγεία σου προέχει ,να εστιάσεις σε αυτήν και όλα τα άλλα θα έρθουν αλλά με μία λογική σειρά και όχι παράλογη γιατί αυτό που λες είναι παράλογο . Στο λέω με όλο το σεβασμό στο άτομο σου που ούτε σε ξέρω ούτε έχουμε μιλήσει ούτε τίποτα αλλά ούτε και στο λέω για να στεναχωρηθείς ή για να κάνεις κολοτούμπες .
Αν επίσης νομίζεις ότι με το να βαπτίσεις ένα μωράκι θα έρθει σύντομα και το δικό σου γιατί θα σου ανταποδώσει ο Θεός το καλό που θα κάνεις,πίστεψε με θα γίνει αλλά πρώτα πρέπει να το πιστέψετε εσύ και ο άντρας σου πολύ και να το βάλετε σε απόλυτη προτεραιότητα.
Με το καλό να πάει η επέμβαση σου και περαστικά.

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νομιζω οτι πρωτη φορα θα συμφωνησω με ''την'' σονια.. ειναι πολυ καλο αυτο που θες να κανεις και σε τιμαει πολυ αλλα σκεψουτο και συ ο αλλο για να σε κανει πνευματικη μητερα του παιδιου του το λιγοτερο θα πρεπει να σε γνωριζει και κατ εμε να σε συμπαθει να σε αγαπαει να ξερει πως εισαι για να καταλαβει πως θα συμπεριφερεσαι στο παιδι του... τι να πω μακαρι να πανε ολα καλα και να τα καταφερεις κοιτα την υγεια σου και μην στεναχωριεσαι ολα θα ερθουν βολικα... περαστικα σου κ σιδερενια

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξεκινάμε με την υπόθεση ότι όλο το θέμα είναι αληθινό και όχι πάλι πλάκα:
Υπάρχουν ένα σωρό ιδρύματα ή και οικογένειες εκεί έξω με παιδάκια που υποφέρουν, πεινάνε και δεν έχουν τα απαραίτητα για να πάνε σχολείο. Σίγουρα έχει και η Λαμία. Γιατί δεν κάνεις κάτι για αυτά Δημητρούλα αντί να έχεις κολλήσει στη βάφτιση; Και τον πνευματικό σου να ρωτήσεις σχετικά, είμαι σίγουρη ότι θα σου πει πως είναι το ίδιο θεάρεστο έργο με το να γίνεις νονά

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι θεωρω τοσο μεγαλη βλακεια να μπαινεις σε ενα φορουμ και να ζητας να βαφτισεις ενα παιδακι....χωρις να ξερεις ουτε την φατσα απο τους γονεις. επειδη εγω ειμαι ηδη νονα σου λεω δημητρουλα οτι θα δεθεις μια ζωη με την οικογενεια αυτου του παιδιου, κι οτι θα εισαι η πνευματικη του μανα. δεν ειναι ενα δωρο απο εδω κι απο εκει για να μπαινεις σε ενα φορουμ μονο και μονο για να εκπληρωσεις εσυ την ευχη του πνευματικου σου. πολυ επιφανειακο μου κανει ολο αυτο. κι απορω και που υπαρχει πνευματικος που προτρεπει μια βαφτιση ο,τι ναναι. δλδ απο την σταση σου κι απο αυτο που ειπες οτι θα πας στην Παναγια της Τηνου κι οποιο βρεις μπροστα σου θα το βαφτισεις, δειχνει οτι σε κοφτει ο εαυτος σου και μονο, κι οχι το μυστηριο και η πραξη. και σιγουρα οχι το παιδακι. μπορει να μην σου αρεσουν αυτα που γραφω, αλλα σορυ, αυτο βγαζεις. και αλλαξε πνευματικο.

59ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 Empty καλησπερα Σαβ Δεκ 28, 2013 11:56 am

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γεια σας υγεια και ευτυχια σε ολες και ολους σας!!!!!!!!καλη χρονια να εχουμε με υγεια σε καθε ανθρωπο.εγω χειρουργηθηκα εχω 2,5 μηνες τωρα πηγαν πολλα πραματα στραβα αλλα αν δεν εμπαινα στην διαδικασια να υποβληθω σε χειρουργειο σημερα δεν θα ημουν παρων σωματι και ψυχη..πανε αυτα περασαν τωρα αναρρωνω ομαλα!
θελω να ανακοινωσω πως μωρακι βρηκα ειναι ενα παιδακι πολυ ομορφο και αυτο!
ΜΑΙΟ εχουμε βαπτισια λοιπον πρωτα Ο Θεος.
και το ονομα αυτου ΑΛΕΞΙΟΣ-ΛΕΩΝΙΔΑΣ!!!!!!!!!!!!η μανουλα του ειναι απο εδω μεσα και γνωριστηκαμε μεσα απο την αγγελια μου αυτην και μου εστειλε π.μ.ειμαι υπερ ευχαριστημενη που βρηκα ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ  
σωστους.τελικα αξιζε η ταλαιπωρεια μας μεχρι να βρουμε το καταλληλο μωρακι μας!!!καλες γιορτες παιδιααααααααααααα

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πως ειναι ένα κατάλληλο μώρακι?

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
margdimitra έγραψε:Πως ειναι ένα κατάλληλο μώρακι?

Τι ρωτάς κι εσύ; Αλέξιος - Λεωνίδας σου λέει

62ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 Empty καλησπερα Κυρ Δεκ 29, 2013 11:06 am

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καταλληλο μωρακι ειναι αυτο που τελικα θα βαφτισουμε,αυτο ηταν το γραμμενο.....καθε μωρακι γεννιεται με τον νονο του λεγανε οι παλιοι!!! ε αργησαμε να βρεθουμε στον δρομο του αλλα το οτι αυτη η οικογενεια ειναι σωστη χωρις γκρινιες απεναντι μας και χωρις προκαταληψεις του τυπου δεν περιμεναν αυτο το ασημωμα αλλα πολυ πιο ακριβο για μενα ειναι αρκετο...αυτο το παιδακι θα ειναι ενα ακομα απο τα παιδια μας και το μοναδικο,γιαυτο ψαχναμε ενα και καλο.καλες γιορτες ....................

bebaki

bebaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δημητρουλα μην απολλογεισαι για την επιλογη σου. Οι ειρωνιες ειναι ασταματητες εδω μεσα,το χουμε καταλαβει πια.
Ο αναμαρτητος πρωτος το λιθο βαλετω.

64ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 Empty καλησπερα Δευ Δεκ 30, 2013 12:57 pm

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
δεν απολλωγουμαι...με καμαρι το λεω!!!!!!!!!!!!!!χερομαι που γλυτωσα απο την προηγουμενη παρολιγο κουμπαρα...........ηταν πολυ αχαριστη αλλα τωρα βλεπω οτι αξιζε τοτε να στεναχωρηθω λιγο, ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 328109 για να παρω μεγαλη χαρα γνωριζοντας τους τωρινους και οριστικους κουμπαρους!!δινω αγαπη και την εισπραττω απλωχερα...χωρις να με κοιτανε στην τσεπη!καλες γιορτες μανουλες!

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Με το καλό να το βαφτίσετε!!!

Και εγώ έχω σκεφτεί πολλές φορές να βαφτίσω μωράκι αλλά όχι φίλων/γνωστών
Θα ήθελα απο κάποιο ίδρυμα.

66ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 Empty καλησπερα Δευ Μάης 12, 2014 9:34 am

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας...επιτελους γιναμε ΝΟΝΟΙ.ειναι το πιο ομορφο συναισθημα.ολα πηγαν πολυ καλα.γονεις ευχαριστημενοι και νονοι ευτυχισμενοι.εχει 20 μερες που τελεστηκε το μυστηριο σε ενα πολυ ομορφο εκκλησακι με ενα πολυ ομορφο μωρακι και το ονομα αυτου...ΑΛΞΙΟΣ-ΛΕΩΝΙΔΑΣ!!!!Γιναμε γονεις χωρις την αμαρτια... ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 

Κορνηλια


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ έγραψε:Γεια σας...επιτελους γιναμε ΝΟΝΟΙ.ειναι το πιο ομορφο συναισθημα.ολα πηγαν πολυ καλα.γονεις ευχαριστημενοι και νονοι ευτυχισμενοι.εχει 20 μερες που τελεστηκε το μυστηριο σε ενα πολυ ομορφο εκκλησακι με ενα πολυ ομορφο μωρακι και το ονομα αυτου...ΑΛΞΙΟΣ-ΛΕΩΝΙΔΑΣ!!!!Γιναμε γονεις χωρις την αμαρτια... ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 654316 

Να σας ζήσει, να είναι γερό!

Δεν υπαρχει καμία αμαρτία στο να γίνεται κανείς γονιός...

mpempakos

mpempakos
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να σας ζήσει και πάντα άξιοι! αυτό το τελευταίο για πλάκα το λες, έτσι;


ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ έγραψε:Γιναμε γονεις χωρις την αμαρτια...  

http://tokoutaki.blogspot.gr/

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΠΤΙΣΕΙ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΑΠΤΙΣΩ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΥ ΚΟΥΝΙΑΔΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΒΑΠΤΙΖΑ ΕΝΑ ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΠΤΙΣΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟ ΑΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΤΗΡΑ ΜΟΥ.

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μόνο εγώ βλέπω τρολλιά;  Shocked 

71ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ - Σελίδα 3 Empty καλησπερα Πεμ Μάης 22, 2014 5:44 am

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ευχαριστουμε παιδια...ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ με το καλο σου το ευχομαι...οταν θα βαζεις λαδι θα με θυμηθεις πως ενιωσα τοση χαρα θα ανατριχιασεις.και ναι βαση της θρησκειας μας αν εχεε ακουσει γιατο προπαρτορικο αμαρτημα???ε εμεις γιναμε γονεις χωρις την αμαρτια του ερωτα ας το πουμε και ετσι.οι παππαδες ετσι λενε.δεν υπαρχει πιο καλο μυστηριο για την ψυχη μας απο το να βαπτισεις ενα μωρακι.καλο απογευμα.

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δημητρούλα αν κατάλαβα καλά βάφτισες παιδάκι που δεν ήξερες τους γονείς του?
Δύσκολο να βρεις σωστό νονό βρε κορίτσια πλέον και κανείς δεν δέχεται.Κ σε μας δεν ήθελε κανείς να βαφτίσει το μωρό μας...
Κι γω έχω γινει νονά,το βαφτιστήρι είναι μακρυά δυστυχώς αλλά οι γονείς του είναι λίγο στον κόσμο τους και δεν έχουν πολλά πολλά...

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Miaki έγραψε:Μόνο εγώ βλέπω τρολλιά;  Shocked 

Ε ναι...
Καιρό τώρα...
Ωραίο θέμα.

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολύ δυσκολο πραγματικα!!εχω καταληξει πως αν δεν είναι συγγενης (αδερφος η αδερφη), πρεπει να εχουν πολύ στενη οι γυναικες για να διατηρηθεί η σχεση


gallida βρηκες τελικα?

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:πολύ δυσκολο πραγματικα!!εχω καταληξει πως αν δεν είναι συγγενης (αδερφος η αδερφη), πρεπει να εχουν πολύ στενη οι γυναικες για να διατηρηθεί η σχεση


gallida βρηκες τελικα?
Η αδερφή του άνδρα μου προθυμοποιήθηκε...  Very Happy 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις