Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
75 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 75 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

xristinaki28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπερα κοριτσια μου!!! Ξερω οτι αυτο το θεμα εχει πολυσυζητηθει ποικιλλοτροπως στο forum, αλλα θα ηθελα λιγη ψυχικη τονωση και γι'αυτο το ρωταω ξεκαθαρα... ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν δειτε το πολυποθητο θετικο τεστ ή την ανεβασμενη χοριακη? Εγω προσπαθω 2 μηνες (όχι εντατικά η αληθεια είναι..) δηλαδή από την 11η με 17η μερα που ειναι οι πιο γονιμες τον ενα μηνα τη 12η και 17η και τον άλλο τη 14η και 17η. δε μπορουμε εντατικα λογω της δουλειας του άντρα μου...ξερω ειναι νωρις αλλα δε βλεπω το λογο που αδιαθετησα σημερα, δεν πινουμε, δεν καπνιζουμε, τα υπερηχογραφηματα μου ειναι νορμαλ....θα ηθελα την υποστηριξη σας να παρω λιγο τα πανω μου...

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χριστινα ειναι παρα πολυ νωρισ για να ανυσηχεισ...εγω την πρωτη ατυχη φορα χρειαστηκα 7μηνεσ κ την δευτερη ελπιζω τυχερη τωρα σε 5 μηνεσ..η συμβουλη μου να μην εχετε καθολου αγχοσ κ θα γινει το θαυματακι.επισησ να προσπαθειτε πιο πολλεσ μερεσ του κυκλου κ οχι μονο τισ θεωρητικα γονιμεσ...καλη επιτυχια

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστινακι ειναι όντως παρά πολυ νωρίς! Μην αγχωνεσαι καθολου! Ολα θα γίνουν αρκεί να μην αγχωνεσαι!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια και απο εμενα...ειμαι καινουργια στο forum...εγω περσι ειχα μια παλλινδρομη κυηση και φετος εδω και 2 μηνες προσπαθουμε αλλα τιποτα ακομα...

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xristinaki28 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια μου!!! Ξερω οτι αυτο το θεμα εχει πολυσυζητηθει ποικιλλοτροπως στο forum, αλλα θα ηθελα λιγη ψυχικη τονωση και γι'αυτο το ρωταω ξεκαθαρα... ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν δειτε το πολυποθητο θετικο τεστ ή την ανεβασμενη χοριακη? Εγω προσπαθω 2 μηνες (όχι εντατικά η αληθεια είναι..) δηλαδή από την 11η με 17η μερα που ειναι οι πιο γονιμες τον ενα μηνα τη 12η και 17η και τον άλλο τη 14η και 17η. δε μπορουμε εντατικα λογω της δουλειας του άντρα μου...ξερω ειναι νωρις αλλα δε βλεπω το λογο που αδιαθετησα σημερα, δεν πινουμε, δεν καπνιζουμε, τα υπερηχογραφηματα μου ειναι νορμαλ....θα ηθελα την υποστηριξη σας να παρω λιγο τα πανω μου...
μια απο τα ιδια και εμεις χριστινακι υγειινη ζωη που λεμε...θα δουμε...σου ευχομαι συντομα να εισαι εγγυουλα!!!

Katerinaki23

Katerinaki23
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Χριστίνα μου μην το σκέφτεσαι πραγματικά!!!!!θα γίνει το θαύμα μόλις χαλαρώσετε και δεν θα ξέρετε απο που σας ήρθε..!!Καπως ετσι το πάθαμε εμείς..Βασικά δεν προσπαθούσαμε καν..αλλα το μωράκι ήρθε Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? 215994 Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? 215994 Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? 215994

Mariza_30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xristinaki28 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια μου!!! Ξερω οτι αυτο το θεμα εχει πολυσυζητηθει ποικιλλοτροπως στο forum, αλλα θα ηθελα λιγη ψυχικη τονωση και γι'αυτο το ρωταω ξεκαθαρα... ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν δειτε το πολυποθητο θετικο τεστ ή την ανεβασμενη χοριακη? Εγω προσπαθω 2 μηνες (όχι εντατικά η αληθεια είναι..) δηλαδή από την 11η με 17η μερα που ειναι οι πιο γονιμες τον ενα μηνα τη 12η και 17η και τον άλλο τη 14η και 17η. δε μπορουμε εντατικα λογω της δουλειας του άντρα μου...ξερω ειναι νωρις αλλα δε βλεπω το λογο που αδιαθετησα σημερα, δεν πινουμε, δεν καπνιζουμε, τα υπερηχογραφηματα μου ειναι νορμαλ....θα ηθελα την υποστηριξη σας να παρω λιγο τα πανω μου...


Καλησπέρα και από μένα. Εμείς μόλις χθες μάθαμε για την εγκυμοσύνη μου. Προσπαθούσαμε 9 μήνες εντατικά σχεδόν. Στους 6 μήνες ζητήσαμε την γνώμη του γιατρού για το αν πρέπει να προβούμε σε εξετάσεις (για να δούμε αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα και δεν μένω έγκυος) αλλά μας συμβούλεψε να περιμένουμε να συμπληρωθεί χρόνος. Θα σου έλεγα να περιμένεις και να μην αγχώνεσαι!Θα πάνε όλα καλά, στο εύχομαι από καρδιάς αφού το θέλεις τόσο πολύ! Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? 654316

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα στα κοριτσια!
Εμεις προσπαθουμε στους 8 μηνες χωρις επιτυχια μεχρι τωρα. Μεχρι τους 6 μηνες πραγματικα ακουγα συνεχεια την συμβουλη να αποβαλλω το αγχος, να μην το σκεφτομαι και θα ερθει το θαυμα. Πραγματικα ομως ουτε το πιστευα και ουτε το πιστευω αυτο....οπως και ο γιατρος μου...αν η φυση θελησει θα γινει ασχετα αν εχουμε αγχος ή οχι. Μεσα μου κατι μου ελεγε οτι κατι δεν παει καλα οπως και εγινε. Μιλησα με τον γιατρο μου και ξεκινησαμε με την πιο απλη εξεταση....προγεστερονη τοοοοοσο χαμηλα που δεν υπηρχε περιπτωση να συλλαβω και ο υπερηχος εδειξε και μια κυστη ωχρου σωματιου που αυτο ειναι το τελευταιο που με απασχολει. Εκει που θελω να καταληξω ειναι οτι πιστευω πολυ στο γυναικειο ενστικτο, αν κατι μεσα σου σου λεει να το ψαξεις παραπανω, ξεκινα! Παντως η αληθεια ειναι οτι 2 μηνες ειναι οντως πολυ πολυ πολυ μικρο διαστημα! Αντε καλη μας επιτυχια!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:Καλησπερα στα κοριτσια!
Εμεις προσπαθουμε στους 8 μηνες χωρις επιτυχια μεχρι τωρα. Μεχρι τους 6 μηνες πραγματικα ακουγα συνεχεια την συμβουλη να αποβαλλω το αγχος, να μην το σκεφτομαι και θα ερθει το θαυμα. Πραγματικα ομως ουτε το πιστευα και ουτε το πιστευω αυτο....οπως και ο γιατρος μου...αν η φυση θελησει θα γινει ασχετα αν εχουμε αγχος ή οχι. Μεσα μου κατι μου ελεγε οτι κατι δεν παει καλα οπως και εγινε. Μιλησα με τον γιατρο μου και ξεκινησαμε με την πιο απλη εξεταση....προγεστερονη τοοοοοσο χαμηλα που δεν υπηρχε περιπτωση να συλλαβω και ο υπερηχος εδειξε και μια κυστη ωχρου σωματιου που αυτο ειναι το τελευταιο που με απασχολει. Εκει που θελω να καταληξω ειναι οτι πιστευω πολυ στο γυναικειο ενστικτο, αν κατι μεσα σου σου λεει να το ψαξεις παραπανω, ξεκινα! Παντως η αληθεια ειναι οτι 2 μηνες ειναι οντως πολυ πολυ πολυ μικρο διαστημα! Αντε καλη μας επιτυχια!
καλησπερα darsel μου....ολα θα πανε καλα...το καλο πραγμα αργει να ερθει....οπως τα λεσ καλη μας επιτυχια και συντομα να κραταμε ενα αγγελουδι στην αγκαλια μας!!!!! Smile Smile Smile

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακαρι! Εδω θα ειμαστε και θα τα λεμε!

mariketi

mariketi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ. ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΠΙΟ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΚΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΣΤΗΡΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΕΩΡΗΤΙΚΕΣ. ΕΓΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΣΥΛΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΜΕΡΑΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΟΥ. ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ.

xristinaki28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την ανταπόκρισή σας. Να φανταστείτε ότι δεν έχουμε πει σε κανέναν ότι προσπαθούμε, για να μη νιώθουμε τα "βλέμματα" συγκεντρωμένα πάνω μας...καταλαβαίνετε τι εννοώ...κι αν έρθει θα πούμε ότι έτυχε...η αλήθεια είναι ότι πάντα ήμουν πολύ αγχώδης άνθρωπος και δεν ξέρω πως θα καταφέρω να μην αγχώνομαι τώρα. Ο άντρας μου μου λέει ότι είμαι ένα ζωντανό "μέτρο αντισύλληψης" Razz με όλο αυτό το άγχος...Το σημαντικό είναι να έχεις δίπλα σου έναν άνθρωπο να σε στηρίζει και όχι παρατρεχάμενους να ρωτάνε "πότε" και "πότε" θα κάνετε παιδάκι! viki1988 και darsel, σας εύχομαι να πάνε όλα καλά και να είστε σύντομα εγκυούλες και mariza30, katerinaki23, mariketi, klaramaria kai maro28 σας εύχομαι κι εσάς ολόψυχα να πάνε όλα όπως τα θέλετε και σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστινάκι κοπέλα μου μην αγχώνεσαι!!!
2 μήνες δεν είναι τίποτα!!

Εμείς είχαμε ξεκινήσει να ΜΗΝ προσέχουμε περίπου ένα 10μηνο πριν.
Χωρίς όμως να κοιτάω γόνιμες κλπ και επειδή ο άντρας μου δούλευε και επαρχία δεν βρισκόμασταν πολύ συχνά μέσα στο μήνα πάντα.
Έλα μου που εγώ περίμενα από τον πρώτο μήνα να μείνω έγκυος.
Ωπ λέω κάτι δεν παέι καλά!
Όταν πια άρχισα να ξέρω ποιές ήταν οι γόνιμες στο περίπου, φαντάσου ότι τύχαιναν μήνες που δεν είχαμε καθόλου επαφές τις γόνιμες και παρόλα αυτά εγώ απογοητευόμουν όταν έβλεπα περίοδο!
Η ψυχασθένεια μιλάμε!!!!

Όταν πήγαμε ένα υπέροχο ταξιδάκι στο εξωτερικό και γυρίσαμε, και έτυχε να γίνει στις γόνιμες τσουυυυυυυυυυπ έσκασε και το σποράκι!!!!
Τότε που ήμασταν χωρίς άγχος από το ταξίδι και είχαμε περάσει καλά και γυρίσαμε ξεκούραστοι και ξέγνοιαστοι!

Είναι πραγματικά πολύ νωρίς για να αγχώνεσαι από τώρα και το άγχος μόνο κακό κάνει!!!

Απόλαυσε το sex με τον αντρούλη σου τώρα που μπορείς!!!!

Με το καλό ένα θετικό τεστ σου εύχομαι!!!

xristinaki28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tsiritri έγραψε:Χριστινάκι κοπέλα μου μην αγχώνεσαι!!!
2 μήνες δεν είναι τίποτα!!

Εμείς είχαμε ξεκινήσει να ΜΗΝ προσέχουμε περίπου ένα 10μηνο πριν.
Χωρίς όμως να κοιτάω γόνιμες κλπ και επειδή ο άντρας μου δούλευε και επαρχία δεν βρισκόμασταν πολύ συχνά μέσα στο μήνα πάντα.
Έλα μου που εγώ περίμενα από τον πρώτο μήνα να μείνω έγκυος.
Ωπ λέω κάτι δεν παέι καλά!
Όταν πια άρχισα να ξέρω ποιές ήταν οι γόνιμες στο περίπου, φαντάσου ότι τύχαιναν μήνες που δεν είχαμε καθόλου επαφές τις γόνιμες και παρόλα αυτά εγώ απογοητευόμουν όταν έβλεπα περίοδο!
Η ψυχασθένεια μιλάμε!!!!

Όταν πήγαμε ένα υπέροχο ταξιδάκι στο εξωτερικό και γυρίσαμε, και έτυχε να γίνει στις γόνιμες τσουυυυυυυυυυπ έσκασε και το σποράκι!!!!
Τότε που ήμασταν χωρίς άγχος από το ταξίδι και είχαμε περάσει καλά και γυρίσαμε ξεκούραστοι και ξέγνοιαστοι!

Είναι πραγματικά πολύ νωρίς για να αγχώνεσαι από τώρα και το άγχος μόνο κακό κάνει!!!

Απόλαυσε το sex με τον αντρούλη σου τώρα που μπορείς!!!!

Με το καλό ένα θετικό τεστ σου εύχομαι!!!
tsiritri κοπέλα μου 'ευχαριστώ για την απάντηση σου, μου δίνεισ πολύ κουράγιο εσύ και όλες οι κοπέλες εδώ! Όπως είπα και πριν δεν το έχω πει σε κανέναν ούτε στις φίλες μου και εσείς είστε οι μόνοι άνθρωποι που μπορώ να σας μιλήσω. Νιώθω σαν να σας ξέρω από παλιά και είστε πολύ υποστηρικτικές! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ! Αυτό με τις διακοπές πολύ το ακούω...χχμ! τελικά ίσως να βοηθάει πάρα πολύ. Πάντως και τα μέσα ενημέρωσης δε βοηθάνε καθόλου, σχεδόν κάθε εβδομάδα θα δεις σε κάποια εκπομπή να έχει κάποιο θέμα υπογονιμότητας... ΕΛΕΟΣ!!! Αλλάζω κανάλι αμέσως πια! Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ και αν δεν πάω σύντομα διακοπές θα προσπαθήσω με διάφορους τρόπους να μην αγχώνομαι και βλέπουμε!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χριτινακι μου γλυκο και αγαπημενο μην αγχωνεσαι...ολα θα πανε καλα!!!!!καλα κανεις και δε λες τιποτα γιατι θα αρχισουν να στα πρηζουν......και εγω καλως ή κακως αυτης της νοοτροποιας ειμαι....να φανταστεις οταν εμεινα εγκυος στο πρωτο το οποιο και εχασα το ηξεραν ο αντρας μου και η μητερα μου....κανενας αλλος διοτι και η μητερα μου αλλα και η γιαγια μου το πρωτο παιδι το ειχαν χασει και ημουν καπως επιφυλακτικη λες και ηξερα οτι θα συνεβαινε και σε εμενα....και τωρα οταν ξαναμεινω οταν περασει η κρισιμη περιοδος θα το ανακοινωσω...... I love you I love you I love you I love you I love you I love you

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά κάνεις κ δεν το λες...ούτε εγώ είχα πει τίποτα...γιατί χρειάζεται να μάθει δηλ ο κόσμος ότι δεν παίρνουμε προφυλάξεις?

Το επόμενο στάδιο ξέρεις πιο είναι?

Όταν με το καλό έρθει η εγκυμοσύνη, που ακούς και διαβάζεις χίλιες δύο άσχημες ιστορίες και τρέμει το φυλοκάρδι σου ότι κάτι έχει γίνει με το σποράκι σου ή οτι κάτι δεν πάει καλά και βάζεις τα μύρια όσα στο μυαλό σου!
Επειδή εγώ αυτό κάνω και έχω τρελαθεί στα λέω για να προσπαθήσεις να το καταπολεμίσεις τώρα όσο είναι νωρίς!!! Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? 417472

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiritri έγραψε:Καλά κάνεις κ δεν το λες...ούτε εγώ είχα πει τίποτα...γιατί χρειάζεται να μάθει δηλ ο κόσμος ότι δεν παίρνουμε προφυλάξεις?

Το επόμενο στάδιο ξέρεις πιο είναι?

Όταν με το καλό έρθει η εγκυμοσύνη, που ακούς και διαβάζεις χίλιες δύο άσχημες ιστορίες και τρέμει το φυλοκάρδι σου ότι κάτι έχει γίνει με το σποράκι σου ή οτι κάτι δεν πάει καλά και βάζεις τα μύρια όσα στο μυαλό σου!
Επειδή εγώ αυτό κάνω και έχω τρελαθεί στα λέω για να προσπαθήσεις να το καταπολεμίσεις τώρα όσο είναι νωρίς!!! Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? 417472
το ξερω tsiritri μου οτι ο χειροτερος εχθρος ειναι το αγχος αλλα τι να κανεις που υπαρχει και ειδικα οταν εχεις ηδη χασει ενα μωρακι....στην αρχη ημουν χαλια τωρα ειμαι πολυ καλυτερα.....προσπαθω να μην αγχωνομαι!!!! Smile Smile Smile Smile Smile

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Viki από άγχος άλλο τίποτα!!!
Το ξέρω από πρώτο χέρι!!!

Για αυτό λέω όποια κοπέλα μπορεί να το ρυθμίσει από την αρχή θα κάνει μεγάλο δώρο στον εαυτό της!!!

Με το καλό να έρθει μια νέα εγκυμοσύνη και να σου πάνε όλα υπέροχα αυτή τη φορά εύχομαι!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiritri έγραψε:Viki από άγχος άλλο τίποτα!!!
Το ξέρω από πρώτο χέρι!!!

Για αυτό λέω όποια κοπέλα μπορεί να το ρυθμίσει από την αρχή θα κάνει μεγάλο δώρο στον εαυτό της!!!

Με το καλό να έρθει μια νέα εγκυμοσύνη και να σου πάνε όλα υπέροχα αυτή τη φορά εύχομαι!
το ιδιο ευχομαι και για σενα tsiritri μου...συντομα να μεινεις εγκυουλα και να μας το ανακοινωσεις!!!!!! Smile Smile Smile Smile

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
viki1988 έγραψε:
tsiritri έγραψε:Viki από άγχος άλλο τίποτα!!!
Το ξέρω από πρώτο χέρι!!!

Για αυτό λέω όποια κοπέλα μπορεί να το ρυθμίσει από την αρχή θα κάνει μεγάλο δώρο στον εαυτό της!!!

Με το καλό να έρθει μια νέα εγκυμοσύνη και να σου πάνε όλα υπέροχα αυτή τη φορά εύχομαι!
το ιδιο ευχομαι και για σενα tsiritri μου...συντομα να μεινεις εγκυουλα και να μας το ανακοινωσεις!!!!!! Smile Smile Smile Smile

Κοπέλα μου εγώ είμαι ολίγον έγκυος Wink σε ευχαριστώ πολύ πολύ ούτως ή άλλως!!!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiritri έγραψε:
viki1988 έγραψε:
tsiritri έγραψε:Viki από άγχος άλλο τίποτα!!!
Το ξέρω από πρώτο χέρι!!!

Για αυτό λέω όποια κοπέλα μπορεί να το ρυθμίσει από την αρχή θα κάνει μεγάλο δώρο στον εαυτό της!!!

Με το καλό να έρθει μια νέα εγκυμοσύνη και να σου πάνε όλα υπέροχα αυτή τη φορά εύχομαι!
το ιδιο ευχομαι και για σενα tsiritri μου...συντομα να μεινεις εγκυουλα και να μας το ανακοινωσεις!!!!!! Smile Smile Smile Smile

Κοπέλα μου εγώ είμαι ολίγον έγκυος Wink σε ευχαριστώ πολύ πολύ ούτως ή άλλως!!!!
Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? 667478 tsiritri μου...αρα να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να το κρατησεις συντομα στην αγκαλιτσα σου!!!!και παλι Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? 667478
ποσο μηνων εισαι;;;;;

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
viki1988 έγραψε:
Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? 667478 tsiritri μου...αρα να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να το κρατησεις συντομα στην αγκαλιτσα σου!!!!και παλι Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? 667478
ποσο μηνων εισαι;;;;;

Βρε τι συγνώμη σιγά αλίμονο!!!
Μόλις χτες έκλεισα το 2ο και μπήκα στον 3ο και σήμερα είδα πρώτη φορά λίγο ροζ υγρό και τα έχω χρειαστεί.
Τέσπα....
Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι, με το καλό και στη δική σου κοιλίτσα ένα σποράκι που θα μείνει για τα καλά αυτή τη φορά και στο Χριστινάκι μας που αγχώνεται!!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με το καλο tsiritri μου...να μην αγχωνεσαι...οτι παραξενο βλεπεις να το λες κατευθειαν στο γιατρο σου κοριτσακι μου.... I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

Silvia11

Silvia11
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλε εσυ απο το πρωτο διμηνο αγχωνεσαι; Μην το σκεφτεσαι καν! Θα ερθει μονο του! Απολαυσε τις στιγμες με τον αντρα σου χωρις να σκεφτεσαι το παιδι.. Εγω με τη πεμπτη εμεινα στο γιο κ με την πρωτη στην κορη που δεν ειχα καθολου αγχος

xristinaki28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Silvia11 έγραψε:Καλε εσυ απο το πρωτο διμηνο αγχωνεσαι; Μην το σκεφτεσαι καν! Θα ερθει μονο του! Απολαυσε τις στιγμες με τον αντρα σου χωρις να σκεφτεσαι το παιδι.. Εγω με τη πεμπτη εμεινα στο γιο κ με την πρωτη στην κορη που δεν ειχα καθολου αγχος
Αχ Silvia11 σ'ευχαριστω για την απαντηση και ολα τα υπολοιπα κοριτσια για τις απαντησεις και τις ευχες τους...προσπαθω να διαχειριστω το αγχος αλλα οπως ξερετε δεν ειναι ευκολο. Και να καταφερεις να μην το σκεφτεις ολο το μηνα οταν δεις την περιοδο και αγχωνεσαι και απογοητευεσαι και δυστυχως αυτο το κουβαλας μετα ολο τον υπολοιπο μηνα και κανει κυκλο...αν και σκεφτομαι οτι σημερα ολες οι γυναικες εχουν αγχος, αν δεν ειναι γι'αυτο, θα ειναι για τη δουλεια ή για το οικονομικο παρ'ολα αυτα ο δρομος ειναι γεματος καροτσακια κι εγκυουλες...πως ο οργανισμος καταλαβαινει οτι αγχωνεσαι γι'αυτο το συγκεκριμενο θεμα? με την ευκαιρια θα ηθελα να ρωτησω μετα την περιοδο που βγαινουν αυτα τα πολλα υγρά ειναι ωορρηξιας? Γιατι επειδη εχω κυκλο 28-29 ημερων υπεθετα μεχρι τωρα οτι αυτο με την 11η-17η μερα λογικα πρεπει να ισχυει σ'εμενα. Ωστοσο αυτο το μηνα προσεξα οτι τα πολλα υγρα τα ειχα 10η με 13η μερα. αυτο σημαινει οτι εκανα νωριτερα ωορρηξια? θελω να πω τα υγρα βγαινουν ταυτοχρονα ή πριν από τις γονιμες μέρες? ρωτησα και το γιατρο μου, αλλα εκεινος μου λεει αυστηρα να μην μετραω τιποτα (επειδη με ξερει!) και δε μου απαντησε! Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις