Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xristinaki28 έγραψε:
Silvia11 έγραψε:Καλε εσυ απο το πρωτο διμηνο αγχωνεσαι; Μην το σκεφτεσαι καν! Θα ερθει μονο του! Απολαυσε τις στιγμες με τον αντρα σου χωρις να σκεφτεσαι το παιδι.. Εγω με τη πεμπτη εμεινα στο γιο κ με την πρωτη στην κορη που δεν ειχα καθολου αγχος
Αχ Silvia11 σ'ευχαριστω για την απαντηση και ολα τα υπολοιπα κοριτσια για τις απαντησεις και τις ευχες τους...προσπαθω να διαχειριστω το αγχος αλλα οπως ξερετε δεν ειναι ευκολο. Και να καταφερεις να μην το σκεφτεις ολο το μηνα οταν δεις την περιοδο και αγχωνεσαι και απογοητευεσαι και δυστυχως αυτο το κουβαλας μετα ολο τον υπολοιπο μηνα και κανει κυκλο...αν και σκεφτομαι οτι σημερα ολες οι γυναικες εχουν αγχος, αν δεν ειναι γι'αυτο, θα ειναι για τη δουλεια ή για το οικονομικο παρ'ολα αυτα ο δρομος ειναι γεματος καροτσακια κι εγκυουλες...πως ο οργανισμος καταλαβαινει οτι αγχωνεσαι γι'αυτο το συγκεκριμενο θεμα? με την ευκαιρια θα ηθελα να ρωτησω μετα την περιοδο που βγαινουν αυτα τα πολλα υγρά ειναι ωορρηξιας? Γιατι επειδη εχω κυκλο 28-29 ημερων υπεθετα μεχρι τωρα οτι αυτο με την 11η-17η μερα λογικα πρεπει να ισχυει σ'εμενα. Ωστοσο αυτο το μηνα προσεξα οτι τα πολλα υγρα τα ειχα 10η με 13η μερα. αυτο σημαινει οτι εκανα νωριτερα ωορρηξια? θελω να πω τα υγρα βγαινουν ταυτοχρονα ή πριν από τις γονιμες μέρες? ρωτησα και το γιατρο μου, αλλα εκεινος μου λεει αυστηρα να μην μετραω τιποτα (επειδη με ξερει!) και δε μου απαντησε! Razz
γλυκια μου ενας Θεος ξερει πως ο οργανισμος καταλαβαινει το αγχος...παντως ολοι συμβουλευουν οχι αγχος....ζησε τη στιγμη με τον αντρουλη σου και μη σκεφτεσαι τιποτα αλλο....οσο για το οικονομικο δεν υπαρχει ανθρωπος στην εποχη μας που να μην το σκεφτεται....
οσο για τα υγρα απο οσο ξερω αν και δεν ελεγχω τις γονιμες μερες και ουτε και εσυ να το κανεις γιατι θα αγχωνεσαι χειροτερα και κατα τη διαρκεια της επαφης θα σκεφτεσαι αυτο ειναι της ωορρηξιας.... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μην μετράς τίποτα!
Να έχεις κανονικά επαφές με τον άντρα σου και αν βλέπεις αυτά τα υγρά δώστου να καταλάβει Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? - Σελίδα 2 215994 Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? - Σελίδα 2 328109 γιατί ποτέ δεν ξέρεις!!!

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πείτε βρε κορίτσια εκτός της ...λοβοτομής έναν τρόπο να μην το σκέφτομαι...είμαι στους 6 μήνες προσπάθειας μετά από την τελευταία αποβολή και κοντεύω να σαλτάρω Sad Sad Sad Sad Sad Sad

tzoutzouki

tzoutzouki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τι να σου πω βρε Amazona! εμας το πρώτο ήρθε από το πουθενά! Τωρά που πηραμε απόφαση για το δευτερο το σκέφτομαι συνέχεια για αυτό και δεν το βλέπω σύντομα! Δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να μην το σκέφτεσαι!!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
amazona μου το ξερω το αγχος δεν αποβαλλεται απλα δεν πρεπει να το σκεφτομαστε ολη την ωρα και θα ερθει...και εγω μετα απο αποβολη ειμαι στον τριτο μηνα προσπαθειων...που θα παει θα φουσκωσουν και οι δικες μας κοιλιτσες.... Wink Wink Wink Wink Wink Wink

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια έχω μια κόρη 3,5 ετών και ήρθε με την πρώτη προσπάθεια!και τώρα...1,5 χρόνο ταλαιπωρία,στεναχώρια,γιατροί,εξετάσεις Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad MadΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ!Αλλά σκέφτομαι ότι υπάρχουν και χειρότερα οπότε δεν χάνω την ελπίδα μου.ο ένας από τους 8 γιατρούς που έχω πάει και τον εμπιστευομαι μου έδωσε περιθώριο άλλους 6 μήνες και φυσικά μου είπε να χαλαρώσω.είμαι σχεδόν 35(την αμνιο δεν την γλιτώνω!) και θέλω τόσο πολύ να ξαναγίνω μανούλα...εύχομαι σε όλες γρήγορα με ένα γερό μωράκι!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
amazona έγραψε:κορίτσια έχω μια κόρη 3,5 ετών και ήρθε με την πρώτη προσπάθεια!και τώρα...1,5 χρόνο ταλαιπωρία,στεναχώρια,γιατροί,εξετάσεις Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad MadΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ!Αλλά σκέφτομαι ότι υπάρχουν και χειρότερα οπότε δεν χάνω την ελπίδα μου.ο ένας από τους 8 γιατρούς που έχω πάει και τον εμπιστευομαι μου έδωσε περιθώριο άλλους 6 μήνες και φυσικά μου είπε να χαλαρώσω.είμαι σχεδόν 35(την αμνιο δεν την γλιτώνω!) και θέλω τόσο πολύ να ξαναγίνω μανούλα...εύχομαι σε όλες γρήγορα με ένα γερό μωράκι!
εγω amazona μου δεν εχω αλλο παιδακι... Sad Sad Sad
σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου συντομα να εισαι εγκυουλα!!! Smile Smile Smile

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βίκυ μου να είσαι καλά και σου εύχομαι σύντομα με ένα γερό μωράκι!είσαι μικρούλα ακόμη μην αγχώνεσαι! Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? - Σελίδα 2 417472 Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? - Σελίδα 2 417472 Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? - Σελίδα 2 417472

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τζουτζούκι με το καλό να μας έρθει το 2ο!αν ήμουν πιο μικρή δεν θα αγχωνόμουν τόσο.μακάρι να μην καθυστερήσει πολύ... Smile

tzoutzouki

tzoutzouki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
amazona έγραψε:τζουτζούκι με το καλό να μας έρθει το 2ο!αν ήμουν πιο μικρή δεν θα αγχωνόμουν τόσο.μακάρι να μην καθυστερήσει πολύ... Smile

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!! Όσο για την ηλικία θα σου πω τα τετριμμένα οτι άλλες έκαναν στα 40 στα 50! Το ακούς βέβαια βερεσε και έχεις δίκιο! Μακάρι αυτό το μήνα να έχουμε εύχάριστα! το 1ο σου τι είναι αγοράκι ή κοριτσάκι?Πόσο είναι?Να σου ζήσει!!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
amazona έγραψε:βίκυ μου να είσαι καλά και σου εύχομαι σύντομα με ένα γερό μωράκι!είσαι μικρούλα ακόμη μην αγχώνεσαι! Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? - Σελίδα 2 417472 Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? - Σελίδα 2 417472 Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? - Σελίδα 2 417472
σε ευχαριστω πολυ amazona μου να εισαι παντα καλα!!!!ολα θα γινουν... Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? - Σελίδα 2 417472 Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? - Σελίδα 2 417472 Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? - Σελίδα 2 417472 Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? - Σελίδα 2 417472

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια ευχαριστώ πολύ, έχω μια κόρη 3,5 ετών και θέλει πολύ αδερφάκι....το δικό σου tzoutzoyki;μακάρι να έχουμε ευχάριστα νέα όλες σύντομα! Smile

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια καλησπερα! εμεις ξεκινησαμε αυτον τον μηνα με ενεσεις pregnyl και θα δουμε τι θα γινει. η φυση απο μονη της 8 μηνες τωρα μας ειχε γραμμενους. οποτε ειπαμε να ζητησουμε και λιγο την βοηθεια της επιστημης!!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:κοριτσακια καλησπερα! εμεις ξεκινησαμε αυτον τον μηνα με ενεσεις pregnyl και θα δουμε τι θα γινει. η φυση απο μονη της 8 μηνες τωρα μας ειχε γραμμενους. οποτε ειπαμε να ζητησουμε και λιγο την βοηθεια της επιστημης!!!
σου ευχομαι darsel μου συντομα εγκυουλα.... Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? - Σελίδα 2 990599 Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? - Σελίδα 2 990599 Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? - Σελίδα 2 990599 Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? - Σελίδα 2 990599

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κ απο μενα....εγω δυστυχως συμβαδιζω με τους 28 μηνες προσπαθειων...ας ειναι ο τελευταιος αυτος...κουραστηκααααααααααααα

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
matinaki1990 έγραψε:καλησπερα κ απο μενα....εγω δυστυχως συμβαδιζω με τους 28 μηνες προσπαθειων...ας ειναι ο τελευταιος αυτος...κουραστηκααααααααααααα

σε καταλαβαινω κοριτσακι μου γλυκο, σκεψου ομως οτι εισαι μολις 22. εγω πατησα τα 36 οποτε καταλαβαινεις δεν εχω την πολυτελεια να φτασω τους 28 μηνες. ευχομαι οπως ειπες αυτος να ειναι ο τελευταιος μηνας και τα μωρακια μας να ειναι τα πρωτα αιγοκερακια του 2014 cheers

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
matinaki1990 έγραψε:καλησπερα κ απο μενα....εγω δυστυχως συμβαδιζω με τους 28 μηνες προσπαθειων...ας ειναι ο τελευταιος αυτος...κουραστηκααααααααααααα
σου ευχομαι ματινακι να ειναι ο τελευταιος μηνας προσπαθειων και να φυτευτει ενα σπορακι στη κοιλιτσα σου...με το καλο γλυκια μου!!!!! Smile Smile Smile Smile

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να στε καλα κοριτσια μου...μακαρι να ειναι ο τελευταιος μηνας..τι να πω....

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KALHSPERA K APO EMENA KORITSIA!EGW PROSPATHW 2 XRONIA K 8 MHNES!K AKOMA TIPOTA!K AYTON TON MHNA TSAMPA ONEIRA MIA K AKOMA DEN M EXEI ERTHEI PERIODOS APO 21 FEBROYARIOY!TO TEST BGHKE ARNHTIKO!K TWRA PREPEI NA PARW THN GIATRO M MPAS K MOY DWSEI NA PARW KANENA XAPI GIA NA ERTHEI,GIA NA MPORESW NA KANW K AYTES TIS RHMADOEKSETASEIS POY MOY EIPE! Rolling Eyes AYTHN THN FORA DEN EKLAPSA Sad ALLA ME EXOYN PIASEI TA NEYRA M Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? - Σελίδα 2 679259 EXW APOGOHTEYTEI!

http://nopixristos@hotmail.com

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελα ρε νοπιτσα...με στενοχωρησες!!!!!! κριμα ρε γμτ..και αυτην η ριμαδα που ειναι τοσο καιρο εξαφανισμενη;;;; πηγαινε ναι να κανεις τις εξετασεις..κ να σου δωσει κ κατι για να σου ερθει Sad

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NOPITSA έγραψε:KALHSPERA K APO EMENA KORITSIA!EGW PROSPATHW 2 XRONIA K 8 MHNES!K AKOMA TIPOTA!K AYTON TON MHNA TSAMPA ONEIRA MIA K AKOMA DEN M EXEI ERTHEI PERIODOS APO 21 FEBROYARIOY!TO TEST BGHKE ARNHTIKO!K TWRA PREPEI NA PARW THN GIATRO M MPAS K MOY DWSEI NA PARW KANENA XAPI GIA NA ERTHEI,GIA NA MPORESW NA KANW K AYTES TIS RHMADOEKSETASEIS POY MOY EIPE! Rolling Eyes AYTHN THN FORA DEN EKLAPSA Sad ALLA ME EXOYN PIASEI TA NEYRA M Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? - Σελίδα 2 679259 EXW APOGOHTEYTEI!
καλησπερα νοπιτσα μου...εχεις ασταθη περιοδο;;;;μην απογοητευεσαι και μην αγχωνεσαι...συζητα με το γιατρο σου και ολα θα γινουν...ισως το σκεφτεσαι πολυ και αγχωνεσαι... Smile Smile Smile Smile

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
viki1988 έγραψε:
NOPITSA έγραψε:KALHSPERA K APO EMENA KORITSIA!EGW PROSPATHW 2 XRONIA K 8 MHNES!K AKOMA TIPOTA!K AYTON TON MHNA TSAMPA ONEIRA MIA K AKOMA DEN M EXEI ERTHEI PERIODOS APO 21 FEBROYARIOY!TO TEST BGHKE ARNHTIKO!K TWRA PREPEI NA PARW THN GIATRO M MPAS K MOY DWSEI NA PARW KANENA XAPI GIA NA ERTHEI,GIA NA MPORESW NA KANW K AYTES TIS RHMADOEKSETASEIS POY MOY EIPE! Rolling Eyes AYTHN THN FORA DEN EKLAPSA Sad ALLA ME EXOYN PIASEI TA NEYRA M Μανουλες βοηθεια!!! Ποσους μηνες προσπαθουσατε πριν τα καταφερετε? - Σελίδα 2 679259 EXW APOGOHTEYTEI!
καλησπερα νοπιτσα μου...εχεις ασταθη περιοδο;;;;μην απογοητευεσαι και μην αγχωνεσαι...συζητα με το γιατρο σου και ολα θα γινουν...ισως το σκεφτεσαι πολυ και αγχωνεσαι... Smile Smile Smile Smile

nai exw astathh kyklo!alla aythn thn fora paraegine!pleon den agxwnomai alla exw para polla neyra!den ginetai na mhn exw m aythn thn katastash!

http://nopixristos@hotmail.com

Tsakalaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια , καλησπέρα!!! Μετα από ενα χρόνο προσπαθειών είπα και εγω να σας πω και τον δικό μου πονο μιας και εχω δει την στηριξη που δινει η μια στην αλλη. Η δικια μου ιστορία εχει ως εξης. Πάντα σταθερή με 28 ημέρες κύκλο, χωρις πολυκυστικές ή καποιο τετοιο θέμα. Με τον αντρα μου να εχει κανει ολες τις εξετασεις και να ειναι σουπερ. Καθε μηνα το ιδιο μαρτυριο.....

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τσακαλάκι διώξε το άγχος , πηγαίνετε ένα ταξίδι,ασχολήσου με κάτι άλλο!χαλαρά και θα έρθει! Smile νοπίτσα μην στεναχωριέσαι!να πας καλύτερα στον γιατρό να σε δεί...

Tsakalaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
amazona μου σε ευχαριστω πολύ για την αμμεση απαντηση. Το ξερω οτι ενα ταξιδι ισως βοηθησει γιατι η αληθεια ειναι οτι αυτον το χρόνο περασαμε και πολλα οικογενειακως, αλλα δυστυχως λογω κρισης αυτο ειναι αδυνατο εως ακατορθωτο. Θα παω στον γυναικολόγο μου αυτη την εβδομαδα να δουμε που βαδιζουμε. Μηπως ξερει καμια τι εξετασεις θα μπορουσε να με βαλει να κανω?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις