Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
116 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 116 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Φραουλίτσα*

Φραουλίτσα*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα, επειδή παρακολουθούσα τα θέματα νυφικό απο ιντερνετ και νυφικό απο ιντερνετ 2, έχω μια απορία γιατί σβήστηκαν; Εγινε κάτι; Ρωταω γιατι το ειχα βρει πολύ ενδιαφέρον και έχω κάνει και εγω παραγγελία. Όποια έχει πληροφορίες ας μου πει γιατι ανησυχησα. Ευχαριστώ!!!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φραουλίτσα* έγραψε:Καλημέρα, επειδή παρακολουθούσα τα θέματα νυφικό απο ιντερνετ και νυφικό απο ιντερνετ 2, έχω μια απορία γιατί σβήστηκαν; Εγινε κάτι; Ρωταω γιατι το ειχα βρει πολύ ενδιαφέρον και έχω κάνει και εγω παραγγελία. Όποια έχει πληροφορίες ας μου πει γιατι ανησυχησα. Ευχαριστώ!!!

Μια απ τα ιδια.μπηκα μεσα και γω γιατι και γω εχω κανει παραγγελια,και το περιμενω απο μερα σε μερα,και δεν βρηκα το θεμα... οντως.
εγινε κατι?
Απο που παρηγγειλες εσυ φραουλιτσα?

Φραουλίτσα*

Φραουλίτσα*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Απο το jessica, και το έκανα μετα απο τα σχόλια που είχα διαβάσει απο τις κοπέλες, και το θεώρησα πολυ καλη επιλογή και συμφέρουσα. Τα περιμένω σε λίγες μέρες..... Ανησύχησα πάντως και μου φαίνεται περίεργο που ξαφνικά εξαφανίστηκε το θέμα.... Δεν θα έπρεπε κάποιος να μας εξηγήσει το λόγο; Έτσι απλά εξαφανίζεται ένα θέμα; No

Φραουλίτσα*

Φραουλίτσα*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Και στο θέμα νυφικό απο ίντερνετ είχαν γράψει 50 σελίδες, δηλαδή πολλές κοπέλες είχαν γράψει τις εμπειρίες τους και έδιναν τις συμβουλες τους. Το θεωρώ τουλάχιστον άδικο να σβήνονται έτσι κάποια θέματα χωρίς προειδοποίηση και χωρίς να εξηγούν το λόγο.... Shocked Shocked

vicky75

vicky75
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δυστυχως κοριτσια εχουμε πολλες εξαφανισεις θεματων τελευταια και μαλιστα χωρις ενημερωση. Δεν ξερω το λογο...αν μας κανει τη χάρη η διαχειρηση θα μας ενημερωσει.

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δε το βρίσκετε ούτε στην ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας;μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα στην αναζήτηση γιατί κ εγώ κάτι έψαχνα από ένα άλλο θέμα κ δε το βρήκα.

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οχι δεν υπαρχει πουθενα,γραφει πως το θεμα διαγραφηκε καταργηθηκε,κατι τετοιο( δεν θυμαμαι ακριβως). Φραουλιτσα με το καλο ο γαμος σου.Νομιζω πως εσυ πρεπει να ανησυχεις λιγοτερο μιας και εχουν αγορασει και αλλες κοπελες απο κει και απο οτι θυμαμαι τα σχολια τους ητανε πολυ καλα!
Εγω που το χω παραγγηλει απο καπου που δεν εχει ποτε αγορασει κανεις και δεν γνωριζω σχολια και γνωμες τι να πω?! Πηρα το ρισκο .! Παντως απο το ιδιο site που παραγγειλα το νυφικο παρηγγειλα και παπουτσια( απο αλλο πωλητη) και τα παρελαβα πριν λιγες μερες! ειναι ακριβως οπως της φωτο αψογα και σε 30% κατω απο οτι τα βρηκα στην Ελλαδα!οσο για το νυφικο δεν το χω παραλαβει ακομα ( μου κανει κατι νερα η κινεζουλα,πως εχουν κινεζικη πρωτοχρονια και της φυγαν οι εργατες και θα μου το καθυστερησει λιγο ακομα... ειδωμεν..!

Φραουλίτσα*

Φραουλίτσα*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Στην αρχή ανησύχησα αλλα τώρα με έχει πειράξει το ότι έτσι απλά χωρις ειδοποίηση σβήνονται θέματα. Τώρα για την πρωτοχρονια των κινάζων ήταν τον Φεβρουάριο, εσύ πότε παρήγγειλες το νυφικό σου;

Φραουλίτσα*

Φραουλίτσα*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[Απο πού το παρήγγειλες εσυ;
Πάντως ισχύει ότι πολλοί μετα την πρτοχρονιά φεύγουν και δεν ξαναγυρίζουν στην δουλειά τους μιας και το σπίτι τους και η οικογενειά τους είναι σε μεγάλη απόσταση και μπορεί να έχουν και χρόνια να τους δουν... Καλή σου επιτυχία και με το καλό και ο γάμος σου!!!! sunny sunny

eirini my


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κι εγώ φραουλίτσα το παρακολουθούσα γιατί κι εγώ παράγγειλα και μ'ενδιέφερε να μάθω νεώτερα απο τις υπόλοιπες! Μάλλον η διαχείριση το έσβυσε! Ισως υπήρχαν πιέσεις από μαγαζιά... δεν ξέρεις... παίζονται πολλά παιχνίδια... τι να πεις! πάντως ας έριχναν κι εδώ λίγο τις τιμές να προτιμούσαμε απο εδώ. Η μητέρα μου πήγε να ρωτήσει εδώ μια ραφτρα και της είπε 150€ εργατικά και άντε άλλα 100 για ύφασμα. Σιγά μην είναι η δουλειά άψογη... Για δικό της φόρεμα... Γιατί για νυφικό οι τιμές είναι απλησίαστες!

helenitsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σας κοριτσια!!!εγω παρηγγειλα το νυφικο μου απο το jessica και μου το εχει στειλει αλλα ειναι στο τελωνειο της αθηνας και περιμενω να εκτελωνιστει!!!παιρνω τηλ στο τελωνειο να δω τι γινεται και δεν απανταει κανεις, μαλλον το εκλεισαν το μαγαζακι!! Razz Razz Razz Razz

πορτοκαλι


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια να ρωτησω


ποσο παει το νυφικο απο το ιντερνετ??

το αγοραζετε και ειναι μετα δικο σας?

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φραουλιτσα,ευχαριστω πολυ! το παρηγγειλα τελος φλεβαρη... οποτε ισως οντως να ειναι ετσι. Παντως δεν ανησυχω και ιδιατερα,πιστευω θα το στειλει.Μακαρι να ειναι και καλο! Θα δουμε.εγω παρηγγειλα απο μια κινεζουλα που εργαζεται σε βιοτεχνια στην Κινα,τους βρηκα απο το alibaba.com και τα παπουτσια παλι απο κινεζουλα απο το aliexpres.com με τα παπουτσια εμεινα πολυ ικανοποιημενη μιας και τα ιδια στην Ελλαδα τα βρηκα 185 ευρω.και απο ενα καταστημα στην Κυπρο 132+ τα μεταφορικα. εμενα ολα μαζι ( μαζι το αποθεμα που κραταει η western union) μου πηγαν 99 ευρω! και ειναι ακριβως τα ιδια. με την ιδια επωνυμια. Ακριβως τα ιδια!
Γιατο νυφικο μαζι με το βελο,με μεταφορικα με το αποθεμα της western union μου πηγε 420 ευρω , υπηρχαν και φτηνοτερα ,απλα αυτο που διαλεξα εγω ειναι λιγο υπερπαραγωγη,και το αλλαξα κιολας,ζητησα αλλο σχεδιο μπουστο,ζητησα πιο μακρια ουρα αποσπωμενη,ζητησα να εχει διχρωμιες στρας κτλ. και φυσικα το κραταμε εμεις μετα αυτο!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λοιπον απο οτι διαβαζω και απο οτι καταλαβαινω τα θεματα αυτα μαζι με καποια αλλα θεματα με χαριζω-ζηταω-πουλαω με αγγελιες εργασιες και χιλια δυο καταργηθηκαν,διοτι ειναι λεει παρανομα κτλ καθοτι δεν παιρνεις αποδειξη κτλ.τουλαχιστον ετσι διαβασα σε ενα αλλο θεμα. καταρχην στο θεμα χαρισματος αυτο δεν το καταλαβαινω...? κατα 2ον ποιος ειπε πως απο αγορα απο το εξωτερικο δεν παιρνεις αποδειξη? εγω τις εχω ωραιοτατα! τι να πω... προφανως θα συντρεχουν λογοι για να καταργηθουν διαφορα θεματα και εδω και στο facebook.Καποια στιγμη πιστευω θα μας τους ανακοινωσει τους λογους... και η διαχειρηση... κριμα ομως.. γιατι τι να το κανω εγω σαν μητερα να μου διαφημιζουν μαγαζια απλα?αυτο ειναι πολυ ωραιο και μπραβο και μακαρι να δουλευουν τα μαγαζια και οι ελευθεροι επαγγελματιες γιατι και εγω ειμαι μια απο αυτους και ολα πανε αλυσιδωτα.αλλα πρεπει να υπαρχουν και ενοτητες για χαρισμα. εγω εχω χαρισει και πραγματα,εχω πουλησει σε χαμηλη τιμη αλλα που δεν χρειαζομουν και δεν θα δισταζα και να αγορασω.κυριως ομως ενοτητες που μητερες εχουν αναγκη αγαθα,η αλλες εχουν περισσια πραγματα θα επρεπε να ειναι ανοικτες.αυτο ειναι φιλανθρωπια,αγαπη στον συνανθρωπο.Τεσπα.!

Φραουλίτσα*

Φραουλίτσα*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Έχεις απόλυτο δίκιο, και αν τα έσβησαν λόγο πιέσεων από μαγαζιά δεν το βρίσκω σωστο, γιατί εδώ δεν είναι syte που κάνουν διαφήμιση σε κάποια μαγαζιά, forum είναι που γράφουν τις απόψεις τους οι επισκέπτες για να βοηθούν τους υπόλοιπους, να δίνουν ιδέες και προτάσεις. Και στο θέμα αυτο δεν έγινε διαφήμιση, κοπέλες δοκίμαζαν τα προϊόντα και έδιναν συμβουλές. Θα έπρεπε όμως, όπως παίρνεις αναφορά σε ένα θέμα που παρακολουθείς για κάθε απάντηση, να παίρνεις και μήνυμα όπου σε ενημερώνει για το θέμα που σβήστηκε και τους λόγους. Διαφορετικά προσβάλλεις τις κοπέλες που έκαναν τόσο καιρο τον κόπο και έγραφαν. Αν σβήνονται έτσι απλά τότε γιατί να μείνω εδώ και να γράφω και να μην πάω σε άλλο forum όπου θα σέβονται τα λεγόμενά μου;

lichouditsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
helenitsa έγραψε:γεια σας κοριτσια!!!εγω παρηγγειλα το νυφικο μου απο το jessica και μου το εχει στειλει αλλα ειναι στο τελωνειο της αθηνας και περιμενω να εκτελωνιστει!!!παιρνω τηλ στο τελωνειο να δω τι γινεται και δεν απανταει κανεις, μαλλον το εκλεισαν το μαγαζακι!! Razz Razz Razz Razz

Γεια σου helenitsa! Εγώ έχω παραγγείλει νυφικό, παρανυφάκι και 2 φορέματα! Το 1ο πακέτο με το φόρεμα και το παρανυφάκι είναι στο τελωνείο από 3 Απριλίου! Ν' ανησυχώ? Εσένα πότε έφτασε τελωνείο? Το 2ο πακέτο με το νυφικό και το άλλο φόρεμα είναι Shanghai από 3 Απριλίου! Μήπως ν'ανησυχώ και γι'αυτό? Ξέρεις μήπως αν μπορώ να στείλω κάποιον δικό μου από Αθήνα να τα πάρει από το τελωνείο? Α! Όσο για το θέμα που σβήστηκε κι εγώ το έψαχνα κορίτσια!Δεν ξέρω τι έχει συμβεί...!

Φραουλίτσα*

Φραουλίτσα*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αυτό με το θέμα απόδειξη δικαιολογία μου φαίνεται, γιατί πως γνωρίζει η διαχείρηση αν εγώ στην συναλλαγή μου έλαβα απόδειξη ή όχι; Το άν θα αγοράσεις απο εξωτερικό ή Ελλάδα, το αποφασίζει ο καθένας από μόνος του, αλλιώς να γίνουμε Κίνα, και να μας κλείσουν όλες τις σελίδες απο εξωτερικό και να ψωνίζουμε μέσω ίντερνετ μόνο απο ελληνικές διευθύνσεις.... Τώρα και για τα θέματα χαρίζω ή που πουλάνε μεταζειρισμένα αυτα και αν θα έπρεπε να υπάρχουν αυτην την περίοδο που όλοι τα φέρνουν βόλτα πολυ δύσκολα

Φραουλίτσα*

Φραουλίτσα*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τί γίνεται με τα τελωνεία δεν ξέρω, στα παλιά μηνύματα όλο και κάτι θα υπήρχε απο άλλη κοπέλα. Έμένα οι δικοί μου τα φορέματα που είχαμε παραγγείλει τα παρέλαβαν, τώρα τα είδα μέσω ίντερνετ και είναι υπέροχα!!!! Και τα λάβαμε πολύ γρήγορα. Για τα νυφικά δεν ξέρω και εμένα η πρώτη αγορά ήταν!!! Έχουν πολύ καλή δουλειά, έχουν και σαν σουτιέν απο μέσα με μπανέλες και λάστιχο, που το σφίγγεις όσο θέλεις. Ήθελα να κάνω την δοκιμή, γιατί απο κει σκέφτομαι για νυφικό για του χρόνου... Άν κρίνω απο τα φορέματα τα νυφικά θα πρέπει να είναι τέλεια!!!! Καλοφόρετα σε όλες τις νυφούλες!!!

Φραουλίτσα*

Φραουλίτσα*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Οι δικοί μου είναι εξωτερικό γιαυτό τα έλαβαν άμεσα. Πάρτε τηλ στα τελωνεία μπας και βρείτε κάποια άκρη, και όταν τα λάβετε πείτε μας την γνώμη σας!!!//www.akouseto.gr/ektelonismos-o-apolytos-odigoslor] σε αυτο βρήκα πληροφορίες για εκτελωνισμό δείτε το μήπως σας βοηθήσει....[/color]

Φραουλίτσα*

Φραουλίτσα*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
πορτοκαλι έγραψε:κοριτσια να ρωτησω


ποσο παει το νυφικο απο το ιντερνετ??

το αγοραζετε και ειναι μετα δικο σας?
Στο jessicabrides που είδα εγώ έχει τιμες γυρω στα 150 ευρώ, αλλά να υπολογίσεις και τα έξοδα για το τελωνείο, και κάτι σε χρεώνει νομίζω για το βάρος, αυτα θα μας τα πουν αναλυτικά και οι νυφούλες μόλις λάβουν. Τα φορέματα και τα νυφικά τα αγοράζεις, και μπορείς είτε να το κάνεις στα μέτρα σου, είτε σε έτοιμο νούμερο. Εγώ έδωσα τα δικά μου μέτρα για να είμαι σίγουρη. Ελπίζω να σε βοήθησα.

eirini my


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Φραουλίτσα ευχαριστούμε για το λινκ. όλα τα σχόλια έχουν γίνει για εταιρίες κουριερ... ξέρει κανείς για EMS τι χρήματα κρατάνε στο τελωνείο; δεν βγάζει κανείς άκρη τελικά...

lichouditsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
eirini my έγραψε:Φραουλίτσα ευχαριστούμε για το λινκ. όλα τα σχόλια έχουν γίνει για εταιρίες κουριερ... ξέρει κανείς για EMS τι χρήματα κρατάνε στο τελωνείο; δεν βγάζει κανείς άκρη τελικά...
Εμένα γιατί δε μου το ανοίγει το Link?

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σβήστηκε όλη η θεματική ενότητα χαρίζω,πουλαω, αγοράζω!

Απαγορεύονται όλες οι αγοραπωλησίες χωρις απόδειξη για καλο δικό σας πιο πολυ!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σβήστηκε όλη η θεματική ενότητα χαρίζω,πουλαω, αγοράζω!

Απαγορεύονται όλες οι αγοραπωλησίες χωρις απόδειξη για καλο δικό σας πιο πολυ!

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
helenitsa έγραψε:γεια σας κοριτσια!!!εγω παρηγγειλα το νυφικο μου απο το jessica και μου το εχει στειλει αλλα ειναι στο τελωνειο της αθηνας και περιμενω να εκτελωνιστει!!!παιρνω τηλ στο τελωνειο να δω τι γινεται και δεν απανταει κανεις, μαλλον το εκλεισαν το μαγαζακι!! Razz Razz Razz Razz

Καλησπερα! Εχω την εντυπωση οτι δεν θα σου το εκτελωνισει το τελωνειο. Θα πρεπει ειτε να πας εσυ στο αεροδρομιο να το τελωνισεις η ιδια ειτε να βαλεις δικο σου εκτελωνιστη να σου το εκτελωνισει. Σε καθε περιπτωση θα πρεπει να πληρωσεις τους αντιστοιχους φορους που αναλογουν βασισμενους στον κωδικο/κατηγορια εμπορευματος και στην αξια που εχει δηλωσει ο προμηθευτης. Ειναι παγια τακτικη για ο,τιδηποτε φτανει στην Ελλαδα απο 3η χωρα (εκτος Ε.Ε δηλαδη).

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις