Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
381 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 381 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1internet!!! Empty internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 2:00 am

kotopoulaki

kotopoulaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα κοριτσια.θα ηθελα να σας ρωτησω το εξης.ο αντρας σας μιλαει σε διαφορα τσατ με αγνωστες(καταλαβαινετε τι τσατ)εσεις ενοχληστε η οχι? γιατι εγω τα περνω στο κρανιο και με θεωρει τρελη και υπερβολικη. τον εχω τσακωσει 3φορες μου ερχεται να τον σουταρω,αλλα μετα λεω οντως δεν εκανε και τιποτα αλλα παλι τι να περιμενω να κανει?ειμαι τρελη?

2internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 2:25 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τρελη δεν εισαι εχεις απολυτο δικιο.αλλα με μια διαφορα.πες του να μιλαει μπροστα σου για να βεβαιαωθεις οτι δεν κανει κατι το πονηρο.εξηγησε του πως νιωθεις.ευτυχως εμενα ο δικος μου δεν του αρεσουν αυτα κ ασχολειται μονο με το στοιχημα

3internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 2:30 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βασικα το θεμα ειναι γιατι το κανει; δηλ τι σου λεει μιλαω και περναω καλα; αν θελει να συναναστραφει με κοσμο υπαρχουν αθλητικα σαιτ που εχουν και τσατ και τα λενε οι αντρες και πολλες παρομοιες σελιδες να μιλησει αντρικα να ξεσκασει, γιατι μιλαει με γυναικες σε τσατ τι δικαιολογια σου εχει πει, λαθος δεν εχεις γιατι συχνα πυκνα αυτες οι συνομιλιες αλλου καταληγουν και αν ακομα δεν καταληξουν εχει μπει στο μυαλο του η ιδεα να ψαχτει, δεν ξερω αλλα ειλικρινα τι δικαιολογια σου λεει;

4internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 2:45 am

kotopoulaki

kotopoulaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
δεν μου εξηγει και πολλα το μονο οτι δεν κανει τιποτα σπουδαιο και οκ αυτο που κανω δεν ειναι τιποτα δεν νε ξερουν δεν τις ξερω γιατι σε ενοχλει

5internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 2:47 am

kotopoulaki

kotopoulaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kotopoulaki έγραψε:δεν μου εξηγει και πολλα το μονο οτι δεν κανει τιποτα σπουδαιο και οκ αυτο που κανω δεν ειναι τιποτα δεν νε ξερουν δεν τις ξερω γιατι σε ενοχλει
δενξερω πως να τον κανω να καταλαβει γιατι νομιζω οτι δεν εχει καταλαβει πως νιωθω

6internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 2:49 am

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγώ με τον άντρα μου ειμαστε ιντερνετικά φρικιά, γνωριστήκαμε μέσω διαδικτυακού παιχνιδιού, έχουμε 4 υπολογιστές στο σπίτι μας κτλ κτλ κτλ

είναι όμως απόλυτα ξεκαθαρισμένο ότι δεν τσατάρουμε, και φυσικά έχουμε ο ένας τους κωδικούς του άλλου...

πολλοί μου λένε ότι είναι υπερβολή, αλλά αν δεν έχεις κάτι να κρύψεις, απλά το θεωρείς δεδομένο.. σαν το κινητο του άλλου, ξέρεις που είναι αλλά θα κοιτάξεις μόνο αν ψιλιαστείς κάτι, κι ευτυχώς εγώ μετά από 3 χρόνια σχέσης δεν έχω χρησιμοποιήσει ακόμα τους κωδικούς του...

θυμάμαι μια φορά που μπήκα ξαφνικά στο δωμάτιο και έκανε μινιμάιζ την οθόνη... πήγα κοντά του και του ζήτησα να ανοίξει το παράθυρο.. ήταν από ένα σάιτ γνωριμιών.. τον ρώτησα τι ακριβώς έκανε, και μου εξήγησε ότι ένας γνωστος του έστειλε λινκ, το άνοιξε κι εκεινη την ώρα μπήκα και φοβήθηκε μην παρεξηγήσω...
όντως μπήκα στο μειλ του, και όντως υπήρχε τον λινκ... θα μπορούσα εύκολα να παρεξηγήσω, αλλά του έδωσα την ευκαιρία...

στην προκειμένη περίπτωση όμως, ο άντρας σου όχι απλά δεν εξηγεί, αλλά πάει να σε βγάλει και τρελή.. και για να στο πω απλά, ΟΧΙ δεν είναι συνηθισμένο να μιλάει με άγνωστες, και ΟΧΙ δεν το κάνουν όλοι...!!!

7internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 2:56 am

kotopoulaki

kotopoulaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
prozak έγραψε:εγώ με τον άντρα μου ειμαστε ιντερνετικά φρικιά, γνωριστήκαμε μέσω διαδικτυακού παιχνιδιού, έχουμε 4 υπολογιστές στο σπίτι μας κτλ κτλ κτλ

είναι όμως απόλυτα ξεκαθαρισμένο ότι δεν τσατάρουμε, και φυσικά έχουμε ο ένας τους κωδικούς του άλλου...

πολλοί μου λένε ότι είναι υπερβολή, αλλά αν δεν έχεις κάτι να κρύψεις, απλά το θεωρείς δεδομένο.. σαν το κινητο του άλλου, ξέρεις που είναι αλλά θα κοιτάξεις μόνο αν ψιλιαστείς κάτι, κι ευτυχώς εγώ μετά από 3 χρόνια σχέσης δεν έχω χρησιμοποιήσει ακόμα τους κωδικούς του...

θυμάμαι μια φορά που μπήκα ξαφνικά στο δωμάτιο και έκανε μινιμάιζ την οθόνη... πήγα κοντά του και του ζήτησα να ανοίξει το παράθυρο.. ήταν από ένα σάιτ γνωριμιών.. τον ρώτησα τι ακριβώς έκανε, και μου εξήγησε ότι ένας γνωστος του έστειλε λινκ, το άνοιξε κι εκεινη την ώρα μπήκα και φοβήθηκε μην παρεξηγήσω...
όντως μπήκα στο μειλ του, και όντως υπήρχε τον λινκ... θα μπορούσα εύκολα να παρεξηγήσω, αλλά του έδωσα την ευκαιρία...

στην προκειμένη περίπτωση όμως, ο άντρας σου όχι απλά δεν εξηγεί, αλλά πάει να σε βγάλει και τρελή.. και για να στο πω απλά, ΟΧΙ δεν είναι συνηθισμένο να μιλάει με άγνωστες, και ΟΧΙ δεν το κάνουν όλοι...!!!
εχω δικιο λοιπον!!! τι να κανω δεν το αντεχω!!! λεει συνεχεια σαν καραμελα οτι ειναι σωστος σε ολα στην οικογενεια του στα παιδια του στο σπιτι σε μενα δεν βγεινει δεν εχει φιλους κτλ γιατι πραγματικα ετσι ειναι,το μονο που κανει ειναι αυτο.τι να κανω δεν το αντεχω!!! να τον διωξω?μηπως ειναι υπερβολη?να τον αφησω και να εχω στο πισω μεροσ του μυαλου μου οτι καποια στιγμη μπορει να μου την κανει για να μην πεσω απο τα συννεφα?ειναι λυση αυτη?

8internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 3:05 am

kotopoulaki

kotopoulaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια πειτε τι να κανω θα σκασω.

9internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 3:16 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να τον διωξεις καλε ειναι υπερβολη, αν εχεις αλλον υπολογιστη μπαινε και εσυ και μιλα να δουμε θα του αρεσει; μπας και σε καταλαβει, η μπες και κανε μια αλλη και πιαστου κουβεντα αν ξερεις με τι μπαινει να τσεκαρεις, δεν μπορεις να κανεις και πολλα οταν εσυ λες οτι σε ενοχλει και ο αλλος δεν καταλαβαινει; δεν ξερω τι να πω πια, λιγο κατινιστικοι και οι δυο τροποι και δεν με τρελενουν αλλα αφου του εξηγεις και δεν καταλαβαινει δεν μου ερχεται κατι αλλο

10internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 3:52 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν οντως δεν καταλαβαινει γιατι σε ενοχλει αυτο που κανει (που , μεταξυ μας, πολυ αμφιβαλλω....) σου προτεινω να κανεις κι εσυ το ιδιο και να του το πεις. ετσι ισως μπει στην διαδικασια να καταλαβει πως νιωθεις. παντως η συμπεριφορα του ειναι λαθος κι εσυ εχεις φουλ δικιο που θυμωνεις. δηλαδη θα του αρεσει παραπολυ που η δικη του η γυναικα κανει τσατ με αγνωστους αντρες?

11internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 3:58 am

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
το ότι δεν βγαίνει δεν είναι δικαιολογία...!!

εχω μια βασική ερώτηση... κάνει τσάτινγκ ή μιλάει στο Msn...???

12internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 4:09 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω γιαυτο σου ειπα αν θελει παρεα να μιλησει κτλ υπαρχουν σαιτ, ο δικο ςμου πχ εμπαινε σε αθλητικο την γκαζετα και εκανε τσατ και μιλουσαν για ομαδες, τωρα εχει βρει ενα παιχνιδι στρατηγικης ιντερνετικο που εχει φορουμ και κανουν συμαχιες κτλ και μιλαει και με παιχτες, περναει η ωρα του ετσι, αν θελει βρισκει κατι αλλο να ασχοληθει απο το να μιλαει με γυναικες

13internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 4:39 am

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kotopoulaki είναι πράγματι σοβαρό το θέμα και απαιτεί συζήτηση με τον άντρα σου.Η ταπεινή μου γνώμη είναι να του ξεκαθαρίσεις ότι σε ενοχλεί, ότι ξέρεις πως δεν "το κάνουν όλοι"όπως σου λέει, και ήρεμα, πολιτισμένα και με καλη΄διάθεση να συζητήσετε γιατί το κάνει.Ισως νιώθει ότι απομακρυνθήκατε, ίσως θέλει επιβεβαίωση για τον ανδρισμό του ή ο,τιδήποτε άλλο, ίσως νιώθει ότι δεν μπορεί πια να σου μιλάει, ίσως περνάει μια κρίση ηλικίας...Αυτά νομίζω ότι πρέπει να συζητήσετε αναλυτικά και διεξοδικά, ώστε να καταπολεμηθεί η αιτία που τον σπρώχνει στο τσατ.Αλλιώς, πιστέυω πως και να το κόψει για λίγο, αν πάλι μέσα του δεν νιώθει καλά ή θέλει επιβεβάιωση, θα το βγάλει με άλλους τρόπους...Μακάρι να πάνε όλα καλά, να τα βάλετε κάτω και να τα λύσετε...

14internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 4:53 am

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπακι έγραψε:εγω γιαυτο σου ειπα αν θελει παρεα να μιλησει κτλ υπαρχουν σαιτ, ο δικο ςμου πχ εμπαινε σε αθλητικο την γκαζετα και εκανε τσατ και μιλουσαν για ομαδες, τωρα εχει βρει ενα παιχνιδι στρατηγικης ιντερνετικο που εχει φορουμ και κανουν συμαχιες κτλ και μιλαει και με παιχτες, περναει η ωρα του ετσι, αν θελει βρισκει κατι αλλο να ασχοληθει απο το να μιλαει με γυναικες



μιλουπάκι, σε ένα τέτοιο παιχνίδι γνώρισα τον άντρα μου..!!!! ;-)
και δεν στο λέω για να ανησυχήσεις, ακριβώς το αντίθετο... η πόρωση είναι τόσο μεγάλη που δεν υπάρχει χρόνος για γκομενικά...!!
η περίπτωση μας ήταν ειδική..!! ;-)

15internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 4:58 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:να τον διωξεις καλε ειναι υπερβολη, αν εχεις αλλον υπολογιστη μπαινε και εσυ και μιλα να δουμε θα του αρεσει; μπας και σε καταλαβει, η μπες και κανε μια αλλη και πιαστου κουβεντα αν ξερεις με τι μπαινει να τσεκαρεις, δεν μπορεις να κανεις και πολλα οταν εσυ λες οτι σε ενοχλει και ο αλλος δεν καταλαβαινει; δεν ξερω τι να πω πια, λιγο κατινιστικοι και οι δυο τροποι και δεν με τρελενουν αλλα αφου του εξηγεις και δεν καταλαβαινει δεν μου ερχεται κατι αλλο

Συμφωνώ απόλυτα, αυτό να κάνεις!!!!

16internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 5:18 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλη μου δεν το βρισκω οτι καλυτερο να κανει τσατ μεσω νετ ..ενω καλλιστα την ιδια στιγμη που συνομιλει με αγνωστους θα μπορουσε να κανει "τσατ" μαζι σου...και μην πας στο πονηρο..εννοω γιατι να επιλεγει να συνομιλει με αγνωστους? τι τον ευχαριστει σε αυτο? θεωρει πως ειναι καλυτερο απο το να επικοινωνησει τηλεφωνικα με εναν φιλο του που τον γνωριζει κιολας? και τι του προσφερει τετοιου ειδους συνομιλια? εχει κατι να μοιραστει με αγνωστους? για ρωτα τον να σου απαντησει και καπου θα δεις αληθινο φως.για να μην το δεσεις σκοινι κορδονι οτι κατι "παιζεται".εξετασε το ομορφα κι ωραια.
εμενα ο αντρας μου δεν τα πει καλα με το νετ,περαν του στοιχηματος...αλλα πριν απο 5 χρονια και οταν ηταν τοτε μολις 22 χρονων,τον "τσακωσα" να σχολιαζει μια φωτο απο μια πιτσιρικα σε ενα σαϊτ!ξεραμε κωδικους κτλ. και ειχα ψιλιαστει και το ελεγξα! ε δεν το παραδεχοταν με τιποτα!!!!! και ξερετε τι εκανα??? εκτυπωσα την σελιδα με την φωτο και το σχολιο και του το κοτσαρα στα μουτρα να μαθει να μην με κοροιδευει!!!

βεβαια τωρα τα σκεφτομαι και γελαω..οπως κι εκεινος! αλλα αν θες μπορεις τα παντα να μαθεις.μην πας ομως στην "λυση" του τσακοωμου αμεσως,μην χαλαστειτε μια και εξω!! με συζητηση ολα λυνονται!

υ.γ. παλι καλα,η τεχνολογια προχωραει και ο αντρας μου προτιμα να απεχει απο το ιντερνετ περα για περα...μονο στοιχημα και παιχνιδια (που εγω του τα βαζω να παιζει,δεν ασχολειται να ψαχνει)...αλλα του στραβου το δικιο να πω..αν θελει ο νθρωπος μπορει να "κοιταξει" ακομη και νετ να μην υπαρχει.

η συμβουλη μου ειναι χαλαρωσε και συζητα το.και ολα θα φτιαξουν θα δεις.

17internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 5:18 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
prozak έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:εγω γιαυτο σου ειπα αν θελει παρεα να μιλησει κτλ υπαρχουν σαιτ, ο δικο ςμου πχ εμπαινε σε αθλητικο την γκαζετα και εκανε τσατ και μιλουσαν για ομαδες, τωρα εχει βρει ενα παιχνιδι στρατηγικης ιντερνετικο που εχει φορουμ και κανουν συμαχιες κτλ και μιλαει και με παιχτες, περναει η ωρα του ετσι, αν θελει βρισκει κατι αλλο να ασχοληθει απο το να μιλαει με γυναικες



μιλουπάκι, σε ένα τέτοιο παιχνίδι γνώρισα τον άντρα μου..!!!! ;-)
και δεν στο λέω για να ανησυχήσεις, ακριβώς το αντίθετο... η πόρωση είναι τόσο μεγάλη που δεν υπάρχει χρόνος για γκομενικά...!!
η περίπτωση μας ήταν ειδική..!! ;-)

Δεν ανησυχω κοριτσι μου δεν θα τους κλεισουμε και σε γυαλα το ξερω οτι εχει και γυναικες παιχτες, λιγες αλλα εχει, η μια ειναι και αρχηγος σε μια συμαχια Razz το θεμα ειναι να μην εχει πονηρο μυαλο ο αλλος αν εχει θα την βρει να την κανει Wink

18internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 5:25 am

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπακι έγραψε:[


Δεν ανησυχω κοριτσι μου δεν θα τους κλεισουμε και σε γυαλα το ξερω οτι εχει και γυναικες παιχτες, λιγες αλλα εχει, η μια ειναι και αρχηγος σε μια συμαχια Razz το θεμα ειναι να μην εχει πονηρο μυαλο ο αλλος αν εχει θα την βρει να την κανει Wink

ακριβώς έτσι...!!!!
αν έχει πρόθεση να το "παίξει" άνδρας, δεν θα μπει σε παιχνίδι, αν απλά θέλει να ξεσκάσει, κάτι τέτοιο θα κάνει.. :-)
πλάκα πλάκα, σε ποιο παινίδι είναι..?
φυλετικές μάχες..? ικάριουμ..??

τώρα, για τη φίλη μας, αυτό που προτείνω είναι δύο πράγματα...
1. ζήτα τους κωδικούς του
2. αν μιλάει msn, ενεργοποίησε το ιστορικό, οπότε να βλέπεις όλες τις συνομιλίες...

δεν θα πρότεινα να κάνεις κι εσύ τα ίδια, δηλαδή να αρχίσεις να μιλάς με αγνώστους....

19internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 5:28 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα εχει καταπιαστει με το grepolis και καθε φορα ψαχνουμε και ονομα για μια καινουρια πολη που περνει ασε με νονα εχω καταντησει Razz Razz Razz τι να κανω ειναι το χομπυ του οπως εχω και εγω το ειμαι μαμα εξαλλου και τον πρηζω αμα διαβασω κανα πετυχημενο εδω μεσα Razz Razz Razz

20internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 5:33 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:καλη μου δεν το βρισκω οτι καλυτερο να κανει τσατ μεσω νετ ..ενω καλλιστα την ιδια στιγμη που συνομιλει με αγνωστους θα μπορουσε να κανει "τσατ" μαζι σου...και μην πας στο πονηρο..εννοω γιατι να επιλεγει να συνομιλει με αγνωστους? τι τον ευχαριστει σε αυτο? θεωρει πως ειναι καλυτερο απο το να επικοινωνησει τηλεφωνικα με εναν φιλο του που τον γνωριζει κιολας? και τι του προσφερει τετοιου ειδους συνομιλια? εχει κατι να μοιραστει με αγνωστους? για ρωτα τον να σου απαντησει και καπου θα δεις αληθινο φως.για να μην το δεσεις σκοινι κορδονι οτι κατι "παιζεται".εξετασε το ομορφα κι ωραια.
εμενα ο αντρας μου δεν τα πει καλα με το νετ,περαν του στοιχηματος...αλλα πριν απο 5 χρονια και οταν ηταν τοτε μολις 22 χρονων,τον "τσακωσα" να σχολιαζει μια φωτο απο μια πιτσιρικα σε ενα σαϊτ!ξεραμε κωδικους κτλ. και ειχα ψιλιαστει και το ελεγξα! ε δεν το παραδεχοταν με τιποτα!!!!! και ξερετε τι εκανα??? εκτυπωσα την σελιδα με την φωτο και το σχολιο και του το κοτσαρα στα μουτρα να μαθει να μην με κοροιδευει!!!

βεβαια τωρα τα σκεφτομαι και γελαω..οπως κι εκεινος! αλλα αν θες μπορεις τα παντα να μαθεις.μην πας ομως στην "λυση" του τσακοωμου αμεσως,μην χαλαστειτε μια και εξω!! με συζητηση ολα λυνονται!

υ.γ. παλι καλα,η τεχνολογια προχωραει και ο αντρας μου προτιμα να απεχει απο το ιντερνετ περα για περα...μονο στοιχημα και παιχνιδια (που εγω του τα βαζω να παιζει,δεν ασχολειται να ψαχνει)...αλλα του στραβου το δικιο να πω..αν θελει ο νθρωπος μπορει να "κοιταξει" ακομη και νετ να μην υπαρχει.

η συμβουλη μου ειναι χαλαρωσε και συζητα το.και ολα θα φτιαξουν θα δεις.

Ax και εμένα δεν τα πάει καλά με το ιντερνετ, τωρα που εχω ερθει στους γονεις μου για δουλεια ολο τηλ ρε αγαπη πως ανοιγει αυτο το μαραφετι να μπω να φτιάξω skype να μιλαμε και να βλέπω τον μπεμπη;;;;;;
Ενα σας λεω κορίτσιαααααααα 2 ωρες και ένα τεταρτοοοοοοοοοοοο καναμε!!!

Εμένα πάλι έχει το playstation το ιντερνετ δεν το θελει καθόλου!!!

21internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 5:35 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:εμενα εχει καταπιαστει με το grepolis και καθε φορα ψαχνουμε και ονομα για μια καινουρια πολη που περνει ασε με νονα εχω καταντησει Razz Razz Razz τι να κανω ειναι το χομπυ του οπως εχω και εγω το ειμαι μαμα εξαλλου και τον πρηζω αμα διαβασω κανα πετυχημενο εδω μεσα Razz Razz Razz

αχαχαχαχα!!!!!!!
Εμενα πάλι οταν θελει να παιξει playstaston μου λέει δεν μπαινεις μέσα στο ιντερνετ να μιλησεις με τις φίλες σου;;;;; αχαχαχα ο πονηρός!!!!!!

Καλά Μιλουπάκι εμείς εδώ με το φόρουμ έχουμε καεί τελείως αχαχαχα

22internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 5:36 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βασουλα γιο εχεις ε; Razz ετσι ηταν και ο δικος μου playstation επαιζε μεχρι που μεγαλωσε ο μικρος και δεν τολμαει να κατσει στην τηλεοραση να παιξει γιατι θελει να παιξει εκεινος, οποτε το playstation πηγε στον μικρο και εκεινος παιζει πια στο κομπιουτερ, μεγαλη καταπιεση τρωμε απο τον μικρο χαχαχαχα

23internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 5:40 am

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπακι έγραψε:εμενα εχει καταπιαστει με το grepolis και καθε φορα ψαχνουμε και ονομα για μια καινουρια πολη που περνει ασε με νονα εχω καταντησει Razz Razz Razz τι να κανω ειναι το χομπυ του οπως εχω και εγω το ειμαι μαμα εξαλλου και τον πρηζω αμα διαβασω κανα πετυχημενο εδω μεσα Razz Razz Razz

αχ τι μου θύμησες..!! εμείς παίζαμε και οι δύο, οπότε έπρεπε να βαφτίζουμε τα διπλάσια χωριά, άσε που δεν θέλαμε να φανούμε ότι είμαστε ζευγάρι και ήταν όλα συνθηματικά..!!!
ωραίες εποχές..!!! :-)

24internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 12:55 pm

kotopoulaki

kotopoulaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
λοιπον κοριτσια,σας ευχαριστω ολες για τις συμβουλες.ειχατε δικιο η συζητηση ειναι το πιο σωστο,το εκανα ηρεμα και επειδη θεωρει οτι δεν κανει κατι γιατι μπορει και να μην μιλαει παντα κτλ κτλ και να ειμαι σιγουρη οτι δεν θα εκανε ποτε τιποτα για να με στεναχωρησει κτλ κτλ ξερετε εσεις τα γνωστα των αντρων και επειδη ουτε κατινα ειμαι ουτε σε κανενα τρυπακι θα μπω για χαρη του,συνοπτικες διαδικασιες επαιξε και εχασε του απαγορευσα τον υπολογιστη γενικοτερα θα του κρατησω και μουτρα για λιγες μερες γιατι τα χω παρει κιολας και για να τον τρομαξω.τουλαχιστον αν ειναι να με κερατωσει να δυσκολευτει λιγο και οχι απο τον καναπε μας.

25internet!!! Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 1:02 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε αφου τελικα κατσατε και μιλησατε παλι καλα, ελπιζω ολα καλα να πανε κοριτσι μου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις