Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
363 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 363 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26internet!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 1:03 pm

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δλδ θεωρείς ότι έλυσες το θέμα με το να απαγορέψεις τον υπολογιστή...!??!?!

μακάρι να πιάσει... :-)

απλά διαβάζοντας ότι με τη συζήτηση έλυσες το πρόβλημα, νόμιζα ότι βγάλατε άκρη, όχι ότι φτάσατε σε απαγορέψεις..!!

27internet!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: internet!!! Σαβ Μάης 28, 2011 1:08 pm

kotopoulaki

kotopoulaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
prozak έγραψε:δλδ θεωρείς ότι έλυσες το θέμα με το να απαγορέψεις τον υπολογιστή...!??!?!

μακάρι να πιάσει... :-)

απλά διαβάζοντας ότι με τη συζήτηση έλυσες το πρόβλημα, νόμιζα ότι βγάλατε άκρη, όχι ότι φτάσατε σε απαγορέψεις..!!
ακρη δεν βγαλαμε αλλα τι να κανω να τον βλεπω και στο λαπτοπ παει πολυ.επισης να δω και αν τον νοιαζει η οχι.λεει οτι μπαινει ετσι για να περναει η ωρα,ας βρει αλλες ασχολιες.δεν μπορω να κανω κατι αλλο.

28internet!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: internet!!! Πεμ Ιουν 30, 2011 12:14 am

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΡΧΗΣΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΤΣΑΤ ΠΟΥ ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ.Ο ΤΥΠΟΣ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΕΚΑΝΕ ΑΠΛΟ ΤΣΑΤ ΕΚΑΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΔΩΣΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΗΣΑΝ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΜΙΛΗΣΑ ΚΑΙ ΜΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΣΕΧ ΜΕΣΩ ΚΑΜΕΡΑΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ! ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΩ ΤΟ ΝΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΘΗΚΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΑΣΧΟΛΕΙΕΣ.ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ.ΠΑΝΤΑ ΕΛΕΓΧΩ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΩΣ ΟΛΑ ΟΚ.ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΣΤΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΕΤΩ.. ΕΓΩ ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ?? ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΑΥΤΑ.ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΣΥΝΕΧΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ?ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΕΒΓΑΖΕΣ ΤΡΕΛΗ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΕΝΔΟΙΑΦΕΡΟΝ ΘΑ ΑΡΧΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ..ΧΑ ΧΑ!! ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΞΑΛΛΟΣ.

29internet!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: internet!!! Πεμ Ιουν 30, 2011 2:52 am

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αυτά τα κάναμε όταν ήμασταν μαθήτριες καλέ!!!! πάντως μιας φίλης μου ο άντρας-δάσκαλος κιόλας- έχει αρρώστεια με το τσατάρισμα κ αυτή μετά από 4 χρόνια κ 1 παιδί τον χώρισε...να σημειωθεί ότι αυτός ήταν ο 2ος γάμος του... κ όλες τις γυναίκες του τις γνωρίζει από το internet... τί να πεις.... No No No No No No No No No No No No No

30internet!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: internet!!! Πεμ Ιουν 30, 2011 3:31 am

????????


Επισκέπτης
Εμενα εχει τρελα με το ιντερνετ, κανει τσατ αλλα σε σάιτ με κινητα, με αντρες. Μαλιστα τωρα ''κανει παρεα'' με εναν απο Σουηδια και ανταλλαζουν και φωτο!!! Αλλα μεχρι εκει. Και αποτομα που εχω παει διπλα του,ποτε δε κολλησε ή δεν εκλεισε αυτο που εγραφε... Αν επαιρνε κατι χαμπαρι θα του εσπαγα το κεφαλι,ειλικρινα!!!

Οταν ημασταν αρραβωνιασμενοι ειχα βαλει μια φιλη μου να του στελνει μηνυματα. Ε, ο κακομοιρης ηρθε με την ουρα στα σκελια και μονο που δεν εκλαιγε να μου πει οτι καποια του στελνει ερωτικα μηνυματα. Το μωρο μου!!!!!Αφου παντρευτηκαμε του ειπα οτι τελικα ημουν εγω μεσω της φιλης μου!!!Χαχαχα. Απορω που δε μου εσπασε το κεφαλι!!!! Ντροπη μου παντως,αλλα εγω ηρεμησα μετα απο αυτο!!!

Να σου πω τι μπορεις να κανεις λοιπον για να τσεκαρεις τι λεει,αλλα ειναι δικοπο μαχαιρι... Να δεις σε ποιο σάιτ μπαινει, να γραφτεις, να πεταγεσαι σε ενα ιντερνετ καφε (σε εκεινον θα λες οτι πας για ψωνια) και να κανεις μαζι του τσατ, σαν αγνωστη. Βαλε και ενα τρελιαρικο ονομα, να τραβαει την προσοχη... Αλλα ξαναλεω... να το κανεις μονο αν εισαι σιγουρη για το αν εισαι ετοιμη να δεις πραγματα που δε περιμενεις... Ειναι μεγαλο ρισκο. Απο κει και περα ή θα ειναι οντως ολα αθωα και θα ηρεμησεις ή θα δεις κατι περιεργο και θα σκοτωθειτε . Το κακο ειναι οτι και να τον ''ξεσκεπασεις'' εαν κανει κατι ψιλοπονηρο, μετα τι κανεις;;; Τον χωριζεις;; Γιατι και να σου ορκιστει οτι θα σταματησει, θεωρω απιθανο να το κανει,αμα εχει τετοιο κολλημα. Γι αυτο σου λεω, ειναι δικοπο μαχαιρι.Εγω το ειχα ρισκαρει,αλλα το ειχα κανει για πλακα πιο πολυ, παρα επειδη ειχα υποψιες. Και δε ημουν και παντρεμενη... Σκεψου το καλα!!!! I love you

31internet!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: internet!!! Πεμ Ιουν 30, 2011 4:14 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:

Να σου πω τι μπορεις να κανεις λοιπον για να τσεκαρεις τι λεει,αλλα ειναι δικοπο μαχαιρι... Να δεις σε ποιο σάιτ μπαινει, να γραφτεις, να πεταγεσαι σε ενα ιντερνετ καφε (σε εκεινον θα λες οτι πας για ψωνια) και να κανεις μαζι του τσατ, σαν αγνωστη. Βαλε και ενα τρελιαρικο ονομα, να τραβαει την προσοχη... Αλλα ξαναλεω... να το κανεις μονο αν εισαι σιγουρη για το αν εισαι ετοιμη να δεις πραγματα που δε περιμενεις... Ειναι μεγαλο ρισκο. Απο κει και περα ή θα ειναι οντως ολα αθωα και θα ηρεμησεις ή θα δεις κατι περιεργο και θα σκοτωθειτε . Το κακο ειναι οτι και να τον ''ξεσκεπασεις'' εαν κανει κατι ψιλοπονηρο, μετα τι κανεις;;; Τον χωριζεις;; Γιατι και να σου ορκιστει οτι θα σταματησει, θεωρω απιθανο να το κανει,αμα εχει τετοιο κολλημα. Γι αυτο σου λεω, ειναι δικοπο μαχαιρι.Εγω το ειχα ρισκαρει,αλλα το ειχα κανει για πλακα πιο πολυ, παρα επειδη ειχα υποψιες. Και δε ημουν και παντρεμενη... Σκεψου το καλα!!!! I love you

αυτο δεν θα το εκανα ΠΟΤΕ εξαλου αν τα πραγματα δεν ειναι καλα αυτο το δειχνει και η καθημερινοτητα και αν με κερατωνει κι αυτο καποια στιγμη θα μαθευτει το καλυτερο ειναι αυτο που εκανες που συζητησες μαζι του τωρα αν θελει να κανει τσατ θα το κανει και δεν θα παρεις και χαμπαρι εσυ ομως εκανες καλα που του εδωσες νακαταλαβει πως δεν εισαι "χαζη" απο κει και περα ειναι αναλογα και τι τσιπα εχει ο αλλος πανω του σου ευχομαι να μην ειναι τιποτα! παντως και εγω με τον αντρα μου παιζαμε ενα παιχνιδι το gladiatus και επειδη ειμασταν σε συμμαχια (αλλη αυτος αλλη εγω) μπαιναμε skype και μιλαγε ο καθενας με τη συμμαχια του για το game ειναι πολυ πορωση αυτα τα παιχνιδια ευτυχως ομως εμεις μιλαγαμε μπροστα ο ενας τον αλλον και δεν υπηρχε θεμα βεβαια χαναμε πολυ χρονο μεταξυ μας και γιαυτο τα σταματησαμε!

32internet!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: internet!!! Πεμ Ιουν 30, 2011 5:05 am

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ.ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΤΕ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΕΛΕΟΣ!ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΛΟΓΙΚΟ?ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΠΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ?ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΧΑΖΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΞΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ?ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ?ΚΑΠΟΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΣΑΤ ΓΙΑ ΧΑΒΑΛΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΤΙ ΣΥΖΗΤΑΝΕ ΕΚΕΙ ΕΛΕΟΣ!ΜΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΕΡΝΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ!

33internet!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: internet!!! Παρ Ιουλ 01, 2011 4:10 am

????????


Επισκέπτης
RANIAASIKIDOY έγραψε:ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ.ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΤΕ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΕΛΕΟΣ!ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΛΟΓΙΚΟ?ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΠΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ?ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΧΑΖΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΞΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ?ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ?ΚΑΠΟΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΣΑΤ ΓΙΑ ΧΑΒΑΛΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΤΙ ΣΥΖΗΤΑΝΕ ΕΚΕΙ ΕΛΕΟΣ!ΜΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΕΡΝΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ!

Συμφωνω απολυτα!!Μεχρι και ο αντρας μου (που ειναι και αντρας!!) εχει την ιδια αποψη!!! Δεν ειναι σωστο!!

Και αν του εκλεισες τον υπολογιστη τι;;; Στην εποχη μας ειναι ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ να βρει καποιον αλλο. Το θεμα ειναι να μαθεις ποσο το χοντραινει. Δε ξερω, εγω δε θα ειχα ικανοποιηθει απλα και μονο επειδη του εκλεισα τον υπολογιστη, χωρις να ξερω τι κανει τελικα!!! Θα με ετρωγε η αμφιβολια!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις