Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
86 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 86 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Vivian έγραψε:Σβήστηκε όλη η θεματική ενότητα χαρίζω,πουλαω, αγοράζω!

Απαγορεύονται όλες οι αγοραπωλησίες χωρις απόδειξη για καλο δικό σας πιο πολυ!

Vivian Καλησπερα.Συγνωμη κιολας,αλλα τι αποδειξη χρειαζεται αν θελω να χαρισω η να μου χαρισουν κατι?
οσο για τις αγορες νυφικων μεσω ιντερνετ,ποιος ειπε πως δεν λαμβανουμε αποδειξη? εγω μια χαρα αποδειξη εχω.
Αν ηταν ετσι η Χρυση ευκαιρια θα εκλεινε.
Συμφωνω λοιπον πως ισως ειναι για καλο ...αλλα οχι δικο μας!
Θα μπορουσαν να σβηστουν οι αγοραπωλησιες,οχι ομως τα Χαριζονται.
Επισης θα μπορουσε να ειχε γινει μια ενημερωση.
Ξαφνικα στο Facebook. το ελληνιδες μαμαδες χαριζω ζηταω πουλαω,εγινε Ειμαι Μαμα shopping!
τεσπα.απλα εχουμε και νοημοσυνη!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:
Vivian έγραψε:Σβήστηκε όλη η θεματική ενότητα χαρίζω,πουλαω, αγοράζω!

Απαγορεύονται όλες οι αγοραπωλησίες χωρις απόδειξη για καλο δικό σας πιο πολυ!

Vivian Καλησπερα.Συγνωμη κιολας,αλλα τι αποδειξη χρειαζεται αν θελω να χαρισω η να μου χαρισουν κατι?
οσο για τις αγορες νυφικων μεσω ιντερνετ,ποιος ειπε πως δεν λαμβανουμε αποδειξη? εγω μια χαρα αποδειξη εχω.
Αν ηταν ετσι η Χρυση ευκαιρια θα εκλεινε.
Συμφωνω λοιπον πως ισως ειναι για καλο ...αλλα οχι δικο μας!
Θα μπορουσαν να σβηστουν οι αγοραπωλησιες,οχι ομως τα Χαριζονται.
Επισης θα μπορουσε να ειχε γινει μια ενημερωση.
Ξαφνικα στο Facebook. το ελληνιδες μαμαδες χαριζω ζηταω πουλαω,εγινε Ειμαι Μαμα shopping!
τεσπα.απλα εχουμε και νοημοσυνη!

Τι είδους νοημοσύνη είναι αυτή που στο όνομα της λένε έτσι ψέμματα δεν θα μπορέσω ποτε να καταλάβω! Το eimaimama shopping καλη μου κοπέλα ήρθε ( έχεις έρθει εδω και πολυ καιρο για την ακρίβεια) να αντικαταστήσει τα Εργαζόμενες Ελληνίδες μαμάδες καθος αυτή η σελίδα θα κλείσει!

Η άλλη σελίδα εκλεισε καθώς οι 99 στις 100 αγγελίες την πουλαω και μάλιστα μοσχοπουλαω! Εάν θέλετε να χαρισετε κάτι μπορείτε να ανοίξετε θέμα όπως και να πουλησετε εάν είστε νόμιμη επιχείρηση! Νομίζω έγινα κατανοητή!

vicky75

vicky75
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεκτη η αιτιολογία αγαπητη βιβιαν , αλλα αυτο δεν μειωνει το "φάουλ" . Θα εδειχνε ενα σεβασμο προς τα μέλη, για οποιαδηποτε ενοτητα αποφασιζετε να κλεισετε να αναρτατε μια σχετικη ανακοινωση . Επισης θεωρω πως η ενοτητα "χαριζω" θα πρεπει να επιστρεψει για να βρισκει οποιος ενδιαφερεται συγκεντρωμενες τις αγγελιες. Ειναι τροπος να βοηθησεις ή να βοηθηθείς στις δυσκολες εποχες που ζουμε. Ευχαριστω !

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Σβήστηκε όλη η θεματική ενότητα χαρίζω,πουλαω, αγοράζω!

Απαγορεύονται όλες οι αγοραπωλησίες χωρις απόδειξη για καλο δικό σας πιο πολυ!

αν ενδιαφερόσασταν για το δικό μας καλό δεν θα το επιτρέπαμε απο την αρχή και άλλα πολλά.
Για δικό σας καλό το κάνατε και μάλιστα μετά απο συγκεκριμένα γεγονότα που είχαν συμβεί με το μέλος που απειλούσε για το παράνομο των πωλήσεων που γινόταν εδώ μέσα, αυτή είναι η αλήθεια.. κάνω λάθος;
έχουν γίνει καταγγελίες έτσι δεν είναι; και όχι απο ένα άτομο. Κάνω λάθος ;

Να αυτό είναι που με εκνευρίζει, πάντοτε βρίσκετε μια δικαιολογία και πάντοτε απαντάτε με διπλωματικό τρόπο.

Φραουλίτσα*

Φραουλίτσα*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Συμφωνώ με όλα όσα είπαν τα κορίτσια.... Και επίσης πως γνωρίζετε αν πήραν ή όχι απόδειξη οι κοπέλες; Όπως και να έχει δείχνει έλλειψη σεβασμού προς τους χρήστες να σβήνονται εν μια νυχτή ολόκληρα θέματα. θα μπορούσατε να ειδοποιήσετε και να βρείτε και μια σωστή δικιολογία...

Φραουλίτσα*

Φραουλίτσα*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Και στο συγκεκριμένο θέμα δεν υπήρχαν αγγελίες ή αγοραπωλησίες μεταξύ μελών. Δεν βλέπω τον λόγο για να σβηστει. Ούτε φυσικά το δεν παίρναμε απόδειξη ισχύει. Και θα έπρεπε να δείχνετε και κάποιον σεβασμό προς τα μέλη, γιατί forum χωρίς χρήστες δεν υπάρχει.

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="Φραουλίτσα*"][color=darkblue]Συμφωνώ με όλα όσα είπαν τα κορίτσια.... Και επίσης πως γνωρίζετε αν πήραν ή όχι απόδειξη οι κοπέλες; Όπως και να έχει δείχνει έλλειψη σεβασμού προς τους χρήστες να σβήνονται εν μια νυχτή ολόκληρα θέματα. θα μπορούσατε να ειδοποιήσετε και να βρείτε και μια σωστή δικιολογία...[/color][/quote]ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ?????????????????????????ΕΓΩ ΕΧΩ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΜΥΝΗΜΑ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΠΙΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ EMAIL MOY ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ!!!!!!!!!ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΑΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΒΡΙΣΙΔΙΑ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝ ΕΜΠΑΙΝΕ ΣΤΟ "ΞΕΦΡΑΓΟ ΑΜΠΕΛΙ"ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ!!!!!!!!!ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ?ΝΑ ΣΑΣ ΠΗΓΕ ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΣΑΣ!!!!!!!ΑΠΑΙΤΩ ΑΜΕΣΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΜΟΥ

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεσποινις Βιβιαν,το καλη μου κοπελα...δεν μου αρεσε καθολου!!!!!!
Επειτα,ισως δεν προσεξα και εγινε το ελληνιδες εργαζομενες μητερες,θα ηταν πολυ χαζο να πω ψεμματα σε κατι το οποιο θα ητο τοσο εμφανες,επομενως αισθανομαι πως,ξαναπροσβαλλεται η νοημοσυνη μου.οπως και να χει.Η ενσταση μου για να γινω κατανοητη,δεν ηταν το κλεισιμο θεματων σχετικα με αγοροαπωλησιες,αλλα με τα χαριζονται.
Σε δευτερη φαση να σχολιασω το γεγονος οτι για το καλο του ο καθενας ειναι υπευθυνος ο ιδιος?τεσπα,κατανοω την "παρανομια" δεν κατανοω,1ον την επιθεση,2ον την μη ενημερωση,και 3ον το σβησιμο με περιεχομενα οπως το χαριζονται . και 4ον και τελυταιον,οι αγορες νυφικων μεσω ιντερνετ που σ αυτο το θεμα γραφουμε και απανταμε και αυτο επισης σχολιασα ΔΕΝ εχει να κανει με αγοραπωλησια μεταξυ των μελων,εχει να κανει με αγορα στην οποια ΠΑΙΡΝΕΙΣ αποδειξη,μιας και πληρωνεις και μεσω πιστωτικης καρτας. τι καναμε δηλαδη?διαφημιση στην Κινα? Η απαγορευονται απο τον νομο αγορες μεσω ιντερνετ απο αλλες χωρες? Τεσπα.δεν μ αρεσε καθολου το υφος βασικα.

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμένα δεν με ενδιαφέρει που σβήστηκαν τα πουλάω. ουτως η άλλως το φορουμ είχε καταντήσει ένα τεράστιο παζάρι. ειχαμε να δουμε ενδιαφέρον θέμα μήνες ολόκληρους. αλλά για τα χαρίζω ή για τις αγορές από το ίντερνετ γιατι? έχω κάνει άπειρες αγορές μέσω ίντερνετ και ΠΑΝΤΑ παίρνω απόδειξη. και αν θελω να χαρίσω κατι σε καποια μανουλα πρεπει να έχω ειδική άδεια? τέλος πάντων. εδώ και καιρό το λέω ότι το φόρουμ έχει χάσει τον χαρακτήρα του.... ΔΥΣΤΥΧΩΣ...

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κάποια στιγμή αυτό το θέμα το έθιξε κάποιο μέλος εδω μέσα κ μάλιστα απαντησατε ότι δεν τίθεται θέμα παρανομίας...Ξαφνικά άλλαξε ο νόμος;;; Λες τα νέα μετρα της Τρόικας να απαγορευσαν κ τις αγοραπωλησίας απο το συγκεκριμένο φόρουμ;;;

Λυπάμαι που το φορουμ έγινε ένα ξεφραγο αμπέλι κ δεν υπήρξε κανένας έλεγχος...

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βασικα φαντασου οταν μπηκα εδω ειχαστειλει προσωπικο μηνυμα στην Ολιβια και εδω και στο face και ρωταγα εαν επιτρεπεται να βαλω αγγελια για μανικιουρ πεντικιουρ και το τηλ μου στο φορουμ! Φυσικα δεν πηρα ΠΟΤΕ απαντηση!
Αυτο το ξαφνικο ρε παιδι μου! δεν ειναι ωραιο! δεν φαινεται ωραιο... μυριζει περιεργα!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το θεμα ειναι πως επρεπε 1ον να βγει ανακοινωση και 2ον να μην σβηστουν θεματα ακυρα με αυτο που λετε. Αν ειχατε βγαλει μια ανακοινωση που δεν ειναι και κοπος τωρα πιστευω ολοι θα ταν κομπλε!Μαζι και γω!

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Eirinomama έγραψε:Βασικα φαντασου οταν μπηκα εδω ειχαστειλει προσωπικο μηνυμα στην Ολιβια και εδω και στο face και ρωταγα εαν επιτρεπεται να βαλω αγγελια για μανικιουρ πεντικιουρ και το τηλ μου στο φορουμ! Φυσικα δεν πηρα ΠΟΤΕ απαντηση!
Αυτο το ξαφνικο ρε παιδι μου! δεν ειναι ωραιο! δεν φαινεται ωραιο... μυριζει περιεργα!

Κ δεν εχεις δει τιποτα ακομα...

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΠισης σβηστηκαν τα ποιηματακια μιας κοπελες που ΔΕΝ τα πουλαγε! Δηλαδη εγραφε η αλλη τοσο καιρο για να πατησετε εσεις ενα κλικ και να τα σβησετε! δηλαδη αντι να ειστε και με το σεις και με το σας.Βγαζετε και το ψωμακι σας απο δω μεσα.Λιγος σεβασμος δεν βλαπτει!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
είναι ένα μπάχαλο όλα, τα θέματα που έμπαιναν σε λάθος ενότητα δεν υπήρχε κανείς για να το διορθώσει, να τα μεταφέρει εκεί που πρέπει αλλά τώρα έγινε κανένα μπαμ και τρέχουν να προλάβουν... που να βγάλουν άκρη όμως και έτσι τα έσβησαν όλα μαζί να τελειώνουν. Αυτό είναι το δικό μου πόρισμα, όχι πως έχουν κανένα λόγο να δώσουν εξηγήσεις αλλά η διπλωματικές απαντήσεις η παντελώς αδιαφορία και οι λάθος βιαστικές κινήσεις για τα ασυμμάζευτα λένε πολλά.

Η Ολίβ μπήκε χθες αλλά δεν απάντησε, θα βάλει την βίβιαν όπως πάντα μπροστά εκτός και αν μπει με το νικ που δεν ξέρουμε..... άλλο δούλεμα και αυτό....

άντε καλημέρες Smile

Φραουλίτσα*

Φραουλίτσα*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγω το βλέπω και διαφορετικά και ας με διορθώσετε αν κάνω λάθος. Το forum απο οτι βλέπω έχει και χορηγούς, οπότε κάπου εκεί πρέπει να προέκυψε το πρόβλημα με τις αποδείξεις. Έτσι το βλέπω εγώ μιας και οι αιτιολογίες γιατι σβήσατε τα θέματα δεν δικαιολογούν την πράξη σας. Αν διαφωνείτε περιμένω απάντησή σας.

Φραουλίτσα*

Φραουλίτσα*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
lichouditsa έγραψε:
eirini my έγραψε:Φραουλίτσα ευχαριστούμε για το λινκ. όλα τα σχόλια έχουν γίνει για εταιρίες κουριερ... ξέρει κανείς για EMS τι χρήματα κρατάνε στο τελωνείο; δεν βγάζει κανείς άκρη τελικά...
Εμένα γιατί δε μου το ανοίγει το Link?
Δεν θα το έχω παραθέσει σωστά. Δοκίμασε να το πληκτρολογήσεις στον πλοηγό σου.

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οταν καποιος σε προσφωνει "καλη μου κοπελα" το εχει χάσει το παιχνίδι επαγγελματικά...

lichouditsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια μήπως ξέρετε πώς μπορώ να διαγραφώ από το forum? Δεν βρίσκω πουθενά σχετικές οδηγίες! Ευχαριστώ!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια καλημερα! Εαν θυμαστε ειχε γινει σχετικη ανακοινωση πριν καιρο οτι πλεον μονο καποια νομιμη επιχειρηση θα μπορει να ανεβαζει τα προιοντα της! Και μαλιστα μια κοπελα με νομιμη επιχειρηση ανεβαζει χωρις προβλημα επισης πολλα κοριτσια ενημερωθηκαν μεσω μηνηματως και μπορουν να το επιβαιωσουν κιολας και επειτα η ενοτητα σβηστηκε γιατι ετσι επρεπε.. Και δεν εχει να ακνει μονο με το Φορουμ αλλα και με αντιστοιχη σελιδα στο facebook...

Φραουλίτσα*

Φραουλίτσα*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ok. Το θέμα θα το ανοίξω λοιπόν σε άλλο forum όπου δεν θα υπάρχει θέμα. Με τον ίδιο τίτλο νυφικό απο ίντερνετ. Όποια κοπέλα θέλει με αναζήτησή της θα της το βγάλει λογικά.

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και γω ειχε τυχει οταν μπηκα και ημουν ασχετη να βαλω θεμα σε λαθος ενοτητα,το ειπα και ζητησα συγνωμη και να μεταφερθει...αλλα με εγραψαν.
εννοειται πως οταν σε αποκαλουν καλη μου κοπελα το παιχνιδι ειναι χαμενο.
συμφωνω με το οτι εγινε προχειροδουλεια και τα πηραν σβαρνα ολα τα θεματα..αλλα αυτο ειναι ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ οταν απο δω μεσα βγαινει χρημα! Wink
Θα εκτιμουσα πολυ περισσοτερο ως χρηστης,να εβγαινε μια ανακοινωση ΠΟΥ ΝΑ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΣΒΗΣΤΗΚΑΝ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ και οχι να ψαχνουμε σαν τους μακακες.Η αλλη η κοπελα εγραφε δηλαδη τα ποιηματα ΣΤΟ ΤΖΑΜΠΑ και εγραφε αδικα για να πατησετε ενα κλικ και τα σβησετε.! ΔΗλαδη τι παει να πει επιτρεπεται νομιμη επειχειρηση? που ξερετε εσεις αν εγω δεν ειμαι και ελευθερος επαγγελματιας εχω τιμολογια και για κατι μεταχειρισμενο κοψω και αποδειξη. να κλεισουν μεσα και τα τυπογραφεια και ολους τους υπαλληλους της χρυσης ευκαιριας!
και αυτο ειπαμε το αντιπαρερχομαστε.δεν αντιπαρερχομαστε ομως δεσποινις μου,το γεγονος της προχειροδουλειας,απο ενα φορουμ που βγαζετε ψωμακι. αν θελετε να σβησετε τα παρανομα σβηστε τα παρανομα. οχι μπουρδες. τα χαριζονται, και τα site με νυφικα μεσω κινας και τα λοιπα καθε αλλο παρα παρανομα ειναι.
και στην Τελικη θα επρεπε ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΤΕ και ενα συγνωμη γιατι τοσο καιρο καναμε κατι παρανομο αθελα μας που που κανενας δεν μας ειπε τζηζ κακο.και απο πανω θα επρεπε εμεις να ζηταμε τα ρεστα.οχι να μας την λετε. ειστε φορουμ ΜΑΜΑΔΩΝ ΟΧΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΜΑΣ.το τι ειναι καλο για τον καθε ενα μας το γνωριζουμε εμεις και μονο εμεις.Περα τουτου.το αν εγω ειμαι παρανομη και δεν εχω αποδειξη εσενα και παλι δεν σου πεφτει λογος.σιγα μην ερθει και η σδοε στο φορουμ να σας παραει τον λογο.Δεν πουλατε κατι εσεις αλλα εμεις.
Οποτε καταληγω,πρωτον σε οτι αυτο το φορουμ ναι μεν φτιαχτηκε εξ αρχης με αγαπη,αλλα κατεληξε σε ενα καλο εισπρακτικο site.
Δευτερο για αυτο το εισπρακτικο site δεν ειστε καν καλοι επαγγελματιες. Κανετε προχειροδουλεια,σβηνοντας ολοκληρα θεματα.ΜΕ ΑΚΥΡΟ ΛΟΓΟ.ΟΠΩΣ ΤΑ ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ.
και καταληγω πως καποιος σας την ειπε και σας πηγε να. οπως ειπε και η κοπελα πιο πανω.
Αλλα...μην κρυβομαστε και πισω απο τα δακτυλακι μας... τοσοι διαφημιστες με νυφικα και 1002 αλλα πραγματα για μωρα.... η διαφημιζετε η οχι. Εγω ως χρηστης και "πελατης" της "επειχηρησης" αυτης αυτο βλεπω, αυτο νιωθω αυτο παιρνω. Κι οταν η διαχειρηστρια με αποκαλει καλη μου κοπελα απλα μου το επιβεβαιωνει.!
Το θεμα ειναι πως...χασατε εσεις.!Φορουμ να! Οταν μπαινει ο καθε ενας και λεει την καθε μπουρδα που θα του ρθει ειναι ολα κομπλε.καλα το λενε τα κοριτσια ολα.φορουμ να υπαρχουν.
Κοτζαμ τελειος γαμος.γρ και γραφουν για σιτε νυφικων.! Δηλαδη ελεος! Αυτα απο μενα!

Φραουλίτσα*

Φραουλίτσα*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλά τα λές!!!! Εκτός απο υποχρεώσεις έχουμε και δικαιώματα και θα πρέπει να μάθουμε να τα διεκδικούμε και να αντιδρούμε σε ότι μας θίγει και μας προσβάλει. Γι'αυτό φτάσαμε ως εδώ, γιατί λέμε έλα μωρε δεν πειραζει.... Όχι πειράζει και πολύ μάλιστα!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που πήγαν αυτά που έγραψα το πρωί ;

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:που πήγαν αυτά που έγραψα το πρωί ;

ΤΙ ΕΓΡΑΨΕΣ ΒΡΕ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΦΙΜΩΣΑΝΕ??????ΠΑΛΙ ΕΒΡΙΣΕΣ?

ααα με προσλάβεις τώρα Smile

δεν έχω βρίσει ποτέ και κανέναν
μάλλον τους πείραξε που έγραψα οτι χθες βράδυ μπήκε η Ολίβ αλλά δεν απάντησε και θα στείλει να απάντηση η Βίβιαν.
Έγραψα πως έσβησαν τα πάντα γιατί με το μπάχαλο των θεμάτων σε λάθος ενότητες που να κάθονται να ψάχνουν να σβήσουν αυτά που τους καίνε τώρα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις