Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
403 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 403 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΤΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ?ΕΓΩ ΕΜΠΕΙΔΗ ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΥΩ ΜΕ ΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΛΛΑΖΩ ΜΗΝΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΗΤ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΞΕΡΩ ΕΓΩ?ΑΣ ΜΗ ΒΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΙΟΛΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙΡΟ!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ου έχουμε ακόμα.. Απλά εγώ ειναι σύμφωνα με την πητ να μπω στον πέμπτο στις 26-4 και σύμφωνα με αυτό μπαίνω στις 18. Ε στην ουσία μια βδομάδα ειναι η διάφορα. Μετράμε ότι μας βολεύει νομίζω Smile) ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 10 215994

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βινι εσυ είσαι καλύτερα σημερα;

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΡΟΣ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΙΣΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΞΑΠΛΑ.ΣΚΑΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΗΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ.ΒΓΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τσα να μαι κι εγω!καλημερα!μου αρχίσατε τους υπολογισμούς πρωί πρωί με τους μήνες κ τις εβδομαδες;κι αυτοί οι χριστιανοί αφού δεν έβαλαν κανένα μαθηματικό τύπο να τα υπολογίζουμε παλι καλα!Βινακι μου απο την ξαπλα ειναι κι εγω με πονοκέφαλο ξυπναω.οσο για τον καιρό ,του χρόνου τέτοια εποχή θα βγαίνουμε με τα παιδάκια μας ,πρώτα ο Θεός!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ Ε?ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΘΕΣΗ ΣΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΝΕΙ!ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΝΑΠΕΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΑΙ ΠΙΑΝΟΜΑΙ!ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥΣ!ΜΑΚΑΡΙ ΡΕ ΜΑΙΜΟΥ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΒΟΛΤΙΤΣΑ.Α ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΕΛΟΣ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΔΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΗΤ ΜΑΡΤΙΟ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΣΤΕΛΝΑΝ?ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΑΖΩ ΤΗ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΙ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΒΛΕΠΩ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ...

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βινάκι μου σκέψου θετικά σε παρακαλώ!!!
Εννοείται θα τα χρησιμοποιήσεις!!!!!!!!
Αυτό έλειπε!!!!!

Η ξάπλα σου έχει πει ο γιατρός μέχρι πότε θα είναι ή ανάλογα πως θα πάνε τα πράγματα?

Μαιμουδάκι εσένα?

Είναι κι άλλο κοριτσάκι ξάπλα?
Νομίζω αλλά δεν είμαι σίγουρη αν θυμάμαι καλά....

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΕΩΣ ΤΕΛΟΥΣ Η ΙΣΩΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟΝ 7 ΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΕΙΝΑΙ ΒΙΩΣΙΜΟ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για την δεύτερη την αποκόλληση δεν με εχει δει ο γιατρός.ειναι υπέρ του να κάτσω κι άλλο ξαπλα επειδή έχω κ 2 ορόφους σκάλες να ανέβω κ να κατέβω .στην προηγούμενη εκατσα έναν μηνα κ μετα σηκωνωμουν πολύ προσεκτικά ,δεν έκανα τίποτα κ παλι ξανά έπαθα κ επειδή έχω τρομάξει λέω να την βγάλω ξαπλα γενικώς .ενα καλοκαίρι ειναι θα περάσει .αλλωστε κανει τόσο ζέστη εδω το καλοκαίρι που δεν παλευεται .

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΕΩΣ ΤΕΛΟΥΣ Η ΙΣΩΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟΝ 7 ΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΕΙΝΑΙ ΒΙΩΣΙΜΟ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ

Ελπίζω να πάνε όλα πολύ πολύ πολύ καλά και να σε αφήσει να σηκωθείς και νωρίτερα από τον 7ο!!!
Υπομονή να έχεις και κουράγιο!
Και είμαι σίγουρη ότι όταν με το καλό έρθει στον κόσμο το μωράκι σου θα ανταμειφθείς με τον καλύτερο τρόπο !!! Wink


Μαιμουδάκι από που είσαι???
Πότε θα σε δει ξανά ο γιατρός δε σου έχει πει?
Εννοείται ότι θα περάσει, αλλά αν πάνε όλα καλά και σου πει ότι δεν υπάρχει φόβος σκέφτεσαι να συνεχίσεις? Προληπτικά?

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ χτες πρώτη φορά βγήκα για περπάτημα με τον αντρουλη μου. Πολυ χαλαρό βέβαια γιατί το έχω παρακάνει με το καθισιο ( πηρα αδεια , ευτυχώς χωρις να εχω καποιο πρόβλημα και όλο κάθομαι) .πάνω που είπα να χάσω καμία θερμιδα( και καλα) μου λέει ο άντρας μου, δε παίρνουμε παγωτό ; Ε και φυσικά πλακωθηκαSmile)

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μένω Λαρισα ,δεν είμαι όμως απο δώ.τον παίρνω τηλ τον ενημερώνω για την κατάσταση μου κ πιθανόν την εβδομαδα αυτή να με δει.Και να μου πει να σηκώθω θα μου πει λίγα πράγματα ,για κανα καφε ας πούμε .βολτες στην αγορά,μπάνια στη θάλασσα ,ταξίδια κτλ μάλλον θα τα ξεχάσω.προβλεπω να ψωνίσει ο άντρας μου με την Πεθερα μου για τα μωρα!να περάσει μόνο γρήγορα ο καιρός κ να πανε ολα καλα.να τα κράτησε στην κοιλια μου οσο το δυνατόν πιο πολύ.Βινι όπως κατάλαβες τα ίδια σκεφτόμαστε !

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το παγωτάκι είναι ότι πρέπει τώρα που ανοίγει ο καιρός, πως να αντισταθείς?

Το ιδανικότερο είναι αν έχεις πουθενά κοντά σου frozen yoghurt που έχει πολύ λιγότερα λιπαρά και θερμίδες αν δεν το πλακώσεις στα toppings από πάνω.


Μαιμουδάκι δεν ξέρεις κοπέλα μου τι γίνεται!
Μέχρι να φτάσει η στιγμή που θα ψωνίσετε τα μωρουδιακά έχεις μέλλον μπροστά και μπορεί να έχουν αλλάξει πολύ προς το καλύτερο τα πράγματα!

Όπως και να έχει όμως τα μωράκια σας είναι πολύ τυχερά κορίτσια γιατί πάνω από όλα βάζετε αυτά και δε αφήνετε τις δυσκολίες να σας πτοήσουν!!!
Μπράβο κορίτσια!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όλα καλα θα πανε κορίτσια! Μην αγχωνεστε καθολου. Κι εγώ προσπαθώ να μην αγχωνομαι όσο μπορω. Χτες μιλούσα με μια φίλη και έφτιαξε το παιδικό δωμάτιο. Φυσικα ειναι στον 7ο αλλα το είχε φτιάξει απο τον 5ο. Μου τα περιέγραφε και μπήκα στη διαδικασία να ψάξω διάφορα για παιδικά δωμάτια και τη διακόσμηση τους. Δείτε κατι τέλεια ψαράκια! Ειναι φοβερο το σάιτ αυτό. Άντε να σας αλλάξω λίγο τη διάθεσηSmile)

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Babyinn legetai. Ax de mporw na kanw epikollhsh. Miso na xana prospathisw.

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Www. babying.gr Kai meta patate sth diakosmhsh brefikoy dwmatiou

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΠΑΓΩΤΑ ΚΑΙ FROZEN YOGURT ΛΕΤΕ?ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΡΑΛΑΝΑΤΕ!ΜΑΙΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΑ ΨΩΝΙΣΟΥΜΕ!ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΨΩΝΙΣΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ 7 8 ΜΗΝΩΝ.
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΡΚΡΤΑ ΠΡΑΣΑ ΠΙΣΤΕΥΩ Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΕΤΣΙ

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.babyinn.gr/v1/
Αυτο μάλλον εννοείς.τι καλα θα μπω να χαζεψω.
Μακάρι Βινι μου να πανε ολα καλα .κ εμενα τα κορίτσια μου δίνεται πολύ κουράγιο! ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 10 417472

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΘΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ...ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΨΩΝΙΣΕΙ ΗΔΗ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟ ΣΕΤ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΘΙΣΜΑ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΕΙΧΑ ΚΕΝΤΗΣΕΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΡΚΕΤΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΜΕΤΟ ΧΕΡΙ ΕΧΩ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΝΕ ΧΑΜΕΝΑ ΑΑΛ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΕΨΕΙ Η ΜΑΜΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΒΓ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα έχεις όλα έτοιμα δηλαδή ε; Μια χαραSmile) θετική σκέψη Βινακι και μονο!! Μαϊμού αυτά έλεγα. Εχει κατι ωραία με ψαράκια και βυθό.
Frozen den exw kapou konta! Αλλα και όταν πήγα και πήρα απο κει έβαλα πάνω κατι πραλινες και κατι καραμέλες που λες καλύτερα να έπαιρνα απο περίπτερο Smile)

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΠΩ!!ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΕΛΝΩ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΤΩΡΑ!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εμείς έχουμε frozen yogurt αλλα δεν με τραβάει ακόμα.εμενα παντός μου αρέσει πιο πολύ απο το παγωτό.βαζω μαρμελαδα βατομουρο απο πάνω!σλουρπ!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι εμένα μου αρέσει πιο πολυ το παγωτό. Εννοείται!! Το άλλο ειναι παρηγοριά Smile) απλά τρως πιο πολυ!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βινι σε ποιες εταιρίες εγινες μέλος και σου έστειλαν πραγματάκια; Ετσι ενημερωτικά ρωτάω Smile)

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
klaramaria έγραψε:Ναι εμένα μου αρέσει πιο πολυ το παγωτό. Εννοείται!! Το άλλο ειναι παρηγοριά Smile) απλά τρως πιο πολυ!
Οχι εμενα μου αρέσει πιο πολύ το γιαούρτι περισι δεν έφαγαν καθόλου παγωτό !

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις