Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
342 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 342 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Και μεταξύ μας καμία δεν ξέρει ποτε θα γεννήσει!εγω αν γέννησω Σεπτέμβρη θα είμαι πολύ ευχαριστημένη ,για Οκτώβρη δεν το συζητω μιας κ είμαι στις πρώτες μερες!
ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΠΗΤ 13/7 Κ ΣΤΙΣ 20/7 ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΣΠΑΣΕΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ΟΥΤΕ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΟΥΤΕ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ Κ ΤΑ ΚΟΛΠΙΚΑ ΧΑΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΤΕΧΝΗΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ... ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΜΟΡΦΙΑ...

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ PELY ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ. ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΑΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σ'ευχαριστώ πολύ! Very Happy Με ζόρισε λίγο ο μικρούλης αλλά χαλάλι του!! ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 2 654316

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΖΟΡΙΣΕ?
ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ?

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΣΕ ΚΑΛΟ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΛΛΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΑΛΛΕΣ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΑΛΛΕΣ ΘΑ ΓΕΝΝΑΝΕ ΑΛΛΕΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΧΑΜΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ!ΗΔΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΟΡΙΑ Η ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΝΙΚΟΣ.ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΦΕΥΓΟΥΜΕ

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το πρώτο ναι! Από την αρχή πολύ προσοχή γιατί ήταν χαμηλά,χάπια για κανένα δίμηνο, ξάπλα άλλο τόσο,δυο αποκολλήσεις και τρελούς εμετούς μέχρι και πριν κανένα δεκαήμερο!!!! Δεν είναι αυτό που λες ''εύκολη εγκυμοσύνη''!! Αλλά πραγματικά μετά από όλα αυτά όταν αρχίζεις και νοιώθεις λίγο λίγο να κινείται (και αφού φυσικά έχεις μετακομίσει ξανά έξω από την τουαλέτα!! Shocked ) τα ξεχνάς όλα ένα πράγμα...! ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 2 328109

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα και απο μενα κοριτσια, ευχομαι σε ολες και σε καθεμια ξεχωριστα με το καλο να παρουμε τα μωρακια μας στην αγκαλια μας, να εχουμε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη χωρις προβληματα και αγχος..!!! Εγω εχω ΠΗΤ 29-09 και ειναι αγορακι..!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Pely έγραψε:Το πρώτο ναι! Από την αρχή πολύ προσοχή γιατί ήταν χαμηλά,χάπια για κανένα δίμηνο, ξάπλα άλλο τόσο,δυο αποκολλήσεις και τρελούς εμετούς μέχρι και πριν κανένα δεκαήμερο!!!! Δεν είναι αυτό που λες ''εύκολη εγκυμοσύνη''!! Αλλά πραγματικά μετά από όλα αυτά όταν αρχίζεις και νοιώθεις λίγο λίγο να κινείται (και αφού φυσικά έχεις μετακομίσει ξανά έξω από την τουαλέτα!! Shocked ) τα ξεχνάς όλα ένα πράγμα...! ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 2 328109
Και γω νόμιζα είμαι η μονη με δυο αποκολλησεις.ολα καλα απο δώ και πέρα.

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:
Pely έγραψε:Το πρώτο ναι! Από την αρχή πολύ προσοχή γιατί ήταν χαμηλά,χάπια για κανένα δίμηνο, ξάπλα άλλο τόσο,δυο αποκολλήσεις και τρελούς εμετούς μέχρι και πριν κανένα δεκαήμερο!!!! Δεν είναι αυτό που λες ''εύκολη εγκυμοσύνη''!! Αλλά πραγματικά μετά από όλα αυτά όταν αρχίζεις και νοιώθεις λίγο λίγο να κινείται (και αφού φυσικά έχεις μετακομίσει ξανά έξω από την τουαλέτα!! Shocked ) τα ξεχνάς όλα ένα πράγμα...! ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 2 328109
Και γω νόμιζα είμαι η μονη με δυο αποκολλησεις.ολα καλα απο δώ και πέρα.

Απ' ότι μου είπε ο γιατρός μου δεν είναι κάτι πολύ ασυνήθιστο. Το καλό με μένα ήταν ότι δεν είχα καθόλου αίμα αφού έπαιρνα utrogestan από πολύ αρχή! Αλλά το κορυφαίο είναι ότι υποτίθεται ότι πρόσεχα!!Στο σπίτι όλες μα όλες τις δουλειές τις ανέλαβε ο άντρας μου! Ένα φαγητό έκανα κι αυτό με πολλά διαλείμματα. Σκέψου τώρα να το είχα δει χαλαρά το θέμα! Πάντως είμαι της άποψης πώς ότι είναι να γίνει θα γίνει!!!! Τώρα ευτυχώς όλα καλά!! Πήρες καθόλου χάπια εσύ;

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απο την αρχή δεν τα έχω κόψει τα utrigestan αλλα το αιμα αιμα

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μα είναι και δύο τα ζουζούνια!!!! ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 2 328109 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 2 328109 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 2 328109

Πολύ ξάπλα και ξεκούραση!! Όλα καλά να σου πάνε!!! Πώς ένιωσες όταν είδες ότι είναι δίδυμα;; Πρέπει να είναι απίστευτο συναίσθημα!!! Very Happy

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ενιωσα τυχερή και ευλογημένη που ο Θεός μας χαρίζει δυο παιδιά γιατί δεν έμεινα κ εύκολα έγκυος αν και αλλα ζευγάρια παιδευονται πιο πολύ.ειναι μοναδικό αυτο που νιώθεις οταν βλέπεις δυο πλασματακια στον υπερηχο να κουνιουνται.αργοτερα άρχισαν να με κυριεύουν προβληματισμοί κ φόβοι αν θα τα καταφέρω κτλ ,ειναι κ αυτές οι ορμονες!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Ενιωσα τυχερή και ευλογημένη που ο Θεός μας χαρίζει δυο παιδιά γιατί δεν έμεινα κ εύκολα έγκυος αν και αλλα ζευγάρια παιδευονται πιο πολύ.ειναι μοναδικό αυτο που νιώθεις οταν βλέπεις δυο πλασματακια στον υπερηχο να κουνιουνται.αργοτερα άρχισαν να με κυριεύουν προβληματισμοί κ φόβοι αν θα τα καταφέρω κτλ ,ειναι κ αυτές οι ορμονες!


Όταν αρχίσουν να κλωτσάνε θα κάνουν πάρτυ εκεί μέσα!!!!!!!! ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 2 215994

Σίγουρα η προσαρμογή θα είναι πιο δύσκολη απ'οτι με μια μονή εγκυμοσύνη αλλά επειδή τυγχάνει να έχω εμπειρία από δίδυμα αγόρια στο συγγενικό μου περιβάλλον, δεν υπάρχει καλύτερο!!! ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 2 328109 Από μικρή ονειρευόμουν κι εγώ να φανταστείς! Πάντως με λίγη βοήθεια αρχικά πιστεύω πως θα μπείτε σύντομα σε μια σειρά εσύ κι τα κορίτσια σου!!! Με το καλό σου εύχομαι ολόψυχα!!!!!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?ΕΓΩ ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΕ ΝΕΥΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΩ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΝΑ ΠΙΝΩ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΝΥΣΤΑΖΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΩ.ΒΛΕΠΩ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΥΠΕΡΙΣΧΥΟΥΝ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΡΩΤΟΠΑΡΕΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΟΥ!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα όμορφες εγκυούλες!!!!!!!!!!

Bini, Pely και Maimou σας εύχομαι ολόψυχα να ξεπεραστούν πολύ πολύ γρήγορα οι δυσκολίες και το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης σας να είναι πανεύκολο, χωρίς καθόλου προβληματάκια και όλα να σας πάνε ΤΕΛΕΙΑ με τα μωράκια σας!!!

Bini μου στεναχωριέμαι που χρειάστηκε να περάσεις τόσο άσχημες εμπειρίες μέχρι τώρα. Απο δω και μπρος μόνο χαρές να έχεις!!!!
Το ότι δεν αναπτυσσόταν σωστά το μωράκι σου που παλλινδρόμησε στο είχαν πει από την αρχή?
Γιατί κ εγώ στον υπέρηχο που μου δίνει βλέπω άλλες ημερομηνίες....πχ πήγα πρώτη φορά 5εβδ.+3ημ. ο υπέρηχος έγραφε και το 5+3 αλλού έγραφε 6+2 και αλλού 5+4. Και όταν ξαναπήγα 6εβδ.+6ημ. έγραφε και αυτό και αλλού 6+5. (συγνώμη που σε ρωτάω τέτοια πράγματα...αν σε πειράζει, ή δε θες να το συζητήσεις εννοείται αγνοείς την ερώτηση μου...).

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κι απο μένα!bini μου σε καταλαβαίνω με τα φάρμακα κι εγω παίρνω σε κάτι κουλες ώρες που μου κόβουν τον ύπνο ,υπομονή καλα που υπάρχουν και αυτά
.tsititri απο το στομα σου κ στου Θεού το αυτί!και όσο για τα κορίτσια μου ,που τωρα υπολόγιζω θα κοντεύουν τα 10 ολόκληρα εκατοστά,στους καλύτερους θα τα δοσω αααχαχαχα!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Καλημέρα όμορφες εγκυούλες!!!!!!!!!!

Bini, Pely και Maimou σας εύχομαι ολόψυχα να ξεπεραστούν πολύ πολύ γρήγορα οι δυσκολίες και το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης σας να είναι πανεύκολο, χωρίς καθόλου προβληματάκια και όλα να σας πάνε ΤΕΛΕΙΑ με τα μωράκια σας!!!

Bini μου στεναχωριέμαι που χρειάστηκε να περάσεις τόσο άσχημες εμπειρίες μέχρι τώρα. Απο δω και μπρος μόνο χαρές να έχεις!!!!
Το ότι δεν αναπτυσσόταν σωστά το μωράκι σου που παλλινδρόμησε στο είχαν πει από την αρχή?
Γιατί κ εγώ στον υπέρηχο που μου δίνει βλέπω άλλες ημερομηνίες....πχ πήγα πρώτη φορά 5εβδ.+3ημ. ο υπέρηχος έγραφε και το 5+3 αλλού έγραφε 6+2 και αλλού 5+4. Και όταν ξαναπήγα 6εβδ.+6ημ. έγραφε και αυτό και αλλού 6+5. (συγνώμη που σε ρωτάω τέτοια πράγματα...αν σε πειράζει, ή δε θες να το συζητήσεις εννοείται αγνοείς την ερώτηση μου...).

ΟΤΙ ΘΕΣ ΡΩΤΑ ΜΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ.ΕΜΕΝΑ ΦΑΝΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΦΑΝΕΙ Ο ΣΑΚΟΣ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΦΑΝΗΚΕ ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΡΔΙΑ ΕΙΧΕ ΒΡΑΔΥΚΑΡΔΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΗΜΟΥΝΑ 9 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ 7.ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!
ΜΑΙΜΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΑΣ ΞΥΠΝΑΜΕ ΚΑΙ ΑΣ ΤΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΧΟΥΦΤΕΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βini σε ευχαριστώ πάρα πολύ!

Κορίτσια όλα καλά θα πάνε σε όλες μας!!!!
Πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά!!!
(τα λέω σε σας μπας κ τα ακούσω κ εγώ! Very Happy )

Όσο για το ξύπνημα λόγω χαπιών?
Δείτε το σαν μια προπονησούλα για όταν με το καλό έρθουν στον κόσμο τα μωράκια που θα μας ξυπνάνε κάθε τρεις και λίγο!!!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΝΤΩΣ!ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ?ΑΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bini έγραψε:ΟΝΤΩΣ!ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ?ΑΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!
Σωστή σε βρίσκω !

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου! ελπίζω όλες να μου είστε καλά έστω κι αν "μετακομίσαμε"...
Σήμερα πήραμε τα αποτέλέσματα της Papp-A.
Λοιπόν:
Κίνδυνος τρισωμίας 21:1 προς 2.061
Κίνδυνος τρισωμίας 18: 1 προς 3.733
Κίνδυνος τρισωμίας 13: 1 προς 6.137
Κίνδυνος για σύνδρομο Down λόγω ηλικίας: 1 προς 760

Ο γιατρός μας είπε ότι είναι εξαιρετικές. Εκείνο το 1 προς 760 λόγω ηλικίας με φοβίζει λίγο αλλά ο γιατρός μου είπε ότι είναι οι πιθανότητες που θα αναμέναμε λόγω της ηλικίας μου. Οι αιματολογικές έδειξαν ότι ο κίνδυνος είναι πολύ μικρός. Σωστά τα κατάλαβα;
Μου κόβει και το utrogestan και το φυλλικό το σκέτο και θα παίρνω στο εξής σίδηρο μαζί με φυλλικό, ασβέστιο και μαγνήσιο. Αυτά τα νέα μας. Σας στέλνω τα γλυκά μου φιλιά!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου! ελπίζω όλες να μου είστε καλά έστω κι αν "μετακομίσαμε"...
Σήμερα πήραμε τα αποτέλέσματα της Papp-A.
Λοιπόν:
Κίνδυνος τρισωμίας 21:1 προς 2.061
Κίνδυνος τρισωμίας 18: 1 προς 3.733
Κίνδυνος τρισωμίας 13: 1 προς 6.137
Κίνδυνος για σύνδρομο Down λόγω ηλικίας: 1 προς 760

Ο γιατρός μας είπε ότι είναι εξαιρετικές. Εκείνο το 1 προς 760 λόγω ηλικίας με φοβίζει λίγο αλλά ο γιατρός μου είπε ότι είναι οι πιθανότητες που θα αναμέναμε λόγω της ηλικίας μου. Οι αιματολογικές έδειξαν ότι ο κίνδυνος είναι πολύ μικρός. Σωστά τα κατάλαβα;
Μου κόβει και το utrogestan και το φυλλικό το σκέτο και θα
παίρνω στο εξής σίδηρο μαζί με φυλλικό, ασβέστιο και μαγνήσιο. Αυτά τα νέα μας. Σας στέλνω τα γλυκά μου φιλιά!

Το 1 προς 760 ειναι η βάση λόγω της ηλικίας σου εσυ έχεις πολύ μικρότερη πιθανότητα με βάση τις μέτρησεις.θα ανησυχουσες ας πούμε αν ήταν 1 προς 500 κι όχι 1 προς 2061 που έχεις τωρα.αντε παει κι αυτο,συγχαρητήρια !

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 2 50580 πάντα τέτοια ευχάριστα να ακούμε!!!!
Μπράβο παραμυθένια!!!
Πολύ χάρηκα με τα καλά σου αποτελέσματα!!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οπότε σωστά το κατάλαβα! Γιούπιιιιιιιιι!!!
Αχ κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ! Πολύ σας ευχαριστώ! Δεν ξέρω γιατί αλλά με όλα αυτά τα της εγκυμοσύνης αισθάνομαι πολύ χαζή! Συνέχεια ερωτήσεις κάνω... Σας ευχαριστώ πολύ και πάλι! Very Happy

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
PARAMYTHENIA ΜΠΡΑΒΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΔΕΣ?ΑΝΤΕ ΩΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΑΓΧΩΝΕΙ Η Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις