Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
501 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 501 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧ ΝΑΙ ΜΑΙΜΟΥ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΩ ΚΙ ΕΓΩ!!!
ΕΒΑΚΙ ΜΟΥ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙΣ Ε??? ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ... ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΩΡΑ... ΦΥΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΑΚΟΜΗ... ΜΗΠΩΣ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..................???????????
ΚΙΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΑΡΚΕΤΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΣΗ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ....
ΤΣΙΡΙΤΡΙ ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!
ΘΑ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ ΝΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ!!!
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΟ ΓΙΑ ΔΡΑΚΟΥΛΙΝΙΑ ΔΙΑΒΑΖΩ... ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΡΩΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.... ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είμασταν υποψιασμενοι απο την χοριακή.πιστευαμε οτι θα έχουν εγκατασταθεί κ τα τρία εμβρυα.στον πρώτο υπερηχο είδαμε έναν σάκο κ ο άλλος φαινόταν κ δεν φαινόταν.δεν μπορεί λέει ο γιατρός υπάρχει κι άλλο.στον δεύτερο υπερηχο μια εβδομαδα μετα μου έκανε κοιλιακο κ είδαμε κ το δεύτερο σακουλακι .γενικα η έκπληξη μας ήταν μεγάλη οταν είδαμε την χοριακή.

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να'μαι κι εγώ!! Έκανα έναν ύπνο....

Τσιριτρί μου ναι, -4, αλλά άμα συνεχίσω τα δρακουλίνια με βλέπω να τα παίρνω πίσω σε χρόνο dt ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 16 534787 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 16 534787 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 16 534787 !!!!!!!

όσο για την κοιλίτσα η αλήθεια είναι πως ι δικιά μου παραφούσκωσε απότομα τις τελευταίες δυο βδομάδες αλλά όπως λες από την 12 κάτι είχε αρχίσει και φαινόταν!! Νομίζω δηλαδή... Πάντως τα κορίτσια έχουν δίκιο. παίζει μεγάλο ρόλο ο σωματότυπος!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βάλτε φωτό κορίτσια!!! ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 16 215994 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 16 215994

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Popisofia έγραψε:ΑΧ ΝΑΙ ΜΑΙΜΟΥ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΩ ΚΙ ΕΓΩ!!!
ΕΒΑΚΙ ΜΟΥ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙΣ Ε??? ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ... ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΩΡΑ... ΦΥΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΑΚΟΜΗ... ΜΗΠΩΣ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..................???????????
ΚΙΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΑΡΚΕΤΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΣΗ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ....
ΤΣΙΡΙΤΡΙ ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!
ΘΑ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ ΝΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ!!!
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΟ ΓΙΑ ΔΡΑΚΟΥΛΙΝΙΑ ΔΙΑΒΑΖΩ... ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΡΩΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.... ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!!
μπα η κιλιτσα δεν παιζει ρολο εγω εχω αγορακι και ειχα μεγαλη κιλιτσα απο τον 4 μηνα τωρα ειμαι στον 6 αλλα ηκιλιτσα μου εχει βγαλει κοκκινες ραγαδες.....αλλα μου αρεσει να φοραω μπλουζιτσες που φενετε η κιλιτσα μου κοριτσια μου τι νοιωθετε οταν κουνιουντε τα μικρουλια σας εγω νοιωθω λες και χτυπαει και αλλη καρδια αλλα ειναι ο μικρουλις

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φρέσκια μαμά εννοείς ακούς την καρδούλα αν ακουμπάς το χέρι σου πάνω στην κοιλιά σου;; Κι εγώ το ίδιο ήθελα να πιστεύω αλλά με προσγείωσε ο γιατρός Twisted Evil μάλλον μου λέει ακούς τον δικό σου παλμό! Λίγο μετά βέβαια ένιωσα τον μπέμπη μου πρώτη φορά!!!! Έχει τώρα περίπου 10 μέρες και κάθε μέρα είναι όλο και καλύτερο, συχνότερο κι εντονότερο!!!

Πόσο είσαι ακριβώς εσύ;

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια!! Πολυ πρωινή ειμαι σημερα!! Στριφογυριζα το βράδυ , δε ξέρω γιατι Sad
Τι κάνετε;

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!
ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ!!!
PELY ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΜΠΑΙΝΩ ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΠΩ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Η ΦΩΤΟ... ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ...
ΦΡΕΣΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΙΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΟΥ ΕΗΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΦΥΓΜΟΙ ΜΟΥ...
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κούκλες!
Βini, Maimou, Tsiritri ελπίζω να μην ταλαιπωρείστε... Μaimou σταμάτησαν τα καφέ; Tsiritri σ' εσένα; Η μέση σου;
Ελπίζω να είστε όλες καλά...

Στέλνω τα ανοιξιάτικα φιλιά μου σε εσάς και της κοιλίτσες σας!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ ΤΑ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΦΙΛΙΑ!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΕΞΩ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΡΑ!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κ απο μένα!παραμυθενια μου θα περάσω όλες τις αποχρώσεις του καφε για να καθαρίσω,το χω ξαναδεί το έργο .τωρα έχω ανοιχτό καφε προς μπέζ!κατα τα αλλα καλα!παω κι εγω να την άραξω στον καναπέ !φιλακιααα!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΝΩΡΙΣ ΝΩΡΙΣ ΣΗΜΕΡΑ Ε?ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΜΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bini έγραψε:ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΝΩΡΙΣ ΝΩΡΙΣ ΣΗΜΕΡΑ Ε?ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΜΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ!
Ναι!νωρις νωρις!πες το ψέμματα βρε Βινι μου,εξπερ θα γίνουμε!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου klaramaria.τι κανείς εσυ κ το μωρακι σου;καλά είστε;

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα είμαστε μαιμουδακιSmile θέλω να ακούσω το μωράκι μωρε και ανυπομονω!! Καλοκαίρακι σημερα ε;

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμάς εδω ήταν καλοκαιρακι μεχρι το μεσημέρι μετα το χάλασε!κ γω klaramaria ανυπομονο να τα ακούσω,αλλα προς το παρόν δεν μου κάνουν τη χάρη!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΙΝΗΣΙΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?ΟΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΡΩΤΕ ΚΑΤΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΕΣΥ ΜΑΙΜΟΥ ΔΙΠΛΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΤΡΩΣ!ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ?ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΝΑΙ ΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΟΒΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι σηκωνομαι μονο για τουαλέτα κάνω κ ενα μπανακι στα γρήγορα στεγνωνω κ λίγο το μαλλί να μην κρυωνω αυτές ειναι οι κινήσεις μου.και φαγητό στον καναπε!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μη στεναχωριεστε κοριτσακια. Λίγο καιρό υπομονη και μετα ποιος σας πιάνει; Ολο βολτιτσες με τα μωρακια Smile) κι εγώ πάντως όλο μέσα κάθομαι. Σκέφτομαι να πάω για περπάτημα και φοβάμαι, χωρίς να έχω κάποιο θέμα ( μέχρι στιγμής, δόξα το Θεό)

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειλικρινά προς το παρόν δεν έχω κανένα πρόβλημα με την κλεισουρα.κ να μου πει ο γιατρός ολα καλα βγες,θα την άραξω οσο μπορω.βεβαια αυτά τα λέω σήμερα σε έναν μηνα ποιος ξέρει ... Rolling Eyes

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όλα καλα θα πανε μωρε. Απλα ίσως λίγο το καλοκαίρι να ειναι κάπως, αλλα θα περάσει Smile

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΙΜΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΕΣΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ ΘΑ ΠΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΕΝΤΑΞΕΙ ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ. ΚΛΑΡΑΜΑΡΙΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΧΑΛΑΡΑ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΘΛΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΝΑΣ.ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ 7 ΜΗΝΩΝ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΙΩΣΙΜΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΑΠΛΑ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 50-50 ΓΙΑΥΤΟ

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΙΜΟΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΣΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΤΗΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟΝ 6 ΑΝΟΙΞΕ ΠΑΛΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΟΧΙ ΞΑΠΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ. ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΙΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΕΓΩ ΞΑΠΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΧΑΛΑΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΟΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΞΑΠΛΑ.ΕΔΩ ΕΓΩ ΕΧΩ Χ@ΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΘΑ ΣΗΚΩΘΩ ΚΙΟΛΑΣ?ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όλα καλα θα πανε Βινακι! ΜΟΝΟ θετικές σκέψεις απο δω και μπρος. Φυσικα αυτό που περασες ήταν απίστευτο αλλα σε λιγάκι θα έρθει το μωράκι σου και θα τα ξεχάσεις όλα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις