Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
555 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 555 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια καλημέρα!τι όμορφη μέρα σημερα!καθομαι στο μπαλκόνι κ χαζευω.εμενα εχει αρχίσει η κοιλια μου κ φουσκώνει απότομα!μπηκαμε στην τελική ευθεία για το Πάσχα!αντε να έρθει το Σάββατο να αλλάξω μηνα,θα πάρω κ αυτη τη βδομάδα να κλείσω για Β επιπέδου .ερχεται κ ο άντρας μου σημερα απο Αθήνα κ είμαι χαρούμενη!ολα πήγαν καλα με την Πεθερα μου,αναρρωνει αλλα πρεπει να οργανωθούμε κ να προσαρμοστουμε στην νέα κατάσταση.Πωπω πολλα έγραψα!σας φιλώ !

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα και απο εμενα εγω ή εχω συνηθισει την κοιλια ή δεν φουσκωνει αλλο μου φαινεται η ίδια!μαιμου ειδες ολα καλα πηγανε.

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια καλή μεγάλη βδομάδα να έχουμε όλες.
Σήμερα είχα γιατρό. Γύρισα πολύ πολύ στενοχωρημένη....
Συζητήσαμε αναλυτικά τα αποτελέσματα της αυχενικής (είχε βγει μία προς 1.027 για σύνδρομο down).
To μόνο θέμα ήταν το ρινικό οστό, είχε χαρακτηριστεί υποπλαστικό.
Με καθησύχασαν και οι 2 γιατροί όταν πήρα τα αποτελέσματα αλλά με έτρωγε όλο αυτό το καιρό.
Έτσι μου πρότεινε αμνιοπαρακέντηση προκειμένου να είμαστε ακόμη πιο σίγουροι.
Μου είπε ότι αυτός το προτείνει σαν γιατρός αλλά η τελική απόφαση είναι δική μας. Δηλαδή δεν το επιβάλλει ούτε το θεωρεί αναγκαίο....
Φυσικά θα την κάνω...αλλά με έπιασε ένα παράπονο, ένα κλάμα, ένας πόνος στη καρδιά...άλλο πράγμα....
Είμαι σίγουρη ότι το μωράκι είναι καλά, εγώ ανησυχώ για την εξέταση και το κίνδυνο αποβολής (1/100)
Αλλά βρε κορίτσια το ρισκάρεις? Θα έχω αγωνία μέχρι τέλους αν δεν κάνω κάτι.
Κατα τα άλλα με συνεχάρη για το βάρος που δεν έβαλα και για το όμορφο κοριτσάκι που περιμένουμε.
Προσπαθώ να χαρώ αλλά....

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evini μου αρχικά να σου ευχηθώ με το καλό το κοριτσάκι σου και όλα να πάνε υπέροχα!!!!!

Μήπως να πήγαινες και σε έναν ακόμη γιατρό έτσι για μια ακόμη γνώμη να δεις τι θα σου πρότεινε αυτός?

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evini 7 μην στεναχωριεσαι κοπελα μου!το ποσοστο δεν ειναι τοσο.μικρο.
εγω θα σου προτεινα να πας να την κανεις και καπου αλλου και μετα βλεπεις εαν θα κανεις αμνιο

Αθηνα μενεις?εαν ναι τοτε ο καλυτερος ειναι ο κουρτης που ειναι στο κολωνακι.ειναι εγκυηση σε υπερηχογραφηματα.μπορω να σου δωσω πληροφοριες εαν θελεις.

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri! Ευχαριστώ για τις ευχές.
και πάλι θα με τρώει. ακόμη κι αν πάω αλλού και μου πει μην την κάνεις θα ζω με την αγωνία. Δηλαδή θα σκέφτομαι τη λέξη "υποπλαστικό" κι αν μια στις 1027 έρθει το στραβό αποτέλεσμα θα χτυπάω το κεφάλι μου.
Στενοχωρήθηκα γιατί είχα αφήσει το θέμα της αυχενικής πίσω, είχα ηρεμήσει, αλλά σήμερα που επανήλθε, δεν ξέρω, πληγώθηκα...
ο γιατρός που μου έκανε την εξέταση και θα μου κάνει την άμνιο είναι ο κύριος Στρατάκης.Έχω ακούσει πολλά καλά για αυτόν. Θα το προχωρήσω κορίτσια απλά είμαι λίγο down τώρα γιατί είναι φρέσκο.

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki85 έγραψε:evini 7 μην στεναχωριεσαι κοπελα μου!το ποσοστο δεν ειναι τοσο.μικρο.
εγω θα σου προτεινα να πας να την κανεις και καπου αλλου και μετα βλεπεις εαν θα κανεις αμνιο

Αθηνα μενεις?εαν ναι τοτε ο καλυτερος ειναι ο κουρτης που ειναι στο κολωνακι.ειναι εγκυηση σε υπερηχογραφηματα.μπορω να σου δωσω πληροφοριες εαν θελεις.

Μαρακι σε ευχαριστώ. Αλλά είμαι ήδη 15 εβδομάδων, είναι αργά για 2η αυχενική. Η μυτούλα του μωρού φαίνεται μια χαρά. Απλά μου είπε ο γιατρός ότι ακόμη και τα παιδάκια με σύνδρομο σχηματίζουν μυτούλα μετά τις 11 εβδομάδες. Τελοσπάντων, άντε πασχαλιάτικα μη σας χαλάω τη διάθεση. Εύχομαι όλα τα καλά για όλες σας!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Από τη στιγμή που το πήρατε απόφαση και θα την κάνετε το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να σκέφτεσαι ΘΕΤΙΚΑ!!!!
Και γιατί να μην πάει καλά????
Τέλεια θα πάει και δε θα έχεις κανένα πρόβλημα και θα σου βγουν και καλά αποτελέσματα και θα το αφήσεις πίσω σου!!!!!
Καταλαβαίνω το παράπονο σου...αλλά δεν πρέπει να το αφήσεις να σε πάρει από κάτω!!!!
Πρέπει να είσαι αισιόδοξη και θα πάνε ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!

Πότε πρέπει να γίνει η παρακέντηση?

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini οσο δυσκολο και αν ακουγεται αυτο που σου λεω μην αγχωνεσαι.το καλυτερο ειναι να κανεις την αμνιο εμενα την εκανε μια πολυ καλη μου φιλη λογω ηλικιας αλλα εκανε οτι της ειπε ο γιατρος και τωρα εχει τον γιοκα της αγκαλια 3 μηνων.ξερω ειναι δυσκολο αλλα το ποσοστο ειναι καλο μη φοβασαι σκεψου οτι υπαρχουν πολλες κοπελες που τις λεει σιγουρα ο γιατρος οτι υπαρχει προβλημα και δεν το βαζουν κατω και γεννανε υγιεστατα μωρα!μην σε παιρνει απο κατω ειναι χειροτερα κανε την εξεταση και θα δεις οτι η κορακλα σου θα ειναι μια χαρα!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evini μου αν ειναι να ηρεμησεις να την κανεις.κοπελες με πολυ χάλια ποσοστά την έκαναν κ ολα ηταν μια χαρα,το δικό σου ποσοστο μια χαρα ειναι!ολα καλα θα πανε κ θα κανεις ενα υγιέστατο κ πανέμορφο κοριτσάκι!αντε να μην ειναι κ τα δικά μου μόνα τους!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MOLIS GYRISA APO AYXENIKH....HTANE OLA TELEIA...MIA XARA..KAI EINAI KORITSAKI...!EIMAI POLY EYTYXISMENH.... ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 215994

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ. Θα ηρεμήσω.
Η εξέταση θα γίνει την άλλη βδομάδα, μάλλον Παρασκευή του Πάσχα για να κάτσω και 2 μέρες μετά ξάπλα.
Μακάρι να είναι αυτή η πρώτη μας και τελευταία στενοχώρια.
Στενοχωρώ και τη μικρή, όλες σβούρες και βουτιές έκανε. Ο γιατρός είπε ότι είναι πολύ ζωηρή κι αυτό είναι καλό σημάδι.
Την είδα και σε 3d, αχ μωρέ...μικρό αληθινό πλασματάκι...
Κορίτσια μου σας ευχαριστώ από καρδιάς.

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με το καλό λοιπόν να την κάνεις για να ηρεμήσεις!!!

Και κακομοίρα μου το νου σου στην κοράκλα σου!!!!
Μη μας τη στεναχωρείς τώρα!!!!!!
Όλα θα πάνε καλά!!!!!!

Η πρώτη και η τελευταία να είναι στο εύχομαι ολόψυχα!!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κουκλίτσες!
Evini μου δεν κατάλαβα γιατί πρέπει να κάνεις αμνιοπαρακέντιση. Λόγω των πιθανότήτων; Μα 1:1000 κάτι δεν είναι μικρό ποσοστό, έτσι δεν είναι; Μήπως λόγω του ρινικού οστού; Και για να καταλάβω, ο δείκτης για σύνδρομο down είναι ο πρώτος; Γιατί εμένα έγραφε κάτι για χρωμοσώματα ή κάτι τέτοιο και είχε 3 δείκτες.
Εμείς σήμερα είχαμε γιατρούλη. Το μωράκι μας είχε μεγαλώσει αρκετά και ο γιατρός μου είπε ότι θα είναι μεγάλο παιδί. Τώρα πως από εμένα θα βγει μεγάλο παιδί είναι απορίας άξιο! Πιθανότατα μας είπε είναι κοριτσάκι. Ευτυχώς ο βήχας δεν το έχει επηρεάσει καθόλου και ήταν όλα πολύ καλά. Ραντεβού σε ένα μήνα πάλι και τότε θα κανονίσουμε και για την αυχενική.
Φιλάκια πολλά πολλά σε όλες!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia καλησπέρα! Μπράβο για το μωράκι σου, κι εμένα ψηλό το βλέπει κι είμαι 1.60.... Φύλο ξέρετε?
Κοίτα, το ποσοστό είναι καλό, το ξέρω. Αλλά στις 11 εβδομάδες είχε πολύ μικρό ρινικό οστό (υποπλαστικό).
Όταν βγήκαν τα αποτελέσματα μίλησα τηλεφωνικά με τον γιατρό μου και μου είπε όλα καλά και θα τα πούμε από κοντά.
Σήμερα που πήγα στο προγραμματισμένο ραντεβού του μήνα το συζητήσαμε διεξοδικά και φυσικά σαν γιατρός που θέλει να είναι καλυμμένος μου είπε πως ΑΝ θέλω το ψάχνω.
Διαφορετικά το αφήνουμε και το ξαναβλέπουμε στην επόμενη μεγάλη εξέταση.
Ουφ! Σας ζάλισα...Δεν ξέρω, νομίζω πήραμε σωστή απόφαση.
Θα μας φύγει ένα μεγάλο άγχος.

Eva Evaki μπράβο για το μωράκι σου!!!! Κοριτσάκι λοιπόν!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evini,
μην φοβάσαι. Αν ξέραμε όλες τις στατιστικές της καθημερινότητάς μας δεν θα βγαίναμε ούτε απ' το σπίτι.

Σε καταλαβαίνω γιατί ξεκίνησα την εγκυμοσύνη μου με 2 down στην άμεση οικογένεια και θα κάνω σίγουρα τροφοβλάστη (ή αμνιοπαρακέντηση αν δεν μπορούμε να φτάσουμε στον πλακούντα για να πάρουμε τροφοβλάστη).

Θα κάνεις την εξέταση. Θα ξεκουραστείς μερικές μέρες και όλα θα πάνε καλά.

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evini μη στεναχωριεσαι καθολου κούκλα μου! Όλα καλα θα πανε. το ποσοστό δεν ειναι τοσο μεγαλο που σου έδωσαν. 1 στα 1000 ειναι πολυ δυσκολο ρε γαμωτο. Ολα καλα θα πανε!
Καλύτερα να την κανεις την αμνιοπαρακεντηση για να ξεαγχωθειτε κι εσυ και ο άντρας σου. Απλα μέχρι να γίνει αυτό, μη το σκέφτεσαι ( όσο μπορείς) και παρέμεινε ψύχραιμη. Όλα καλα να πανε κορίτσι μου!!! Εγώ πιστεύω πως το μωράκι μπορει απλα να έχει μικρή μυτουλα! Smile

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
SE EYXARISTW EVINI MOY NA EISAI KALA,NAI KORITSAKI MOY EIPAN OTI EINAI ME SIGOYRIA ALLA STO TELOS MOY PETAXE KAI ENA MALLON KAI MOY LEEI PETATO! KAI MHN ANXWNESAI EXOYN DIKIO TA KORITSIA EMENA MOY EIXAN PEI NA KANW 11 EBDOMADWN AYXENIKH ALLA MOY EIPE H GIATROS KALYTERA OXI GT THA EINAI MIKROYLH STH 12 EVDOMADA KAI KATI EINAI POLY KALA ISOS AYTO NA EGINE KAI NA EXEI MIKOYLA MYTOYLA! MH ANXONESAI OLA KALA THA PANE KAI THA DEIS!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EVINI ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ. ΘΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΓΑΛΛΙΚΗ ΜΥΤΟΥΛΑ!!!

ΕΒΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΣΟΥ!!! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΣΟΥ!!! ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΗ ΓΛΥΚΑ. ( ΑΠΟ ΑΓΟΡΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙΡΑ......... ΑΚΟΜΑ )

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευακι συγχαρητήρια για την αυχενικη σου! Άντε με το καλο η μπεμπουλια σου και τα μωρακια όλων μας Smile

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΛΑΡΑΜΑΡΙΑ? ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ? ΕΧΕΙΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ? ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ?

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Ποπη μου! Μια χαρα ειμαι! Έκλεισα ραντεβου για 23-5 θα ειμαι 22 βδομαδων ακριβώς. Ελπίζω να πανε όλα καλα και να ειναι ενα τελειο δώρο για τα γενέθλια μου που ειναι μετα απο 3 μέρες Smile
Εσυ εκλεισες;

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popaki moy kai Klaramaria moy sas eyxaristw poly gia ta kala sas logia...nai einai fantastika...kai oso gia ta agorakia tha mas paradidete mathimata eseis meta..prwta o theos!alhtheia poses exoyn koritsakia kai poses agorakia?????? ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 215994 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 215994 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 215994 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 215994 wraio paixnidaki!!!!!!!!!!! ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 654316 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 654316 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 654316 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 654316

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eva Evaki συγχαρητήρια κ απο μένα!με το καλο το κοριτσάκι σου! ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 875502

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
SE EYXARISTO POLY MAIMOYDAKI MOY NA SAI KALA KAI ESY KAI TA MWRAKIA SOY TA APISTEYTA OLES NA EISTE KALA EISTE YPEROXES...!ALLA MHPOS XEREI KAMIA GT MOY METAKINHSANE ETSI TO PROGRAMMA? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 215994 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 215994 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 215994 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 215994 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 215994 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 328109 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 328109 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 328109 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 328109 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 328109 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 654316 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 654316 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 39 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις