Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
185 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 185 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 43]

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου ομορφα!!!καλημερααααα!!! flower flower flower τι κανετε?εγω χαθηκα παλι τρεχω αυτες τις μερες κ δν φτανω,βοηθαω την ξαδερφη μου που σε 14 μερεσ βαπτιζει τα μικρουλια της και φτιαχνουμε μπουμπουνιερες κ ολα αυτα τ ωραια κ ερχομαι πισω Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#113 - Σελίδα 39 585182 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#113 - Σελίδα 39 585182 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#113 - Σελίδα 39 585182 !!!χθες καθαριζαμε κ την εκκλησια που θα γινει κ ειμασταν εκει απο τις 11 το πρωι μεχρι τις 3 το μεσημερι και καθαριζαμε μες τον ηλιο!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#113 - Σελίδα 39 911307 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#113 - Σελίδα 39 911307 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#113 - Σελίδα 39 911307 αααα και το καλο?χθες πηγα πρωτη μερα στη δουλεια για λιγες ωριτσες βεβαια αλλα πηγα για να δω πως δουλευουν εκεινοι!!!ειχα ενα αγχοσ αλλο τπτ...και θα ξαναπαω και σημερα 12 ηωρα!!!αυτα τα λιγα απο μενα!!!!!!!

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!
Ακόμα δεν έχει έρθει αλλά εξακολουθώ να νιώθω ότι έρχεται..μάλλον αυτόν τον μήνα έχω πολύ έντονα προεόρτια... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !τι να πω!!Ουφφφφ!

basiliki1989

basiliki1989
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σοφία83 έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!
Ακόμα δεν έχει έρθει αλλά εξακολουθώ να νιώθω ότι έρχεται..μάλλον αυτόν τον μήνα έχω πολύ έντονα προεόρτια... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !τι να πω!!Ουφφφφ!

καλημεραααααα σοφακι μου τι κανεις?λιγη υπομονη κουκλα μου και θα δουμε...μην αγχωνεσαι τοσο πολυ ψυχραιμια οτι κ αν ειναι..παντως εγω ετσι ενιωθα

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Βασιλικούλα μου!!!Τι κάνεις;;;Το μπομπιράκι σου καλά;;Προσπαθώ κοριτσάκι μου να μην αγχώνομαι αλλά δεν τα καταφέρνω και πολύ καλά!!!
Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα Βασιλικούλα;;;Δεν έχεις βάλει τικεράκι και εχουμε χάσει το μέτρημα!!!!

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία83 έγραψε:Καλημέρα Βασιλικούλα μου!!!Τι κάνεις;;;Το μπομπιράκι σου καλά;;Προσπαθώ κοριτσάκι μου να μην αγχώνομαι αλλά δεν τα καταφέρνω και πολύ καλά!!!
Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα Βασιλικούλα;;;Δεν έχεις βάλει τικεράκι και εχουμε χάσει το μέτρημα!!!!


Α καλά τώρα είδα ότι έβαλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

basiliki1989

basiliki1989
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σοφία83 έγραψε:
Σοφία83 έγραψε:Καλημέρα Βασιλικούλα μου!!!Τι κάνεις;;;Το μπομπιράκι σου καλά;;Προσπαθώ κοριτσάκι μου να μην αγχώνομαι αλλά δεν τα καταφέρνω και πολύ καλά!!!
Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα Βασιλικούλα;;;Δεν έχεις βάλει τικεράκι και εχουμε χάσει το μέτρημα!!!!


Α καλά τώρα είδα ότι έβαλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"σαν νεο μελος"με αφηνε να βαλω τικερακι μετα απο εφτα μερες και σημερα τσουππππ το εβαλα,το ξερω κοριτσι μου ειναι πολυ ψυχοφθορο ολο αυτο που περνας μα μη σε παιρνει απο κατω σκεψου θετικα,υπομονη ξερω ειναι δυσκολο ολο αυτο Rolling Eyes Rolling Eyes

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ως εδώ κράτησε η ελπίδα και γι'αυτόν τον μήνα...ήρθε η σιχαμένη.. Sad Sad Sad Sad Sad
Νιώθω πραγματικά εξαντλημένη ψυχολογικά..

basiliki1989

basiliki1989
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σοφία83 έγραψε:Ως εδώ κράτησε η ελπίδα και γι'αυτόν τον μήνα...ήρθε η σιχαμένη.. Sad Sad Sad Sad Sad
Νιώθω πραγματικά εξαντλημένη ψυχολογικά..

αχ ρε κοπελαρα μου αμαν πια αυτη η σιχαμενη,κοριτσακι μου ψυχραιμα και προχωρατε την επομενη φορα(αποψη μου καντε τις εξετασεις που λεγατε μπορει να ειναι κατι που να χρειαζεται θεραπεια λεω εγω τωρα,μακαρι να μην ειναι τπτ) Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου καλημερα!!!τρεχω σαν τον βεγγο,πηρα αποφαση να φτιαξω σημερα για πρωτη φορα γεμιστα κ πηγα λαικη πηγα κ σουπερ μαρκετ που χρειαζομουν κ καποια αλλα πραγματακια κ ολα αυτα χωρις να εχω φαει πρωινο ζαλιστηκα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#113 - Σελίδα 39 911307 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#113 - Σελίδα 39 911307 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#113 - Σελίδα 39 911307 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#113 - Σελίδα 39 911307 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#113 - Σελίδα 39 911307 ηρθα τωρα σπιτι εκατσα να φαω κεικ λεμονι κ να πιω το γαλα μου κ μετα να ξεκινησω μαγειρεμα αλλα εχω στο νου μου απο χθες το σοφακι κ ηθελα να μπω να δω τι εγινε!!!οποτε ειπα να μπω τσακα τσακα οσο τρωω!σοφακι μου δεν πειραζει,θελει τον χρονο του το νινακι,θα ερθει ομως μην απελπιζεσαι καρδουλα μου!!ξερω ειναι δυσκολο αυτο ψυχολογικα σε ριχνει καθε φορα αλλα θα ερθει το νινακι να εισαι σιγουρη γιαυτο..αχ γιατι να παιδευονται ετσι τα κοριτσακια μου?γιατι να ειναι τοσο δυσκολο τελικα το να κανεις παιδι....ουφ...

basiliki1989

basiliki1989
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Alexandra23 έγραψε:κοριτσια μου καλημερα!!!τρεχω σαν τον βεγγο,πηρα αποφαση να φτιαξω σημερα για πρωτη φορα γεμιστα κ πηγα λαικη πηγα κ σουπερ μαρκετ που χρειαζομουν κ καποια αλλα πραγματακια κ ολα αυτα χωρις να εχω φαει πρωινο ζαλιστηκα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#113 - Σελίδα 39 911307 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#113 - Σελίδα 39 911307 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#113 - Σελίδα 39 911307 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#113 - Σελίδα 39 911307 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#113 - Σελίδα 39 911307 ηρθα τωρα σπιτι εκατσα να φαω κεικ λεμονι κ να πιω το γαλα μου κ μετα να ξεκινησω μαγειρεμα αλλα εχω στο νου μου απο χθες το σοφακι κ ηθελα να μπω να δω τι εγινε!!!οποτε ειπα να μπω τσακα τσακα οσο τρωω!σοφακι μου δεν πειραζει,θελει τον χρονο του το νινακι,θα ερθει ομως μην απελπιζεσαι καρδουλα μου!!ξερω ειναι δυσκολο αυτο ψυχολογικα σε ριχνει καθε φορα αλλα θα ερθει το νινακι να εισαι σιγουρη γιαυτο..αχ γιατι να παιδευονται ετσι τα κοριτσακια μου?γιατι να ειναι τοσο δυσκολο τελικα το να κανεις παιδι....ουφ...

καλημερα αλεξανδρα μου τικανεις?γεμιστα ε?????μιαμ μιαμμιαμ θελω και εγωωωωωωωωωωωωωωωω Mad Mad Mad Mad Mad

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσακια!!!
τι κανετε?εμεις εχουμε σκασει..πολυ ζεστη!!!31 λενε σημερα!!!η μπεμπα ειναι σχεδον γυμνουλα για να μην τσιριζει!!!

σοφακι μου μην σε παιρνει απο κατω!!!ολα γινονται...το καλο πραμα λενε αργει να γινει...θα ερθει το μωρακι αλλα μην μου αγχωνεσαι τοσο πολυ καθε μηνα..απολαυσε το κ χαλαρωσε!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου μολις τα εβαλα στο φουρνο κ ο θεος βοηθος Laughing Laughing Laughing Laughing πιστευω θα γινουν ωραια για να δουμε!τωρα εχω να συμμαζεψω την κουζινα κ ξεμπερδεψα!τονια μου πολυ ζεστη ε?κ εμεις εχουμε απο χθες ζεστουλα ομως χωρις ηλιο συνεχεια!τι κανουν τα παιδακια σου?η μπουμπουκα μας?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσακια μου γλυκα!!!Τι κανετε;;;

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Ως εδώ κράτησε η ελπίδα και γι'αυτόν τον μήνα...ήρθε η σιχαμένη.. Sad Sad Sad Sad Sad
Νιώθω πραγματικά εξαντλημένη ψυχολογικά..



σοφακι μου, μη μου πεφτεις χαρα μου. ξερω ποσο ψυχοφθορο ειναι, εξαλλου εγω προσπαθω αισιως τωρα 14 μηνες!!και εχω αρχισει να πιστευω πως πραγματικα θα ερθει οταν θα πουμε "τελος, δεν ξανασχολουμαι"το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι υπομονη και να εχουμε πιστη. εγω την τριτη θα παω με μια φιλη μου που ειχε μια παλλινδομη σε διδυμα, στην αγια ειρηνη την χρυσοβαλαντω στην λυκοβρυση, που εχω ακουσει οτι ειναι θαυματουργη. το εχω αναγκη.....ισως Εκεινη μερες που ειναι, με βοηθησει...

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε;;;; και εγω στο τρεξιμο σημερα ολη μερα....
γλυκο μου σοφακι μην στενοχωριεσαι δεν πειραζει κοριτσακι μου...μας παιδευει λιγακι αλλα θα το πιασουμε και εμεις το σπορακι μας!!!! I love you I love you I love you I love you
αλεξανδρα μου τελεια τα γεμιστα...πωπω πρεπει να μαγειρεψω κατι στα γρηγορα... Smile Smile Smile Smile
ποπακι μου τι κανεις;;;καλα θα κανεις και θα πας...οι προσευχες παντα βοηθανε.... Smile Smile Smile Smile κανενα νεο για τον αντρουλη σου;;;;

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε;;;; και εγω στο τρεξιμο σημερα ολη μερα....
γλυκο μου σοφακι μην στενοχωριεσαι δεν πειραζει κοριτσακι μου...μας παιδευει λιγακι αλλα θα το πιασουμε και εμεις το σπορακι μας!!!! I love you I love you I love you I love you
αλεξανδρα μου τελεια τα γεμιστα...πωπω πρεπει να μαγειρεψω κατι στα γρηγορα... Smile Smile Smile Smile
ποπακι μου τι κανεις;;;καλα θα κανεις και θα πας...οι προσευχες παντα βοηθανε.... Smile Smile Smile Smile κανενα νεο για τον αντρουλη σου;;;;


Γεια σου βικουλα μου. Εχει μιλησει μ' εναν παλιο του εργοδοτη και του ειπε να τα ξαναπουν απο βδομαδα, λογο εορτων. Ειμαι θετικη, μακαρι!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Ως εδώ κράτησε η ελπίδα και γι'αυτόν τον μήνα...ήρθε η σιχαμένη.. Sad Sad Sad Sad Sad
Νιώθω πραγματικά εξαντλημένη ψυχολογικά..


Σοφάκι μου γλυκό σε νιώθω...Προσπάθησε να σκεφτείς ότι θα τα καταφέρουμε όλες μαζί τον επόμενο μήνα!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια μου γλυκά καλησπέρα!Τι κάνετε?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:Κορίτσια μου γλυκά καλησπέρα!Τι κάνετε?


Γεια σου βασουλα!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#113 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#113 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#113 - Σελίδα 39 417472

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
viki1988 έγραψε:καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε;;;; και εγω στο τρεξιμο σημερα ολη μερα....
γλυκο μου σοφακι μην στενοχωριεσαι δεν πειραζει κοριτσακι μου...μας παιδευει λιγακι αλλα θα το πιασουμε και εμεις το σπορακι μας!!!! I love you I love you I love you I love you
αλεξανδρα μου τελεια τα γεμιστα...πωπω πρεπει να μαγειρεψω κατι στα γρηγορα... Smile Smile Smile Smile
ποπακι μου τι κανεις;;;καλα θα κανεις και θα πας...οι προσευχες παντα βοηθανε.... Smile Smile Smile Smile κανενα νεο για τον αντρουλη σου;;;;


Γεια σου βικουλα μου. Εχει μιλησει μ' εναν παλιο του εργοδοτη και του ειπε να τα ξαναπουν απο βδομαδα, λογο εορτων. Ειμαι θετικη, μακαρι!!!



Καλησπέρα Ποπάκι μου!!Τι κάνεις?Ελπίζω από βδομάδα στην συνάντηση του άντρα σου να πάνε όλα καλά και να βρει αμέσως δουλίτσα!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:


Γεια σου βικουλα μου. Εχει μιλησει μ' εναν παλιο του εργοδοτη και του ειπε να τα ξαναπουν απο βδομαδα, λογο εορτων. Ειμαι θετικη, μακαρι!!!
μακαρι ποπακι μου...ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα!!!!! Smile Smile Smile Smile δεναφηνει κανεναν ο Θεουλης.... Smile Smile Smile Smile

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
poppaki έγραψε:


Γεια σου βικουλα μου. Εχει μιλησει μ' εναν παλιο του εργοδοτη και του ειπε να τα ξαναπουν απο βδομαδα, λογο εορτων. Ειμαι θετικη, μακαρι!!!
μακαρι ποπακι μου...ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα!!!!! Smile Smile Smile Smile δεναφηνει κανεναν ο Θεουλης.... Smile Smile Smile Smile


Καλησπέρα βικούλα μουυυυυ!!!τι κάνεις?

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:Κορίτσια μου γλυκά καλησπέρα!Τι κάνετε?
καλησπερα βασουλα μου...μια χαρα εσυ;;;;;
οσο για το σοφακι σ'αυτο που λες εχεις δικιο παμε ολες μαζι για τον επομενο μηνα με θετικη σκεψη...η μια θα δινει κουραγιο στην αλλη!!!!! Smile Smile Smile Smile

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Κορίτσια μου γλυκά καλησπέρα!Τι κάνετε?
καλησπερα βασουλα μου...μια χαρα εσυ;;;;;
οσο για το σοφακι σ'αυτο που λες εχεις δικιο παμε ολες μαζι για τον επομενο μηνα με θετικη σκεψη...η μια θα δινει κουραγιο στην αλλη!!!!! Smile Smile Smile Smile



Καλά και γω ξεμπέρδεψα με την 'κυρία' προχτές και σήμερα τελείωσα τα καθαρίσματα έβαψα και τα αυγουλάκια μου και είπα να μπω να δω τι κάνετε!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Κορίτσια μου γλυκά καλησπέρα!Τι κάνετε?
καλησπερα βασουλα μου...μια χαρα εσυ;;;;;
οσο για το σοφακι σ'αυτο που λες εχεις δικιο παμε ολες μαζι για τον επομενο μηνα με θετικη σκεψη...η μια θα δινει κουραγιο στην αλλη!!!!! Smile Smile Smile Smile


Ναι ρε κοριτσια, αφου αν κατσεις να το καλοσκεφτεις, οτι και να κανουμε εμεις και τον κ@@ο μας να βαραμε κατω, αυτο θα ερθει οποτε θελει εκεινο!!οταν θελεις ομως κατι τοσο πολυ, δεν μπορεις παρα να μη το σκεφτεσαι και να το επιθυμεις. προσπαθω και εγω να βαλω τον εαυτο μου σε αυτη την διαδικασια σκεψης και τα εχω καταφερει αρκετα, αλλα δεν σας κρυβω πως πολλες φορες μεσα στην ημερα που με ποναει η κοιλια μου (εχω και αυτον τον περιεργο πονο στην κοιλια εδω και μια βδομαδα, σαν περιοδου-αλλα τον αποδιδω στο στρες των ημερων)λεω λες να ειμαι;;;και μετα λεω....οτι θελει ο θεος, αν δεν ειμαι παμε δυνατα τον επομενο μηνα. Δεν μπορεις λοιπον να το βγαλεις 100% απο το μυαλο, οτι και να σου λενε, απλα να το παλευεις με οτι κολπα μπορεις και διαθετεις!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις