Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
21 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 21 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

51Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Τετ Απρ 24, 2013 12:27 pm

bibi12

bibi12
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="Vivian"][quote="bibi12"]Έγραψα ένα ποστ που ζητώ δημόσια την διαγραφή μου γιατί το φόρουμ δεν είναι αυτό που με εκφράζει. Μπορώ να μάθω γιατί διεγράφη το ποστ μου από την στιγμή που δεν ήταν ούτε προσβλητικό ούτε υβριστικό? Αφήνετε τα ποστ που βρίζουν χυδαία και βγάζετε ένα ποστ μόνο και μόνο γιατί λέει ''δεν με εκφράζει το φόρουμ''????????? :shock: :shock: [/quote]

Μου είπατε να σας διαγραψω εσάς τα θεματα και τα σχόλια σας και ξεκίνησα να το κάνω! Αλλάξετε γνώμη;[/quote]oχι καθόλου. Αλλά παραξενεύτηκα που διαγράφηκε μόνο αυτό ένω όλα τα υπόλοιπα όπως και ο λογαριαμός μου βρισκόταν στην θέση τους. Μπορείτε να συνεχίσετε την δουλειά σας. Ευχαριστώ που διαγράφετε τα πόστ μου. Το εκτιμώ. Αφού δεν υπάρχει πρόβλημα να γίνει θα σας παρακαλούσα [b]όλες[/b] τις αναρτήσεις μου.Ευχαριστώ και πάλι. :D

52Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Τετ Απρ 24, 2013 12:29 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikole20 έγραψε:ρε κοριτσια καλησπερα...το δικο μουτο θεμα γιατι εσβησε??

Καλησπέρα! Έχει απαγορευτεί η αγοραπωλησία μεταχειρισμένων! Λυπάμαι πολυ!

53Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Τετ Απρ 24, 2013 12:34 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bibi12 έγραψε:
Vivian έγραψε:
bibi12 έγραψε:Έγραψα ένα ποστ που ζητώ δημόσια την διαγραφή μου γιατί το φόρουμ δεν είναι αυτό που με εκφράζει. Μπορώ να μάθω γιατί διεγράφη το ποστ μου από την στιγμή που δεν ήταν ούτε προσβλητικό ούτε υβριστικό? Αφήνετε τα ποστ που βρίζουν χυδαία και βγάζετε ένα ποστ μόνο και μόνο γιατί λέει ''δεν με εκφράζει το φόρουμ''????????? Shocked Shocked

Μου είπατε να σας διαγραψω εσάς τα θεματα και τα σχόλια σας και ξεκίνησα να το κάνω! Αλλάξετε γνώμη;
oχι καθόλου. Αλλά παραξενεύτηκα που διαγράφηκε μόνο αυτό ένω όλα τα υπόλοιπα όπως και ο λογαριαμός μου βρισκόταν στην θέση τους. Μπορείτε να συνεχίσετε την δουλειά σας. Ευχαριστώ που διαγράφετε τα πόστ μου. Το εκτιμώ. Αφού δεν υπάρχει πρόβλημα να γίνει θα σας παρακαλούσα όλες τις αναρτήσεις μου.Ευχαριστώ και πάλι. Very Happy

Επειδή ίσως μου πάρει λίγη ώρα θέλετε να αφήσω τον λογαριασμό σας ενεργό Μεχρι να σβηστουν τα σχόλια; Ότι αποφασίσετε!

54Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Τετ Απρ 24, 2013 12:37 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bibi12 έγραψε:
Vivian έγραψε:
bibi12 έγραψε:Έγραψα ένα ποστ που ζητώ δημόσια την διαγραφή μου γιατί το φόρουμ δεν είναι αυτό που με εκφράζει. Μπορώ να μάθω γιατί διεγράφη το ποστ μου από την στιγμή που δεν ήταν ούτε προσβλητικό ούτε υβριστικό? Αφήνετε τα ποστ που βρίζουν χυδαία και βγάζετε ένα ποστ μόνο και μόνο γιατί λέει ''δεν με εκφράζει το φόρουμ''????????? Shocked Shocked

Μου είπατε να σας διαγραψω εσάς τα θεματα και τα σχόλια σας και ξεκίνησα να το κάνω! Αλλάξετε γνώμη;
oχι καθόλου. Αλλά παραξενεύτηκα που διαγράφηκε μόνο αυτό ένω όλα τα υπόλοιπα όπως και ο λογαριαμός μου βρισκόταν στην θέση τους. Μπορείτε να συνεχίσετε την δουλειά σας. Ευχαριστώ που διαγράφετε τα πόστ μου. Το εκτιμώ. Αφού δεν υπάρχει πρόβλημα να γίνει θα σας παρακαλούσα όλες τις αναρτήσεις μου.Ευχαριστώ και πάλι. Very Happy

πηγα να σου στειλω μηνυμα αλλα δεν προλαβα! καλη συνεχεια και να εισαι καλα και να χαιρεσαι την μεγαααλη σου οικογενεια!! Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 417472 Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 417472

55Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Τετ Απρ 24, 2013 12:50 pm

bibi12

bibi12
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="Vivian"][quote="bibi12"][quote="Vivian"][quote="bibi12"]Έγραψα ένα ποστ που ζητώ δημόσια την διαγραφή μου γιατί το φόρουμ δεν είναι αυτό που με εκφράζει. Μπορώ να μάθω γιατί διεγράφη το ποστ μου από την στιγμή που δεν ήταν ούτε προσβλητικό ούτε υβριστικό? Αφήνετε τα ποστ που βρίζουν χυδαία και βγάζετε ένα ποστ μόνο και μόνο γιατί λέει ''δεν με εκφράζει το φόρουμ''????????? :shock: :shock: [/quote]

Μου είπατε να σας διαγραψω εσάς τα θεματα και τα σχόλια σας και ξεκίνησα να το κάνω! Αλλάξετε γνώμη;[/quote]oχι καθόλου. Αλλά παραξενεύτηκα που διαγράφηκε μόνο αυτό ένω όλα τα υπόλοιπα όπως και ο λογαριαμός μου βρισκόταν στην θέση τους. Μπορείτε να συνεχίσετε την δουλειά σας. Ευχαριστώ που διαγράφετε τα πόστ μου. Το εκτιμώ. Αφού δεν υπάρχει πρόβλημα να γίνει θα σας παρακαλούσα [b]όλες[/b] τις αναρτήσεις μου.Ευχαριστώ και πάλι. :D [/quote]

Επειδή ίσως μου πάρει λίγη ώρα θέλετε να αφήσω τον λογαριασμό σας ενεργό Μεχρι να σβηστουν τα σχόλια; Ότι αποφασίσετε![/quote]Όχι σας ευχαριστώ πολύ.

56Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Τετ Απρ 24, 2013 4:31 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν μπορουμε να συννενοηθουμε γιατι δεν διαβασατε μαλλον αυτα που εγραψα... ημουν ξεκαθαρρη σε ποια θεματα ειχα ενσταση.. ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ... Αλλο ειπα εγω...

και δεν θα απολογηθω ουτε εγω ουτε κανενας αλλος γιατι δεν γραφω πια στο φορουμ..οπως επισης δεν θα μου αλλαξει κανενας αποψη για τη ρουφιανια και τη κατινια!!! κατερινα με λενε κατινα δεν ημουν ΠΟΤΕ στη ζωη μου και οτι εχω το λεω φατσα μπατσα! οκ;

οσο για την αντμιν σας! χειροτερη δεν εχω!

οταν πρωτογραφτηκε εδω μπηκε ενα τσουρμο κοσμος και μας ελεγε το ποσο μπαχαλο τα ειχε κανει σε αλλο φορουμ! τα ποσα ψεμματα λεει και τι ανθρωπος ειναι!

ετσι εκανε και τωρα!

αυτο που εχετε να προσαψετε μονο στη Βιβιαν ειναι οτι καποια στιγμη δεν προλαβαινε να κλεισει θεματα γιατι ποτε δεν ειχε τετοια εμμονη με το φορουμ καποιος οπως ο Αντωνης (τον οποιο και μια χαρα τον ταιζατε, γινατε και φιλαρακια)

δεν ξερω τι πιστευετε για μενα και δεν με νοιαζει! εχω κανει ουσιαστικες σχεσεις απο δω μεσα και αυτες μονο με ενδιαφερουν...

Η λασπη σας δεν πιανει τοπο και μια φιλικη παρατηρηση,
οταν ανοιγουμε ενα φορουμ η παμε σε ενα αλλο κοιταμε μπροστα και δεν μας ενδιαφερει αυτο που αφησαμε πισω μας!!! οποτε δεν συζηταμε! γιατι καποια ειπε κακο ειναι που συζηταμε το θεμα που υπηρχε στο μαμα;
ναι καλη μου κακο ειναι γιατι για αυτους που συζητατε δεν ειναι μπροστα για να υποστηριξουν τον εαυτο τους οποτε τα λετε πισω απο την πλατη τους...
οποτε; πως λεγεται αυτο;
εξυπνες ειστε θα το βρειτε...



Very Happy

edit και για να μην πειτε πως τα λεω αυτα πισω απο την πλατη κανενος εχετε το ελευθερο να μεταφερετε τα λογια μου αν και ειμαι σιγουρη πως με διαβαζει η ενδιαφερομενη!!!!!!!!!

57Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Τετ Απρ 24, 2013 9:41 pm

basiliki1989

basiliki1989
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα..λοιπον το θεμα ξεκινησε απο μενα εχθες το πρωι ειχα μια διαφωνια με ενα θεμα και ξεφυγα λιγο απο τη συζυτηση διοτι μου φανηκε βιαιο να βαζεις σε ενα παιδι λουρι....βιβιαν απο τη στιγμη που με διεγραψες και καλα εκανες αλλα επρεπε να ησουν δικαιη και με καποιες αλλες που προσβαλαν την ζωη μου,σου εστειλα ενα μηνυμα που θα μπορουσες να απαντησεις απευθειας σε μενα,γιατι ομως?γιατι θελησες να ανοιξεις θεμα και να κανεις ντορο και καλα για τα τρολλ?ειμαι απο τον προηγουμενο αυγουστο εδω μεσα και εχουμε συναντησει ενα σωρο βλακες εδω μεσα και εβριζαν αλλα δεν σε ειδα να κανεις τπτ γιαυτο...εχω ξενερωσει υπερβολικα γιατι το φορουμ εχει γινει ασχετα θεματα...τελος παντων εγω θα ζητουσα να ανοιχτει παλι ο κωδικος μου"αστερακι1989"αλλιως ευχαριστως να φυγω
κοοριτσια μου μην ανησυχειτε το θεματακι αυτο παει σε μενα δεν ειναι για τα τρολλ Wink

58Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Τετ Απρ 24, 2013 9:49 pm

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν βλέπω να κολλαμε καθολου στο οτι επι ποσο καιρο κυκλοφορει εδω μεσα καποιος που κανιβαλιζει ολα τα θεματα, προσβαλει, απειλει και αναστατωνει! μας νοιαζει ομως αν ανοιχτηκε φορουμ με αντμιν ατομο που απο οτι καταλαβα δεν γουσταρετε και ειναι ξεκαθαρο! εκτος απο την τωρινη υπαρξη της κυριας Βιβιαν , που δρα αμεσα αυτες τις μερες , ολες τις υπολοιπες ηταν ξεφραγο αμπελι ! μπορει να μη σε ενοιαζε μαμα κατερινα γιατι δεν εγραφες ή γιατι δεν ξεφτυλισε δικο σου θεμα! δεν παυει ομως να υπαρχει το προβλημα! το δικο μου το προβλημα ειναι η αδιαφορια της Ολιβιας που με τις τοσες φασαριες που εχουν γινει αυτη πουθενα και το μονο ποστ της ηταν ενα καλυτερα να διαγραφουν οσοι θελουν λες και την κουρασαμε! εχθες φαινοταν συνδεδεμενη και δεν εκανε ουτε ενα σχολιο ενω γινοταν ο κακος χαμος! γενικοτερα εχει την συμπεριφορα μεγαλοεπιχειρηματια που σιγα μην κατσω να ασχοληθω με την καθε μπουρδα εγω θα εισπρατω μονο λεφτα!εχω ατομα να ασχοληθουν! και καθεται η Βιβιαν να τα βαλει με τα θερια! ζητουσαμε να μας προστατεψουν και πηραμε σαν απαντηση ενα ΚΑΛΟΣ ΕΦΥΓΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ! αυτη εμενα η σταση με προσβαλλει και με κανει ν νιωθω και ηλιθια που σπαταλισα χρονο εδω που στην τελικη η ¨"αρχηγος" του φορουμ μας εχει χεσμενες. ας ειμαστε λοιπον και λιγο δικαιοι! και οταν λες ταιζαμε τον αντωνη??? ας μην ελειπαν μερες οι διαχειριστριες να μην γινοταν μπαχαλο! να θυμασαι πως υπηρχαν και νεες κοπελες και πιο απονηρευτες που δεν καταλαβαιναν ή αγνοουσαν την υπαρξη του και επεφταν στην παγιδα! αλλα και παλιες που δεν αντεχαν αλλο να μας ξεφτυλιζει ετσι! αυτα απο μενα!

59Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Τετ Απρ 24, 2013 10:55 pm

????????


Επισκέπτης
[quote="mama katerina"]

KΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ ΜΑΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ, ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΕΙΣ ΛΑΣΠΟΛΟΓΗΣΕΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΟΥ
ΕΧΩ ΔΥΟ ΛΟΓΙΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.........

ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΑΝΑΜΑΣΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΤΡΟΜΕΡΟ, ΕΧΩ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΚΤΕΝΩΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΕΔΩ ΤΟΤΕ ΟΡΜΩΜΕΝΕΣ ΑΠ ΤΗ ΦΑΣΑΡΙΑ ΖΗΤΗΣΑΝ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΑΝ, ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΕΣ ΜΙΛΑΜΕ ΑΚΟΜΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΔΩ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΙΕΙ, ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑΝ ΤΟ ΤΡΟΛΛ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑΝ ΑΠΟ ΔΩ, ΕΠΕΙΔΗ ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕ ΓΙΝΟΤΑΝ.... ΕΠΙΣΗΣ ΠΕΡΥΣΙ ΕΓΙΝΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜΑΚΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΗΝ ΚΑΛΕΣΑΝ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ Η ΒΙΒΙΑΝ ΟΠΩΣ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ, ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ Η ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΓΩ, ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕΝΟΣ, ΑΝΟΙΞΑ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΙΚΡΟ ΦΟΡΟΥΜΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ, ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΕΣ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΧΑΛΟ ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΡΟΙΔΙΕΣ, ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΟΧΙ????? ΕΤΣΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ, ΠΑΡΕΜΕΙΝΑ ΕΔΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΛΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ...

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΚΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ, ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΤΕ ΚΑΠΟΥ ΜΑΛΩΣΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΞΕΡΕΙΣ, ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΕΤΑΦΕΡΑΝΕ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΠΩΣ, ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΧΥΔΑΙΟ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣΑΙ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΑΤΟΜΟ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΜΟΥ

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ, ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΕΡΣΙΜΟ, ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΙΕΡΟ ΣΚΟΠΟ......ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΙΛΙΑ... ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ Η ΒΙΒΙΑΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΠΙΣΤΗ ΦΙΛΗ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΙΡΩΝΕΙΑ ΑΥΤΟ
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΠΙΣΙ ΠΛΕΟΝ
ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΦΟΡΟΥΜΑΚΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑΜΕ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Τετ Απρ 24, 2013 11:28 pm, 1 φορά

60Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Τετ Απρ 24, 2013 11:06 pm

marmeladitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Τελικά έχω την εντύπωση ότι ο Αντώνης ήταν ένας από τους πιο σοβαρούς εδώ μέσα και αδίκως έφαγε τη λάσπη του αιώνα ,καλά έκανε αν κατάλαβα καλά και πήγε σε άλλο φόρουμ ή κάτι έχασα arco iris ;

61Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty . Τετ Απρ 24, 2013 11:19 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω τι γινεται ρε παιδια??συνομωσιες,κρυφα φορουμ,,μελη παλια που μπαινουν με αλλο ονομα για το κανουν μπαχαλο,τι γινεται???νιωθω καπως χαζη!ηταν η πρωτη μου φορα που γραφτηκα σε φορουμ και ποτε μου δεν σκεφτηκα οτι μπορει να υπαρχουν και τετοια Crying or Very sad !και τωρα βγαινουν πραγματα στην φορα που με κανουν να νιωθω "καπως"...δεν θελω να πω κατι συγκεκριμενο με αυτο το ποστ μου,απλα ηθελα να πω πως νιωθω και ποσο ανυποψιαστη ημουν.

62Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Τετ Απρ 24, 2013 11:26 pm

bibi40


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
basiliki1989 έγραψε:καλημερα..λοιπον το θεμα ξεκινησε απο μενα εχθες το πρωι ειχα μια διαφωνια με ενα θεμα και ξεφυγα λιγο απο τη συζυτηση διοτι μου φανηκε βιαιο να βαζεις σε ενα παιδι λουρι....βιβιαν απο τη στιγμη που με διεγραψες και καλα εκανες αλλα επρεπε να ησουν δικαιη και με καποιες αλλες που προσβαλαν την ζωη μου,σου εστειλα ενα μηνυμα που θα μπορουσες να απαντησεις απευθειας σε μενα,γιατι ομως?γιατι θελησες να ανοιξεις θεμα και να κανεις ντορο και καλα για τα τρολλ?ειμαι απο τον προηγουμενο αυγουστο εδω μεσα και εχουμε συναντησει ενα σωρο βλακες εδω μεσα και εβριζαν αλλα δεν σε ειδα να κανεις τπτ γιαυτο...εχω ξενερωσει υπερβολικα γιατι το φορουμ εχει γινει ασχετα θεματα...τελος παντων εγω θα ζητουσα να ανοιχτει παλι ο κωδικος μου"αστερακι1989"αλλιως ευχαριστως να φυγω
κοοριτσια μου μην ανησυχειτε το θεματακι αυτο παει σε μενα δεν ειναι για τα τρολλ Wink
Kαλημέρα. Εχθές ζήτησα την διαγραφή μου και έγινε. Το ξέρω ότι είναι ανώριμο αυτό που κάνω σήμερα αλλά θα πρέπει να απαντήσω.
Έχεις απόλυτο δίκιο ότι είναι απαράδεκτο να προσβάλουμε τις ζωές των άλλων. Όταν όμως μπαίνεις σε μια συζήτηση. Που ναι δεν συμφωνείς με τις απόψεις των αλλων (που δεν ζητήθηκε καμία απολύτως γνώμη και άποψη) και αρχίζεις με πρώτο ποστ ''είσαι για τον@@@@@'' ΄΄είσαι ελεείνη μάνα, τα παιδιά σου κακομαθημένα, τράβα σε μαγαζί για σκύλους ,Είσαι ανίκανη να τους μάθεις να φέρονται, είσαι ηλίθια, είσαι βλαμμένη και άλλα ωραία δεν προσβάλεις την δική μου ζωή? Δεν προσβάλεις την δική μου ύπαρξη σαν μάνα και σαν άνθρωπο. Όπως δεν ξέρω τι έζησες δεν ξέρεις και εσύ για την ζωή μου και για το πως τα βγάζω πέρα. Όταν έχεις τέτοια συμπεριφορά σοβαρά δεν περίμενες ότι κάποια στιγμή η απάντηση που θα σου έρθει θα είναι σκληρή? Πόση ώρα νόμιζες ότι θα σε βλέπω να με βρίζεις και να με κατηγορείς και εγώ απλά να γελάω? Δεν σε έβρισα ούτε μια φορά. (για αύτο πιθανό δεν έγινε και η διαγραφή μου παρά μόνο όταν την ζήτησα εγώ)Δεν χρησιμοποίησα άσχημο λεξιλόγιο ούτε μισή φορά. Πως μπορεί ένα νέο κορίτσι 23 ετών που δεν έχει ακόμα μωράκι να προσβάλει και να κατακρίνει την ζωή μιας γυναίκας 2 βήματα πριν τα 40 που μεγαλώνει τρία παιδιά και της είναι παντελώς άγνωστη? Δεν ξέρω τι έχει περάσει ο καθένας και τι μνήμες μπορέι να ξυπνάει το κάθε θέμα στην καθεμία μας αλλά δεν ξέρετε και εσείς.Και στο κάτω κάτω τι φταίνε οι υπόλοιποι? Δεν σου τα λέω ούτε για να τσακωθούμε ούτε για να δώσουμε έκταση στο θέμα αλλά θα σου πω κάτι και ας πληγωθείς και ας τσαντιστείς όσο θες.Μόνο σε παρακαλώ σκέψου το. Είσαι ακριβώς αυτό που απεχθάνεσαι. Μια βίαια γυναίκα. Η βία ξεκινάει απο έλλειψη ψυχραιμίας και εχθές ήσουν ΄΄βίαιη΄΄ δεν με χτύπησες γιατί δεν ήμουν μπροστά σου αλλιώς μπορεί και να το έκανες. Γιατί ??? Γιατί απλά έχουμε διαφορετική άποψη. Γιατ ί? Γιατί βρήκα έναν τρόπο να αμυνθώ στις δικές σου προσβολές. Γιατί? Γιατί εγώ κράταγα την ψυχραιμία μου και εσύ όχι. Τέλος αν δεν θες να κρίνουν την ζωή σου μάθε να μην κρίνεις και εσύ τις ζωές και τις επιλογές των άλλων. Διαφορετικά να είσαι έτοιμη να ακούσεις και λόγια που δεν σου αρέσουν. Σου εύχομαι ειλικρινά να γίνεις μια πολύυυυυυυυ καλή μαμά που όταν θα λέει κάτι στο παιδάκι της θα την υπακούει πάντα και θα ξέρει απο πολύ μικρό να προστατεύει τον ευατό του. Φιλιά.
Συγχωρέστε με και για το εκτός θέματος ποστ αλλά θα έπρεπε να απαντήσω.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την bibi40 στις Πεμ Απρ 25, 2013 12:06 am, 2 φορές συνολικά

63Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Τετ Απρ 24, 2013 11:29 pm

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:πωπω τι γινεται ρε παιδια??συνομωσιες,κρυφα φορουμ,,μελη παλια που μπαινουν με αλλο ονομα για το κανουν μπαχαλο,τι γινεται???νιωθω καπως χαζη!ηταν η πρωτη μου φορα που γραφτηκα σε φορουμ και ποτε μου δεν σκεφτηκα οτι μπορει να υπαρχουν και τετοια Crying or Very sad !και τωρα βγαινουν πραγματα στην φορα που με κανουν να νιωθω "καπως"...δεν θελω να πω κατι συγκεκριμενο με αυτο το ποστ μου,απλα ηθελα να πω πως νιωθω και ποσο ανυποψιαστη ημουν.


χαχαχα. κριστι συμφωνω απολυτα μαζι σου!!!και εγω δεν ειχα ξαναμπει σε φορουμ και ολα αυτα μου φαινονται πολυ καπως. πραγματικη μικρογραφια της κοινωνιας μας, με τους καλους, τους κακους και τους ασχημους. θα ηταν παντως πολυ καλο σεναριο για ταινια!!! Wink Wink Wink

64Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Τετ Απρ 24, 2013 11:29 pm

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marmeladitsa έγραψε:Τελικά έχω την εντύπωση ότι ο Αντώνης ήταν ένας από τους πιο σοβαρούς εδώ μέσα και αδίκως έφαγε τη λάσπη του αιώνα ,καλά έκανε αν κατάλαβα καλά και πήγε σε άλλο φόρουμ ή κάτι έχασα arco iris ;

τωρα πραγματικα δηλαδημας δουλευεις! δεν εει αναφερθει πουθενα ο Αντωνης αλλα ηθελες να παινεψεις τον εαυτο σου για αλλη μια φορα! ο καθενας με το ζαορι του!

65Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Τετ Απρ 24, 2013 11:30 pm

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα, διάβασα το σχόλιο σου και απλά θέλω να σου πω ότι ο Αντώνης ποτέ δεν ήταν έτσι όπως τον περιγράφεις .Είχε τις απόψεις του για κάποια θέματα και καλά έκανε και τις είχε.Σε πολλά είχε απόλυτο δίκιο αλλά αυτό που δεν έπρεπε να συμβεί είναι ότι πολλές τον είχαν βρίσει πολύ άσχημα με αποτέλεσμα να ξεφεύγει και αυτός.
Αν θέλουν οι διαχειρίστριες να έχουν ένα σοβαρό φόρουμ ας το κάνουν κλειστό όπως είναι πάρα πολλά και κρατούν ένα επίπεδο.Επίσης εγώ άλλο έχω καταλάβει.Ήταν και πολύ πλακατζής και καμία δεν το έχει αναφέρει .Επειδή τον έβριζαν μερικές δεν σημαίνει ότι τον έβριζαν όλες και ξέρω ότι τον είχαν γνωρίσει και από κοντά και την γυναίκα του επίσης.Έχεις μια πολύ στρεβλή εικόνα για το άτομο του ,πρόκειται για άτομο πολύ καλό,μορφωμένο ,οικογενειάρχη που λατρεύει την οικογένεια του.Το ξέρω πολύ καλά από μια φίλη μου που τους έχει γνωρίσει και κάνουν και παρέα με τα παιδάκια τους.Ας κοιτάξουν μερικές εδώ μέσα τις δικές τους "πομπές" που σκυλοβρίζονται μεταξύ τους και ας σταματήσετε ρε κορίτσια με τον Αντώνη.Και εγώ να ήμουν το ίδιο θα έκανα αν με έβριζαν.Εγώ απορώ που δεν τους έχει κάνει και καμιά μήνυση να τους το κλείσει ή που δεν έχει μηνύσει καμία που τον έβριζε.Το "άι γαμήσου γαμίδι" για παράδειγμα σηκώνει μήνυση,πιστεύω να το κατανοείς.Το αν όπως μου είπαν δεν γουστάρει τον δημόσιο θηλασμό ,ούτε εγώ τον γουστάρω απροκάλυπτα και έχει δίκιο και απορώ γιατί πήγαν μερικές να τον φάνε,το ίδιο και με άλλα θέματα,ας αφήσουμε το μωρό της Λέρου που είχε 101% δίκιο όπως μου είπαν πολλές κοπέλες από εδώ και μάλιστα μίλησα και στο τηλέφωνο εχθές βράδυ με μια κοπέλα και τα λέγαμε μία ώρα.Δεν καταλαβαίνω γιατί τόσο μίσος εναντίον του μπαίνουν και άλλοι άντρες να ξέρεις και δεν είναι ο μόνος εδώ μέσα.Απλά επειδή βρήκα κάποια που είχε γράψει, τα λέει και χύμα το άτομο και καλά κάνει .Έχει τις απόψεις του,εσύ τις δικές σου,εγώ τις δικές μου η κάθε μία τις δικές της.Δεν καταλαβαίνεις ότι δεν μπορεί να αλλάξεις τον άλλο ; Στο κάτω κάτω δεν είναι 20 χρονών ή 30 όπως πολλές εδώ.Είναι 45 ετών απ' οτι μου είπαν ,έχει εμπειρίες και απλά διαφορετική θεώρηση για πολλά πράγματα.Συγνώμη που ήρθα στο πμ σου ,δεν θα σε ενοχλήσω άλλη φορά αλλά δεν ήθελα δημοσίως να τα πω.Καλή σου μέρα.


Αυτο μολις μου το εστειλε η μαρμελαδιτσα!! που δεν ειναι ο Αντωνης......

66Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Τετ Απρ 24, 2013 11:39 pm

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω εχθες δεν καταλαβα το σχολιο σου και επειδη ρωτησα τι εννοεις μου ειπες προς τι η καουρα??? και σημερα σε ρωταω εγω!!! προς τι η καουρα να υπερασπιστεις εναν ανθρωπο που οπως λες απλα τον εχει φιλο μια φιλη σου...???? για ποιο λογο μπαινεις σε αυτη την διαδικασια?? προς τι η καουρα????? μπορει να με εξοργισει το οτι προσβαλεις σε τοσα επιπεδα την νοημοσυνη μου!! ξερω οτι εισαι εσυ και τελος!

67Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Τετ Απρ 24, 2013 11:41 pm

marmeladitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Όχι ,όχι κάνεις λάθος αυτή τη φορά.Αναφέρθηκε πολλές φορές και στα προηγούμενα σχόλια,διάβασε και θα δεις.Ας μην επικεντρώνεσαι σε αυτόν αλλά επικεντρώσου και σε άλλα εδώ μέσα.Εγώ έπαθα σοκ όταν εχθές έβλεπα να σκυλοβρίζονται μεταξύ τους γυναίκες και μετά σας φταίει ο Αντώνης ; Ο Αντώνης καλά κάνει,έχει τις απόψεις του και τουλάχιστον τις λέει χωρίς να φοβάται καν αν τον βρίζουν μερικές.Δεν έβρισε καμία απ'όσο μου είπαν και απ΄όσο διάβασα τον έχουν βρίσει πολλές γιατί ; Γιατί έχει άλλη άποψη από κάποιες άλλες.Αν αυτό το θεωρείς σωστό τότε σηκώνω ψηλά τα χέρια.Αλλού είναι το πρόβλημα εδώ μέσα.

68Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Τετ Απρ 24, 2013 11:43 pm

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marmeladitsa έγραψε:Όχι ,όχι κάνεις λάθος αυτή τη φορά.Αναφέρθηκε πολλές φορές και στα προηγούμενα σχόλια,διάβασε και θα δεις.Ας μην επικεντρώνεσαι σε αυτόν αλλά επικεντρώσου και σε άλλα εδώ μέσα.Εγώ έπαθα σοκ όταν εχθές έβλεπα να σκυλοβρίζονται μεταξύ τους γυναίκες και μετά σας φταίει ο Αντώνης ; Ο Αντώνης καλά κάνει,έχει τις απόψεις του και τουλάχιστον τις λέει χωρίς να φοβάται καν αν τον βρίζουν μερικές.Δεν έβρισε καμία απ'όσο μου είπαν και απ΄όσο διάβασα τον έχουν βρίσει πολλές γιατί ; Γιατί έχει άλλη άποψη από κάποιες άλλες.Αν αυτό το θεωρείς σωστό τότε σηκώνω ψηλά τα χέρια.Αλλού είναι το πρόβλημα εδώ μέσα.

σε αυτο συμφωνουμε!

69Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Τετ Απρ 24, 2013 11:47 pm

basiliki1989

basiliki1989
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bibi40 έγραψε:
basiliki1989 έγραψε:καλημερα..λοιπον το θεμα ξεκινησε απο μενα εχθες το πρωι ειχα μια διαφωνια με ενα θεμα και ξεφυγα λιγο απο τη συζυτηση διοτι μου φανηκε βιαιο να βαζεις σε ενα παιδι λουρι....βιβιαν απο τη στιγμη που με διεγραψες και καλα εκανες αλλα επρεπε να ησουν δικαιη και με καποιες αλλες που προσβαλαν την ζωη μου,σου εστειλα ενα μηνυμα που θα μπορουσες να απαντησεις απευθειας σε μενα,γιατι ομως?γιατι θελησες να ανοιξεις θεμα και να κανεις ντορο και καλα για τα τρολλ?ειμαι απο τον προηγουμενο αυγουστο εδω μεσα και εχουμε συναντησει ενα σωρο βλακες εδω μεσα και εβριζαν αλλα δεν σε ειδα να κανεις τπτ γιαυτο...εχω ξενερωσει υπερβολικα γιατι το φορουμ εχει γινει ασχετα θεματα...τελος παντων εγω θα ζητουσα να ανοιχτει παλι ο κωδικος μου"αστερακι1989"αλλιως ευχαριστως να φυγω
κοοριτσια μου μην ανησυχειτε το θεματακι αυτο παει σε μενα δεν ειναι για τα τρολλ Wink
Kαλημέρα. Εχθές ζήτησα την διαγραφή και έγινε. Το ξέρω ότι είναι ανώριμο αυτό που κάνω σήμερα αλλά θα πρέπει να απαντήσω.
Έχεις απόλυτο δίκιο ότι είναι απαράδεκτο να προσβάλουμε τις ζωές των άλλων. Όταν όμως μπαίνεις σε μια συζήτηση. Που ναι δεν συμφωνείς με τις απόψεις των αλλων (που δεν ζητήθηκε καμία απολύτως γνώμη και άποψη) και αρχίζεις με πρώτο ποστ ''είσαι για τον@@@@@'' ΄΄είσαι ελεείνη μάνα, τα παιδιά σου κακομαθημένα, τράβα σε μαγαζί για σκύλους ,Είσαι ανίκανη να τους μάθεις να φέρονται, είσαι ηλίθια, είσαι βλαμμένη και άλλα ωραία δεν προσβάλεις την δική μου ζωή? Δεν προσβάλεις την δική μου ύπαρξη σαν μάνα και σαν άνθρωπο. Όπως δεν ξέρω τι έζησες δεν ξέρεις και εσύ για την ζωή μου και για το πως τα βγάζω πέρα. Όταν έχεις τέτοια συμπεριφορά σοβαρά δεν περίμενες ότι κάποια στιγμή η απάντηση που θα σου έρθει θα είναι σκληρή? Πόση ώρα νόμιζες ότι θα σε βλέπω να με βρίζεις και να με κατηγορείς και εγώ απλά να γελάω? Δεν σε έβρισα ούτε μια φορά. (για αύτο πιθανό δεν έγινε και η διαγραφή μου παρά μόνο όταν την ζήτησα εγώ)Δεν χρησιμοποίησα άσχημο λεξιλόγιο ούτε μισή φορά. Πως μπορεί ένα νέο κορίτσι 23 ετών που δεν έχει ακόμα μωράκι να προσβάλει και να κατακρίνει την ζωή μιας γυναίκας 2 βήματα πριν τα 40 που μεγαλώνει τρία παιδιά και της είναι παντελώς άγνωστη? Δεν ξέρω τι έχει περάσει ο καθένας και τι μνήμες μπορέι να ξυπνάει το κάθε θέμα στην καθεμία μας αλλά δεν ξέρετε και εσείς.Και στο κάτω κάτω τι φταίνε οι υπόλοιποι? Δεν σου τα λέω ούτε για να τσακωθούμε ούτε για να δώσουμε έκταση στο θέμα αλλά θα σου πω κάτι και ας πληγωθείς και ας τσαντιστείς όσο θες.Μόνο σε παρακαλώ σκέψου το. Είσαι ακριβώς αυτό που απεχθάνεσαι. Μια βίαια γυναίκα. Η βία ξεκινάει απο έλλειψη ψυχραιμίας και εχθές ήσουν ΄΄βίαιη΄΄ δεν με χτύπησες γιατί δεν ήμουν μπροστά σου αλλιώς μπορεί και να το έκανες. Γιατί ??? Γιατί απλά έχουμε διαφορετική άποψη. Γιατ ί? Γιατί βρήκα έναν τρόπο να αμυνθώ στις δικές σου προσβολές. Γιατί? Γιατί εγώ κράταγα την ψυχραιμία μου και εσύ όχι. Τέλος αν δεν θες να κρίνουν την ζωή σου μάθε να μην κρίνεις και εσύ τις ζωές και τις επιλογές των άλλων. Διαφορετικά να είσαι έτοιμη να ακούσεις και λόγια που δεν σου αρέσουν. Σου εύχομαι ειλικρινά να γίνεις μια πολύυυυυυυυ καλή μαμά που όταν θα λέει κάτι στο παιδάκι της θα την υπακούει πάντα και θα ξέρει απο πολύ μικρό να προστατεύει τον ευατό του. Φιλιά.
Συγχωρέστε με και για το εκτός θέματος ποστ αλλά θα έπρεπε να απαντήσω.
λοιπον σου ζηταω δημοσια συγνωμη εξηγησα πριν γιατι εξοργιστηκα μου φανηκε βιαιο,το αν ειμαι εγω βιαιος ανθρωπος ασε να το κρινουν αλλοι και νομιζω φανηκε που ημουν καθετη σε αυτο που ελεγες εχθες...τελος παντων ας τελειωσει εδω το θεμα εχω ενα μωρακι στην κοιλια μου και δεν θα παθω τπτ για κανεναν...ξεχασε οτι εγινε το ιδιο θα κανω και εγω..και ουτε να υποστουν τα κοριτσια εμας..οκ?

70Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Τετ Απρ 24, 2013 11:52 pm

marmeladitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
eirini.pav σου ξαναλέω κάνεις λάθος αλλά δεν θα σε πείσω.Αυτό που με πείραξε είναι ότι ενώ σου έστειλα κάτι στο προσωπικό μαιλ ,εσύ το δημοσιοποίησες και αυτό δείχνει τη ποιότητα του χαρακτήρα σου ,δυστυχώς το βλέπουν και άλλες κοπέλες.Αν δημοσιοποιείς αυτά που σου στέλνουν στο πμ σου τότε τι εμπιστοσύνη να σου έχει ο οποιοσδήποτε εδώ μέσα ; Είσαι απαράδεκτη και το θέτω το θέμα σε όλες τις κοπέλες για να το μάθουν και να σε μάθουν. Έχεις ψύχωση ,αυτό μου βγάζεις και δεν παλεύεσαι για να σε πείσω για το αντίθετο. Σου έστειλα πμ και το έκανες βούκινο.Δεν υπάρχει κάτι άλλο για να σχολιάσω ,είσαι ανώριμη και αναξιόπιστη και κάνεις και μαθήματα για το πως θα πρέπει να είναι ένα φόρουμ ;Ρεζίλι εσύ έγινες,εγώ δεν είχα να κρύψω κάτι .Απλά δεν ήθελα να στο γράψω δημόσια αλλά από την άλλη δεν πειράζει γιατί έτσι θα δουν οι κοπέλες δύο πράγματα.
1. Πόσο αναξιόπιστη είσαι &
2. Ότι για πολλές θεωρήσεις που έχετε κάνει μερικές ,δεν βλέπετε το πρόβλημα γιατί δεν θέλετε να το δείτε επειδή έτσι σας βολεύει.Είναι αυτό που λένε ότι δεν βλέπετε το δάσος αλλά βλέπετε τα δέντρα ή το αντίθετο.
Λυπάμαι πολύ για σένα .

71Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 12:02 am

bibi40


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
basiliki1989 έγραψε:
bibi40 έγραψε:
basiliki1989 έγραψε:

λοιπον σου ζηταω δημοσια συγνωμη εξηγησα πριν γιατι εξοργιστηκα μου φανηκε βιαιο,το αν ειμαι εγω βιαιος ανθρωπος ασε να το κρινουν αλλοι και νομιζω φανηκε που ημουν καθετη σε αυτο που ελεγες εχθες...τελος παντων ας τελειωσει εδω το θεμα εχω ενα μωρακι στην κοιλια μου και δεν θα παθω τπτ για κανεναν...ξεχασε οτι εγινε το ιδιο θα κανω και εγω..και ουτε να υποστουν τα κοριτσια εμας..οκ?
το ιδιό θα σού έλγα και εγώ αν είμαι ελεεινη μάνα, ηλίθια και άλλα τόσα που είπες ασε να το κρίνουν αυτού που με ξέρουν. Εγώ συγνώμη δεν πρόκειται να σου ζητήσω ούτε δημόσια ούτε προσωπικά. Δεν έχω λόγο να το κάνω και ούτε έφταιξα σε κάτι ούτε έκανα λάθος σε κάτι. Απλά ότι έσπειρες θερίζεις. Αυτά.

72Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 12:03 am

bibi40


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
bibi40 έγραψε:
basiliki1989 έγραψε:
bibi40 έγραψε:
basiliki1989 έγραψε:

λοιπον σου ζηταω δημοσια συγνωμη εξηγησα πριν γιατι εξοργιστηκα μου φανηκε βιαιο,το αν ειμαι εγω βιαιος ανθρωπος ασε να το κρινουν αλλοι και νομιζω φανηκε που ημουν καθετη σε αυτο που ελεγες εχθες...τελος παντων ας τελειωσει εδω το θεμα εχω ενα μωρακι στην κοιλια μου και δεν θα παθω τπτ για κανεναν...ξεχασε οτι εγινε το ιδιο θα κανω και εγω..και ουτε να υποστουν τα κοριτσια εμας..οκ?
το ιδιό θα σού έλεγα και εγώ αν είμαι ελεεινη μάνα, ηλίθια και άλλα τόσα που είπες ασε να το κρίνουν αυτού που με ξέρουν. Εγώ συγνώμη δεν πρόκειται να σου ζητήσω ούτε δημόσια ούτε προσωπικά. Δεν έχω λόγο να το κάνω και ούτε έφταιξα σε κάτι ούτε έκανα λάθος σε κάτι. Απλά ότι έσπειρες θερίζεις. Αυτά.

73Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 12:09 am

basiliki1989

basiliki1989
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bibi40 έγραψε:
bibi40 έγραψε:
basiliki1989 έγραψε:
bibi40 έγραψε:
basiliki1989 έγραψε:

λοιπον σου ζηταω δημοσια συγνωμη εξηγησα πριν γιατι εξοργιστηκα μου φανηκε βιαιο,το αν ειμαι εγω βιαιος ανθρωπος ασε να το κρινουν αλλοι και νομιζω φανηκε που ημουν καθετη σε αυτο που ελεγες εχθες...τελος παντων ας τελειωσει εδω το θεμα εχω ενα μωρακι στην κοιλια μου και δεν θα παθω τπτ για κανεναν...ξεχασε οτι εγινε το ιδιο θα κανω και εγω..και ουτε να υποστουν τα κοριτσια εμας..οκ?
το ιδιό θα σού έλεγα και εγώ αν είμαι ελεεινη μάνα, ηλίθια και άλλα τόσα που είπες ασε να το κρίνουν αυτού που με ξέρουν. Εγώ συγνώμη δεν πρόκειται να σου ζητήσω ούτε δημόσια ούτε προσωπικά. Δεν έχω λόγο να το κάνω και ούτε έφταιξα σε κάτι ούτε έκανα λάθος σε κάτι. Απλά ότι έσπειρες θερίζεις. Αυτά.
αποτι βλεπω θες να το συνεχισεις αλλα ειλικρινα δεν θα ασχοληθω αλλο...συγνωμη θα ηθελα να ζητησεις επειδη προσβαλες την ζωη μου στο θεμα με τον πατερα μου αλλα δεν με απασχολει καθολου γιατι αν ηθελες θα το εκανες οπως το εκανα και εγω...λοιπον ας τελειωσει εδω γιατι κουραστηκα οπως ειπες το φορουμ δεν ειναι για σενα και δεν σε εκφραζει μπορεις να την κανεις,εγω εχω αποκτησει φιλιες εδω μεσα και δεν εχω σκοπο να τις χασω εκτος αν η βιβιαν δεν θελει αλλο να ειμαι εδω.

74Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 12:15 am

bibi40


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
basiliki1989 έγραψε:
bibi40 έγραψε:
bibi40 έγραψε:
basiliki1989 έγραψε:
bibi40 έγραψε:
basiliki1989 έγραψε:

λοιπον σου ζηταω δημοσια συγνωμη εξηγησα πριν γιατι εξοργιστηκα μου φανηκε βιαιο,το αν ειμαι εγω βιαιος ανθρωπος ασε να το κρινουν αλλοι και νομιζω φανηκε που ημουν καθετη σε αυτο που ελεγες εχθες...τελος παντων ας τελειωσει εδω το θεμα εχω ενα μωρακι στην κοιλια μου και δεν θα παθω τπτ για κανεναν...ξεχασε οτι εγινε το ιδιο θα κανω και εγω..και ουτε να υποστουν τα κοριτσια εμας..οκ?
το ιδιό θα σού έλεγα και εγώ αν είμαι ελεεινη μάνα, ηλίθια και άλλα τόσα που είπες ασε να το κρίνουν αυτού που με ξέρουν. Εγώ συγνώμη δεν πρόκειται να σου ζητήσω ούτε δημόσια ούτε προσωπικά. Δεν έχω λόγο να το κάνω και ούτε έφταιξα σε κάτι ούτε έκανα λάθος σε κάτι. Απλά ότι έσπειρες θερίζεις. Αυτά.
αποτι βλεπω θες να το συνεχισεις αλλα ειλικρινα δεν θα ασχοληθω αλλο...συγνωμη θα ηθελα να ζητησεις επειδη προσβαλες την ζωη μου στο θεμα με τον πατερα μου αλλα δεν με απασχολει καθολου γιατι αν ηθελες θα το εκανες οπως το εκανα και εγω...λοιπον ας τελειωσει εδω γιατι κουραστηκα οπως ειπες το φορουμ δεν ειναι για σενα και δεν σε εκφραζει μπορεις να την κανεις,εγω εχω αποκτησει φιλιες εδω μεσα και δεν εχω σκοπο να τις χασω εκτος αν η βιβιαν δεν θελει αλλο να ειμαι εδω.
Δεν συνεχίζω τίποτα. Απλά δεν έκανα κάτι για να ζητήσω συγνώμη είπα. Το ότι το έκανες εσύ σε τιμάει γιατί εσυ το ξεκίνησες. Και αν η Βίβιαν θα θέλει να είναι σωστή και αντικειμενική και να έχει και μια βαρύτητα ο λόγος της στο μέλλον θα πρέπει να κάνει αυτό που γράφει με έντονα γράμματα το πρώτο ποστ της. Να διαγράψει όσους λογαριασμούς και αν ανοίξει ένα μέλος που διαγράφηκε.
Πάλι χάνεις την ψυχραιμία σου και μου λες ΄΄κάντην ΄΄ επειδή δεν κάνω αυτό που περιμένεις......Να ζητήσω συγνώμη.

75Προς τα μέλη! - Σελίδα 3 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 12:23 am

basiliki1989

basiliki1989
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bibi40 έγραψε:
basiliki1989 έγραψε:
bibi40 έγραψε:
bibi40 έγραψε:
basiliki1989 έγραψε:
bibi40 έγραψε:
basiliki1989 έγραψε:

λοιπον σου ζηταω δημοσια συγνωμη εξηγησα πριν γιατι εξοργιστηκα μου φανηκε βιαιο,το αν ειμαι εγω βιαιος ανθρωπος ασε να το κρινουν αλλοι και νομιζω φανηκε που ημουν καθετη σε αυτο που ελεγες εχθες...τελος παντων ας τελειωσει εδω το θεμα εχω ενα μωρακι στην κοιλια μου και δεν θα παθω τπτ για κανεναν...ξεχασε οτι εγινε το ιδιο θα κανω και εγω..και ουτε να υποστουν τα κοριτσια εμας..οκ?
το ιδιό θα σού έλεγα και εγώ αν είμαι ελεεινη μάνα, ηλίθια και άλλα τόσα που είπες ασε να το κρίνουν αυτού που με ξέρουν. Εγώ συγνώμη δεν πρόκειται να σου ζητήσω ούτε δημόσια ούτε προσωπικά. Δεν έχω λόγο να το κάνω και ούτε έφταιξα σε κάτι ούτε έκανα λάθος σε κάτι. Απλά ότι έσπειρες θερίζεις. Αυτά.
αποτι βλεπω θες να το συνεχισεις αλλα ειλικρινα δεν θα ασχοληθω αλλο...συγνωμη θα ηθελα να ζητησεις επειδη προσβαλες την ζωη μου στο θεμα με τον πατερα μου αλλα δεν με απασχολει καθολου γιατι αν ηθελες θα το εκανες οπως το εκανα και εγω...λοιπον ας τελειωσει εδω γιατι κουραστηκα οπως ειπες το φορουμ δεν ειναι για σενα και δεν σε εκφραζει μπορεις να την κανεις,εγω εχω αποκτησει φιλιες εδω μεσα και δεν εχω σκοπο να τις χασω εκτος αν η βιβιαν δεν θελει αλλο να ειμαι εδω.
Δεν συνεχίζω τίποτα. Απλά δεν έκανα κάτι για να ζητήσω συγνώμη είπα. Το ότι το έκανες εσύ σε τιμάει γιατί εσυ το ξεκίνησες. Και αν η Βίβιαν θα θέλει να είναι σωστή και αντικειμενική και να έχει και μια βαρύτητα ο λόγος της στο μέλλον θα πρέπει να κάνει αυτό που γράφει με έντονα γράμματα το πρώτο ποστ της. Να διαγράψει όσους λογαριασμούς και αν ανοίξει ένα μέλος που διαγράφηκε.
Πάλι χάνεις την ψυχραιμία σου και μου λες ΄΄κάντην ΄΄ επειδή δεν κάνω αυτό που περιμένεις......Να ζητήσω συγνώμη.
δεν θελω να μου ζητησεις συγνωμη προς θεου...απλα ειπα αν το εκανες να το εκανες για εκεινον το λογο..κουραστηκα γλυκια μου ας τελειωσει εδω..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις