Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

76Προς τα μέλη! - Σελίδα 4 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 12:27 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marmeladitsa έγραψε:eirini.pav σου ξαναλέω κάνεις λάθος αλλά δεν θα σε πείσω.Αυτό που με πείραξε είναι ότι ενώ σου έστειλα κάτι στο προσωπικό μαιλ ,εσύ το δημοσιοποίησες και αυτό δείχνει τη ποιότητα του χαρακτήρα σου ,δυστυχώς το βλέπουν και άλλες κοπέλες.Αν δημοσιοποιείς αυτά που σου στέλνουν στο πμ σου τότε τι εμπιστοσύνη να σου έχει ο οποιοσδήποτε εδώ μέσα ; Είσαι απαράδεκτη και το θέτω το θέμα σε όλες τις κοπέλες για να το μάθουν και να σε μάθουν. Έχεις ψύχωση ,αυτό μου βγάζεις και δεν παλεύεσαι για να σε πείσω για το αντίθετο. Σου έστειλα πμ και το έκανες βούκινο.Δεν υπάρχει κάτι άλλο για να σχολιάσω ,είσαι ανώριμη και αναξιόπιστη και κάνεις και μαθήματα για το πως θα πρέπει να είναι ένα φόρουμ ;Ρεζίλι εσύ έγινες,εγώ δεν είχα να κρύψω κάτι .Απλά δεν ήθελα να στο γράψω δημόσια αλλά από την άλλη δεν πειράζει γιατί έτσι θα δουν οι κοπέλες δύο πράγματα.
1. Πόσο αναξιόπιστη είσαι &
2. Ότι για πολλές θεωρήσεις που έχετε κάνει μερικές ,δεν βλέπετε το πρόβλημα γιατί δεν θέλετε να το δείτε επειδή έτσι σας βολεύει.Είναι αυτό που λένε ότι δεν βλέπετε το δάσος αλλά βλέπετε τα δέντρα ή το αντίθετο.
Λυπάμαι πολύ για σένα .

για ποιο λογο εχω ψυχωση??? με ειδες να ανοιγω 15 θεματα συνεχεια ??? να επιμενω σε ενα φορουμ που δεν με θελουν???? να συζηταω τα ιδια και τα ιδια??? δεν καταλαβαινω τους χαρακτηρισμους σου??? και μη λυπασαι για μενα!! και σου ειπα και εγω αλλου ειναι το προβλημα! τι ειναι αυτο που δεν μπορω να καταλαβω οπως λες! οσα για τον αν με θεωρουν αναξιοπιστη δεν νομιζω ουτε να καιει τις περισσοτερες εδω μεσα!! δεν θα βγαζαν και κανα δανειο στο ονομα μου! και εσυ ειδικα μη με λες αναξιοπιστη γιατι αν ηθελα θα μπρουσα να σε ειχα εκθεσει αλλα δεν μπηκα καν στην διαδικασια! το οτι το εκανα τωρα με καθιστα αγανακτισμενη και οχι αναξιοπιστη! την καλημερα μου και ας ειμαστε πιο προσεκτικοι στους χαρακτηρισμους μας ειδικα οταν ο αλλος μας μιλαει ευγενικα! και μαλων δεν γνωριζεις την εννοια της ψυχωσης γιατι τοτε θα αντιλαμβανοσουν το προβλημα σου! αυτο και της μανιας καταδιωξης ! ! ! F.Y.I. σε πολλα συμφωνουσα μαζι σου και σου ειπα εχανες με τον τροπο σου! και επισης εξαρχης ειχα πει οτι δεν καταλαβαινω την επιμονη και την εμμονη με το φορουμ!ααα!! συγνωμη οχι σε σενα ! στον φιλο της φιλη σου! ρωτα θα στα πει!

77Προς τα μέλη! - Σελίδα 4 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 12:35 am

basiliki1989

basiliki1989
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια ας ηρεμησουμε λιγο ολο το θεμα ξεκινησε απο μενα για μια βλακεια δικη μου και εχει γινει χαμος,ας σταματησει εδω δεν υπαρχει νοημα να συνεχιστει

78Προς τα μέλη! - Σελίδα 4 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 12:40 am

marmeladitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
eirini.pav έγραψε:εγω εχθες δεν καταλαβα το σχολιο σου και επειδη ρωτησα τι εννοεις μου ειπες προς τι η καουρα??? και σημερα σε ρωταω εγω!!! προς τι η καουρα να υπερασπιστεις εναν ανθρωπο που οπως λες απλα τον εχει φιλο μια φιλη σου...???? για ποιο λογο μπαινεις σε αυτη την διαδικασια?? προς τι η καουρα????? μπορει να με εξοργισει το οτι προσβαλεις σε τοσα επιπεδα την νοημοσυνη μου!! ξερω οτι εισαι εσυ και τελος!

Ψύχωση είναι να εξακολουθείς να νομίζεις ότι είμαι ο Αντώνης . Εγώ μένω στο ότι δημοσιοποίησες κάτι για το οποίο σε παρακάλεσα να μην το κάνεις και μάλιστα στέλνοντας σου πμ.
Αυτό είναι από οποιονδήποτε ανεπίτρεπτο είτε είναι γυναίκα είτε άντρας εκτός και αν ήμουν δολοφόνος ή κλέφτρα ή απατεώνισσα.
Αν δηλαδή μου στείλει πμ μια κοπέλα ή ένας άντρας ή εσύ και με παρακαλούσαν να μείνει μεταξύ μας , τότε θα ήθελα να ήξερα αν ήταν το δικό σου μήνυμα και το έβγαζα φόρα παρτίδα έξω, τι θα έκανες,πως θα ένιωθες και αν θα με έβριζες. Για βάλε λίγο στη θέση του άλλου τον εαυτό σου και μετά απάντησε πρώτα στον εαυτό σου και μετά στους άλλους.Κοίτα, με τέτοια άτομα δεν θέλω να έχω τη παραμικρή σχέση ούτε εδώ μέσα ούτε πουθενά στη ζωή μου.Θέλω να πιστεύω ότι είναι δείγμα ανωριμότητας και όχι δείγμα κακίας αν και πολύ φοβάμαι ότι είναι και γι αυτό επιμένω στη ψύχωση που έχεις. Ας το κλείσουμε εδώ το θέμα ,δεν βγάζει πουθενά και προφανώς δεν καταλαβαίνεις τι σου γράφω.Το μόνο σίγουρο είναι ότι αν ήσουν φίλη μου κολλητή και έκανες κάτι τέτοιο θα σε είχα "κόψει" με τη μία.

79Προς τα μέλη! - Σελίδα 4 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 12:40 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:μαμά Κατερίνα καλησπέρα,
και εσύ αγαπάς το φόρουμ αυτό όπως και εγώ αλλά η εμφανίσεις σου είναι επιλεκτικές, μήπως το χεις παρατήσει και συ για αυτό το κάπου αλλού ;
Που έχετε εξαφανιστεί ;
που είναι όλα αυτά τα μέλη όταν προτομπήκα ;
Δεν θέλω να μιλήσω για την άσχημη συμπεριφορά απο μερικές επειδή ήμουν νέο μέλος, αυτό είναι ασχετο κομμάτι τώρα.
Και ναι υποστήριζα την διαχείριση φανερά και περίμενα υπομονετικά να μπει και πάλι σε μια τάξη αλλά υπάρχουν κενά πως να το κάνουμε, οκ καταλαβαίνω πως ένα άτομο δεν προλαβαίνει αλλά απο την άλλη υπάρχουν τρόποι λύσεις και για αυτό.


Αυτό που με προβλημάτισε όμως πραγματικά είναι οτι η διαχείριση μπαίνει με άλλο όνομα, με άλλο νικ (το πε η Βιβιαν αν κάνω λάθος ας με διορθώσετε) αυτό δεν είναι
ρουφιανιά ; κατινιά ; κρύβονται απο τα μέλη τους ;





βρε λεμονακι τι σε κανει να πιστευεις οτι δλδ δε μπαινουμε γιατι καπου θαβουμε εσας?το πιο απλο οτι δλδ τα παιδια μας μεγαλωσαν και δεν εχουμε να ρωταμε για κολικους κι εμβολια δε μπορει να ειναι αληθινο σεναριο για σενα?μπαινω κουρασμενη απο τη δουλεια να διαβασω,διαβαζω καποιο θεμα πχ για το ταδε εμβολιο τσουπ εχει πεταχτει καποια και δινει λινκ στην κοπελα που ρωταει προηγουμενο ποστ που ρωτουσε το ιδιο σα να της λεει παρτα και μη μας πρηζεις!και δεν ειναι διαχειριστες αυτοι που το κανουν!ε αμα ειναι να ρωτησω κατι και να μου κανουν το ιδιο παταω το θεμα στην αναζητηση,διαβαζω τι γραφτηκε παλια και με καλυπτει....ειπαμε μην ταιζετε τα τρολς μερικες εδω μεσα ταιζαν πιο πολυ τα τρολς κι απο τα παιδια τους τα ιδια...εχουμε λιγο χρονο πλεον λογω δουλειας και παιδιων και παρολα αυτα δεν υπαρχει μερα που να μη μπουμε στο φορουμ!να γραφτω σε αλλο δε μπορω γιατι δεν προλαβαινω θα ειναι κοροιδια για μενα να γραφτω κ μετα να αρχισουν υποννοιες τυπου αυτη γραφτηκε για να κατασκοπευει?απο τη στιγμη που δε προλαβαινω να συμμετεχω...αλλα δεν ηξερα οτι πρεπει να δινουμε αναφορα γιατι δεν προλαβαινουμε...αυτο με την ολιβια και το νικ εγω αυτο που καταλαβα εγω τοσα χρονια ειναι πως οταν μπαινει ως olivia μπαινει σαν μανουλα που ζητα να μαθει για τα παιδακια της οπως ολες! και οταν μπαινει για να κανει συστασεις μπαινει σαν administrator και δε βρισκω τιποτα κακο σε αυτο!αν καταλαβα λαθος συγγνωμη

80Προς τα μέλη! - Σελίδα 4 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 12:43 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marmeladitsa έγραψε:
eirini.pav έγραψε:εγω εχθες δεν καταλαβα το σχολιο σου και επειδη ρωτησα τι εννοεις μου ειπες προς τι η καουρα??? και σημερα σε ρωταω εγω!!! προς τι η καουρα να υπερασπιστεις εναν ανθρωπο που οπως λες απλα τον εχει φιλο μια φιλη σου...???? για ποιο λογο μπαινεις σε αυτη την διαδικασια?? προς τι η καουρα????? μπορει να με εξοργισει το οτι προσβαλεις σε τοσα επιπεδα την νοημοσυνη μου!! ξερω οτι εισαι εσυ και τελος!

Ψύχωση είναι να εξακολουθείς να νομίζεις ότι είμαι ο Αντώνης . Εγώ μένω στο ότι δημοσιοποίησες κάτι για το οποίο σε παρακάλεσα να μην το κάνεις και μάλιστα στέλνοντας σου πμ.
Αυτό είναι από οποιονδήποτε ανεπίτρεπτο είτε είναι γυναίκα είτε άντρας εκτός και αν ήμουν δολοφόνος ή κλέφτρα ή απατεώνισσα.
Αν δηλαδή μου στείλει πμ μια κοπέλα ή ένας άντρας ή εσύ και με παρακαλούσαν να μείνει μεταξύ μας , τότε θα ήθελα να ήξερα αν ήταν το δικό σου μήνυμα και το έβγαζα φόρα παρτίδα έξω, τι θα έκανες,πως θα ένιωθες και αν θα με έβριζες. Για βάλε λίγο στη θέση του άλλου τον εαυτό σου και μετά απάντησε πρώτα στον εαυτό σου και μετά στους άλλους.Κοίτα, με τέτοια άτομα δεν θέλω να έχω τη παραμικρή σχέση ούτε εδώ μέσα ούτε πουθενά στη ζωή μου.Θέλω να πιστεύω ότι είναι δείγμα ανωριμότητας και όχι δείγμα κακίας αν και πολύ φοβάμαι ότι είναι και γι αυτό επιμένω στη ψύχωση που έχεις. Ας το κλείσουμε εδώ το θέμα ,δεν βγάζει πουθενά και προφανώς δεν καταλαβαίνεις τι σου γράφω.Το μόνο σίγουρο είναι ότι αν ήσουν φίλη μου κολλητή και έκανες κάτι τέτοιο θα σε είχα "κόψει" με τη μία.


Sad Sad Sad Sad

81Προς τα μέλη! - Σελίδα 4 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 12:45 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν επιμενω! ρωτα τη φιλη σου να ρωτησει τον Αντωνη να της πει τη γνωμη μου γιάυτον! και χαλαρωσε δεν ειμαι και εξομολογος που εβγαλε στη φορα αυτα που ειπες! ουτε ηταν κατι προσωπικο!!

82Προς τα μέλη! - Σελίδα 4 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 12:52 am

elenisakal


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
βρε αντωνη μου το θεμα δεν εισαι εσυ χρυσε μου εδω μεσα κ μονο...το τραβηξες πολυ, σε εβρισαν, τα πηρες στο κρανιο κ ειπες αφου διεθετες κ τον χρονο να τα κανεις μπαχαλο κ μπραβο σου σε μεγαλο βαθμο το καταφερες...εχεις ξεφυγει απο το θεμα ομως....απο την μια ενας ανθρωπος με εμμονη να διαλυσει το φορουμ κ απο την αλλη μια κοπελα που προσπαθει να μαζεψει τα αμαζευτα..δεν προλαβαινεσαι κιολας...ασε τωρα τις επιθεσεις κατα της ειρηνης λοιπον γιατι ειναι αλλα ντ αλλα η κουβεντα..

83Προς τα μέλη! - Σελίδα 4 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 12:52 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρμελαδα κατι τελευταιο γιατι με παρεξηγησες!!! εγω αγαπω και θαυμαζω αντωνη!!! μονο και μονο η αστειρευτη εμπνευση του ειναι αξια θαυμασμου!!για να μην αναφερω τους τονους ενεργειας που διαθετει και ασχολειται με το φορουμ παραπανω και απο την Ολιβια!

84Προς τα μέλη! - Σελίδα 4 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 12:57 am

basiliki1989

basiliki1989
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
elenisakal έγραψε:βρε αντωνη μου το θεμα δεν εισαι εσυ χρυσε μου εδω μεσα κ μονο...το τραβηξες πολυ, σε εβρισαν, τα πηρες στο κρανιο κ ειπες αφου διεθετες κ τον χρονο να τα κανεις μπαχαλο κ μπραβο σου σε μεγαλο βαθμο το καταφερες...εχεις ξεφυγει απο το θεμα ομως....απο την μια ενας ανθρωπος με εμμονη να διαλυσει το φορουμ κ απο την αλλη μια κοπελα που προσπαθει να μαζεψει τα αμαζευτα..δεν προλαβαινεσαι κιολας...ασε τωρα τις επιθεσεις κατα της ειρηνης λοιπον γιατι ειναι αλλα ντ αλλα η κουβεντα..
δεν προσπαθω να μαζεψω τπτ

85Προς τα μέλη! - Σελίδα 4 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 12:58 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
basiliki1989 έγραψε:
elenisakal έγραψε:βρε αντωνη μου το θεμα δεν εισαι εσυ χρυσε μου εδω μεσα κ μονο...το τραβηξες πολυ, σε εβρισαν, τα πηρες στο κρανιο κ ειπες αφου διεθετες κ τον χρονο να τα κανεις μπαχαλο κ μπραβο σου σε μεγαλο βαθμο το καταφερες...εχεις ξεφυγει απο το θεμα ομως....απο την μια ενας ανθρωπος με εμμονη να διαλυσει το φορουμ κ απο την αλλη μια κοπελα που προσπαθει να μαζεψει τα αμαζευτα..δεν προλαβαινεσαι κιολας...ασε τωρα τις επιθεσεις κατα της ειρηνης λοιπον γιατι ειναι αλλα ντ αλλα η κουβεντα..
δεν προσπαθω να μαζεψω τπτ


βασιλικη στη βιβιαν νομιζω πηγαινε και οχι σε σενα!

86Προς τα μέλη! - Σελίδα 4 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 1:03 am

marmeladitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ευάκι , το λέω και σε σένα...αλλού είναι το πρόβλημα.Σωστά τα λες και εσύ αλλά σκέφτηκες ή σου πέρασε από το μυαλό ότι το οποιοδήποτε τρολ και οποιουδήποτε φύλου ,μπορεί να γράφει και να λέει σωστά πράγματα και απλά να κατηγορείται επειδή υπάρχει απλά μια ταμπέλα ; Σκέφτηκες ότι το τρολ μπορεί να μπαίνει μόνο για να κάνει χιούμορ ή πλάκα ; Γιατί δηλαδή το τρολ να είναι κακό επειδή έχει χιούμορ ή κάνει πλάκα και να μην είσαι κακιά εσύ ή εγώ ή όλες μας που το βρίζουμε (εγώ όχι) επειδή ακριβώς δεν "σκαμπάζουμε" από πλάκα επειδή την έχουμε χάσει ;
Σκέφτηκες ότι το τρολ μπορεί να είναι ο οποιοσδήποτε και όχι εγώ ,εσύ ή η άλλη και ο άλλος ; Γιατί να μην είναι η δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος ή ένας διαχειριστής ή ένας χάκερ για παράδειγμα ; Εγώ θα πρότεινα να ηρεμήσετε όλες , να αλλάξει ο τρόπος εισαγωγής των μελών και θα δείτε ότι όλα μα όλα θα φτιάξουν.Ακόμα και σε ένα φόρουμ για ζωάκια και σκύλους, το HappyPuppyCafe com , για να μπει κανείς σου ζητάνε τα χίλια δύο και εδώ που τόσο θέλουν να διαλαλούν ότι είναι ένα πολύ σοβαρό forum για μαμάδες , μπαίνει ο καθένας και λέει χίλιες δύο βλακείες και δεν φωτογραφίζω κάποιον αλλά τους φωτογραφίζω όλους .Από τα θέματα μέχρι τα παντελώς άσχετα θέματα που μπαίνουν και υποτίθεται ότι τα γράφουν κάποιες σοβαρές μαμάδες μέχρι τα trolls και τους άντρες και τον κύριο Αντώνη και τον κύριο Πεπόνι και Καρπούζι .
"Δεν είναι θέμα Αντώνη και Ροδάκινου και Μπανανίτσας και Μαμάς της πίτσας " ,είναι θέμα όλων ,αντρών και γυναικών γιατί και τα trolls είναι και αυτά κάποιου φύλου τέλος πάντων και ξαναλέω ότι το πρόβλημα είναι αλλού.
Δεν θέλω να σας πω ποιο είναι το πρόβλημα ,
θα το έλεγα πάρα πολύ ευχαρίστως στις διαχειρίστριες κατ΄ιδίαν αλλά όχι δημοσίως εδώ μέσα γιατί μπορεί να θιχτούν κάποιες και να αρχίσουν πάλι να βρίζουν.

Δεν βλέπω όμως να το θέλουν......

87Προς τα μέλη! - Σελίδα 4 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 1:06 am

elenisakal


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mama katerina εχω μαθει να ανταποδιδω τους χαρακτηρισμους που μου απευθυνουν γιατι δεν μου αρεσει να ειμαι ευγενικη οταν δεν ειναι οι αλλοι μαζι μου. Θα σου πω λοιπον καλη μου οτι εχεις και το ονομα εχεις κ την χαρη της κατινας, διοτι πολλοι γνωριζαν εδω μεσα την υπαρξη του φορουμ αλλα δεν το εκαναν θεμα οπως εσυ ουτε μας χαρακτηρισε καμια κοπελα οπως εσυ. Η βιβιαν δεν το ξεκινησε ολο αυτο, ασχετη ηταν η ανακοινωση της με το δικο σου κατεβατο. Εμεις λοιπον δεν ειμαστε μια ομαδα επιστημονων που στο κρυφο φορουμ αναλυουμε την τρυπα του οζοντος ή την διασπαση του μοριου κ φυσικα κ μιλαμε για το mama, για το parents, για το μικροι μεγαλοι, για το 4moms διοτι εχουμε υπαρξει κ υπαρχουμε ενεργα μελη σε ολα...Εχεις μπει κατα πολυ φαινεται στο πνευμα των εορτων και θεωρεις οτι φευγοντας απο ενα φορουμ δεν μιλαμε γι αυτο μετα...Ακομα κ οταν χωριζουμε παλι μιλαμε με τις φιλες μας για τον πρωην...Στο διαταυτα λοιπον τωρα δεν κανουμε διαγωνισμο καλυτερης η χειροτερης διαχειριστριας..Αν θελεις παιξε μονη σου σ αυτο..Απλως με αυτο το μηνυμα να πω στις κοπελες που επικοινωνησαν μαζι μου μετα την διενεξη μας οτι ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΔΙΟΤΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΔΕΜΕΝΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ Κ Η ΕΠΟΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΤΕ..ΠΕΡΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΕΑΝ ΟΙ ΤΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ Η ΟΧΙ....ΔΙΟΤΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΟΥΤΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΟΥΜΕ Κ ΑΥΤΟΣ ΥΠΗΡΞΕ Η ΑΦΟΡΜΗ ΠΟΥ ΦΥΓΑΜΕ

88Προς τα μέλη! - Σελίδα 4 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 1:07 am

elenisakal


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
basiliki1989 έγραψε:
elenisakal έγραψε:βρε αντωνη μου το θεμα δεν εισαι εσυ χρυσε μου εδω μεσα κ μονο...το τραβηξες πολυ, σε εβρισαν, τα πηρες στο κρανιο κ ειπες αφου διεθετες κ τον χρονο να τα κανεις μπαχαλο κ μπραβο σου σε μεγαλο βαθμο το καταφερες...εχεις ξεφυγει απο το θεμα ομως....απο την μια ενας ανθρωπος με εμμονη να διαλυσει το φορουμ κ απο την αλλη μια κοπελα που προσπαθει να μαζεψει τα αμαζευτα..δεν προλαβαινεσαι κιολας...ασε τωρα τις επιθεσεις κατα της ειρηνης λοιπον γιατι ειναι αλλα ντ αλλα η κουβεντα..
δεν προσπαθω να μαζεψω τπτ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ΟΧΙ ΣΕ ΣΕΝΑ

89Προς τα μέλη! - Σελίδα 4 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 1:07 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marmeladitsa έγραψε:Ευάκι , το λέω και σε σένα...αλλού είναι το πρόβλημα.Σωστά τα λες και εσύ αλλά σκέφτηκες ή σου πέρασε από το μυαλό ότι το οποιοδήποτε τρολ και οποιουδήποτε φύλου ,μπορεί να γράφει και να λέει σωστά πράγματα και απλά να κατηγορείται επειδή υπάρχει απλά μια ταμπέλα ; Σκέφτηκες ότι το τρολ μπορεί να μπαίνει μόνο για να κάνει χιούμορ ή πλάκα ; Γιατί δηλαδή το τρολ να είναι κακό επειδή έχει χιούμορ ή κάνει πλάκα και να μην είσαι κακιά εσύ ή εγώ ή όλες μας που το βρίζουμε (εγώ όχι) επειδή ακριβώς δεν "σκαμπάζουμε" από πλάκα επειδή την έχουμε χάσει ;
Σκέφτηκες ότι το τρολ μπορεί να είναι ο οποιοσδήποτε και όχι εγώ ,εσύ ή η άλλη και ο άλλος ; Γιατί να μην είναι η δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος ή ένας διαχειριστής ή ένας χάκερ για παράδειγμα ; Εγώ θα πρότεινα να ηρεμήσετε όλες , να αλλάξει ο τρόπος εισαγωγής των μελών και θα δείτε ότι όλα μα όλα θα φτιάξουν.Ακόμα και σε ένα φόρουμ για ζωάκια και σκύλους, το HappyPuppyCafe com , για να μπει κανείς σου ζητάνε τα χίλια δύο και εδώ που τόσο θέλουν να διαλαλούν ότι είναι ένα πολύ σοβαρό forum για μαμάδες , μπαίνει ο καθένας και λέει χίλιες δύο βλακείες και δεν φωτογραφίζω κάποιον αλλά τους φωτογραφίζω όλους .Από τα θέματα μέχρι τα παντελώς άσχετα θέματα που μπαίνουν και υποτίθεται ότι τα γράφουν κάποιες σοβαρές μαμάδες μέχρι τα trolls και τους άντρες και τον κύριο Αντώνη και τον κύριο Πεπόνι και Καρπούζι .
"Δεν είναι θέμα Αντώνη και Ροδάκινου και Μπανανίτσας και Μαμάς της πίτσας " ,είναι θέμα όλων ,αντρών και γυναικών γιατί και τα trolls είναι και αυτά κάποιου φύλου τέλος πάντων και ξαναλέω ότι το πρόβλημα είναι αλλού.
Δεν θέλω να σας πω ποιο είναι το πρόβλημα ,
θα το έλεγα πάρα πολύ ευχαρίστως στις διαχειρίστριες κατ΄ιδίαν αλλά όχι δημοσίως εδώ μέσα γιατί μπορεί να θιχτούν κάποιες και να αρχίσουν πάλι να βρίζουν.

Δεν βλέπω όμως να το θέλουν......

τωρα πραγματικα συμφωνουμε απολυτα!

90Προς τα μέλη! - Σελίδα 4 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 1:08 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenisakal έγραψε:
basiliki1989 έγραψε:
elenisakal έγραψε:βρε αντωνη μου το θεμα δεν εισαι εσυ χρυσε μου εδω μεσα κ μονο...το τραβηξες πολυ, σε εβρισαν, τα πηρες στο κρανιο κ ειπες αφου διεθετες κ τον χρονο να τα κανεις μπαχαλο κ μπραβο σου σε μεγαλο βαθμο το καταφερες...εχεις ξεφυγει απο το θεμα ομως....απο την μια ενας ανθρωπος με εμμονη να διαλυσει το φορουμ κ απο την αλλη μια κοπελα που προσπαθει να μαζεψει τα αμαζευτα..δεν προλαβαινεσαι κιολας...ασε τωρα τις επιθεσεις κατα της ειρηνης λοιπον γιατι ειναι αλλα ντ αλλα η κουβεντα..
δεν προσπαθω να μαζεψω τπτ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ΟΧΙ ΣΕ ΣΕΝΑ

αυτο διευκρινισε ελενη!

91Προς τα μέλη! - Σελίδα 4 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 1:11 am

basiliki1989

basiliki1989
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
elenisakal έγραψε:
basiliki1989 έγραψε:
elenisakal έγραψε:βρε αντωνη μου το θεμα δεν εισαι εσυ χρυσε μου εδω μεσα κ μονο...το τραβηξες πολυ, σε εβρισαν, τα πηρες στο κρανιο κ ειπες αφου διεθετες κ τον χρονο να τα κανεις μπαχαλο κ μπραβο σου σε μεγαλο βαθμο το καταφερες...εχεις ξεφυγει απο το θεμα ομως....απο την μια ενας ανθρωπος με εμμονη να διαλυσει το φορουμ κ απο την αλλη μια κοπελα που προσπαθει να μαζεψει τα αμαζευτα..δεν προλαβαινεσαι κιολας...ασε τωρα τις επιθεσεις κατα της ειρηνης λοιπον γιατι ειναι αλλα ντ αλλα η κουβεντα..
δεν προσπαθω να μαζεψω τπτ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ΟΧΙ ΣΕ ΣΕΝΑ

σορρυ κουκλα μου απλα εχω ζαλιστει με ολα αυτα...ξερουμε τι ειναι ο καθενας οποτε μην χαλατε τις καρδιες σας τι εκανε ο αντωνης και καποιοι αλλοι...οπως ειπε και μια φιλη νωριτερα η ζωη μας δεν ειναι εδω μεσα οποτε μην χαλιομαστε Wink

92Προς τα μέλη! - Σελίδα 4 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 1:15 am

marmeladitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ένα ένα μου έρχονται και πρέπει και να φύγω...
Ακόμα και εγώ να ήμουν ένα σοβαρό άτομο(που είμαι ,πιστέψτε με) .. , αν έμπαινα εδώ μέσα και έβλεπα θέματα όπως "αν το βρακί της μίας έχει καστανά υγρά" και αν για τα αυτονόητα ανοίγονται θέματα αντί να ρωτούν το γιατρό τους όπως για παράδειγμα αυτό που είδα εχθές για "δύο φορές περίοδος σε ένα μήνα" να πούμε στη κοπέλα, τι ;
Ότι είχα και εγώ όχι δύο αλλά τρεις φορές, ότι είναι κύστη,ινομύωμα , πολύποδας,είναι έγκυος,δεν είναι ,είναι τυχαίο γεγονός από το άγχος, έχει καρκίνο, τι να της πούμε ; Έλεος ρε παιδιά ! Τη σέβομαι όπως και σέβομαι κάθε άνθρωπο στη ζωή μου αλλά το πιο αυτονόητο πράγμα που σε τέτοιες περιπτώσεις πρέπει να πούμε είναι να ρωτήσει το γιατρό της. Κοπέλα μου αν διαβάζεις , ελπίζω να καταλαβαίνεις τι γράφω εκτός και αν τα γράφω ακαταλαβίστικα, το λέω σε σένα που είχες αυτό το θέμα. Τι περιμένεις να σου πούμε ; Τα πάντα είναι όμοια αλλά τίποτα δεν είναι το ίδιο γι αυτο υπάρχουν οι γιατροί που έχουν βγάλει σπυριά οι ποποί τους από το διάβασμα και για αυτό πάμε σε αυτούς όταν κάτι δεν πάει καλά. Τόσο απλό είναι.

93Προς τα μέλη! - Σελίδα 4 Empty Απ: Προς τα μέλη! Πεμ Απρ 25, 2013 1:17 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το θεμα θα το κλειδωσω γιατι αληθεια νομιζω οτι δεν φερομαστε σαν μεγαλες γυναικες! ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΡΜΑ το θεμα να τελειωσει εδω.. Τελος κοριτσια.. Ξερω εδω και μερες πολλα αλλα δεν με νοιαζουν κοριτσια ο καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος και δεν μπορουμε να αρεσουμε σε ολους! Το θεμα τελος!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις