Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
132 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 132 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλως τη Μαρω!!! Τι ωραια για την Κατερινα!!!! Ασε να μας πει αυτη το φυλο, καλυτερα!! Κ να κανουμε ολες "ουουου" και "ααα" χιχιχιχι τι ωραια!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 215994
Περαστικα για τον πονοκεφαλο.. δεν ξερω τι καιρο εχετε εκει αλλα εδω μια βροχη μια ζεστη πως να μην εχεις πονοκεφαλο?!?!

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου λιζα μου ετσι σκεφτηκα κ γω να κανουμε χαρουλεσ απο βδομαδα μαζι με την κατερινα.χαρηκα κ γω που πηρε την πρωτοβουλια κ μου στειλε μνμ να μου πει τα νεα τησ πιστευω θα βρεθουμε κ απο κοντα...αχ μακαρι να διοργανωσουμε ενα παρτακι μετα απο κανενα 6 μηνο κ να βρεθουμε μανουλεσ κ μωρακια ολεσ μαζι...το μονο κακο ειναι οτι δεν ειμαστε ολεσ απο ενα νομο...αλλα που θα παει...

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια μιας κ απο οτι καταλαβα πολλες βαφουμε εραστιεχνικα τα δωματια βρηκα αυτο για ριγες
http://aneraida.blogspot.gr/2010/05/blog-post_16.html
δεν ξερω αν βοηθαει ιδιαιτερα..

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραιο ειναι λιζα μου...αν κ γω προλαβα κ το βαψα γαλαζιο..αλλα θα κολλησω κ ταπετσαρια σε λιγο κ αυτοκολλητακια

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μου,μπήκα,σας διάβασα αλλά με πονάει το στομάχι μου....
Έφαγα ένα ραπανάκι απ τον κήπο του μπαμπά μου,αλλά μάλλον με πείραξε.....

Πάω να ξαπλώσω.....

Φρέσκια μαμά τέλεια η φωτό του μπεμπακιού σου!!!!!!!Θέλω κι εγώ 3d!!!!Αραγε θα νου κάνει?

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μολυ μου να ξαπλωσεις να ηρεμησεις!!!
Μαρω μου κ εμας μας βλεοω να το κανουμε ολο γαλαζιο στο τελος με κανενα αυτοκολλητο και να τελειωνει το θεμα!!!!
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 215994

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Molly περαστικα σου...ξαπλωσε λιγο και πιστευω θα εισαι οκ μετα..!!!

Εγω ειτε κοριτσι εχω τελικα ειτε αγορι...θα το αφησω λευκο αλλα θα βαλω πολλα αυτοκολλητα στους τοιχους..!!!Καπως ετσι το εχω σκεφτει...!!!

Κοριτσακια μου μπαινω και βγαινω γιατι κανω και δουλιτσες παραλληλα...Σας διαβαζω ομως...δεν θελω να χανω τιποτα..!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ'ΜΑΙ Κ ΓΩ ΠΑΛΙ ΓΛΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!ΛΟΙΠΟΝ ΟΣΑ ΘΥΜΑΜΙΑ,ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΑΩ Κ ΓΩ.Κ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 667478 ΑΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΥΓΕΙ ΚΑΤΙ.... ΤΖΟΥΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΜΕ ΔΙΑΛΕΙΜΑΤΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ!ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΝΩ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΝΥΧΤΟΦΥΛΑΚΑ Κ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΝΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ Κ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΝΩ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΚΟΙΜΑΑΑΤΑΙ Κ ΜΑΣ ΗΧΟΡΥΠΑΙΝΕΙ Κ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΒΡΑΔΥΝΗ ΜΑΣ ΗΣΥΧΙΑ,Κ ΜΕΙΣ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΟΥΤΣΑ ΚΟΥΤΣΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ Κ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΝΟΙΩΣΕΙ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΜΕΤΑΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΤΟΥ ΗΡΕΜΙΑ Κ ΤΗΝ ΕΥΚΟΛΙΑ ΤΟΥ ΥΠΝΑΚΟΥ ΤΟΥ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 587529 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 587529 ΕΛΙΖΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΜΕΤΡΟ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ,ΑΥΤΑ ΑΝ Κ ΣΚΙΑΧΤΗΚΚΑ ΛΙΓΟ ΟΣΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΑ,ΓΙΑΤΙ ΤΡΩΜΕ ΤΡΩΜΕ ΤΡΩΜΕ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΑΥΤΑ....ΑΣΕ Κ ΦΕΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΡΩΜΕ(ΜΑΛΑΚΟ ΤΥΡΙ-ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ)ΜΟΝΟ ΣΚΛΗΡΑ ΤΥΡΙΑ ΚΑΝΕΙ!!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ,ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΡΥΑ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΝΕΡΑΚΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ,ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΤΑ ΤΑ ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΙΟΥ!!!!Κ ΓΩ ΜΠΙΚΙΝΙ ΘΑ ΒΑΛΩ!!!ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΣΩΜΟ!!ΕΓΚΥΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΧΙ ΧΟΝΤΡΕΣ!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 875502 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 875502 !Κ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΚΟΥΡΗΝΕΙ Κ ΕΧΕΙ ΤΡΙΧΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ,ΜΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΑ!!!ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΠΟΥΝ!!!Κ ΑΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ Κ 7-8 ΚΙΛΑΚΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ!!!ΕΕΕ Κ ΤΙ???ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΜΑΣ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 604962 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 604962 ΜΟΛΥ ΜΟΥ ΞΑΠΛΩΣΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΣΑΤΕΙΣ !! ΕΙΔΑ Κ ΤΟ ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΔΙΧΡΩΜΙΑ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ Κ ΜΟΥ ΑΝΑΨΕΣ ΦΙΤΙΛΙΤΣΕΣ ΕΛΙΖΑΚΙ!!!ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ!!!!ΑΑΑΑ ΤΖΟΥΛΙΑ ΜΟΥ,ΑΝ ΘΕΣ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΠΜ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ!!!ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΣΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΑΘΗΝΩΝ!!!!Κ ΒΟΗΘΑ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΜΗΤΕΡΕΣ ΤΙΣ ΑΝΕΡΓΕΣ Κ.Τ.Λ!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑ ΠΑΑΑΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΜΟΥ,ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ......ΑΑΑ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ,ΠΗΡΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΠΕΡΥΣΙ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ..... Rolling Eyes Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 215994 Rolling Eyes ΑΧ ΚΟΡΙΣΤΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΔΕ ΧΑΜΗΛΑ!!!ΕΕΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ,ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΞΑΠΛΩΣΕ Κ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.Κ ΔΕΝ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ.ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ........ I love you I love you

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ'ΜΑΙ Κ ΓΩ ΠΑΛΙ ΓΛΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!ΛΟΙΠΟΝ ΟΣΑ ΘΥΜΑΜΙΑ,ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΑΩ Κ ΓΩ.Κ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 667478 ΑΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΥΓΕΙ ΚΑΤΙ.... ΤΖΟΥΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΜΕ ΔΙΑΛΕΙΜΑΤΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ!ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΝΩ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΝΥΧΤΟΦΥΛΑΚΑ Κ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΝΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ Κ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΝΩ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΚΟΙΜΑΑΑΤΑΙ Κ ΜΑΣ ΗΧΟΡΥΠΑΙΝΕΙ Κ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΒΡΑΔΥΝΗ ΜΑΣ ΗΣΥΧΙΑ,Κ ΜΕΙΣ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΟΥΤΣΑ ΚΟΥΤΣΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ Κ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΝΟΙΩΣΕΙ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΜΕΤΑΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΤΟΥ ΗΡΕΜΙΑ Κ ΤΗΝ ΕΥΚΟΛΙΑ ΤΟΥ ΥΠΝΑΚΟΥ ΤΟΥ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 587529 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 587529 ΕΛΙΖΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΜΕΤΡΟ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ,ΑΥΤΑ ΑΝ Κ ΣΚΙΑΧΤΗΚΚΑ ΛΙΓΟ ΟΣΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΑ,ΓΙΑΤΙ ΤΡΩΜΕ ΤΡΩΜΕ ΤΡΩΜΕ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΑΥΤΑ....ΑΣΕ Κ ΦΕΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΡΩΜΕ(ΜΑΛΑΚΟ ΤΥΡΙ-ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ)ΜΟΝΟ ΣΚΛΗΡΑ ΤΥΡΙΑ ΚΑΝΕΙ!!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ,ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΡΥΑ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΝΕΡΑΚΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ,ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΤΑ ΤΑ ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΙΟΥ!!!!Κ ΓΩ ΜΠΙΚΙΝΙ ΘΑ ΒΑΛΩ!!!ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΣΩΜΟ!!ΕΓΚΥΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΧΙ ΧΟΝΤΡΕΣ!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 875502 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 875502 !Κ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΚΟΥΡΗΝΕΙ Κ ΕΧΕΙ ΤΡΙΧΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ,ΜΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΑ!!!ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΠΟΥΝ!!!Κ ΑΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ Κ 7-8 ΚΙΛΑΚΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ!!!ΕΕΕ Κ ΤΙ???ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΜΑΣ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 604962 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 604962 ΜΟΛΥ ΜΟΥ ΞΑΠΛΩΣΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΣΑΤΕΙΣ !! ΕΙΔΑ Κ ΤΟ ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΔΙΧΡΩΜΙΑ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ Κ ΜΟΥ ΑΝΑΨΕΣ ΦΙΤΙΛΙΤΣΕΣ ΕΛΙΖΑΚΙ!!!ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ!!!!ΑΑΑΑ ΤΖΟΥΛΙΑ ΜΟΥ,ΑΝ ΘΕΣ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΠΜ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ!!!ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΣΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΑΘΗΝΩΝ!!!!Κ ΒΟΗΘΑ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΜΗΤΕΡΕΣ ΤΙΣ ΑΝΕΡΓΕΣ Κ.Τ.Λ!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑ ΠΑΑΑΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΜΟΥ,ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ......ΑΑΑ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ,ΠΗΡΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΠΕΡΥΣΙ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ..... Rolling Eyes Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 215994 Rolling Eyes ΑΧ ΚΟΡΙΣΤΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΔΕ ΧΑΜΗΛΑ!!!ΕΕΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ,ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΞΑΠΛΩΣΕ Κ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.Κ ΔΕΝ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ.ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ........ I love you I love you

NikolZizzou

NikolZizzou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γειά σας κορίτσια μου! τι κάνετε? εμείσ μια χαρά!
μεγαλώνουμε!! αχαχαχχα
χάθηκα εντελώς αλλα τι να κάνω?
ψάχνω καναπέ, τραπεζαρία τραπεζάκι μέσης και δουλεύω κιόλας.
έχω κ τη βάφτιση στις 18/5 (ολα μαζι)!!! όλη μέρα τρέχω...
δεν θα ηρεμήσω ποτε μέχρι να τελειώσει το σπίτι κ να γίνει ανθρώπινο!
αχ!
Εσείς καλά;
έμπαινα κ ψιλοδιάβαζα αλλά σας έχασα πάλι...
τα αγόρια μας και τα κορίτσια μας καλά?
εμείς το δωμάτιο το έχουμε βάψει από οταν μας είπαν στην αυχενική.
Ροζ με ψιλοφούξια τους τοίχους εναλλάξ.
έχω πάρει κ αυτοκόλλητα
ΑΥΤΌ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΎΝΙΑ ΑΠΌ ΠΑΝΩ
http://www.sticky.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=901&category_id=1153&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26

ΑΑΑΑ ΕΒΑΛΕ ΠΑΛΙ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ!!!

ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΓΥΡΩ ΣΤΟΥς ΤΟΙΧΟΥΣ

http://www.sticky.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=85&category_id=1154&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26


Maraki8


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα στα κορίτσια!!! Τι κάνετε? Εμείς έχουμε ντοκ σήμερα το βραδυ και ανυπομονούμεεεεε!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΡΑΚΙ!!!! Very Happy Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 215994 ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΥΛΑ ΣΑΣ Very Happy Very Happy Very Happy ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!! ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΤΗΝ ΚΑΝΑΤΕ Η' ΤΗΝ ΣΚΑΠΟΥΛΑΡΑΤΕ??? Wink Wink Wink Κ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ DOPPLER,E? ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ ΒΕΓΓΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ,ΕΤΣΙ????ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ Κ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΣ.ΝΑ ΠΑΡΩ ΙΔΕΑ!!!ΑΠΟ ΤΙΜΟΥΛΕΣ ΤΙ ΛΕΝΕ?ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ?Η ΜΙΚΡΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ? Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 215994

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΡΑΚΙ!!!! Very Happy Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 215994 ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΥΛΑ ΣΑΣ Very Happy Very Happy Very Happy ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!! ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΤΗΝ ΚΑΝΑΤΕ Η' ΤΗΝ ΣΚΑΠΟΥΛΑΡΑΤΕ??? Wink Wink Wink Κ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ DOPPLER,E? ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ ΒΕΓΓΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ,ΕΤΣΙ????ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ Κ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΣ.ΝΑ ΠΑΡΩ ΙΔΕΑ!!!ΑΠΟ ΤΙΜΟΥΛΕΣ ΤΙ ΛΕΝΕ?ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ?Η ΜΙΚΡΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ? Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 215994

Maraki8


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου φρουφρού!!! Την καμπύλη σήμερα θα μου τη γραψει, από βδομάδα θα σφιξω τα δόντια και θα πάω... Mad Ντόπλερ δεν είχα κάνει κάπου εκτός, λογικά θα μου χε κάνει ο ντοκ γτ έχει καλά μηχανήματα, αλλά πάνε και χρόνια από τότε και δενθυμάμαι.. με διακατέχει μια ελαφριά αμνησία η αλήθεια είναι! Εσείς? Τ κάνατε όλα αυτά?

NikolZizzou

NikolZizzou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μαράκι θα δεις το μωράκι σου? ωραια!!!!
βεγγος βεγγος και δεν σταματώ..
καλές είναι οι τιμές.
καλύτερες από άλλες που είχα βρει τουλάχιστον!

Μια χαρά κ η νεράιδα μου!
κλωτσάει διαρκώς και μ΄αρέσει!!!!!!!!!!! την είδα κ την προηγουμενη πέμπτη και ήμασταν 24weeks 708 γραμ!!!!
μασ βγαίνει βέβαια 3 μέρεσ παραπάνω 24&3 αλλα κομπλέ!!!
κάναμε και εξετάσεις αίματος σημερα κτλ..

εσένα φρουφρου μου τι κάνει ο μπέμπης σου?
έχετε ολονυχτίες τα βράδια ε?
εμείς πέφτουμε ξερές...μια και έξω!!!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοπελες μου ξανα ηρθα παλι κοιμηθηκαμε ξεροι πεσαμε και ο μπεμπης ακοινητος μαλλον και εκεινο ηθελε υπνο μολις ανοιξα τα ματια μου να σου και ο μικρουλις και ειπα να κανω λιγες παταουλες τιγανιτες με σαλατουλα να φαμε αλλα εχω μια δυναμη που μολις φαω θα κανω ολο το σπιτι σιγα σιγα

Maraki8


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μου ναι θα δω το κοριτσάκι μου σήμερα!!! Μμμμμ πατατες τηγανιτές και σαλατούλα.. μου αρέσει! Εγω θα κάνω ομελέτα φούρνου σήμερα, παραγγελιά από το γιόκα μου!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΞΥΠΝΗΤΟΥΡΙΑ ΕΣΕΝΑ Κ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΣΟΥ!!!ΕΜΕΙΣ ΦΑΓΑΜΕ ΝΩΡΙΣ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΜΑΣ Κ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟΝ ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ Κ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΡΓΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ.ΦΑΚΕΣ ΕΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΚΑΛΕ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ Κ ΜΗΝ ΠΙΕΖΕΣΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΑΥΤΟ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΚΑΤΑΠΟΝΕΙΤΑΙ.ΔΛΔ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΤΕ ΕΝΑΝ ΠΕΡΙΠΑΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΟ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ Κ ΚΑΘΑΡΟ ΑΕΡΑ....ΜΗΝ ΥΠΕΡΤΙΜΑΣ ΤΟΣΟ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΣΟΥ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΝΟΜΙΟ ΤΗΣ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗΣ,Κ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΙΟΛΑΣ!!!!! ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ ΜΠΗΚΑ Κ ΤΑ ΕΙΔΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΓΟΡΙΣΤΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΙΔΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ!!!ΜΠΟΡΩ Κ ΤΗΛ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ?ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ?ΑΠΟ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΟΤΑΝ ΒΑΨΟΥΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΤΑ ΤΑ ΤΕΛΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΛΕΜΕ!!! Very Happy Very Happy ΑΑΑΧ ΞΕΡΗ ΕΠΕΦΤΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΤΩΡΑ....ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΒΑΜΠΙΡΑΚΙΑ!!!ΥΠΟΜΟΝΗ!!!ΦΤΑΝΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΟΥΛΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΤΣΕΠΑΚΙ ΤΟΥ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!! ΧΟΡΟΠΗΔΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΠΡΙΓΚΗΠΑΚΟΣ ΠΛΕΟΝ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ!!!Ε,ΤΩΡΑ ΕΓΕΙΡΕ ΤΟ ΚΟΡΜΑΚΙ ΤΟΥ Κ ΤΟ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΙ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 4872 Sleep Sleep ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ flower flower flower ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΕΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ...... pirat pirat pirat Ε ΤΟ DOPPLER ΚΑΤΑ ΤΟΝ 7ο ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠ'ΟΣΟ ΞΕΡΩ!!!ΕΚΑΝΕΣ ΑΙΜΑΤΟΣ Κ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ?ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΓΛΥΚΩΝ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ?(ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΑ ΓΕΥΟΜΑΙ-ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΛΙΓΟΤΕΡΑ) confused confused

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να σου πω κοπελα μου ο μικρος το εφχαριστιετε γιατι παιζει παιζει και μετα κοιματε για βολτα θα το ηθελα και εγω αλλα λογο του πονου στο κοκαλο στα γεννητικα μου οργανα δεν μπορω να περπατισω πανο απο 10 λεπτα κουραζομαι εχω και συχνωουρια που να βγεις βολτα

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΣΤΙΑ ΒΑΛΤΕ ALPHA!!! ΝΑ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ !!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΣΤΙΑ ΒΑΛΤΕ ALPHA!!! ΝΑ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ !!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΤΕΛΕΙΩΣΕ!!! Sad Sad Sad ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΕ Η ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΡΕΑ(ΕΚΕΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ Κ ΓΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ) ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΗΡΙΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟ!!!2ΗΜΕΡΩΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ Κ ΕΔΕΙΧΝΕ Η ΜΑΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕ ΑΞΙΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΟΣΟ ΠΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΝΕΤΑΙ!!! ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ ,ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ Κ ΜΑΣ Κ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ!!!ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΣΕ ΦΙΛΕΣ Κ ΓΝΩΣΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΣΑΝ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΛΟΓΟ,ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΟΥΝ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ.ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΤΑ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙΣ ΑΝΤΟΧΕΣ ΣΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ I love you Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 15 654316 I love you

NikolZizzou

NikolZizzou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
έχω πάρει αυτοκόλλητα απλά δεν τα έχω κολλήσει ακόμα.είναι πολύ όμορφα όμως που τα έχω σπίτι!
θα παραγγείλω τώρα και αλλή μια παρτίδα από τα λουλούδια κ μετά θα τα βάλω.
όσο για θηλασμό και εγώ θέλω να το θηλάσω..

Maraki8


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φρουφρού κ εγω στο ΡΕΑ θα γεννησω πρώτα ο Θεός! Όχι εξετάσεις είχα κάνει στην αρχη της εγκυμοσύνης, και ήταν φυσιολογικές οι τιμές, αλλά από το προηγούμενο μας ραντεβού μου χε πει οτι θα κάνουμε και σε αυτη την εγκυμοσύνη.. Ελπίζω μόνο για μία ωρα γιατι είναι μπλιαααααχ όλο αυτό με τη καμπύλη Mad Ασε τα γλυκάκια (σοκολατιτσες, τσουρεκάκια κτλ) τα τιμάω και εγω!!! Καθημερινά!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις