Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
87 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 87 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ Κ ΓΩ ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ Κ ΣΥ Κ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 215994 ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΗΤ 30/08 ΑΛΛΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 10 ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ?ΠΟΣΟ ΣΟΥ ΖΗΤΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ?ΜΕ Φ.Τ ΠΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΤΣΙ? ΑΧ ΣΕ ΖΑΛΙΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΑΝΩΤΕΣ ΜΟΥ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ Twisted Evil Twisted Evil

NikolZizzou

NikolZizzou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
να τα πάρεις φρουφρού μου! είναι μια χαρά... τισ διαστάσεις να προσεξεις να σε καλύπτουν γιατι δεν ειναι όλα ιδια!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα ειμαι αναμεσα σε 2!τον μικρο πριγκηπα κ το μωρο που κοιμαται!!!εχει διαφορες διαστσεις κ διαλεγεις?ε θα τα δουμε πιο καλα με τον αντρα μου τοτε!!!

NikolZizzou

NikolZizzou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κάτω από εκεί που λέει επιλέξτε χρώμα διαλέγεις τις διαστάσεις.
δεσ το καλύτερα και υπολόγισε τι μέγεθος θες για να είναι όπως το θες ακριβώς!
ο μικρός πρίγκιπας έχει επιλογή για έξτρα αστέρια.
μπορείς και τηλεφωνικά βέβαια. αν θές πάς και από τα καταστήματα κ τα παίρνεις αρκει να κάνεις ενα τηλ πρωτα να βεβαιωθείς οτι τα έχουν στο χρωμα και μεγεθος που θες.

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειά σας ζουμπουρλούδες μου! Very Happy

Σήμερα με ξύπνησαν από νωρίς, ήρθαν να περάσουν κάτι τέντες που περιμέναμε κ από το πρωί τρυπούσαν... Το χειρότερο είναι πως μου έκαναν ένα σπίτι χάλια! Πάτησαν με τα παπούτσια τους κ γέμισαν σκόνες παντού! Twisted Evil Twisted Evil

Συγνώμη αλλά δεν συγκράτησα ποιά είπε τι, θα σχολιάσω όμως για τα αυτοκόλλητα τα συγκεκριμένα. Κατ'αρχήν είναι τέλεια αυτά με τα λουλούδια, τα είχα σταμπάρει κ εγώ! Το εχω ξαναγράψει, από το συγκεκριμένο σάιτ είχα παραγγείλει. Η ποιότητα ήταν τέλεια, τα χρώματα φανταστικά. Το μόνο αρνητικό είναι πως δεν μπορείς να τα αφαιρέσεις χωρίς να χαλάσει η μπογιά του τοίχου σε εκείνο το σημείο

Κορίτσια μου να ξεκουράζεστε (το λέω κ σε μένα γιατί ψόφησα σήμερα με τις δουλειές) κ να προσπαθείτε να αναπληρώνετε ύπνο τώρα που άρχισαν τα τερτίπια της νύχτας Smile

Φρουφρου κάνει τέτοιο εντομοαπωθητικό που μπαίνει στην πρίζα? Είπα να πάρω κ εγώ αλλά σκέφτηκα μήπως δεν κάνει όπως το φενιστίλ Rolling Eyes Rolling Eyes

Εμάς σήμερα το μενού έχει υπέροχα σαρμαδάκια της πεθεράς! Και βραστό.
Ήρθε να φέρει φαγητό, πήρε κ μια στοίβα ασιδέρωτα, πήρε κ κάτι κουβέρτες να πλύνει κ μια χαρά! I love you

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααααχ εφαγα κοριτσια κτωρα απολαμβανουμε το επιδορπιο μας-κορμο Laughing Laughing Laughing Laughing !!! ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ!!! Wink Wink ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΡΙΞΩ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ Κ ΤΕΛΗ ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΨΟΥΜΕ,ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ Κ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ!!! ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 215994

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΛΑΩΣ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ ΝΑΤΣ!!!! Very Happy Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 215994 Very Happy ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΟΥΔΕΣ,Ε????ΧΑΧΧΑΧΧΑ!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile ΝΑΤΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΟΣΜΟ ΤΟ ΑΝΤΙΚΟΥΝΟΥΠΙΚΟ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΠΟΥ ΒΑΛΑΜΕ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΝ,ΕΓΩ ΕΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΛΑΓΩΝΙΚΟ ΤΩΡΑ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΑΦΕΥΓΕΙ Κ ΤΙΠΟΤΑ....ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΔΙΑΔΡΟΜΟ , ΟΧΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ!!!ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ!ΛΕΣ???? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΑΝ ΤΗΝ ΤΕΝΤΑ ΣΗΜΕΡΑ?ΤΕΛΕΙΩΣΑΣΝ?ΤΙ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ,Ε??? ΣΑΡΜΑΔΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΝΤΟΛΜΑΔΕς??????ΑΑΑΧ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΣΟΥ??ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΟΝΗ ΣΗΜΕΡΑ.Κ ΓΛΥΤΩΣΕΣ ΑΠΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ Κ ΣΙΔΕΡΩΜΑ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 517142 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 517142 Κ ΓΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 875502 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 875502

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΛΑΩΣ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ ΝΑΤΣ!!!! Very Happy Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 215994 Very Happy ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΟΥΔΕΣ,Ε????ΧΑΧΧΑΧΧΑ!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile ΝΑΤΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΟΣΜΟ ΤΟ ΑΝΤΙΚΟΥΝΟΥΠΙΚΟ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΠΟΥ ΒΑΛΑΜΕ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΝ,ΕΓΩ ΕΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΛΑΓΩΝΙΚΟ ΤΩΡΑ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΑΦΕΥΓΕΙ Κ ΤΙΠΟΤΑ....ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΔΙΑΔΡΟΜΟ , ΟΧΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ!!!ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ!ΛΕΣ???? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΑΝ ΤΗΝ ΤΕΝΤΑ ΣΗΜΕΡΑ?ΤΕΛΕΙΩΣΑΣΝ?ΤΙ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ,Ε??? ΣΑΡΜΑΔΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΝΤΟΛΜΑΔΕς??????ΑΑΑΧ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΣΟΥ??ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΟΝΗ ΣΗΜΕΡΑ.Κ ΓΛΥΤΩΣΕΣ ΑΠΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ Κ ΣΙΔΕΡΩΜΑ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 517142 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 517142 Κ ΓΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 875502 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 875502

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θα το δω Δημητρούλα μου αν δεν είναι βλαβερό, αλλά η ιδέα του να είναι στον διάδρομο κ όχι μέσα στην κρεβατοκάμαρα είναι καλή!

Άσε μωρέ, κάνανε χάλια τα μαστόρια, αλλά τουλάχιστον τελειωσε κ αυτό!

Δεν μπορώ να πω, η πεθερά μου είναι πολύ καλή κ προσφέρεται συνέχεια να βοηθήσει. Απλά διακριτικά δεν την αφήνω να κάνει κάτι στο σπίτι μας. Δηλαδή, θέλει να σιδερώσει τα ρούχα μας? Ωραία, αρκεί να τα πάρει στο σπίτι της να το κάνει. Δεν ξέρω γιατί, αλλά μία φορά έκανε ψιλοδουλειές στο σπίτι μας κ νευρίασα!! Ενώ με την μαμά μου δεν νευριάζω! Αλλά προσπαθώ να μην το δείχνω γιατί δεν το βρίσκω σωστό απέναντι στον άντρα μου...
Σαρμαδάκια εννοώ με αμπελόφυλλο! Με λίγο γιαούρτι κ σαλατούλα μούρλια είναι!!

Πάω να φάω λοιπόν κ να αράξω μετά, θα πάω κομμωτήριο κ μετά να πάρω κάτι μπαλόνια κ τούρτα γιατί σήμερα έχουμε το μπάτσελορ της νύφης μου!!!
θα το κάψω σήμερα!! Θα ανέβω με την κοιλούμπα μου πάνω στα μπαρ να χορέψω Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 215994

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑΑΧ ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙΑ!!!!!!!!!ΠΩΠΠΩΩΠΩ!!!ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΜΙΑ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ,ΑΛΛΑ......ΛΙΓΟ ΤΗΣ ΞΕΦΥΓΑΝ ΣΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ΦΑΕ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!!!ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ!!!! ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ!!!!ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ Δ Ε Ν ΓΚΡΙΝΙΑΖΑ,ΤΩΡΑ?????ΕΙΝΑΙ Η ΣΠΕΣΙΑΛΙΤΕ ΜΟΥ ΕΠΙ 24 ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ.ΟΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!!!ΕΙΔΙΚΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ......ΟΥΟΥΟΥ!!!!ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΕΙΝΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ?ΟΧΙ,ΕΤΣΙ?ΜΠΡΑΒΟ Η ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ!!!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!! pig ΗΡΩΑΣ!!!! I love you I love you I love you ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΘΑ ΠΑΤΕ?ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΡΤΥ ΜΕ ΤΟ ΝΙΝΙ!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 654316

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ ΝΑΤΣΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!! pig pig pig pig pig pig pig

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ ΝΑΤΣΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!! pig pig pig pig pig pig pig

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφ κοριτσια ηρθα στη μαμα μου για καφεδακι...
Νατς καλα να περασετε αποψε!!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 215994
Φρουφρου μου ωραιο επιδορπιο ειναι ο κορμος..να χα κ εγω λιγο!!!!!!!!!!!!!!!
Αχαχαχ.......
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 654316

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΕΛΙΖΑΚΙ ΜΑΣ!!! ΣΑΣ ΗΡΘΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΧΘΕΣ Η' ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ???? ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ!!! ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΗ Κ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΣΧΕΣΗ Μ ΕΤΗΝ ΜΑΝΥΛΑ!!!ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy ΕΦΤΙΞΑ ΚΟΡΜΟ ΠΡΙΝ 3 ΜΕΡΟΥΛΕΣ,ΠΟΛΥ LIGHT, ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΠΑΓΩΤΑΚΙ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΠΟΥΚΩΝΩ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΦΟΡΜΑ ΠΑΛΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΕ 3ΜΕΡΕΣ!!! pig pig pig pig ΠΟΤΕ ΜΟΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ??? Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 667478 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΕΙΨΗ ΜΝΗΜΗΣ.... Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 667478

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΙΖΑΚΙ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 690gr????? ΠΩΠΩΩΩΩΩ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ!!!!! Shocked Shocked Shocked

Maraki8


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Συγγνώμη για την καθυστερηση, μαγειρεψα και τωρα διαβαζω οπότε μπαίνω στα διαλειματάκια μου. Φρουφρου δε με ζαλισες καθολου!Ο γιατρός μου ναι Αθήνα είναι, όπως κ εγω! Όταν είχα πάρει τηλ στο ΡΕΑ μου είχαν πει 1000 και κάτι για φτ και γυρω στα 100 ευρω παραπάνω για κτ.(μέσω ΕΟΠΥΥ) βέβαια όσο πλησιαζει ο καιρός θα ξαναπάρω..

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΚΑΛΟ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΣ ΜΑΡΑΚΙ?ΓΥΝΑΚΑ Η΄ΑΝΤΡΑ ΕΧΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ/ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ' ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΜΕ ΦΤ 850ΕΥΡΩ Κ ΚΤ 1000ΕΥΡΩ!!ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 3ΜΗΝΟ ΜΟΥ'ΧΕ ΠΕΙ.ΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΣΤΟ ΡΕΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙΜΕΣ?ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ???

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΚΑΛΟ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΣ ΜΑΡΑΚΙ?ΓΥΝΑΚΑ Η΄ΑΝΤΡΑ ΕΧΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ/ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ' ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΜΕ ΦΤ 850ΕΥΡΩ Κ ΚΤ 1000ΕΥΡΩ!!ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 3ΜΗΝΟ ΜΟΥ'ΧΕ ΠΕΙ.ΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΣΤΟ ΡΕΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙΜΕΣ?ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ???

Maraki8


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ομελέτα φούρνου έκανα την είχε ζητησει ο μικρός! αν είναι θα ψάξω στο μειλ μου να σου δωσω το τηλ που μου χαν πει να πάρω να ρωτήσω και επανέρχομαι! Άντρα έχω, και δεν τον αλλάζω με τίποτα.. ενώ στην αρχη έψαχνα μανιωδώς γυναίκα.. ευτυχώς ταιριάξαμε!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΩΡΑΙΑ !!!!Κ ΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ!!!!ΤΗΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΠΟΛΥ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ,ΠΕΡΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕΙ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΦΙΛΕΣ Κ ΓΝΩΣΤΕΣ Κ ΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΞΕΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ,ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΜΑΚΡΥΑ Κ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ Κ ΤΑ ΚΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΑ!!!ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ!!!

Maraki8


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δυστυχώς το έχω διαγράψει.. Νομίζω πάντως πως μου είχαν στείλει το τηλ του λογιστηρίου για να πάρω... Ο δικός μου ξεγεννά σε όλα από οτι έχω καταλάβει. Τον γιο μου τον έκανα στο ΜΗΤΕΡΑ αλλά δε θέλω να ξαναπάω.. το ΡΕΑ είναι και πιο καινούριο κ πιο κοντά μας! Αλήθεια που μένεις?

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΜΕΛΕΤΑ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ?????ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ,Ε?ΑΝ Κ ΔΕΝΝ ΤΡΩΩ ΟΜΕΛΕΤΕΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ...Κ ΤΙ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕΣΑ??? Smile

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΛΕ,ΙΣΩΣ ΕΧΩ ΕΓΩ ΚΑΡΤΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ!!!Κ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΔΩΣΩ ΚΙΟΛΑΣ!!!ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΕΝΩ-ΦΡΕΑΤΥΔΑ,ΕΣΥ? Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 16 215994

Maraki8


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ααααα Πειραία είμαι κάθε μερα, βέβαια δεν ξέρω κ πολλά μόνο εκεί Εγώ Βούλα! Ότι τραβάει η όρεξη μας βάζω μέσα.. πάντα φετα γιατι μας αρέσει, ντοματούλα, λίγο κίτρινο τυρί, λίγο γαλοπούλα ( η και κοτόπουλο βραστο καμιά φορα αμα περισέψει πχ από την προηγούμενη) η αν τη φτιάξω μόνο για εμάς και δεν είναι για τον μικρό λουκάνικο χωριάτικο, πιπεριά!! Είναι νόστιμη και πολύ πιο ελαγρια από του τηγανιού την ομελέτα! ΚΑι γρηγορη Wink

Maraki8


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλά τα υπόλοιπα που εγραφα σβηστηκαν Σου έλεγα λοιπόν με λίγα λόγια πως από Πειραια ξέρω μόνο την περιοχη γυρω από το Πανεπιστημιο Shocked

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις