Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

26Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Πεμ Μάης 30, 2013 8:21 am

smurf

smurf
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
melimpa έγραψε:Smurf μου καλη επιτυχια για αυριο!!!
Ολα να πανε καλα....... flower flower

Σε ευχαριστω πολυ!! Θα στειλω αυριο να σας πω τι εγινε...

27Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Παρ Μάης 31, 2013 10:50 am

smurf

smurf
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπερα κοριτσια! Τελικα το θριλερ της χοριακης συνεχιζεται.. Αναιβηκε και πηγε στις 550 μοναδες.. Την Τριτη θα κανουμε υπερυχο για να αρχισει επιτελους να ξεκαθαριζει το τοπιο!! Ο γιατρος ηταν καπως αισιοδοξος σημερα... Εγω βεβαια ακομη ειμαι στα καρφια! Τι να κανω ομως;; Δεν εχω και πολλες επιλογες! Αναμονη και παλι αναμονη....

28Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Παρ Μάης 31, 2013 10:54 am

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νομίζω ότι τα νεα σου ειναι πολυ καλα! Αφου ανεβαίνει η χοριακη, πιστεύω ότι όλα βαίνουν καλώς!! Με το καλο να πας και στο γιατρο , να κανεις υπερηχο και να ακούσεις τα ευχάριστα!! Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 654316

29Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Παρ Μάης 31, 2013 11:00 am

smurf

smurf
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
klaramaria έγραψε:Νομίζω ότι τα νεα σου ειναι πολυ καλα! Αφου ανεβαίνει η χοριακη, πιστεύω ότι όλα βαίνουν καλώς!! Με το καλο να πας και στο γιατρο , να κανεις υπερηχο και να ακούσεις τα ευχάριστα!! Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 654316

Σε ευχαριστω πολυ! Ευχομαι οσο τιποτα αλλο να πανε ολα καλα....

30Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Παρ Μάης 31, 2013 12:10 pm

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπράβο κοριτσάκι μου!όλα να πάνε καλά! Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 215994 Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 215994 Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 215994 Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 215994

31Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Παρ Μάης 31, 2013 10:31 pm

MAMA LOCA

MAMA LOCA
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα κοριτσάκι μου!
Ευχομαι συντομα να εχεις τα επιθυμητα αποτελεσματα.
Επειδη συνεβη κατι παρομοιο πριν λιγο καιρο σε μια φιλη μου απλα ηθελα να σε ρωτησω αν σου εδωσε ο γιατρος σου να κανεις εξεταση προγεστερονης.
Στην φιλη μου αυτη επειδη δεν ηταν ικανοποιημενος ο γιατρος απο την αυξηση της χοριακης της ζητησε να κανει και μια εξεταση προγεστερονης (αν δεν κανω λαθος την κανουμε γιατι μπορει να δει ο γιατρος απο καποια ποσοστα αν εξελισσεται οκ η κυηση και αν ειναι ενδομητριο).
Καλημέρα και καλο μηνα!!

32Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Παρ Μάης 31, 2013 11:45 pm

smurf

smurf
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα και καλο μηνα! Δεν μου ζητησε να κανω αυτη την εξεταση αλλα θυμαμαι οτι πριν δυο χρονια που ειχα παθει το εξωμητριο με ειχε βαλει να κανω και εξεταση προγεστερονης αλλα τοτε ειχαμε δει και κοκκινο αιμα. Η φιλη σου τελικα πως τα πηγε;

33Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Κυρ Ιουν 02, 2013 9:47 am

MAMA LOCA

MAMA LOCA
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μην αγχωνεσαι κοριτσακι μου και ευχομαι να πανε ολα καλα.Δυστυχως δεν εξελλιχτηκε η εγκυμοσυνη της αλλα φαντασου οτι μετα απο 2 μηνες ενω δεν το περιμενε και δεν το προσπαθησε επειδη ειχε απογοητευτει εμεινε ξανα εγκυος και τωρα ειναι ηδη 5 μηνων.

34Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τρι Ιουν 04, 2013 10:23 am

MAMA LOCA

MAMA LOCA
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσακι μου τι κανεις?Πηγες τελικα σημερα στο γιατρο?

35Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τρι Ιουν 04, 2013 11:12 am

smurf

smurf
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπερα! Πηγα την Κυριακη στο μαιευτηριο επειδη πονουσα χαμηλα και ειχα και λιγο καφε αιμα. Μου εκαναν γενικη αιματος και β χοριακη η οποια εδειξε να εχει ανεβει λιγακι απο 550 στα 860.. Ο γιατρος μου εκανε και κολπικο υπερυχο και ειδε σακο και ενα εμβρυακι μες την μητρα. Σημερα το πρωι μου ειπε να κανω παλι χοριακη πιστευοντας πια οτι θα ανεβει αλλα δυστυχως πηγε 1050! Δεν εχει γινει ποτε διπλασιασμος της τιμης απο τις 12 Μαιου που εκανα την πρωτη. Ξερεις τι φοβαμαι;; Επειδη ολα εχουν γινει με εμβρυομεταφορα 3 εμβρυων μηπως καποιο απο τα αλλα 2 δεν τα εχει αποροφησει ο οργανισμος και εχω και εξωμητριο μαζι.. Δεν μπορω να εξηγησω αλλιως γιατι δεν ανεβαινει η χοριακη!

36Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τρι Ιουν 04, 2013 11:19 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
smurf έγραψε:Καλησπερα! Πηγα την Κυριακη στο μαιευτηριο επειδη πονουσα χαμηλα και ειχα και λιγο καφε αιμα. Μου εκαναν γενικη αιματος και β χοριακη η οποια εδειξε να εχει ανεβει λιγακι απο 550 στα 860.. Ο γιατρος μου εκανε και κολπικο υπερυχο και ειδε σακο και ενα εμβρυακι μες την μητρα. Σημερα το πρωι μου ειπε να κανω παλι χοριακη πιστευοντας πια οτι θα ανεβει αλλα δυστυχως πηγε 1050! Δεν εχει γινει ποτε διπλασιασμος της τιμης απο τις 12 Μαιου που εκανα την πρωτη. Ξερεις τι φοβαμαι;; Επειδη ολα εχουν γινει με εμβρυομεταφορα 3 εμβρυων μηπως καποιο απο τα αλλα 2 δεν τα εχει αποροφησει ο οργανισμος και εχω και εξωμητριο μαζι.. Δεν μπορω να εξηγησω αλλιως γιατι δεν ανεβαινει η χοριακη!
Θα το έβλεπε το εξωμήτριο βρε.

37Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τετ Ιουν 05, 2013 3:28 am

MAMA LOCA

MAMA LOCA
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μπράβο κοριτσάκι μου!Από τη στιγμή που είδε και το εμβρυάκι μεσ΄τον σάκο και ανέβηκε και η χοριακή σου , θεωρώ ότι είναι πολύ καλα τα νεα!!!Πότε θα ξαναπάς?
Οσο μπορείς να ξεκουράζεσαι και να μην σηκώνεις βάρη...
Οπως λέει και η ede εαν υπήρχε και εξωμήτριο λογικά θα το είχε δει..
Η φίλη μου που σου εγραψα τις προαλλες ειχε δει σακο αλλα χωρις εμβρυο.

38Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τετ Ιουν 05, 2013 3:59 am

smurf

smurf
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Θα ξαναπαω το Σαββατο για τελευταια μετρηση β χοριακης και υπερυχο απο την επομενη εβδομαδα... Ευχομαι να πανε ολα καλα! Αυτη η αναμονη παντως ειναι οτι χειροτερο.. Ειμαι εγκυος και δεν μπορω να το χαρω!!

39Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τετ Ιουν 05, 2013 6:48 am

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
smurf έγραψε:Θα ξαναπαω το Σαββατο για τελευταια μετρηση β χοριακης και υπερυχο απο την επομενη εβδομαδα... Ευχομαι να πανε ολα καλα! Αυτη η αναμονη παντως ειναι οτι χειροτερο.. Ειμαι εγκυος και δεν μπορω να το χαρω!!
Ολα καλα θα πανε Smurf μου!!!
Τα καφε που ειπες και τα πονακια σταματησαν?
Αντε την αλλη εβδομαδα θα ακουσεις και την καρδουλα του και ολες αυτες οι μερες αγωνιας θα ειναι παρελθον!!! Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 417472

40Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τετ Ιουν 05, 2013 7:48 am

smurf

smurf
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
melimpa έγραψε:
smurf έγραψε:Θα ξαναπαω το Σαββατο για τελευταια μετρηση β χοριακης και υπερυχο απο την επομενη εβδομαδα... Ευχομαι να πανε ολα καλα! Αυτη η αναμονη παντως ειναι οτι χειροτερο.. Ειμαι εγκυος και δεν μπορω να το χαρω!!
Ολα καλα θα πανε Smurf μου!!!
Τα καφε που ειπες και τα πονακια σταματησαν?
Αντε την αλλη εβδομαδα θα ακουσεις και την καρδουλα του και ολες αυτες οι μερες αγωνιας θα ειναι παρελθον!!! Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 417472

Τα καφε σταματησαν αλλα τα πονακια δεν λενε να σταματησουν..

41Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τετ Ιουν 05, 2013 8:50 am

MAMA LOCA

MAMA LOCA
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ξεκούραση smurf μου και πάλι ξεκούραση....μπορείς να είσαι όλη μέρα αραχτή?ΚΑΝΤΟ!!!
Θα περιμένω νέα σου εγκυούλα!

42Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Παρ Ιουν 07, 2013 3:13 am

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Smurf τι κανεις??
Πως εισαι??

43Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Παρ Ιουν 07, 2013 4:03 am

smurf

smurf
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Προσπαθω να ειμαι ηρεμη! Αυριο θα κριθουν ολα! Αν και ειδαμε σακο και ενδομητριο κυημα οι χοριακες μου δεν ανεβαινουν οποτε θα δουμε αυριο που θα κανουμε την τελευταια μετρηση... Κανονικα ειμαι πανω σχεδον 7 εβδομαδων και σε αυτη την φαση θα επρεπε να εχουμε ακουσει και την καρδουλα του. Το εμβρυακι μου ομως δεν αναπτυσεται φυσιολογικα και ειμαστε συην αναμονη των εξελιξεων.. Η αληθεια ειναι οτι με εχει παρει λιγο απο κατω...

44Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Παρ Ιουν 07, 2013 4:07 am

smurf

smurf
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mary 30 έγραψε:Εμενα πρωτη χοριακη ηταν 56 μοναδες μετα 72 μετα 120 κ μετα πηγε 386 κ μετα 900 κατι τετοιο απλα καποια μωρακια αργουν να παρουν μπροστα χιχι μην αγχωνεσαι θετικη χοριακη = μωρακι ! Καλη επιτυχια ολα να πανε σουπερ!!!!

Καλησπερα! Να σε ρωτησω κατι; Οταν ο γιατρος σου εβλεπε οτι η β χοριακη δεν ανεβαινει οπως πρεπει πως το αντιμετωπιζε; Τι σου ελεγε; Γιατι εγω ακομη δεν εχω παρει συγκεκριμενη απαντηση!

45Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Παρ Ιουν 07, 2013 4:20 am

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εύχομαι να πάνε όλα καλά και να ανέβει πάρα πολύ η χοριακή σου!το έχω περάσει...η κάθε περίπτωση είναι όμως μοναδική και εσύ θα σκέφτεσαι θετικά! Smile

46Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Παρ Ιουν 07, 2013 6:50 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όλα θα πάνε πολύ καλά, θα το δεις. Από τη στιγμή που η χοριακή σου ανεβαίνει, έστω και αν δεν διπλασιάζεται, όλα είναι οκ. Με το καλό!

47Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Παρ Ιουν 07, 2013 9:33 am

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γλυκιά στρουμφίτα ήθελα να σου ευχηθώ και γω ότι καλύτερο μέσα από την καρδιά μου!!Μην σε παίρνει από κάτω!Αφού η χοριακή σου ανεβαίνει και είδατε και εμβρυάκι όλα θα πάνε καλά!Έχω περάσει και γω παρόμοια κατάσταση αλλά εμένα δεν ανέβαινε η χοριακή..κατέβαινε μέχρι που τελικά δεν προχώρησε.Εσένα αφού αυξάνεται είναι πολύ θετικό!Απλά το μωράκι σου έχει τους δικούς του ρυθμούς!Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι γιατί στεναχωρείς το μωράκι σου!Περιμένουμε αύριο τα ευχάριστα!!! Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 654316

48Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Παρ Ιουν 07, 2013 9:55 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
smurf έγραψε:
mary 30 έγραψε:Εμενα πρωτη χοριακη ηταν 56 μοναδες μετα 72 μετα 120 κ μετα πηγε 386 κ μετα 900 κατι τετοιο απλα καποια μωρακια αργουν να παρουν μπροστα χιχι μην αγχωνεσαι θετικη χοριακη = μωρακι ! Καλη επιτυχια ολα να πανε σουπερ!!!!

Καλησπερα! Να σε ρωτησω κατι; Οταν ο γιατρος σου εβλεπε οτι η β χοριακη δεν ανεβαινει οπως πρεπει πως το αντιμετωπιζε; Τι σου ελεγε; Γιατι εγω ακομη δεν εχω παρει συγκεκριμενη απαντηση!


εμενα τοτε μου ειχε πει να πηγαινω ανα δυο μερες να τη μετραω μεχρι να φτασει τις 1500 μοναδες γιατι με μικροτερο νουμερο δεν βλεπεις καν ουτε ακους καρδια (για να βοηθησει στον υπερηχο να δουμε κατι) Very Happy κ θυμαμαι καπου 8-9 βδομαδα ακουσαμε τη καρδια. σου λεω μην αγχωνεσαι ολα καλα πανε αφου ανεβαινει η χοριακη σου και ας μη διπλασιαζεται.

49Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Παρ Ιουν 07, 2013 10:23 pm

smurf

smurf
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
maraki_iraklio έγραψε:Γλυκιά στρουμφίτα ήθελα να σου ευχηθώ και γω ότι καλύτερο μέσα από την καρδιά μου!!Μην σε παίρνει από κάτω!Αφού η χοριακή σου ανεβαίνει και είδατε και εμβρυάκι όλα θα πάνε καλά!Έχω περάσει και γω παρόμοια κατάσταση αλλά εμένα δεν ανέβαινε η χοριακή..κατέβαινε μέχρι που τελικά δεν προχώρησε.Εσένα αφού αυξάνεται είναι πολύ θετικό!Απλά το μωράκι σου έχει τους δικούς του ρυθμούς!Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι γιατί στεναχωρείς το μωράκι σου!Περιμένουμε αύριο τα ευχάριστα!!! Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 654316

Δεν ξερω αν πρεπει να χαιρομαι... Ο γιατρος δεν λεει τοποτα αλλο παρα μονο υπομονη! Στο μικροβιολογικο που κανω της χοριακες με εχουν αποθαρρυνει τελειως! Και το κερασακι σε ολο αυτο απο εχθες βλεπω καφε εκκρισεις στο εσωρουχο. Το πρωι εκανα παλι χοριακη και μολις βγουν τα αποτελεσματα θα με δει και ο γιατρος.. Εχω πολυ αγωνια! Ασε που με εχει πιασει και ενας απιστευτος πονοκεφαλος σημερα!

50Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Σαβ Ιουν 08, 2013 12:08 am

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στρουμφήτα μου θετική σκέψη και υπομονή όπως σου λέει και ο γιατρός σου!!Περιμένουμε τα νέα σου ε?Κάτι άσχετο δεν σου έχει δώσει ο γιατρός σου να παίρνεις προγεστερόνη?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις