Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

χαραμου


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καταρχας να εκφρασω την συμπαρασταση μου στην κοπελα κουραγιο και καλη δυναμη...
Κοριτσια εγω μετα απο 15 μερες καθυστερηση ενα αρνητικο τεστ και μια αρνητικη χοριακη σημερα εμεινα αναυδη να ακουω τη μικροβιολογο να μου λεει οτι μπορει να ειμαι εγκυος και να μην το δειχνει η εξεταση γιατι εχω πολυ αγχος?ειναι ποτε δυνατον???απ οσο γνωριζω η χοριακη δεν ειναι 100 τοις 100 αξιοπιστη η θα ξεχασω και αυτα που ξερω?

77Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τρι Ιουν 11, 2013 12:29 pm

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
smurf έγραψε:Σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για τα κουραγιο που μου δινεται!! Δυστυχως ομως απο το πρωι εχω αρκετο κοκκινο αιμα.. Το μεσημερι που θα παω στο μαιευτηριο μαλλον θα τελειωσουν ολα! Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω τι πηγε στραβα... Γιατι;;;; Γιατι;;;
κοριτσακι μου ευχομαι να πανε ολα καλα και στο τελος κατι αλλάξει..
αλλα και να μην αλλαξει δεν σημαινει οτι πρεπει να το βαλεις κατω.

Ηταν να μην ερθει... θα ερθει το επομενο να σαι σιγουρη!

Εφοσον μπορεις να συλάβεις θα ξανα συλαβεις αυτο να σκεφτεσαι!!

αρνητικη χοριακη κ ομως εγκυος?


χαραμου δεν εχω ξανακουσει κατι αναλογο και δεν γνωριζω να σου απαντησω.

78Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τρι Ιουν 11, 2013 10:23 pm

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
smurf έγραψε:Σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για τα κουραγιο που μου δινεται!! Δυστυχως ομως απο το πρωι εχω αρκετο κοκκινο αιμα.. Το μεσημερι που θα παω στο μαιευτηριο μαλλον θα τελειωσουν ολα! Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω τι πηγε στραβα... Γιατι;;;; Γιατι;;;

Αχ αυτό το αναπάντητο γιατί!!Μακάρι να ξέραμε κοριτσάκι μου γλυκό...και γω αναρωτιόμουν και τις 3 φορές αλλά απάντηση δεν πήρα...Μην κολλάς στο γιατί όμως..προσπέρασε το όσο και αν σε πληγώνει και προχώρα παρακάτω...θα δεις ότι τώρα θα μένεις και πιο εύκολα έγκυος!Εγώ μετά την 1η αποβολή με την πρώτη φορά που κάναμε ελεύθερα έμενα πάλι!Το σημαντικό είναι ότι συλλαμβάνεις...παιδάκι στην αγκαλιά σου θα πάρεις!!!
Σου στέλνω μεγάλη αγκαλιά!!!

79Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τετ Ιουν 12, 2013 5:54 am

smurf

smurf
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τελειωσαν ολα! Δυστυχως! Πηγαμε εχθες στο μαιευτηριο το απογευμα για να με δει ο γιατρος και να μου πει ποτε θα κανουμε την αποξεση. Προς μεγαλη μας εκπληξη λεει ο γιατρος οτι το εμβρυο ειναι στη θεση του και εχει αναπτυχθει κιολας! Δεν πιστευα στα αυτια μου! Μου ειπε σε θελω ομως σε πληρη ακινησια λογω του αιματος που ειχα.. Μου εδωσε επιπλεον φαρμακευτικη αγωγη και φυγαμε για το σπιτι φορτωνενοι ελπιδες!! Δυστυχως ολη η χαρα κρατησε μονο για μια νυχτα! Το πρωι ημουν πλυμμυρισμενη στο αιμα και μολις πηγα στην τουαλετα αισθανθηκα κατι να φευγει απο μεσα μου!! Ηταν το μικρο μου εμβρυακι μαζι με το σακουλακι του.... Μπηκαμε εσπευσμενα στο μαιευτηριο οπου εγινε αποξεση λογω του οτι υπηρχαν καποια εμβρυικα στοιχεια ακομη μες τη μητρα..Και τωρα αντε να βρεις ξανα το κουραγιο να συνεχισεις...ολο μου το ονειρο κρατησε ακριβως ενα μηνα.. 12 Μαιου εμαθα οτι ημουν εγκυος και 12 Ιουνιου αποχαιρετησα το ονειρο για ακομη μια φορα! Λενε οτι η Ζωη συνεχιζεται και σιγουρα ετσι ειναι.. Απλα ειναι τοσο νωπο και εχω τοσα ερωτηματα μες το μυαλο μου... Ολα αναπαντητα!!! Θελω μεσα απο την καρδια μου να ευχαριστησω ολα τα κοριτσια που μου συμπαρασταθηκαν σε αυτο το δυσκολο αγωνα που εδινα αυτες τις μερες! Να ειστε ολες καλα και ευτυχισμενες!!

80Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τετ Ιουν 12, 2013 6:02 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
smurf έγραψε:Τελειωσαν ολα! Δυστυχως! Πηγαμε εχθες στο μαιευτηριο το απογευμα για να με δει ο γιατρος και να μου πει ποτε θα κανουμε την αποξεση. Προς μεγαλη μας εκπληξη λεει ο γιατρος οτι το εμβρυο ειναι στη θεση του και εχει αναπτυχθει κιολας! Δεν πιστευα στα αυτια μου! Μου ειπε σε θελω ομως σε πληρη ακινησια λογω του αιματος που ειχα.. Μου εδωσε επιπλεον φαρμακευτικη αγωγη και φυγαμε για το σπιτι φορτωνενοι ελπιδες!! Δυστυχως ολη η χαρα κρατησε μονο για μια νυχτα! Το πρωι ημουν πλυμμυρισμενη στο αιμα και μολις πηγα στην τουαλετα αισθανθηκα κατι να φευγει απο μεσα μου!! Ηταν το μικρο μου εμβρυακι μαζι με το σακουλακι του.... Μπηκαμε εσπευσμενα στο μαιευτηριο οπου εγινε αποξεση λογω του οτι υπηρχαν καποια εμβρυικα στοιχεια ακομη μες τη μητρα..Και τωρα αντε να βρεις ξανα το κουραγιο να συνεχισεις...ολο μου το ονειρο κρατησε ακριβως ενα μηνα.. 12 Μαιου εμαθα οτι ημουν εγκυος και 12 Ιουνιου αποχαιρετησα το ονειρο για ακομη μια φορα! Λενε οτι η Ζωη συνεχιζεται και σιγουρα ετσι ειναι.. Απλα ειναι τοσο νωπο και εχω τοσα ερωτηματα μες το μυαλο μου... Ολα αναπαντητα!!! Θελω μεσα απο την καρδια μου να ευχαριστησω ολα τα κοριτσια που μου συμπαρασταθηκαν σε αυτο το δυσκολο αγωνα που εδινα αυτες τις μερες! Να ειστε ολες καλα και ευτυχισμενες!!


Γλυκια μου κοπελα, παρακολουθησα το θεμα σου απο την αρχη. Δεν σου ειχα γραψει μεχρι τωρα. Πριν απο 7 μηνες εχασα το παιδακι μου στον 8ο μηνα κυησης. Σε καταλαβαινω απολυτα το τι περνας τωρα. Δωσε χρονο στον εαυτο σου και μην τα "μηδενιζεις " ολα.. Η ζωη ΕΧΕΙ αξια, ο Θεος ξερει τι κανει και ο πονος σου θα απαλυνει μερα με τη μερα..Οχι, δεν θα το ξεχασεις ποτε, αλλα ο πονος θα γινει πιο μαλακος..Δωσε χρονο και κανε καθε μερα ο,τι σε ευχαριστει. Και συντομα θα ξαναπροσπαθησεις, οσο κι αν αυτο τωρα σε τρομαζει και σου φαινεται βουνο. Απαντηση στο γιατι σου, ειναι μονο ο Θεος...

81Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τετ Ιουν 12, 2013 6:04 am

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μη στεναχωριεσαι κοριτσακι μου!! Αυτο να σκέφτεσαι ότι έγινε για κάποιο λόγο..μπορει το μωράκι να μην αναπτυσσόταν σωστά.. Μπορει μπορει, πολλα μπορει..
Ο Θεουλης θα σου χαρίσει σύντομα ενα μωράκι , αφου το θέλεις τόσο πολυ!! Εγω πάντως στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!
Πάντως να ξέρεις πως το θετικό ήταν ότι εμεινες έγκυος.. Τώρα ουτε θα το πάρεις χαμπάρι πόσο γρήγορα θα ξανά μείνεις.. Smile

82Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τετ Ιουν 12, 2013 6:55 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
smurf έγραψε:Τελειωσαν ολα! Δυστυχως! Πηγαμε εχθες στο μαιευτηριο το απογευμα για να με δει ο γιατρος και να μου πει ποτε θα κανουμε την αποξεση. Προς μεγαλη μας εκπληξη λεει ο γιατρος οτι το εμβρυο ειναι στη θεση του και εχει αναπτυχθει κιολας! Δεν πιστευα στα αυτια μου! Μου ειπε σε θελω ομως σε πληρη ακινησια λογω του αιματος που ειχα.. Μου εδωσε επιπλεον φαρμακευτικη αγωγη και φυγαμε για το σπιτι φορτωνενοι ελπιδες!! Δυστυχως ολη η χαρα κρατησε μονο για μια νυχτα! Το πρωι ημουν πλυμμυρισμενη στο αιμα και μολις πηγα στην τουαλετα αισθανθηκα κατι να φευγει απο μεσα μου!! Ηταν το μικρο μου εμβρυακι μαζι με το σακουλακι του.... Μπηκαμε εσπευσμενα στο μαιευτηριο οπου εγινε αποξεση λογω του οτι υπηρχαν καποια εμβρυικα στοιχεια ακομη μες τη μητρα..Και τωρα αντε να βρεις ξανα το κουραγιο να συνεχισεις...ολο μου το ονειρο κρατησε ακριβως ενα μηνα.. 12 Μαιου εμαθα οτι ημουν εγκυος και 12 Ιουνιου αποχαιρετησα το ονειρο για ακομη μια φορα! Λενε οτι η Ζωη συνεχιζεται και σιγουρα ετσι ειναι.. Απλα ειναι τοσο νωπο και εχω τοσα ερωτηματα μες το μυαλο μου... Ολα αναπαντητα!!! Θελω μεσα απο την καρδια μου να ευχαριστησω ολα τα κοριτσια που μου συμπαρασταθηκαν σε αυτο το δυσκολο αγωνα που εδινα αυτες τις μερες! Να ειστε ολες καλα και ευτυχισμενες!!


Γλυκια μου κοπελα, παρακολουθησα το θεμα σου απο την αρχη. Δεν σου ειχα γραψει μεχρι τωρα. Πριν απο 7 μηνες εχασα το παιδακι μου στον 8ο μηνα κυησης. Σε καταλαβαινω απολυτα το τι περνας τωρα. Δωσε χρονο στον εαυτο σου και μην τα "μηδενιζεις " ολα.. Η ζωη ΕΧΕΙ αξια, ο Θεος ξερει τι κανει και ο πονος σου θα απαλυνει μερα με τη μερα..Οχι, δεν θα το ξεχασεις ποτε, αλλα ο πονος θα γινει πιο μαλακος..Δωσε χρονο και κανε καθε μερα ο,τι σε ευχαριστει. Και συντομα θα ξαναπροσπαθησεις, οσο κι αν αυτο τωρα σε τρομαζει και σου φαινεται βουνο. Απαντηση στο γιατι σου, ειναι μονο ο Θεος...
ωχ και οι δυό σας ωχ. Εγώ τα έιπα δεν θα τα ξαναπώ. Δεν ξεχνιε΄ται ποτέ δυστυχώς. Τέλος πάντων .....Θα ξαναπροσπαθήσεις με πείσμα και κάποια στιγμή θα έχεις ένα μωράκι. Είμαι πολύ σίγουρη. ουφφφφφφφφφφ δεν μπαίνει και κανένα τρολ με φαντασία......δεν μπορώ......................

83Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τετ Ιουν 12, 2013 6:56 am

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Smurf μου...λυπαμαι τοσο πολυ!!!
Σε νοιωθω γιατι δυστυχως το εχω περασει κι εγω...
Καλο κουραγιο γλυκια μου και να συνεχισεις να μας μιλας αν αυτο μπορει να σε βοηθησει τουτη τη στιγμη εστω και λιγακι....
Καλο κουραγιο και καλη δυναμη.
Ειμαστε εδω για σενα....Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 4 417472

84Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τετ Ιουν 12, 2013 9:17 am

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρεμησε κ παλεψε το σε καταλαβαινω απολυτα ομοιοποαθουσα το χασα στην 12η εβδομαδα περσι κ μεχρι να ρθει το επομενο ημουν πολυ χαλια...κουραγιο κ πιστη στην παναγιτσα εκεινη θα σε βοηθησει σιγουρα...

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

85Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τετ Ιουν 12, 2013 10:34 am

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλό μου κορίτσι,κουράγιο και δύναμη....ότι και να πούμε είναι λίγο.πέρσι τον άυγουστο πέρασα τα ίδια...δεν ανέβαινε καλά η χοριακή-δεν θέλω να ξανακάνω ποτέ!!!- μόνο που δεν είχα αίμα...απόξεση στην 8η εβδομάδα...και πριν από αυτό είχα μια αυτόματη αποβολή στην 5η εβδομάδα...Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadξεσπασε αλλά προσπαθησε όσο μπορείς να ξεχαστείς...σου εύχομαι μέσα από την ψυχή μου σύντομα με ένα γερό μωράκι!....Smile

86Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τετ Ιουν 12, 2013 11:05 am

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγω πριν απο ένα χρόνο πέρασα δυστυχώς τα ίδια.Πεμπτη ακούσαμε καρδούλα και τη Δευτέρα ειχε τελειώσει.η αληθεια ειναι οτι ποτε δεν το ξεχνάς απλα μαζέυεις τα κομμάτια σου και προχωρας.και ειναι πραγματικά πολυ στενάχωρο που βλέπω πόσες εχουμε βρεθεί σ'αυτη τη θέση.με ένα "γιατι" να αιωρείται και να μην υπάρχει απάντηση.σου εύχομαι καλή δύναμη και σύντομα να επανελθεις.

87Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τετ Ιουν 12, 2013 4:22 pm

Katerina_drama32


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Στρουμφίτα μας...είσαι νέα πέρασες πολλά (όπως διάβασα σε προηγούμενες αναρτήσεις σου),πέρασες και αυτήν "κόλαση"(ζητώ συγνώμη για την έκφραση) πρόσφατα..και όπως διάβασα οι περισσότερες έχουμε περάσει παρόμοια περιστατικά..εγώ μόλις 32 ετών με 2 παρόμοιες αποβολές...1η στην γιορτή μου και η 2η πρίν 5 μήνες...πήγαμε μέχρι σε 3 γυναικολόγους ,από τον καθέ ένα άκουσα 3 απόψεις διαφορετικές,δεν ήξερα τι έπρεπε να κάνω,ποιόν να ακούσω(ο ένας γυναικολόγος καλύτερος από τον άλλο!!)..Έχοντας τον σύντροφο σου κοντά, έχοντας πίστη και αφού το θέλετε ,πίστεψε με θα τα καταφέρεις...θα έρθει την στιγμή που δεν θα το έχετε προγραμματίσει και όλα θα κυλήσουνε με ηρεμία και αισιοδοξία..να προσέχετε ο ένας τον άλλο και δεν θα αργήσει να έρθει...Καλή δύναμη και θα περιμένω τα μελλοντικά ευχάριστα νέα σου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις