Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
76 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 76 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

51Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Σαβ Ιουν 08, 2013 12:58 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μην αγχωνεσαι βρε και εγω ειχα ολο το πρωτο τριμηνο σιμοραγιες δεν παιζει ρολο αυτο μπορει απλα να χρειαζεσαι προγεστερονη. Κοιτα να χαλαρωσεις γιατι με το στρες δεν σε βλεπω καλα ουτε εσενα ουτε το μωρο. Κ τι να σου πει ο γιατρος κοριτσι μου εξωμητριο δεν ειναι παρτο χαμπαρι!!! Απλα θελει χρονο ισως να εμφυτευτει καλα καλα !!!! Ηρεμησε σε παρακαλω γιατι θα αρχισω να σου φωναζω ε Twisted Evil

52Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Σαβ Ιουν 08, 2013 1:25 am

smurf

smurf
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Παιρνω προγεστερονη απο την αρχη της εγκυμοσυνης κολπικα... Σε λιγο θα παω να με δει και ελπιζω να επιστρεψω με καλα νεα! Σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για τις απαντησεις που μου δινεται! Θα τα πουμε πιο μετα...

53Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Σαβ Ιουν 08, 2013 9:46 am

smurf

smurf
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοριτσια η χοριακη ανεβηκε και πηγε στις 1490 μοναδες αλλα ο γιατρος δεν μπορεσε να με δει.. Ετυχε ενας εκτακτος τοκετος και εχουμε ραντεβου αυριο στις 10 το πρωι για να κανουμε υπερυχο.. Το καφε αιματακι συνεχιζεται και η αγωνια μου επισης! Μου ειπε οσο μπορω να την βγαλω στην ξαπλα αποψε και να μην σηκωσω τιποτα απολυτως! Αντε να δουμε τι θα δουμε!! Νυχτα ειναι θα περασει...

54Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Σαβ Ιουν 08, 2013 10:08 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
smurf έγραψε:Κοριτσια η χοριακη ανεβηκε και πηγε στις 1490 μοναδες αλλα ο γιατρος δεν μπορεσε να με δει.. Ετυχε ενας εκτακτος τοκετος και εχουμε ραντεβου αυριο στις 10 το πρωι για να κανουμε υπερυχο.. Το καφε αιματακι συνεχιζεται και η αγωνια μου επισης! Μου ειπε οσο μπορω να την βγαλω στην ξαπλα αποψε και να μην σηκωσω τιποτα απολυτως! Αντε να δουμε τι θα δουμε!! Νυχτα ειναι θα περασει...
Στρουμφίτα επειδή η χοριακή σου εξελίσσεται σε θρήλερ για γερά νεύρα Razz και έχουμε αγωνία ενημέρωσε μας μόλις σε δει ο γιατρός και φρόντισε να έχει χαπι εντ. Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 417472 Και καλά αποτελέσματα φυσικά.

55Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Σαβ Ιουν 08, 2013 11:30 am

smurf

smurf
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ede έγραψε:
smurf έγραψε:Κοριτσια η χοριακη ανεβηκε και πηγε στις 1490 μοναδες αλλα ο γιατρος δεν μπορεσε να με δει.. Ετυχε ενας εκτακτος τοκετος και εχουμε ραντεβου αυριο στις 10 το πρωι για να κανουμε υπερυχο.. Το καφε αιματακι συνεχιζεται και η αγωνια μου επισης! Μου ειπε οσο μπορω να την βγαλω στην ξαπλα αποψε και να μην σηκωσω τιποτα απολυτως! Αντε να δουμε τι θα δουμε!! Νυχτα ειναι θα περασει...
Στρουμφίτα επειδή η χοριακή σου εξελίσσεται σε θρήλερ για γερά νεύρα Razz και έχουμε αγωνία ενημέρωσε μας μόλις σε δει ο γιατρός και φρόντισε να έχει χαπι εντ. Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 417472 Και καλά αποτελέσματα φυσικά.

Μονο για γερα νευρα;;; Και λιγα λες!! Θα δουμε το πρωι...

56Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Κυρ Ιουν 09, 2013 1:35 am

MAMA LOCA

MAMA LOCA
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημερα στρουμφιτα μου!
Σε παρακαλω οταν μπορεσεις γραψε μας τι εγινε σημερα με τον γιατρο...
Οπως σου εγραψε και η mary γυρω στην 9η βδομαδα ακουμε καρδουλα...οποτε ειναι λογικο που δεν την ακουσατε ακομα...

57Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Κυρ Ιουν 09, 2013 2:04 am

smurf

smurf
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα κοριτσια! Πριν λιγο γυρισα απο τον γιατρο οπου καναμε και μετρηση του εμβρυου .. Ειδαμε λοιπον κανονικα τον αμνιακο σακο το εμβρυακι ειναι 2,57mm και η κυηση ειναι 5 εβδομαδων και 5 ημερων..ο γιατρος λεει οτι βαση της εμβρυομεταφορας που εγινε την 1 Μαιου το εμβρυακι ειναι ακριβως οσο θα επρεπε να ειναι βαση ημερων. Αυτο μου λεει που δεν κολλαει ειναι η β χοριακη που ακομη ειναι στις 1490 μοναδες. Εχουμε επαναληψη μετρησης την Τριτη και ξανα υπερυχο την ιδια μερα μολις βγουν τα αποτελεσματα! Δεν ξερω γιατι εχω αρχισει και νιωθω λιγακι αισιοδοξα.. Δειλα μεν αισιοδοξα δε... Θα δουμε...!!

58Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Κυρ Ιουν 09, 2013 4:08 am

MAMA LOCA

MAMA LOCA
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μπραβο smurf μου!!!
Να εισαι καλα πολυ χαρηκα με τα νεα σου!!Να δεις ολα καλα θα ειναι...Φτου-φτου!!!

59Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Κυρ Ιουν 09, 2013 4:18 am

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
smurf έγραψε:Καλημερα κοριτσια! Πριν λιγο γυρισα απο τον γιατρο οπου καναμε και μετρηση του εμβρυου .. Ειδαμε λοιπον κανονικα τον αμνιακο σακο το εμβρυακι ειναι 2,57mm και η κυηση ειναι 5 εβδομαδων και 5 ημερων..ο γιατρος λεει οτι βαση της εμβρυομεταφορας που εγινε την 1 Μαιου το εμβρυακι ειναι ακριβως οσο θα επρεπε να ειναι βαση ημερων. Αυτο μου λεει που δεν κολλαει ειναι η β χοριακη που ακομη ειναι στις 1490 μοναδες. Εχουμε επαναληψη μετρησης την Τριτη και ξανα υπερυχο την ιδια μερα μολις βγουν τα αποτελεσματα! Δεν ξερω γιατι εχω αρχισει και νιωθω λιγακι αισιοδοξα.. Δειλα μεν αισιοδοξα δε... Θα δουμε...!!


Γλυκιά μου τι όμορφα νέα!!Μπράβο πολύ χάρηκα!!Κάνε την προσευχή σου και ένα τάμα και όλα θα πάνε καλά!!!Σου εύχομαι σε λίγους μήνες να πάρεις αγκαλιά ένα υγιέστατο μωράκι!!!

60Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Κυρ Ιουν 09, 2013 4:24 am

smurf

smurf
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
maraki_iraklio έγραψε:
smurf έγραψε:Καλημερα κοριτσια! Πριν λιγο γυρισα απο τον γιατρο οπου καναμε και μετρηση του εμβρυου .. Ειδαμε λοιπον κανονικα τον αμνιακο σακο το εμβρυακι ειναι 2,57mm και η κυηση ειναι 5 εβδομαδων και 5 ημερων..ο γιατρος λεει οτι βαση της εμβρυομεταφορας που εγινε την 1 Μαιου το εμβρυακι ειναι ακριβως οσο θα επρεπε να ειναι βαση ημερων. Αυτο μου λεει που δεν κολλαει ειναι η β χοριακη που ακομη ειναι στις 1490 μοναδες. Εχουμε επαναληψη μετρησης την Τριτη και ξανα υπερυχο την ιδια μερα μολις βγουν τα αποτελεσματα! Δεν ξερω γιατι εχω αρχισει και νιωθω λιγακι αισιοδοξα.. Δειλα μεν αισιοδοξα δε... Θα δουμε...!!


Γλυκιά μου τι όμορφα νέα!!Μπράβο πολύ χάρηκα!!Κάνε την προσευχή σου και ένα τάμα και όλα θα πάνε καλά!!!Σου εύχομαι σε λίγους μήνες να πάρεις αγκαλιά ένα υγιέστατο μωράκι!!!

Σε ευχαριστω παρα πολυ!! Σου ευχομαι με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου!!

61Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Κυρ Ιουν 09, 2013 4:42 am

smurf

smurf
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εφτιαξα και tickeraki μπας και με παει γουρι!! Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 654316

62Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Δευ Ιουν 10, 2013 7:22 am

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στρουμφιτα διαβαζα την περιπετεια σου κ εχω αγωνια τελικα τι σου πε ο γιατροσ?ευχομαι να χεισ καλα νεα....

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

63Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Δευ Ιουν 10, 2013 9:15 am

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
smurf ελπίζω να σου πανε ολα καλα μέσα απο την ψυχη μου!
Περιμένουμε τα καλα σου νεα !
Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 417472 Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 417472 Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 417472

64Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Δευ Ιουν 10, 2013 10:42 am

smurf

smurf
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοριτσια δυστυχως τα νεα δεν ειναι καθολου καλα! Ο γιατρος που πηγα το απογευμα μου ειπε οτι μονο ενα θαυμα μπορει να γινει για να προχωρησει αυτη η εγκυμοσυνη! Ειναι μια παλλινδρομη κυηση στην οποια το εμβρυο δεν αναπτυσεται σωστα! Αυριο πρεπει να κανω μια χοριακη στην οποια το πιο πιθανο ειναι να δουμε πτωση των μοναδων και να προχωρησουμε αμεσα σε αποξεση! Βλεπεται το αιματακι εχει αυξηθει αρκετα.. Εχω στεναχωρηθει παρα πολυ! Δεν αντεχω αλλο!

65Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Δευ Ιουν 10, 2013 10:48 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
smurf έγραψε:Κοριτσια δυστυχως τα νεα δεν ειναι καθολου καλα! Ο γιατρος που πηγα το απογευμα μου ειπε οτι μονο ενα θαυμα μπορει να γινει για να προχωρησει αυτη η εγκυμοσυνη! Ειναι μια παλλινδρομη κυηση στην οποια το εμβρυο δεν αναπτυσεται σωστα! Αυριο πρεπει να κανω μια χοριακη στην οποια το πιο πιθανο ειναι να δουμε πτωση των μοναδων και να προχωρησουμε αμεσα σε αποξεση! Βλεπεται το αιματακι εχει αυξηθει αρκετα.. Εχω στεναχωρηθει παρα πολυ! Δεν αντεχω αλλο!
Kριμα κοριτσι μου . το εχω περασει και ειναι πολυ ασχημο. Η πτωση μοναδων δεν ειναι ομως απαραιτητη. θυμαμαι εγω οταν ειχα αποβολη με παλινδρομη η χοριακη ηταν σαν να ημουν 6 μηνων. υπαρχει ένα θεμα εκει που δεν το θυμαμαι και καλά. Δες το ομως αφου έμεινες έγκυος δεν θα αργησεις να ξαναμεινεις. δύναμη και γιατί οχι συμβαίνουν και θαυματα Wink

66Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Δευ Ιουν 10, 2013 10:59 am

MAMA LOCA

MAMA LOCA
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Smurf μου να ηξερες μονο ποσο λυπαμαι απο αυτα τα νεα.
Πηγες σε αλλο γιατρο για 2η γνωμη ή στον δικο σου?Ευχομαι να ειναι καλα τα αποτελεσματα της αυριανης χοριακης...

67Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Δευ Ιουν 10, 2013 11:14 am

smurf

smurf
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
MAMA LOCA έγραψε:Smurf μου να ηξερες μονο ποσο λυπαμαι απο αυτα τα νεα.
Πηγες σε αλλο γιατρο για 2η γνωμη ή στον δικο σου?Ευχομαι να ειναι καλα τα αποτελεσματα της αυριανης χοριακης...

Τον δικο μου γιατρο θα τον δω αυριο.. Αυτα μου τα ειπε ενας γιατρος που δεν με ηξερε καν!!

68Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Δευ Ιουν 10, 2013 11:58 am

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσάκι μου μακάρι να διαψευστούν όλοι και΄όλα να πάνε καλά...

69Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Δευ Ιουν 10, 2013 1:25 pm

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κουραγιο να χεισ πιστη στο θεουλη κ θα ρθει το μωρακι σου πιστεψε το κ μην το βαλεισ κατω

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

70Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τρι Ιουν 11, 2013 12:07 am

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πίστη και θετική σκέψη!(ξέρω είναι δύσκολο)Ότι είναι να γίνει θα γίνει!Οι προσευχές μας είναι μαζί σου!!

71Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τρι Ιουν 11, 2013 12:19 am

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Smurf μου,θαυματα γινονται!
Μακαρι να συμβει και σε σενα το θαυμα που ζητας! Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 417472

72Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τρι Ιουν 11, 2013 1:02 am

smurf

smurf
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για τα κουραγιο που μου δινεται!! Δυστυχως ομως απο το πρωι εχω αρκετο κοκκινο αιμα.. Το μεσημερι που θα παω στο μαιευτηριο μαλλον θα τελειωσουν ολα! Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω τι πηγε στραβα... Γιατι;;;; Γιατι;;;

73Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τρι Ιουν 11, 2013 1:45 am

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Aχ αυτο το γιατι...
Δεν υπάρχει απαντηση,δυστυχως Crying or Very sad
Περιμενουμε τα νεα σου Smurf μου!
Καλο κουραγιο και ολα να πανε καλα! Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 417472

74Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τρι Ιουν 11, 2013 1:53 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
smurf έγραψε:Σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για τα κουραγιο που μου δινεται!! Δυστυχως ομως απο το πρωι εχω αρκετο κοκκινο αιμα.. Το μεσημερι που θα παω στο μαιευτηριο μαλλον θα τελειωσουν ολα! Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω τι πηγε στραβα... Γιατι;;;; Γιατι;;;
Είχα τρεις αποτυχημένες εγκυμοσύνες. Σήμερα έχω τρια παιδιά. Αυτό το γιατί με΄χρι σήμερα το σκέφτομαι. Η μόνη απαντηση που δίνω έιναι ...γιατί υπήρχε λόγος να γεννηθούν αυτα που έχω σήμερα. Αφου έμεινες έγκυος θα ξαναμείνεις έιμαι σιγουρη. θα κρατήσεις ένα γερο μωράκι σύντομα ευχομαι. καλή δύναμη.

75Χαμηλη β χοριακη - Σελίδα 3 Empty Απ: Χαμηλη β χοριακη Τρι Ιουν 11, 2013 4:47 am

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ κοριτσάκι μου σε ειχα στο μυαλό μου...ξαναθυμαμαι αυτά που πέρασα πέρσι τον άυγουστο...κουράγιο και δύναμη!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις