Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
471 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 471 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχα! Καημένη Αλεξάνδρα μου!! Με την όρεξη έμεινες!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
"ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ"Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΤΙΣ ΠΙΟ ΓΛΥΚΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ????
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΥΠΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ-ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΑΤΕΣ(ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΟΛΥΣΥΜΠΑΘΩ Sad ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ)ΜΙΑ ΤΡΕΛΛΗ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ Κ ΑΚΘΕ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΠΕΦΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑΝΙ,ΕΙΔΙΚΑ ΜΙΑ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΕΡΧΕΤΑΙ Κ ΜΟΥ ΡΥΠΑΙΝΕΙ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΑΣ.ΞΥΠΝΑΩ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΕΓΩ,Ε ΜΕ ΤΙΣ ΓΑΤΕΣ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΜΠΕΛΑ ΜΟΥ Κ ΦΙΛΑΩ ΤΣΙΛΙΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΔΑΛΩΣ ΤΙΣ ΚΥΝΗΓΑΩ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΜΕ ΔΚΟΥΠΟΞΥΛΟ,ΠΙΚΡΑ!!!!Κ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 6Κ,ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΜΑΣ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΛΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΜΕΡΙΣΩ!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΗ(ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΑΣ)ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ,ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΜΕΖΕΔΑΚΙ Shocked Shocked Shocked
ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΛΙΙΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!
ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ?ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ ΓΙΑ ΒΑΨΙΜΟ??? Very Happy Very Happy Very Happy ΗΡΕΜΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!!!
ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ?Η ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΕΜΕΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΓΕΥΣΗ ΤΗΣ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ???ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ???Κ ΤΕΛΙΚΑ ΕΦΑΓΕΣ ΚΕΚΑΚΙ??? Wink
ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ?Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ?? Very Happy Very Happy
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ Η ΝΙΚΟΛ ΑΚΟΜΑ,ΑΣ ΤΗΣ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΟΜΟΡΦΗ ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΑ ΤΗΣ Κ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!!!!!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 875502  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 875502  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 875502  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 875502  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 604962 Respect

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ματινακι μου καλα εκανες που πηγες να ξαπλωσεις αφου εισαι κουρασμενη!η αληθεια ειναι οι προετοιμασιες βαψιματος κ το βαψιμο αν το κανεις κ μονος σου ειναι παλουκι κ ειδικα στην κατασταση μας...αλλα ειναι χαρουμενη διαδικασια!!!νατασσα μου χαιρομαι που εισαι καλυτερα!η μπεμπουλα μας τι κανει?φρουφρου μου χαχαχα τον μπαμπη για τα ματια σου!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing εμενα μαρεσουν οι γατουλες ειχαμε κ μπολικες στο χωριο!αλλα ειναι οντως σπαστικο που ουρλιαζουν νυχτιατικα...εμενα ο αντρας μου τις κυνηγουσε επειδη εμπαιναν στη μηχανη στο αμαξι μας Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked δεν ξερω σε ποια πολη ημασταν!παντως ητανε ολοζωντανο το ονειρο!!!εφαγα κεκακι κ πινω το latte μου τι να κανω!!!!

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοπέλες!!!
Τι μου κάνετε??? Εγώ χάθηκα γιατί τρέχουμε με διάφορα πράγματα που πρέπει να γίνουν και κάνουμε συγχρόνως και έρευνα αγοράς για όλα αυτά που θα χρειαστούμε για το μωρό.
Δεν έχω διαβάσει τα νέα σας, ελπίζω να καταφέρω να το κάνω κάποια στιγμή.
Εγώ πήγα χθες και είδα τη μπεμπούλα μου και είναι μια χαρά, έχει φτάσει τα 770gr και τώρα ραντεβού σε ένα μήνα πάλι.
Μπήκα στον 7ο μήνα και δεν το πιστεύω!!!
Πώς περνάει ο καιρός??
Άλλες β' επιπέδου γίνανε? Όλα καλά?

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, Δήμητρα μου! Τι κάνεις; ο μπέμπης σου;
Άσε, έχω μια υπνηλία σήμερα απίστευτη..
Σ'ευχαριστώ, Άλεξ μου! Η Αποστολία μας τι κάνει;
Να σας ρωτήσω βρε,κορίτσια τη γνώμη σας..Σκεφτόμασταν ονόματα για την μπέμπα και λέμε να δώσουμε από τους γονείς του άντρα μου. Ποιο σας αρέσει περισσότερο, Μιχαέλα ή Βενετία; αλλιώς, η επιλογή από τον μπαμπά μου είναι Ιωάννα.

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sunset έγραψε:Γεια σας κοπέλες!!!
Τι μου κάνετε??? Εγώ χάθηκα γιατί τρέχουμε με διάφορα πράγματα που πρέπει να γίνουν και κάνουμε συγχρόνως και έρευνα αγοράς για όλα αυτά που θα χρειαστούμε για το μωρό.
Δεν έχω διαβάσει τα νέα σας, ελπίζω να καταφέρω να το κάνω κάποια στιγμή.
Εγώ πήγα χθες και είδα τη μπεμπούλα μου και είναι μια χαρά, έχει φτάσει τα 770gr και τώρα ραντεβού σε ένα μήνα πάλι.
Μπήκα στον 7ο μήνα και δεν το πιστεύω!!!
Πώς περνάει ο καιρός??
Άλλες β' επιπέδου γίνανε? Όλα καλά?

Τι ωραία!! Μεγάλωσε πολύ η μπουμπού σας!! Με το καλό και τα ψώνια!! Βρήκατε τίποτα;

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΙΖΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΗΠΑΚΟΣ ΣΟΥ??? Very Happy Very Happy Very Happy ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 215994  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 215994  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 215994  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 215994 ?????
ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ?ΑΥΡΙΟ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΜΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ,ΤΑ ΡΙΧΤΑΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΛΥΝΩ,ΓΙΑΙΤΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΓΑΤΕΣ.Κ ΔΕΝ ΤΡΟΜΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΤΑΝ ΒΓΩ ΕΞΩ ΕΝΩ ΑΝΟΙΓΩ Κ ΦΩΤΑ...!!!ΕΕΕ ΤΟΤΕ ΒΑΖΩ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ Κ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΕΙΔΕ Κ ΔΕΝ ΜΕ ΦΟΒΗΘΗΚΕ,ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΞΑΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ Sad Sad Sad ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΥΛΕΣ ΜΩΡΕ!!!Μ'ΕΧΟΥΝ ΚΟΥΡΑΣΩ,ΑΥΠΝΗ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσαρες!!!!!!!!!
Εκανα κ εγω το μπανακι μου.. πλακα εχει να ξυπνας στις 11 μεχρι να το καταλαβεις εχει φτασει μεσημερι..
κ εγω θα θελα κατι σε κιμα αλλα δεν εχουμε.. με βλεπω να τρωω παλι μπριζολιτσα.. καλη κ η μπριζολιτσα..
Αλεξανδρα μου τι ωραιο ονειρο!!!!!!!!!!!!! Εγω εβλεπα οτι περπατουσα νυχτα κ ξαφνικα βρεθηκα μεσα σε μια διαδηλωση η οποια ειχε διαλυθει κ μολις καταλαβαν οτι εγω δεν ημουν δικη τους τοτε με κυνηγουσε το γνωστο κομμα (δεν θα πω ονομα) που εχει δειρει κοσμο.. ο,τι να ναι!!!! affraid
Οποτε ξυπνησα κατα τις 8 παλι και ξανακοιμηθηκα 9-11.. πολυ ωραια!!!! sunny sunny sunny

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπραβο Σανσετ αντε με το καλο!! Και με το καλο και τα ψωνια σας!!!!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 215994  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 215994  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 215994
Φρουφρου μου εγω 4 Ιουνιου εχω παλι γιατρο.. την προηγουμενη Πεμπτη πηγαμε.. εχω καιρο ακομη δηλαδη..
Νατασα μου και τα τρια ονοματα μαρεσουν.. το Βενετια λιγο περισσοτερο..

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natasathess έγραψε:
Sunset έγραψε:Γεια σας κοπέλες!!!
Τι μου κάνετε??? Εγώ χάθηκα γιατί τρέχουμε με διάφορα πράγματα που πρέπει να γίνουν και κάνουμε συγχρόνως και έρευνα αγοράς για όλα αυτά που θα χρειαστούμε για το μωρό.
Δεν έχω διαβάσει τα νέα σας, ελπίζω να καταφέρω να το κάνω κάποια στιγμή.
Εγώ πήγα χθες και είδα τη μπεμπούλα μου και είναι μια χαρά, έχει φτάσει τα 770gr και τώρα ραντεβού σε ένα μήνα πάλι.
Μπήκα στον 7ο μήνα και δεν το πιστεύω!!!
Πώς περνάει ο καιρός??
Άλλες β' επιπέδου γίνανε? Όλα καλά?

Τι ωραία!! Μεγάλωσε πολύ η μπουμπού σας!! Με το καλό και τα ψώνια!! Βρήκατε τίποτα;
ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ!!! Very Happy Very Happy ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΤΕ Κ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΑΣ Very Happy Very Happy ΝΟΜΙΖΩ ΜΙΑ-ΔΥΟ ΕΜΕΙΝΑΝ ΓΙΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΑΚΟΜΑ Rolling Eyes Rolling Eyes

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Είμαστε στο ψάξιμο ακόμα, δεν έχουμε αποφασίσει!
Μάλλον κούνια βλέπω να παίρνουμε από το Ικέα και μια συρταριέρα αλλαξιέρα από κάποιο άλλο κατάστημα. Στο Λητώ είδα οτι έχει τις καλύτερες. Πήγα και στα mothercare και στα Prenatal αλλά μου φάνηκαν πολύ ψευτικές σαν έπιπλα, τα συρτάρια τους. Στο Λητώ ήταν η μια καλύτερη από την άλλη και πολλά σχέδια.
Εσύ νατασα έχεις κλείσει έπιπλα?

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστώ Eliza και Φρουφρου!
Εσένα Eliza πόσο ήταν ο μπέμπης που τον είδατε πρόσφατα?

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λες, Ελιζάκι; αχ,δεν ξέρω!
Σήμερα έχει η ΚλάραΜαρία β' επιπέδου και μία ακόμα κοπέλα, δε θυμάμαι όμως ποια..Νομίζω η Κάλι!
Ναι, τα κλείσαμε όλα! Κρεβάτι πήραμε από το beboulino και όλα τα υπόλοιπα από ένα άλλο μαγαζί εδώ στη γειτονιά!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σανσετ εμας ηταν 745γρ την προηγουμενη βδομαδα!!!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 328109
Εμεις θα κανουμε το αναποδο- κουνια απο τα mothercare και συρταριερα ΙΚΕΑ.. Razz Razz Razz Razz Razz Razz

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ εμενα δεν θελει να συζηταμε ονοματα τωρα.. και του ειπα οτι μαρεσει το Εκτορας κ μου ειπε οτι του θυμιζει τη λεξη "ικτερος" και δεν του αρεσει.....
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Πολυ στενοχωρηθηκα.......

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sunset μου τι κανεις?τα γραμμαρια της μπουμπους σου ειναι ενταξει ειπε ο γιατρος?φρουφρου μου σε καταλαβαινω ειναι ατιμες οι γατες...ελισα μου το συγκεκριμενο κομμα δεν θα σε εδερνε στα καλα καθουμενα αλλα δερνει αυτους που θελουν το ξυλο αν καταλαβα το κομμα που λες!!! Winkη τηλεοραση τελικα κ τα μυνηματα που θελουν να περασουν στον κοσμο τα περνανε!!!...μας εχουν χαζεψει!τεσπα αλλη συζητηση αυτη ασχετη! κ μη νομιζεις οτι το ονειρο μου ητανε καλο γιατι δεν προλαβα να φαω τη μπουγατσααααααααα!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α νατασσα μου ψηφιζω βενετια!!!!!

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
natasathess έγραψε:Λες, Ελιζάκι; αχ,δεν ξέρω!
Σήμερα έχει η ΚλάραΜαρία β' επιπέδου και μία ακόμα κοπέλα, δε θυμάμαι όμως ποια..Νομίζω η Κάλι!
Ναι, τα κλείσαμε όλα! Κρεβάτι πήραμε από το beboulino και όλα τα υπόλοιπα από ένα άλλο μαγαζί εδώ στη γειτονιά!

Μπράβο με το καλό να τα χαρείτε!
Ξεμπέρδεψες νωρίς εσύ!
Εγώ να δω που είμαι αναποφάσιστη!
Άντε με το καλό και τα κορίτσια! Ολα να πάνε καλά!
Από τα ονόματα που σκέφτεστε μ' αρέσει το Βενετία που είναι ασυνήθιστο αλλά και το Ιωάννα σαν όνομα!
Εσένα η μπέμπα σου πώς είναι? Την είδατε τελευταία?

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Alexandra23 έγραψε:sunset μου τι κανεις?τα γραμμαρια της μπουμπους σου ειναι ενταξει ειπε ο γιατρος?φρουφρου μου σε καταλαβαινω ειναι ατιμες οι γατες...ελισα μου το συγκεκριμενο κομμα δεν θα σε εδερνε στα καλα καθουμενα αλλα δερνει αυτους που θελουν το ξυλο αν καταλαβα το κομμα που λες!!! Winkη τηλεοραση τελικα κ τα μυνηματα που θελουν να περασουν στον κοσμο τα περνανε!!!...μας εχουν χαζεψει!τεσπα αλλη συζητηση αυτη ασχετη! κ μη νομιζεις οτι το ονειρο μου ητανε καλο γιατι δεν προλαβα να φαω τη μπουγατσααααααααα!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Καλά είμαι Αλεξ!!! Εσύ? η μπεμπούλα σου?
Ναι μας είπε ότι είναι πολύ φυσιολογικά όλα! Άκουσε την καρδούλα της όλα νορμάλ. Σου φαίνονται λίγα?

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ειναι λιγα Σανσετ, μια χαρα ειναι.. πως σου ρθε?  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 328109

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elisa87 έγραψε:Σανσετ εμας ηταν 745γρ την προηγουμενη βδομαδα!!!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 328109
Εμεις θα κανουμε το αναποδο- κουνια απο τα mothercare και συρταριερα ΙΚΕΑ.. Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Α οπότε κοντά είναι τα δικά μας στα γραμμάρια!
Απ' το Ικέα θα παιρνα κι εγώ συρταριέρα αλλά δεν έχει παιδικές. Εμείς έχουμε ήδη στο δωμάτιο μας συρταριέρα του Ικεα αλλά δεν θέλω την ίδια και για την μικρή.
Στρώμα από που πήρατε?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μου φανηκαν λιγα γιατι στην δικη σου εβδομαδα νομιζα οτι το μωρακι εχει φτασει το ενα κιλο η οτι ειναι πολυ κοντα!αλλα καθε μωρακι ειναι αλλιως κ ισως λαθος πιστευα!το θεμα ειναι να ειναι ολα φυσιολογικα κ αφου ειναι αυτο εχει σημασια  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 328109 καλα ειναι κ η μπεμπουλα μου τεντωνεται τωρα Very Happy

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elisa87 έγραψε:Δεν ειναι λιγα Σανσετ, μια χαρα ειναι.. πως σου ρθε?  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 10 328109

Ναι το ξέρω είναι μια χαρά! Μέσα σ' ένα μήνα σχεδόν πήρε 300 γρ.

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχα! Άκου ίκτερος! Πώς τα συνδύασε;;! Razz
Σας ευχαριστώ για τις γνώμες! Ευτυχώς οι επιλογές μας είναι ωραίες Smile
Sunset μου, εγώ την Τρίτη έχω πάλι ραντεβού στη γιατρό μου, οπότε θα δω τότε πόσο είναι τώρα η μπέμπα!
Κορίτσια μου, σας αφήνω γιατί κλείνουν τα μάτια μου.. Θα τα πούμε το βράδυ! Πολλά φιλιά σε όλες!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απο τα mothercare το στρωμα.. κ εσεις λογικα να παρετε απο τα ΙΚΕΑ που θα παρετε την κουνια, να διαλεξεις ενα καλο κ μια χαρα θα ειναι.. ειδαλλως νομιζω στρωματακια σε διαφορα μεγεθη εχει κ το λητω, αλλα ριξε μια ματια στο σαιτ του λητω πριν πας σε οποιοδηποτε μαγαζι..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις