Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
467 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 467 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Alexandra23 έγραψε:μου φανηκαν λιγα γιατι στην δικη σου εβδομαδα νομιζα οτι το μωρακι εχει φτασει το ενα κιλο η οτι ειναι πολυ κοντα!αλλα καθε μωρακι ειναι αλλιως κ ισως λαθος πιστευα!το θεμα ειναι να ειναι ολα φυσιολογικα κ αφου ειναι αυτο εχει σημασια  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 328109 καλα ειναι κ η μπεμπουλα μου τεντωνεται τωρα Very Happy

Ναι κι εγώ πίστευα οτι θα είχε πιάσει τα 900 αλλά εντάξει αφού δεν υπάρχει πρόβλημα, όλα καλά!
Αχχ κι εγώ χαίρομαι γιατί τώρα τελευταία έχει ζωηρέψει πολύ μέσα στη μέρα και όλο μου τεντώνεται και βλέπω την κοιλιά μου να κουνιέται από δω κι από κει...

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξ μου δεν ειμαι υπερ της βιας, απο οπου κ αν προερχεται κ για οποιον κ αν προοριζεται.. νομιζω υπαρχουν αλλοι τροποι (η τελοσ παντων θα επρεπε να υπαρχουν) και οχι ο καθενας απο μας να βουταει ενα οπλο η ενα ροπαλο κ με το ετσι θελω να αλωνιζει.. φοβαμαι πως οταν γινεται ανεκτη καποια μορφη βιας, θα γυρισει εναντιον ολων των ομαδων καποια στιγμη.. Χτες καποιοι ισως ανεντιμοι πολιτικοι, σημερα μεταναστες, αυριο εγω η εσυ επειδη "η μυτη μας ειναι ετσι".. Νομιζω οτι σε μια προηγμενη κοινωνια (οπως θα οφειλε να ειναι η Ελληνικη) δεν θα επρεπε να συμβαινουν τετοια περιστατικα.. αλλα ο κοσμος τους ψηφισε, οποτε μην απορουν μετα ολοι απο που εμφανιστηκαν.....
τι να πω...

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ κ μενα το κανει αυτο!!! Τεντωνεται κ η κοιλια μου αλλαζει σχηματα το λατρευω το αγορακι μου το γλυκουλι μου ζουζουνιζει να βολευτει και θελω να του δωσω φιλακια κ δεν τον φτανω και τον χαιδευω οσο μπορω αμα εξεχει κατι........
I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου χαθηκαγιατι με πειρε ο υπνος εκανα μια σαλατα τωρα και εβρασα και μπροκολο και την καναμε ταρατσα εφαγα πολυ καλα αλεξανδρα εχτες βρηκα μπουγατσα στο nahkauf ειναι και με προιοντα του ρεβε μεσα εχει και ελληνικο καφε ναι τι να κανω ειπομονη σε λιγο θα φυγω να παω στην γιατρο μου ωχ θεε μου

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elisa87 έγραψε:Απο τα mothercare το στρωμα.. κ εσεις λογικα να παρετε απο τα ΙΚΕΑ που θα παρετε την κουνια, να διαλεξεις ενα καλο κ μια χαρα θα ειναι.. ειδαλλως νομιζω στρωματακια σε διαφορα μεγεθη εχει κ το λητω, αλλα ριξε μια ματια στο σαιτ του λητω πριν πας σε οποιοδηποτε μαγαζι..

Ναι λέω να πάρω ένα καλό στρώμα από άλλο μαγαζί! Θα ρίξω μια ματιά και θα αποφασίσω. Τα cocomat είναι πολύ καλά!
Τα έχουν όλα τα καταστήματα νομίζω!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπραβο Γιωτα μου το μπροκολο ειναι πολυ θρεπτικο και πολυ διαιτητικο και σε χορταινει κιολας..!!!
 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 328109

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον εγω 27+1 εβδομαδες που εκανα τον επαναληπτικο και το ντοπλερ ο μικρος μου ηταν 897 γραμμαρια απο τωρα αρχηζει και περνει κιλα μια χαρα ειναι τα κιλα του αλλα καθε μωρακι διαφορετικο δεν θυμαστε που σας ελεγα οτι ειναι αδυνατο αλλα μια χαρα ειναι σημερα θα δουμε ποσα γιναμε

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ειναι πολυ καλα τα κοκοματ αλλα να κοιταξεις να ταιριαζουν οι διαστασεις!!!!!
 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 875502  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 875502  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 875502
Πρεπει λενε το στρωμα να μην απεχει περισσοτερο απο 2 δαχτυλα απο καθε πλαι της κουνιας..

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα για αυτο κ ανεφερα τα μιντια ελισακι μου...γιατι δεν ξερεις ποιος πραγματικα χρησιμοποιει τη βια..κ οποιος το κανει εννοειται δεν ειναι σωστο...απλα υπαρχει κ η αμυνα..τεσπα ναι αυτη ειναι η ελλαδα μας κ τα δημιουργηματα μας....
μια χαρα ειναι η μπουμπου σου sunset μου μεγαλωνουν γρηγορα τα ατιμα τα μπεμπινια μας!!!αχ αυτο το τεντωμα κοριτσια ειναι ολα τα λεφτα!νομιζω ανοιγει ολο το μεσα μου!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιωτακι μου με το καλο να δεις το μπεμπη σου σημερα κ να μας πεις νεα μετα ε?

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
freskia mama έγραψε:λοιπον εγω 27+1 εβδομαδες που εκανα τον επαναληπτικο και το ντοπλερ ο μικρος μου ηταν 897 γραμμαρια απο τωρα αρχηζει και περνει κιλα μια χαρα ειναι τα κιλα του αλλα καθε μωρακι διαφορετικο δεν θυμαστε που σας ελεγα οτι ειναι αδυνατο αλλα μια χαρα ειναι σημερα θα δουμε ποσα γιναμε

Σ' ευχαριστώ freskia mama! Ωραία χαίρομαι!
Κι εγώ πιστεύω ότι είναι νορμαλ εφόσον ο γιατρός δεν είπε κάτι διαφορετικό. Να σου πω την αλήθεια προτιμώ να γεννηθεί μικρό μωράκι πάρα με πολλά κιλά. Μου είπε ο γιατρός οτι χθες ξεγέννησε ένα 4150! Θηριάκι κανονικό!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι κ αναλογα με το ποιο καναλι θα βαλεις θα ακουσεις κ αλλη ιστορια.. κ μερικες φορες ακους μια ιστορια η οποια ειναι χαλια απο ολες τις πλευρες κ ολες τις αποψεις και ομως την λενε λες κ καποιος εκει μεσα ειναι ηρωας κ αυτο που μενει κ καλα ειναι "θετικο" και εκει αστα βραστα!!!!!!!
Να κανω πουρε με την μπριζολιτσα μου η να το παιξω υγειινη διατροφη??
Το τεντωμα με τρελαινει κ μενα.. χτες βραδυ οταν γυρνουσα δεξια, ειναι λες κ χτυπουσε με τα ποδαρακια του το κρεβατι.. εβαλα τον αντρουλη μου να τον πιασει κ εκεινος (ασχετα τι λεει) φοβηθηκε σχεδον κ με αλλαζε θεση γιατι λεει "τον στριμωχνω" κ γιαυτο αντιδραει..
λετε? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes αφου στο πλαι ημουν, απλα ακουμπουσε η κοιλια μου το στρωμα..

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elisa87 έγραψε:Ναι ειναι πολυ καλα τα κοκοματ αλλα να κοιταξεις να ταιριαζουν οι διαστασεις!!!!!
 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 875502  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 875502  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 875502
Πρεπει λενε το στρωμα να μην απεχει περισσοτερο απο 2 δαχτυλα απο καθε πλαι της κουνιας..

Ναι βέβαια θα δω τις διαστάσεις και θα επιλέξω ανάλογα.
Και θα το έχω υπόψη μου αυτό που λες!
Αχ είναι ωραίες οι ετοιμασίες βρε κορίτσια!
Θέλω να αρχίσω να ψωνίζω και φορμάκια.. σεντονάκια, πετσετούλες!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελισακι μου ετσι κανουν τα νινακια μην ανησυχεις δεν το στριμωχνεις!!απλα στα πλαγια μεχρι να βολευτουν κουνιουνται σαν τρελα τα γλυκα μου Very Happy ψηφιζω πουρε με τη μπριζολιτσα Razz Razz Razz Razz

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι και εμενα η γιατρος μου δεν θελει πολυ μεγαλο μωρο τουλαχιστον μου ειπε να ειναι 2500 2800 εκει το μεγαλο μωρο σε ζωριζει στην γεννα δησκολο και μεσα στην διατροφη ειναι και τα κιλα του μωρου μου εχει δωση τετοια που να περνει οτι πρεπει και οχι κατι παραπανισιο και περα απο αυτο........καλο ειναι να προσεχουμε τα παντα γιατι τα μικρα μας πρεπει αν περνουν μονο οτι χρειαζονται.........το μπροκολο μου αρσει οπως και το κουνουπιδη τα τρωω παρα πολυ αυτα και τις σαλατες και χορτα διαφορα ενταξη δεν θα τρωω ζαχαρη ε και ερε θα γινει χαμος στο νοσοκομειο αδυνατη κουκλα η μαμα ωραιος ο γιος τρεχα γυρεβε

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elisa87 έγραψε:Ναι κ αναλογα με το ποιο καναλι θα βαλεις θα ακουσεις κ αλλη ιστορια.. κ μερικες φορες ακους μια ιστορια η οποια ειναι χαλια απο ολες τις πλευρες κ ολες τις αποψεις και ομως την λενε λες κ καποιος εκει μεσα ειναι ηρωας κ αυτο που μενει κ καλα ειναι "θετικο" και εκει αστα βραστα!!!!!!!
Να κανω πουρε με την μπριζολιτσα μου η να το παιξω υγειινη διατροφη??
Το τεντωμα με τρελαινει κ μενα.. χτες βραδυ οταν γυρνουσα δεξια, ειναι λες κ χτυπουσε με τα ποδαρακια του το κρεβατι.. εβαλα τον αντρουλη μου να τον πιασει κ εκεινος (ασχετα τι λεει) φοβηθηκε σχεδον κ με αλλαζε θεση γιατι λεει "τον στριμωχνω" κ γιαυτο αντιδραει..
λετε? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes αφου στο πλαι ημουν, απλα ακουμπουσε η κοιλια μου το στρωμα..

Αχχ κι εμένα μου το κάνει αυτό όταν γυρίζω στο πλάι. Μάλλον στριμώχνεται και διαμαρτύρεται. Οπότε γυρίζω λίγο ανάσκελα και απλώνεται...
Εχουν μεγάλη πλάκα πάντως!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natasathess έγραψε:
Sunset έγραψε:Γεια σας κοπέλες!!!
Τι μου κάνετε??? Εγώ χάθηκα γιατί τρέχουμε με διάφορα πράγματα που πρέπει να γίνουν και κάνουμε συγχρόνως και έρευνα αγοράς για όλα αυτά που θα χρειαστούμε για το μωρό.
Δεν έχω διαβάσει τα νέα σας, ελπίζω να καταφέρω να το κάνω κάποια στιγμή.
Εγώ πήγα χθες και είδα τη μπεμπούλα μου και είναι μια χαρά, έχει φτάσει τα 770gr και τώρα ραντεβού σε ένα μήνα πάλι.
Μπήκα στον 7ο μήνα και δεν το πιστεύω!!!
Πώς περνάει ο καιρός??
Άλλες β' επιπέδου γίνανε? Όλα καλά?

Τι ωραία!! Μεγάλωσε πολύ η μπουμπού σας!! Με το καλό και τα ψώνια!! Βρήκατε τίποτα;

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πραγματικα ειναι η πιο ωραια περιοδος αυτη που ζουμε!!!οι πρωτες ετοιμασιες για τον ερχομο του παιδιου ειναι ονειρο!!μου το ελεγαν αλλα αν δεν το ζησεις δεν μπορεις να ξερεις ακριβως!στο δευτερο παιδι δεν εχεις τοσες ετοιμασιες!εμεις περιμενουμε αυτες τις μερες να μας κανουν την προσφορα για τα ρολα να τα περασουμε σε ολο το σπιτι κ μετα βουρ για την κουρτινα μας!κ μετα θα τους πουμε να μας φερουν τα επιπλα κανονικα οπως θα μας τα εφερναν κ οχι αρχες ιουλιου!εχω τοσα πλυσιματα να κανω..ασε που τα επιπλα οσο να ναι μυριζουν στην αρχη κ θα πρεπει να τα καθαρισω..

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι και μενα ετσι κανει ο μικρος μου και εχτες ηρθε ο αντρας μου και μιλουσε στον μικρο και του ελεγε (ελα αγαπη μου ελα αντρα μου ηρεμισε να κοιμηθη η μανουλα που δεν μπορει αλλο και θελει να νακια) χαιδεβε χαιδεβε ηρεμισε και κοιμηθηκα τοσο ωραια το βραδυ μονο την συχνωουρια ειχα αλλα δεν με ενοιαξε κοιμομασταν πολυ ωραια

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπράβο freskia mama πολύ καλά κάνεις και τρως σαλατικά και λαχανικά. Εγώ χθες έφαγα βλήτα τα λατρεύω!
Σήμερα έχει γεμιστά τα αγαπημένα μου!
Μου τα φτιάχνει η μαμά!
Κι εγώ πουρέ λέω Elisa σκέτη μπριζόλα δε κατεβαίνει!

Φιλάκια πολλά Κορίτσια μου!
Πάω κι εγώ να φάω γιατί άρχισε να γουργουρίζει η μικρή!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ναι εβαζα πλυντηριο πριν κ οπως εσκυβα για να βαλω το απορρυπαντικο τσουκ μου δινε μια.. μαλλον νομιζε οτι παιζαμε!!!!! Αχ λιωνωωωωωωωω
 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 328109
Πουρε λες Αλεξ εε?!!! Αχχχχχχχ...
Μολις μιλησα με τη μαμα μου στο τηλ, εχουν ενα φιδι στον κηπο κατω απο το αυτοκινητο κ προσπαθουν 3 ανθρωποι να το σκοτωσουν....... το ειχε παγιδεψει ο σκυλακος μας.. ελπιζω να μην τον δαγκωσε το φιδι....

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΑΛΤΕ ALPHA ΠΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ Ο ΚΑΛΛΙΔΗΣ!!!! ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ ,ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΝΩΜΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ!!!!!!!!!!!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 215994  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 215994  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 215994  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.12 - Σελίδα 11 215994

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτο βλεπω φρουφρου μου.............. αυτο βλεπω..............
No No No No No No No No No No No No No No No

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φιδι που βρεθηκε........καλε εσυ που μενεις βορια ελλαδα

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πελοπονησο.. Εχει πολλα φιδια εκει που ειναι το πατρικο μου γιατι ειναι εξοχη.. της ειπα να με παρει οταν βρουν ακρη.. μου ειπε οτι πηραν την πυροσβεστικη κ δεν ερχοταν για φιδι λεει.. κ οτι μετα πηραν εναν ειδικο, κατι τετοιο..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις