Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
542 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 542 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Mariathess Καλως ήρθες! Να μπεις να μπεις! Οκτώβρη κι εσύ ε? τι ΠΗΤ έχεις? Δώσε στοιχεία, τα θέλει η ληξίαρχός μας!

Asteraki ωραίο μαγιώ!!! εγώ θα κινηθώ σε κλασικό μάυρο, ολόσωμο...
αλλά το κοραλλί τέλειο χρώμα!

και εγω μαυρο λεω σε τετοιο στυλ θα παρω(αν μου επιτρεψει ο γιατρος δεν τον εχω ρωτησει αλλα οταν θα ζεστανει ακομα ο καιρος θα τον παρω τηλ),το κοραλι θελει μαυρισμενο σωμα και πως θα μαυρισουμε που μας λενε μην σας δει ο ηλιος?οποτε μαυροοοο αναγκαστηκα Wink

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
asteraki1989 έγραψε:καλως ηρθες μαρακι και βεβαια να μπεις,πως νιωθεις που θ γινεις μανουλα?το πρωτο ειναι?
ωραια μπηκα κ γω..δε νιωθω ακομα οπωσ πρεπει γτ εκανα αμνιοπαρακεντηση κ περιμενω τα αποτελεσματα....οποτε ειμαι λιγο συγκρατημενη καταλαβαινετε γενναω πρωτα ο θεοσ 12-10...κ ειναι το πρωτο μου

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariathess έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:καλως ηρθες μαρακι και βεβαια να μπεις,πως νιωθεις που θ γινεις μανουλα?το πρωτο ειναι?
ωραια μπηκα κ γω..δε νιωθω ακομα οπωσ πρεπει γτ εκανα αμνιοπαρακεντηση κ περιμενω τα αποτελεσματα....οποτε ειμαι λιγο συγκρατημενη καταλαβαινετε γενναω πρωτα ο θεοσ 12-10...κ ειναι το πρωτο μου

ολα καλα θα πανε κοριτσι μου απολυτη ηρεμια χρειαζεται,υπηρχε λογος που την εκανες?

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
asteraki1989 έγραψε:
mariathess έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:καλως ηρθες μαρακι και βεβαια να μπεις,πως νιωθεις που θ γινεις μανουλα?το πρωτο ειναι?
ωραια μπηκα κ γω..δε νιωθω ακομα οπωσ πρεπει γτ εκανα αμνιοπαρακεντηση κ περιμενω τα αποτελεσματα....οποτε ειμαι λιγο συγκρατημενη καταλαβαινετε γενναω πρωτα ο θεοσ 12-10...κ ειναι το πρωτο μου

ολα καλα θα πανε κοριτσι μου απολυτη ηρεμια χρειαζεται,υπηρχε λογος που την εκανες?
ναι υψηλη αυχενικη αλλα με παρηγορει το οτι εχω μα8ει οτι συνηθωσ η αμνιοπ...βγαινει νορμαλ οσο υψηλη κ αν ειναι η αυχενικη παιζει πολο η θεση του μωρου η γωνια που τραβηχτηκε η φωτο κ πολλα αλλα οποτε ειμαι λιγο αισιοδοξη

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="evini7"]Mariathess Καλως ήρθες! Να μπεις να μπεις! Οκτώβρη κι εσύ ε? τι ΠΗΤ έχεις? Δώσε στοιχεία, τα θέλει η ληξίαρχός μας!

12/10 με το καλο

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mariathess εμεις τα έχουμε ξαναπεί!καλως ορισες κ καλα αποτελέσματα!αισιοδοξια κ ολα θα πανε καλα!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariathess καλως ηρθες!με το καλο το μπεμπακι σου μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mariathess καλώς ήρθες!!!
Καλά αποτελέσματα από την άμνιο και με το καλό το μωράκι σου!

Evinaki εγώ τις πισίνες τις φοβάμαι γενικά. Δεν ξέρω γιατί μου έχει δημιουργηθεί αυτή η φοβία αλλά νομίζω πως αν μπω μπορεί να κολλήσω οτιδήποτε, δεν μου εμπνέει πολύ εμπιστοσύνη η συνείδηση του εκάστοτε ιδιοκτήτη στο θέμα της καθαριότητας και φοβούμαι! Very Happy
Θάλασσα και πάλι θάλασσα.
Αλλά Αθήνα δεν υπάρχει περίπτωση.
Αν καταφέρουμε να πάμε καμιά εκδρομούλα κανένα ΣΚ καλώς, αν όχι στις διακοπές κατευθείαν.

Αστεράκι το μαγιό έχει τέλειο χρωματάκι αλλά τα βολανάκια του με προβληματίζουν λίγο, φοβάμαι πως με τα κιλάκια που θα μπουν αν βάλω και βολανάκια θα δείχνω ακόμη πιο στρουμπούλω!
Μαύρο πάντως δε βάζω!
Εκτός αν είναι μαύρο το κάτω και άλλο χρώμα το πάνω. Άλλωστε και μέσα στο νερό μαυρίζουμε. Μ'αρέσουν τα χρωματιστά και χαρωπά! (Αρκεί να μη φαίνομαι σα σημαδούρα Laughing )

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Mariathess σε καταλαβαίνουμε! κι εγώ πέρασα το στάδιο της αναμονής αποτελεσμάτων από άμνιο. Τρέλα είναι, αλλά το καλό αποτέλεσμα σε ανταμείβει. Προχωράς με αισιοδοξία!
Πότε περιμένεις απάντηση? Έχουμε κι άλλη μανούλα εδώ, την marpap που περιμένει. Think positive κι όλα καλά θα πάνε!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχετε δίκιο για την πισίνα. Αλλά γιατί προτείνουν σε όλες τις εγκύους κολυμβητήριο?? Σκέφτομαι ότι θα μπορώ να κάνω ντουζ και να αλλάζω ρούχα αμέσως ενώ στην παραλία δεν είναι πάντα εύκολο! Rolling Eyes
καλά εννοείται όχι Αθήνα, σκεφτόμουν το ΣΚ σε κανένα κοντινό resort.
Ευνοεί και το επάγγελμά μου εμένα!

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
evini7 έγραψε:Αχ Mariathess σε καταλαβαίνουμε! κι εγώ πέρασα το στάδιο της αναμονής αποτελεσμάτων από άμνιο. Τρέλα είναι, αλλά το καλό αποτέλεσμα σε ανταμείβει. Προχωράς με αισιοδοξία!
Πότε περιμένεις απάντηση? Έχουμε κι άλλη μανούλα εδώ, την marpap που περιμένει. Think positive κι όλα καλά θα πάνε!
την δευτερα 8α παω να τα παρω κ γραπτα εσυ γτ την ειχεσ κανει???

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
bini έγραψε:mariathess καλως ηρθες!με το καλο το μπεμπακι σου μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε!
ευχαριστω πολυ να σαι καλα μπινι

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariathess έγραψε:
evini7 έγραψε:Αχ Mariathess σε καταλαβαίνουμε! κι εγώ πέρασα το στάδιο της αναμονής αποτελεσμάτων από άμνιο. Τρέλα είναι, αλλά το καλό αποτέλεσμα σε ανταμείβει. Προχωράς με αισιοδοξία!
Πότε περιμένεις απάντηση? Έχουμε κι άλλη μανούλα εδώ, την marpap που περιμένει. Think positive κι όλα καλά θα πάνε!
την δευτερα 8α παω να τα παρω κ γραπτα εσυ γτ την ειχεσ κανει???

Α! Πρέπει να κάτσεις να μας διαβάσεις! Very Happy Λοιπόν με λίγα λόγια, είχα πολύ καλή αυχενική, αλλά δεν βλέπαμε καλά την μύτη της μπέμπας. Προληπτικά την κάναμε αλλά πέρασα αγωνία! Μωρέ δεν έχω ακούσει ποτέ άσχημα αποτελέσματα αμνιοπαρ..μην αγχώνεσαι!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pwwww..pw...ti eiste eseis vre den sas prolavainw....kalorizhko to themataki mas...! nai..kala to egrapsa to oti kala ekana poy den foroysa zwnh..! moy to eipane kai sto rea to xtypima poy eixa an foroysa zwnh,,tha htane tragiko gia to mwraki! kai moy eixe pei kai h giatros moy na thn apofeugw gt me to paramikro kokaloma toy aytokinhtoy xtypaei thn koilia akoma kai se thesh egkymosunhs an thn exeis ! kai eixe dikio ta eixa dokimasei ola kai eytyxos poy den thn foraw kai genika poy paw san kota sto dromo twra sthn egkymosunh!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:ΚΑΙ Η ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ!
pely 11/9 αγοράκι
klaramaria 26/9 αγοράκι (μάλλον)
popisofia 28/9 αγοράκι Γ.Ν.Μυτιλήνης
Maimou2009 4/10 δίδυμα κοριτσάκια Ιασώ (Λάρισας)
maraki85 5/10 αγοράκι
bini 7/10 αγοράκι Γ.Ν. Τρικάλων
paramythenia 11/10 κοριτσάκι Γ.Ν. Ζακύνθου
evini 7 18/10 κοριτσάκι ΛΗΤΩ
marpap 20/10 κοριτσάκι μάλλον Έλενα
asteraki1989 30/10 αγοράκι Ρίο (Πάτρα)
evaevaki 6/11 κοριτσάκι ΡΕΑ
triritri 8/11 αγοράκι (μάλλον) ΙΑΣΩ
maroula 11/11 κοριτσάκι Γενική (Θεσ/νικη)
sophia 11/11 αγοράκι (μάλλον) ΡΕΑ
ioazon 23/11 δεν μας έδειξε τα προσόντα του/της Μητέρα

Δώκετε στοιχεία ή διορθώστε με Laughing
(Η ληξίαρχος των φθινοπωρινών γεννήσεων)

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EVALA KAI EGW TO MAIEYTHRIAKH MOY...SYGNWMH POY ANAKATEUTIKA STH LISTA SOY LEIXIARXE...! Razz Razz Razz Razz ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v3 - Σελίδα 4 667478 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v3 - Σελίδα 4 875502 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v3 - Σελίδα 4 875502 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v3 - Σελίδα 4 875502 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v3 - Σελίδα 4 875502

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Που είστε καλε κ βαριεμαι;έχω κ πονοκέφαλο απο το συναχι,

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εδω μαιμουδακι που να παω?αυριο παμε γιατρο?περιμενω πως και πως!με αυτο το καιρο εχω τρελαθει μια ζεστη μια αερα πως να μην ποναει το κεφαλι?

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εβάκι χτύπησες με το αυτοκίνητο?Κατάλαβα καλά?
Πότε?
Είσαι καλά?
Ήταν μεγάλο χτύπημα?
Πήγες σε γιατρό? Το μωράκι καλά???

Ρε κορίτσια εγώ μόλις έφαγα την πρώτη μου τούμπα ως εγκυμονούσα Sad Sad έχω γενικά μια έφεση στις τούμπες αλλά είχα καιρό να πέσω και σήμερα φεύγοντας από τη δουλειά έκανα στάση σε ένα σούπερ γιατί ήθελα γλυκάκι και τι το θελα?
Γύρισα το πόδι μου και έπεσα φαρδιά πλατιά κάτω...
Δεν χτύπησα στην κοιλιά αλλά φοβάμαι μήπως πειράζει το τράνταγμα, φόραγα και πλατφόρμες η χαζή ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v3 - Σελίδα 4 679259 και έπεσα από τα ψηλά.
Πφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

marpap

marpap
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mariathess έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:
mariathess έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:καλως ηρθες μαρακι και βεβαια να μπεις,πως νιωθεις που θ γινεις μανουλα?το πρωτο ειναι?
ωραια μπηκα κ γω..δε νιωθω ακομα οπωσ πρεπει γτ εκανα αμνιοπαρακεντηση κ περιμενω τα αποτελεσματα....οποτε ειμαι λιγο συγκρατημενη καταλαβαινετε γενναω πρωτα ο θεοσ 12-10...κ ειναι το πρωτο μου

ολα καλα θα πανε κοριτσι μου απολυτη ηρεμια χρειαζεται,υπηρχε λογος που την εκανες?
ναι υψηλη αυχενικη αλλα με παρηγορει το οτι εχω μα8ει οτι συνηθωσ η αμνιοπ...βγαινει νορμαλ οσο υψηλη κ αν ειναι η αυχενικη παιζει πολο η θεση του μωρου η γωνια που τραβηχτηκε η φωτο κ πολλα αλλα οποτε ειμαι λιγο αισιοδοξη

και εγώ στην αναμονή είμαι! Αλλά δεν θέλω να το σκεφτομαι συνέχεια. Να πάνε όλα καλά! Smile

Εγώ σήμερα έπαθα μεγάλο πατατρακ!! (μα που την θυμηθηκα αυτη τη λέξη??) Εχθές έιχα την εντυπωση ότι έχανα υγρά απο τον κόλπο...ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ!?

Πηγα έκανα υπέρηχο και επισήμως θα με ανακυρήξουν την σχιζοφρενη μάνα 2013. Τα αμνιακά μια χαρά, καμια ρήξη. Μια χαρά είναι το μπεμπε...Η εκλπληξη ήταν ότι τελικά είναι ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Ληξιαρχος! Laughing παρακαλώ αλλάξτε τα στοιχεία σας!! Very Happy Very Happy Very Happy

Ο γιός μου απο την άλλη απο εμετό σε εμετό πάει ο καημένος μου!!! Crying or Very sad Crying or Very sad

http://www.my-happinessproject.blogspot.gr

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τσιριτρι τωρα νιωθεις τιποτα?καλυτερα παρε το γιατρο γιατι ειναι θεμα οταν πεφτουμε.

marpap με το καλο ο γιος!μπραβο!γιατι ομως το νομιζες ησουν μουσκεμα?μηπως ιδρωνεις?ετσι το παθαινω και εγω

marpap

marpap
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tsiritri έγραψε:Εβάκι χτύπησες με το αυτοκίνητο?Κατάλαβα καλά?
Πότε?
Είσαι καλά?
Ήταν μεγάλο χτύπημα?
Πήγες σε γιατρό? Το μωράκι καλά???

Ρε κορίτσια εγώ μόλις έφαγα την πρώτη μου τούμπα ως εγκυμονούσα Sad Sad έχω γενικά μια έφεση στις τούμπες αλλά είχα καιρό να πέσω και σήμερα φεύγοντας από τη δουλειά έκανα στάση σε ένα σούπερ γιατί ήθελα γλυκάκι και τι το θελα?
Γύρισα το πόδι μου και έπεσα φαρδιά πλατιά κάτω...
Δεν χτύπησα στην κοιλιά αλλά φοβάμαι μήπως πειράζει το τράνταγμα, φόραγα και πλατφόρμες η χαζή ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v3 - Σελίδα 4 679259 και έπεσα από τα ψηλά.
Πφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

δεν ενημερώνεις τον γιατρό σου καλύτερα? Εκείνος θα σου πει. Δεν νομίζω όμως να ένιωσε και τιποτα το μπεμπε! Πλατφόρμες ε? Είσαι ηρωίδα! Εγω με μπαλαρίνες μόνο... Laughing

http://www.my-happinessproject.blogspot.gr

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τσιριτρι πάρε τον γιατρο να του το πεις καλύτερα.κοριτσια εγω έχω έναν πόνο χαμηλα στη κοιλια κ ανακουφιζομαι μονο οταν αεριζομαι Embarassed οταν ποναω δεν μπορω να σηκώσω ουτε το πόδι μου.νομιζω οτι οι μύες που βοηθάνε το εντερο σαν να εχουν χαλαρώσει γιατι δυσκολευομαι.δυσκοιλια παντος δεν είμαι.θα του το πω αυριο μήπως υπάρχει καμία λύση.

marpap

marpap
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bini έγραψε:τσιριτρι τωρα νιωθεις τιποτα?καλυτερα παρε το γιατρο γιατι ειναι θεμα οταν πεφτουμε.

marpap με το καλο ο γιος!μπραβο!γιατι ομως το νομιζες ησουν μουσκεμα?μηπως ιδρωνεις?ετσι το παθαινω και εγω

Τι να σου πω..ειχα την εντυπωση οτι έχανα υγρα! Στην ουρηση ειδικά νόμιζα ότι εβγαζα υγρα. Οχι κάπου αλλού. Ενταξει μάλλον έχω πάθει καποια φοβία εξτρα λόγω αμνιοπαρακέντησης...Σήμερα που ήρθα στην δουλειά οδηγώντας, στο παντελονι και το εσωρουχο ήμουν μουσκεμα...φανταζομαι λόγω ιδρώτα... Smile

http://www.my-happinessproject.blogspot.gr

100ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013 v3 Τετ Μάης 22, 2013 8:26 am

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν εισαι η μονη!και εγω οταν φοραω παντελονι και εχω κλειστα τα ποδια ιδρωνω.επισης επειδη οταν μου εσπασαν τα νερα ημουν τουαλετα και οπως νομιζεις εγω το επαθα!εκει που ουρουσα ενω τελειωσα συνεχιζε ποταμι ετσι μου εσπασαν τα νερα αλλα μιλαμε για ποταμαρα!μη φοβασαι δεν ειναι τοσο ευκολο και θα το καταλαβεις!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις