Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
92 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 92 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
viki1988 έγραψε:
kallia24 έγραψε:
καλα ειμαι κοπελα μου και σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!αχ ναι για πες πως το ανακοινωσες του αντρουλη σου?οι αντιδρασεις του??
λοιπον ειχα ετοιμασει φαγακι το μεσημερι....κατω απο την χαρτοπετσετα ειχα βαλει το τεστ και στη χαρτοπετσετα απο κατω ετσι οπως θα τη σηκωνε για να το δει ειχα γραψει "μωρο μου τελικα τα καταφεραμε η γυναικα σου" και "μπαμπακα να προσεχεις την μανουλα αυτους τους 9 μηνες που θα ειμαι μεσα στην κοιλια της το μπεμπακι σου"...σηκωθηκε με αγκαλιασε με φιλουσε...δεν ειχε σταματημο....μονο τα κλαμματα που δεν εβαλε!!!!και στο τελος μου λεει "ημουν σιγουρος οτι εισαι".... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile [/quote]


καλα βικυ μου εγραψες!!!τι τελειο!!!!στο κλεβω απο τωρα για τοτε που θα μεινω!!!!πω πω συγκινηθηκα!!!!!με το καλο...να εχεις μια τελειομηνη και καλη εγκυμοσυνη!!!!και μην κουραζεσαι τωρα και για τον γαμο σου αστα να σου κανουν και οι αλλοι καποια πραγματα!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 328109
σε φιλω γλυκα!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472
τελικα ειμαστε τρελοπαρεα!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 893968

DARSEL ΕΙΣΑΙ ΓΟΥΡΛΟΥ...ΤΕΛΟΣ....!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εεεεεεεε καλαααααα αφου επιμενετε τοοοοσο να ανοιγω εγω τα θεματα, θα το κανω!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

vasoula οπωσδηποτε να πατε ενα βραδυ στο μπαρ stravinskij. ειναι μεσα σε ενα ξενοδοχειο δεν θυμαμαι πως το λενε και εχει μια μαγευτικη αυλη. εκει πηγαινε ο πικασο και διαλογιζοταν. ειναι απλα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!!

ααααχ ποσο μου λειπει η Ρωμη!!!!

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟ Η ΑΝΝΟΥΛΑ (DARSEL) ΘΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΘΕΜΑΤΑ!!!ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΓΟΥΡΛΟΥ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ!!!!

που εισαι ρε poppaki εχουμε χαθει εμεις οι δυο!!!! Sad Sad Sad

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;
ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!!!
ΒΡΗΚΕ ΔΟΥΛΙΤΣΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 328109 ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΦΕΥΓΕΙ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΕΠΑΡΧΙΑ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ!!!
ΕΦΥΓΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΡΟΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΑΣ!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 654316
ΒΕΒΑΙΑ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΕΠΑΡΧΙΕΣ, ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΔΥΣΚΟΛΕΨΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΛΕΟΝ ΠΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΕΠΑΦΗ. ΟΠΟΤΕ, ΠΑΜΕ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.

ΑΑΑ, ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΑΖΙ ΣΑΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ, ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΓΙΑ Ν' ΑΚΟΥΣΩ ΓΝΩΜΕΣ. ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΝΑΝΕ ΠΟΛΥ ΟΙ ΡΟΓΕΣ ΜΟΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΣΠΑΝΙΑ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Ν' ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ, ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ. ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ, ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΣΙΣΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΧΑ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ, ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΩΦΕΙΛΕΤΑΙ ΕΚΕΙ. ANYWAY, ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΕΣ ΒΛΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ. ΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΝΗΣΥΧΗΣΕΙ ΛΙΓΑΚΙ, ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΚΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΣΤΟ ΣΟΙ ΜΕ ΤΑ ΕΝΤΕΡΑ.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
Εντάξει απλά πόσο τέλειο το οργάνωσες!Αστο καλό συγκινήθηκα πάλι!!
δεν ηξερα βασουλα μου πως να το κανω...εψαχνα θηκη για κοσμημα και να το βαλω μεσα και να του πω οτι του πηρα ενα δωρο...αστα να πανε...και τελικα σκεφτηκα αυτο....αχ βασουλα μου Παρασκευη φευγεις για Ρωμη ε;;;;;τι τελεια!!!!!



Kαλημέρα γλυκειά μου μανούλα!!Ναι παρασκευή ξημερώματα πετάμε,σιγά σιγά ετοιμάζω τα πράγματα μας.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 215994

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:εεεεεεεε καλαααααα αφου επιμενετε τοοοοσο να ανοιγω εγω τα θεματα, θα το κανω!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

vasoula οπωσδηποτε να πατε ενα βραδυ στο μπαρ stravinskij. ειναι μεσα σε ενα ξενοδοχειο δεν θυμαμαι πως το λενε και εχει μια μαγευτικη αυλη. εκει πηγαινε ο πικασο και διαλογιζοταν. ειναι απλα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!!

ααααχ ποσο μου λειπει η Ρωμη!!!!


Καλημέρα πουλάκι μου κάτσε να το σημειώσω κάθε πρόταση ευπρόσδεκτη!Το περιμένω πως και πως αυτό το ταξίδι μιλάμε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 654316 Και τέλος τα θέματα θα τα ανοίγεις εσύ τι τυχερό θεματάκι εγκυμοσύνες,εύρεση εργασίας! Shocked Shocked Very Happy Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την vasoula1 στις Δευ Μάης 27, 2013 10:53 pm, 1 φορά

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;
ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!!!
ΒΡΗΚΕ ΔΟΥΛΙΤΣΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 328109 ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΦΕΥΓΕΙ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΕΠΑΡΧΙΑ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ!!!
ΕΦΥΓΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΡΟΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΑΣ!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 654316
ΒΕΒΑΙΑ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΕΠΑΡΧΙΕΣ, ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΔΥΣΚΟΛΕΨΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΛΕΟΝ ΠΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΕΠΑΦΗ. ΟΠΟΤΕ, ΠΑΜΕ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.

ΑΑΑ, ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΑΖΙ ΣΑΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ, ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΓΙΑ Ν' ΑΚΟΥΣΩ ΓΝΩΜΕΣ. ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΝΑΝΕ ΠΟΛΥ ΟΙ ΡΟΓΕΣ ΜΟΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΣΠΑΝΙΑ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Ν' ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ, ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ. ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ, ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΣΙΣΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΧΑ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ, ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΩΦΕΙΛΕΤΑΙ ΕΚΕΙ. ANYWAY, ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΕΣ ΒΛΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ. ΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΝΗΣΥΧΗΣΕΙ ΛΙΓΑΚΙ, ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΚΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΣΤΟ ΣΟΙ ΜΕ ΤΑ ΕΝΤΕΡΑ.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Καλημέρα Ποππάκι μου!!Καταρχήν συγχαρητήρια για τον αντρούλη σου,είδες που σου έλεγα κανείς δεν χάνεται!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 50580
Τώρα σιγά σιγά θα έρθει και το νινί θα το δεις,τώρα που δεν είναι και σίγουρο για αυτο το μήνα!!Όσο για τα συμπτώματα που λες εμένα εγκυμοσύνης μου κάνουν αλλά τα σκασμένα μοιάζουν τόσο πολύ με της περιόδου..Πότε περιμένεις?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!
4/6 ΠΕΡΙΜΕΝΩ....ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΜΟΝΟ 2 ΕΠΑΦΕΣ, ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ "ΟΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ"!ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΛΛΑ. ΑΠΛΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΟΒΗΣΕΙ ΛΙΓΑΚΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΧΑΜΗΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΥΣΤΗ ΜΟΥ Ή ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΜΟΥ. ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΙΧΑ ΕΝΑΝ ΚΟΛΙΚΟ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ. ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΣΑΚΙΣΕΙ Η ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΟΥΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΓΕΜΙΖΕΙ Η ΚΥΣΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΣΙΣΑ ΠΟΝΑΩ, ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΣΦΙΧΤΩ. ΠΡΩΤΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ....ANYWAY, ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου γλυκα καλησπερα..τι μου κανετε?βικακι μου τελειο το σκηνικο που ετοιμασες..να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη κ να απολαυσεις καθε δευτερολεπτο που μεγαλωνει μια ψυχουλα μεσα σου..βασουλα μου να περασεις τελεια και να γυρισεις διπλη Very Happy ..ποπακι μου συγχαρητηρια για τον αντρουλη σου..τωρα θα ηρεμησεις κ θα δεις για ποτε θα ερθει το σπορακι (αν δ ειναι ηδη στον δρομο Wink )ποια ξεχασα?τεσπα..φιλακια σε οοοοοολες!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:κοριτσακια μου γλυκα καλησπερα..τι μου κανετε?βικακι μου τελειο το σκηνικο που ετοιμασες..να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη κ να απολαυσεις καθε δευτερολεπτο που μεγαλωνει μια ψυχουλα μεσα σου..βασουλα μου να περασεις τελεια και να γυρισεις διπλη Very Happy ..ποπακι μου συγχαρητηρια για τον αντρουλη σου..τωρα θα ηρεμησεις κ θα δεις για ποτε θα ερθει το σπορακι (αν δ ειναι ηδη στον δρομο Wink )ποια ξεχασα?τεσπα..φιλακια σε οοοοοολες!!!


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗΗΗΗΗΗ!!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;; Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
irene-_- έγραψε:


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗΗΗΗΗΗ!!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;; Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
δικρινω μια χαρα κ μ΄αρεσειιιιι!!!! ετσι εισαι απο δω κ περα!!καλα ειμαι ποπακι μου..εσυ?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
poppaki έγραψε:
irene-_- έγραψε:


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗΗΗΗΗΗ!!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;; Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
δικρινω μια χαρα κ μ΄αρεσειιιιι!!!! ετσι εισαι απο δω κ περα!!καλα ειμαι ποπακι μου..εσυ?


ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΡΟΣ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΜΑΣ. ΕΞΑΛΛΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ, ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΤΟΥ ΚΑΤΣΕΙΙΙΙΙΙ...(ΠΟΥ ΛΕΕΙ Κ Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ!)ΤΕΛΕΙΩΝΩ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΦΡΟΝΤ.ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ. ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΜΩΡΟ, ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΑΥΤΟ, ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΕΚΕΙΝΟ, ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΜΑΙ ΕΓΩ Κ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΕΚΕΙΝΟ. ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΕΛΙΚΑ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ....ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΨΕΜΑΤΑ, ΑΛΛΑ Η ΕΜΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ.....ΑΥΤΑ, ΠΟΛΥΛΟΓΗΣΑ ΠΑΛΙ Η ΑΜΠΕΛΟΦΙΛΟΣΟΦΟΣ!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
irene-_- έγραψε:
poppaki έγραψε:
irene-_- έγραψε:

δ


ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΡΟΣ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΜΑΣ. ΕΞΑΛΛΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ, ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΤΟΥ ΚΑΤΣΕΙΙΙΙΙΙ...(ΠΟΥ ΛΕΕΙ Κ Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ!)ΤΕΛΕΙΩΝΩ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΦΡΟΝΤ.ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ. ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΜΩΡΟ, ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΑΥΤΟ, ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΕΚΕΙΝΟ, ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΜΑΙ ΕΓΩ Κ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΕΚΕΙΝΟ. ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΕΛΙΚΑ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ....ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΨΕΜΑΤΑ, ΑΛΛΑ Η ΕΜΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ.....ΑΥΤΑ, ΠΟΛΥΛΟΓΗΣΑ ΠΑΛΙ Η ΑΜΠΕΛΟΦΙΛΟΣΟΦΟΣ!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
χαχαχα τι πλακα εχεις!!!σιγουρα εκεινα αποφασιζουν ποτε θα ερθουν κ εμεις απλα περιμενουμε...εμενα φευγει ο αντρουλης μου αυριο το βραδυ κ δεν ειμαι και στα καλυτερα μου..θα τον βλεπω βεβαια μια φορα την βδομαδα η καθε 15 μερες αλλα οπως κ να εχει ειναι ζορικα.μακαρι να με παρουν σε ενα προγραμμα που εκανα τα χαρτια να μου να απασχοληθω με κατι οσο θα λειπει..

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
poppaki έγραψε:
irene-_- έγραψε:
poppaki έγραψε:
irene-_- έγραψε:

δ


ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΡΟΣ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΜΑΣ. ΕΞΑΛΛΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ, ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΤΟΥ ΚΑΤΣΕΙΙΙΙΙΙ...(ΠΟΥ ΛΕΕΙ Κ Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ!)ΤΕΛΕΙΩΝΩ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΦΡΟΝΤ.ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ. ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΜΩΡΟ, ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΑΥΤΟ, ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΕΚΕΙΝΟ, ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΜΑΙ ΕΓΩ Κ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΕΚΕΙΝΟ. ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΕΛΙΚΑ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ....ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΨΕΜΑΤΑ, ΑΛΛΑ Η ΕΜΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ.....ΑΥΤΑ, ΠΟΛΥΛΟΓΗΣΑ ΠΑΛΙ Η ΑΜΠΕΛΟΦΙΛΟΣΟΦΟΣ!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
χαχαχα τι πλακα εχεις!!!σιγουρα εκεινα αποφασιζουν ποτε θα ερθουν κ εμεις απλα περιμενουμε...εμενα φευγει ο αντρουλης μου αυριο το βραδυ κ δεν ειμαι και στα καλυτερα μου..θα τον βλεπω βεβαια μια φορα την βδομαδα η καθε 15 μερες αλλα οπως κ να εχει ειναι ζορικα.μακαρι να με παρουν σε ενα προγραμμα που εκανα τα χαρτια να μου να απασχοληθω με κατι οσο θα λειπει..


ΑΑΑΑ ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ!!!ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΕΠΑΡΧΙΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΑΥΡΙΟ!
ΤΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΚΡΙΑ....ΟΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ, ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΖΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΜΠΙΡΙΜΠΑ Ή ΤΑΒΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ!!!ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.....ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΜΑΣ, BEAUTE Ή ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΦΙΛΕΣ. ΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΡΕΣΚΟΜΑΜΑΔΕΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΧΡΟΝΟ....ANYWAY, ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΕΧΩ ΕΞΟΠΛΙΣΤΕΙ ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΑ ΒΙΒΛΙΑ, ΘΑ ΜΟΡΦΩΘΩ!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
irene-_- έγραψε:
poppaki έγραψε:
irene-_- έγραψε:
poppaki έγραψε:
irene-_- έγραψε:

δ



ΑΑΑΑ ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ!!!ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΕΠΑΡΧΙΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΑΥΡΙΟ!
ΤΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΚΡΙΑ....ΟΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ, ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΖΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΜΠΙΡΙΜΠΑ Ή ΤΑΒΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ!!!ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.....ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΜΑΣ, BEAUTE Ή ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΦΙΛΕΣ. ΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΡΕΣΚΟΜΑΜΑΔΕΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΧΡΟΝΟ....ANYWAY, ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΕΧΩ ΕΞΟΠΛΙΣΤΕΙ ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΑ ΒΙΒΛΙΑ, ΘΑ ΜΟΡΦΩΘΩ!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
κ οι δικες μου το ιδιο αλλα πολυ συχνα τα "ξεφορτωνουν" σπιτι μου που ειναι η καλυτερη μου.. μπιριμπα,ε?αχ ποσο καιρο εχω να παιξω???

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
poppaki έγραψε:
irene-_- έγραψε:
poppaki έγραψε:
irene-_- έγραψε:
poppaki έγραψε:
irene-_- έγραψε:

δ



ΑΑΑΑ ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ!!!ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΕΠΑΡΧΙΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΑΥΡΙΟ!
ΤΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΚΡΙΑ....ΟΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ, ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΖΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΜΠΙΡΙΜΠΑ Ή ΤΑΒΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ!!!ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.....ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΜΑΣ, BEAUTE Ή ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΦΙΛΕΣ. ΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΡΕΣΚΟΜΑΜΑΔΕΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΧΡΟΝΟ....ANYWAY, ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΕΧΩ ΕΞΟΠΛΙΣΤΕΙ ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΑ ΒΙΒΛΙΑ, ΘΑ ΜΟΡΦΩΘΩ!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
κ οι δικες μου το ιδιο αλλα πολυ συχνα τα "ξεφορτωνουν" σπιτι μου που ειναι η καλυτερη μου.. μπιριμπα,ε?αχ ποσο καιρο εχω να παιξω???



ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Embarassed Embarassed Embarassed ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΙΠΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΛΕΞΗ Embarassed Embarassed ΠΑΝΤΩΣ, ΤΑΒΛΙ ΞΕΡΩ!!! Wink Wink Wink Wink ΟΧΙ ΟΤΙ ΝΙΚΑΩ....ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΤΗΝ MOTHER....ΟΛΟ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ!!!!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ MOTHER, ΕΧΩ ΚΙ' ΑΛΛΟ ΚΑΛΟ ΝΕΟ!!!ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΟ ΣΚ. ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΗ...ΤΙ ΚΑΛΑ!!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα δε πειραζει θα σου μαθω εγω!! ταβλι θα σ βαλω να παιξεις με τον αντρα..επαγγελματιας κλεφτης!!!πολυ ατιμος..αντε με το καλο να τους υποδεχτεις και να περασεις ομορφα!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΧΑΧΑ ΩΡΑΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!!ΣΑ ΝΑ ΚΛΕΒΕΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑ!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΧΑΧΑΧΑ ΩΡΑΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!!ΣΑ ΝΑ ΚΛΕΒΕΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑ!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
μαζι του μονο ταβλι δε παιζεις!!απλα προσπαθεις να καταλαβεις ποτε κ πως σε κλεβει!!!ποπακι μου ωρα να σ'αφησω γιατι τελειωσε το πλυτηριο κ εχω αλλο ενα να βαλω..καλο μεσημερι να εχεις..φιλακια πολλα.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 531909

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια μου!!!τι κανετε?ποππακη μου συγχαρητηρια για τον αντρουλη σου!!!ολα θα πανε καλα απο εδω κ περα κ θα ερθει το νινι!οσο για τα συμπτωματα οι ρωγες που πονανε ναι ειναι θετικο!αλλα που πονας στη τουαλετα εγω νομιζω ειναι ερεθισμενη η κυστη σου!να πας στο γιατρο!κ να ξερεις δεν υπαρχουν επαφες οπως πρεπει κ οπως δεν πρεπει.το μωρο ερχεται τσακ μπαμ οταν ειναι να ερθει.κ οσο πιο πολυ δεν το σκεφτεσαι τοσο καλυτερα.ειρηνη μου δυσκολη η αποσταση την ξερω πολυ καλα...αλλα τι να κανεις υπομονη!βασουλα μου φτανει η ημερα που θα πεταξετε για ρωμη!!σουπερ!!φιλακια κ στα αλλα κοριτσια!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
poppaki έγραψε:ΧΑΧΑΧΑ ΩΡΑΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!!ΣΑ ΝΑ ΚΛΕΒΕΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑ!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
μαζι του μονο ταβλι δε παιζεις!!απλα προσπαθεις να καταλαβεις ποτε κ πως σε κλεβει!!!ποπακι μου ωρα να σ'αφησω γιατι τελειωσε το πλυτηριο κ εχω αλλο ενα να βαλω..καλο μεσημερι να εχεις..φιλακια πολλα.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 531909


ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:γεια σας κοριτσια μου!!!τι κανετε?ποππακη μου συγχαρητηρια για τον αντρουλη σου!!!ολα θα πανε καλα απο εδω κ περα κ θα ερθει το νινι!οσο για τα συμπτωματα οι ρωγες που πονανε ναι ειναι θετικο!αλλα που πονας στη τουαλετα εγω νομιζω ειναι ερεθισμενη η κυστη σου!να πας στο γιατρο!κ να ξερεις δεν υπαρχουν επαφες οπως πρεπει κ οπως δεν πρεπει.το μωρο ερχεται τσακ μπαμ οταν ειναι να ερθει.κ οσο πιο πολυ δεν το σκεφτεσαι τοσο καλυτερα.ειρηνη μου δυσκολη η αποσταση την ξερω πολυ καλα...αλλα τι να κανεις υπομονη!βασουλα μου φτανει η ημερα που θα πεταξετε για ρωμη!!σουπερ!!φιλακια κ στα αλλα κοριτσια!


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΚΟ ΜΕ ΤΗ ΓΛΥΚΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!
ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΣΤΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΕΚΕΙ ΧΑΜΗΛΑ(ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ). ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.ΘΑ ΤΟ ΔΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.
ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΕ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ, ΝΑ ΦΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΜΕ Κ ΒΑΛΙΤΣΑ.
ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω παω να μαγειρεψω Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 564595 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 564595 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 564595 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 564595 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 564595 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 564595 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 564595 φιλακια ποππακη μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 417472

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!
4/6 ΠΕΡΙΜΕΝΩ....ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΜΟΝΟ 2 ΕΠΑΦΕΣ, ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ "ΟΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ"!ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΛΛΑ. ΑΠΛΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΟΒΗΣΕΙ ΛΙΓΑΚΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΧΑΜΗΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΥΣΤΗ ΜΟΥ Ή ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΜΟΥ. ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΙΧΑ ΕΝΑΝ ΚΟΛΙΚΟ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ. ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΣΑΚΙΣΕΙ Η ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΟΥΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΓΕΜΙΖΕΙ Η ΚΥΣΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΣΙΣΑ ΠΟΝΑΩ, ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΣΦΙΧΤΩ. ΠΡΩΤΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ....ANYWAY, ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!


Κατάλαβα οι τελευταίες μέρες δεν ήταν και από τις καλύτερες σου..Βασικά πολλά από όλα αυτά μήπως είναι και από το άγχος το ριμαδιασμένο?

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:κοριτσακια μου γλυκα καλησπερα..τι μου κανετε?βικακι μου τελειο το σκηνικο που ετοιμασες..να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη κ να απολαυσεις καθε δευτερολεπτο που μεγαλωνει μια ψυχουλα μεσα σου..βασουλα μου να περασεις τελεια και να γυρισεις διπλη Very Happy ..ποπακι μου συγχαρητηρια για τον αντρουλη σου..τωρα θα ηρεμησεις κ θα δεις για ποτε θα ερθει το σπορακι (αν δ ειναι ηδη στον δρομο Wink )ποια ξεχασα?τεσπα..φιλακια σε οοοοοολες!!!


Γεια σου Ειρηνούλα μου!!Τι κάνεις?πως πάνε τα κέφια μας?Μακάρι πουλάκι μου προσπαθώ να μην το σκέφτομαι και μπορώ να πω ότι κάτι καταφέρνω! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #116 - Σελίδα 17 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις