Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 34]

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Άντε βρε...εμάς μας βλέπω μαζί Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ...και το παρεάκι δεν χαλάει...στο χέρι μας είναι...Very Happy Very Happy Very Happy 

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια μου!!! ναι ναι ολα τελειααααααα...μολις πηγαμε το πιστευετε κοριτσια οτι το ζουζουνι σηκωσε το χερακι κ μας χαιρετουσε;;; για παρα πολυ ωρααααααα..τρελαθηκαμε με τον αντρουλη μου!!!!!!! ηταν τοσο τελειαααααααααααααα....τωρα υπομονη μεχρι τις 23 του μηνα που εχω την αυχενικη..αντε να περασουν οι μερες...ειναι κ πολλες.... σε 9 μερες εχω γενεθλια....Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
amazona stelloula tzenaki ας ειναι τυχερο το 13 να πιασετε τα σπορακια σας!!!!!!!!!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 990599 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 377361 

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy εγώ πάντως σου εύχομαι να περιμένεις μετά από 9 μήνες ξανα την περίοδο!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 
έχω πάθει φοβία ότι κάτι δεν πάει καλά και όταν γυρίσω πίσω θα ξαναπάω στον γιατρό...στεναχωρέθηκα χθές με την energy που δεν ανεβαίνει η χοριακή της....καρμπόν η δική μου 2η αποβολή...μακάρι να της πάνε όλα καλα΄...

δεν πέφτουμε όμως!σ.κ έρχεται!πρέπει να περάσουμε καλα΄!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 654316 

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
matinaki1990 έγραψε:amazona stelloula tzenaki ας ειναι τυχερο το 13 να πιασετε τα σπορακια σας!!!!!!!!!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 990599 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 377361 


ΜΑΚΑΡΙ!!!!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 875502 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 875502 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 875502 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 875502 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 875502 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 875502 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 875502 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 875502 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 893968 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 893968 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 893968 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 893968 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 893968 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 893968 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 893968 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 893968 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 893968 

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστούμε Ματινάκι μας...και εσύ με το καλό το νινάκι σου...όλα καλά θα πάνε και με την αυχενική...

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
matinaki1990 έγραψε:καλημερα κοριτσια μου!!! ναι ναι ολα τελειααααααα...μολις πηγαμε το πιστευετε κοριτσια οτι το ζουζουνι σηκωσε το χερακι κ μας χαιρετουσε;;; για παρα πολυ ωρααααααα..τρελαθηκαμε με τον αντρουλη μου!!!!!!! ηταν τοσο τελειαααααααααααααα....τωρα υπομονη μεχρι τις 23 του μηνα που εχω την αυχενικη..αντε να περασουν οι μερες...ειναι κ πολλες.... σε 9 μερες εχω γενεθλια....Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 


τι όμορφο συναίσθημα!μπράβο ματινάκι!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
amazona έγραψε:Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy εγώ πάντως σου εύχομαι να περιμένεις μετά από 9 μήνες ξανα την περίοδο!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 
έχω πάθει φοβία ότι κάτι δεν πάει καλά και όταν γυρίσω πίσω θα ξαναπάω στον γιατρό...στεναχωρέθηκα χθές με την energy που δεν ανεβαίνει η χοριακή της....καρμπόν η δική μου 2η αποβολή...μακάρι να της πάνε όλα καλα΄...

δεν πέφτουμε όμως!σ.κ έρχεται!πρέπει να περάσουμε καλα΄!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 654316 

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι...ευχομαι και σε σενα γρήγορα καλά νέα...
Να σου πω κάτι...δεν πιστεύω ότι έχεις κάτι νομίζω ότι απλά το σκέφτεσαι too much (όπως όλες άλλωστε)....
Πάντως η αλήθεια είναι ότι την τελευταία εβδομαδα πολλές περιπτώσεις αποβολλών/παλίνδρομων...τι να πω...και εμένα μου θύμισε τη δικιά μου παλίνδρομη και δεν σου κρύβω ότι χθες που τα διάβαζα έπεσα αρκετά...

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δίκιο έχεις...αν μπορούσα να βγάλω το μυαλό από την πρίζα....το έκαψα το μηχάνημα τελείως...Laughing Laughing Laughing Laughing 
αν ξεφεύγαμε έστω 2 μέρες με τον σύζυγο θα μας ανανέωνε πολύ!...ή αν με παίρναν επιτέλους στη δουλειά...(ανέκδοτο!)....
λοιπόν όλα θα πάνε καλά!αν δεν το πιστέψουμε δεν θα γίνει!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 893968 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 893968 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 893968 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 893968 

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ματινακι μου να εισαι καλα!!! Ειδες που ολα πανε μια χαρα;;; Το τριημερο στα Γιαννενα μετατεθηκε την αλλη εβδομαδα και ετοιμαζομαστε να φυγουμε σε λιγο για μπανακι στην Λεπτοκαρυα. Κοριτσια, εχετε facebook;;

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tzeni84 έγραψε:Ματινακι μου να εισαι καλα!!! Ειδες που ολα πανε μια χαρα;;; Το τριημερο στα Γιαννενα μετατεθηκε την αλλη εβδομαδα και ετοιμαζομαστε να φυγουμε σε λιγο για μπανακι στην Λεπτοκαρυα. Κοριτσια, εχετε facebook;;


λεπτοκαρυα σουπερ!!!!!! πλακα λιτοχωρου να πατε αν μπορειτε εχει ενα τελειο brach bar..baraki mylos λεγεται!!! εγω εχω τζενακι αλλα δε μπορεις να με βρεις γτ το εχω κλειδωμενο για αγνωστους....αν θελεις στειλε μου το ονομα σου κ σε κανω!!!καλα να περασετε!!!!!

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
που εστε βρε κοριτσια ολες;; stelloula
amazona tzenaki..χαθηκατε.... εγω βρηκα μια συντα;γη στο ιντερνετ για κριτσινια κ την εκανα...ψηνονται τωρα..για αποτυχια το κοβω αλλα τεσπα..θα φαγωθουν....
tzenaki σε ρουφηξε η θαλασσα της λεπτοκαρυας κοριτσακι;;

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελα Ματινακι μου. Δεν με ρουφηξε αλλα με εκαψε!!! Γενικα ειμαι ανοιχτοχρωμη και αποφευγω τπν ηλιο αλλα προφανως ετσι οπως ημουν στην ξαπλωστρα δεν καταλαβα οτι την πλατη μου την χτυπαει ο ηλιος και... καταλαβαινεις!!!! Περασαμε ομως τελεια!!! Και το αλλο Σ/Κ βουνο! Από όλα τα καλά!

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γειά σας κι απο μένα!τζενη προσοχή στον ήλιο!τώρα...γιαουρτάκια!Wink ματινάκι θέλει κριτσινάκια το νινάκι;Smile στελλουλαααααα;;;που χαθηκες;
εγώ τα ίδια... αφού τελείωσε η περίοδος μετά από 7 μέρες!!! έβγαλα ... ένα σπυράκι τεράστιο!τα έχει παίξει ο οργανισμός μου!
άντε ένας μήνας ακόμη να γυρίσουμε σπίτι μας...

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
amazona έγραψε:γειά σας κι απο μένα!τζενη προσοχή στον ήλιο!τώρα...γιαουρτάκια!Wink ματινάκι θέλει κριτσινάκια το νινάκι;Smile στελλουλαααααα;;;που χαθηκες;
εγώ τα ίδια... αφού τελείωσε η περίοδος μετά από 7 μέρες!!! έβγαλα ... ένα σπυράκι τεράστιο!τα έχει παίξει ο οργανισμός μου!
άντε ένας μήνας ακόμη να γυρίσουμε σπίτι μας...


τελικα εγιναν πεντανοστημα..πφφφφ..πρεπει να κανω διαιτα επιγοντως..πηρα 3 κιλα σε 5 εβδομαδες...παναγια μου!!!!!!

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια...
τι κάνετε?
Εγώ λέω καλά...
δεν σας έγραψα για κάποιες μέρες γιατί δεν ήμουνα (και δεν είμαι) και πολύ καλά ψυχολογικά και δεν ήθελα να σας ρίξω...τα πράγματα στη δουλειά φαίνονται πολύ άσχημα και δεν βλέπω και φως και με το θέμα του παιδιού... δεν έχω όρεξη για τπτ, το πρωί με το ζόρι σηκώνομαι από το κρεβάτι...Τέλος πάντων...δεν θέλω και να σας φορτώνομαι...
Τζενάκι χαίρομαι που περασες καλά στη θάλασσα..να προσέχεις όμως με τα εγκάυματα, γιατί είναι πολύ επικίνδυνα..
Ματινάκι, να μας δώσεις τη συνταγή για τα κριτσίνια...και για τα κιλά μην αγχώνεσαι, ότι πει ο γιατρός...
Amazona, τώρα βγάζεις σπυρί και στην αρχή του κύκλου??? Very Happy Very Happy Very Happy 
Λοιπόν αφού σου έμεινε 1 μήνας ακόμα στην εξοχή, βάλτον κάτω τον καλό σου και δώστου να καταλάβει...δεν χρειάζονται περιπτύξεις και τέτοια...τα απολύτως απαράιτητα...Laughing Laughing Laughing Laughing 

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κι από μένα!τι κάνετε κορίτσια;
ματινακι μην αγχώνεσαι με τα κιλά!αλλά κάνε και λίγο κράτει μετά τον 6ο θα πάρεις τα πιο πολλά!
στελλούλα δεν μας φορτώνεσαι καθόλου!γιαυτό είμαστε εδώ,για να στηρίζουμε η μια την άλλη!πες τα να νιώσεις καλύτερα....
για τη δουλειά καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο αν τη χάσεις...αλλά κάτι άλλο θα βρεθεί!να είμαστε μόνο καλά....και δεν είναι τυπικό αυτό που λέω.για το άλλο θέμα σε νιώθω απόλυτα,μετά από κάποιον καιρό κουράζεσαι πολύ ψυχικά και απογοητευεσαι.εμείς όμως δεν θα το βάλουμε κάτω!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 587529 
αν χρειαστεί θα το ψάξουμε και παρακάτω,αν και εσύ εφόσον δεν έχεις κανένα πρόβλημα είναι μόνοι θέμα χρόνου!
Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 654316 

λοιπόν Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 417472 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 417472 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 417472 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 417472 
συμπαράστασης και όλα θα πάνε καλά!

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε ευχαριστώ κοριτσάκι...να είσαι καλά και ανταποδίδω Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 417472 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 417472 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 417472 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 417472 

Το ξέρω μωρέ ότι κακώς με παίρνει από κάτω...αλλά ώρες ώρες με πιάνει λίγο το παράπονο..γενικώς πιστεύω ότι ειμαι αισιόδοξος άνθρωπος με θετική σκέψη...είμαι και λίγο αρρωστούλα και για αυτό γκρινιάζω λίγο παραπάνω...δεν μπορω να κρατήσω τα μάτια μου ανοικτά, έχω διαρκώς μια φούντωση σαν να έχω πυρετό και όλο θέλω να βάλω τα κλάματα...ωραια έτσι??? Είμαι ότι καλύτερο για παρέα...pale pale pale 

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stelloula έγραψε:Καλημέρα κορίτσια...
τι κάνετε?
Εγώ λέω καλά...
δεν σας έγραψα για κάποιες μέρες γιατί δεν ήμουνα (και δεν είμαι) και πολύ καλά ψυχολογικά και δεν ήθελα να σας ρίξω...τα πράγματα στη δουλειά φαίνονται πολύ άσχημα και δεν βλέπω και φως και με το θέμα του παιδιού... δεν έχω όρεξη για τπτ, το πρωί με το ζόρι σηκώνομαι από το κρεβάτι...Τέλος πάντων...δεν θέλω και να σας φορτώνομαι...
Τζενάκι χαίρομαι που περασες καλά στη θάλασσα..να προσέχεις όμως με τα εγκάυματα, γιατί είναι πολύ επικίνδυνα..
Ματινάκι, να μας δώσεις τη συνταγή για τα κριτσίνια...και για τα κιλά μην αγχώνεσαι, ότι πει ο γιατρός...
Amazona, τώρα βγάζεις σπυρί και στην αρχή του κύκλου??? Very Happy Very Happy Very Happy 
Λοιπόν αφού σου έμεινε 1 μήνας ακόμα στην εξοχή, βάλτον κάτω τον καλό σου και δώστου να καταλάβει...δεν χρειάζονται περιπτύξεις και τέτοια...τα απολύτως απαράιτητα...Laughing Laughing Laughing Laughing 



stelloula μου εχω ακουσειω περιπτωσεις οτι η γυναικα λογω αγχους με την δουλεια δυσκολευεται να συλλαβει..το εχεις σκεφτει καθολου;;; βεβαια η κριση μας κανει να ειμαστε μες στο αγχος αλλα σκεψου το κ αυτο....τα καλυτερα ευχομαι Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πως δεν τα έχω σκεφτεί ρε Ματινάκι, αλλά αφού ξέρεις ότι δεν υπάρχει μαγικό κουμπάκι on/off... Εκεί που λεώ "βρε δεν πάνε στα κομματια, εμείς να είμαστε καλά" εκεί με πιάνει το στρες και με ρίχνει...
Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι...περιμένουμε τη συνταγή για τα κριτσίνια...μην εισαι μονοφαγουLaughing Laughing Laughing Laughing 

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια sos!! Ειχαμε επαφη με τον αντρουλη μου Σαββατο βραδυ και ολα καλα και... καθαρα!! Σημερα κι ενω ξεκινησαμε για... αγαπουλες, ειδα πολυ πολυ μικρα ασπρακια στο ευαισθητο σημειο του. Λιγα αλλα υπαρκτα και ορατα. Ειπε οτι του βγηκαν μετα την θαλασσα και δεν εχει καμια ενοχληση. Επιμενω να βαλει travocort και δεν με ακουει!! Ανησυχησα γιατι εχω και ιστορικο μυκητηασεων... Και απαγοητευτηκα γιατι αν μπλεξουμε με τετοια παει και αυτο το μηνα η προσπαθεια. Και ειμαι και στην 14η μερα...

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tzeni84 έγραψε:Κοριτσια sos!! Ειχαμε επαφη με τον αντρουλη μου Σαββατο βραδυ και ολα καλα και... καθαρα!! Σημερα κι ενω ξεκινησαμε για... αγαπουλες, ειδα πολυ πολυ μικρα ασπρακια στο ευαισθητο σημειο του. Λιγα αλλα υπαρκτα και ορατα. Ειπε οτι του βγηκαν μετα την θαλασσα και δεν εχει καμια ενοχληση. Επιμενω να βαλει travocort και δεν με ακουει!! Ανησυχησα γιατι εχω και ιστορικο μυκητηασεων... Και απαγοητευτηκα γιατι αν μπλεξουμε με τετοια παει και αυτο το μηνα η προσπαθεια. Και ειμαι και στην 14η μερα...



τζενακι μακαρι να πιασετε το ζουζουνακιιιιιι Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 .....δε ξερω γι αυτα τα ασπρακια που λες..αν κανει μπανιο δε θα του φυγουν;;; μηπως ειναι τα δεε ξερω πως λεγονται που βγαινουν λιγο πριν τελειωσει;; υγρα καταλαβες;;

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κριτσινια
συκευασια που εχει 2 φυλα σφολιατας...απλωνουμε το ενα φυλο στη λαδοκολα που εχουμε βαλει στο ταψι..το ανοιγουμε ακομη λιγο με τον πλαστη για να γινει λιγο πιο λεπτη..με πινελο βρεχουμε το φυλο με αυγο...βαζουμε μετα σε ολο το φυλο κασερι η κεφαλοτυρι οτι θελετε....μετα διπλωνουμε το φυλο ακριβως στην μεση...και το ξανα πιεζουμε λιγο με τον πλαστη..προσθετουμε απο πανω παλι λιγο αυγο με το πινελο και σουσαμι...

δικη μου εμπνευση...βαζουμε λιγη ωρα το ταψι στο ψυγειο γτ μεχρι να το ετοιμασουμε εχει μαλακωσει το φυλο κ δυσκολα θα το κοψουμε σε λωριδες λεπτες... στους 180ο για κανενα 20λεπτο...θα το καταλαβετε

ntinoula pana


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalhspera...ekana test kai vghke arnhtiko meta apo mia wra p hrthe o antras sto spiti to koitaxe kai eide axnh grammoula thetiko...na xarw;;;

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
matinaki1990 έγραψε:
Tzeni84 έγραψε:Κοριτσια sos!! Ειχαμε επαφη με τον αντρουλη μου Σαββατο βραδυ και ολα καλα και... καθαρα!! Σημερα κι ενω ξεκινησαμε για... αγαπουλες, ειδα πολυ πολυ μικρα ασπρακια στο ευαισθητο σημειο του. Λιγα αλλα υπαρκτα και ορατα. Ειπε οτι του βγηκαν μετα την θαλασσα και δεν εχει καμια ενοχληση. Επιμενω να βαλει travocort και δεν με ακουει!! Ανησυχησα γιατι εχω και ιστορικο μυκητηασεων... Και απαγοητευτηκα γιατι αν μπλεξουμε με τετοια παει και αυτο το μηνα η προσπαθεια. Και ειμαι και στην 14η μερα...



τζενακι μακαρι να πιασετε το ζουζουνακιιιιιι Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 16 215994 .....δε ξερω γι αυτα τα ασπρακια που λες..αν κανει μπανιο δε θα του φυγουν;;; μηπως ειναι τα δεε ξερω πως λεγονται που βγαινουν λιγο πριν τελειωσει;; υγρα καταλαβες;;
Φοβηθηκα μην ειναι καμια μυκητιαση. Αλλα καμια ενοχληση. Ουτε εγω εχω κατι. Ουτως η αλλως αρχες Αυγουστου εχω το καθιερωμενο τεστ Πα οποτε εκει θα φανει αν εχω καμια κολπιτιδα. Ματινακι μου εσυ ολα καλα;;; Πως παει το μπουμπουκακι σου;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις