Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
76 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 76 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
darsel έγραψε:
ειναι η εποχη τους ρε! πως τα λετε εσεις? εμεις τα λεμε "μαγιοφυλλα"!

ΑΜΠΕΛΟΦΥΛΛΑ ΕΜΕΙΣ..ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ''ΜΑΓΙΟΦΥΛΛΑ''ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
darsel έγραψε:
poppaki έγραψε:ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ;;;!!!

οχι εστιατοριο! "Μαγερειό"! ετσι δεν το ελεγαν παλια????
-μια γιγαντες στο εξι
- εφτασεεεεεεεεεεεεεε

κι εμεις Ποπανς δεν εχουμε τετοιο στον Πειραια!

ΚΑΛΕ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ?????

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ Ε?ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΝΕΣΟΥΛΑ.ΑΓΑΠΗΜΕΝΗΗΗΗΗ.

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:
poppaki έγραψε:ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ;;;!!!

οχι εστιατοριο! "Μαγερειό"! ετσι δεν το ελεγαν παλια????
-μια γιγαντες στο εξι
- εφτασεεεεεεεεεεεεεε

κι εμεις Ποπανς δεν εχουμε τετοιο στον Πειραια!


ΚΟΠΕΛΙΑ ΣΕ ΠΙΑΝΩ ΑΔΙΑΒΑΣΤΗ!!
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΟΥΜΕ. ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟ. ΤΕΡΜΑ ΑΤΤΑΛΕΙΑΣ!!!ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑ ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ ΕΚΕΙ. ΑΠ' ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΤΣΑ ΓΑΙ ΤΟΥΣ ΞΕΝΥΧΤΗΔΕΣ!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λετε ρε κοριτσια να ειναι νωρις;;;;;δεν ξερω τι να πω;;;;;στεναχωρηθηκα παρα πολυ....αφου λεω του αντρα μου να δω αιμα να παω για αποξεση να τελειωνω...αλεξανδρα μου μην συγχυζεσαι στην κατασταση σου δεν κανει....

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:λετε ρε κοριτσια να ειναι νωρις;;;;;δεν ξερω τι να πω;;;;;στεναχωρηθηκα παρα πολυ....αφου λεω του αντρα μου να δω αιμα να παω για αποξεση να τελειωνω...αλεξανδρα μου μην συγχυζεσαι στην κατασταση σου δεν κανει....

επιτελους!!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
viki1988 έγραψε:λετε ρε κοριτσια να ειναι νωρις;;;;;δεν ξερω τι να πω;;;;;στεναχωρηθηκα παρα πολυ....αφου λεω του αντρα μου να δω αιμα να παω για αποξεση να τελειωνω...αλεξανδρα μου μην συγχυζεσαι στην κατασταση σου δεν κανει....

επιτελους!!!
τι να κανω γλυκια μου....ειπα ειμαι δυνατος χαρακτηρας...θα κλαψω θα ξεσπασω αλλα μετα παιρνω τα πανω μου...οτι ειναι να γινει θα γινει....

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Koritsia mou sugnwmh gia ta greeklish alla eimai mesw kinhtou.exei o antras mou Ton upologisth.viky mou egw auto to pragma prwth fora to akouw eilikrina!!!!ma giati se anhsuxhse o giatros???thn paleuei katholou?sorry kiolas alla einai apoluta fusiologiko na deis mono sako se auth th fash.loipon egw sth thesh sou tha phgaina k se allon

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
Lillybell έγραψε:
viki1988 έγραψε:λετε ρε κοριτσια να ειναι νωρις;;;;;δεν ξερω τι να πω;;;;;στεναχωρηθηκα παρα πολυ....αφου λεω του αντρα μου να δω αιμα να παω για αποξεση να τελειωνω...αλεξανδρα μου μην συγχυζεσαι στην κατασταση σου δεν κανει....

επιτελους!!!
τι να κανω γλυκια μου....ειπα ειμαι δυνατος χαρακτηρας...θα κλαψω θα ξεσπασω αλλα μετα παιρνω τα πανω μου...οτι ειναι να γινει θα γινει....

Ναι αλλα εδω προτρεχεις και προδικαζεις τα πραγματα και στενοχωριεσαι αδικα...να ησουν 8 εβδομαδων και να μη βλεπατε εμβρυο, ε να πω ενταξει...εχει δικιο..αλλα στην 5η ημερολογιακη εβδομαδα (προσεξε το αυτο, αλλο ημερολογιακα, αλλο ποτε εγινε τελικα η συλληψη και η εμφυτευση) και ενω ειδατε σακο να χαλιεσαι ετσι αδικα..ε δεν το μπορω!γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Αντε Βικακι μου, παρε τα πανω σου..το μωρακι ειναι εκει μεσα και δημιουργειται...δωστου ομορφα συναισθηματα..

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Koritsia mou ithela epishs na sas euxaristisw mesa apo thn kardia mou gia thn agaph pou mou dinete eiste uperoxes apla!!!!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:Koritsia mou ithela epishs na sas euxaristisw mesa apo thn kardia mou gia thn agaph pou mou dinete eiste uperoxes apla!!!!!!

Αχ εσυ γλυκουλα εγκυουλα!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 315810

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ ΤΑ ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Alexandra23 έγραψε:Koritsia mou ithela epishs na sas euxaristisw mesa apo thn kardia mou gia thn agaph pou mou dinete eiste uperoxes apla!!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ,ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 379767

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ ΤΑ ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ ΤΑ ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ποππακι??????? Να το προσεξεις αυτο μετα ντολμαδακια.....Σε μεταμορφωνουν σε Δημητριο ακουω;;;;;;;;

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.Η ΕΝΕΣΗ ΛΕΕΙ ΥΠΟΔΟΡΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΣΩΣΤΑ?ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΟΛΗ ΤΗ ΒΕΛΟΝΙΤΣΑ ΜΕΣΑ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ Ε!ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalh oreksh poppakh mou!!!gia poion dhmhtrio les??xaxaxa

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Den exw idea xrusovalantw mou :-(

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
viki1988 έγραψε:λετε ρε κοριτσια να ειναι νωρις;;;;;δεν ξερω τι να πω;;;;;στεναχωρηθηκα παρα πολυ....αφου λεω του αντρα μου να δω αιμα να παω για αποξεση να τελειωνω...αλεξανδρα μου μην συγχυζεσαι στην κατασταση σου δεν κανει....

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΤΟ ΝΙΝΙ!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 315810

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.Η ΕΝΕΣΗ ΛΕΕΙ ΥΠΟΔΟΡΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΣΩΣΤΑ?ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΟΛΗ ΤΗ ΒΕΛΟΝΙΤΣΑ ΜΕΣΑ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ Ε!ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!

Σε ολες τις ενεσεις βαζουμε ολη τη βελονιτσα μεσα... Επειδη η συγκεκριμενη βελονιτσα ειναι πολυ μικρη παει μονο στον υποδοριο ιστο και δεν παει στον μυ.. Wink

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Alexandra23 έγραψε:Den exw idea xrusovalantw mou :-(

ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΔΕΙΞΟΥΝ ΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ.ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΛΕΞΑΚΙ ΜΟΥ!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:

Σε ολες τις ενεσεις βαζουμε ολη τη βελονιτσα μεσα... Επειδη η συγκεκριμενη βελονιτσα ειναι πολυ μικρη παει μονο στον υποδοριο ιστο και δεν παει στον μυ.. Wink

ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΟΥ ΕΣΥ!!!!ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΞΗΓΗΣΗ!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
Lillybell έγραψε:

Σε ολες τις ενεσεις βαζουμε ολη τη βελονιτσα μεσα... Επειδη η συγκεκριμενη βελονιτσα ειναι πολυ μικρη παει μονο στον υποδοριο ιστο και δεν παει στον μυ.. Wink

ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΟΥ ΕΣΥ!!!!ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΞΗΓΗΣΗ!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!

χαχαχαχαχα Κι εγω ζουζουνα μου.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 35468

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΒΙΚΥ ΑΠΛΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΣΤΟ ΣΤΕΛΝΩ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΝΕΙΣ ΤΗ ΠΙΣΤΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ.ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ I love you I love you


ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ...

Καλησπέρα,
είμαι 8 εβδομάδων και κοντεύω να τρελαθώ! Φαίνεται μόνο ο σάκος, ίσως κάποια αρχικά κύτταρα αλλά καθόλου έμβρυο. Ο γιατρός μου είπε ότι μπορεί να πρόκειται για καθυστερημένη σύλληψη ή παλίνδρομη. Η εξέταση β΄ χοριακής χθες ήταν περίπου 23000. Πρέπει να ηρεμήσω γιατί η χοριακή αυξάνεται ή μήπως δεν είναι πάντα δείγμα εξέλιξης εγκυμοσύνης?
Υπάρχει κάποια μανούλα με παρόμοια εμπειρία?


ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ....

Χθες, στις 8:30 το πρωί ήταν το ραντεβού για την απόξεση. Ήρθε ο γιατρός μου ντυμένος στα πράσινα, έτοιμος για χειρουργίο. Κάνουμε το τελευταίο υπέρηχο και κάποιος είχε αντίθετη άποψη για την εξέλιξη της ιστορίας!
Δεν θυμάμαι πολλά, μάλλον σκόρπιες εικόνες... Εγώ να φωνάζω: "τι είναι αυτό???", οι δύο γιατροί να ψελίζουν: "μήπως είναι αντικατοπτρισμός?", "υπάρχει ζωή!", τον άντρα μου να με ντύνει, να γυρίζουν τα πάντα, εγώ ημιλυπόθυμη, σε ένα γραφείο τον γιατρό μου να μιλάει για θαύματα, να με κρατάει και να μου λέει "ο θεός σου έκανε ένα δώρο", τη μητέρα μου να κλαίει και να γελάει ταυτόχρονα, μία εκκλησία και ένα κερί...
Τρεις μέρες πενθούσα, τρεις μέρες έκλαιγα για ένα αγγελάκι, τρεις μέρες είχα πείσει τον εαυτό μου ότι δεν είμαι έγκυος, δεν ακουμπούσα την κοιλιά μου...
Και τώρα ... δέχτηκα ότι και η επιστήμη κάνει λάθη, έτσι είπε ο γιατρός.
Δεν ξέρω πως θα πάει, αλλά αυτή τη στιγμή έχω ένα πλασματάκι 5 χιλιοστών με καρδούλα που πάλεται. Την επόμενη εβδομάδα, όλοι θεωρούν ότι θα την ακούσουμε να χτυπάει.
Επειδή θεωρώ ότι αυτό που συναίβει είναι σπάνιο, καταγράφω την περίπτωσή μου για την επόμενη μανούλα που θα καρδιοχτυπά.
Είμαι 9 εβδομάδων με χοριακή που έπεσε 1000 μονάδες στις δύο τελευταίες μετρήσεις και έχω ένα έμβρυο 6 εβδομάδων με καρδιακή λειτουργία!
Κανείς δεν ξέρει τι έγινε, δεν εξηγείται λογικά. Το μόνο που ελπίζω είναι να πάνε όλα καλά.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ για τη θετική ενέργεια που μου στείλατε όλες σας αυτές τις δύσκολες μέρες. Είμαι σίγουρη ότι το εμβρυάκι μου επηρρεάστηκε από αυτή.
Εύχομαι σύντομα να τα λέμε σε ευχάριστα θέματα!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
χαχαχαχαχα Κι εγω ζουζουνα μου.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 35468

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 14 883208

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις