Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
darsel έγραψε:τι κανουν τα κοριτσακια μου?

ησυχια ταξη και ασφαλεια βλεπω, ευτυχως. Αντε vikaki να δουμε την Τριτη αν και ολα καλα θα πανε!!!

ηρθε η ωρα να ζητησω την δικη σας συμπαρασταση.....αυριο παω για σαλπιγγογραφια και καθομαι σε αναμμενα καρβουνα........ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 28 606100 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 28 606100
ειμαι λιγο περιεργα αλλα νιωθω και λιγο ανακουφιση που τουλαχιστον αυριο θα ξερω αν κατι δεν παει καλα!!!!!

Κοριτσάκι μου σου εύχομαι ολοψυχα να είναι όλα τέλεια και οι δρόμοι ανοιχτοί για το σποράκι Wink Wink Wink !!!Θα περιμένουμε τα νέα σου και τον άλλο μήνα μάλλον θα χρειαστώ τα φώτα σου γιατί μπορεί να κάνω κι εγώ!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου!!
Εφάκι καλώς ήρθες και με το καλό εγκυούλα!
Ποπάκι μου ηρθε η καταραμμένη Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !Ψυχραιμία και βουρ για τους νεους στόχους που σιγουρα θα σε ανανεωσουν κοριτσάκι μου!!!!
Βασούλα μου με το ωραίο λουλουδατο μπαλκονακι σου!!!!!!Τι κάνεις;;;Αυτό που λέτε με τον κυκλο και εγώ κορίτσια από τότε που αρχίσαμε ελυθερες επαφες ο κυκλος μου εγινε πολυ μικρός 25-26 μέρες!!Κι εμένα παλιά ήταν 28-29!Τι να πεις!Καλύτερα να έρχεται γρήγορα η σιχαμένη να μην χάνουμε χρόνο!!!


Γεια σου γλυκό μου Σοφάκι!Τι κάνεις στην δουλειά είσαι?Να σου πω δίκιο έχεις καλύτερα ναι να ξεμπερδεύουμε νωρίς!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα βασουλα μου γλυκια!!καλα ειμαι εσυ?σοφακι μου τι κανεις? I love you

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:καλημερα βασουλα μου γλυκια!!καλα ειμαι εσυ?σοφακι μου τι κανεις? I love you


Καλά έβαλα σκούπα αλλά ανέβασα θερμοκρασία και είπα να κάτσω να δω τα νέα σας!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα εκανες βασουλα μου!εχετε ζεστη σημερα?

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:καλα εκανες βασουλα μου!εχετε ζεστη σημερα?


Έτσι και έτσι ακόμη δεν έπιασε πολύ τι καλοκαίρι θα είναι αυτό θα φανεί!Να φανταστείς ότι έχω ψιλοκρυώσει κιόλας!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχει χαζεψει ο καιρος παντου!θα κανει ζεστη στην ελλαδα ειναι μεχρι να παρει μπρος κ μετα θα εχει καυσωνα...εδω αυτες τις μερες καλα μας το παει εχει ζεστουλα αν κ εγω δεν την θελω τη ζεστη στην κατασταση μου με πειραζει πολυ!

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια μου σας ευχαριστώ και ανταποδίδω τις γλυκιές ευχές σας !! Μακάρι όλες σύντομα να έχουμε ένα μπεμπάκι στην κοιλίτσα μας και τα κοριτσάκια που περιμένουν τα μωράκια τους με το καλό να τα υποδεχτούν !!!
Αλεξάνδρα μου τι υπέροχη φώτο είναι αυτή ??? Και με τα ροζουλιά ρουχαλάκια από δίπλα !!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΜΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΗΓΑΝΙΣΜΑ.ΒΟΜΒΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ!!!ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ΣΟΦΑΚΙ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ!!!
ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;;;

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:εχει χαζεψει ο καιρος παντου!θα κανει ζεστη στην ελλαδα ειναι μεχρι να παρει μπρος κ μετα θα εχει καυσωνα...εδω αυτες τις μερες καλα μας το παει εχει ζεστουλα αν κ εγω δεν την θελω τη ζεστη στην κατασταση μου με πειραζει πολυ!


Φαντάζομαι πόσο!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε ευχαριστω πολυ εφακι μου Very Happy ποππακη το τηγανισμα ειναι κ για μενα βασανιστηριο κ για την κουζινα μου επισης!!! Very Happy τι καλο τηγανιζεις?εγω μαγειρευω κριθαρακι με κρεας!

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά είμαι κοριτσάκια μου!Εδώ στη δουλειά και σας γράφω σιγά σιγά μη με πάρει χαμπαρι ο μπόγιας!!!!!!!!!!
Έχω να σας πω ότι ξεκινησαμε εξετασεις!Εγώ έκανα ορμονολογικες και ανακαλυψαμε ότι εχω υποκλινικο υποθυροειδισμο Shocked Shocked Shocked !!Είμαι δηλαδη μεσα στις φυσιολογικες τιμες αλλα στα προθυρα για κανονικο υποθυροειδισμό. Πηγα και σε ενδοκρινολογο και ενταξει δεν ειναι τιποτα μου ειπε, να παιρνω ενα χαπακι και επισης μου ειπανε και ο γυναικολογος και ο ενδοκρινολογος οτι σιγουρα αυτό εμποδιζει και δυσκολευει σε ενα βαθμό τη συλληψη, αν δεν το ρυθμισω!Οπότε παιρνουμε τα χαπακια μας κι ελπίζουμε να είναι μονο αυτο το προβλημα!!Σε λιγες μέρες θα πάει και ο αντρας μου για εξετασεις και συνεχιζουμε!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:σε ευχαριστω πολυ εφακι μου Very Happy ποππακη το τηγανισμα ειναι κ για μενα βασανιστηριο κ για την κουζινα μου επισης!!! Very Happy τι καλο τηγανιζεις?εγω μαγειρευω κριθαρακι με κρεας!


ΕΚΑΝΑ ΓΛΩΣΣΕΣ ΜΕ ΒΛΗΤΑ!
ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΙΘΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ. ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ!ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Καλά είμαι κοριτσάκια μου!Εδώ στη δουλειά και σας γράφω σιγά σιγά μη με πάρει χαμπαρι ο μπόγιας!!!!!!!!!!
Έχω να σας πω ότι ξεκινησαμε εξετασεις!Εγώ έκανα ορμονολογικες και ανακαλυψαμε ότι εχω υποκλινικο υποθυροειδισμο Shocked Shocked Shocked !!Είμαι δηλαδη μεσα στις φυσιολογικες τιμες αλλα στα προθυρα για κανονικο υποθυροειδισμό. Πηγα και σε ενδοκρινολογο και ενταξει δεν ειναι τιποτα μου ειπε, να παιρνω ενα χαπακι και επισης μου ειπανε και ο γυναικολογος και ο ενδοκρινολογος οτι σιγουρα αυτό εμποδιζει και δυσκολευει σε ενα βαθμό τη συλληψη, αν δεν το ρυθμισω!Οπότε παιρνουμε τα χαπακια μας κι ελπίζουμε να είναι μονο αυτο το προβλημα!!Σε λιγες μέρες θα πάει και ο αντρας μου για εξετασεις και συνεχιζουμε!!


ΛΥΝΟΝΤΑΙ ΕΝΑ ΕΝΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ. ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ...ΚΑΙ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ!! Twisted Evil Twisted Evil ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΣΙΚΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ! Very Happy Very Happy Very Happy

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σοφακι μου πολυ καλα εκανες που εκανες αυτες τις εξετασεις!θα ρυθμισεις καποια πραγματακια κ το νινι θα ερθει!!!ολα θα πανε καλα!!!να γιατι πρεπει να κανουμε κατα καιρους καποιες εξετασεις προληπτικα.ποπακη μου ειναι βασανο συνεχεια αυτο το ΤΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΑΥΡΙΟ....οποτε χαιρομαι που σου εδωσα ιδεα Very Happy

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Καλά είμαι κοριτσάκια μου!Εδώ στη δουλειά και σας γράφω σιγά σιγά μη με πάρει χαμπαρι ο μπόγιας!!!!!!!!!!
Έχω να σας πω ότι ξεκινησαμε εξετασεις!Εγώ έκανα ορμονολογικες και ανακαλυψαμε ότι εχω υποκλινικο υποθυροειδισμο Shocked Shocked Shocked !!Είμαι δηλαδη μεσα στις φυσιολογικες τιμες αλλα στα προθυρα για κανονικο υποθυροειδισμό. Πηγα και σε ενδοκρινολογο και ενταξει δεν ειναι τιποτα μου ειπε, να παιρνω ενα χαπακι και επισης μου ειπανε και ο γυναικολογος και ο ενδοκρινολογος οτι σιγουρα αυτό εμποδιζει και δυσκολευει σε ενα βαθμό τη συλληψη, αν δεν το ρυθμισω!Οπότε παιρνουμε τα χαπακια μας κι ελπίζουμε να είναι μονο αυτο το προβλημα!!Σε λιγες μέρες θα πάει και ο αντρας μου για εξετασεις και συνεχιζουμε!!


Εύχομαι να ρυθμιστούν όλα με το χαπάκι και πιστεύω ότι σε λίγο καιρό δεν θα υπάρχει κάνενα πρόβλημα για να έρθει η ευλογημένη ώρα!!

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσακια μου!!Μακάρι να μην έχουμε κάποιο άλλο πρόβλημα και να ειναι μονο αυτο που διορθωνεται γρήγορα και ευκολα!!
Το αγχος Ποπακι μου μενει, ειναι η αληθεια!Αλλα τουλαχιστον οταν κανεις εξετασεις φευγει το αγχος της αγνοιας και σου...μένει όλο το υπόλοιπο άγχος βέβαια!!!Εμένα πάντως η προλακτίνη που είναι η λεγόμενη ορμόνη του άγχους ήταν μια χαρά ,οπότε ευτυχώς αυτή η ορμόνη είναι λίγο αναίσθητη!!!!!!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΕΝΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΣΟΦΑΚΙ. ΚΑΠΟΤΕ ΕΣΥ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ -ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ- ΠΩΣ ΑΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙΣ, ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΟ ΛΟΓΟ. ΒΕΒΑΙΑ Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ:ΤΟ ΡΗΜΑΔΟΑΓΧΟΣ, ΑΛΛΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΕΙΣ. ANYWAY, ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΜΑΣ ΟΛΕΣ. ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΕΚΕΙΝΗ Η ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΩΡΑ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ...ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ....ΕΧΩ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΚΟΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΕΠΙΑΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2.5 ΧΡΟΝΙΑ!!!ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ, ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΣΟΥΡΙΑ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έτσι είναι Ποπάκι μου, το να μην έχουμε τίποτα και να περνάει ο καιρός έτσι είναι που σε αγχώνει πιο πολύ!Τώρα να φανταστεις που μου βρηκανε οτι υπαρχει ενα εμποδιο ψιλοανακουφιστηκα!!Αν ομως δε γινεται τιποτα κι αφου το διορθωσω φουλ αγχος μετα!!!!!!!!
Της τα πηρες όλα της μανουλας Ποπάκι ε;;Ααααχ ας ερθει το νινι κι ας ειναι και σ'ενα χρονο, παραπανω να μην ειναι!!

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σοφία83 έγραψε:Καλά είμαι κοριτσάκια μου!Εδώ στη δουλειά και σας γράφω σιγά σιγά μη με πάρει χαμπαρι ο μπόγιας!!!!!!!!!!
Έχω να σας πω ότι ξεκινησαμε εξετασεις!Εγώ έκανα ορμονολογικες και ανακαλυψαμε ότι εχω υποκλινικο υποθυροειδισμο Shocked Shocked Shocked !!Είμαι δηλαδη μεσα στις φυσιολογικες τιμες αλλα στα προθυρα για κανονικο υποθυροειδισμό. Πηγα και σε ενδοκρινολογο και ενταξει δεν ειναι τιποτα μου ειπε, να παιρνω ενα χαπακι και επισης μου ειπανε και ο γυναικολογος και ο ενδοκρινολογος οτι σιγουρα αυτό εμποδιζει και δυσκολευει σε ενα βαθμό τη συλληψη, αν δεν το ρυθμισω!Οπότε παιρνουμε τα χαπακια μας κι ελπίζουμε να είναι μονο αυτο το προβλημα!!Σε λιγες μέρες θα πάει και ο αντρας μου για εξετασεις και συνεχιζουμε!!

Σοφάκι μου έχουν απόλυτο δίκιο σ'αυτό που σου είπαν !!! Εαν δεν λειτουργεί σωστά ο θυρεοειδής όλο το σύστημα πάσχει..έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα παίρνω ένα χαπάκι καθημερινά και έχει ρυθμιστεί πλήρως οπότε έφόσον έχασα τα επιπλέον κιλά ευελπιστώ ότι και η σύλληψη δεν θ'αργήσει !!Μακάρι σε λίγο καιρό οι τιμές σου να επανέλθουν και να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 28 654316

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Έτσι είναι Ποπάκι μου, το να μην έχουμε τίποτα και να περνάει ο καιρός έτσι είναι που σε αγχώνει πιο πολύ!Τώρα να φανταστεις που μου βρηκανε οτι υπαρχει ενα εμποδιο ψιλοανακουφιστηκα!!Αν ομως δε γινεται τιποτα κι αφου το διορθωσω φουλ αγχος μετα!!!!!!!!
Της τα πηρες όλα της μανουλας Ποπάκι ε;;Ααααχ ας ερθει το νινι κι ας ειναι και σ'ενα χρονο, παραπανω να μην ειναι!!


Η ΝΟΗΤΙΚΗ ΠΑΓΙΔΑ ΣΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ (ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ) ΠΩΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ, ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΛΕΣ:ΤΙ ΕΓΙΝΕ;;ΜΑ, ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΟΛΑ, ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕΝΩ;;
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΕΤΣΙ. ΤΟ ΝΙΝΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΖΕΤ. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
efaki32 έγραψε:
Σοφία83 έγραψε:Καλά είμαι κοριτσάκια μου!Εδώ στη δουλειά και σας γράφω σιγά σιγά μη με πάρει χαμπαρι ο μπόγιας!!!!!!!!!!
Έχω να σας πω ότι ξεκινησαμε εξετασεις!Εγώ έκανα ορμονολογικες και ανακαλυψαμε ότι εχω υποκλινικο υποθυροειδισμο Shocked Shocked Shocked !!Είμαι δηλαδη μεσα στις φυσιολογικες τιμες αλλα στα προθυρα για κανονικο υποθυροειδισμό. Πηγα και σε ενδοκρινολογο και ενταξει δεν ειναι τιποτα μου ειπε, να παιρνω ενα χαπακι και επισης μου ειπανε και ο γυναικολογος και ο ενδοκρινολογος οτι σιγουρα αυτό εμποδιζει και δυσκολευει σε ενα βαθμό τη συλληψη, αν δεν το ρυθμισω!Οπότε παιρνουμε τα χαπακια μας κι ελπίζουμε να είναι μονο αυτο το προβλημα!!Σε λιγες μέρες θα πάει και ο αντρας μου για εξετασεις και συνεχιζουμε!!

Σοφάκι μου έχουν απόλυτο δίκιο σ'αυτό που σου είπαν !!! Εαν δεν λειτουργεί σωστά ο θυρεοειδής όλο το σύστημα πάσχει..έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα παίρνω ένα χαπάκι καθημερινά και έχει ρυθμιστεί πλήρως οπότε έφόσον έχασα τα επιπλέον κιλά ευελπιστώ ότι και η σύλληψη δεν θ'αργήσει !!Μακάρι σε λίγο καιρό οι τιμές σου να επανέλθουν και να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 28 654316

Ναι Εφακι μου αυτο μου ειπαν και οι γιατροι!Πολυς κοσμος παντως εχει θεμα με τον θυροειδη!Αφου το ρυθμισες κι εσύ μια χαρα κοριτσάκι, εύχομαι να έρθει γρήγορα το μωρακι σας!!Αληθεια πότε δεν περιμενεις να σε βαλω στη λιστα μας;;

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΛΙΓΑΚΙ. ΜΕΤΑ ΕΧΩ ΜΘΜ. ΤΑ ΛΕΜΕ.....
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 28 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 28 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 28 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 28 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 28 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 28 417472

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΛΙΓΑΚΙ. ΜΕΤΑ ΕΧΩ ΜΘΜ. ΤΑ ΛΕΜΕ.....
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 28 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 28 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 28 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 28 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 28 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 28 417472


Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 28 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 28 531909

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σοφία83 έγραψε:
efaki32 έγραψε:
Σοφία83 έγραψε:Καλά είμαι κοριτσάκια μου!Εδώ στη δουλειά και σας γράφω σιγά σιγά μη με πάρει χαμπαρι ο μπόγιας!!!!!!!!!!
Έχω να σας πω ότι ξεκινησαμε εξετασεις!Εγώ έκανα ορμονολογικες και ανακαλυψαμε ότι εχω υποκλινικο υποθυροειδισμο Shocked Shocked Shocked !!Είμαι δηλαδη μεσα στις φυσιολογικες τιμες αλλα στα προθυρα για κανονικο υποθυροειδισμό. Πηγα και σε ενδοκρινολογο και ενταξει δεν ειναι τιποτα μου ειπε, να παιρνω ενα χαπακι και επισης μου ειπανε και ο γυναικολογος και ο ενδοκρινολογος οτι σιγουρα αυτό εμποδιζει και δυσκολευει σε ενα βαθμό τη συλληψη, αν δεν το ρυθμισω!Οπότε παιρνουμε τα χαπακια μας κι ελπίζουμε να είναι μονο αυτο το προβλημα!!Σε λιγες μέρες θα πάει και ο αντρας μου για εξετασεις και συνεχιζουμε!!

Σοφάκι μου έχουν απόλυτο δίκιο σ'αυτό που σου είπαν !!! Εαν δεν λειτουργεί σωστά ο θυρεοειδής όλο το σύστημα πάσχει..έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα παίρνω ένα χαπάκι καθημερινά και έχει ρυθμιστεί πλήρως οπότε έφόσον έχασα τα επιπλέον κιλά ευελπιστώ ότι και η σύλληψη δεν θ'αργήσει !!Μακάρι σε λίγο καιρό οι τιμές σου να επανέλθουν και να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 28 654316

Ναι Εφακι μου αυτο μου ειπαν και οι γιατροι!Πολυς κοσμος παντως εχει θεμα με τον θυροειδη!Αφου το ρυθμισες κι εσύ μια χαρα κοριτσάκι, εύχομαι να έρθει γρήγορα το μωρακι σας!!Αληθεια πότε δεν περιμενεις να σε βαλω στη λιστα μας;;

Κανονικά στις 13 δεν περιμένω αλλά λαμβάνοντας υπόψιν τις τελευταιες φορές που μου ήρθε αρκετές μέρες νωρίτερα και τα διαολεμένα συμπτώματα που μ'εχουν πιάσει ήδη υποψιάζομαι πως μπορεί να μου έρθει σε κανένα διήμερο !!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις