Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
567 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 567 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΤΡΟΜΕΡΗ ΡΙΝΟΡΑΓΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΤΡΕΧΕΙ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΑΙΜΑ ΔΕΝΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ... ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΕΤΡΕΧΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΑΝ ΜΥΤΗ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΟΤΑΜΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ Κ ΟΤΑΝ ΕΚΟΒΕ Κ ΕΛΕΓΑ ΟΚ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΞΑΝΑ ΞΕΚΙΝΟΥΣΕ ΠΑΛΙ... ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΗΚΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΖΗΣΕΙ ΑΥΤΟ.
ΕΔΩ ΕΠΙΑΣΕ ΣΗΜΕΡΑ Η ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑ ΕΧΕΙ ΚΟΥΦΟΒΡΑΣΗ Κ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΨΙΧΑΛΑ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΕΙ Κ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΟΒΕΙ... ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΡΙΝΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Popisofia έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΤΡΟΜΕΡΗ ΡΙΝΟΡΑΓΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΤΡΕΧΕΙ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΑΙΜΑ ΔΕΝΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ... ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΕΤΡΕΧΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΑΝ ΜΥΤΗ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΟΤΑΜΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ Κ ΟΤΑΝ ΕΚΟΒΕ Κ ΕΛΕΓΑ ΟΚ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΞΑΝΑ ΞΕΚΙΝΟΥΣΕ ΠΑΛΙ... ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΗΚΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΖΗΣΕΙ ΑΥΤΟ.
ΕΔΩ ΕΠΙΑΣΕ ΣΗΜΕΡΑ Η ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑ ΕΧΕΙ ΚΟΥΦΟΒΡΑΣΗ Κ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΨΙΧΑΛΑ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΕΙ Κ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΟΒΕΙ... ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΡΙΝΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...
Και τελικά πώς σου την σταμάτησαν, ω ρε;
Κι εγώ έχω αίμα η μύτη μου επειδή έχω αλλεργία και είμαι συνεχώς με ένα μυξομάντηλο στο χέρι αλλά όχι να τρέχει ποτάμι κιόλας!

Εδώ στο Μαρούσι ρίχνει καρέκλες

marpap

marpap
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια γεια σας! Ελπίζω όλες να είστε καλά! Και τα μωράκια σας! Εγώ πήζω τρελά λόγω δουλειάς, παιδιού μπλα μπλα...Αισίως όλα πάνε καλά, με την άμνιο όλα καλά. Την β- επιπέδου περιμένω να κάνω την άλλη εβδομάδα. Ο μπέμπης κάνει τρελές κολοτούμπες λέμε...! Φιλιά σε όλες, να προσέχετε εσάς και τα μωράκια σας και θα πετάγομαι να λέω να νέα μου και να σας λέω ένα γεια!!!! cheers

http://www.my-happinessproject.blogspot.gr

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εβινι δεν νομίζω με 2,5 τραχηλο να σε βάλει ξαπλα,πιστεύω οχι δουλειές κ περπάτημα αντε κ κανένα utrogestan.
Ποπη περαστικα!εδω έβρεξε χθες κ έχουμε δροσουλα!
Marpap συγχαρητήρια κ καλη επιτυχία με τη Β επιπέδου!
Πριν λίγο ήρθαν τέσσερις πάνες απο την Chico είχα πει για νεογεννητα αλλα μου στειλαν ενα νούμερο μεγαλύτερο,δεν πειράζει ομως,ειναι τόσο μικρές σκεφτείτε για νεογέννητο πως θα ειναι!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marpap έγραψε:Κορίτσια γεια σας! Ελπίζω όλες να είστε καλά! Και τα μωράκια σας! Εγώ πήζω τρελά λόγω δουλειάς, παιδιού μπλα μπλα...Αισίως όλα πάνε καλά, με την άμνιο όλα καλά. Την β- επιπέδου περιμένω να κάνω την άλλη εβδομάδα. Ο μπέμπης κάνει τρελές κολοτούμπες λέμε...! Φιλιά σε όλες, να προσέχετε εσάς και τα μωράκια σας και θα πετάγομαι να λέω να νέα μου και να σας λέω ένα γεια!!!! cheers

Αντε βρε κορίτσι! Σε είχα στο νου μου! Μπράβο! Όλα καλά να πάνε και στην Β!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΡΠΑΠ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.
Η ΜΥΤΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΚΑΥΤΗΡΙΑΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΑ.
ΤΕΛΙΚΑ ΕΒΓΑΛΕ ΗΛΙΟ ΚΡΙΜΑ ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΤΑ...

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!ΕΙΧΑΤΕ ΕΜΝ ΜΕΡΕΙ ΔΙΚΙΟ!ΧΘΕΣ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΗΜΑ ΑΛΛΑ ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΠΕΤΕΙΟ!2 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ. ΚΑΙ ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ ΛΙΓΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ!ΗΡΘΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΚΠΛΗΞΗ!ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ !ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΤΟΥΡΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ.... ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΟΣΜΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΙΜΟ!ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΕΒΓΑΛΕ ΓΙΑ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ ΔΕΙΠΝΟ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΕΑ ΣΑΣ. ΜΟΛΙΣ ΕΦΥΓΕ...Crying or Very sad


ΛΟΙΠΟΝ ΕΒΙΝΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΓΧΩΣΩ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΡΧΑΣ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ ΑΜΕΣΩΣ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ ΜΗ ΣΗΚΩΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ. ΕΜΕΝΑ ΠΕΡΥΣΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΑΠΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ 4 ΕΚ ΜΕΙΩΘΗΚΕ ΣΕ 4 ΧΙΛΙΟΣΤΑ ΟΣΟ ΔΗΛ Η ΤΡΥΠΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΕΒΑΛΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΟΤΑΝ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΗΤΑΝ Η Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ. ΕΣΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΟΣΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΦΟΒΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΞΑΠΛΑ Η ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΘΑ ΣΕ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΛΟ ΚΑΙ ΒΑΡΑΙΝΕΙ.ΠΟΛΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΙΝΟΥΝ ΦΑΡΜΑΚΑ ΣΚΕΨΟΥ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΙ 4 ΕΚ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΑΠΛΑ.ΔΕΝ  ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΕΠΗΡΕΑΣΩ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΤΕ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΡΙΣΚΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΠΕΡΙΔΕΣΗ 2,5 ΕΚ ΤΡΑΧΗΛΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΞΑΠΛΑ ΣΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΔΡΟΜΟ.

ΜΑΡΠΑΠ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΥΡΙΟ!

ΠΟΠΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΤΗ ΜΥΤΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗ ΤΗ ΖΟΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑΜΑΤΩΣΕΙ!

ΕΛΑΒΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΒΕΝΟΣΤΑΤ ENTAΞΕΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ MUSTELA ΟΧΙ ΠΑΛΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΑ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΟΜΩΣ ΕΚΕΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ.


ΜΑΙΜΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΠΕΣ ΔΙΔΥΜΑ ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΑΝ 4!ΤΙ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ...

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να τα εκατοστησετε Binακι!τι ωραία που σου έκανε έκπληξη!κ του χρόνου με το μωρακι σας!εκανες κ τη βόλτα σου χθες,μπράβο!

Καλοδεχουμενα τα δειγματακια,τι μικρούλες ειναι οι πάνες!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια! Smile
Βινακι χρονια πολλα για την επέτειο σας!  Κι του χρόνου να τη γιορτασετε και οι 3 μαζί.
 (Που πήγαν οι εικονιτσες που είχε δίπλα; )

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Bini με τρόμαξες...  είμαι στο γραφείο και δουλεύω κανονικά.


Ούτε ο εξεταστής ούτε η γιατρός με κάνανε να νιώσω ότι είναι τόσο επικίνδυνο...Μη νομίζεις, κι εγώ από χθες διάβασα διάφορα και αγχώθηκα. Μα δεν είναι πολύ αργά για περίδεση?
Ωχ τώρα μου μπήκαν φιτιλιές...κι εγώ ετοίμαζα ταξίδι την Παρασκευή. Θα ξεκουραστώ σήμερα και θα μιλήσω αύριο με την γιατρό. Σε ευχαριστώ για την απάντηση Binaki.
Χάρηκα που πέρασες τόσο όμορφα χθες. Πάντα τέτοια! 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
klaramaria έγραψε:Γεια σας κορίτσια! Smile
Βινακι χρονια πολλα για την επέτειο σας!  Κι του χρόνου να τη γιορτασετε και οι 3 μαζί.
 (Που πήγαν οι εικονιτσες που είχε δίπλα; )
Ελα ντε!που πήγαν;

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευαριστω μαιμουδακι!αστα αμα περνας και δυσκολιες...ειμαστε πολυ δεμενοι και εκανε ολοκληρη διαδικασια να αλλαξει υπηρεσια και μακρυνο ταξιδι για 24 ωρες. το ωραιο ειναι οτι κλωτσαγε και ο μπεμπης πολυ και τον καταλαβε και αυτος!χαρηκε τοσο πολυ!να ειμαστε καλα πανω απο ολα ολοι μας!
εγω δεν τις εβγαλα απο τη συσκευασια φοβαμαι μη χαλασουν!
επιασε παλι ο καιρος!αν χαθω παλι ξερετε το σήμα!

ευχαριστω κλαραμαρια και εσεις με το καλο να ερθει το μωρακι!

δεν ξερω κατι αλλαξε στα μην!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι καλός ο αντρουλης σου!! Μπράβο του !! Smile
Πάντως ελπίζω να το φτιάξουν γιατι ειναι χάλια έτσι!! Θέλω να βάζω εικονιτσες!!! Sad

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουτε εγω τις έβγαλα απο τη συσκευασία αλλα κι ετσι διπλωμενες μικρές ειναι!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Bini με τρόμαξες...  είμαι στο γραφείο και δουλεύω κανονικά.


Ούτε ο εξεταστής ούτε η γιατρός με κάνανε να νιώσω ότι είναι τόσο επικίνδυνο...Μη νομίζεις, κι εγώ από χθες διάβασα διάφορα και αγχώθηκα. Μα δεν είναι πολύ αργά για περίδεση?
Ωχ τώρα μου μπήκαν φιτιλιές...κι εγώ ετοίμαζα ταξίδι την Παρασκευή. Θα ξεκουραστώ σήμερα και θα μιλήσω αύριο με την γιατρό. Σε ευχαριστώ για την απάντηση Binaki.
Χάρηκα που πέρασες τόσο όμορφα χθες. Πάντα τέτοια! 
εβινακι συγνωμη δεν θελω να σε αγχωσω αλλα δεν θελω να συμβει σε κανεναν οτι και σε μενα. δεν ειναι αργα για περιδεση αλλο οταν ειναι προγραμματισμενη λογω ιστορικου σαν και μενα και εγω θα εκανα στην προηγουμενη αλλα ειχε περασει ο σακος μεσα στον τραχηλο και ειχε ξεκινησει η διαδικασια της γεννας.
εγω για το ταξιδι ουτε θα το σκεφτομουνα με ολη την αγαπη δεν θελω να παρεξηγηθω αν δεν σου κανει περιδεση πρεπει να κατσεις σπιτι για ξεκουραση να μη σου πω ξαπλα.ο τραχηλος ειναι σαν λαστιχο γιαυτο ειναι ευασθητος.

και εμενα δεν με ειχαν αγχωσει τοτε στη β και οταν πηγα στο γιατρο μου ειπε αρκετη αληθεια και μετα μου ειπεν οτι δεν γινοταν αλλιως...
νιωθω ασχημα που σε φοβιζω αλλα καλυτερα να προλαβεις κατι αν ειναι κινδυνος. για μενα φυγε να ξαπλωσεις μεχρι να πας στη γιατρο

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:
evini7 έγραψε:Bini με τρόμαξες...  είμαι στο γραφείο και δουλεύω κανονικά.


Ούτε ο εξεταστής ούτε η γιατρός με κάνανε να νιώσω ότι είναι τόσο επικίνδυνο...Μη νομίζεις, κι εγώ από χθες διάβασα διάφορα και αγχώθηκα. Μα δεν είναι πολύ αργά για περίδεση?
Ωχ τώρα μου μπήκαν φιτιλιές...κι εγώ ετοίμαζα ταξίδι την Παρασκευή. Θα ξεκουραστώ σήμερα και θα μιλήσω αύριο με την γιατρό. Σε ευχαριστώ για την απάντηση Binaki.
Χάρηκα που πέρασες τόσο όμορφα χθες. Πάντα τέτοια! 


εβινακι συγνωμη δεν θελω να σε αγχωσω αλλα δεν θελω να συμβει σε κανεναν οτι και σε μενα. δεν ειναι αργα για περιδεση αλλο οταν ειναι προγραμματισμενη λογω ιστορικου σαν και μενα και εγω θα εκανα στην προηγουμενη αλλα ειχε περασει ο σακος μεσα στον τραχηλο και ειχε ξεκινησει η διαδικασια της γεννας.
εγω για το ταξιδι ουτε θα το σκεφτομουνα με ολη την αγαπη δεν θελω να παρεξηγηθω αν δεν σου κανει περιδεση πρεπει να κατσεις σπιτι για ξεκουραση να μη σου πω ξαπλα.ο τραχηλος ειναι σαν λαστιχο γιαυτο ειναι ευασθητος.

και εμενα δεν με ειχαν αγχωσει τοτε στη β και οταν πηγα στο γιατρο μου ειπε αρκετη αληθεια και μετα μου ειπεν οτι δεν γινοταν αλλιως...
νιωθω ασχημα που σε φοβιζω αλλα καλυτερα να προλαβεις κατι αν ειναι κινδυνος. για μενα φυγε να ξαπλωσεις μεχρι να πας στη γιατρο

Έχεις δίκιο. Κι εγώ σκέφτηκα να ακυρώσω το ταξίδι άσχετα από το τι θα μου πει. Θα προσέξω όσο μπορώ. Θα πάω να δω στον προηγούμενο υπέρηχο τι μήκος είχα. Ασιοδοξία πάνω απ'όλα!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:
bini έγραψε:
evini7 έγραψε:Bini με τρόμαξες...  είμαι στο γραφείο και δουλεύω κανονικά.


Ούτε ο εξεταστής ούτε η γιατρός με κάνανε να νιώσω ότι είναι τόσο επικίνδυνο...Μη νομίζεις, κι εγώ από χθες διάβασα διάφορα και αγχώθηκα. Μα δεν είναι πολύ αργά για περίδεση?
Ωχ τώρα μου μπήκαν φιτιλιές...κι εγώ ετοίμαζα ταξίδι την Παρασκευή. Θα ξεκουραστώ σήμερα και θα μιλήσω αύριο με την γιατρό. Σε ευχαριστώ για την απάντηση Binaki.
Χάρηκα που πέρασες τόσο όμορφα χθες. Πάντα τέτοια! 




εβινακι συγνωμη δεν θελω να σε αγχωσω αλλα δεν θελω να συμβει σε κανεναν οτι και σε μενα. δεν ειναι αργα για περιδεση αλλο οταν ειναι προγραμματισμενη λογω ιστορικου σαν και μενα και εγω θα εκανα στην προηγουμενη αλλα ειχε περασει ο σακος μεσα στον τραχηλο και ειχε ξεκινησει η διαδικασια της γεννας.
εγω για το ταξιδι ουτε θα το σκεφτομουνα με ολη την αγαπη δεν θελω να παρεξηγηθω αν δεν σου κανει περιδεση πρεπει να κατσεις σπιτι για ξεκουραση να μη σου πω ξαπλα.ο τραχηλος ειναι σαν λαστιχο γιαυτο ειναι ευασθητος.

και εμενα δεν με ειχαν αγχωσει τοτε στη β και οταν πηγα στο γιατρο μου ειπε αρκετη αληθεια και μετα μου ειπεν οτι δεν γινοταν αλλιως...
νιωθω ασχημα που σε φοβιζω αλλα καλυτερα να προλαβεις κατι αν ειναι κινδυνος. για μενα φυγε να ξαπλωσεις μεχρι να πας στη γιατρο



Έχεις δίκιο. Κι εγώ σκέφτηκα να ακυρώσω το ταξίδι άσχετα από το τι θα μου πει. Θα προσέξω όσο μπορώ. Θα πάω να δω στον προηγούμενο υπέρηχο τι μήκος είχα. Ασιοδοξία πάνω απ'όλα!

ακριβως εβινακι απλα να προσεξεις λιγο και να δεις τι θα σου πει η γιατρος. στην τελικη ας σε βλεπει 2 φορες το μηνα για να τσεκαρει τον τραχηλο.στον αλλο υπερηχο λογικα ειναι φυσιολογικος αν ηταν θα σου ελεγε εξαλλου το μωρο ηταν τοσο μικρο που δεν θα βαραινε

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε κορίτσια με αγχωσατε με τον τράχηλο.. Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 27 534787 
Εμένα μόνο απο πάνω με κοιτάει και στη Β επιπέδου δε με κοίταξε κολπικα.. Ελπίζω να ειναι όλα καλα!!
Εβινι όλα καλα θα  πανε, απλα να προσεχείς λίγο.Very Happy
2,5 εκ δεν ειναι φυσιολογικο; scratch

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ακριβως ποσα εκατοστα πρεπει να ειναι δεν ξερω αλλα ειναι πιο κοντος απο οτι πρεπει να φανταστεις 2,5 εκ στις 28 εβδομαδες θεωρειτε αρκετα κοντος. βασικα το προβλημα ειναι οτι οταν κονταινει ανοιγει ευκολα απο πιεση και ετσι προκαλειται ο τοκετος αυτο ειναι το θεμα βεβαια δεν θελω να αγχωσω το εβινακι αλλα καλυτερα πλεον να κατσει ξαπλα για μενα

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
2,5 νομίζω ειναι οριακά 
(Οι φατσουλες εμφανίζονται οταν πατήστε πανω σε ενα χαμογελαστό προσωπακι

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι το ειδα και εγω μαιμου που ειναι οι φατσουλες.
με λιγη προσοχη μια χαρα θα παει το εβινακι!

παντως βλεπω και η benostan ειναι καλη εταιρεια και ειναι και ελληνικη δεν εχουν ουτε παραμπεν ουτε καρκινογονα εγω μαλλον μεταξυ benostan kai mustela θα καταληξω

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακάρι να μου στείλουν και οι 2 εταιρίες για να τσεκαρω κι εγώ..
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 27 654316Βασικά για τι προϊόντα μιλάμε ακριβώς; Rolling Eyes Για την περιποίηση του μωρού, μολις γεννηθεί; 
Μαιμουδακι τις βρήκα!! Αλλα δυστυχώς ειναι μικρουλες και πρεπει να βγάλεις τα ματιά σου θα να τις δεις!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 27 604962

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
klaramaria έγραψε:Μακάρι να μου στείλουν και οι 2 εταιρίες για να τσεκαρω κι εγώ..
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 27 654316Βασικά για τι προϊόντα μιλάμε ακριβώς; Rolling Eyes Για την περιποίηση του μωρού, μολις γεννηθεί; 
Μαιμουδακι τις βρήκα!! Αλλα δυστυχώς ειναι μικρουλες και πρεπει να βγάλεις τα ματιά σου θα να τις δεις!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 27 604962
ναι απο βρεφακια μολις γεννηθουν δηλ τα χρησιμοποιεις αφου εχουν και κρεμα για αλλαγη πανας

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια!!Εβίνι μου περαστικά σου!!
Καλέ και εγώ αγχώθηκα τώρα!!Ούτε εμένα με κοιτάει από κάτω...μόνο από πάνω...

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΒΙΝΑΚΙ ΑΝΤΕ ΒΡΕ Κ ΑΝΗΣΥΧΗΣΑΜΕ... ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΟΚ!!!
ΜΠΡΑΒΟ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΑΨΟΓΟΣ ΕΓΚΡΙΝΩ!!!
Α ΤΙΣ ΧΑΣΑΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ Κ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΤΙΣ ΕΧΑΣΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ...
ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΙΣΩΣ Κ ΣΤΟΝ 8 ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΚΟΛΠΙΚΑ.
ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ MUSTELA... ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις