Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
448 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 448 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν μπορεσα να το βρω μονο σε σελιδα ελπιζω να καταλαβατε ποιο εννοω Rolling Eyes

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι ναι κατάλαβα! Μια φίλη μου πήρε ενα αλλο με ζώα κια λέει. Δεν έχω καταλάβει ακόμη πιο αλλα ειναι όλες πολυ όμορφες Smile
Άντε με το καλο να δεις το μπεμπακι σου μέσα σε λίγο καιρο!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 15 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 15 654316

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:και λοξυγγα?τελειο! 30 μονο?τιποτα!

ποπακι εσυ που εχεις ηδη μωρακι ποσα φορμακια και εσωρουχακια θα χρειαστουμε στην αρχη?ετσι για να εχω μια ιδεα
οι εκπτωσεις απο ποτε αρχιζουν?


ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ 2-3 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΜΕΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΡΩΣΕΙ ΜΕ ΡΕΨΙΜΑΤΑΚΙ Η ΜΕ ΚΑΚΑΚΙΑ ΝΑ ΞΕΦΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΣΤΕΓΝΩΝΟΥΝ Κ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΑΠΟ 12-15 ΣΕΤΑΚΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ... ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΠΑΡΑΠΑΝΩ... ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Κ ΑΝ ΔΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ
ΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΡΜΑΚΙΑ Κ ΦΟΡΜΑΚΙΑ.

Α ΜΗ ΞΕΧΑΣΩ ΜΗ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΚΡΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΡΟΜΕΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ... ΟΠΟΤΕ ΠΑΡΕ Κ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΝΟΥΜΕΡΑΚΙΑ.

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω πολυ!
μαιμου πολυ ωραιο ειναι πιστευω αφου θα παρεις 2 να τα παρεις καλυτερη τιμη

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Popisofia"]
bini έγραψε:και λοξυγγα?τελειο! 30 μονο?τιποτα!

ποπακι εσυ που εχεις ηδη μωρακι ποσα φορμακια και εσωρουχακια θα χρειαστουμε στην αρχη?ετσι για να εχω μια ιδεα
οι εκπτωσεις απο ποτε αρχιζουν?


ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ 2-3 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΜΕΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΡΩΣΕΙ ΜΕ ΡΕΨΙΜΑΤΑΚΙ Η ΜΕ ΚΑΚΑΚΙΑ ΝΑ ΞΕΦΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΣΤΕΓΝΩΝΟΥΝ Κ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΑΠΟ 12-15 ΣΕΤΑΚΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ... ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΠΑΡΑΠΑΝΩ... ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Κ ΑΝ ΔΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ
ΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΡΜΑΚΙΑ Κ ΦΟΡΜΑΚΙΑ.

Α ΜΗ ΞΕΧΑΣΩ ΜΗ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΚΡΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΡΟΜΕΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ... ΟΠΟΤΕ ΠΑΡΕ Κ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΝΟΥΜΕΡΑΚΙΑ.[/quote

μπραβο ρε ποπακι εμεις που να ξερουμε?απο 3-6 θα παρω. να παρω απο τωρα και για μεγαλυτερο?

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω σκέφτομαι μήπως να πάρω κ μερικά 1-3 επειδη ειναι διδυμα κ θα μου βγουν λίγο μικρουτσικα,τι λέτε κι εσεις;

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγω το σκεφτηκα αλλα ειδα μια καμπυλη στα αποτελεσματα της β επιπεδου που λεει κατα 95% τελειομηνο θα ειναι πανω απο 4,5 κιλα!φυσικα εχω παθει σοκ και δεν ρωταω το γιατρο μην παθω σοκ.εγω σκεφτομαι οταν πλησιαζει ο καιρος επειδη θα μας λεει το βαρος αν δω οτι ειναι μικρουλης τοτε αγοραζω αν ειναι κανονικος μενω με οσα εχω.

εσυ μαιμου παιζει να θες και μικρα εστω τα απο μεσα τα εσωρουχακια

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΡΑ ΜΙΚΡΑ ΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Κ ΓΙΓΑΝΤΟΜΩΡΟ ΣΑΝ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ...
ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑΕΙ ΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ... ΔΗΛ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΦΟΡΟΥΣΕ ΝΟΥΜΕΡΟ 3 Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ 3 ΦΟΡΑΜΕ 4...
Η ΙΑΖΟΝ ΔΗΛ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΝΟΥΜΕΡΟ!!!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η ιοαζον ισως δεν βρισκει καν φορμακια!πλακα κανω!οποτε πηρες και πανω απο 3-6?

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
klaramaria έγραψε:Πατησεις πάνες chicco h chicco sketo? Kai meta phges εκεί που λέει επικοινωνία και εστειλες μαιλ ε; Μπορει να στείλω αλλα μάλλον ειναι η τελευταία μου προσπάθεια. Smile
Τι κανεις εβινι; Όλα καλα; Τι να έγινε με στην κοπέλα χτες που δεν έβλεπαν ο ρινικο οστο; Πω πω μολις διάβασα τι της απάντησε η άλλη κοπέλα με το παιδάκι που έχει down ανατριχιασα...

Άστα είδες τι τραβάμε? Τουλάχιστον να το ψάξει το κορίτσι, μην το αφήσει. Πάντα υπάρχει αυτή η ΜΙΑ στις χιλιάδες πιθανότητες..δυστυχώς...

Στα δικά μας τώρα! Τα χω χάσει...πόσα πράγματα πρέπει να πάρουμε πια?? Ιδέα δεν είχα! Έχετε έτοιμη καμιά λίστα..? Embarassed

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ τίποτα ακόμη.. Μήπως ειμαι πολυ χαλαρή; Αλλα έλεγα να μπω τουλαχιστον στον 7ο πρώτα και μετα να το ψάξω πιο πολυ..

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ ήμουνα τέρας.
8 χρονών σταμάτησα να φοράω παιδικά παπούτσια γιατί φορούσα ήδη 37 νούμερο παπούτσι.
Το παιδί μου θα είναι Hulk! Twisted Evil

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:και εγω το σκεφτηκα αλλα ειδα μια καμπυλη στα αποτελεσματα της β επιπεδου που λεει κατα 95% τελειομηνο θα ειναι πανω απο 4,5 κιλα!φυσικα εχω παθει σοκ και δεν ρωταω το γιατρο μην παθω σοκ.εγω σκεφτομαι οταν πλησιαζει ο καιρος επειδη θα μας λεει το βαρος αν δω οτι ειναι μικρουλης τοτε αγοραζω αν ειναι κανονικος μενω με οσα εχω.

εσυ μαιμου παιζει να θες και μικρα εστω τα απο μεσα τα εσωρουχακια

ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΤΡΕΞΑ ΝΑ ΔΩ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΣΟ ΛΕΕΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΩΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ... Shocked ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ Κ ΟΧΙ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ... ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Που ειναι ρε κορίτσια αυτη η καμπύλη; Δεν είδα τίποτα. Δε τα έχω και μαζί μου γμτ να τα κοιταξω

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
klaramaria έγραψε:Εγώ τίποτα ακόμη.. Μήπως ειμαι πολυ χαλαρή; Αλλα έλεγα να μπω τουλαχιστον στον 7ο πρώτα και μετα να το ψάξω πιο πολυ..
Shocked Shocked Shocked
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΩ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΕΙΧΑ ΕΤΟΙΜΗ Κ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ... ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΔΗΣ... ΚΑΤΙ ΛΙΓΑ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ Κ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω την βρήκα την καμπυλη αλλα δεν εχει τοποθετήσει τις κούκιδες απο τα κορίτσια μεσα.δλδ εχει μονο τις καμπύλες αλλα δεν εκτιμά το βαρος τους.εσας εχει γίνει εκτίμηση ;

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειναι 3 σελιδες στη μια εχει ολο πινακακια στατιστικα τα αλλα δεν τα καταλαβαινω αλλα στο ενα λεει βαρος εγω δεν προκειται να ρωτησω το γιατρο αν το επιβεβαιωσει θα πεθανω! affraid
εμενα εχει 3 γραμμες στη μεση λεει μαλλον το φυσιολογικο στην αλλη 5% γυρω στα 3-3,5 αν θυμαμαι καλα και στην αλλη με 95% 4,5! και εγω γεννηθηκα 4 και ο αντρας μου πανω απο 4!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΒΑΡΟΣ ΕΜΒΡΥΟΥ 95% ΤΙ ΚΙΛΑ ΛΕΕΙ?

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΒΙΝΑΚΙ 4200 Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ 5500 ΟΠΟΤΕ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ 3990 ΑΔΥΝΑΤΗ ΘΕΩΡΕΙΤΕ Ε???

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στις καμπύλες αυτες δεν θα έπρεπε να εχει κ μια κουκιδα που να εκτιμά το μωρο.οι αλλες καμπύλες εχουν.

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:
klaramaria έγραψε:Εγώ τίποτα ακόμη.. Μήπως ειμαι πολυ χαλαρή; Αλλα έλεγα να μπω τουλαχιστον στον 7ο πρώτα και μετα να το ψάξω πιο πολυ..
Shocked Shocked Shocked
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΩ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΕΙΧΑ ΕΤΟΙΜΗ Κ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ... ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΔΗΣ... ΚΑΤΙ ΛΙΓΑ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ Κ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ.

Ωχ σοβαρά; Shocked Shocked
Δεν ειμαι καθολου ψύχραιμη δυστυχώς.. Ειμαι αγχωδης πολυ γενικα αλλα είπα να περάσει λίγο ο καιρός.. Ρε κορίτσια το πιστεύετε ότι ακόμη δε το έχω συνειδητοποιήσει και μου φαίνεται σα ψέματα ολο αυτο; Shocked Shocked Shocked
Δε ξέρω γιατι.. Μάλλον επειδη το θέλω τοοοοοσο πολυ και μου φαίνεται απίστευτο!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 15 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 15 215994

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΠΑΝΤΩΣ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΠΟΣΟ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΟΚ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
5500; Θηρίο ο άντρας σου Smile
Αλλα κορίτσια έχω ενα φίλο που ειναι διδυμος και μου είπε η μάνα τους ότι γεννήθηκαν απο 5 κιλα ο καθένας. Και ειναι και μικροκαμωμενη η καημενη.. Πως τα έβγαλε δε ξέρω!!! (Βασικά δε θυμάμαι εάν γέννησε με καισαρικη η φυσιολογικα Shocked Shocked )

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
="klaramaria"]5500; Θηρίο ο άντρας σου Smile
Αλλα κορίτσια έχω ενα φίλο που ειναι διδυμος και μου είπε η μάνα τους ότι γεννήθηκαν απο 5 κιλα ο καθένας. Και ειναι και μικροκαμωμενη η καημενη.. Πως τα έβγαλε δε ξέρω!!! (Βασικά δε θυμάμαι εάν γέννησε με καισαρικη η φυσιολογικα Shocked Shocked )[/quote]


Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 15 606100 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 15 606100 affraid

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι λετε!πωπω!εμενα στο 95% λεει 4,5 δεν ξερω καλα λεει το ποπακι ας το αφησουμε δεν θελω ουτε να το σκεφτομαι!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις