Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

stellisa

stellisa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσακια μου εχω 6 μερεσ καθυστερηση και εκανε τεστ αλλα οχι με τα πρωινα και βγηκε αρνητικο τι μπορει να συμβαινει?

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στελλακι μου κανε μια χοριακη για να εισαι σιγουρη.....αυτη θα δειξει 100% το τι συμβαινει....

stellisa

stellisa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
να περιμενω να περασουν και αλλες μερες η οχι ?

stellisa

stellisa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
να περιμενω να περασουν και αλλες μερες η οχι ? δε τα γνωριζω αυτα πρωτη μ φορα ειναι..

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στελακι αν θες και μπορεις περιμενε 3-4 μερες και ξανακανε το τεστ...αν παλι δεν μπορεις να περιμενεις πηγαινε κανε χοριακη.....

εγω παλι επειδη ειμαι ανυπομονος ανθρωπος θα πηγαινα για χοριακη....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την katerina1983 στις Τετ Ιουν 05, 2013 1:07 am, 1 φορά

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stellisa έγραψε:να περιμενω να περασουν και αλλες μερες η οχι ? δε τα γνωριζω αυτα πρωτη μ φορα ειναι..
απο οτι εχω διαβασει και απο αλλες κοπελες μπορεις να την κανεις την χοριακη τωρα αλλα εφοσον το τεστ βγεικε αρνητικο περιμενε αλλες 5 μερουλες μην δωσεις και τζαμπα τα λεφτα 5 μερες ακομα υπομονη και αν δεν σου ερθει πειγενε γεια χοροιακι πιστευω πως το τεστ θα εδειχνε αμα εισουν εγκυος 6 μερες ειναι αυτες τι στο καλο δεν θα ειχε τουλαχιστον μια αχνη γραμη το τεστ. εχεις σταθερο κυκλο?μπορει να σου αλαξε ο κυκλος λογο καλοκαιριου ξερω γω τι να σου πω.εγω λεω να μην χαλασεις παλι λεφτα περιμενε λιγο ακομα

stellisa

stellisa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
λεω να περιμενω καλυτερα και απο δευτερα να παω για χοριακη..εχω λεω λιγη υπομονη... εχω σταθερο κυκλο απο την αρχη ποτε δεν ειχα αλλαγη..τωρα στα ξαφνικα να εγινε δε νομιζω..ισως κατι αλλο να συμβαινει...αλλα τι???

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stellisa έγραψε:λεω να περιμενω καλυτερα και απο δευτερα να παω για χοριακη..εχω λεω λιγη υπομονη... εχω σταθερο κυκλο απο την αρχη ποτε δεν ειχα αλλαγη..τωρα στα ξαφνικα να εγινε δε νομιζω..ισως κατι αλλο να συμβαινει...αλλα τι???

ΜΗΝ ΣΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΑΥΤΟ..... ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΥΚΛΟ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΑΠΟΤΟΜΑ ΚΙΛΑ ΛΟΓΩ ΚΑΠΟΙΩΝ ΓΕΓΟΝΟΤΩΝ ΚΑΙ ΕΙΧΑ 10 ΜΕΡΕςΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.....

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αν περνας αγχωτικη περιοδο στη ζωη σου ειναι λογικο να εχεις καθυστερηση!!

κανε μια χωριακη αν θελεις,τα ιδια λεφτα θα σου βγει!!

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="stellisa"]λεω να περιμενω καλυτερα και απο δευτερα να παω για χοριακη..εχω λεω λιγη υπομονη... εχω σταθερο κυκλο απο την αρχη ποτε δεν ειχα αλλαγη..τωρα στα ξαφνικα να εγινε δε νομιζω..ισως κατι αλλο να συμβαινει...αλλα τι???[/quoμπορει και απο το ανχος σου να αργει η περιοδος συμβενουν και αυτα.....εχεις καιρο που προσπαθεις?

stellisa

stellisa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
επειδη ξερω οτι το αγχος δε κανει καλο προσπαθω οσο μπορω να μην αγχωνομαι... εδω και τρεισ μηνεσ προσπαθουμε αλλα οχι πολυ φανατικα χαλαρα...
η αληθεια ειναι οτι ειχα ενα αγχοσ μια δυο μερεσ στισ 20 μαιου για θεμα ιατρικο αλλα για τον αδερφο μου οχι για μενα και ουτε που αγχωθηκα για την περιοδο μου...αν ειχα αγχοσ με την πρωτη μερα καθυστερηση θα εκανα τεστ...τι να πω θελω να πιστευω οτι εγινε καποιο λαθοσ στο τεστ και δεν εδειξε σωστα... Very Happy

stellisa

stellisa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
και εκτοσ απο αυτο ανεβηκα σημερα στη ζυγαρια χωρις να εχω φαει παραπανω χωρις τιποτα ηζυγαρια μου μ εδειχνε 3 κιλα πανω//????αυτο γιατι?

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stellisa έγραψε:και εκτοσ απο αυτο ανεβηκα σημερα στη ζυγαρια χωρις να εχω φαει παραπανω χωρις τιποτα ηζυγαρια μου μ εδειχνε 3 κιλα πανω//????αυτο γιατι?
kala den ginete na peires amesos kila sou eipa to test tha edixne toulaxiston mia axnh grami me 6 meres kathisterisis perimene 5 meres akoma kai ksanakane ta test gia mena prosopika ta theoro aksiopista giati na se ksegelasoun ama hsoun kati tha edixne den yparxi periptossi na min edixne kati esi pos niothis niothis re paidi mou katholou oti tha sou erthi periodos?h tipota.koita kalokairh einai o kyklos alazh.makari na eisai alla min tros to kefali sou me simptomata gia auto se leo perimene ligo akoma kai an mexri thn deytera den soy exei erthi phgene gia xoriaki........ 6 μερες καθυστερηση και τεστ αρνητικο 215994 6 μερες καθυστερηση και τεστ αρνητικο 215994

stellisa

stellisa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τιποτα απολυτος δε νιωθω ενω οταν περιμενω παντα πριζεται το στηθοσ,βγαζω κανα σπυρακι και εχω πονο στη μεση ...τποτα αυτη τη φορα μονο η μεση μ με ποναει ωρες ωρες τιποτα αλλο...θα περιμενω και θα δειξει απο βδομαδα...

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stellisa έγραψε:τιποτα απολυτος δε νιωθω ενω οταν περιμενω παντα πριζεται το στηθοσ,βγαζω κανα σπυρακι και εχω πονο στη μεση ...τποτα αυτη τη φορα μονο η μεση μ με ποναει ωρες ωρες τιποτα αλλο...θα περιμενω και θα δειξει απο βδομαδα...
auto na kaneis kali mou perimene mexri tin deytera entaksi kai min anxonese kai ego etsi kano panta perimeno kai den kano test kai spao ta neura ton koritsion edo mesa xaxax ase ase kai eimai se anamoni vevea xtes kai proxtes mou edikse oti tha mou erthi kai leo mpa tha mou erthi kai shmera den mou dixnh oti tha moy erthi ax ayth h anamonh se skotonh.....

stellisa

stellisa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τοσες μερεσ δεν εμαπινα να γραψω γιαυτο το λογο για να μην αγχωθω αλα νομιζω αρκετα αντεξα οποτε εδω θα δινουμε κουραγιο ια να μην αγχωνομαστε.... αναμπελ σ ευχομαι να μην σ ερθει....και να σ ερθει ενα νινακι....

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stellisa έγραψε:τοσες μερεσ δεν εμαπινα να γραψω γιαυτο το λογο για να μην αγχωθω αλα νομιζω αρκετα αντεξα οποτε εδω θα δινουμε κουραγιο ια να μην αγχωνομαστε.... αναμπελ σ ευχομαι να μην σ ερθει....και να σ ερθει ενα νινακι....
kai ego pou nomiza oti eimai h monadiki pou den mporei na kanei paidia exo enamisi xrono tora sxedon. ta ginekologika mou ola kala den exo kanena provlima gonimopoihshs kai to mono provlima pou exo einai to anxos esi vre oute xrono den perases exeis xrono akoma mprosta sou kalokairaki exoume ama to thelete kai h dio poli tha ginei to thaymataki ego meta ton 6 mina prospathion arxisa na anxonome efoson den evlepa apotelezmata kai apo tote me exei katakirieysi to anxos.alla tora xalara den mas piran kai ta xronia poso eisai an epitrepete...

stellisa

stellisa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
δεν αγχωνομαι γιατι εχω μια γνωστη παιδευοταν παρα πολλα χρονια γιατρουσ,εξετασεισ,τρεξιματα και τιποτα μεχρι που βρεθηκε μια γιατρος και την ειπε καθε πρωι που θα ξυπνασ θα λεσ οτι εγω θα γινω μανα και ναι θα γινεισ..και ετσι στον επομενο μηνα ειχε τα ευχαριστα..οποτε χαλαρα... ειμαι 26 παρα ενα μηνα...χαχα σε ενα μηνα κλεινω τα 26..οποτε δε με αγχωνει τον αλλο μηνα γυριζουμε και πισω στη θεσσαλονικη στην καθημερινοτητα μας οποτε χαλαρα...και θα ερθει

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stellisa έγραψε:δεν αγχωνομαι γιατι εχω μια γνωστη παιδευοταν παρα πολλα χρονια γιατρουσ,εξετασεισ,τρεξιματα και τιποτα μεχρι που βρεθηκε μια γιατρος και την ειπε καθε πρωι που θα ξυπνασ θα λεσ οτι εγω θα γινω μανα και ναι θα γινεισ..και ετσι στον επομενο μηνα ειχε τα ευχαριστα..οποτε χαλαρα... ειμαι 26 παρα ενα μηνα...χαχα σε ενα μηνα κλεινω τα 26..οποτε δε με αγχωνει τον αλλο μηνα γυριζουμε και πισω στη θεσσαλονικη στην καθημερινοτητα μας οποτε χαλαρα...και θα ερθει
xalara oso den fantazese alla otan einai na sou erthi h atimi periodos eki einai pou anxonese kai kaneis skepsis na eimai na min eimai tha mou erthi dn tha mou erthi kai emena h ksaderfh mou eixe poli anxos meta apo 5 xronia epiase pedi afou apofasise oti den mporei kai oti den tha ginei pote mana to paratise telios to thema kai tsoup emeine kai to thema einai oti eimaste ygiestates kai kanoume san treles re si..........kai ego mikroula eimai 22 alla anxonome toso poli kai oso vlepo oti exei perasi enamisi xronos les ma giati re gamoto den meno kai kathe mina kano to idio prama anxos anxos anxos.......na po oti to mina marti pou mas perase piga proti fora ginekologo efoson mou eipe oti eimai kala ego anti na xaro exo mpi pio dinamika sto thema paidiou alla tora leo oxi oxi oxi stamata. kai stis meres periodou anxonomai kai pali auto exo pathi tora anxonome konda stin perioodo.........giati kanoume san treles eno eimaste kala na xa me kai kana provlima tha elega entaksi alla giati afou to theloume toso poli kai auto to simpan ti kanei pia giati exei xalarosi etsi...xaxax 6 μερες καθυστερηση και τεστ αρνητικο 215994

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anampel έγραψε:
stellisa έγραψε:να περιμενω να περασουν και αλλες μερες η οχι ? δε τα γνωριζω αυτα πρωτη μ φορα ειναι..
απο οτι εχω διαβασει και απο αλλες κοπελες μπορεις να την κανεις την χοριακη τωρα αλλα εφοσον το τεστ βγεικε αρνητικο περιμενε αλλες 5 μερουλες μην δωσεις και τζαμπα τα λεφτα 5 μερες ακομα υπομονη και αν δεν σου ερθει πειγενε γεια χοροιακι πιστευω πως το τεστ θα εδειχνε αμα εισουν εγκυος 6 μερες ειναι αυτες τι στο καλο δεν θα ειχε τουλαχιστον μια αχνη γραμη το τεστ. εχεις σταθερο κυκλο?μπορει να σου αλαξε ο κυκλος λογο καλοκαιριου ξερω γω τι να σου πω.εγω λεω να μην χαλασεις παλι λεφτα περιμενε λιγο ακομα
σιγα καλε τα ιδια λεφτα εχουν το τεστ με την χοριακη.15 ευρω κανει ε και 12-13 το τεστ.σιγα τα ωα!!!χοριακη κανε....τα πιο σιγουρα!και τεστ να κανεις παλι ο γυναικολογος το πιπ πιθανο ειναι να σε στειλει και για χοριακη οποτε δεν το γλυτωνεις!!!

stellisa

stellisa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
anampel esi eisai akmi pio mikri...oxi agxos kopela mou exoume xronia akomi mprosta mas.....

stellisa

stellisa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
demaki to exo katalavei oti einai peripou idia i aksia toys test m xoriaki giayto tha pao apeutheias gia xoriaki poy einai k pio sigouri... prepei na pao proi-proi gia na tin kano?na min exio faei k tetoia i de paizei rolo?eimai asxeti m me koroideupseis

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stellisa έγραψε:demaki to exo katalavei oti einai peripou idia i aksia toys test m xoriaki giayto tha pao apeutheias gia xoriaki poy einai k pio sigouri... prepei na pao proi-proi gia na tin kano?na min exio faei k tetoia i de paizei rolo?eimai asxeti m me koroideupseis
αν θυμαμαι καλα δεν παιζει ρολο!τωρα δεν θυμαμαι σιγοτυρα γιατι κανω σχετικα συχνα εξετασεις οποτε δεν θυμαμαι σε ποιες χρειαζετε..μηπως θυμαται καποια αλλη κοπελα??

ViGe13

ViGe13
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δεν έχει περιορισμούς.
Μπορείς να την κάνεις οποιαδήποτε στιγμή μέσα στην ημέρα, ακόμη και βράδυ κι ας έχεις φάει κανονικά και τα σχετικά...όποτε βολεύεσαι Very Happy

stellisa

stellisa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημερα Κοριτσια ξυπνησα πριν λιγο και νιωθω τη κοιλια μου καπως..λες μετα απο 7μερες πλεο ν μ ερθει η ακατανομαστη...ντροπηηηη δε θελω....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις