Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
22 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 22 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 42]

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
Lillybell έγραψε:[
Γεια σου Ποπη!
Κατ'αρχην εγω πιστευω οτι δεν θα χρειαστει να πεσεις στα πατωματα..μαλλον για τα ουρανια σε βλεπω.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 328109
Αλλα και ετσι να μην ειναι, γιατι παρακαλω να πεσεις στα πατωματα;;;;; κρεββατι δεν εχετε εσεις;;;; Laughing Laughing Laughing Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 215994


Πολύ σωστή σε βρίσκω έτσι!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 215994


γεια σου Βασουλα μου! Τι κανεις;;
Μα ειδες κατι πραγματα βρε παιδι μου αυτη η νεολαια;;; Laughing Laughing Laughing
Μπαμ στα πατωματα!...Εγω μονο σε μαλακο στρωματακι πια.... Razz Razz Razz


Χαχα καλά είμαι μου πέρασαν τα νεύρα και μπήκα να δω τι κάνετε!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?


Γεια σου Χρυσοβαλάντη μου γλυκιά!!Τι κάνετε μανούλα και σποράκι μικρο?

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επιτελους κινηση!!!!καλως τα κοριτσακια μας..βασουλα μου εισαι καλυτερα?χρυσοβαλαντη μου τι κανεις?πως νιωθες?

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:κοριτσακια μου γλυκα...τι κανετε? Very Happy γιατι εχετε ολες νευρακια σημερα???εγω παλι μετα το "ξεσπασμα" που ειχα την προηγουμενη βδομαδα μπορω να πω οτι ειμαι καλα..καθε βραδυ μετα το μπανακι μου σταυρωνω την κοιλιτσα μου με λαδακι απο την αγια ειρηνη την χρυσοβαλαντου και προσευχομαι να γεμισει οσο πιο συντομα γινεται με μια ψυχουλα Very Happy βοηθησε πολυ την ψυχολογια μου αυτη η κινηση και ειμαι πολυ αισιοδοξη Very Happy

ΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Η ΑΓΙΑ!!!ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΝΑ ΦΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΛΑΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ!!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
irene-_- έγραψε:κοριτσακια μου γλυκα...τι κανετε? Very Happy γιατι εχετε ολες νευρακια σημερα???εγω παλι μετα το "ξεσπασμα" που ειχα την προηγουμενη βδομαδα μπορω να πω οτι ειμαι καλα..καθε βραδυ μετα το μπανακι μου σταυρωνω την κοιλιτσα μου με λαδακι απο την αγια ειρηνη την χρυσοβαλαντου και προσευχομαι να γεμισει οσο πιο συντομα γινεται με μια ψυχουλα Very Happy βοηθησε πολυ την ψυχολογια μου αυτη η κινηση και ειμαι πολυ αισιοδοξη Very Happy

ΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Η ΑΓΙΑ!!!ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΝΑ ΦΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΛΑΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ!!!!
ας γυρισει με το καλο κ θα τον παρω να παμε κατω στο μοναστηρι Very Happy

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula1 έγραψε:


Γεια σου Χρυσοβαλάντη μου γλυκιά!!Τι κάνετε μανούλα και σποράκι μικρο?

ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΣΗΜΕΡΑ ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΕΡΟ ΠΟΥ ΠΙΝΩ ΜΕ ΑΗΔΙΑΖΕΙ.ΣΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 911307

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε: ας γυρισει με το καλο κ θα τον παρω να παμε κατω στο μοναστηρι Very Happy

ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΙΣ 17 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΩΡΑ,ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΠΑΩ!!!!

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι κανουν τα κοριτσια μου? δυστυχως εχω να μπω απο το Σαββατο κι εχω χασει καμια 10αρια σελιδες!!!!! χρυσοβαλαντακω τα βλεπω τα δικα σου...δεν πειραζει με τις αναγουλες σου ολα δειχνουν οτι πανε καλα και προχωρας δυναμικα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
darsel έγραψε:τι κανουν τα κοριτσια μου? δυστυχως εχω να μπω απο το Σαββατο κι εχω χασει καμια 10αρια σελιδες!!!!! χρυσοβαλαντακω τα βλεπω τα δικα σου...δεν πειραζει με τις αναγουλες σου ολα δειχνουν οτι πανε καλα και προχωρας δυναμικα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!!ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ?ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΕΓΩ ΘΑ ΕΧΩ ΝΕΟΤΕΡΑ ΣΤΙΣ 17.

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
irene-_- έγραψε: ας

ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΙΣ 17 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΩΡΑ,ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΠΑΩ!!!!
τι ωρα ειναι με το καλο το ραντεβου?να πας καρδουλα μου και να σε βοηθησει να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και να φερεις ενα γερο μωρακι στον κοσμο Very Happy

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:τι κανουν τα κοριτσια μου? δυστυχως εχω να μπω απο το Σαββατο κι εχω χασει καμια 10αρια σελιδες!!!!! χρυσοβαλαντακω τα βλεπω τα δικα σου...δεν πειραζει με τις αναγουλες σου ολα δειχνουν οτι πανε καλα και προχωρας δυναμικα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
καλησπερα αννουλα..βαρεμαρα σημερα..ολη μερα σπιτι..να σε ρωτησω που εχεις κ εμπειρια ειχα θετικο τεστ την προηγουμενη δευτερα οποτε τωρα ποτε περιμενω περιοδο?γινεται να ειχα ωορρηξια την ιδια μερα με ο θετικο τεστ?γτ εκεινη την μερα πονουσα scratch

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:

τι ωρα ειναι με το καλο το ραντεβου?να πας καρδουλα μου και να σε βοηθησει να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και να φερεις ενα γερο μωρακι στον κοσμο Very Happy

ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ!!ΣΤΙΣ 10!!!ΠΑΝΤΑ ΒΟΗΘΑΕΙ Η ΑΓΙΑ ΜΑΣ ΕΙΡΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ.ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΠΕΣ ΜΟΥ.Η ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
irene-_- έγραψε:

ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ!!ΣΤΙΣ 10!!!ΠΑΝΤΑ ΒΟΗΘΑΕΙ Η ΑΓΙΑ ΜΑΣ ΕΙΡΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ.ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΠΕΣ ΜΟΥ.Η ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?
δοξα τω θεω ειναι καλυτερα απλα που και που ανεβαζει λιγη πιεση ακομα..αν μπορεις ναι θα ηθελα μηλαρακι και νομιζω οτι εχουν και μια ζωνουλα που δινουν αν δεν κανω λαθος..

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:

δοξα τω θεω ειναι καλυτερα απλα που και που ανεβαζει λιγη πιεση ακομα..αν μπορεις ναι θα ηθελα μηλαρακι και νομιζω οτι εχουν και μια ζωνουλα που δινουν αν δεν κανω λαθος..

ΕΝΝΟΕΙΤΕ!!!!ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΣΕ PM ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΖΩΝΟΥΛΑ.ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ.

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
irene-_- έγραψε:

ΕΝΝΟΕΙΤΕ!!!!ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΣΕ PM ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΖΩΝΟΥΛΑ.ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ.
ευχαριστω πολυ πολυ πολυ Very Happy Very Happy Very Happy οταν τα παρεις πες μου να σου στειλω διευθυνση..

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:

ευχαριστω πολυ πολυ πολυ Very Happy Very Happy Very Happy οταν τα παρεις πες μου να σου στειλω διευθυνση..

ΕΓΙΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΗΣΥΧΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 417472
ΑΥΡΙΟ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΚΑΚΙ Ε?ΤΙ ΚΑΛΑ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 654316

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
irene-_- έγραψε:

ΕΓΙΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΗΣΥΧΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 417472
ΑΥΡΙΟ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΚΑΚΙ Ε?ΤΙ ΚΑΛΑ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 654316
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 35468 ναι αυριο..αντε να δει το σπορακι της να ησυχασει το κοριτσακι μας Very Happy

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:
darsel έγραψε:τι κανουν τα κοριτσια μου? δυστυχως εχω να μπω απο το Σαββατο κι εχω χασει καμια 10αρια σελιδες!!!!! χρυσοβαλαντακω τα βλεπω τα δικα σου...δεν πειραζει με τις αναγουλες σου ολα δειχνουν οτι πανε καλα και προχωρας δυναμικα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
καλησπερα αννουλα..βαρεμαρα σημερα..ολη μερα σπιτι..να σε ρωτησω που εχεις κ εμπειρια ειχα θετικο τεστ την προηγουμενη δευτερα οποτε τωρα ποτε περιμενω περιοδο?γινεται να ειχα ωορρηξια την ιδια μερα με ο θετικο τεστ?γτ εκεινη την μερα πονουσα scratch

xaxaxa κοριτσαρα μου, σ'αυτα εξπερ ειναι η Lillybell. παρολα αυτα εξαρταται απο τον κυκλο σου. σε εναν νορμαλ 28 ημερων, λογικα σε μια βδομαδα πρεπει να περιμενεις περιοδο.

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:
irene-_- έγραψε:
darsel έγραψε:

xaxaxa κοριτσαρα μου, σ'αυτα εξπερ ειναι η Lillybell. παρολα αυτα εξαρταται απο τον κυκλο σου. σε εναν νορμαλ 28 ημερων, λογικα σε μια βδομαδα πρεπει να περιμενεις περιοδο.
ελιζω τοτε να με διαφωτισει εκεινη Very Happy αν και δε περιμενω τπτ γιατι ο αντρας ελειπε ειναι καθαρα θεμα περιεργειας..

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ,ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 502437 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 883208

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ,ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 502437 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 883208
λεμοναδα να πινεις η να γλειφεις λενονι Very Happy καληνυχτα χρυσοβαλαντη μου..καλη ξεκουραση.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 35468

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:επιτελους κινηση!!!!καλως τα κοριτσακια μας..βασουλα μου εισαι καλυτερα?χρυσοβαλαντη μου τι κανεις?πως νιωθες?


Έλα κούκλα μου σόρρυ που αργώ να απαντήσω αλλά το είχε ο σύζυγος το λαπτοπ!Τι κάνεις?

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
vasoula1 έγραψε:


Γεια σου Χρυσοβαλάντη μου γλυκιά!!Τι κάνετε μανούλα και σποράκι μικρο?

ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΣΗΜΕΡΑ ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΕΡΟ ΠΟΥ ΠΙΝΩ ΜΕ ΑΗΔΙΑΖΕΙ.ΣΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 911307


Περαστικά κουκλίτσα μου φαίνεται ξεκίνησαν οι αναγούλες..

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ,ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 502437 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #118 - Σελίδα 11 883208


Καλό ξημέρωμα πουλάκι μου τα λέμε αύριο!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ!
ΠΕΡΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΓΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΒΓΩ ΕΞΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ....
ΠΩΣ ΞΥΠΝΗΣΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις