Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
22 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 22 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

26ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Κυρ Ιουν 09, 2013 11:11 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nanakaboubou
σ΄ευχαριστω πολυ να σαι καλα.φυσικα κ ειμαστε μια ομαδα κ πανω απ ολα ειμαστε ωριμες γυναικες μη κανουμε σαν παιδακια.
ρωτησα την γιατρο μου κ ειπε δεν ειναι τιποτα...θα παω αυριο για ουρα καλου κακου.
εχεις παιδακια?

27ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Κυρ Ιουν 09, 2013 11:13 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
VALGREG μη συγχηζεσαι κοπελα μου....εδω ειμαστε ολες ενωμενες για να λεμε οτι θεμα θελουμε κ να στηριζουμε η μια την αλλη κ οτι βοηθεια μπορουμε να δωσουμε.
ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΑΝΟΥΣΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Κ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ!!!!

28ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Κυρ Ιουν 09, 2013 11:20 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χιαρομαι που δεν ειναι τιποτα! ουτε εγω πιστευα πως ειναι κατι σοβαρο, και χαιρομαι και περισσοτερο που το επιβεβαιωσες με τον γιατρο σου Very Happy

29ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Κυρ Ιουν 09, 2013 11:21 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα evianna μου! Η εμφανιση μικροποσοτητας αιματος ειναι συνηθισμενη στο πρωτο τριμηνο της εγκυμοσυνης, καθως ο οργανισμος προσπαθει να βρει τις ισορροπιες του με τις ορμονες, αλλα και γιατι αυτες τις εβδομαδες σχηματιζεται ο πλακουντας.. Ποσο μαλλον στη δικη σου περιπτωση οπου εχουμε διδυμα και το σχηματισμο 2 πλακουντων(πιθανως)
Αυτο που χρειαζεται ειναι να εισαι συνεχεια ξαπλωμενη,να σηκωνεσαι μονο για τουαλετα και αν φυσικα ο γιατρος σου κρινει απαραιτητο να παιρνεις την καταλληλη φαρμακευτικη αγωγη.. οσο το αιμα παραμενει λιγο δεν μας ανησυχει. Αλλα και δεν ξεθαρρευουμε αμεσως μολις σταματησει.
Και επισης απαραιτητο ειναι το να μην εχεις αγχος και να μην συγχιζεσαι...
Ο Θεος μαζι σου και με τα μωρακια σου γλυκια μου κοπελα, μην ανησυχεις...

Θεωρω αυτονοητο οτι εχει ηδη συμβουλευθει γιατρο και δεν το ρωτω καν.

30ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Κυρ Ιουν 09, 2013 11:22 am

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
valgreg έγραψε:
anampel έγραψε:edo apo oti vlepo ego trogeste h mia me thn allh mia xara ta eipes ana maria diladh ti vlepeis roz aimataki kai perimeneis na poume emeis ti tha kaneis ego to proto pou tha ekana tha htan na paro ton giatro kai as htan 3 ta ksimeromata ema tora eisai egkios vlepeis aima kai anti na pareis ton giatro anoighs to kompiouter kai grafeis edo po po po aman poia..........

Με όλο το θάρρος anampel και αναφέρομαι αποκλειστικά και μόνο σε εσένα, δεν είσαι σε θέση ειδικά ΕΣΥ μετά από τόσες δημοσιεύσεις για δήθεν συμπτώματα και αμέτρητες ερωτήσεις σου οι οποίες θα έπρεπε να απευθύνονται στον γιατρό σου και όχι σε εμάς, να σχολιάζεις εδώ συγκεκριμένα.
Πήγαινε λύσε τα δικά σου προβλήματα και μη κάνεις υποδείξεις ενώ μέχρι χθες ήσουν ''μήπως είμαι'',''πείτε μου τη γνώμη σας'', ΄΄αν αν αν''.Καλό σου βράδυ!
siga esi kala kano kai grafo den exo na doso se kanenan dikeoma toulaxiston ego den eimoun egkios kai an eimoun kai eixa tetio provlima den tha rotaga esas tha eperna thn giatro mou amesos thlefono kai sto kato kato oso gia ta post mou anaferomouna se symptomata kai mipos ta eixe kamia allh egkimonousa allo na rotas gia sumptomata pou mporei na ofilondai kai se periodo kai allo na eisai egkios kai na exeis roz aimataki kai na rotas sto foroum giath simvenei auto.kai ande kai pou mou mazeytikate edo oles h eksipnes na poume

31ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Κυρ Ιουν 09, 2013 11:28 am

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anampel έγραψε:siga esi kala kano kai grafo den exo na doso se kanenan dikeoma toulaxiston ego den eimoun egkios kai an eimoun kai eixa tetio provlima den tha rotaga esas tha eperna thn giatro mou amesos thlefono kai sto kato kato oso gia ta post mou anaferomouna se symptomata kai mipos ta eixe kamia allh egkimonousa allo na rotas gia sumptomata pou mporei na ofilondai kai se periodo kai allo na eisai egkios kai na exeis roz aimataki kai na rotas sto foroum giath simvenei auto.kai ande kai pou mou mazeytikate edo oles h eksipnes na poume

Μέσω των αμέτρητων post που έχεις κάνει μπορεί κάποιος να βγάλει συμπεράσματα.Αναφέρεσαι ακριβώς στο ίδιο πράγμα που σου είπα το λες και μόνη σου,δεν ρωτάς για συμπτώματα αλλά μας αναφέρεις τα συμπτώματα ρωτώντας μας τι να είναι.Τέλος το αν είμαι έξυπνη σε ευχαριστώ πολύ.Από εκεί και πέρα σου εύχομαι ότι καλύτερο.

32ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Κυρ Ιουν 09, 2013 11:35 am

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evianna80 έγραψε:VALGREG μη συγχηζεσαι κοπελα μου....εδω ειμαστε ολες ενωμενες για να λεμε οτι θεμα θελουμε κ να στηριζουμε η μια την αλλη κ οτι βοηθεια μπορουμε να δωσουμε.
ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΑΝΟΥΣΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Κ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ!!!!

Εννοείτε κορίτσι μου, δεν έχω κανένα πρόβλημα με καμία κοπέλα εδώ μέσα και ο λόγος που απάντησα στην άλλη κοπέλα ήταν συγκεκριμένος.Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα.Καλό βράδυ Very Happy

33ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Κυρ Ιουν 09, 2013 11:51 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
LILLYBELL χιλια ευχαριστω για την απαντσηση σου...κ εμενα η γιατρος μου αυτα μου ειπε γιατι στην 6η εβδομαδα ειχα βγαλει κ καφε υγρα κ μια φορα ροζ αιματακι...
να σαι καλα κ σου ευχομαι οτι καλυτερο.εχεις παιδακια?

34ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Κυρ Ιουν 09, 2013 11:52 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
VANGREG δεν παιζεσαι Very Happy Very Happy
να σαι καλα κοριτσι μου,να μη χαθουμε μια κ ειμαστε κ κοντα στις εβδομαδες κυησης,καλο βραδυ κ να προσεχεις!!!!!

35ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Κυρ Ιουν 09, 2013 11:55 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να σαι καλα ΑΝΝΑΜΑΡΙΑ κ να σου ζησει η κορουλα σου...γερη κ δυνατη πανω απ ολα!!!!!

36ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Κυρ Ιουν 09, 2013 12:00 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="evianna80"]nanakaboubou
σ΄ευχαριστω πολυ να σαι καλα.φυσικα κ ειμαστε μια ομαδα κ πανω απ ολα ειμαστε ωριμες γυναικες μη κανουμε σαν παιδακια.
ρωτησα την γιατρο μου κ ειπε δεν ειναι τιποτα...θα παω αυριο για ουρα καλου κακου.
εχεις παιδακια?[/quo

εχω γλυκια μου μια μπουμπουκα 4 μηνων.. Very Happy Very Happy ολα καλα θα πανε.. προπαντων μην αγχωθεις.. αμα ηταν και κατι πιο σοβαρο δεν θα σε ελεγε ο γιατρος σου κανε μια εξεταση ουρων.. δεν παιζουμε με αυτα τα θεματα...

37ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Κυρ Ιουν 09, 2013 12:05 pm

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nanakaboubou
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy φανταζομαι ,μια γλυκα θα ειναι Very Happy
κ εγω αυτο θελω να πιστευω,ειναι πολυ η γιατρος μου κ την εμπιστευομαι αρκετα.παω αυριο για ουρα κ βλεπουμε.δεν νομιζω κ εγω να ειναι κατι..εξαλλου ηταν πολυ πολυ αμυδρα ροζ.μια φιλη μου απο εδω μεσα μου ειπε τα εχουν αυτα οι διδυμες κυησεις!
αντε με το καλο κ δευτερο νινακι ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 875502 ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 875502 ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 875502

38ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Κυρ Ιουν 09, 2013 12:14 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evianna80 έγραψε:nanakaboubou
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy φανταζομαι ,μια γλυκα θα ειναι Very Happy
κ εγω αυτο θελω να πιστευω,ειναι πολυ η γιατρος μου κ την εμπιστευομαι αρκετα.παω αυριο για ουρα κ βλεπουμε.δεν νομιζω κ εγω να ειναι κατι..εξαλλου ηταν πολυ πολυ αμυδρα ροζ.μια φιλη μου απο εδω μεσα μου ειπε τα εχουν αυτα οι διδυμες κυησεις!
αντε με το καλο κ δευτερο νινακι ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 875502 ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 875502 ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 875502


ααα διδιμακια εχεις κιολας?? ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 654316 ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 654316 ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 654316 τελεια!!! μενα σπαρο δυο τριγωνια.. ξεμπερδεψες!!! ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 328109 ξερεισ φυλο??

39ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Κυρ Ιουν 09, 2013 12:22 pm

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι ναι...μ ενα σπαρο δυο τρυγονια Very Happy Very Happy ειμαι στην 10η εβδομαδα κ 27 του μηνος εχω αυχενικη,ευχομαι να μαθω τοτε Smile Smile
ειναι κ τα πρωτα καταλαβαινεις!!!!!!

40ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Κυρ Ιουν 09, 2013 1:31 pm

ELENI23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΒΡΕ ΤΙ ΛΥΣΑΤΕ! ΝΟΜΙΖΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΗΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΟΥΛΙΝΙΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΙΔΕ ΑΤΟ ΤΟ ΦΑΙΝΙΜΕΝΙΚΑ ΣΟΒΑΡΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΚΑΘΕ ΚΟΙΝΟΣ ΝΟΥΣ ΘΑ ΕΠΕΡΝΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΗ.ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΡΩΤΗΣΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΑΙ!!ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΑΥΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΛΩΣ ΗΘΕΛΑ ΚΑΤΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΥΝΒΟΥΛΗ!!!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΡΙΒΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ!!ΑΛΛΕΣ ΡΩΤΑΝΕ ΤΟ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΕΣ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑΔΥΟ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΤΕΣΤ!!!ΑΡΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΔΕΝ ΤΗΣ ΒΡΙΣΚΩ ΤΡΑΓΙΚΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ!!ΕΒΙΑΝΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΑ!!ΔΙΔΥΜΑ ΕΕ??ΜΜΜ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!! Very Happy

41ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Κυρ Ιουν 09, 2013 1:43 pm

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ELENI ΜΟΥ
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΩ ΣΤΟ FORUM....σ΄ ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια. ναι διδυμακια κ τα πρωτα μας. Very Happy Very Happy
δεν δινω σημασια κοπελα μου...τα παιδακια μου πανω απ ολα!!! εσυ εχεις παιδακια???

42ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Κυρ Ιουν 09, 2013 2:08 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evianna80 έγραψε:ναι ναι...μ ενα σπαρο δυο τρυγονια Very Happy Very Happy ειμαι στην 10η εβδομαδα κ 27 του μηνος εχω αυχενικη,ευχομαι να μαθω τοτε Smile Smile
ειναι κ τα πρωτα καταλαβαινεις!!!!!!

πο πο υπεροχα... τρελενεσαι με ενα φαντασου με 2!! ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 215994 ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 215994 ολα να παν καλα!!!

43ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Κυρ Ιουν 09, 2013 2:18 pm

ELENI23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
evianna80 έγραψε:ELENI ΜΟΥ
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΩ ΣΤΟ FORUM....σ΄ ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια. ναι διδυμακια κ τα πρωτα μας. Very Happy Very Happy
δεν δινω σημασια κοπελα μου...τα παιδακια μου πανω απ ολα!!! εσυ εχεις παιδακια???
ΝΑΙ EVIANNA ΜΟΥ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 7 ΜΗΝΩΝ!!!!

44ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Δευ Ιουν 10, 2013 12:47 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evianna80 έγραψε:DEMAKI88
καλησπερα τι κανεις? ειλικρινα πιστευω οτι αρκετα ασχοληθηκα εχω πολυ πιο σοβαρα πραγματα.οι περισσοτερες που μπαινουμε εδω...ειναι να πουμε κ να μοιραστουμε καποια πραγματα ειτε καλα ειτε οχι....
εχεις παιδακι?
σ ευχαριστω παντως!!!!
καλημερα ευιαννα..εχω δυο παιδακια και περιμενω το τριτο...συμφωνω μαζι σου σε αυτο που λες..γνωμες δεν ειναι κακο να παιρνουμε..δεν τις κραταμε παντα..επιλεγουμε!

45ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Δευ Ιουν 10, 2013 12:51 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anampel έγραψε:
annamaria_i έγραψε:εβιανα μου απο την απαντηση σου κρινω οτι δεν εχεις ιδεα γιατι πραγμα λεω. φυσικα και να μοιραζομαστε πραγματα, και εγω το ακνω και εσυ και ολες εδω μεσα. αλλα οχι να ρωταμε πραγματα τα οποια μονο ενας γιατρος μπορει να απαντησει. δηλαδη εσυ θεωρεις οτι με αυτο που ρωτησες θα ησουν ενταξει οτι απαντηση και να επερνες απο μια κοπελα που το εχει ζησει; αν σου ελεγε οτι της συναιβει κατι παρομοιο αλλα δεν ειχε καλη καταληξη δεν θα σε τρομαζε, δεν θα σε αγχονε χωρις λογο;; Γιατι αρνηστε εδω μεσα να καταλαβετε οτι ειναι ενα φορουμ και οχι ο γυναικολογος μας;; ειναι επιπολαιο αυτο το πραγμα. Και εγω οτι σου ειπα στο ειπα με ολη μου την καλη διαθεση, αλλα δεν μπορεις να καταλαβεις τι λεω. τι να πω.. ελπιζω καποια αλλη που διαβαζει και μπορει να της συμβει το ιδιο να μην σταθει σε οτι συμβουλη σου δωσουν η σου πουν τι μπορει να συμβαινει και να ρωτησει το γιατρο της. γιατι δεν σκεφτομαστε ουτε το αλλο, οτι μπορει εγω να σου πω οτι δεν ειναι τιποτα, (και να μην ειναι φυσικα) να το διαβασει μια αλλη κοπελα με το ιδιο συμπτωμα, να επαναπαυθει και να μην ρωτησει τον γιατρο της, ενω μπορει να της συμβαινει κατι αλλο και ετσι να της δημιουργηθει προβλημα. γι αυτους τους λογους δεν πρεπει να κανουνε δημοσια τετοιες συζητησεις. τελοσπαντων οτι και να πω αν ο αλλος δεν θελει να καταλαβει δεν βγαζεις ακρη.

δου ευχομαι να μην ειναι τιποτα απολυτως και να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη.
edo apo oti vlepo ego trogeste h mia me thn allh mia xara ta eipes ana maria diladh ti vlepeis roz aimataki kai perimeneis na poume emeis ti tha kaneis ego to proto pou tha ekana tha htan na paro ton giatro kai as htan 3 ta ksimeromata ema tora eisai egkios vlepeis aima kai anti na pareis ton giatro anoighs to kompiouter kai grafeis edo po po po aman poia..........
καλα μιλας εσυ που αντι να κανεις ενα τεστ ρωτουσες εμας αν εισαι εγκυος???? Shocked Shocked Shocked θα μας τρελανεις τελειως κοπελα μου!!!

46ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Δευ Ιουν 10, 2013 12:53 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
anampel έγραψε:edo apo oti vlepo ego trogeste h mia me thn allh mia xara ta eipes ana maria diladh ti vlepeis roz aimataki kai perimeneis na poume emeis ti tha kaneis ego to proto pou tha ekana tha htan na paro ton giatro kai as htan 3 ta ksimeromata ema tora eisai egkios vlepeis aima kai anti na pareis ton giatro anoighs to kompiouter kai grafeis edo po po po aman poia..........

Με όλο το θάρρος anampel και αναφέρομαι αποκλειστικά και μόνο σε εσένα, δεν είσαι σε θέση ειδικά ΕΣΥ μετά από τόσες δημοσιεύσεις για δήθεν συμπτώματα και αμέτρητες ερωτήσεις σου οι οποίες θα έπρεπε να απευθύνονται στον γιατρό σου και όχι σε εμάς, να σχολιάζεις εδώ συγκεκριμένα.
Πήγαινε λύσε τα δικά σου προβλήματα και μη κάνεις υποδείξεις ενώ μέχρι χθες ήσουν ''μήπως είμαι'',''πείτε μου τη γνώμη σας'', ΄΄αν αν αν''.Καλό σου βράδυ!
ε μα!!!!εξοργιστικα και εγω μαζι της!!!

47ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Δευ Ιουν 10, 2013 12:57 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nαι ρε αναμπελ θα μας τρελανεις . Της βάζει και χέρι Laughing Laughing
Στο θέμα μας τώρα. Εγω σε τρεις εγκυμοσύνες μου είχα ελάχιστο ροζ. Στην μια δε ήταν μια κουκίδα οσο το κεφάλι της καρφίτσας. Θα σε στενοχωρήσω.........Και τα τρία τα έιχα χάσει. Είχαν παλινδρομήσει και ήταν νεκρά .15 ημέρες το πρώτοCrying or Very sad 12η.9, και 10η εβδομαδα. Ευχομαι να μην ειναι το ιδιο. Wink

48ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Δευ Ιουν 10, 2013 1:03 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:Nαι ρε αναμπελ θα μας τρελανεις . Της βάζει και χέρι Laughing Laughing
Στο θέμα μας τώρα. Εγω σε τρεις εγκυμοσύνες μου είχα ελάχιστο ροζ. Στην μια δε ήταν μια κουκίδα οσο το κεφάλι της καρφίτσας. Θα σε στενοχωρήσω.........Και τα τρία τα έιχα χάσει. Είχαν παλινδρομήσει και ήταν νεκρά .15 ημέρες το πρώτοCrying or Very sad 12η.9, και 10η εβδομαδα. Ευχομαι να μην ειναι το ιδιο. Wink
πω πω βρε εντε δηλαδη τωρα θα ειχες 6 παιδια????? Shocked Shocked

49ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Δευ Ιουν 10, 2013 1:05 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:Nαι ρε αναμπελ θα μας τρελανεις . Της βάζει και χέρι Laughing Laughing
Στο θέμα μας τώρα. Εγω σε τρεις εγκυμοσύνες μου είχα ελάχιστο ροζ. Στην μια δε ήταν μια κουκίδα οσο το κεφάλι της καρφίτσας. Θα σε στενοχωρήσω.........Και τα τρία τα έιχα χάσει. Είχαν παλινδρομήσει και ήταν νεκρά .15 ημέρες το πρώτοCrying or Very sad 12η.9, και 10η εβδομαδα. Ευχομαι να μην ειναι το ιδιο. Wink
πω πω βρε εντε δηλαδη τωρα θα ειχες 6 παιδια????? Shocked Shocked
oχι αγάπη μου . 3 θα είχα και πάλι απλά ήταν για να γεννηθούν αυτά που έχω σήμερα. Ποιος ξέρει?

50ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΛΙΓΟ ΡΟΖ..... Δευ Ιουν 10, 2013 6:41 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ELENI μου καλησπερα τι κανεις?
να σου ζησει το μωρακι σου....7 μηνων ε? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
φανταζομαι τι ωραιο συναισθημα να εισαι μαμα,αστο!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις