Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
596 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 596 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΤΙΣ 2/7 ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ!ΑΠΟ'ΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΝΤΟΠΛΕΡ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΠΟΙΗΜΕΝΗ!!!ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΓΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ,ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΜΩΡΕ ΜΟΥ!!!!ΧΙΙΙΧΙΧΙΧΙΧΙ Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 334590ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΩ Κ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ...ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ!!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 534787ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΟΟΟΟΛΑ!!! ΕΣΥ ΜΑΡΟ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ???

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δημητρα κ γω για ντοπλερ θα ξαναπαω οταν κλεινω την 29η εβδγυρω στισ 5 ιουλιου δηλαδη εχω αρκετο καιρω ακομα ...ειχα παει πριν μια βδομαδα αλλα ανυπομονω ξανα σαν να περασε αιωνασ

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
georginach έγραψε:γεια σου δημητρα!!! εσυ εβαλες στοχο ολικο ρεκτιφιε!!! και εγω σκεφτομουν να παω για πεντικιουρ γιατι με την κοιλια δεν μπορω ουτε τα κορδονια μου να δεσω οχι να φτασω νυχια.. ευτυχως εχουν παραμεινει σε αξιοπρεπες σταδιο απο το γαμο και μπορω και βαζω κανενα πεδιλακι οταν πριζονται πολυ τα ποδια μου! 
κοριτσια μου ξαναεβγαλε πατουσα!!!! σιγουρα θα καταφερει να την δει και ο μπαμπας μας το βραδυ!!! τωρα που το εμαθε ελπιζω να το κανει συνεχεια!!!!!
ΑΑΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΜΩΡΕ ΜΟΥ!!!ΛΙΩΝΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 125586:lalalalalalala ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΓΑΙΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!!ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΝΑΤΟΥ ΒΑΛΩ ΝΑ ΦΑΕΙ

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου δημητρουλα γεια σου τζωρτζινα παω κ γω να ξαπλωσω λιγακι....

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω θα αργησω να κανω το ντοπλερ... απ'οτι βλεπω ολες το κανετε πολυ νωρις... 8 ιουλιου θα το κανω.. θα ειμαι 32 εβδομαδες και 1 μερα... μηπως ειναι πολυ αργα?? την αλλη πεμπτη εχω ραντεβου αλλα για απλο υπερηχο..(και ανυπομονω γιατι την τελευταια φορα δεν ειχε θεση και εχω να δω τα μουτρακια της απο την β-επιπεδου...)  Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 503471

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας μανουλιτσες!Ειμαι σπιτακι μου και διαβαζα τα νεα σας.Ειπα να ρχομαι σπιτι να ηρεμω αλλα τελικα με πιανει μια υπερ-ενεργητικοτητα και δεν μπορω να κατσω με τιποτα.Αυριο το βραδακι θα παμε στο εξοχικο για τριημερο και θα λιωσω,θα βλεπω και θαλασσιτσα.
queenking
Αλεξ μεγεια τα επιπλακια σας,να τα χαρειτε ολοι και κυριως η μπουμπου.Κι εγω του χρονου θα κανω τον γαμο τον καλοκαιρι.Και τα βαφτισια.
Μαρω εγω δεν το αντεχα ουτε πριν το ταμπον ποσο μαλλον τωρα που νιωθα και πρησμενη εκει κατωafro
Κατερινα με ρωτησες το πρωι και δεν προλαβα να σου απαντησω.Θα σταματησω τη δουλεια σε ενα μηνα περιπου αλλα αρχισα ηδη να την χαλαρωνω λιγο,γιατι εχω πολυ σκυψιμο και ορθοστασια.
Φρουφρουδενια θα γινεις φρουφρου,εγω θα τα κανω λιγο αργοτερα τα μαλλια αν και γενικα δεν τα εχω βαψει κι εχω μια ριζα ναααα!Το ντομπλερ γιατι θα το κανεις συνεχεια τωρα?Τι βλεπετε?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου τελειωσαμε!τα επιπλα μπηκαν στη θεση τους τα καθαρισα κ τα αφησα ανοιχτα κ θα μεινουν ετσι μεχρι να ξεμυρισουν!το καλο που τους θελω να ξεμυρισουνε συντομα γιατι δεν κρατιεμαι θελω να συμμαζεψω τα ρουχακια κ τα πραγματακια τηςVery Happy αυριο το πρωι θα παμε για κουρτινα!!κ ισως κ για χαλακι!θα δειξει!!!τωρα θελω τοσο πολυ να ξαπλωσω στον καναπε μου κ να δω εισαι το ταιρι μου παλι...νιωθω κουρασμενη γιατι απο το πρωι νωρις ημουν στη τσιτα να τους περιμενω...μαρω μου με ρωτησες νωριτερα αν ειμαι παντρεμενη κ αν ειμαι απο αττικη ε?ειμαστε παντρεμενοι με πολιτικο προς το παρον μεχρι να κανουμε τα γαμο-βαφτισια μας!!!κ δεν εχω καμια σχεση με αττικη,βορεια ειμαι,στη δραμα!!!οποτε δυσκολο να γνωριστουμε εμεις απο κονταCrying or Very sad αλλα ποτε δεν ξερεις,καποια στιγμη αν ερθουμε εκει θα σε ειδοποιησω κ εσενα κ ολες τις αθηναιες κοριτσαρες μου Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 334590 μια μου στο εξωχικο θα πατε ε?αχχχ υπεροχααααα!!!να περασετε πανεμορφα!!!αχ ας αραξω τωρα στον καναπε μου Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 403793

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που ειστε ολες? Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 688264 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 688264 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 688264 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 688264 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 688264 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 688264

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Alexandra23 έγραψε:που ειστε ολες? Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 688264 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 688264 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 688264 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 688264 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 688264 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 688264

Εγω στον καναπε μου  ειμαι τωρα.Εκανα κατι δουλιτσες αρχισαν παλι αυτα τα τραβηγματα κι εκατσα.Αληθεια που πηγαν ολες αποψε?

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα γλυκα μου κοριτσακια..!!!Αλεξανδρα μου καλοριζικα τα πραγματακια της μπουμπου σας..!!!

Μια μου...χαλαρωσε...μην πλακωνεσαι στις δουλειες οταν επιστρεφεις σπιτι..!!!

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου Γιουλη μου.Τι κανεις?

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα Μια μου...εδω σπιτακι χαλαρα..!!!Εσυ?Ολα καλα?Η μπουμπουκα σου??

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα, κορίτσια μου! Τι κάνετε; επέστρεψα και εγώ, όλη μέρα στη γύρα ήμασταν! Μόλις διάβασα και τα νέα σας!
Άλεξ μου, με γεια τα επιπλάκια σας! Με το καλό να υποδεχτούν τη μπουμπού σας! Περιμένω φωτό! Και εμείς βάλαμε σήμερα την κουνουπιέρα, οπότε θα τα βγάλω αύριο και θα σου τα στείλω! Της πήραμε και ένα απ'αυτά τα παιχνιδάκια για την κούνια που γυρίζουν και παίζουν μουσική! Είναι τέλειο, έλιωσα!! I love you
Τζωρτζίνα μου, είδες πατουσάκι;; αχ, θα τρελαθώ! Πρέπει να είναι απίστευτο!!
Φρουφρουδάκι, έχει beaute αυτές τις μέρες,ε; θα ανανεωθείς για τα αγόρια σου!!
Μάρω μου, φάση είναι, θα περάσει!  Να σκέφτεσαι το γιο σου και να παίρνεις δύναμη!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα Νατασσα μου..!!!Την μαθαινεις στην γυρα την μικρη σου ε?? Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 429657

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσια μου γλυκα!!!!! Καλοριζικο το καινουριο μας θεματακι να γεμισει και αυτο μονο με ευχαριστα νεα!!! Με το καλο τα μωρακια μας γερα κ τυχερα κ εμεις ολες με τελειομηνες απολαυστικοτατες εγκυμοσυνες!!!  Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 654316  Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 654316  Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 654316
Σας διαβαζα το μεσημερι που γυρισαμε απο το φαγητο κ με πηρε ο υπνος.. μετα πηγαμε σε κατι εγκαινια μιας εκθεσης και τωρα ηρθαμε κ σας διαβασα!!!!!!!! Laughing
Αλεξανδρα μου καλοριζικα τα επιπλακια σας!!!!!!!!! Ολοκληρωνεται σιγα σιγα το δωματιακι της μπεμπας σας!!!!!!! I love you
Κοριτσια ολη μερα ειμαι πολυ ατονη.. κ οι συσπασεις ναι μεν μια εδω μια εκει αλλα μου την εχουν δωσει....... κ τωρα παραγγειλαμε κ πιτσα κ καθομαστε στον καναπε..

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα Ελιζακι μου...χαθηκες και μου ελειψες...!!!Ευχομαι να περνας καλα..!!!Τι κανει ο γιοκας σου?? Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 49454

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας ευχαριστω πολυ κοριτσια μου!!!δεν χορταινω να τα κοιταζω!!νατασσα μου φυσικα κ θα σας στειλω φωτο!!!απλα περιμενω να το ολοκληρωσουμε κ μετα!να μπει δηλαδη η κουρτινα μας,το χαλακι μας,η κουνουπιερα μας κτλ!!αληθεια πως τη βαλατε την κουνουπιερα?εμας δεν εχει οδηγιες χρησεως κ να δουμε τι θα κανουμε...ελισακι μου καλη ορεξη!!!κ η ατονια μεσα στο προγραμμα ειναι,τι να κανουμε!I love you

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξανδρα μου λογικα ειναι ενα σιδερο που πιανει στο καγκελο της κουνιας και βιδωνει...Τουλαχιστον ετσι ειναι οσες εχω δει εγω..!!!Δεν ξερω αν βοηθησα..!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άσε, Γιουλάκι, λες να βγει σουρτούκω σαν και μένα;! Razz
Ελιζάκι, καλά περνάτε, βλέπω! Όσο για τις συσπάσεις, κάτσε χαλάρωσε όσο πιο πολύ μπορείς..
Άλεξ, αυτό με την κουνουπιέρα είναι ένα θέμα.. Τη βάλαμε στο πλάι, αλλά μάλλον είναι λάθος γιατί στις φωτό που βλέπω στο ίντερνετ, τις έχει όλες βαλμένες στην πάνω μεριά.. scratch
Θα το δούμε αύριο..!
Κορίτσια, κοιτούσα αυτό:
http://www.paneschicco.gr/#/newborn
και σκέφτομαι να παραγγείλω ένα κιβώτιο να τις δοκιμάσουμε.. Μου φαίνονται αρκετά οικονομικές! Τι λέτε;

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ηρθα και εγω... ξενερωσα τρελα σημερα... εκει που ηταν να παω βολτα και ετοιμαστηκα βαφτικα χτενιστηκα ντυθηκα τελικα μου το ακυρωσαν και εμεινα σπιτι... και χαρηκα οτι μετα απο τοοοοοσες μερες θα εβγαινα... τσαμπα χαρα.. τι κανετε εσεις?
ελιζακι οταν λες συσπασεις πως ακριβως ειναι? και εγω νοιωθω κατι περιεργα που και που αλλα νομιζω κουνιεται η μικρη... πως θα το καταλαβω οταν ερθουν? πως νοιωθεις? αλεξανδρα μου κε γεια! για κουνουπιερα δεν ξερω αλλα αν το γκουγκλαρεις κατι θα βρεις σιγουρα! 
νατασα μου ειναι τελειο συναισθημα! αντε να δεις και εσυ συντομα! 
γιουλη μου εσυ τι κανεις? η κοιλιτσα σου?

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τις εχω δει κι εγω Νατασσα μου αυτες τις πανες...!!!Πιστευω καλες θα ειναι...Ελεγα κι εγω να τις παραγγειλω..!!!

Η κουνουπιερα νομιζω δεν παει μονο πανω...Η φιλη μου ας πουμε την εχει βαλει στο πισω καγκελο στην μεση του...Ειναι αναλογα πως εχεις βαλει την κουνια και πως σε βολευει...!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα Τζωρτζινα μου...ειναι οντως σπαστικο να κανονιζεις να ετοιμαζεσαι και να στο ακυρωνουν μετα..!!!Δεν πειραζει...την επομενη φορα θα βγεις και θα περασεις τελεια..!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε, λέω να τις πάρω να τις δοκιμάσουμε και αν τυχόν δε μας βολέψουν, αλλάζουμε μάρκα..
Δεν ξέρω, Γιούλη μου, εμείς που τη βάλαμε, πάντως, στο πλάι, κάτι δε μου κάθεται καλά..
Τζωρτζίνα μου, όντως σπαστικό.. Τι να κάνεις, άλλη φορά!
Καλέ, ξέχασα! Καλορίζικο το νέο μας θεματάκι!! Μόνο ευχάριστα να έχουμε!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 5 654316

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω ελεγα Νατασσα μου να παραγγειλω ενα κιβωτιο νουμερο1 και ενα κιβωτιο νουμερο2...Παιζει ρολο ποσα κιλα θα γεννηθει το παιδι..!!!Ειναι λιγο μπερδεμα...!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε, το νο1 είναι 2-5 κιλά. Λες να γεννηθεί πάνω από 5;; Shocked

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις