Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
569 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 569 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα σασ κοριτσια...φιλακια Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 417472

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα κορίτσια καλο ξημερομα να έχουμε εγω φεν κοιμαμε ακομα αλλα προσπαθώ να χαλαρωσω λιγο

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καληνύχτα κοριτσάκια....Τα λέμε αύριο.... Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 531909

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 990599 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 990599 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 990599 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 990599 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 990599 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 990599
ΑΝ Κ ΧΑΘΗΚΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ,ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ!!!ΚΟΛΛΑ ΠΟΛΥ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Κ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙΑ ΔΕΝ ΠΑΝΕ....Κ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ!!!piratpiratpirat
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ,ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΤΥ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ-ΕΧΩ ΠΡΟΛΗΜΑΤΙΣΤΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΛΙΓΟ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣΕΛΙΖΑΚΙ Κ ΓΙΩΤΟΥΛΑ,ΑΝ Κ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΞΑΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ Κ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΚΛΩΤΣΑ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ ΑΡΧΙΖΩ Κ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ Κ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!!ΙΣΩΣ Κ ΝΑ'ΝΑΙ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΡΟΥ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ Κ ΓΩ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΑ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ!!ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!!ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΤΟΥ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ(ΣΑΣ ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΙΟΛΑΣ)Κ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΕΙ Κ ΚΠΤΩΣΕΙΣ ΘΑ ΞΕΧΥΘΩ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ!!ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ Κ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ Κ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ  ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟ ΜΟΥ!!!ΑΠΟ ΚΡΕΜΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΤΗΣ AVINO(EXEI K ΔΩΡΟ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΑΜΑ)ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΑΜΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ H SUDOCREM ΜΟΥ ΕΙΠΕ-ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΕΣΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΑΛΛΕΡΓΙΑΣ!!!ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ Κ ΣΕΙΣ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ!!!Κ ΘΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΤΟΙΜΑ Κ ΑΥΤΑ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ!!ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΤΙΚΑ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΖΕΣΤΗ!!Κ ΕΤΣΙ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ ΘΑ ΠΑΩ!!ΠΗΡΑ Κ ΑΡΓΥΛΟ,ΜΟΡΦΗΣ ΜΑΣΚΑΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΚΥΤΤΑΡΙΤΙΔΑ,ΣΥΣΦΙΞΗ ΣΤΗΘΟΥΣ...Κ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΑΠΟΥΝΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ..WinkWinkWinkΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΩ!!ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 875502ΑΑΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕ Κ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ 9 Η ΜΕΓΑΛΗ-6 Η ΜΙΚΡΗ!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΠΟΛΥ !!
ΕΛΙΖΑΚΙ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΣ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ???ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!Κ ΟΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ'ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΣΑΛΙΜΑΚΙΑ-ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΥΜΝΑΣΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟ ΑΓΟΡΙ,ΑΛΛΑ ΟΧΙ Κ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ!!ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΠΟΛΥ Κ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙΣ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥΚ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ!!ΗΡΩΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ!!ΤΟ'ΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ!!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 377361 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 377361 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 377361 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 186566ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ!!!
ΤΖΟΥΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ???ΗΟΙ ΗΜΙΚΡΑΝΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΝΕΜΕΝΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΓΙΑΤΙ Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ ΧΡΟΝΙΑ-ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΟΝΤΡΑ!!ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ!!ΚΚ ΟΛΕΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΘΡΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΠΕΡΙΠΟΙΗΜΕΝΟ,ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΕΣ!!ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΙΑΤΟ ΦΑ'Ι'ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΘΑΡΟ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ,ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ...ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ Κ ΒΑΡΑΙΝΟΥΜΕ Κ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΓΡΓΟΡΑ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ,ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ,ΜΗΝ ΣΕ ΑΓΧΩΝΟΥΝ ΑΥΤΑ!!!
ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΤΙΘΑΣΟ ΣΙΒΑΝ ΠΟΥ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΕ ΤΟΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Κ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ Κ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑΚΑ ΤΟΥ!!! ΕΙΣΑΙ ΣΚΛΗΡΟ ΚΑΡΥΔΙ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΒΓΕΙ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΟΥ ΜΩΡΕ ΜΟΥ!!ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΠΟΛΥ!!!!
ΜΑΡΟ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ??Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ,ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Κ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 654316 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 654316
ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ?ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΤΕ ΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΧΘΕΣ?ΚΑΛΟ ΗΤΑΝ?ΕΛΕΙΠΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ??
ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΑ ΜΝΜ ΣΤΟ FB!!ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΗΣ ΝΕΡΑ'Ι'ΔΟΥΛΑΣ ΣΟΥ!!!Κ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΕΣΑ-ΕΝΝΟΩ ΑΠΟ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ-ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΓΙΙΑ ΠΟΘΗΚΗ Κ ΟΛΟ Κ ΜΙΑ ΣΚΟΥΠΑ ΥΠΑΡΧΕΙ,ΕΝΑΣ ΚΑΔΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΛΥΤΑ.....ΕΣΥ ΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕΣ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ??? Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 377361 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 377361 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 377361 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 377361 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 377361 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 377361 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 377361 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 868444ΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια πως ειστε σημερα? τα μωρακια σας?
Καλημερα φρουφρου μου!! κουρα ε? καλα κανεις δεν πρεπει να αφηνομαστε πρεπει να ειμαστε περιποιημενες ακομα και στην εγγυμοσυνη!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα γλυκες συνεγκυουλες και ζουζουνακια μικρα!!!!!  Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 654316
Ξυπνησα με λιγα πονακια, ελφρα ευτυχως, καθισα ηρεμη στο κρεβατι κ περασαν. Μετα πηγα για εξετασεις, κ θα βγουν αυριο με το καλο.
Χτες βραδυ με κοροιδευε ο αντρας μου- μου κανει "τι?? δηλ σημερα δεν θα παμε στο μαιευτηριο??" ταχα μου στενοχωρημενος.. τι του λες????!!!!!!!! Razz
Το μεσημερι θα παρω τηλ για αιματοκριτη κ τα πρωτα, εχω αγωνια!! Ηταν 34 την ποηγουμενη φορα κ ειμαι περιεργη αν εχει ανεβει καθολου.  Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 534787
Αλεξανδρα μου καλη επιτυχια σημερα στη γιατρο, να απολαυσετε τη μπεμπα σας!! Περιμενουμε νεα!  Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 328109
Λοιποοοοον μιας κ ειμαι απο τον υπολογιστη αυτη τη φορα κ γραφω σαν ανθρωπος, θα απαντησω σε διαφορα που εχω διαβασει αν κ δεν θυμαμαι ποια κοπελα τα εγραψε.
Αν ηταν να μην παω σε ιδιοτικο με τη γιατρο μου, και ηξερα οτι το νοσοκομειο ειναι καλα καταρτισμενο απο γιατρους (δηλ αλλο Αθηνα αλλο Καρδιτσα) και ειδικα αν επροκειτο για το Ελενα το οποιο φημιζεται για την καλη του παροχη υπηρεσιων, τοτε ναι θα πηγαινα σε εφημερια. Βεβαια κ σε εφημερια να πας, καποιος θα σε αναλαβει, οποτε το φακελακι δεν ξερεις αν θα το γλιτωσεις. Αν ειναι καλοι ανθρωποι οκ, αλλα αν δεν ειναι? Και να σου πω κ κατι αλλο δεν θελεις να σε ραψουν τσαπατσουλικα, νεες γυναικες ειμαστε. Ποσο σου ζητανε γιανα εχεις "δικο σου" γιατρο στο Ελενα?
Δυστυχως σε γνωστο μας με την επιτοκο στο τραπεζι της καισαρικης η γιατραρα ειπε στον πατερα (κ φιλο μας) "τοσα, αλλιως δεν κατεβαινω". Κ ο πατερας επειδη ηταν ασχημα η γυναικα του κ μπορει να πεθαινε του τα πεταξε στο γραφειο πανω κ ειπε "να τα φας στους γιατρους" κ αταραχος ο γιατρος ανοιξε το συρταρι απο κατω κ τα "σκουπιζε" προς τα μεσα Shocked Shocked Shocked Ελλας το μεγαλειο σου.
Συνεχιζω..
Η περινεοτομη λενε πως δεν ποναει. Ειναι τεντωμενο το δερμα εκεινη την ωρα κ κανουν κ τοπικη αναισθησια απο οσο ξερω κ αν εχεις κανει κ επισκληριδιο τοτε γενικως δεν καταλαβαινεις..!!!!! Η γυναικολογος μου μου ειπε πως "συμμαζευει λιγο κ τον κολπο συνηθως".. affraid affraid Νομιζω ομως πως η πολλη αναλυση σε αυτα δεν κανει καλο, τοσες κ τοσες γυναικες γεννησαν με ψυχραιμια κ καλη διαθεση και σε δυο ωρες ηταν στο δωματιο τους, ειχαν κανει το μπανιο τους κ ειχαν αγκαλια ενα μπεμπουλινακι δικο τους. I love you Ολα καλα θα ερθουν με ολες μας κ οσο πιο ψυχραιμες ειμαστε τοσο θα απολαυσουμε την εμπειρια. Αυτης της αποψης ειμαι.
Σημερα θα ξεκινησω κ εγω σιγα σιγα τη βαλιτσουλα μου.. νωρις ειναι αλλα ας ειναι ετοιμη, θα την εχω ανοιχτη κ θα προσθετω/αλλαζω οτι μου ρχεται..!!! Ειμαι πολυ υπερ της γνωμης οτι πρεπει να την ετοιμασουμε σαν να πηγαινουμε ταξιδακι, γιατι η αληθεια ειναι οτι, να ερθει η ωρα με το καλο, θα ξεκινησει το ομορφοτερο ταξιδι της ζωης μας και αυτη ειναι η μεγαλυτερη ευτυχια!! Το χρωσταμε στον εαυτο μας να απολαμβανουμε καθε στιγμη, ακομη κ αν ειναι λιγο δυσκολη.
Οταν τρεχαμε μεσα στη νυχτα στο μαιευτηριο κ ειχα συσπασεις εγω φοβομουν τα χειροτερα κ κρατιομουν να μη βαλω τα κλαματα στο κουβουκλιο.. κ εκει ο μπεμπακος μου καταλαβαινε το μηχανημα που ηταν δεμενο κ πιεζε σε εκεινο το σημειο την κοιλια κ το κλωτσουσε γιανα παιξει. Κ μου εφτιαξε παρα πολυ τη διαθεση ολο αυτο, κ εβαλα στην ακρη το δικο μου το αγχος γιατι λεω το παιδακι μου ειναι καλα κ παιζει εκει μεσα!!! Νομιζω οτι η καλη ψυχολογια απο τη μερια μας δινει αλλο φως σε ολες τις καταστασεις. Μια γεννα θα φοβηθουμε???? πφφφφφφ!!!!!!! Γιαυτο κεφαλι ψηλα, χαμογελο κ η ομαδα μας δεν εχει να φοβηθει τιποτα!!!!! Θα ειμαστε "Οι Χαμογελαστες Λεχωνες" Razz Laughing Razz 
Μαρω κ Ματινα εμενα η γιατρος μου μου ειπε να μην χαιδευω την κοιλια μου (που να ξερε) γιατι λεει σε προχωρημενη εγκυμοσυνη ισως προκαλει συσπασεις... κ αν εχουμε συσπασουλες δεν κανουμε μπανιο στη θαλασσα.. Sad ουτε αλλου τυπου "γυμναστικες" Razz Razz (ετσι ετσι να μας το κοψουν κ αυτο)
Εμενα μαρεσει το στηθος μου που μεγαλωνει..!!!! Το λεω με υπερηφανια!!!!!! Ειχα κανονικο, καλο ας πουμε (C) κ τωρα εχω μεγαλο (E) και με στενευουν ηδη παλι τα σουτιεν κ ελπιζω να μην ξαναγυρισει ποτε στο αρχικο του μεγεθος πολυ μου αρεσει παρα πολυ!!!!!!! Ανυπομονω να το ευχαριστηθω με το καλο κ με μια κοιλια πλακα!!!!!!!  Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 215994 
Νομιζω δεν ξεχασα κατι.......... Shocked αν θυμηθω κατι θα το γραψω μεχρι να ξυπνησετε ολες σιγα σιγα......
φιλακια προς το παρον!!  Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 417472

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια!!!!!  Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 328109 
Περιμενω τη μαμα μου να ερθει να μου κανει παρεουλα οσο λειπει ο μπαμπας μας..!! I love you 
Κουρα Φρουφρου εε?!!! Για ξαναπες αυτο με τον αργυλο κατι για κυτταριτιδα κ συσφιξη διαβασα....!!!!!!!!!!!!  Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 875502  Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 587529 
Και θελω κ εγω να μου στειλεις τη λιστα σου απο το μαιευτηριο!!! Sad

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑλημερα Ελιζα μου !!! σου ευχομαι καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις σου..μην αχωνεσε μονο!!
τι τελεια που θα ξεκινησεις τη βαλιτσα...αν μπορειτε στειλετε μου κι εμενα τη λιστα να δω...εμενα θα μου δωσει τη λιστα η γιατρος μου την Πεμπτη που θα παω και θα σας πω...Προσεχτικα ομως Ελιζα μου μην κουραστεις..

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα και απο μενα αν και για καληνυχτα παει... πρεπει να κοιμηθω αλλα αδυνατον.... ολη νυχτα εμετους και πονακια (με τοση πιεση λογικο...) και τωρα που ηρεμησα καμια ωρα η μικρη μου την ειδε πιθηκακι και δεν ηρεμει με τπτ να κοιμηθουμε λιγο.... καλημερα φρουφρου! χαθηκες... καλημερα Μαριλενα! καλημερα ελιζακι! ελιζακι εγω πηγα και πηρα την λιστα απο υο ολυμπιο και ειναι πολυ καλη. την εχεις παρει? Μαριλενακι και εγω την Πεμπτη εχω ραντεβου και ανυπομονω να δω την μικρη μου! να δω και αν με αφηνει να φυγω 2 εβδομαδες που θελω να παω να δω τους γονεις μου που μου λειπουν τοσο πολυ...(οτι θα το ελεγα εγω αυτο για τους γονεις!!....) ελιζακι μου το πρωτο βραδυ που σε εποιασαν οι πονοι πηγες κατ'ευθειαν στην κλινικη η πηρες τη γιατρο σου και σου ειπε εκεινη να πας... χθες ειχα φρικαρει και δεν ηξερα τι να κανω.....

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Τζωρτζινα μου !!
Για τους εμετους που λες ξεκινησαν κι εμενα πριν 3 βδομαδες ξανα(ειχαν σταματησει μετα το πρωτο τριμηνο) και οταν ρωτησα την γιατρο μου μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο γιατι ανεβαινει η μητρα και πιεζει το στομαχι..Απλα βεβαιωσου οτι δεν κρυωσες η κατι...
Αχ τελεια θα τα δουμε την Πεμπτη τα μωρακια μας!!! Εχω βαλει το ραντεβου στις 8 το πρωι απο την αγωνια!! Μου ειπε οτι θα την ζυγυσουμε και θα την μετρησουμε!!τουλαχιστον θα την απολαυσουμε!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα γλυκα μου και ομορφα φουσκωμενα κοριτσακια..!!!

Αλεξανδρα μου, με το καλο να γυρισεις να μας πεις τα νεα απο την μπουμπου σου που θα εχει μεγαλωσει...!!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 990599

Ελιζακι μου καλα αποτελεσματα να εχεις απο τις εξετασεις σου..!!!Ολα καλα θα πανε..!!!Very Happy:DΕγω εθιξα το θεμα με την εφημερια..Γιατι σε οσους απευθυνθηκα στο Ελενα μου ζητανε απο 1000 + αναισθησιολογο+ μαια..!!!affraidaffraidΜου φαινονται υπερβολικα τα ποσα για δημοσιο νοσοκομειο!!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 667478

Φρουφρου μου πολυ μου αρεσει που προσεχεις τοσο πολυ τον εαυτο σου..!!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 377361

Τζωρτζινα μου ειχες δυσκολη νυχτα ε??Αχ αυτη η μπεμπουλα σου..!!! Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 35468

Καλημερα Μαριλενα μου...δυο μερουλες εμειναν να δεις την μπεμπουλα σου ε?? Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 125586

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα ο γιατρος μου κανει μονο απογευματα ιατρειο οποτε εχω το βραδυ στις 20:00! Το καλο ειναι οτι ο μπαμπας της δεν θα παει για την εκπομπη του και θα ερθει και αυτος να την δει γιατι την προηγουμενη φορα ελειπε σε ταξιδι και δεν την ειδε και ακομα γκρινιαζει...ρε μαριλενα μου εγω δεν εχω θεμα με τους εμετους τους εχω συνηθισει εξαλλου δεν σταματησαν ποτε... απλα πιεζομαι την ωρα που κανω πιεζεται η μητρα μου και ποναω... και οσο ποναει η κοιλιτσα μου αγχωνομαι και φρικαρω... χθες ηταν και πετρωμενη ολη νυχτα και δεν ηξερα τι να κανω...  Sad

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζωρτζινα μου καλο θα ηταν να τα αναφερεις ολα αυτα στο γιατρο σου να σου πει αν πρεπει να κανεις κατι οταν πετρωνει η κοιλια σου..!!!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γιουλη μου καλημερα! πολλα λεφτα σου ζητανε οντως... Γιατι δεν κανεις μια προσπαθεια και στο αττικο? ολοι λενε τα καλυτερα λογια και για γιατρους και για μαιες! και ειναι και συγχρονο! θα τον ρωτησω την πεμπτη... μα δεν με πιανει και καμια νορμαλ ωρα να πεταχτω να μου πει αν αυτο που νοιωθω ειναι συστολες η οχι...

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Τζουλια μου!!! 2 μερες μονο!!!(μαρεσει και το τραγουδι χαχα)..
Πες μου οτι ξεκουραστηκες και οτι εισαι καλυτερα... Τη μαια την χρεωνουν ξεχωριστα? Ο αναισθησιολογος ποσο κοστιζει για επισκληριδιο? Εν το μεταξυ ειναι παραξενο που χρεωνουν τοσα οι γιατροι αφου ειναι δημοσιο..εδω ειναι δωρεαν εκτος αν εισαι πολυ υψηλομισθος και σε χρεωνουν κατι τις..τι να πω...
Τζωτζινα μου κι εμεις πρεπει να κανονιζουμε ποτε εχει ρεπο ο μπαμπας μας(δουλευει με βαρδιες) επειδη δε θελει να χανει τιποτα!! καλο ειναι ομως αυτο..αν πετρωνει η κοιλια πρεπει να το πεις στο γιατρο σου..εμενα μπορει να πετρωσει για 5 δευτερολεπτα και μετα με αφηνει αλλα οχι συχνα..εχτος και αν φαω υπερβολικα που ειναι φουσκωμα βασικα και σφιγγει..εσενα πως ακριβως ειναι?

katerina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα μανουλίτσες  Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 654316 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 654316 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 654316
Καταρχάς , καλώς σε ξαναβρήκαμε !!!!!!!!!!!!
Αλεξάνδρα μου καλή επιτυχία σήμερα στον γιατρό σου  Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 875502
Ελιζάκι τί έγινε ρε συ ;περαστικούλια και καλά  αποτελέσματα στις εξετάσεις σου...σου εύχομαι να πάνε όλα καλά...
Τζωρτζίνα μου προσπάθησε να ξεκουραστείς και ενημέρωσε τον γιατρό σου...Μαριλένα τέλεια είναι η κοιλίτσα σου !!!!!
Τί κάνετε όλες ; μου λείψατε !!!!!!!
Τζούλια μου και μενα τόσα μου ζητάνε...900 ο γιατρός και 200 η μαία......και δεν έχω μάθει και τί παιζει με τον αναισθησιολόγο.............. Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 679259 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 679259 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 679259 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 679259 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 679259 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 679259

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κημερα Κατερινακι μου σε ευχαριστω!!!
Πως εισαι ? η μπεμπα? περασατε ωραια το τριημερο σας?

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Κατερινα μου...καλωσορισες..!!Πως περασατε??Υπεροχα φανταζομαι ε??

Για αναισθησιολογο μου ειπαν 250Ευρω και ξεχασα να αναφερω και τα 700του δωματιου επειδη ζητησα μονοκλινο...γιατι λογω δημοσιου νοσοκομειου δεν θελω να ειμαι με αλλους..!!!

katerina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
άαααα , θέλω και γω αν μπορείς Δήμητρα-φαντασματάκι μας να μου στείλεις την λίστα , ή κάποια άλλη κοπέλα......
έχασα κάτι άλλο σημαντικό όσο έλειπα ;
Καλά ήταν Μαριλένα μου άλλά ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ και ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ η Λάρισα...με έπιασαν και συσπάσεις απ την κούραση αλλά τώρα όλα καλά ,ευτυχώς......εσείς ;

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
την ωρα που ξεκιναω τον πρωτο εμετο σφυγγει η κοιλια μου και αν την "ζουλιξεις" ειναι σκληρη.... αυτο κραταει μεχρι και μιση ωρα μετα τον τελευταιο εμετο... δεν ξερω βρε μαριλενα μου αν ειναι συστολες αυτο απλα ειναι ενοχλητικο και την ωρα που σου συμβαινουν ολα αυτα μαζι αν κανει να κλωτσησει η μικρη εκει να δεις πονο.... καθε της κινηση ειναι σαν να με σουβλιζουν εκεινη την ωρα... τεσπα... την πεμπτη θα μαθω! καλημερα κατερινα! και εσυ στο ελενα θα γεννησεις? η αυτες ειναι οι τιμες που παιζουν γενικα στα δημοσια?

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε Τζουλια μου σορρυ κιολας αλλα πολλα μου ακουγονται για δημοσιο...δηλαδη με ιδιωτικο ποση διαφορα εχει?

katerina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
affraidaffraidaffraidaffraidaffraidaffraid τί λες τώρα Τζούλια μου ;;;;;   Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 585182 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 585182 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 585182 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 585182 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 585182 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 585182 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 585182 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 911307 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 911307 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 911307 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 911307 Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.16 - Σελίδα 36 911307 700 για μονόκλινο ;;;;;;;;;;;;;;;
εμένα για δίκλινο μου είπανε γύρω στα 35 ευρώ την ημέρα....επι 4 ημέρες πες 140 ευρω........

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινα μου αυτη ειναι η λιστα που ειχε ανεβασει η Δημητρα...Την εχω κρατησει...χαχαχαχα

http://www.nutricia.gr/pregnancy/Praktikes_Simvoules/Pages/Tsanta_maieutiriou_ti_prepei_na_exete_mazi_sas.aspx

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γιουλη μου να ζητησει κατι για το μονοκλινο το καταλαβαινω... να ζητηαει ομως τοσα ο γιατρος?? δεν μου καθεται καλα... οι τιμες που λετε ειναι πανω κατω ιδιες με του ιδιωτικου στην πατρα... δηλαδη ποσα σου ζηταει το ιδιωτικο?????

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζωρτζινα μου δε μου ακουγεται για συσπασεις αυτο αλλα ρωτα το γιατρο σου καλυτερα...
Κατερινα μου τελεια περασαμε ανυπομονω να ερθει το επομενο τριημερο!! γιατι κουραστηκες ειχατε δουλειες?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις