Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
539 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 539 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 12]

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε κορίτσι μου πραγματικά δηλαδή σκέφτεσαι να μην κρατήσεις το μωράκι σου μόνο και μόνο επειδή στο  λένε οι γονείς σου?
Οκ γονείς είναι αλλά σε αυτά τα πράγματα είμαι πολύ κάθετη.

Απομακρύνεσαι και ζεις ευτυχισμένη και κυρίως ήρεμη με το σύντροφο σου. Κάποια στιγμή που θα καταλάβουν το λάθος τους αν εσύ πιστεύεις ότι μπορείς να το αφήσεις πίσω όλο αυτό και να τους συγχωρέσεις το κάνεις....
Αυτό θα έκανα προσωπικά και δε θα το σκεφτόμουν καθόλου....

Ζήσε την εγκυμοσύνη σου, είναι τόσο όμορφη περίοδος και μην τους αφήνεις να σε μαυρίζουν.

elenako


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
το θεμα ειναι κουκλα μου πως αληθεια???δεν ειμαι για τπτ σιγουρη πια ουτε για μενα,ουτε για το μωρο ,ουτε για το παιδι που ειμαστε μαζι,ουτε για τους γονεις μου,για κανεναν.ισως ναχουν δικιο,εγω ειμαι 23 και ο σταματης 32.εκεινος εχει και την ηλικια για γαμο παιδια γιαυτο δεν ειπαν και τπτ οι γονεις του εγω ομως .μετα τελειωσε η ζωη μου δεν θαχω χρονο για τπτ θαμαι ολη μερα σπιτι νοικοκυρουλα μενα μωρο.αυτη θαναι η ζωη μου πια!!!

elenako


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ημανα μου φοβατ πως θα χωρησω στο μελλον και θα μεινω μονη μενα παιδι οπως εκεινη με διδυμα!!!!!!!!!!!!!!

elenako


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τωρα 12μιση ωρα η μανα μου μεχει βαλλει να παρω τον δικο της γυναικολογο στην αθηνα να τον ρωτησω αν εκτος απο εκτροση κλασικη υπαρχη αλος τροπος ναποβαλλεις με χαπια π.χ. αλλα μου λεει να ρωτησω και το τι θα επακολουθει μετα σε θεμα υγειας

marla.abeth


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την marla.abeth στις Τετ Δεκ 04, 2013 12:34 pm, 1 φορά

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν είσαι σίγουρη για το σύντροφό σου επειδή δεν ήσουν ούτως ή άλλως ή επειδή σε έκαναν να μην είσαι σίγουρη?

Επίσης δε νομίζω ότι τελείωνει η ζωή με ένα μωρό.... τελειώνει η ανεμελιά...ναι αυτό το πιστεύω. Ίσα ίσα που ξεκινάει ένα νέο κεφάλαιο της ζωής πολύ πιο σημαντικό και ουσιαστικό!!!

marla.abeth


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την marla.abeth στις Τετ Δεκ 04, 2013 12:34 pm, 1 φορά

elenako


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εκεινος τρελος και παλλαβος μαζι του ακομα δεν το δε το θελει παραααααααααααα πολυ αλλα οπως σουπα ειναι και 32 χρονων εχει την σωστη ηλικια για παιδια και γαμο.πραγματικα δεν ξερω πια τι θελω και δεν εχω και πολυ χρονο ναποφασησω γιατι ειμαι 9βδομαδων..ειχα αποφασησει πως το θελω αλλα οταν τον βλεπω να φαιρετ σαν παιδακι κανει λες και ειναι πλλαβος αυτο τοχε απο παντα οχι απο τοτε που εμαθε οτι ειμαι εγκυος

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μην το κανεις ειναι κρίμα!!ειναι μια αθώα ψυχούλα!!!το θέμα δεν ειναι μονο το κοστος στην σωματική σου υγεία που ειναι σοβαρό αλλα κυρίως στην ψυχολογική σου υγεία!!!θα ειναι σχεδόν ακατόρθωτο να το ξεπέρασεις!!μπορεις να ρωτήσεις στον σύλλογο αγεννητου παιδιού και σίγουρα θα σε βοηθήσουν..ίσως και κάποια καλη σου φίλη..μέσα απο το φόρουμ χαρίζονται πραγματα και υπάρχουν και βρεφονηπιακοί σταθμοί ακριβώς για μαμάδες με μωράκια που δουλεύουν!!η τελική επιλογή ειναι δική σου αλλα πιστεύω οτι έχεις τρομοκρατηθει και δεν σκέφτεσαι ψύχραιμα..απομακρυνσου απο όσους σε γεμίζουν με αρνητικές σκέψεις , σκέψου θετικά και ανέλαβε γρήγορα δράση να δεις ποιοι μπορούν να σε βοηθήσουν!!!

elenako


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
το θεμα ειναι πως τους γονεις μου τους εχω και αναγκη γιατι στο μαγαζι τους δουλευω και πληρωνομαι  ποιος αλος 8α παρει να δουλεψει 3 μηνων εγκυο κοπελα????γιαυτο δεν μπορω να πηγαινω για δουλεια και να τους βλεπω με κατευασμενα μουτρα!!ουτε να βλεπω το παιδι που ειμαστε μαζι πανω απο εναν υπολογιστη 10 ωρες την ημερα απο την ωρα που θαρθει απο την δουλεια μεχρι της 10 το βραδυ που ερχομαι εγω!!!!!!!!!!!!!!!ειναι ανευθηνο!!!!τζογος στηχοιματα σκακι ποδοσφαιρα!!!!!!!!!!!!!!

elenako


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
το θεμα ειναι πως μονοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! απο το σοι του Σταματη ειναι ολοι μια χαρα με το μωρο.ολοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι οι δικοι μου ειναι ενατιον!!!!!δεν εχω κανεναν δικο μου κανεναν!!!.

elenako


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αφηστε που μεχει πιασει ενας πονος στην μεση χαμηλα οξυς αλλα υποφερτος που δεν τον ξαναχα.και ενας αριστερα χαμηλα κοντα στις σαλλπιγκες  και λεω μπας και.......??????

marla.abeth


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Οταν θα εχετε το μωρακι σας, θα εχει με τι να ασχολειται και θα τα αφησει αυτα!!Στην αναγκη θα τον αναγκαζεις και εσυ λιγο, μην τον αφηνεις ετσι!tongue Ε δεν νομιζω το μωρο να κλαιει και αυτος να παιζει!!Του εχεις πει πως νιωθεις?Στην εγκυμοσυνη θα εχεις διαφορων ειδων πονους, μπορει να μην ειναι κατι.

elenako


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ναι τουχω πει πως το βλεπω πολυ ανωρημο να παιζει τοσες ωρες αλλα εκει.κακο λεει κανω ναι αλλα παιζι δεν μιλαει δεν λαλαει.ασε που για την εκτρωση μου τοχει κανει λιανα πως αν το ρηξω δεν θα ειμαστε πια μαζι τελος.!!

elenako


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
απλα εχει μαθει πολυ διαφορετηκα δλδ δεν προσεχει καθολου συγγνωμη κιολας αλλα παει τουαλετα και την κανει.....μν πω πως.μεχρι και τα μποξερακια του ολα ειναι......αφου του λεω εγω δλδ θα ξεσκατηζω και σενα και το μωρο.ολο ρευεται κλα....καταβατε τι εννοω!!!δεν ειναι και ο ιπποτης ταχω εκατοοοοο φορες αλλα εκει!!ασε που οταν τα λεω παρεξηγειτ κιολας

marla.abeth


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την marla.abeth στις Τετ Δεκ 04, 2013 12:35 pm, 1 φορά

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marla.abeth έγραψε:Τελικα δεν ειναι μονο ο δικος μου ετσι δηλαδη..Razz Αυτα δεν ειναι τοσο σημαντικα, καθε φορα που κανει κατι παρομοιο μπορεις να του λες πως σε ενοχλει, και αφου αυτος ειναι που θελει τοσο το μωρο, να του λες πως δεν γινεται να συνεχισει ετσι αν θελει να το κρατησεις!Ολα αυτα που περιγραφεις παντως μπορουν να αλλαξουν, απλα εχει συνηθισει ετσι..Και μαλλον ολοι οι αντρες ειναι λιγο βρωμυλοι bom
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΛΛΑΖΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΑ 32 ΤΟΥ.ΟΥΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΕΚΒΙΑΣΤΙΚΑ Μ' ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ.ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΒΡΩΜΥΛΟΙ ΚΙ ΕΔΩ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΣΥΜΑΖΕΥΤΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΑΠ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ.ΚΑΙ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΑ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ  ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟ.ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ.ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ.ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΕΤΣΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ.ΑΛΛΗΛΟΑΒΟΗΘΕΙΑ, ΣΕΒΑΣΜΟΣ, ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ!

elenako


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ρουντη  μου μακαρι ναταν ετσι και ο δικος μου!!!!!!!!!!ταχω πει εκατο φορες δεν αλλαζει.απλα ετσι μου δειχνει πως ειναι ανωρημος ωρες ωρες κανει κατι χαζα λες και εινα 10χρονων.δεν ξερω τι να πω!!!και ειναι και ενας λογος που γιαυτο δεν τον θελει η οικογενεια μου!

elenako


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πειρα τωρα παντως τον γιατρο της μαμας μου και μουπε πως 1μπορω να παρω κατι χαπακια και σε 24ωρες να αποββαλω και μετα να παω να με καθαρ και 2 να κανω κανονικα εκτρωση.οτι εννοειτε πως υπαρχει κυνδινος πως για 3 βδομαδες θαχω αιμοραγια.πειρα της ταπα τωρα τι 8α αποφασησει δεν ξερω!!!!

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elenako έγραψε:ρουντη  μου μακαρι ναταν ετσι και ο δικος μου!!!!!!!!!!ταχω πει εκατο φορες δεν αλλαζει.απλα ετσι μου δειχνει πως ειναι ανωρημος ωρες ωρες κανει κατι χαζα λες και εινα 10χρονων.δεν ξερω τι να πω!!!και ειναι και ενας λογος που γιαυτο δεν τον θελει η οικογενεια μου!
ΑΚΟΥ ΣΕ ΜΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ.ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΖΕΣΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΕΚΤΡΩΣΗΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΕΧΑ ΜΕΧΡΙ ΑΗΔΙΑΣ. ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΟΤΡΟΠΙΕΣ ΜΟΥ.ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ ΟΜΩΣ ΣΕ ΚΑΛΟ.ΒΕΒΑΙΑ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΒΟΗΘΕΙΑ.ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ.ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΠΡΙΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΡΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ.ΑΠΛΑ ΠΑΡΤΟ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΙΖΕΡΙΑ.ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΖΩΗ ΕΤΣΙ. ΚΙ ΑΝ ΤΟΝ ΖΟΡΙΣΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΝΕΥΡΑ ΘΑ ΣΠΑΣ ΠΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΠΡΩΧΝΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ. ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ. ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ.ΣΤΗ ΖΩΗ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΡΟΔΙΝΑ. ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ!ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ....

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elenako έγραψε:πειρα τωρα παντως τον γιατρο της μαμας μου και μουπε πως 1μπορω να παρω κατι χαπακια και σε 24ωρες να αποββαλω και μετα να παω να με καθαρ και 2 να κανω κανονικα εκτρωση.οτι εννοειτε πως υπαρχει κυνδινος πως για 3 βδομαδες θαχω αιμοραγια.πειρα της ταπα τωρα τι 8α αποφασησει δεν ξερω!!!!
ΣΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ.ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΕΣΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΙ ΟΧΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ!ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΗΣΥΧΗ ΤΗΝ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΣΟΥ!

elenako


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
το κακο ειναι πως ο σταματης τσακωθηκε με τους γονεις μου γιατι τους εκανε κατι χοωτρο γιαυτο κανουν και κεινοι ετσι επειδη 8ελανε να με διωξουνε τωρα απο το μαγαζι πειγαμε στον εποπτη εργασιας κΑΙ τους πειρε τηλεφωνο για να τους πει πως ειναι παρανομο να μν κρατανε εγκυο κοπελα και εκεινοι τα κανανε πανω τους επειδη τους ειπε πως θα φανε μηνυση και οτι γινανε ρεζιλι σολο το νησι.και γιαυτο ταχανε ολοι μαζι του, επισης ειχε βγει ο σταματης εξω απο το μαγαζι και φωναζε πως θα τους φερει την αστυνομια και θα τους το κλεισει..

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elenako έγραψε:το κακο ειναι πως ο σταματης τσακωθηκε με τους γονεις μου γιατι τους εκανε κατι χοωτρο γιαυτο κανουν και κεινοι ετσι επειδη 8ελανε να με διωξουνε τωρα απο το μαγαζι πειγαμε στον εποπτη εργασιας κΑΙ τους πειρε τηλεφωνο για να τους πει πως ειναι παρανομο να μν κρατανε εγκυο κοπελα και εκεινοι τα κανανε πανω τους επειδη τους ειπε πως θα φανε μηνυση και οτι γινανε ρεζιλι σολο το νησι.και γιαυτο ταχανε ολοι μαζι του, επισης ειχε βγει ο σταματης εξω απο το μαγαζι και φωναζε πως θα τους φερει την αστυνομια και θα τους το κλεισει..
ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΙΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ, ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ, ΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΣΟΥ. ΣΚΕΨΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΕΙΣ Σ' ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΟΝΗ ΣΟΥ?ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ.ΕΣΥ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ!!!!

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elenako έγραψε:το κακο ειναι πως ο σταματης τσακωθηκε με τους γονεις μου γιατι τους εκανε κατι χοωτρο γιαυτο κανουν και κεινοι ετσι επειδη 8ελανε να με διωξουνε τωρα απο το μαγαζι πειγαμε στον εποπτη εργασιας κΑΙ τους πειρε τηλεφωνο για να τους πει πως ειναι παρανομο να μν κρατανε εγκυο κοπελα και εκεινοι τα κανανε πανω τους επειδη τους ειπε πως θα φανε μηνυση και οτι γινανε ρεζιλι σολο το νησι.και γιαυτο ταχανε ολοι μαζι του, επισης ειχε βγει ο σταματης εξω απο το μαγαζι και φωναζε πως θα τους φερει την αστυνομια και θα τους το κλεισει..
ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?Ο ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΚΟΦΤΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝ ΣΕ ΔΙΩΞΟΥΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΑΠ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ?ΑΣ  ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΟΥ ΑΦΟΥ ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙ.ΕΤΣΙ ΠΕΣ ΤΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΑ ΑΠΙΔΙΑ ΠΙΑΝΕΙ Ο ΣΑΚΟΣ!!!

elenako


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εδω καλε μου λεγε να ζητησω αποζημιωση απο τους γονεις μου 10.000

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 12]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις