Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
481 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 481 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 12]

elenako


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
το θεμα ειναι πως θα τοθελα το μωρο μ αλλα μαυτες τις συνθηκες????τπτ καλο δεν υπαρχει!

elenako


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μου ελεγε πως θα πιασει και δευτερη δουλεια σαν ντελιβερη αλλα ποτε??και καλα οταν εγω ημουν 7 μηνων και σταματουσα την δουλεια!

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΟΥ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ.ΑΝ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠΟΦΑΣΗ. ΑΝ ΟΧΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΙ Ο ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΞΕΙ.ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΟΝΕΙΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΟΥΣ.ΑΠΛΑ ΤΟΥΣ ΗΡΘΕ ΞΑΦΝΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΑΝΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ. ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΞΟΥΝΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΑΠΟΦΑΣΗ. ΜΗΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΣΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥΣ!ΟΠΩΣ ΕΣΥ  ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΘΑ ΘΕΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ!

elenako


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μονο που αν το κρατησο τελος μου παν πως δεν με θελουν και δεν θαναι διπλα μου!!!!

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΥΘΥΝΗ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΣΩΣΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΕΙ ΣΕ ΥΓΙΕΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ.ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ...ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΧΩΡΙΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ Ή ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗ.ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ.ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ Σ' ΕΚΒΙΑΖΟΥΝ. ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΙ Ο ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΧΩΡΙΣΕΙ.ΚΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΛΕΙΣΕ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ, ΜΗΝ ΚΡΕΜΕΣΑΙ ΑΠΟ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ Μ' ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ, ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙΣ ΟΛΟΥΣ!!!ΚΑΛΗ  ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!

elenako


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ευχαριστο ρουντη μ για να δουμε ελπιζω την επομενη φορα που θα μπω ναχω καλα νεα!!!!!!!!!!

katia@


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σε τύφλωσε ο έρωτας μου φαίνεται βρε κορίτσι!
Έκανες πρώτα το μωρό και τώρα σου άνοιξαν τα μάτια;

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και μια -δύο ερώτησεις απο την κακιά του φορουμ. Με όλα αυτά που μας περιγράφεις γιατί απορείς που δεν τον θέλουν οι δικοί σου? Γιατί απορείς που δεν χάρηκαν και τόσο για το μωρό? Μήπως γιατί ξέρουν οτι στο μωρό θα έιναι απών και θα τραβιέσαι μόνη σου και μετά θα ζητάς βοήθεια από γονείς ,φίλους και όποιον πάρει η μπάλα? Εγώ νομίζω πως όταν όλοι μα όλοι σου λένε οτι αυτός ο άνθρωπος δεν κάνει για σένα ............ε μάλλον έχουν δίκιο. Δεν γίνεται να είναι όλος ο κόσμος εναντίον του χωρίς λόγο. Δεν μιλάμε για ένα άτομο. Κάτι βλέπουν που εσύ δεν βλέπεις. (μάλλον το βλέπεις μια χαρά για να τα λες αλλά θες να τα αλλάζεις λίγο τα σημάδια που παίρνεις )Τώρα και αυτή η απειλή.......Δεν θα χάσεις και κανένα κελεπούρι εδώ που τα λέμε Σκέψου το καλά γιατί μετά δεν έχει πισωγυρίσματα. . Αυτό το εργάκι δεν ξαναπαίζει στο ''πίσω''. Σκέψου το 100 φορές. μετα ότι γίνει θα είσαι ΜΟΝΗ ΣΟΥ.

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elenako έγραψε:πειρα τωρα παντως τον γιατρο της μαμας μου και μουπε πως 1μπορω να παρω κατι χαπακια και σε 24ωρες να αποββαλω και μετα να παω να με καθαρ και 2 να κανω κανονικα εκτρωση.οτι εννοειτε πως υπαρχει κυνδινος πως για 3 βδομαδες θαχω αιμοραγια.πειρα της ταπα τωρα τι 8α αποφασησει δεν ξερω!!!!

η μαμα σου θα αποφασισει???????????????????

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω θέλω να κάνω μια ερώτηση γιατί ειμαι και χαζη!το μωρό το θέλατε η σας έτυχε;και επίσης έχω μπερδευτεί γιατί όταν ανοίξεσ το θέμα έλεγες ότι τον αγαπάς πολυ τον άντρα σου και ότι έχετε ξετρελαθει με το μωρό.οπως επίσης ότι είναι πολυ καλός και δεν καταλαβαίνες γιατί δεν τον ήθελαν οι γονείς σου.τωρα ξαφνικά τον βγάζεις σκαρτο.τελικα τι ισχύει απ'ολα γιατι δεν βγάζω νόημα!

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dori έγραψε:Εγω θέλω να κάνω μια ερώτηση γιατί ειμαι και χαζη!το μωρό το θέλατε η σας έτυχε;και επίσης έχω μπερδευτεί γιατί όταν ανοίξεσ το θέμα έλεγες ότι τον αγαπάς πολυ τον άντρα σου και ότι έχετε ξετρελαθει με το μωρό.οπως επίσης ότι είναι πολυ καλός και δεν καταλαβαίνες γιατί δεν τον ήθελαν οι γονείς σου.τωρα ξαφνικά τον βγάζεις σκαρτο.τελικα τι ισχύει απ'ολα γιατι δεν βγάζω νόημα!

και εγω αυτο ηθελα να πω!!η ιστορια αρχισε αλλιως με δυο παραλογους γονεις και ενα ερωτευμενο ζευγαρι που περιμενει με λαχταρα το μωρακι του και κτλ κτλ

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Επίσης η κοπέλα στο προφίλ της φαίνεται ότι είναι 21 χρόνων και σε κάποιο μήνυμα της έγραφε ότι είναι 23.και στην αρχή έλεγε ευτυχώς που ο άντρας μου ούτε τζόγο παίζει ούτε τίποτα και τωρα κάνει τα χειρότερα.παιζει τζόγο στοιχήματα και όλη μέρα κάθεται στον υπολογιστή.τελικα ας αποφασίσει πως θα πλεξει το εγκωμιο του συντρόφου της.

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dori έγραψε:Επίσης η κοπέλα στο προφίλ της φαίνεται ότι είναι 21 χρόνων και σε κάποιο μήνυμα της έγραφε ότι είναι 23.και στην αρχή έλεγε ευτυχώς που ο άντρας μου ούτε τζόγο παίζει ούτε τίποτα και τωρα κάνει τα χειρότερα.παιζει τζόγο στοιχήματα και όλη μέρα κάθεται στον υπολογιστή.τελικα ας αποφασίσει πως θα πλεξει το εγκωμιο του συντρόφου της.

και μαλιστα αυτο με τον τζογο της το ρωτησα εγω!τι να πω δεν ξερω!!!!αισθανομαι και ζ@@@ που απαντησα

marla.abeth


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την marla.abeth στις Τετ Δεκ 04, 2013 12:36 pm, 1 φορά

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iouliana έγραψε:
Dori έγραψε:Εγω θέλω να κάνω μια ερώτηση γιατί ειμαι και χαζη!το μωρό το θέλατε η σας έτυχε;και επίσης έχω μπερδευτεί γιατί όταν ανοίξεσ το θέμα έλεγες ότι τον αγαπάς πολυ τον άντρα σου και ότι έχετε ξετρελαθει με το μωρό.οπως επίσης ότι είναι πολυ καλός και δεν καταλαβαίνες γιατί δεν τον ήθελαν οι γονείς σου.τωρα ξαφνικά τον βγάζεις σκαρτο.τελικα τι ισχύει απ'ολα γιατι δεν βγάζω νόημα!

και εγω αυτο ηθελα να πω!!η ιστορια αρχισε αλλιως με δυο παραλογους γονεις και ενα ερωτευμενο ζευγαρι που περιμενει με λαχταρα το μωρακι του και κτλ κτλ

αααα εγώ δεν διάβασα όλη την ιστορία. Την τελευταία σελίδα.......ααααα τόσο καλά. Οκ.

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marla.abeth έγραψε:Ε οταν σου λενε ολοι γυρω σου οτι ο αντρας σου δεν ειναι καλος και δεν κανει, τοτε αρχιζεις να το βλεπεις και εσυ!Πολλες φορες σε τετοια θεματα γινομαστε ολοι χαζοι.Ομως συμφωνω και με τις υπολοιπες μαμαδες, δεν μπορεις να στηριχτεις σε κανεναν αλλον για αυτο το μωρο, σκεψου αν μπορεις να τα καταφερεις μονη σου.Εγω πιστευω οτι μπορεις, ειδικα αν δεν σε απολυσουν τελικα οι γονεις σου αφου ειναι παρανομο, θα εισαι ενταξει και οικονομικα.Το μωρο σου ειναι πιο σημαντικο και απο τους αλλους συγγενεις και απο τον αντρα σου, με βαση αυτο αποφασισε! 

Λεπτομέρεια: Η επιχείρηση είναι οικογενειακή άρα η κοπέλα με τα αφεντικά της έχουν πρώτο βαθμό συγγενείας. Τα εργασιακά διαφέρουν όταν είσαι α'  βαθμού. Στο λέω σίγουρα. Ασε που δεν θα τις έβαζαν και ένσημα.

marla.abeth


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
.....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την marla.abeth στις Τετ Δεκ 04, 2013 12:37 pm, 1 φορά

Alexanda11

Alexanda11
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ ένα θα πω: Πώς γίνεται να είσαι 9 εβδομάδων ΚΑΙ 3 μηνών έγκυος κοπέλα μου;;;;; 
Έχεις πάει σε γιατρό; Έχεις δει υπερηχογραφικά την κύηση;

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexanda11 έγραψε:Εγώ ένα θα πω: Πώς γίνεται να είσαι 9 εβδομάδων ΚΑΙ 3 μηνών έγκυος κοπέλα μου;;;;; 
Έχεις πάει σε γιατρό; Έχεις δει υπερηχογραφικά την κύηση; To είδα αλλά βαρέθηκα να σχολιάσω για ευνόητους λόγους.Razz

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τουλαχιστον ο Φωσκολος θυμοτανε τι εγραφε στα 24768 επεισοδια της Λαμψης.....
μανδαμ χρειαζεσαι εκπαιδευση....το σεναριο δεν ειναι παιξε γελασε!
πως ειναι η οικογενεια σας απεναντι σας αφου μαθαν οτι ειστε εγκυος? - Σελίδα 4 667478

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexanda11 έγραψε:Εγώ ένα θα πω: Πώς γίνεται να είσαι 9 εβδομάδων ΚΑΙ 3 μηνών έγκυος κοπέλα μου;;;;; 
Έχεις πάει σε γιατρό; Έχεις δει υπερηχογραφικά την κύηση;
στην πρωτη σελιδα γραφει οτι ειναι τριων μηνων!!

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:τουλαχιστον ο Φωσκολος θυμοτανε τι εγραφε στα 24768 επεισοδια της Λαμψης.....
μανδαμ χρειαζεσαι εκπαιδευση....το σεναριο δεν ειναι παιξε γελασε!
πως ειναι η οικογενεια σας απεναντι σας αφου μαθαν οτι ειστε εγκυος? - Σελίδα 4 667478

Ελα ντε. Αν δεν θυμάσαι κράτα σημειώσεις βρε αδερφε.

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
darsel έγραψε:τουλαχιστον ο Φωσκολος θυμοτανε τι εγραφε στα 24768 επεισοδια της Λαμψης.....
μανδαμ χρειαζεσαι εκπαιδευση....το σεναριο δεν ειναι παιξε γελασε!
πως ειναι η οικογενεια σας απεναντι σας αφου μαθαν οτι ειστε εγκυος? - Σελίδα 4 667478

Ελα ντε. Αν δεν θυμάσαι κράτα σημειώσεις βρε αδερφε.
Εν ανάγκει κανε ενα scroll up βρε αδερφε!!!

Alexanda11

Alexanda11
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:
Alexanda11 έγραψε:Εγώ ένα θα πω: Πώς γίνεται να είσαι 9 εβδομάδων ΚΑΙ 3 μηνών έγκυος κοπέλα μου;;;;; 
Έχεις πάει σε γιατρό; Έχεις δει υπερηχογραφικά την κύηση;
στην πρωτη σελιδα γραφει οτι ειναι τριων μηνων!!


Ε, αυτό λέω κι εγώ!! Τη μέρα που το άνοιξε ήταν 3 μηνών, και τώρα έγινε 9 εβδομάδων Laughing Laughing 
Τ' ανάσκελα Wink

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πω!πω!να τη φατε  την κοπελα βρε παιδι μου!αφου τα νουμερα τηλεθεασης δεν πηγαιναν καλα !!αλλαξε το σεναριο  η κοπελα και εβαλε λιγο πλοκη !

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 12]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις