Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 42]

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ Νατς αυτο με το ξενοδοχειο ειναι το καλυτερο!!!!!! Κ εμεις χτες σε ενα μαγαζι καθισαμε, ειχε ξαπλωστρες κ δωστου πανω κατω εγω για τουαλετα!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 328109Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 328109
Μονο που δεν ειχε ντουζιερα, γιατι αν ειχε θα εκανα κ πιστευω θα ενιωθα πολυ καλυτερα..!!
Νατασα μου ουτε εσυ μπανακι? Νομιζα πως ημουν η μονη που δεν εκανε μπανια..
Φρουφρουδακι εσυ απο επιλογη δεν κανεις μπανιο εε? Απο λιποθυμια αλλο τιποτα. Ολα τα πρωινα ειδικα ειμαι στο οριο, πραγματικα. Τετοια δυσπνοια, κ ειναι λες κ προσπαθω να δω μεσα απο τη γνωστη μαυριλα που νιωθω να πλησιαζει αλλα ευτυχως δεν ερχεται.. (οσες εχου λιποθυμησει καταλαβαινουν τι εννοω) Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 534787 κ μου ειπε η γιατρος μου πως φταιει η ζεστη.. κ για την ακριβεια μου ειπε
"Πρεπει τωρα να αποφευγε-τε να βγαινε-τε στη ζεστη, και να μην περπατα-τε η μενε-τε στον ηλιο πολλη ωρα" κ για δεκατα του δευτερολεπτου νομιζα οτι απευθυνοταν μεσω εμου στην ομαδα μας........ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 215994 αλλα μετα σκεφτηκα οτι ως γυναικολογος εννοουσε ολες τις εγκυες............. Razz
Εχω γιατρο παλι την Πεμπτη (μετα απο δικη μου πρωτοβουλια δηλ κλαψα να με δει νωριτερα) αλλα δεν θελω να μαθω κατι νωριτερα....!!!!!!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 534787  θελω ολα να κυλησουν ηρεμα απο δω κ περα..

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια χαρά, Νατάσα μου! Σημασία έχει ότι χαλάρωσες και ας μην έκανες και μπάνιο! Είχαμε πάει και εμείς πέρυσι τριήμερο εκεί στην Καβάλα, στην Καλαμίτσα και είχαμε περάσει πολύ όμορφα!
Όχι, Ελιζάκι, δεν έχω κάνει ακόμη! Περιμένω να κλείσω την 32η εβδομάδα πρώτα!
Μην ανησυχείς, όλα καλά θα πάνε! Έχουμε και ίδια μέρα γιατρό! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 654316

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
SUNSET ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΣΤΟ ΡΕΑ!!ΝΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ Κ ΓΩ!!!ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ Η ΜΑΙΑ ΣΟΥ,ΑΝ ΘΕΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ!!! ΣΤΙΣ3/7 ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΟΛΑ Κ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΑΣ!!Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΜΑΙΑ ΜΟΥ !!!ΑΝ Κ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΝΤΟΠΛΕΡ!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΞΕΤΑΖΟΥΝ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΩ???

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ααα ναι?! αχ ωραια!!! Παντα μου βγαινει σε καλο να εχω ιδια μερα γιατρο με καποια απτην ομαδα!! χιχιχι Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 654316 Ντοπλερ θα κανετε? Εμεις 5 Ιουλιου. Ανυπομονω.. νιωθω λες κ αυτος θα μου δωσει το πρασινο η φως η κατι τετοιο...!!!!!

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nats έγραψε:
Sunset έγραψε:Γεια σου Νατς!!! 

Καιρό έχω να σε πετύχω εσένα! Δε μπαίνω κι εγώ πολύ συχνά! 
Βαρβάρα με λένε! Όλα καλά με τη μικρούλα σου?? Μην ανυσηχεις για το βάρος της όλα καλά θα πάνε! Εμένα μια φίλη μου γέννησε 2 βδομάδες νωρίτερα ένα κοριτσάκι 2.500 κιλά και όλα ήταν τέλεια!

Αχ συγνώμη βρε κοριτσάκι μου, μπέρδεψα τα ονόματα με την stk!
Σ'ευχαριστώ πολύ, έχω χαλαρώσει τώρα λίγο από το πρώτο σοκ κ το άγχος! Ευτυχώς είναι καλά η σκατουλίτσα μου. Αλλά το νιώθω πολύ πολύ έντονα πως θα γεννησω νωρίτερα από την ΠΗΤ. Έχω προαίσθημα ρε παιδί μου!

Φαντάζομαι έβλεπες την μπέμπα σας έτσι ησυχούλα κ ήρεμη να κάνει νάζια με τα χεράκια της κ έεεεεεελιωνες I love youI love youI love you

Κι εγώ νατς αυτό το προαίσθημα έχω για μένα! Οτι θα γεννήσω νωρίτερα από τις 26/8. Χωρίς να έχω κάποιες ενδείξεις βέβαια απλά το νιώθω. 
Ναι έλιωσα για τα καλά! Είχα να την δω και ένα μήνα βλέπεις μου είχε λείψει πολύ το ζουζούνι μου!
Εσύ που έχεις προχωρημένη εγκυμοσύνη πως την νιώθεις μέσα σου? σε κλωτσάει πολύ? έχει χώρο?

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φρουφρουδακι εμενα γενικα δεν με εξεταζαν απο κατω, μονο οταν εκανα τις συσπασεις οι μαιες στο μαιευτηριο κ μετα που με ειδε κ η γιατρος μου παλι. Δεν ξερω αν θα το συνεχισει απο δω κ περα η μονο αν εχω συμπτωματα οπως τοτε..

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έτσι, Ελιζάκι, όλα καλά θα είναι! Ναι, θα κάνουμε στο ιατρείο της ντόπλερ! Εκτός από τη β' επιπέδου, τα υπόλοιπα τα κάνουμε εκεί!
Δημητρούλα, ούτε εμένα με έχει εξετάσει ακόμη από κάτω.. Φαντάζομαι ή την Πέμπτη ή από την επόμενη φορά!

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μην αγχώνεσαι Ελιζάκι, όλα θα πάνε όπως πρέπει κ κάθε τι θα γίνει στην ώρα του!
Είμαι σίγουρη πως σε όλες μας θα συμβεί τελικά το καλύτερο για την καθεμία κ το μπεμπίνι της. Κ δεν παίζει τόσο ρόλο αν θα είναι στις 38 ή στις 41 εβδομάδες. Σημασία έχει πως θα είναι όλα τέλεια!!!!

Βαρβάρα μου τώρα η αίσθηση είναι διαφορετική. Ναι μεν την νιώθω την μπεμπα μου κανονικά, αλλά δεν κολυμπάει ούτε στριφογυρνάει πλέον. Έχει πάρει θέση με το κεφαλάκι κάτω κ μένει έτσι τούμπα συνεχώς. Οπότε κουνάει χέρια-πόδια κ συνέχεια κάνει κύμματα η κοιλιά μου, Κ ξαφνικά.....τσουπ ξεπροβάλλει ένα πόδι!! Σαν να με σπρώχνει νιώθω, είναι ενοχλητικό ώρες ώρες. 
Επίσης τώρα ανταποκρίνεται πολύ όταν της μιλάω, κ αν ζουλήξω ρυθμικά την κοιλιά μου σε κάποιο σημείο, μετά από λίγο κάνει κ αυτή το ίδιο!!! Με σπρώχνει σε εκείνο το σημείο!
Κ αυτό που με τρελαίνει πιο πολύ, είναι όταν αγκαλιαζόμαστε με τον άντρα μου, κουνιέται σαν τρελή! Σαν να το καταλαβαίνει κ να συμμετέχει στην αγκαλιά!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 669659Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 669659Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 669659Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 669659

Θα σας αφήσω προς το παρόν, έχω να κάνω κάτι πολύ σημαντικό.....να βγάλω τα φρύδια μου κ να ετοιμαστώ για καφεδάκι!

Θα τα πούμε το απόγευμα, σας γλυκοφιλώ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 417472

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elisa87 έγραψε:Αχ Νατς αυτο με το ξενοδοχειο ειναι το καλυτερο!!!!!! Κ εμεις χτες σε ενα μαγαζι καθισαμε, ειχε ξαπλωστρες κ δωστου πανω κατω εγω για τουαλετα!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 328109Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 328109
Μονο που δεν ειχε ντουζιερα, γιατι αν ειχε θα εκανα κ πιστευω θα ενιωθα πολυ καλυτερα..!!
Νατασα μου ουτε εσυ μπανακι? Νομιζα πως ημουν η μονη που δεν εκανε μπανια..
Φρουφρουδακι εσυ απο επιλογη δεν κανεις μπανιο εε? Απο λιποθυμια αλλο τιποτα. Ολα τα πρωινα ειδικα ειμαι στο οριο, πραγματικα. Τετοια δυσπνοια, κ ειναι λες κ προσπαθω να δω μεσα απο τη γνωστη μαυριλα που νιωθω να πλησιαζει αλλα ευτυχως δεν ερχεται.. (οσες εχου λιποθυμησει καταλαβαινουν τι εννοω) Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 534787 κ μου ειπε η γιατρος μου πως φταιει η ζεστη.. κ για την ακριβεια μου ειπε
"Πρεπει τωρα να αποφευγε-τε να βγαινε-τε στη ζεστη, και να μην περπατα-τε η μενε-τε στον ηλιο πολλη ωρα" κ για δεκατα του δευτερολεπτου νομιζα οτι απευθυνοταν μεσω εμου στην ομαδα μας........ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 215994 αλλα μετα σκεφτηκα οτι ως γυναικολογος εννοουσε ολες τις εγκυες............. Razz
Εχω γιατρο παλι την Πεμπτη (μετα απο δικη μου πρωτοβουλια δηλ κλαψα να με δει νωριτερα) αλλα δεν θελω να μαθω κατι νωριτερα....!!!!!!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 534787  θελω ολα να κυλησουν ηρεμα απο δω κ περα..

ΕΛΙΖΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΕΙΠΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΝΑ ΟΝ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΣΟΥ!!!!!!Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!!!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 215994Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 215994Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 215994ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΥΡΙΛΑ.....Mad❌x❌shock:Mad❌x❌cry:Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Κ ΓΩ ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ-ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΑΜΕ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΑ,ΑΡΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΑΞΙΔΙ Κ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΑΛΛΑ Κ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΟΓΩ  ΑΠΟΦΥΓΗΣ ΛΟΙΜΟΞΕΩΝ ΑΛΛΑ Κ ΛΙΠΟΘΥΜΙΚΩΝ ΤΑΣΕΩΝ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ......Ε,ΕΙΝΑΙ ΡΙΣΚΟ ΤΩΡΑ Κ ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΚΥΛΑΝΕ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΛΑ,Ε ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΛΑΣΩ ΤΩΡΑ...

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φρουφρού έγραψε:SUNSET ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΣΤΟ ΡΕΑ!!ΝΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ Κ ΓΩ!!!ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ Η ΜΑΙΑ ΣΟΥ,ΑΝ ΘΕΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ!!! ΣΤΙΣ3/7 ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΟΛΑ Κ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΑΣ!!Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΜΑΙΑ ΜΟΥ !!!ΑΝ Κ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΝΤΟΠΛΕΡ!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΞΕΤΑΖΟΥΝ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΩ???


Σ' ευχαριστώ επίσης! Καλά αποτελέσματα να έχουμε και σ' αυτον τον υπέρηχο! 
Τη μαία την λένε Μαρία Κυπραίου! 
Εμένα δε με έχουν εξετάσει από κάτω ακόμα αλλά θα γίνει και αυτό κάποια στιγμή απ' ότι ξέρω! Και πολύ το φοβάμαι να πω την αλήθεια! 

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμένα τελευταία φορά με εξέτασε από κάτω στην 10η εβδομάδα. 
Δεν ξέρω πότε θα είναι η επόμενη! Αλλά είναι ωραία όταν σε εξετάζει μόνο από την κοιλίτσα!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ, Νατασάκι, τι ωραία που το περιγράφεις!!! Πού να βρεθείτε και από κοντά με την μπέμπα σου, εκεί να δεις χάδια!! I love youI love youI love you
Καλά να περάσεις στο καφεδάκι σου! Φιλιά!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ  ΚΜΕΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΟΥΤΕ Κ ΜΕΝΑ ΑΠΟ ΚΑΝΤΩ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Κ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ Η'ΓΕΝΝΗΣΩ ΘΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ.ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΣΕ 2 ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΖΑΝ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!Κ ΑΥΤΕΣ ΣΟΚΑΡΙΣΤΗΚΑΝ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΩΡΑ!!!ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΖΑΛΑΔΑ Κ ΑΥΤΗ!!! Ε ΑΛΛΗ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ Κ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΛΟΓΙΚΑ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ...

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια μουυυυυυυυυ!!!!!!! τι κανετε;;;;;; σας πεθυμισα πολύ!!!!!!!!!! έχω να διαβασω δυο τρια θεματακια ολοκληρα!!!ShockedShockedShocked

επανήλθα στη βαση μου επιτελους αλλά χάλασε το laptop  μου!!!!Twisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted Evil βρήκε την ωρα...δανείστηκα λοιπόν του μπαμπά μας κι ελπίζω να το φτιάξω σύντομα!!

είστε καλά όλες σας;τα μωράκια σας;;;

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sunset έγραψε:
φρουφρού έγραψε:SUNSET ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΣΤΟ ΡΕΑ!!ΝΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ Κ ΓΩ!!!ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ Η ΜΑΙΑ ΣΟΥ,ΑΝ ΘΕΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ!!! ΣΤΙΣ3/7 ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΟΛΑ Κ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΑΣ!!Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΜΑΙΑ ΜΟΥ !!!ΑΝ Κ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΝΤΟΠΛΕΡ!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΞΕΤΑΖΟΥΝ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΩ???


Σ' ευχαριστώ επίσης! Καλά αποτελέσματα να έχουμε και σ' αυτον τον υπέρηχο! 
Τη μαία την λένε Μαρία Κυπραίου! 
Εμένα δε με έχουν εξετάσει από κάτω ακόμα αλλά θα γίνει και αυτό κάποια στιγμή απ' ότι ξέρω! Και πολύ το φοβάμαι να πω την αλήθεια! 
ΜΑ Κ ΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΝΑ ΣΕ ΕΞΕΤΑΖΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!!!Κ ΓΩ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!ΕΛΕΓΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΑΙΑ....
ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!!!

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ τι ωραία που τα περιγράφεις βρε Νατς! Κι εμένα το ίδιο μου κάνει οταν την ζουλάω ανταποκρίνεται αμέσως στο ίδιο σημείο κ αυτή! Είναι τρέλα! 
Καλή βόλτα καλά να περάσεις! 

Κι εμένα με πήρε ο δικός μου τώρα και μου είπε οτι θα σχολάσει νωρίτερα και θέλει να πάμε πάλι για μπάνιο! Αχ τι θα τον κάνω?? Να βγω πάλι μες τη ζέστη... Θα πάμε πιο αργά αν είναι να μη σκάσω η καημένη! Πάντως θα ήθελα να κολυμπήσω πάλι η αλήθεια είναι!
Τραβάτε με κι ας κλαίω..!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 654316
Πελιτσα καλωσηρθες!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 215994χρονια πολλα κι απο δω! Και με το καλο το μωράκι σας!!flowerΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 429657Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 325318Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 186253
Πως είσαι ; Όλα καλα τώρα;

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
klaramaria έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 654316
Πελιτσα καλωσηρθες!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 215994χρονια πολλα κι απο δω! Και με το καλο το μωράκι σας!!flowerΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 429657Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 325318Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 186253
Πως είσαι ; Όλα καλα τώρα;



Γεια σου Μαράκι!!! Σ'ευχαριστώ πολύ!!!!! όλα καλά ευτυχώς ναι!! τώρα τρέξιμο να προλάβουμε το δωματιο του μπέμπη!!!! δουλειες με φούντες αλλά χαλάλι!!!! Μόνο η ζέστη να έλειπε τι καλά που θα ήταν!!!!!!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΑΚΙ!!!ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??? ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ???
ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΠΕΛΑΚΙ ΜΑΣ!!!ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΓΕΜΑΤΗΝ ΥΓΕΙΑ Κ ΑΓΑΠΗ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Pely έγραψε:
klaramaria έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 654316
Πελιτσα καλωσηρθες!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 215994χρονια πολλα κι απο δω! Και με το καλο το μωράκι σας!!flowerΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 429657Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 325318Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 186253
Πως είσαι ; Όλα καλα τώρα;



Γεια σου Μαράκι!!! Σ'ευχαριστώ πολύ!!!!! όλα καλά ευτυχώς ναι!! τώρα τρέξιμο να προλάβουμε το δωματιο του μπέμπη!!!! δουλειες με φούντες αλλά χαλάλι!!!! Μόνο η ζέστη να έλειπε τι καλά που θα ήταν!!!!!!!!
Ναι άστα έχει πολυ ζέστη!!sunnysunny Θα το παλέψουμε με τα κλιματιστικά Smile ας ειναι καλα όλα και αυτο ειναι το τελευταίοΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 654316

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, Μαράκι! τι κάνεις; ο μπεμπάκος σου;
Καλημέρα, Πέλυ μου και από εδώ Razz
Βαρβάρα μου, καλύτερα απογευματάκι, θα το απολαύσεις περισσότερο!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sunset έγραψε:Αχ τι ωραία που τα περιγράφεις βρε Νατς! Κι εμένα το ίδιο μου κάνει οταν την ζουλάω ανταποκρίνεται αμέσως στο ίδιο σημείο κ αυτή! Είναι τρέλα! 
Καλή βόλτα καλά να περάσεις! 

Κι εμένα με πήρε ο δικός μου τώρα και μου είπε οτι θα σχολάσει νωρίτερα και θέλει να πάμε πάλι για μπάνιο! Αχ τι θα τον κάνω?? Να βγω πάλι μες τη ζέστη... Θα πάμε πιο αργά αν είναι να μη σκάσω η καημένη! Πάντως θα ήθελα να κολυμπήσω πάλι η αλήθεια είναι!
Τραβάτε με κι ας κλαίω..!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
Ε ΒΡΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!ΖΕΣΤΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΥΤΟΣ ΠΟΛΥ ΜΩΡΕ!!!ΕΕΕ ΚΑΤΙ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ!!!ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙΣ Κ ΣΥ ΜΗΝ ΜΕΙΝΕΙ Κ ΚΕΙΝΟΣ ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΣ!!!ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ,Η ΜΕΓΑΛΗ Η ΝΤΑΛΑ Κ ΒΑΛΤΕ ΤΑ ΜΑΓΙΟΥΔΑΚΙΑ ΣΑ Κ ΒΟΥΡ ΣΤΑ ΝΕΡΑ ΤΑ ΔΡΟΣΕΡΑ8)8)8)CoolI love youI love youI love youI love youI love yousunnysunnysunnysunny

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φρουφρού έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ!!!ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??? ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ???
ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΠΕΛΑΚΙ ΜΑΣ!!!ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΓΕΜΑΤΗΝ ΥΓΕΙΑ Κ ΑΓΑΠΗ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!
Καλημέρα Δημητρούλα!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 654316Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 654316Καλα περνάμε Smile 
Χτες το ταλαιπώρησα το καημενο γιατι πήγαμε σε μια βάφτιση και είχε πολυ ζέστη!! 18:00 ήταν και καταλαβαίνεις!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 654316
Και μετα είχε γλέντι μέχρι τις 3:00!!ShockedShocked Στις 11:00 ξύπνησα πρωτη φορα μετα απο χροοοονια!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την klaramaria στις Δευ Ιουν 24, 2013 2:04 am, 1 φορά

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φρουφρού έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ!!!ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??? ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ???
ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΠΕΛΑΚΙ ΜΑΣ!!!ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΓΕΜΑΤΗΝ ΥΓΕΙΑ Κ ΑΓΑΠΗ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!
  Σ'ευχαριστώ πολύ  φρουφρού μου!!!! Συντομα να τα παρουμε όλες μας αγκαλιτσα!!!!!! 

λοιπόν πάω να σας διαβάσω και σε κανα δυο μερες που θα τελειωσω το διαβασμα τα ξαναλέμε!!!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 654316Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 654316Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 654316Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 654316Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 654316Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 654316Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 654316Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 654316Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 654316

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natasathess έγραψε:Καλημέρα, Μαράκι! τι κάνεις; ο μπεμπάκος σου;
Καλημέρα, Πέλυ μου και από εδώ Razz
Βαρβάρα μου, καλύτερα απογευματάκι, θα το απολαύσεις περισσότερο!
Γεια σου Νατασουλα μου! Είσαι καλα;Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 654316Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.18 - Σελίδα 12 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις