Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
477 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 477 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 29 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 42]

376Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουν 28, 2013 11:46 pm

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:Και σήμερα δεν είμαι καθόλου καλά. περνάνε τρομακτικές σκέψεις απο το μυαλό μου............για να τις κάνω εγώ.Rolling Eyes 

τι επαθες ede μου.

υ.γ(μαρη ρουφιανα εχεις τετοιες ποδαρες και εχεις γεννησει κιολας???κανενα κιλο απο την εγκυμοσυνη???ΜΩΡΕ ΜΠΡΑΒΟ!!)

377Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουν 28, 2013 11:48 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σας φτιάξω και μεενα τραγουδάκι...........Να το ξέρετε τα ακούσματα μου έιναι λίγο περίεργα .....ξέρετε η ηλικία....................

378Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουν 28, 2013 11:52 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bourboulithra έγραψε:
ede έγραψε:Και σήμερα δεν είμαι καθόλου καλά. περνάνε τρομακτικές σκέψεις απο το μυαλό μου............για να τις κάνω εγώ.Rolling Eyes 

τι επαθες ede μου.

υ.γ(μαρη ρουφιανα εχεις τετοιες ποδαρες και εχεις γεννησει κιολας???κανενα κιλο απο την εγκυμοσυνη???ΜΩΡΕ ΜΠΡΑΒΟ!!)

και 3 παιδια κιολας!! αυτα ειναι!!!!
το τραγουδακι δεν το ξερω καν...Rolling Eyes Rolling Eyes 

379Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουν 28, 2013 11:53 pm

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ κραταω δεν θα του κανω το χατιρι του πονου ουτε του γιου μου ειμαι σκορπιος εγω θα ερθει στην ωρα του ο μικρος δεν θα με κανει οτι θελει χιχιχιχι πονος και σιβαν (το ονομα του γιου μου ειναι)τα κανανε πλακακια εγω ειμαι απι την ειπηρο ωχ εχω λιγη διαρια μαλλον κρυοσα οι 2 καινουργιες που ηρθατε τι κανετε βρε θηρια εσυς ολα καλα
Εντε τι φοβιες εχεις ? του στηλ δεν θα πετυχη η βαφη η κατι αλλο εδω βρεχει

380Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουν 28, 2013 11:54 pm

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΠΑΛΙΕΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

381Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουν 28, 2013 11:58 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariloy έγραψε:ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΠΑΛΙΕΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
Εχεις δικιο .........ξέχασα του καλούς τρόπους μου. καλως ήρθες και ε΄δω σαν στο σαλόνι σου.............σήκω φτιάξε καφέ και φτιάξε και εμένα ένα για΄τι δεν έιμαι καλά οπως είπα. Μήπως να πάω τίποτα μπουζούκια το βράδυ να αισθανθώ καλύτερα?Laughing 

382Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Σαβ Ιουν 29, 2013 12:00 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειναι κλασικο εγω ρωτισα τι κανετε μην περιμενετε να θημαμε και ονοματα εχω αλτσχαιμερ εγκυμοσηνης

383Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Σαβ Ιουν 29, 2013 12:01 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
mariloy έγραψε:ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΠΑΛΙΕΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
Εχεις δικιο .........ξέχασα του καλούς τρόπους μου. καλως ήρθες και ε΄δω σαν στο σαλόνι σου.............σήκω φτιάξε καφέ και φτιάξε και εμένα ένα για΄τι δεν έιμαι καλά οπως είπα. Μήπως να πάω τίποτα μπουζούκια το βράδυ να αισθανθώ καλύτερα?Laughing 

την καλυτερη δουλεια θα κανεις!! βγαλε τις ποδαρες εξω με μια γοβαρα και γοητευσε!!!!!Wink Wink  η οικοδεσποινα σε καλοσωρισε.. καλως ηρθες και απο μενα.....

384Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Σαβ Ιουν 29, 2013 12:01 am

georgia78

georgia78
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
freskia mama έγραψε:Αχ κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ κραταω δεν θα του κανω το χατιρι του πονου ουτε του γιου μου ειμαι σκορπιος εγω θα ερθει στην ωρα του ο μικρος δεν θα με κανει οτι θελει χιχιχιχι πονος και σιβαν (το ονομα του γιου μου ειναι)τα κανανε πλακακια εγω ειμαι απι την ειπηρο ωχ εχω λιγη διαρια μαλλον κρυοσα οι 2 καινουργιες που ηρθατε τι κανετε βρε θηρια εσυς ολα καλα
Εντε τι φοβιες εχεις ? του στηλ δεν θα πετυχη η βαφη η κατι αλλο εδω βρεχει
χαχα κρατα τον γερα μεχρι να ρθει η ωρα του ποσα κιλα ειναι ?αχ θυμαμε τα δικα μου που καθημερινα νομιζα πως γεννουσαVery Happy 

385Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Σαβ Ιουν 29, 2013 12:02 am

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα σε ολα τα κορίτσια!και στις παλιές και στις καινούριες.....

386Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Σαβ Ιουν 29, 2013 12:02 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
ede έγραψε:Και σήμερα δεν είμαι καθόλου καλά. περνάνε τρομακτικές σκέψεις απο το μυαλό μου............για να τις κάνω εγώ.Rolling Eyes 

τι επαθες ede μου.

υ.γ(μαρη ρουφιανα εχεις τετοιες ποδαρες και εχεις γεννησει κιολας???κανενα κιλο απο την εγκυμοσυνη???ΜΩΡΕ ΜΠΡΑΒΟ!!)

και 3 παιδια κιολας!! αυτα ειναι!!!!
το τραγουδακι δεν το ξερω καν...Rolling Eyes Rolling Eyes 
Αυτα τα χαστούκια δεν τα αντέχω...και εγω μανα μου δεν τον προλαβα τον Αγγελοπουλο στην Πιστα αλλα αυτά τα κομμάτια τα ξέρει και ο γιος μου. οσο για τις ποδαρες λυσάξατε. Οι ποδάρες έιναι ποδάρες μόνο στο μάκρος κατα τα άλλα ...δεν λένε πολλά. Φοραώ σορτσάκια και φούστες μόνο μεσα στο σπίτι. Εινα αδύνατες οι ''ποδάρες''Razz 

387Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Σαβ Ιουν 29, 2013 12:03 am

georgia78

georgia78
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
mariloy έγραψε:ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΠΑΛΙΕΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
Εχεις δικιο .........ξέχασα του καλούς τρόπους μου. καλως ήρθες και ε΄δω σαν στο σαλόνι σου.............σήκω φτιάξε καφέ και φτιάξε και εμένα ένα για΄τι δεν έιμαι καλά οπως είπα. Μήπως να πάω τίποτα μπουζούκια το βράδυ να αισθανθώ καλύτερα?Laughing 
εδε μου τη εχεις παιδακι μου ηρεμισε και ολα θα πανε καλα. μπουζουκια αχ ποσο καιρο εχω να βγω?

388Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Σαβ Ιουν 29, 2013 12:04 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
ede έγραψε:Και σήμερα δεν είμαι καθόλου καλά. περνάνε τρομακτικές σκέψεις απο το μυαλό μου............για να τις κάνω εγώ.Rolling Eyes 

τι επαθες ede μου.

υ.γ(μαρη ρουφιανα εχεις τετοιες ποδαρες και εχεις γεννησει κιολας???κανενα κιλο απο την εγκυμοσυνη???ΜΩΡΕ ΜΠΡΑΒΟ!!)

και 3 παιδια κιολας!! αυτα ειναι!!!!
το τραγουδακι δεν το ξερω καν...Rolling Eyes Rolling Eyes 
Αυτα τα χαστούκια δεν τα αντέχω...και εγω μανα μου δεν τον προλαβα τον Αγγελοπουλο στην Πιστα αλλα αυτά τα κομμάτια τα ξέρει και ο γιος μου. οσο για τις ποδαρες λυσάξατε. Οι ποδάρες έιναι ποδάρες μόνο στο μάκρος κατα τα άλλα ...δεν λένε πολλά. Φοραώ σορτσάκια και φούστες μόνο μεσα στο σπίτι. Εινα αδύνατες οι ''ποδάρες''Razz 

καλα μαρη και δε χερεσαι?? εγω λυσαω γιατι ποτε δεν ειχα τοσο αδυνατα ποδια.. ουτε στο γυμνασιο Laughing Laughing 

389Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Σαβ Ιουν 29, 2013 12:04 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:
mariloy έγραψε:ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΠΑΛΙΕΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
Εχεις δικιο .........ξέχασα του καλούς τρόπους μου. καλως ήρθες και ε΄δω σαν στο σαλόνι σου.............σήκω φτιάξε καφέ και φτιάξε και εμένα ένα για΄τι δεν έιμαι καλά οπως είπα. Μήπως να πάω τίποτα μπουζούκια το βράδυ να αισθανθώ καλύτερα?Laughing 

την καλυτερη δουλεια θα κανεις!! βγαλε τις ποδαρες εξω με μια γοβαρα και γοητευσε!!!!!Wink Wink  η οικοδεσποινα σε καλοσωρισε.. καλως ηρθες και απο μενα.....
Ναι για να γοητευσω ειμαι και μαλιστα με γοβαρα. Θα μετρησω μαρη ολες τις σκαλες αν βαλω γοβαρα.Razz Ασε που φαινεται στα μουτρα μου οτι ειμαι μεσα στην ταλαιπωρια.Rolling Eyes 

390Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Σαβ Ιουν 29, 2013 12:05 am

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
mariloy έγραψε:ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΠΑΛΙΕΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
Εχεις δικιο .........ξέχασα του καλούς τρόπους μου. καλως ήρθες και ε΄δω σαν στο σαλόνι σου.............σήκω φτιάξε καφέ και φτιάξε και εμένα ένα για΄τι δεν έιμαι καλά οπως είπα. Μήπως να πάω τίποτα μπουζούκια το βράδυ να αισθανθώ καλύτερα?Laughing 
ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΟΡΙΣΤΕ ΚΑΙ Ο ΚΑΦΕΣ ΣΟΥΤο σαλόνι μας. - Σελίδα 16 438696 ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΑΩ ΕΥΚΟΛΑ !

391Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Σαβ Ιουν 29, 2013 12:06 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Την τριτη που πηγα μου ειπε η γιατρος οτι ειναι 2 κιλα και κατι ψηλα λες και μου εδηνε ρυζι χιχιχι αλλα μου ειπε η γιατρος καλα με διαστολη 6 και τοσους πονους ηρθες και στο ραντεβου μπραβο εγω νομιζα οτι δεν θα ερθεις.....ειχα αργηση να παω καταλαβες

392Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Σαβ Ιουν 29, 2013 12:07 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
georgia78 έγραψε:
ede έγραψε:
mariloy έγραψε:ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΠΑΛΙΕΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
Εχεις δικιο .........ξέχασα του καλούς τρόπους μου. καλως ήρθες και ε΄δω σαν στο σαλόνι σου.............σήκω φτιάξε καφέ και φτιάξε και εμένα ένα για΄τι δεν έιμαι καλά οπως είπα. Μήπως να πάω τίποτα μπουζούκια το βράδυ να αισθανθώ καλύτερα?Laughing 
εδε μου τη εχεις παιδακι μου ηρεμισε και ολα θα πανε καλα. μπουζουκια αχ ποσο καιρο εχω να βγω?
3 παιδια εχω μανα μου τι να εχω? Φτανει. Πρώτη φορά στη ζωή μου σκέφτομαι τώρα στις διακοπές να τα στείλω με τον μπαμπά τους να πανε 1 εβδομαδα και να κάτσω εδώ. Να στείλω και τους 4 εννοώ. Πρωτον για να ξεκουραστώ και δευτερον για να καταλάβουν την αξία μουRazz Razz Razz Razz Razz Razz 

393Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Σαβ Ιουν 29, 2013 12:09 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariloy έγραψε:
ede έγραψε:
mariloy έγραψε:ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΠΑΛΙΕΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
Εχεις δικιο .........ξέχασα του καλούς τρόπους μου. καλως ήρθες και ε΄δω σαν στο σαλόνι σου.............σήκω φτιάξε καφέ και φτιάξε και εμένα ένα για΄τι δεν έιμαι καλά οπως είπα. Μήπως να πάω τίποτα μπουζούκια το βράδυ να αισθανθώ καλύτερα?Laughing 
ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΟΡΙΣΤΕ ΚΑΙ Ο ΚΑΦΕΣ ΣΟΥΤο σαλόνι μας. - Σελίδα 16 438696 ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΑΩ ΕΥΚΟΛΑ !
Τι ευκολα μανα μου? 5 χρόνια έχω να πάω. και ήταν αδυναμία κάποτε.................Αλλες εποχές ...προ παιδιών....προ κρίσης......προ ..............

394Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Σαβ Ιουν 29, 2013 12:11 am

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
mariloy έγραψε:
ede έγραψε:
mariloy έγραψε:ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΠΑΛΙΕΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
Εχεις δικιο .........ξέχασα του καλούς τρόπους μου. καλως ήρθες και ε΄δω σαν στο σαλόνι σου.............σήκω φτιάξε καφέ και φτιάξε και εμένα ένα για΄τι δεν έιμαι καλά οπως είπα. Μήπως να πάω τίποτα μπουζούκια το βράδυ να αισθανθώ καλύτερα?Laughing 
ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΟΡΙΣΤΕ ΚΑΙ Ο ΚΑΦΕΣ ΣΟΥΤο σαλόνι μας. - Σελίδα 16 438696 ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΑΩ ΕΥΚΟΛΑ !
Τι ευκολα μανα μου? 5 χρόνια έχω να πάω. και ήταν αδυναμία κάποτε.................Αλλες εποχές ...προ παιδιών....προ κρίσης......προ ..............
ΚΑΠΟΤΕ ΟΛΟΙ ΠΗΓΕΝΑΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΛΗ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΒΡΩ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΠΑΩ !!

395Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Σαβ Ιουν 29, 2013 12:12 am

georgia78

georgia78
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
georgia78 έγραψε:
ede έγραψε:
mariloy έγραψε:ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΠΑΛΙΕΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
Εχεις δικιο .........ξέχασα του καλούς τρόπους μου. καλως ήρθες και ε΄δω σαν στο σαλόνι σου.............σήκω φτιάξε καφέ και φτιάξε και εμένα ένα για΄τι δεν έιμαι καλά οπως είπα. Μήπως να πάω τίποτα μπουζούκια το βράδυ να αισθανθώ καλύτερα?Laughing 
εδε μου τη εχεις παιδακι μου ηρεμισε και ολα θα πανε καλα. μπουζουκια αχ ποσο καιρο εχω να βγω?
3 παιδια εχω μανα μου τι να εχω? Φτανει. Πρώτη φορά στη ζωή μου σκέφτομαι τώρα στις διακοπές να τα στείλω με τον μπαμπά τους να πανε 1 εβδομαδα και να κάτσω εδώ. Να στείλω και τους 4 εννοώ. Πρωτον για να ξεκουραστώ και δευτερον για να καταλάβουν την αξία μουRazz Razz Razz Razz Razz Razz 
αχ αυτα τους λεω και εγω να πανε μονοι με τον μπαμπα μπας και ξεκουραστω χαχα.....αντρες καλε που να καταλαβουν την αξια μας και να βρωμισουν δεν τους νοιαζει ....εσυ εχεις και κοριτσακι ετσι???

396Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Σαβ Ιουν 29, 2013 12:15 am

georgia78

georgia78
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
freskia mama έγραψε:Την τριτη που πηγα μου ειπε η γιατρος οτι ειναι 2 κιλα και κατι ψηλα    λες και μου εδηνε ρυζι χιχιχι αλλα μου ειπε η γιατρος καλα με διαστολη 6 και τοσους πονους ηρθες και στο ραντεβου μπραβο εγω νομιζα οτι δεν θα ερθεις.....ειχα αργηση να παω καταλαβες
ευτυχος που ειναι πανω απο 2 αντε αντεξε ακομα λιγες εβδομαδες και ολα θα πανε καλα Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 893968 

397Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Σαβ Ιουν 29, 2013 12:16 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:
mariloy έγραψε:ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΠΑΛΙΕΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
Εχεις δικιο .........ξέχασα του καλούς τρόπους μου. καλως ήρθες και ε΄δω σαν στο σαλόνι σου.............σήκω φτιάξε καφέ και φτιάξε και εμένα ένα για΄τι δεν έιμαι καλά οπως είπα. Μήπως να πάω τίποτα μπουζούκια το βράδυ να αισθανθώ καλύτερα?Laughing 

την καλυτερη δουλεια θα κανεις!! βγαλε τις ποδαρες εξω με μια γοβαρα και γοητευσε!!!!!Wink Wink  η οικοδεσποινα σε καλοσωρισε.. καλως ηρθες και απο μενα.....
Ναι για να γοητευσω ειμαι και μαλιστα με γοβαρα. Θα μετρησω μαρη ολες τις σκαλες αν βαλω γοβαρα.Razz Ασε που φαινεται στα μουτρα μου οτι ειμαι μεσα στην ταλαιπωρια.Rolling Eyes 

αμα βαφτεις και σουλουππωθεις θα σου ανεβει η ψυχολογια.. παλια εγω στις κρισαρες της εγκυμοσυνης βοαφομουν ντυνομουν και καθομουν σστο μπαλκονι μου και επινα χυμο.. χαχαχ μιλαμε για μεγαλη τρελα μονο και μονο για να ανεβω λιγο ψυχολογικα!

398Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Σαβ Ιουν 29, 2013 12:18 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε καλα και σε συναυλία καμία καλή πάω και σε μουσική σκηνή ...εγώ μιλάω για παρακμή. Μου έλειψε. Laughing Τελευταια συναλία ήταν στο οακα με τον ΤζονLaughing 

399Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Σαβ Ιουν 29, 2013 12:20 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι καλε κανω υπομονη αχ κοριτσια πρεπει να μσγηρεψω

400Το σαλόνι μας. - Σελίδα 16 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Σαβ Ιουν 29, 2013 12:35 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εντε βλεπω κρατηθηκες στο καινουργιο μας θεμα.. χαχαχα εξελιξεις......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 29 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις