Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
614 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 614 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 42]

76Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:35 pm

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:
Lillybell έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Απαντώ συνολικά!
φρέσκια μαμά, αν η πρόταση υιοθεσίας πήγαινε σε μένα, ευχαρίστως να ελέγξω τα Ε1 και τα Ε9 όλων σας κι ύστερα να το συζητήσουμε βρε!
Ede και Lillybell, είστε γλυκύτατες, αλλά τώρα θα κάνω κάτι που ποτέ δε συμβουλεύω τους πελάτες μου να κάνουν, θα αποκαλύψω ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα. Τσούπες μου, γεννήθηκα στις 12 Ιουλίου του 1976. Μάλλον σας τρώω όλες
Τι  Γιάννης τι Γιαννάκης κούκλα, ίδια είμαστε! Φέρε όντως τώρα λίγο κορμό, γιατί πολλές πίκρες έφαγα με σας απόψε... Είναι κι η άλλη του 84 με 3 παιδιά, καταλαβαίνεις τώρα...

Ααααχχχχχ! Εμενα δεν με τρως..Ειμαι Μαρτιατικη....
Προς το παρον φαε λιγο κορμο απ'αυτο που θα φτιαξω αυριο, γιατι αποψε πιαστηκα μαζι σας στα σαλονια σας..Mad:x

Αμ δεν ειμαστε το ιδιο λεμεεε... Εγω κερδιζα χρονια στο σχολειο για λιγες μερες...Πηγαινα στην ιδια ταξη με τους '75 αρηδες...
Καλα η αλλη τελικα αφησε την μπιλια να κατσει στο '78...Αφου περιπλανηθηκε στο 86 - 88 - 84.....Μεχρι αυριο θα φτασει στο '72 και θα πεσει το γελιο της αρκουδας..LaughingLaughingLaughing

77Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:37 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
Lillybell έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Απαντώ συνολικά!
φρέσκια μαμά, αν η πρόταση υιοθεσίας πήγαινε σε μένα, ευχαρίστως να ελέγξω τα Ε1 και τα Ε9 όλων σας κι ύστερα να το συζητήσουμε βρε!
Ede και Lillybell, είστε γλυκύτατες, αλλά τώρα θα κάνω κάτι που ποτέ δε συμβουλεύω τους πελάτες μου να κάνουν, θα αποκαλύψω ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα. Τσούπες μου, γεννήθηκα στις 12 Ιουλίου του 1976. Μάλλον σας τρώω όλες
Τι  Γιάννης τι Γιαννάκης κούκλα, ίδια είμαστε! Φέρε όντως τώρα λίγο κορμό, γιατί πολλές πίκρες έφαγα με σας απόψε... Είναι κι η άλλη του 84 με 3 παιδιά, καταλαβαίνεις τώρα...

Ααααχχχχχ! Εμενα δεν με τρως..Ειμαι Μαρτιατικη....
Προς το παρον φαε λιγο κορμο απ'αυτο που θα φτιαξω αυριο, γιατι αποψε πιαστηκα μαζι σας στα σαλονια σας..Mad:x

Αμ δεν ειμαστε το ιδιο λεμεεε... Εγω κερδιζα χρονια στο σχολειο για λιγες μερες...Πηγαινα στην ιδια ταξη με τους '75 αρηδες...
Καλα η αλλη τελικα αφησε την μπιλια να κατσει στο '78...Αφου περιπλανηθηκε στο 86 - 88 - 84.....Μεχρι αυριο θα φτασει στο '72 και θα πεσει το γελιο της αρκουδας..LaughingLaughingLaughing
αχαχαχαχαχαχ Και τώρα που το σκέφτομαι γιατί τον διωγμό απο την σμύρνη το θυμάμαι πεντακάθαρα?LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing

78Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:38 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
Lillybell έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Απαντώ συνολικά!
φρέσκια μαμά, αν η πρόταση υιοθεσίας πήγαινε σε μένα, ευχαρίστως να ελέγξω τα Ε1 και τα Ε9 όλων σας κι ύστερα να το συζητήσουμε βρε!
Ede και Lillybell, είστε γλυκύτατες, αλλά τώρα θα κάνω κάτι που ποτέ δε συμβουλεύω τους πελάτες μου να κάνουν, θα αποκαλύψω ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα. Τσούπες μου, γεννήθηκα στις 12 Ιουλίου του 1976. Μάλλον σας τρώω όλες
Τι  Γιάννης τι Γιαννάκης κούκλα, ίδια είμαστε! Φέρε όντως τώρα λίγο κορμό, γιατί πολλές πίκρες έφαγα με σας απόψε... Είναι κι η άλλη του 84 με 3 παιδιά, καταλαβαίνεις τώρα...

Ααααχχχχχ! Εμενα δεν με τρως..Ειμαι Μαρτιατικη....
Προς το παρον φαε λιγο κορμο απ'αυτο που θα φτιαξω αυριο, γιατι αποψε πιαστηκα μαζι σας στα σαλονια σας..Mad:x

Αμ δεν ειμαστε το ιδιο λεμεεε... Εγω κερδιζα χρονια στο σχολειο για λιγες μερες...Πηγαινα στην ιδια ταξη με τους '75 αρηδες...
Καλα η αλλη τελικα αφησε την μπιλια να κατσει στο '78...Αφου περιπλανηθηκε στο 86 - 88 - 84.....Μεχρι αυριο θα φτασει στο '72 και θα πεσει το γελιο της αρκουδας..LaughingLaughingLaughing
οχι οχι καπου σε καποιο θεμα πρεπει να ειπε οτι ειναι 34.

79Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:39 pm

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
Lillybell έγραψε:
Καλα η αλλη τελικα αφησε την μπιλια να κατσει στο '78...Αφου περιπλανηθηκε στο 86 - 88 - 84.....Μεχρι αυριο θα φτασει στο '72 και θα πεσει το γελιο της αρκουδας..LaughingLaughingLaughing
αχαχαχαχαχαχ Και τώρα που το σκέφτομαι γιατί τον διωγμό απο την σμύρνη το θυμάμαι πεντακάθαρα?LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing


Τελικα ηταν διωγμος ή απλα συνωστισμος;

80Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:39 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαχαχαχαχαχαχαχα, λες να κατέβει πριν τη μεταπολίτευση; Μπααα μωρέ αυτό είναι μικιό ακόμα, όπως κι εμείς άλλωστε. Αδικία που σε έβαζαν με τα 75άρια στο σχολείο, δεν είναι το ίδιο ρε παιδί μου ο μάρτης του 76 με τον απρίλη του 75 πώς να το κάνουμε;

81Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:40 pm

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια θα με κανετε να γενμησω σημερα απο τα γελεια ελεος αχ φεν μπορω

82Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:41 pm

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:Χαχαχαχαχαχαχαχα, λες να κατέβει πριν τη μεταπολίτευση; Μπααα μωρέ αυτό είναι μικιό ακόμα, όπως κι εμείς άλλωστε. Αδικία που σε έβαζαν με τα 75άρια στο σχολείο, δεν είναι το ίδιο ρε παιδί μου ο μάρτης του 76 με τον απρίλη του 75 πώς να το κάνουμε;

Ασε μητσαινα...Οταν οι συμμαθητριες μου γαμπριζαν, εγω ακομα επαιζα αγιουτο με τα αγορια.....(μπουφοι συμμαθητες)

83Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:42 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
Lillybell έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
Lillybell έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Απαντώ συνολικά!
φρέσκια μαμά, αν η πρόταση υιοθεσίας πήγαινε σε μένα, ευχαρίστως να ελέγξω τα Ε1 και τα Ε9 όλων σας κι ύστερα να το συζητήσουμε βρε!
Ede και Lillybell, είστε γλυκύτατες, αλλά τώρα θα κάνω κάτι που ποτέ δε συμβουλεύω τους πελάτες μου να κάνουν, θα αποκαλύψω ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα. Τσούπες μου, γεννήθηκα στις 12 Ιουλίου του 1976. Μάλλον σας τρώω όλες
Τι  Γιάννης τι Γιαννάκης κούκλα, ίδια είμαστε! Φέρε όντως τώρα λίγο κορμό, γιατί πολλές πίκρες έφαγα με σας απόψε... Είναι κι η άλλη του 84 με 3 παιδιά, καταλαβαίνεις τώρα...

Ααααχχχχχ! Εμενα δεν με τρως..Ειμαι Μαρτιατικη....
Προς το παρον φαε λιγο κορμο απ'αυτο που θα φτιαξω αυριο, γιατι αποψε πιαστηκα μαζι σας στα σαλονια σας..Mad:x

Αμ δεν ειμαστε το ιδιο λεμεεε... Εγω κερδιζα χρονια στο σχολειο για λιγες μερες...Πηγαινα στην ιδια ταξη με τους '75 αρηδες...
Καλα η αλλη τελικα αφησε την μπιλια να κατσει στο '78...Αφου περιπλανηθηκε στο 86 - 88 - 84.....Μεχρι αυριο θα φτασει στο '72 και θα πεσει το γελιο της αρκουδας..LaughingLaughingLaughing
οχι οχι καπου σε καποιο θεμα πρεπει να ειπε οτι ειναι 34.
οχι ποτε. Παιζω αναμεσα στα 35-35 ξέρεις αφαιρώ .προσθέτω οταν με συμφέρει. Αλλα λιγότερο απο τοι ειμαι ποτε. περοσσότερο ναι πολλές φορες.

84Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:43 pm

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
freskia mama έγραψε:Κοριτσια θα με κανετε να γενμησω σημερα απο τα γελεια ελεος αχ φεν μπορω

Κατσε καλα εσυ μην σπασει κανενα γαζι και τρεχουμε βραδιατικα....

85Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:44 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
ede έγραψε:
Lillybell έγραψε:
Καλα η αλλη τελικα αφησε την μπιλια να κατσει στο '78...Αφου περιπλανηθηκε στο 86 - 88 - 84.....Μεχρι αυριο θα φτασει στο '72 και θα πεσει το γελιο της αρκουδας..LaughingLaughingLaughing
αχαχαχαχαχαχ Και τώρα που το σκέφτομαι γιατί τον διωγμό απο την σμύρνη το θυμάμαι πεντακάθαρα?LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing


Τελικα ηταν διωγμος ή απλα συνωστισμος;
Σαν διωγμό το έχω λες να κάνω λάθος?Razz Να μην ήταν αυτό και να ήταν ο τιτανικός? Razz:P:P:P:P

86Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:47 pm

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
Lillybell έγραψε:
ede έγραψε:
Lillybell έγραψε:
Καλα η αλλη τελικα αφησε την μπιλια να κατσει στο '78...Αφου περιπλανηθηκε στο 86 - 88 - 84.....Μεχρι αυριο θα φτασει στο '72 και θα πεσει το γελιο της αρκουδας..LaughingLaughingLaughing
αχαχαχαχαχαχ Και τώρα που το σκέφτομαι γιατί τον διωγμό απο την σμύρνη το θυμάμαι πεντακάθαρα?LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing


Τελικα ηταν διωγμος ή απλα συνωστισμος;
Σαν διωγμό το έχω λες να κάνω λάθος?Razz Να μην ήταν αυτό και να ήταν ο τιτανικός? Razz:P:P:P:P

Καλα, εκει δε βρεθηκε καμια σας να πει σ'εκεινη την φακλανα την Ροουζ να παρει τον Κ@λο της λιγο παραπερα να χωρεσει και ο καημενος ο Τζακ πανω στη σανιδα;;;;;;Ολες τον κ@λο σας κοιτουσατε;;;;

87Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:48 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Χαχαχαχαχαχαχαχα, λες να κατέβει πριν τη μεταπολίτευση; Μπααα μωρέ αυτό είναι μικιό ακόμα, όπως κι εμείς άλλωστε. Αδικία που σε έβαζαν με τα 75άρια στο σχολείο, δεν είναι το ίδιο ρε παιδί μου ο μάρτης του 76 με τον απρίλη του 75 πώς να το κάνουμε;

Ασε μητσαινα...Οταν οι συμμαθητριες μου γαμπριζαν, εγω ακομα επαιζα αγιουτο με τα αγορια.....(μπουφοι συμμαθητες)
εμένα θα μου πεις Lillybell μου; Δεν τα θυμάμαι όλα τα βλαμμένα με το τζιν πάνω από το στέρνο και το κοκκοράκι στο μαλλί με το άαααπειρο τζελ;

88Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:48 pm

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια σας παρακαλω θα γεννησω οχι και τιποτα αλλο σλα μπυ εκοψε και το μαγνησειο η γιατρός και με πιανουν συσπάσεις οριστε ουτε να γραψω δεν μπορώ σας λατρεβω

89Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:51 pm

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:
Lillybell έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Χαχαχαχαχαχαχαχα, λες να κατέβει πριν τη μεταπολίτευση; Μπααα μωρέ αυτό είναι μικιό ακόμα, όπως κι εμείς άλλωστε. Αδικία που σε έβαζαν με τα 75άρια στο σχολείο, δεν είναι το ίδιο ρε παιδί μου ο μάρτης του 76 με τον απρίλη του 75 πώς να το κάνουμε;

Ασε μητσαινα...Οταν οι συμμαθητριες μου γαμπριζαν, εγω ακομα επαιζα αγιουτο με τα αγορια.....(μπουφοι συμμαθητες)
εμένα θα μου πεις Lillybell μου; Δεν τα θυμάμαι όλα τα βλαμμένα με το τζιν πάνω από το στέρνο και το κοκκοράκι στο μαλλί με το άαααπειρο τζελ;

Ναι αλλα στα παρτι το παιζανε γκομενοι κι αυτοι....Μου θελανε και μπλουζ..οι κατουρλιαριδες....

90Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:54 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έεεετσι... Άσε που άμα τους έλεγες όχι, μπορεί να σου βγάζαν την άλλη μέρα και τη φήμη ότι είσαι "εύκολη"...

91Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:57 pm

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας διαβαζω κοντεβω μα γενμησω απο τσ γέλια αλλα δεμ μπορω να συμεταδχω γιατι εγω τοτε ουτε για ειδεα δεν υπηρχα

92Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 12:59 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
'Ακουσε να δεις φρέσκια μαμά, σ' αγαπάω, σε εκτιμάω, σέβομαι την κατάστασή σου, αλλά άμα το συνεχίσεις αυτό με τις ηλικίες, θα έρθω από κει να σε βαρέσω, μα το Θεό! Razz Very Happy

93Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 1:03 pm

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mhtsaina έγραψε:'Ακουσε να δεις φρέσκια μαμά, σ' αγαπάω, σε εκτιμάω, σέβομαι την κατάστασή σου, αλλά άμα το συνεχίσεις αυτό με τις ηλικίες, θα έρθω από κει να σε βαρέσω, μα το Θεό! Razz Very Happy
καλε μην συγχιζεσαι.για θυμησου κι εσύ όταν ήσουν 20 τους 30αρηδες δεν τους θεωρούσες πολυ μεγάλους;το θέμα είναι ότι αν περνάνε γρήγορα τα χρόνια σημαίνει ότι ζεις καλα.αυτο έχει σημασία!

94Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 1:06 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dori, δίκιο έχεις, σωστά, εκτός από μια μικρή ένσταση: άμα τα χρόνια περνάνε γρήγορα, δε σημαίνει απαραίτητα ότι τα έζησες καλά, μπορεί να σημαίνει ότι απλά δούλευες πολύ Razz

95Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 1:07 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Dori έγραψε:
mhtsaina έγραψε:'Ακουσε να δεις φρέσκια μαμά, σ' αγαπάω, σε εκτιμάω, σέβομαι την κατάστασή σου, αλλά άμα το συνεχίσεις αυτό με τις ηλικίες, θα έρθω από κει να σε βαρέσω, μα το Θεό! RazzVery Happy
καλε μην συγχιζεσαι.για θυμησου κι εσύ όταν ήσουν 20 τους 30αρηδες δεν τους θεωρούσες  πολυ μεγάλους;το θέμα είναι ότι αν περνάνε γρήγορα τα χρόνια σημαίνει ότι ζεις καλα.αυτο έχει σημασία!
ακου τι προβλημα εχω. οταν ημουν 20 μου αρεσαν οι 30ηδες. Στα 25 παλι το ιδιο. Το προβλμα μου : τωρα στα ............32 μουRazz παλι οι 30 ρηδες μου αρεσουν . Υποψιαζομαι και στα 50 μου παλι αυτοι θα μου αρεσουν.

96Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 1:08 pm

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφου δεν υπηρχα τι να πω οτι υπηρχα .......καταρχην ειμαι πολυ μακρια για να ερθεις και δευτερον ειμαι πολυ μικρη και δεν κανει χιχιχι σας λατρευω

97Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 1:10 pm

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mhtsaina έγραψε:Dori, δίκιο έχεις, σωστά, εκτός από μια μικρή ένσταση: άμα τα χρόνια περνάνε γρήγορα, δε σημαίνει απαραίτητα ότι τα έζησες καλά, μπορεί να σημαίνει ότι απλά δούλευες πολύ Razz
Ωραίο είναι κι αυτο δείχνει δημιουργικότητα.ολα έχουν και την καλή πλευρά.παντως εγω στα 20 ούτε να διανοηθω για γάμους και παιδιά.μονο ποτάκια και καφεδακια με ενδιέφεραν και δούλευα παράλληλα με τη σχολή μου.ομως ειλικρινά δεν το μετανοιωνω.θα το μετανοιωνα τωρα αν δεν είχα "ζήσει" τότε.

98Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 1:11 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχα τι θυμηθηκα. Μια φορά ήμουν με τον παππού μου στο τρένο απο Πειραιά για Κηφισιά. Αρχίζει λοιπόν σε κάθε στάση ...εδώ δούλεψα 15 χρόνια, στην επομενη ..10 χρόνια, 13 χρονια και μαζεύει 100 χρόνια δουλειάς ενω ο ιδιος ήταν γύρω στα 70. Του λεει ο αδερφός μου : Ρε παππού πόσο είσαι έχεις 100 χρόνια δουλειάς . Απάντηση : μην κοιτάς τα χρόνια περνούσαν γρήγορα τότε. RespectRespectRespectRespectRespect

99Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 1:11 pm

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια ο αντρας μου ειναι 32 ατα λαι εμενα μου αρεσουν οι 30ριδες

100Το σαλόνι μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Πεμ Ιουν 27, 2013 1:13 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
freskia mama έγραψε:Κοριτσια ο αντρας μου ειναι 32 ατα λαι εμενα μου αρεσουν οι 30ριδες
Ε καλα και εσυ βρε μανα μου για 2 χρόνια δεν κόβει.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις