Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
239 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 239 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 Empty Απ: αντιο καρδια μου Τετ Ιουλ 03, 2013 11:49 am

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
BABAS_ANTONIS έγραψε:

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ .

Χαίρομαι που είσαι έτσι.
Ακόμα και να φαίνεσαι δυνατή όμως σίγουρα δεν είσαι τουλάχιστον ακόμα.
Με το χρόνο δεν θα ξεχαστεί το γεγονός αλλά δεν θα είναι ο "πιλότος" σου για κάθε κακή σκέψη.
Αυτό είναι το σημαντικότερο όλων.

Το να προχωρούμε μπροστά είναι μονόδρομος.
Έτσι πρέπει να κάνουμε όλοι μας και έτσι θα κάνουμε.
Η ζωή έτσι είναι και αν δεν το πάρουμε χαμπάρι νωρίς τόσο περισσότερο θα ζούμε μέσα σε ένα ψέμα όλοι ,μέσα σε μια εικονική πραγματικότητα.
Εγώ δεν θα σου πω τα καθιερωμένα.

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ,
ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ (ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ) ΤΡΕΙΣ ή ΕΞΙ ΛΕΞΕΙΣ.

ΔΙΑΛΕΓΕΤΕ ΜΙΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΔΥΟ.



GO AHEAD  AGGRESSIVELY  ή

GO AHEAD IN AN AGGRESSIVE MANNER !
  ή WAY


(1) ΠΡΟΧΩΡΗΣΤΕ (ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ) !

ή

TO ( 1) ΜΕ ΕΝΑΝ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ !!

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ .

Σε ευχαριστούμε πολύ!

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ.

27αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 Empty Απ: αντιο καρδια μου Τετ Ιουλ 03, 2013 12:22 pm

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα valgreg μου...λυπαμαι πολυ κοπελα μου γλυκεια....ξερω οτι ειναι δυσκολο κ οτι να πω δεν αλλαζει...υπομονη χρειαζεται ...κ σκεψου πως ο ΚΑΛΟς ΘΕΟΥΛΗς πολυ γρηγορα θα σου ξαναδωσει ενα αγγελουδι...!!!!θετικη σκεψη θελει οσο δυσκολο κ αν ακουγεται....ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος για ολα στην ζωη μας....ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΕΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ(που θα σας δωσει Wink Wink )

ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ...εμαθα κ το φυλο κατα 80% ειναι κοριτσια..!!!

28αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 Empty Απ: αντιο καρδια μου Τετ Ιουλ 03, 2013 1:11 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evianna80 έγραψε:καλησπερα valgreg μου...λυπαμαι πολυ κοπελα μου γλυκεια....ξερω οτι ειναι δυσκολο κ οτι να πω δεν αλλαζει...υπομονη χρειαζεται ...κ σκεψου πως ο ΚΑΛΟς ΘΕΟΥΛΗς πολυ γρηγορα θα σου ξαναδωσει ενα αγγελουδι...!!!!θετικη σκεψη θελει οσο δυσκολο κ αν ακουγεται....ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος για ολα στην ζωη μας....ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΕΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ(που θα σας δωσει Wink Wink )

ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ...εμαθα κ το φυλο κατα 80% ειναι κοριτσια..!!!

μπραβο κοριτσι μου!! ολα καλα να πανε... και σε ολες τις γυναικες γρηγορα να γινουν μανουλες!!!

29αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 Empty Απ: αντιο καρδια μου Τετ Ιουλ 03, 2013 2:17 pm

μιτατα

μιτατα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα λυπαμαι πολυ. κοπελα μου πολυ γρυγορα θα σου ξαναδωσει ενα αγγελουδι και  γρηυορα. αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 417472 

30αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 Empty Απ: αντιο καρδια μου Τετ Ιουλ 03, 2013 11:56 pm

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μιτατα έγραψε:καλησπερα λυπαμαι πολυ.  κοπελα μου πολυ γρυγορα θα σου ξαναδωσει  ενα αγγελουδι και  γρηυορα. αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 417472 
σιγουρα ηταν να μην γινει η αρχη αφου εγινε και μπορω να πιασω γιατη ητανε και αυτο ενα θεμα τωρα ποιος με κραταει αλλα αυτη τη φορα χωρις ανχος χωρις μετριση ημερον γονιμον και ουτο καθε εξης.παντα θα το σκεφτομαι αυτο που περασα αλλα δεν πειραζει εχει ο θεος γεια αλλα.......τελικα ναι οντος ισχυει το οτι οποτε θελει ο θεος θα μας το φερει δεν ειναι λογια του αερα τελικα.πιστευω πως ηταν μια δοκιμη γεια μενα ολα αυτα.και αργησε να μου το φερει και μετα μου το ξαναπειρε υστερα απο τοσα παρακαλια μου το εφερε και μετα το πειρε αν αυτο δεν ειναι εργο του δεν ξερω πως αλλιως να το περιγραψω μετα απο αυτο που εγινε το μονο σιγουρο ειναι πως θα παω ποιο κοντα του δεν ξερω αν ειμαι λαθος? αλλα ετσι το εχω παρει.τα εβαλα μαζι του ναι οι πρωτες αντιδρασης ειναι παντα ετσι αλλα μετα το ξανασκεφτικα δεν πειραζη λεω καλα να ειμαστε και θα μας φερει και αλλα δεν ειμαι ουτε η πρωτη ουτε η τελευτεα που τα περασε αυτα ευτηχως και η γυναικολογος μου με βοηθησε πολυ.ειναι γυναικα και καταλαβαινει μου ειπε πολυ ωραια λογια εκεινη την στιγμη παμε γεια αλλα λοιπον φιλη μου να με ακσιοση λοιπον ο θεος οχι ενα ουτε δυο 5 θα κανω και θα ειμαι αφωσιομενη μονο στα παιδακια μου βουρ λοιπον ...........μεγαλω ποστ αλλα δεν πειραζη τα ειπα και ξαλαφρωσα.....γιατι αυτα τα εχει η ζωη τι να κανουμε...........σας ευχαριστω γεια την παρειγορια σας αν και δεν σας ξερω δεν πειραζη γιατι ουτε η συγγενεις δεν λενε τετια λογια παρηγοριας το μονο που ξερουν να κανουν ειναι μολις γυρισης την πλατη να αρχισουν τα σχολια......τεσπα........αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 654316 αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 654316 αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 654316 I love you I love you I love you I love you 

31αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 Empty Απ: αντιο καρδια μου Πεμ Ιουλ 04, 2013 12:01 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσαρα μου και ειλικρινα δεν ξερεις ποσο χερομαι που εισαι καλυτερα και τα ειδες ετσι τα πραματα.. ειναι πολθ σωστο αυτο που ειπες ειναι θελημα Θεου.. ο Θεος μας δοκιμαζει δεν ειναι λαθος αυτο που λενε οτι ο Θεος μας στελνει δοκιμασιες που μπορουμε να αντεξουμε.. ειναι ολα δοκιμασιες... μεσα απο αυτο θα γινεις πιο οριμη και αυτο που ειπες ειναι πολυ σωστο.. τερμα τα μετρηματα τα αγχη ολα θα ερθουν απο μονα τους.. οταν κινηγας κατι δε λενε οτι φευγει μακρια σου?? βουρ λοιπον οπως ειπες για τα επομενα με σταθερα και ηρεμα βηματα!! ευχομαι η καθε μερα που ξημερωνει να ειναι καλυτερη για ολους!! καλημερα!!αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 215994 

32αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 Empty Απ: αντιο καρδια μου Πεμ Ιουλ 04, 2013 12:23 am

Mariza_30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βίωσα ότι και εσύ στον 5ο μήνα πριν ακριβώς 5 μέρες..
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ και μην χάνεις την πίστη σου στο Θεό.

33αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 Empty Απ: αντιο καρδια μου Πεμ Ιουλ 04, 2013 12:33 am

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anampel έγραψε:
μιτατα έγραψε:καλησπερα λυπαμαι πολυ.  κοπελα μου πολυ γρυγορα θα σου ξαναδωσει  ενα αγγελουδι και  γρηυορα. αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 417472 
σιγουρα ηταν να μην γινει η αρχη αφου εγινε και μπορω να πιασω γιατη ητανε και αυτο ενα θεμα τωρα ποιος με κραταει αλλα αυτη τη φορα χωρις ανχος χωρις μετριση ημερον γονιμον και ουτο καθε εξης.παντα θα το σκεφτομαι αυτο που περασα αλλα δεν πειραζει εχει  ο θεος γεια αλλα.......τελικα ναι οντος ισχυει το οτι οποτε θελει ο θεος θα μας το φερει δεν ειναι λογια του αερα τελικα.πιστευω πως ηταν μια δοκιμη γεια μενα ολα αυτα.και αργησε να μου το φερει και μετα μου το ξαναπειρε υστερα απο τοσα παρακαλια μου το εφερε και μετα το πειρε αν αυτο δεν ειναι εργο του δεν ξερω πως αλλιως να το περιγραψω μετα απο αυτο που εγινε το μονο σιγουρο ειναι πως θα παω ποιο κοντα του δεν ξερω αν ειμαι λαθος? αλλα ετσι το εχω παρει.τα εβαλα μαζι του ναι οι πρωτες αντιδρασης ειναι παντα ετσι αλλα μετα το ξανασκεφτικα δεν πειραζη λεω καλα να ειμαστε και θα μας φερει και αλλα δεν ειμαι ουτε η πρωτη ουτε η τελευτεα που τα περασε αυτα ευτηχως και η γυναικολογος μου με βοηθησε πολυ.ειναι γυναικα και καταλαβαινει μου ειπε πολυ ωραια λογια εκεινη την στιγμη παμε γεια αλλα λοιπον φιλη μου να με ακσιοση λοιπον ο θεος οχι ενα ουτε δυο 5 θα κανω και θα ειμαι αφωσιομενη μονο στα παιδακια μου βουρ λοιπον ...........μεγαλω ποστ αλλα δεν πειραζη τα ειπα και ξαλαφρωσα.....γιατι αυτα τα εχει η ζωη τι να κανουμε...........σας ευχαριστω γεια την παρειγορια σας αν και δεν σας ξερω δεν πειραζη γιατι ουτε η συγγενεις δεν λενε τετια λογια παρηγοριας το μονο που ξερουν να κανουν ειναι μολις γυρισης την πλατη να αρχισουν τα σχολια......τεσπα........αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 654316 αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 654316 αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 654316 I love you I love you I love you I love you 
στεναχωρηθηκα πολυ μολις διαβασα κ για το δικο σου μωρακι συμφωνω με οσα γραφεις πιο πανω οταν θελει το δινει τελικα, ετσι κ εγω παρακαλαγα ελεγα παει εχω προβλημα δεν θα μεινω ποτε κ τελικα μου το εστειλε κ μου το πηρε σαν να μου ελεγε οριστε μανταμ μας ζαλισες πια ολους τους αγιους ελεος μπορεις να κανεις αλλα θα στο χαρισω οταν θελω εγω.Τωρα το εχω παρει πια στο φλου κ λεω ειμαι μια προσεχως μελλουσα εγκυουλα (οχι οτι δεν βαλαντωνω ωρες ωρες να λεμε αληθειες)η ελπιδα πεθαινει τελευταια..φιλια κοπελα μου να εισαι παντα καλα κ προσεχως ξανα εγκυουλααντιο καρδια μου - Σελίδα 2 417472

34αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 Empty Απ: αντιο καρδια μου Πεμ Ιουλ 04, 2013 1:29 am

mariketi

mariketi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοοριτσια μου γλυκα πραγματικα ειναι το χειροτερο πραγμα να χανεις το παιδακι σου. Το εχω περασει κι εγω και καταλαβαινω τον πονο σας. Το σιγουρο ειναι οτι σε πολυ λιγο καιρο θα ειστε πολυ καλυτερα. Σιγουρο επισης ειναι οτι αυτο το μικροσκοπικο πλασμστακι δεν θα το ξεχασετε ποτε, θα γινει μια πολυ τρυφερη αναμνηση. Ευχομαι πολυ συντομα να μας ενημερωσετε για ευχαριστα γεγονοτα. Φιλια!!!!

35αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 Empty Απ: αντιο καρδια μου Πεμ Ιουλ 04, 2013 5:30 am

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariketi έγραψε:Κοοριτσια μου γλυκα πραγματικα ειναι το χειροτερο πραγμα να χανεις το παιδακι σου. Το εχω περασει κι εγω και καταλαβαινω τον πονο σας. Το σιγουρο ειναι οτι σε πολυ λιγο καιρο θα ειστε πολυ καλυτερα. Σιγουρο επισης ειναι οτι αυτο το μικροσκοπικο πλασμστακι δεν θα το ξεχασετε ποτε, θα γινει μια πολυ τρυφερη αναμνηση. Ευχομαι πολυ συντομα να μας ενημερωσετε για ευχαριστα γεγονοτα. Φιλια!!!!
gia emena egine ena asteri ston oyrano...................

36αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 Empty Απ: αντιο καρδια μου Πεμ Ιουλ 04, 2013 7:04 am

Gatoula_Gwgw


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
BABAS_ANTONIS έγραψε:http://forum.eimaimama.gr/t20199-topic#774567



http://forum.eimaimama.gr/t20199-topic#774600



GO AHEAD  

VALREG .

ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ.

ΑΛΛΑΖΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΟΝΟ.

και εγω τα ιδια θα σημειωσω...

Για ονομα του θεου!!!!!
Τοσες μα τοσες πολλες απωλειες...
Καμμια μανουλα δεν πρεπει να χανει το παιδι της...
δεν υπαρχει χειροτερη απωλεια..!!!

Ολοι οι γυρω σου θα σου λενε να εισαι εσυ καλα, αλλα σιγουρα το δικο σου μυαλο θα ειναι στο παιδακι σουο..
πιστεψε με ομως εχουν δικιο...

θα κανεις αλλο και συντομα...
Σηκωσε το κεφαλι σου, γιατι και εγω αυτο προσπαθω να κανω...
στις 11/05/2013 περασα το σταδιο αυτο..και τα χερια μου και η αγκαλια μου αντι να κρατανε την κορουλα μου, ειναι πλεον αδειανα...!!
"μια βδομαδα πριν μπω στον μηνα μου..."
δεν υπηρχε προειδοποιηση, ουτε κανενα προβλημα....
απλα ηταν υπερκινητικη η κορουλα μου και τυλιχτηκε με τον λωρο!!!
Υπεστησα καισαρικη τομη λογω υψηλης πιεσης
(και πως να μην εχεις σε τετοια περιπτωση)
και πρεπει να περιμενω 6μηνο για να ξανα προσπαθησω...


Γινομαστε μανουλες, χωρις να εχουμε μωρο στην αγκαλια μας...

Οργη...Θυμος...
Αλλα μετα απο αυτο δυστυχως, πρεπει να προχωραμε στην ζωη μας...
το επομενο μωρακι περιμενει στο κατωφλι μας
και το αγγελουδι που δεν προλαβαμε να χαρουμε, θα μας προσεχει απο ψηλα...

Υπομονη και δυναμη κοπελα μου!!! δεν υπαρχει κατι αλλο που θα μπορουσα να πω να απαλυνει τον πονο σου!!!

Ο θεος μας βαζει δυσκολιες, ωστε να βγουμε πιο δυνατοι..!!!!

37αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 Empty Απ: αντιο καρδια μου Πεμ Ιουλ 04, 2013 9:14 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Gatoula_Gwgw συμφωνω απολυτα μαζι σου...!!!!

MARIZA 30 λυπαμαι κοπελα μου παρα πολυ...γιατι εγινε αυτο?τι σου ειπε η γιατρος?στενοχωρεθηκα πολυ γλυκεια μου...!!!!!ευχομαι πολυ γρηγορα ο ΘΕΟΥΛΗς να σου χαρισει κ να κανεις πολλα παιδακια....οτι κ να πω ξερω οτι ειναι δυσκολο!!!!Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ...!!!!!!

ANAMPEL μου αντε τον επομενο μηνα περιμενω νεα απο τεστακι.....τωρα να ξερεις ειναι ακομα πιο ευκολα να μεινεις εγκυος...!!!!!

38αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 Empty Απ: αντιο καρδια μου Πεμ Ιουλ 04, 2013 9:32 am

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου ζησαμε κ εμεις μια τετοια ιστορια με την βαφτηστηρα μου(δεν εχω παιδια)

χασαμε το μωρο μας 5 ετων απο ατυχημα.... ηταν οτι πιο χειροτερο εχω ζησει.....

οι γονεις του μωρου δεν ειναι απο Ελλαδα αλλα ειναι πολλα χρονια εδω.αγορασαν σπιτι για να μεινει κατι στη μικρη που γεννηθηκε και (θα) μεγαλωνε στην Ελλαδα..τραγικη ειρωνεια...το πρωτο βραδυ που θα μεναν στο σπιτι εγινε το ατυχημα...ξενυχτησαμε ολοι μαζι

ΕΥΤΥΧΩΣ μετα απο 2 αποβολες (1 φορα διδυμα),γεννησε το αγορι μου,που το βαφτισα ξανα.και περιμενει κ αλλο μωρακι που θα το ξαναβαφτισω.
ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟ !!!! ΥΠΟΜΟΝΗ!!! Κ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!

39αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 Empty Απ: αντιο καρδια μου Πεμ Ιουλ 04, 2013 12:14 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:κοριτσια μου ζησαμε κ εμεις μια τετοια ιστορια με την βαφτηστηρα μου(δεν εχω παιδια)

χασαμε το μωρο μας 5 ετων απο ατυχημα.... ηταν οτι πιο χειροτερο εχω ζησει.....

οι γονεις του μωρου δεν ειναι απο Ελλαδα αλλα ειναι πολλα χρονια εδω.αγορασαν σπιτι για να μεινει κατι στη μικρη που γεννηθηκε και (θα) μεγαλωνε στην Ελλαδα..τραγικη ειρωνεια...το πρωτο βραδυ που θα μεναν στο σπιτι εγινε το ατυχημα...ξενυχτησαμε ολοι μαζι

ΕΥΤΥΧΩΣ μετα απο 2 αποβολες (1 φορα διδυμα),γεννησε το αγορι μου,που το βαφτισα ξανα.και περιμενει κ αλλο μωρακι που θα το ξαναβαφτισω.
ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟ !!!! ΥΠΟΜΟΝΗ!!! Κ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!
παναγία μου.Shocked Νομίζω πως δεν κάνει να βαφτίσεις και το άλλο παιδάκι. Ρωτήσατε?

40αντιο καρδια μου - Σελίδα 2 Empty Απ: αντιο καρδια μου Πεμ Ιουλ 04, 2013 1:41 pm

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
bourboulithra έγραψε:κοριτσια μου ζησαμε κ εμεις μια τετοια ιστορια με την βαφτηστηρα μου(δεν εχω παιδια)

χασαμε το μωρο μας 5 ετων απο ατυχημα.... ηταν οτι πιο χειροτερο εχω ζησει.....

οι γονεις του μωρου δεν ειναι απο Ελλαδα αλλα ειναι πολλα χρονια εδω.αγορασαν σπιτι για να μεινει κατι στη μικρη που γεννηθηκε και (θα) μεγαλωνε στην Ελλαδα..τραγικη ειρωνεια...το πρωτο βραδυ που θα μεναν στο σπιτι εγινε το ατυχημα...ξενυχτησαμε ολοι μαζι

ΕΥΤΥΧΩΣ μετα απο 2 αποβολες (1 φορα διδυμα),γεννησε το αγορι μου,που το βαφτισα ξανα.και περιμενει κ αλλο μωρακι που θα το ξαναβαφτισω.
ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟ !!!! ΥΠΟΜΟΝΗ!!! Κ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!
παναγία μου.Shocked Νομίζω πως δεν κάνει να βαφτίσεις και το άλλο παιδάκι. Ρωτήσατε?

ρωτησαμε ναι,δεν υπαρχει θεμα...γτ το λες?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις