Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
316 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 316 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Καλησπερουδια κοριτσια μου.Ειμαστε εν πλω,παω στην πατριδα!!! Χαρα που την εχω! Μαρακι στειλε στη μαμ να σου στειλουν το μπιμπερακι,ειναι γλυκα! Να μου προσεχετε κοριτσακια ενταξει; Θα προσπαθησω να σας παρακολουθω.Φιλακια γλυκα στις κοιλιτσες σας.

αντε πας και πατριδα θα κανεις και τα ψωνια σου!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι γινεται κορίτσια;εγω πήγα για έναν καφε με τον άντρα.τωρα έφτιαξα σαλατουλα κ θα την φάω αργά αργά στο μπαλκόνι,εχει ωραία δροσουλα!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δείτε αυτο το απίστευτο βίντεο!
http://www.newsbeast.gr/weird/arthro/553984/mora-se-epikindunes-apostoles/

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Maimou2009"]Δείτε αυτο το απίστευτο βίντεο!
http://www.newsbeast.gr/weird/arthro/553984/mora-se-epikindunes-apostoles/[/quote

Το καλυτερο σημείο είναι εκεί που το ένα βοηθά το άλλο να βγει και σηκώνει πάλι το κάγκελο του κρεβατιού!!!! Μη καταλάβει και τίποτα η μαμά....

Δεν υπάρχουν τα ζουζούνια!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 8 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 8 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 8 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 8 215994 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια σταλια σπόροι κι ομως τα καταφέρνουν!απιστευτα ειναι τα γλυκουλια!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσακια μου καλησπερα! Πως ειστε? Τα μωρουλινια μας? Μπηκα στα πεταχτα να σας πω ενα γεια απο τον ομορφο Βολο! Εκανα κ την πρωτη μου βουτιτσα σημερα.Ολα καλα ολα ωραια αλλα κ λιγο ζορι οι διακοπουλες ως κυοφορουσα...

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλώς το Τσιριτρακι!καλα να περάσεις βρε!ζορι αλλα κ ανανέωση ε;

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εννοειται! Αλλα να απο οπου κ να το πιασεις ζοριζει το θεμα. Απο τις ςπιλογες στο φαγητο ειδικα σε εμενα που ειναι περιορισμένες,απο το αλλαξε ξανα αλλαξε μαγιό, απο τη γενικότερη δυσκολια σε πολλαα πραγματα. Με χει ταραξει παλι κ η μεση ολη τη βδομαδα και σφαδαζω οταν παω να σηκώθω απο ξαπλωμενη :-( Ολσ αυτα τα ωραια!! Εσυ μαιμουδακι μου πως τα πας? Τα διδυμακια σου?

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά μωρε!σημερα ήμουν πιο προσεκτική με το φαγητο κ δεν ζοριστηκα με το στομάχι πήγα κ μια βολτουλα κ στανιαρα!
Αντε κουκλιτσα να προσεχείς,καλη επιστροφή!καληνυχτα!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είχαμε παρέα και χάθηκα!!!

Βίνι μου στο μαιευτήριο και στο σπίτι κερνάμε κουφετάκια εδώ μαζί με γλυκά.Ε,φτιάχνουμε ουσιαστικά μπουμπουνιερίτσα...θα μου πλέξει τα μικρούλικα ρουχαλάκια και πάνω του με κορδέλα βάζουμε και τα κουφέτα.Θα σας βάλω αύριο φωτό να δείτε ένα πρώτο δείγμα!!!

Μαιμου μου τέλειο το βιντεάκι!!!Όλα τα λεφτά!!

Παραμυθένια μου να περνάς όμορφα και να προσέχεις!

Τσιριτρί μου και εσύ το ίδιο!Και κάνε και για μένα μια βουτιά!Ένα πρόλαβα και έκανα αλλά όπως είπες είναι ταλαιπωρία!!Δεν το ευχαριστιέσαι!

Ρε κορίτσια μου έσπασε τα νεύρα η σελίδα της μαμ!!Δεν μου έπαιρνε με τίποτα το password και το παράτησα!!!

Επειδή φαντάζομαι κοιμάστε σας καληνυχτώ και θα τα πούμε αύριο!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα καλημερα!!!Τι λεει το προγραμμα σας σημερα μανουλες?

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα,καλημέρα!!!
Το πρόγραμμα μου ε?Για να σκεφτώ.....χμμμ....λοιπόν λέει καναπέ,κρεβάτι ααααα και μην ξεχάσω...πάλι καναπέ!!!Με ενδιάμεσα γεύματα!!!χαχαχα

Εσύ κυρία μου?τι θα κάνεις???

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΕΓΩ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ!ΧΑΧΑΧΑ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΤΕΖΑ!
ΜΑΡΑΚΙ ΩΡΑΙΟ ΕΘΙΜΟ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΦΕΤΑΚΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΦΩΤΟ!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΑ ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ?
ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ ΕΙΧΑ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Ο ΘΥΡΟΕΙΔΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΥΠΟ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΙΣΩΣ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΒΑΡΑΙΝΩ!

Α!ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ?ΜΑΛΛΟΝ ΒΓΑΖΩ ΚΑΙ ΦΡΟΝΙΜΙΤΗ!ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ ΤΕΛΕΙΑ Ε?

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!και το δικό μου προγραμμα σημερα ειναι ίδιο με της Bini και της Μαρίας!
Εγω έχω ταχυκαρδιες λόγω του γιουτοπαρ ,bini ήρθε η ωρα να φρονιμεψεις!κουραγιο με το δοντακι σου θα βγει που θα παει!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια! Σπίτι κι εγω δεν θέλω να κάνω τίποτα σήμερα! Το πνεύμα μου δηλαδη θελει αλλα το Σωμα δεν ακολουθεί.... Βγήκαμε για φαγητό χθες, βγάλαμε τα παιδια του γραφείου και μετα ποτό. Κουράστηκα παρα το οτι δεν περπατησα καθόλου. Απο καρέκλα σε καρέκλα... Bini να μιλήσεις με οδοντίατρο για φρονιμητη. Πω πω είσαι σίγουρη οτι ειναι αυτο..; Οσο για τις ταχυπαλμιες τις καταλαβαίνεις απλώς η μετρας παλμους; Και να έχω με τόσο άγχος και πίεση στη δουλεια δεν θα το καταλαβαίνω.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αααα Bini σημερα μπαίνεις στον έβδομο!συγχαρητηριααα!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 8 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 8 654316 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρυσοχέρες, με τα πλεξίματα και τα κεντήματά σας καλημέρα!
Εγώ μέχρι τις πουέντ του μπαλέτου μπορούσα να ράψω. Από εκεί και πέρα κενό!!!

Είμαι Ξυλόκαστρο και είναι τόσο ωραία.

Όπως το κόβω οι διακοπές μου ως φούσκα θα είναι πολύ cool, tsiritri, σε καταλαβαίνω!

bini,
Εγώ λαχανιάζω εύκολα, ταχυκαρδίες δεν έχω καταλάβει όμως!
Φρονιμίτης! Πακέτο! Πάρε αύριο τηλ το γιατρό. Τους έχω βγάλει με χειρουργείο και τους 4.

Καλές ξάπλες, κορίτσια! Μια χαρά είναι η ξάπλα!!!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΑΝΩ ΤΟ ΣΗΜΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

ΜΑΙΜΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΙΖΟΥΜΕ ΝΑΙ ΜΠΑΙΝΩ 7!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 8 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 8 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 8 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 8 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 8 215994 
ΑΧ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΟΝΤΕΨΟΥΜΕ!

ΤΟ ΔΟΝΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΛΕΓΧΕΤΑΙ ΑΝ ΔΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΤΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΜΕ ΕΠΙΑΝΕ ΚΑΙ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ ΛΙΓΟ ΘΑ Ο ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!

ΕΒΙΝΑΚΙ ΕΝΙΩΘΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΛΙΓΟ ΤΑΡΑΧΗ ΚΑΙ ΜΕΤΡΗΣΑ ΠΙΕΣΗ ΕΝΩ ΕΧΩ ΧΑΜΗΛΗ ΣΦΥΞΕΙΣ ΕΧΩ 100 ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΓΕΝΙΚΑ ΝΙΩΘΩ ΔΥΣΦΟΡΙΑ ΟΣΟ ΒΑΡΑΙΝΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΝ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΣ ΕΧΩ ΥΠΟΘΥΡΕΟΕΙΔΙΣΜΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΕΛΕΙΑ ΑΥΞΗΣΗ ΤΟ ΧΑΠΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΒΓΗΚΑΝ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΥΞΗΣΕ ΗΡΕΜΙΣΑ.ΘΑ ΠΑΩ ΤΕΤΑΡΤΗ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΡΩ

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πω πω γιατρός έχεις γίνει bini!!! Δεν αποκλείεται πάντως να ειναι επειδη βαραινεις. Εγω 5-6 μέτρα περπατάω και λαχανιαζω. Άντε μπήκες και στον 7ο, ζώνη ασφαλείας πια ε; Μπράβο, είσαι στην τελική ευθεία binaki! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 8 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 8 654316

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παντος μεγάλο πράγμα η κορτιζονη!μου σταμάτησε κ την ηλίθια αλλεργία που είχα πολλούς μηνες τωρα!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 8 654316 

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΑ ΛΕΣ ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ ΑΡΑ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙ!
ΕΒΙΝΑΚΙ ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΟΝ 7 ΕΙΝΑΙ ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΣΥΜΒΕΙ ΠΑΛΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:Καλημέρα,καλημέρα!!!
Το πρόγραμμα μου ε?Για να σκεφτώ.....χμμμ....λοιπόν λέει καναπέ,κρεβάτι ααααα και μην ξεχάσω...πάλι καναπέ!!!Με ενδιάμεσα γεύματα!!!χαχαχα

Εσύ κυρία μου?τι θα κάνεις???

Χαχαχαχχαχαχα ελιωσα στα γελια.....ωραια τα λες βρε Μαρακι!Υπομονη τι να σου πω??Εχεςι δικιο!Να σε ρωτησω ο επιχειλιος υπαρχει περιπτωση να ανεβει με την ξεκουραση ή ειναι οπως ο επιπωματικος που δεν ανεβαινει?

Βιni και εγω εχω ταχυπλαμιες...νομιζω ο συνδιασμος εγκυμοσνη ζεστη και θυροειδης μας τσακιζει!Τεταρτη εχω γιατρο θα παω καπακι να κανω αιματολογικες να βγουν λογικα Δευτερα Τριτη για να παω κ ενδοκρινολογο.Η tsh ειναι καλη οποτε δε νομιζω να χρειαζεται αλλαγη στο χαπι!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΣΟΦΑΚΙ ΤΟ ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ ΠΕΡΥΣΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ΡΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΑΝΕΒΑΣΜΑ ΤΟ ΧΑΠΙ ΠΑΛΙ ΕΙΧΑ ΜΕΤΑ ΠΕΡΑΣΕ Ε ΕΝΤΑΞΕΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΡΟΛΟ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΠΙΒΑΡΥΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΧΙΛΙΟΨΑΞΕΙ!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ και εγω μετα απο την παλινδρομη εμαθα οτι ειχα! Tsh σχεδον δεκαπεντε παρακαλω ενω δεν πρεπει να περνα το 2,5 το α' τριμηνο!Οποτε παιζει και η πιθανοτητα να ηταν απο αυτο!

Επισης ο θυροειδης επηρεαζει και τη θερμοκρασια του σωματος και την ανεκτικοτητα στη ζεστη!Μου ειχε πει μεσα καλοκαιριου να παω παλι...για να δουμε.

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και στις υπόλοιπες της παρέας!!!

Βίνι μου σου βάζω 2 φωτό...και μένα καθε 2-3 μήνες σκάει μύτη ο φρονιμίτης με πονάει καμιά βδομάδα και μετά ξανακρύβεται...λογικά θα σου περάσει!!Ταχυκαρδίες δεν έχω ακόμα.Απλά όταν ξαπλώνω έχω το αίσθημα των παλμών μου.

Ιωάννα τυχερούλα καλοπερνάς ε?Μπράβο κορίτσι μου!!!

Σοφία μου σχετικά με τον επιχείλιο πλακούντα που ρώτησες...Από ότι μου λέει ο γιατρός μου ένα 10% έχουμε να ανέβει από δω και στο εξής...μου είπε ότι μάλλον από τις 3 αποξέσεις που έχω κάνει.Είναι ταλαιπωρημένη η καημενούλα η μήτρα μου!!!

Χαίρομαι που θα έχω τόση παρέα στον καναπέ σήμερα!!!Πολύ in μέρος!χαχαχα!!!


https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/402/cnmu.jpg/

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/845/mjd4.jpg/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις