Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
447 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 447 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Να πάρει βρε κορίτσια, δε λέω να μην πάρει, προς Θεού αλλά να σήμερα μου λέει δε θα πάρετε τίποτε από τα πρώτα εσείς, θα τα πάρω όλα εγώ. Θα τα πάρω κι όταν θα έρθω τον Αύγουστο θα στα φέρω να τα δεις...
Αλλά να, θέλω να διαλέξουμε εμείς τα πραγματάκια του μωρού... Να το χαρούμε βρε παιδί μου... Ας πάρει κι αυτή ό,τι θέλει, δε με πειράζει. Αλλά θέλω να καταλάβει ότι εμείς είμαστε οι γονείς κι εμείς θέλουμε να διαλέξουμε τα πάντα για το παιδί μας, είναι χαρά για μας όχι αγγαρεία. Αυτό πάλι για τα έπιπλα δεν το σχολιάζω καν γιατί μου φάνηκε τρελό!

Σαφώς και θα πάρει για το εγγονάκι της που είναι και πρώτο απ'ότι φαίνεται, αλλά αυτό θα τα πάρω όλα εγώ είναι όχι απλά σπαστικό αλλά προσωπικά με κάνει πύραυλο!!! Συμφωνώ με μαιμού, βάλε τον παραμυθένιο να καθαρίσει!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Pely έγραψε:
Σαφώς και θα πάρει για το εγγονάκι της που είναι και  πρώτο απ'ότι φαίνεται, αλλά αυτό θα τα πάρω όλα εγώ είναι όχι απλά σπαστικό αλλά προσωπικά με κάνει πύραυλο!!!  Συμφωνώ με μαιμού, βάλε τον παραμυθένιο να καθαρίσει!!!

Όχι, δεν είναι το πρώτο!!! Είναι το τρίτο, μάλιστα η 3η εγγονή, αλλά στον άντρα μου έχει ιδιαίτερη αδυναμία... Θα της μιλήσει και αυτός, θα της δείξω κι εγώ διακριτικά πάντα ότι θέλουμε να ασχοληθούμε εμείς με το θέμα και βλέπουμε... Τρομάζω τι θα κάνει όταν έρθει με το καλό το μωρό! Τρομάζω σας λέω!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:
Pely έγραψε:
Σαφώς και θα πάρει για το εγγονάκι της που είναι και  πρώτο απ'ότι φαίνεται, αλλά αυτό θα τα πάρω όλα εγώ είναι όχι απλά σπαστικό αλλά προσωπικά με κάνει πύραυλο!!!  Συμφωνώ με μαιμού, βάλε τον παραμυθένιο να καθαρίσει!!!

Όχι, δεν είναι το πρώτο!!! Είναι το τρίτο, μάλιστα η 3η εγγονή, αλλά στον άντρα μου έχει ιδιαίτερη αδυναμία... Θα της μιλήσει και αυτός, θα της δείξω κι εγώ διακριτικά πάντα ότι θέλουμε να ασχοληθούμε εμείς με το θέμα και βλέπουμε... Τρομάζω τι θα κάνει όταν έρθει με το καλό το μωρό! Τρομάζω σας λέω!

Το 3ο;;;;Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 23 606100 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 23 606100  και στα άλλα έτσι έκανε;;;;; Υπομονή......βάλε μπροστά τον άντρα σου. Τίποτα άλλο! Σε καμία περίπτωση μη γίνεις εσύ η κακιά, θα σε πει και αχάριστη από πάνω!!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Paramythenia έγραψε:
Pely έγραψε:
Σαφώς και θα πάρει για το εγγονάκι της που είναι και  πρώτο απ'ότι φαίνεται, αλλά αυτό θα τα πάρω όλα εγώ είναι όχι απλά σπαστικό αλλά προσωπικά με κάνει πύραυλο!!!  Συμφωνώ με μαιμού, βάλε τον παραμυθένιο να καθαρίσει!!!

Όχι, δεν είναι το πρώτο!!! Είναι το τρίτο, μάλιστα η 3η εγγονή, αλλά στον άντρα μου έχει ιδιαίτερη αδυναμία... Θα της μιλήσει και αυτός, θα της δείξω κι εγώ διακριτικά πάντα ότι θέλουμε να ασχοληθούμε εμείς με το θέμα και βλέπουμε... Τρομάζω τι θα κάνει όταν έρθει με το καλό το μωρό! Τρομάζω σας λέω!

Αχ γλυκιά μου να 'ξερες πόσο σε καταλαβαίνω... Ελπίζω να της μιλήσει ο άντρας σου και να καταλάβει.

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μωρέ είναι καλή και χρυσή αλλά θέλει να έχει λόγο σε όλα. Είναι και πολύ παρεμβατική, ειδικά σε τέτοια θέματα... Είμαι κι εγώ πολύ ευγενική και όπως λέει ο άντρας μου το έχω χάσει το παιχνίδι με τη μάνα του! Αυτός βάζει μια φωνή και σούζα η μαμά! Ευτυχώς...Very Happy 
Εμείς θα πάρουμε αυτά που θέλουμε κι ας αγοράσει αυτή ό,τι άλλο θέλει...

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πω,πω παραμυθένια μου δύσκολη η θέση σου!!Ας προσπαθήσει ο αντρούλης σου να της εξηγήσει και βλέπεις!

Μαράκι27 με το καλό και στους 9!!

Κλάραμαρία μου καλά είμαι δόξα τον θεό!Αραλίκι και ξεκούραση παρέα με την πριγκίπισσα μου που χορεύει όλη μέρα χτες και σήμερα!!! Μην ανησυχείς μωρέ αφού αυξάνεται...μόνο να προσέχεις λίγο παραπάνω.Η ξαδέρφη μου είχε από πολύ νωρίς κάτω από το όριο και απλά δεν κουραζόταν πολύ...όλα πήγαν καλά!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:

ioazon έγραψε:Πάω να βάψω το νύχι λαχανί!!!!!

Τι λαχανί μαρή, σήμερα είναι η μέρα του ροζ!!! Κιλά δε μας είπες!!!
Λαχανί! Το 'χα προγραμματισμένο!

352 γραμμάρια

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
Paramythenia έγραψε:

ioazon έγραψε:Πάω να βάψω το νύχι λαχανί!!!!!

Τι λαχανί μαρή, σήμερα είναι η μέρα του ροζ!!! Κιλά δε μας είπες!!!
Λαχανί! Το 'χα προγραμματισμένο!

352 γραμμάρια

Κοτζαμ γυναίκαρος!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 23 536304 
Εμένα 21και μία ημέρα ήταν 360γρ.Μοντελάκια θα μας βγουν!!!Αν πάρει και το μπόι της μαμάς και του μπαμπά η δικιά σου...πάει για σούπερ μόντελ!!!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγκυούλες καλησπέρα!!!Τι κάνετε????Επρεπε να διαβάσω 14 σελιδες για να μάθω τα νέα σας!!! Smile
Iωάννα μου άντε με το καλό η μπεμπούλα σου!!! να την καμαρωσεις νυφούλα χαχαχαχαχαχαχα!!Οσο για το δωμάτιο και γω θα πρότεινα μια λιλά κουρτινούλα (νομιζω οτι καποια τετραγωνακια ειναι λιλά σωστα??)!!Το κίτρινο εγώ προσωπικά δεν το πολυαγαπώ..λιλά ή σομόν θα προτιμουσα!!
Παραμυθένια δεν μας είπες πως περασες στην επέτειο σου???ελπίζω τελεια!!!να ζησετε κοριτσάκι μου!!
Εμας η μπέμπα έγινε 1 κιλό!!!Γιούπιιιιιι!!!Στην 3d απεικόνιση μου φαίνεται ίδια με τον γιο μου...αλλα και πάλι ίσως να είναι η ιδέα μου Razz Δυστυχως την καμπύλη ζαχάρου δεν την γλύτωσα...μαλλον την τεταρτη θα την κάνω..μπλιαχ!!
Δε θυμάμαι ποια μανούλα φοβόταν που δεν πολυ κουνιοταν το μικρουλι της..αλλα θυμαμαι που στον γιο μου στην 25η εβδομαδα πήγα στο νοσοκομειο γτ δεν ενιωθα το μωρο για 2 ολοκληρες μερες (και φυσικα πανικοβληθηκα λόγω προηγηθείσας παλινδρομης) και απλά ο μικρουλης είχε γυρισει προς την πλάτη μου οποτε ολα τα χτυπήματα ηταν στην πλατη γι αυτο και δε τον ενιωθα....
Για τα φορμακια εγω πιστευω οτι ειναι πολυ λιγα τα 5-6!!!απλα μην παρετε πολλα 0-3!!!ξεκινησατε την ερευνα αγορας σκατουλες ε??? και γω θελωωωωω αλλα με το θηριο και την κοιλουμπα που να τολμησω να βγω μονη μου στην αγορα???θα λιποθυμησω αν μη τι αλλο....
σοφακι με τρελανε η ερωτηση της μικρης για τον ηλιο που πεφτει!!!!ακομα το θυμαμαι και γελαω!!!!Smile
Οι υπολοιπες εγκυούλες τι κανετε???λιώνετε και σεις απο τη ζεστη?????

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλως την!τι να κανουμε χαζοκουβεντιαζουμε και περναει η ωρα ειδικα εμεις που ειμαιστε κυριως ξαπλα!λεμε να ξεκινησουμε αγορες!

λοιπον κοριτσια διαβασα στο βιβλιο της πατσουρου οτι αν το μωρο ειναι τελειομηνο και υγιες δεν χρειαζονται αποστειρωση τα μπιμπερο φανταστειτε πως μας εχουν κανει!

επισης καπου ελεγε να προτιμαμε βιολογικο υγρο πιατων για τα μπιμπερο

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια ειμαι να σκασω με τη μικρη!Βαζει τα παντα στο στομα λες και ειναι μωρο με αποτελεσμα να βγαλει αφθες!

Περιμενω να περασει η ωρα να παρω την παιδιατρο! Sad

Δεν νομιζω να την ενοχλουν ιδιαιτερα γιατι δεν παραπονιεται καθολου και τρωει κανονικα...αν δεν ειχε παει η οδοντοβουρτα πανω πριν τη βαλω για υπνο δε θα τις ειχα δει!Το σοι μου μεσα..............

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τζουλακι 1 κιλο ε?και μενα τελικα θα βγει μεγαλουτσικος γιαυτο δεν παιρνω 0 αν δω και χρειαστω στελνω να μου παρουνε.εγω ειπα για 4-5 φορμακια γιατι πηγαν να με επηρεασουνε αλλα και εγω καμια 10αρια θα παρω

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Κοριτσια ειμαι να σκασω με τη μικρη!Βαζει τα παντα στο στομα λες και ειναι μωρο με αποτελεσμα να βγαλει αφθες!

Περιμενω να περασει η ωρα να παρω την παιδιατρο! Sad

Δεν νομιζω να την ενοχλουν ιδιαιτερα γιατι δεν παραπονιεται καθολου και τρωει κανονικα...αν δεν ειχε παει η οδοντοβουρτα πανω πριν τη βαλω για υπνο δε θα τις ειχα δει!Το σοι μου μεσα..............

ελα ρε σοφακι και το κακο ειναι οτι δεν ποναει αλλιως θα το εκοβε!μπας και σου πει κανενα κολπο να το σταματησει!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τώρα μίλησα με τη παιδίατρο από τη στιγμή που δεν παραπονιέται λέει να μη βάλω κάτι....γιατί αυτό το φάρμακο τσούζει κ θα την ενοχλεί περισσότερο!

Όχι αξίνα, όχι που ζεστό, όχι πολύ κρύα!

Ουφφφφφφφφ!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αντε βρε Σοφάκι περαστικά της!!!δηλαδη μεχρι τα 3,5 συνεχιζουν και βάζουν ακόμα τα πάντα στο στόμα???ωωωωωχ ήλπιζα οτι θα τελειωνε συντομα αυτή η κατάσταση αλλα μάλλον τζάμπα ήλπιζα... Sad
βινάκι κανονική μου την έβγαλε την μπεμπα για τις εβδομάδες της, 954 γρ για την ακρίβεια!!ευτυχως γτ λόγω ιστορικού διαβήτη στην οικογενεια φοβάται να μην είναι μεγάλο μωρό!! βέβαια και ο γιος μου κανονικός γεννηθηκε (3280 γρ)
Το βιβλιο για το θηλασμό θα το πάρω πριν πάω για τη καμπύλη ζαχάρου΄, να εχω κατι εποικοδομητικό να κάνω τις 2 ώρες...
εμένα η παιδιατρος πάντως ενώ ηταν και υγιης και τελειόμηνος ο γιος μου μου ειπε να αποστειρωνω εως τον 8ο...με βολευει πιο πολυ όμως η άποψη της Πατσουρου χαχαχαχαχα
οσο για το υγρό πιατων εγω με κανονικό fairy κοκκινο για την ακριβεια τα πλενω και τα δικά του και τα δικά μας. αν τα ξεπλυνεις καλα και τα αφησεις να στεγνωσουν δε νομιζω να μυριζουν μετα απορρυπαντικό..μου χει τυχει βεβαια σε μωρό φιλης μου να αηδιαζει απο το υγρό πιάτων και όταν το άλλαξε (όχι σε βιολογικό απλά σε κανονικό χωρίς έντονη μυρωδιά) μετά μια χαρά το μωρο

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοιτα απο τη μια οι θηλες μας ειναι αποστειρωμενες οταν θηλαζουμε? τα χερακια τα ρουχακια και οτι βαζουν στο στομα?απλα οσο μπορουμε προσεχουμε αλλα 8 μηνες δεν ειναι πολυ?εγω νομιζα κανενα 3μηνο.ολα ειναι θεμα να μας τρελανουνε και να ψωνιζουμε εμεις τι παθαμε μικρα?απλα οταν προκειται για το παιδι σου σκεφτεσαι το καλυτερο

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τζουλακι εγω πηγα 26+3 και ηταν 1 κιλο και 4 γραμμαρια δεν μου ειπε τιποτα ο γιατρος αλλα σε σχεση με αλλες κοπελες μου ειπαν οτι ειναι μεγαλουτσικο

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια οταν οι κλωτσιες ειναι ρυθμικες τα πιάνει λοξυγκας;απο τωρα τα πιάνει ή σε μεγαλύτερες εβδομαδες;
Σοφακι περαστικα στο κοριτσάκι σου!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοιτα, απο τ στιγμη που αρχίζουν να μπουσουλάνε και να βάζουν τα παντα στο στόμα και γω θεωρώ οτι είναι άσκοπη η αποστειρωση!!Οι θηλές μας δεν είναι βέβαια "αποστειρωμένες" αλλα μου είχε πει η γιατρος να τις πλένω συχνα μέσα στη μερα..δε νομιζω οτι το θεμα είναι μόνο στις θηλές των μπιμπερο και στις πιπίλες. γενικότερα αναπτύσσονται μικρόβια απο τυχόν υπολειμματα γάλακτος ας πουμε μεσα στο μπιμπερο.... δε ξερω τι να σου πω...εγω υπολογίζω οτι αυτη τη φορα θα σταματησω την αποστειρωση κατα τον 6ο. ο γιος μου είχε πολλα ζορια με διαρροιες οποτε προτιμω να φυλάω τα ρουχα μου.. ασε που αποφευγεις και τις στοματιτιδες κτλ..
οσο για τα γρ του μωρού μου έδειξε στον υπολογιστη η γιατρος μόλις μέτρησε το οστο του ποδιου και έβγαλε τα γραμμαρια του μωρού οτι υπάρχει καμπύλη ανάπτυξης. οποτε υπαρχουν ορια ρε παιδι μου και για λιποβαρες και για "υπερβαρο" εμβρυο!!για να μη σου πει τιποτα ο γιατρος προφανως εισαι μεσα στα όρια, ασχετα απο τις δικες μας μετρησεις.. το ταιζεις καλά το νινάκι σου βινάκι χαχαχαχα!!!!μπραβο μανουλίτσα Smile

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαιμουδιτσα ναι, λογικά λοξυγγας είναι αλλα θυμαμαι απο τον γιο μου οτι ηταν σε μεγαλυτερες βδομάδες (ενω ημουν πολυ ρομαντική με το όλο θέμα κλωτσιες του μωρού, ο λόξυγγας μου φαίνονταν πολυ ενοχλητικη αισθηση) !!ήταν και πολύ συχνός στον όγδοο και ένατο και πολύ χαμηλά ..πωπω δεν τον ήθελα καθοοοοοοοολου!!!βεβαια εσενα που λογικα ειναι πιο "στριμωγμενα" εκει μέσα ίσως να είναι λογικό να το νιωθεις απο τώρα..

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σκέφτομαι επειδη έκανα κ τις ενέσεις κορτιζονης κ αναπτύσσουν σιγα σιγα τα πνευμονια τους μήπως τα πιάνει απο τωρα.

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχεις δικιο τζουλακι αν και μενα το βγαζανε απο αρχη καμια βδομαδα μεγαλυτερο ισως λογω συλληψης βεβαια ο γιατρος δεν αλλαζει πητ.αυτο που μου ειπε ειναι οτι το μωρο μεγαλωνει κανονικα. και εγω νομιζω εχει λοξυγγα αλλα δεν ειμαι σιγουρη αισθανομαι να κουνιεται ολη η κοιλια αλλα οχι πολλες φορες 2-3 ισως να ειναι και απλες κλωτσιες

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφούλα μου περαστικά της!!!Εξερευνά τον κόσμο μωρέ!!!

Τζούλια μου έπιασε κιλό το καμάρι σου ε?Πω,πω!!!Περνάει ο καιρός!!!

Ρε κορίτσια απίστευτο μου φαίνεται ότι μεγαλώνει μέσα μου μια φατσούλα!!Όλη την ώρα χαϊδεύω την κοιλιά μου και της μιλάω!!!Και παλιά κοροίδευα τις κοπέλες που όλη την ώρα χαϊδεύουν την κοιλιά!!Το χέρι μου πάει από μόνο του!!!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρακι ξερω πως νιωθεις αλλα μην την πολυχαιδευεις λενε οτι προκαλει συσπασεις γενικα και οι γιατροι λενε να ειμαστε προσεκτικες να μιλας μονο πιο πολυ ή να ακουμπας απλα το χερακι σου

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:μαρακι ξερω πως νιωθεις αλλα μην την πολυχαιδευεις λενε οτι προκαλει συσπασεις γενικα και οι γιατροι λενε να ειμαστε προσεκτικες να μιλας μονο πιο πολυ ή να ακουμπας απλα το χερακι σου


Αλήθεια???Πρώτη φορά το ακούω!!!Απαλά την χαϊδεύω βέβαια.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις