Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
469 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 469 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχω φάει 2 μέρες μακαρόνια με πολύ κιμά και τώρα τρώω μπιφτέκια.
Τι θυσίες κάνω η μάνα για το παιδί μου!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάω παιδιατρο κ επανερχομαι!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε περιμενουμε μαιμου με απαντησεις!

ασε ιωαννα και ακομα δεν ειδες τιποτα απο τον εαυτο σου!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια σκέφτομαι να βάψουμε το παιδικό δωμάτιο μπεζ-μόκα και να βάλω αυτά τα αυτοκόλλητα. Τι λετε;

http://www.stickit.gr/index.php?id_product=1569&controller=product

eua9


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
maria-lar έγραψε:Κορίτσια σκέφτομαι να βάψουμε το παιδικό δωμάτιο μπεζ-μόκα και να βάλω αυτά τα αυτοκόλλητα. Τι λετε;

http://www.stickit.gr/index.php?id_product=1569&controller=product

και εγώ αυτά τα κουνελάκια λέω να βάλω!Wink  είναι πολύ ωραία..Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 30 328109 

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eua9 έγραψε:
maria-lar έγραψε:Κορίτσια σκέφτομαι να βάψουμε το παιδικό δωμάτιο μπεζ-μόκα και να βάλω αυτά τα αυτοκόλλητα. Τι λετε;

http://www.stickit.gr/index.php?id_product=1569&controller=product

και εγώ αυτά τα κουνελάκια λέω να βάλω!Wink  είναι πολύ ωραία..Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 30 328109 


Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 30 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 30 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 30 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 30 654316 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria-lar έγραψε:Κορίτσια σκέφτομαι να βάψουμε το παιδικό δωμάτιο μπεζ-μόκα και να βάλω αυτά τα αυτοκόλλητα. Τι λετε;

http://www.stickit.gr/index.php?id_product=1569&controller=product
Κουκλίστικα είναι!
Ζήλεψα!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioazon έγραψε:
maria-lar έγραψε:Κορίτσια σκέφτομαι να βάψουμε το παιδικό δωμάτιο μπεζ-μόκα και να βάλω αυτά τα αυτοκόλλητα. Τι λετε;

http://www.stickit.gr/index.php?id_product=1569&controller=product
Κουκλίστικα είναι!
Ζήλεψα!

Τώρα που έχεις κοριτσάκι ioazon μου, τα όνειρά σου θα γίνουν λίγο ροζ.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σας πω την αλήθεια
μου άρεσαν πολύ αυτά

http://www.stickit.gr/index.php?id_product=710&controller=product

eua9


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ioazon έγραψε:Να σας πω την αλήθεια
μου άρεσαν πολύ αυτά

http://www.stickit.gr/index.php?id_product=710&controller=product

τα διάφορα ζωάκια είναι ωραία γιατί μεγαλώνοντας του μαθαίνεις κιόλας τα ζώα..Very Happy 

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioazon έγραψε:Να σας πω την αλήθεια
μου άρεσαν πολύ αυτά

http://www.stickit.gr/index.php?id_product=710&controller=product

Η αλήθεια είναι ότι είναι όλα ωραία και όσο περισσότερα βλέπεις μπερδεύεσαι. Rolling Eyes 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μου άρεσαν πάντα και τα έντονα χρώματα,
οπότε μόλις τα είδα ξεμυαλίστικα!

eua9


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
maria-lar έγραψε:
ioazon έγραψε:Να σας πω την αλήθεια
μου άρεσαν πολύ αυτά

http://www.stickit.gr/index.php?id_product=710&controller=product

Η αλήθεια είναι ότι είναι όλα ωραία και όσο περισσότερα βλέπεις μπερδεύεσαι. Rolling Eyes 

εγώ έχω καταλήξει στα λαγουδάκια απο καιρό.. δεν ξέρω με το που τα είδα κόλλησα..
στο δωμάτιο βέβαια θα βάλω λιλά ρίγα στον έναν τοίχο και λιλά προικα ελπίζω να μην δείξει κάπως που τα λαγουδάκια θα είναι ροζShocked 

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγκυμονούσες τι κανετε??εγω ήλπιζα οτι θα πηγαιναμε ισως καμια θαλασσιτσα να δροσιστούμε αλλα μπαμπας και γιος το εριξαν στον υπνο Sad

ιφι μια χαρα η μικρουλα σου ε???να προσεχετε και οι δυο τις καρδουλες σας και να μη κουραζεσαι Smile

Σχετικα με τις κουβερτουλες εγω δεν αντεχω καθολου τις μαλλινες , ουτε και ο μικρος μου.. βολευτηκαμε με τις ισπανικες, και απο μεσα έβαζα βαμβακερη πάνα αγκαλιας..
για το θηλασμο..απλα δεν ειναι απαραιτητο οτι θα ρευτουν.μπορει να ρευτουν απλα ειναι τοσο ευπεπτο το μητρικο γάλα που και να μη ρευτει δεν αγχωνεσαι..το βαζεις κανονικά για υπνο..ενω με το ξενο ΠΡΕΠΕΙ να ρευτει πριν το ξαπλωσεις
οσο για τη σταση υπνου, ανασκελα ειναι επικινδυνα μηπως βγαλει γαλα και πνιγει και μπρουμυτα δεν ενδεικνυται. Το προτιμοτερο ειναι πλαγια, με σφηνακι. απλα πρεπει να θυμασαι απο ποια μερια το εβαλες πιο πριν να κοιμηθει και στον επομενο υπνο να το βαλεις απο την αλλη μερια (με προσοχη στα αυτια να μην διπλωνονται Razz)
καλο ειναι ομως μεσα στη μερα να το βαζεις να κοιμαται και μπρουμυτα γτ ξεπιανονται πιο καλα και τεντωνονται.ομως να εισαι και συ ξυπνια και να το ελεγχεις...
Τα πανακια απο τα ικεα και γω τα πηρα αλλα να σας πω την αληθεια δε μου πολυαρεσαν γτ ειναι πολυ σκληρα.

παραμυθενια μου αστην πεθερα να αγοραζει...σκεψου το οχι σαν παρεμβαση αλλα σαν οικονομικη βοηθεια...απλα πες της να βγαζει καρτα αλλαγης μηπως και κατι δε σε "βολεψει"...και αμα δε σαρεσουν πας και τα αλλαζεις!!! οπως και να εχει εσυ αυτα που θελεις θα τα παρεις...αυτη ας σου παρει τα επιπλεον..

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τεεεεεεεεεεεεεεεεεεελεια τα κουνελακια
εβακι και γω τρελαινομαι για το λιλα...καταπληκτικος θα ειναι ο συνδυασμος σου!!
και μεις στο κονσεπτ με τα διαφορα ζωακια εχουμε το δωματιο σε συνδυασμο και με τα baby looney tunes (οπως φαινεται και στο αβαταρ μου)..του μικρου του αρεσουν πολυ προς στιγμην...τα δειχνει και κανει και τους ηχους τους (γαβ γαβ και τσιου τσιου κτλ Smile )

eua9


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Julie85 έγραψε:τεεεεεεεεεεεεεεεεεεελεια τα κουνελακια
εβακι και γω τρελαινομαι για το λιλα...καταπληκτικος θα ειναι ο συνδυασμος σου!!
και μεις στο κονσεπτ με τα διαφορα ζωακια εχουμε το δωματιο σε συνδυασμο και με τα baby looney tunes (οπως φαινεται και στο αβαταρ μου)..του μικρου του αρεσουν πολυ προς στιγμην...τα δειχνει και κανει και τους ηχους τους (γαβ γαβ και τσιου τσιου κτλ Smile)

Μακάρι να γίνει ωραίο και το δικό μας δωματιάκι..
την τετάρτη πάω γιατρό, να μας τα πει όλα καλά που μπαίνουμε στον 7ο μήνα και ξεκινάω ψώνια και δωμάτιο Very Happy 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια μου εγώ έχω διαβάσει ότι τα σφηνάκια απαγορεύονται. Το ίδιο ισχύει και για οτιδήποτε άλλο μέσα στην κούνια. Μπορείς ωστόσο να βάλεις κάτω από το σεντόνι μια διπλωμένη πετσέτα ή μια πάνα για να δημιουργηθεί μια σχετική κλίση.

Τα αυτοκολλητάκια είναι μια πολύ καλή ιδέα. Γλύκα τα λαγουδάκια, μου αρέσουν όμως και τα ζωάκια.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρθα!θα σας πω τι μου είπε αυτη αλλα μπορει οι δικοί σας παιδιατροι να πουν αλλα!
Για το στρωμα που την ρώτησα κ το λατεξ κ ο κοκκοφοινικας ειναι φυσικα υλικά να πάρουμε οτι θελουμε μεσαίας σκληροτητας.
Ριλαξ απο τον τρίτο μηνα.
Μας σύστησε για την αλλαγή της πάνας κ αφρολουτρο frezyderm κ λοσιόν της aveeno (τους έστειλα μαιλ για δείγματα)αλλα αυτα θα τα αποφασίσουμε εμεις.
Μπιμπερο γυάλινα με θηλες απο καουτσουκ γιατι ειναι φυσικό υλικό αλλα θέλουν πιο συχνα αλλαγή οι θηλες κ αυτη πρότεινε της chicco γιατι εχουν πιο καλο σχημα οι θηλες κ μου είπε να πάρω δυο για αρχη.
Βρεφικο απορρυπαντικο για τα ρουχα αλλα οχι για τα μπιμπερο.
Ο υγραντηρας μου είπε δεν ειναι απαραίτητος
Επισης μεταξύ πορτ μπεμπε κ καλαθουνες να προτίμηση το πρωτο γιατι εχει ανάκληση.
Κ μου έγραψε σε ενα χαρτί τι πρεπει να έχουμε Σπιτι απο οινόπνευμα γαζες κτλ.
Α και επειδη θα γέννησω το πολυ Σεπτέμβρη θα τα ντυνω με κοντομανικα αλλα θα πάρω κ μερικά φορμακια με μακρύ μανίκι ολοσωμα.
Αυτα!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βέβαια βλεπω οτι τα πορτ μπεμπε ειναι πιο μικρα απο τις καλαθουνες κ για να πάρω με ανάκληση πρεπει να δώσω πανω απο 200 ευρώ σαν αυτα που προσαρμόζονται στα καρότσια οπότε άκυρο.

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Ήρθα!θα σας πω τι μου είπε αυτη αλλα μπορει οι δικοί σας παιδιατροι να πουν αλλα!
Για το στρωμα που την ρώτησα κ το λατεξ κ ο κοκκοφοινικας ειναι φυσικα υλικά να πάρουμε οτι θελουμε μεσαίας σκληροτητας.
Ριλαξ απο τον τρίτο μηνα.
Μας σύστησε για την αλλαγή της πάνας κ αφρολουτρο frezyderm κ λοσιόν της aveeno (τους έστειλα μαιλ για δείγματα)αλλα αυτα θα τα αποφασίσουμε εμεις.
Μπιμπερο γυάλινα με θηλες απο καουτσουκ γιατι ειναι φυσικό υλικό αλλα θέλουν πιο συχνα αλλαγή οι θηλες κ αυτη πρότεινε της chicco γιατι εχουν πιο καλο σχημα οι θηλες κ μου είπε να πάρω δυο για αρχη.
Βρεφικο απορρυπαντικο για τα ρουχα αλλα οχι για τα μπιμπερο.
Ο υγραντηρας μου είπε δεν ειναι απαραίτητος
Επισης μεταξύ πορτ μπεμπε κ καλαθουνες να προτίμηση το πρωτο γιατι εχει ανάκληση.
Κ μου έγραψε σε ενα χαρτί τι πρεπει να έχουμε Σπιτι απο οινόπνευμα γαζες κτλ.
Α και επειδη θα γέννησω το πολυ Σεπτέμβρη θα τα ντυνω με κοντομανικα αλλα θα πάρω κ μερικά φορμακια με μακρύ μανίκι ολοσωμα.
Αυτα!

Ωραια μαιμου!!! Τελικα χθες το πηρα αποφαση θα δω και εγω μια αλλη στο κεντρο του Πειραια..αλλα δυστυχως δεν βρισκω πιστοποιημενη.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφακι πειραιωτακι είσαι;σε ποια περιοχή;εγω μεγάλωσα Καμινια!

eua9


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
sophia έγραψε:
Ωραια μαιμου!!! Τελικα χθες το πηρα αποφαση θα δω και εγω μια αλλη στο κεντρο του Πειραια..αλλα δυστυχως δεν βρισκω πιστοποιημενη.

κορίτσια αν έχεετε ακούσει καλά λόγια για παιδιάτρο στον πειραιά και περίχωρα πείτε μου γιατί και εγώ ψάχνω..

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eua9 έγραψε:
sophia έγραψε:
Ωραια μαιμου!!! Τελικα χθες το πηρα αποφαση θα δω και εγω μια αλλη στο κεντρο του Πειραια..αλλα δυστυχως δεν βρισκω πιστοποιημενη.

κορίτσια αν έχεετε ακούσει καλά λόγια για παιδιάτρο στον πειραιά και περίχωρα πείτε μου γιατί και εγώ ψάχνω..

Ευα μου εγω εχω μια στην Νικαια σε γενικες γραμμες ειμαι ευχαριστημενη αλλα δεν προωθει καθολου το θηλασμο και δεν νομιζω να ειμαι σε φαση να ξανα περασω το ιδιο σκηνικο!"Δωσε ξενο ...δωσε ξενο". Οτι εκανα το εκανα μονη μου χωρις τη βοηθεια της.

Βρηκα μια στο κεντρο του Πειραια εχω ακουσει τα καλυτερα απο ολους και πως προωθει το θηλασμο αλλα δεν ειναι συμβουλος αν θες σου στελνω πμ.Εγω λεω να παω να τη δω.

eua9


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
sophia έγραψε:
eua9 έγραψε:
sophia έγραψε:
Ωραια μαιμου!!! Τελικα χθες το πηρα αποφαση θα δω και εγω μια αλλη στο κεντρο του Πειραια..αλλα δυστυχως δεν βρισκω πιστοποιημενη.

κορίτσια αν έχεετε ακούσει καλά λόγια για παιδιάτρο στον πειραιά και περίχωρα πείτε μου γιατί και εγώ ψάχνω..

Ευα μου εγω εχω μια στην Νικαια σε γενικες γραμμες ειμαι ευχαριστημενη αλλα δεν προωθει καθολου το θηλασμο και δεν νομιζω να ειμαι σε φαση να ξανα περασω το ιδιο σκηνικο!"Δωσε ξενο ...δωσε ξενο". Οτι εκανα το εκανα μονη μου χωρις τη βοηθεια της.

Βρηκα μια στο κεντρο του Πειραια εχω ακουσει τα καλυτερα απο ολους και πως προωθει το θηλασμο αλλα δεν ειναι συμβουλος αν θες σου στελνω πμ.Εγω λεω να παω να τη δω.

Ναι αν μπορείς στείλε μου πμ..
ε εντάξει είναι βασικό να προωθεί το θηλασμό πιστεύω..

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σου εστειλα!Εγω τον πρωτο παιδιατρο που ειχα τον αλλαξα στο πρωτο δεκαημερο ...εγω φταιω που ακουσα την κουμπαρα μου και δεν τον ειδα πριν γεννησω ...μετα με εστειλε δικο μας γιατρος σε αυτην που εχω τωρα..δεν ειχα περιθωρια να ψαξω ημουν φρικαρισμενη νεα μαμα!

Οπως ειπα ομως δεν ειναι και πολυ υπερ...οποτε λεω τωρα μηπως βρω καμια να ειναι κ συμβουλος!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις