Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
557 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 557 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαιμιου τελεια μας λυθηκαν οι αποριες αν και ευτυχως εγω σε μερικα οπως στρωμα τα μπιμπερο με καουτσουκ και πορτ μπεμπε ευτυχως ειχα πεσει μεσα γιατι θα αγοραζα κιαλλα ειμαι ικανη!βεβαια να συννενοηθω και με τη δικια μου...

κοριτσια τελεια τα αυτοκολλητα εγω στεναχωριεμαι που δεν μπορω οχι να φτιαξω ακομη δωματιακι ουτε να φανταστω αφου δεν ξερω πως θα ειναι στο νεο σπιτιCrying or Very sad 

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bini έγραψε:μαιμιου τελεια μας λυθηκαν οι αποριες αν και ευτυχως εγω σε μερικα οπως στρωμα τα μπιμπερο με καουτσουκ και πορτ μπεμπε ευτυχως ειχα πεσει μεσα γιατι θα αγοραζα κιαλλα ειμαι ικανη!βεβαια να συννενοηθω και με τη δικια μου...

κοριτσια τελεια τα αυτοκολλητα εγω στεναχωριεμαι που δεν μπορω οχι να φτιαξω ακομη δωματιακι ουτε να φανταστω αφου δεν ξερω πως θα ειναι στο νεο σπιτιCrying or Very sad 

Βινι μου μην στεναχωριέσαι. Κ εγώ θα το δω το δωμάτιο αφού γεννήσω. Τότε θα μπορέσω να πάω. Crying or Very sad 

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι να κανουμε?δεν μπορουμε και αλλιως ας γεννηθουν με το καλο και μετα βλεπουμε.εδω επιασε βροχη!παλι χανω σημα....Twisted Evil 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maimou,
γενικά σου γέμισε το μάτι η γιατρός;
Θα την κρατήσεις;

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:maimou,
γενικά σου γέμισε το μάτι η γιατρός;
Θα την κρατήσεις;
Γενικά μου το γέμισε το μάτι,πολλα πράγματα μου τα είπε οπως τα είχα διαβάσει κ οπως μου φαινοντουσαν λογικα,μου εδωσε συμβουλές για το θηλασμο.σε πρωτη φάση θα φωνάξω αυτήν κ στην πράξη θα δείξει,θέλω να την βρίσκω ανά πάσα ωρα κ στιγμή κ απο αυτο θα εξαρτηθεί αν θα συνεχίσουμε ,θα την δώ κ με τα μωρα πως θα ειναι.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:
ioazon έγραψε:maimou,
γενικά σου γέμισε το μάτι η γιατρός;
Θα την κρατήσεις;
Γενικά μου το γέμισε το μάτι,πολλα πράγματα μου τα είπε οπως τα είχα διαβάσει κ οπως μου φαινοντουσαν λογικα,μου εδωσε συμβουλές για το θηλασμο.σε πρωτη φάση θα φωνάξω αυτήν κ στην πράξη θα δείξει,θέλω να την βρίσκω ανά πάσα ωρα κ στιγμή κ απο αυτο θα εξαρτηθεί αν θα συνεχίσουμε ,θα την δώ κ με τα μωρα πως θα ειναι.
Ωραία. Θετικό αυτό.
Ο σύζυξ πώς και δεν ήρθε μαζί; (αναρωτιέμαι αν θα πάρω τον δικό μου στην αντίστοιχη επίσκεψη)

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο συζυξ παντα ειναι μαζι!αλλα οι περισσότερες απορίες ηταν δικές μου αφου λογω χρόνου μπορω κ τα ψάχνω.
Το σημαντικότερο ηταν οτι είπε οτι αφου θα γέννησω δυο παιδιά το στήθος μου θα εχει γάλα για δυο.αντε γιατι μου είχε πριξει τα συκωτια αν θα έχω γάλα κ τέτοια.κ θα τον πάρω κ στα μαθήματα στο Ιασω.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:
Το σημαντικότερο ηταν οτι είπε οτι αφου θα γέννησω δυο παιδιά το στήθος μου θα εχει γάλα για δυο.αντε γιατι μου είχε πριξει τα συκωτια αν θα έχω γάλα κ τέτοια.κ θα τον πάρω κ στα μαθήματα στο Ιασω.
Ανέβηκε στα μάτια μου η γιατρός!!!!
Μωρέ, παντού πρέπει να τους έχουμε μαζί. Και οι δυο γονείς τους θα είμαστε είμαστε

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω νομίζω οτι πρεπει να έρχονται μαζι για να μην έχουμε διαφωνίες στον πανικό των πρώτων ημερών.Ο δικός μου εχει άποψη χωρις να εχει ενημερωθεί για τίποτα,αφου δεν διαβάζει γιατι δεν προλαβαίνει τουλαχιστον να έρθει να τα ακούσει απο έναν ειδικό.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Εγω νομίζω οτι πρεπει να έρχονται μαζι για να μην έχουμε διαφωνίες στον πανικό των πρώτων ημερών.Ο δικός μου εχει άποψη χωρις να εχει ενημερωθεί για τίποτα,αφου δεν διαβάζει γιατι δεν προλαβαίνει τουλαχιστον να έρθει να τα ακούσει απο έναν ειδικό.
Εμένα με εμπιστεύεται τυφλά αλλά κι εγώ πάντα του λέω "διάβασα αυτό, διάβασα εκείνο" και τα συζητάμε γιατί δεν θέλω να τα αναλάβω όλα εγώ.
Και γενικά θέλει πολύ να συμμετέχει.
Έχει μεγάλη λαχτάρα επειδή ο πατέρας του ήταν πάντα απών και θέλει να βουτήξει με τα μπούνια στη "μπαμπαδοσύνη"


Άλλαξα τα χρωματάκια στα τικεράκια μου Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 31 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 31 893968 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 31 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 31 893968 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 31 875502 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και μένα θελει να συμμετέχει γι αυτο θα έρθει μαζι να μάθει να τα κανει σωστά!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Και μένα θελει να συμμετέχει γι αυτο θα έρθει μαζι να μάθει να τα κανει σωστά!
Είπε η μαϊμού χτυπώντας το μαστίγιο με τις 7 ουρές! Razz 

Ρε κορίτσια,
εμένα η ξαδέρφη μου που είναι παιδοχειρουργός μου σύστησε έναν παιδίατρο που είναι στο Ν.Ηράκλειο, ενώ εμείς μένουμε Μαρούσι.
Είναι βλακεία μου που θεωρώ πως είναι μακρυά;

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δηλαδή πόση ωρα;
Αφου στον σύστησε δεν χάνεις τίποτα να κανεις μια επίσκεψη.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Δηλαδή πόση ωρα;
Αφου στον σύστησε δεν χάνεις τίποτα να κανεις μια επίσκεψη.
20 λεπτά. Η διπλανή περιοχή είναι. Και η γυναικολόγος μου εκεί βρίσκεται.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Δηλαδή πόση ωρα;
Αφου στον σύστησε δεν χάνεις τίποτα να κανεις μια επίσκεψη.
20 λεπτά. Η διπλανή περιοχή είναι. Και η γυναικολόγος μου εκεί βρίσκεται.
Καλα κ το συζητας για 20 λεπτά;αν έχεις εμπιστοσύνη στην Ξαδέρφη κανε μια επίσκεψη.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:
ioazon έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Δηλαδή πόση ωρα;
Αφου στον σύστησε δεν χάνεις τίποτα να κανεις μια επίσκεψη.
20 λεπτά. Η διπλανή περιοχή είναι. Και η γυναικολόγος μου εκεί βρίσκεται.
Καλα κ το συζητας για 20 λεπτά;αν έχεις εμπιστοσύνη στην Ξαδέρφη κανε μια επίσκεψη.
Επειδή έχω μεγαλώσει στην Κυψέλη (κατάκεντρο) έχω μάθει να βρίσκονται τα πάντα στα γύρω-γύρω οικοδομικά τετράγωνα...

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οι ήδη μανουλες μήπως μπορούν να μας που για τα εμβόλια;
Οι ασφαλισμένοι στον εοπυυ πληρώνουμε συμμετοχή ;τα αγοράζουμε οι γονείς απο το φαρμακείο αφου μας το γράψει ο γιατρός κ μετα το κανει ο γιατρός; Πως γινεται συνήθως;

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Οι ήδη μανουλες μήπως μπορούν να μας που για τα εμβόλια;
Οι ασφαλισμένοι στον εοπυυ πληρώνουμε συμμετοχή ;τα αγοράζουμε οι γονείς απο το φαρμακείο αφου μας το γράψει ο γιατρός κ μετα το κανει ο γιατρός; Πως γινεται συνήθως;
Αυτά που είναι στο Εθνικό Πρόγραμμα Εμβολιασμών (τα γράφει στο πίσω μέρος του βιβλιαρίου υγείας του παιδιού) στα γράφει ο γιατρός, τα παίρνεις από το φαρμακείο (νομίζω είχαν 0 συμμετοχή αλλά τώρα κάτι πληρώνεις, χωρίς να είμαι σίγουρη), τα πας στον γιατρό και τα κάνει στο/στα μπεμπε.

Δες τι βρήκα
http://www.fsa.gr/%CE%A6%CE%AC%CF%81%CE%BC%CE%B1%CE%BA%CE%B1/%CE%95%CE%BC%CE%B2%CF%8C%CE%BB%CE%B9%CE%B1/tabid/153/language/en-US/default.aspx

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Οι ήδη μανουλες μήπως μπορούν να μας που για τα εμβόλια;
Οι ασφαλισμένοι στον εοπυυ πληρώνουμε συμμετοχή ;τα αγοράζουμε οι γονείς απο το φαρμακείο αφου μας το γράψει ο γιατρός κ μετα το κανει ο γιατρός; Πως γινεται συνήθως;
Αυτά που είναι στο Εθνικό Πρόγραμμα Εμβολιασμών (τα γράφει στο πίσω μέρος του βιβλιαρίου υγείας του παιδιού) στα γράφει ο γιατρός, τα παίρνεις από το φαρμακείο (νομίζω είχαν 0 συμμετοχή αλλά τώρα κάτι πληρώνεις, χωρίς να είμαι σίγουρη), τα πας στον γιατρό και τα κάνει στο/στα μπεμπε.

Δες τι βρήκα
http://www.fsa.gr/%CE%A6%CE%AC%CF%81%CE%BC%CE%B1%CE%BA%CE%B1/%CE%95%CE%BC%CE%B2%CF%8C%CE%BB%CE%B9%CE%B1/tabid/153/language/en-US/default.aspx
Ευχαριστωωω!

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια!!!

Προσπαθώ να συνέλθω απο την επιστροφή στο σπίτι κ την κούραση, η επαναφορά στη φυσιολογική κατάσταση γίνετε όλο κ πιο δύσκολη.
Τα αυτοκόλλητα που βρήκατε για τα δωμάτια είναι απίστευτα!!!!!!!!

Paramythenia ασε τη πεθερά να ψωνίσει, είναι καλύτερο απο αυτό που κάνουν σε μένα, βγάζουν όλα τα πράγματα απο την αποθήκη που είχε η κόρη τους απο τα δικά της παιδιά κ θέλουν να τα πάρουμε κ να μην αγοράσουμε τίποτα. Δε λέω κάτι μπορεί να χρειαστούμε αλλά είναι πράγματα 10 χρόνια πριν, προτιμώ ας πούμε το ρηλάξ να είναι καινούριο, είμαι κακιά?

Maimou σε ποιά παιδίατρο κατέληξες?

Έκανα ενα παγωτάκι να τσακίσω το βράδυ, ο σύζυγος έχει υπηρεσία κ όταν είμαι μόνη τα βράδια με πιάνει νευρικότητα κ θέλω να τσακίζω όλο το ψυγείο..

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ifi είδα την Δημητρίου-Μπαλασκα που ειναι στη Βενιζέλου.την έχεις καθόλου ακούστα;ειναι κ σύμβουλος θηλασμου.εχεις εσυ κανέναν να προτείνεις ;

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ifi! Kalosorises! xereis oti mas anisixises ligoulaki e? ante eftyxos ola kala me tin mpempoula sou!
simera ypotithetai itan i teleftaia mera sti douleia. adika xairomoun. tha pao ki avrio kai methavrio. den mporesa na ta kleiso ola ta themata...Sad 
gyrisa me ponokefalo kai klamata. eimai kai home alone...
prepei na eimai apo tis liges edo pou den xairomai katholou tin egkymosyni afti.
Mas ekatse tosi anapantexi douleia kai den mporesame na to xeiristoume. alla ti na kaneis? oloi gkriniazoun pou den exoun douleia...na gkriniazoume emeis gia to antitheto...?
den xero koritsia mou, poly stenoxoriemai pou den mporoume na vroume isorropies.
telospanton, oraia kouventoula kanate, rouxalakia, domatiakia, petheroules...
tora me epairne i diki mou, den tis to sikosa...to proi me pire pali, ti me thelei??Twisted Evil 

Ifi ki emena mou ta petaei afta. "ante kale pou tha agorasoume rouxa, tipota den tha parete, tha sas to doso ola ego.."

metaxeirismena apo tin kouniada.
pote tha ekrago den xero...

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαιμού για 3 ξέρω, ο ένας είναι ο Γερογιάννης τον είχε η ξαδέρφη μου, η οποία είχε κ δίδυμα αλλά επειδή μεγάλωσαν λίγο τώρα κ αυτός δεν έχει εοπυυ τον άλλαξε κ πήγε εκεί που είναι κ η αδερφή μου στην Κουκουφίκη, την είχα δει κ εγώ αυτή κάποια στιγμή που είζα πάει μαζί της, έχει μια ηρεμία που μου άρεσε. Κ ο τρίτος είναι ο Μπουσμπούκης, δεν τον ξέρω καθόλου αλλά πάει όλο το σοι του άντρα μου εκεί κ πίνουν νερό στο όνομα του.
Καλως σας βρήκα Evini μου, άσε γιατί κ εγώ ανησυχησα αρκετά.
Τεσπά, όλα καλά κ θα γίνουν ακόμα καλύτερα.
Είναι μεγάλο σπάσιμο να περιμένεις να φύγεις κ να σου ανατρέπονται τα σχέδια, εκεί νομίζω βγαίνει όλη η κούραση. Εσύ όμως κοίτα τα θετικά, 2 μερούλες ακόμα κ τέλος, μείνε ήρεμη κ μη στεναχωριέσαι κ μεγάλωσαν τα μωρά μας κ τα καταλαβαίνουν όλα..
Κ εγώ home alone σήμερα κ βλέπω να τσακίζω όλο το παγωτο που έφτιαξα.
Μην εκραγείς με την πεθερά δεν έχει νόημα, η δική μου τουλάχιστον της μιλήσεις δεν της μιλήσεις δεν καταλαβαίνει τίποτα. Οχι οτι το κάνει απο κακό αλλα κατανταει καταπιεστικό.
<< - Πείνας να σου βάλω να φάς?
- Οχι δεν πεινάω, πέρασε κ η ώρα, είναι βράδυ κ δε θέλω να φορτώσω το στομάχι μου για να κοιμηθώ.
- Εντάξει κορίτσι μου , εγω να ξέρεις, δε θα κάνω οτι έκανε η δική μου πεθερά, δε θα σε πιέσω ποτέ να κάνεις κάτι με το ζόρι, αλλά δεν έφαγες πρέπει να φας κατι τι να σου βάλω? >>

Τι της λές? ευτυχώς επεμβαίνει το στεφάνι μου κ με αφήνει ήσυχη.

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaxa! oles idies...emena xerete giati me epairne? gia na ferei pagoto kai siropi pou eftiaxe..kata t'alla "min tros glyka stin ekymosyni, den kanei.."
Tote giati mou ta ferneis????
otan tis eipa oti thelo na kopso ta makaronia mou eftiaxe pastitsio...
telospanton, ase mi sixgisto.
na xekourasteis Ifaki kai na fas kai to pagoto, sou axizei!! Smile 

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evini7 έγραψε:xaxa! oles idies...emena xerete giati me epairne? gia na ferei pagoto kai siropi pou eftiaxe..kata t'alla "min tros glyka stin ekymosyni, den kanei.."
Tote giati mou ta ferneis????
otan tis eipa oti thelo na kopso ta makaronia mou eftiaxe pastitsio...
telospanton, ase mi sixgisto.
na xekourasteis Ifaki kai na fas kai to pagoto, sou axizei!! Smile 

χαχαχαχα
είναι η δική μου αλλά είναι κ η δική σου, δε παίζεται κάθομαι κ γελάω μόνη μου.
Θα το τσακίσω το παγωτο σήμερα κ αυριο θα τη βγάλω με φρούτα. Κοίτα να ηρεμήσεις κ εσύ κ κοίτα τα site με τα μωρουδιακά για να φτιάξει η διάθεση σου.
Πρίν λίγο με πήραν απο τα Λητώ για να με ενημέρώσουν οτι βάλανε εκπτώσεις 30% αλλά στη μορφή δωροεπιταγής.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις