Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
482 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 482 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
5-6 μικροσκοπικά δειγματάκια.
2 για ραγάδες, 1 για θηλές, 2 κρέμα για αλλαγή πάνας και 1 αφρόλουτρο νομίζω.
Μυρίζουν ωραία πάντως! Ειδικά του μωρού, έχουν βάση το χαμομήλι. Ζήτα τους, τα στέλνουν αμέσως.

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια! Καλό ΣΚ να έχουμε. Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 34 215994 
Βινάκι μου με το καλό να δεχτείς τον αντρούλη σου.
Εγώ ξημέρωσα χθες το βράδυ. Με πονούσε το έντερο και το στομάχι Crying or Very sad και δεν μπορούσα να ησυχάσω. Και η μπεμπούλα μου κλωτσούσε συνέχεια και αυτή.

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kai gia th weleda έχω ακούσει καλα λόγια που ειναι εταιρία με βιολογικά προϊόντα . Γενικα όμως διάβασα ότι δε χρειάζεται να τα παστωνουμε τα μωρακια με κρεπες γιατι το δέρμα τους ειναι ηδη ενυδατωμενο. Μόνο κατα την αλλαγή της πάνας άμα κοκκινησει το δερματακι τους να χρησιμοποιούμε κάποια κρέμα. Έλεγα συγκεκριμένα τη sudocream.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η παιδιατρος που πήγα μου σύστησε της φρεζυντερμ για το συγκαμα κ επειδη έχω δείγμα την δοκίμασα ,ειναι παχιά κ μυρίζει όμορφα κ απο οτι βλεπω συμφέρει κ οικονομικά.
Έχω κ δειγματακι sudocrem αλλα δεν το δοκιμασα δεν ξέρω κ τι σόι συστατικά εχει.

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
η sudocrem ειναι η καλυτερη απο άποψη γρήγορης "αντιμετωπισης" του συγκαμματος..εχω δοκιμασει και της frezyderm και της penaten. την τελευταια δε τη συνιστω, ηταν σα στοκος...ενα χάλι...!!η σουντοκρεμ ειναι σχετικά δυνατη οποτε τη βάζεις μόνο αν είναι ερεθισμένο το πωπουδάκι και περνάει αμέσως, απλα δεν ειναι για καθημερινη χρηση..οποτε εγω πιστευω μια απαλή για προληπτικη χρηση (αν θελουμε) και μια μικρη σουντοκρεμ καβάντζα για τους ερεθισμούς!!
της mustela ειχα δοκιμασει κατι δειγματάκια στις θηλές οταν θηλαζα...αηδιαστική και γλοιώδης υφή αλλα όντως ρε κοριτσια έκανε δουλεια..

μαρακι-λαρ εφαγες κατι βαρυ μηπως???δυσκοιλιότητα??

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ααααα οσο για την προτεραιότητα...στον 9ο μηνα στην εγκυμοσυνη μου στον Κων/νο (πιο τουμπανο δε γινεται δηλαδη) επρεπε να παω στη probank για μια δουλεια και λεω σε εναν υπάλληλο ΠΟΛΥ ευγενικα "μηπως γινεται να με εξυπηρετήσετε γτ δε μπορω να περιμενω τοση ωρα ορθια στην ουρα?" και μου λεει με πολυ υφακι "να πιασετε εναν εναν τους ανθρωπους που περιμενουν στην ουρα και να τους παρακαλεσετε να σας παραχωρησουν τη σειρά τους"!!!ΕΛΕΟΣ???

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Julie85 έγραψε:

μαρακι-λαρ εφαγες κατι βαρυ μηπως???δυσκοιλιότητα??

Δεν έφαγα κάτι βαρύ και αυτές τις μέρες δεν είχα δυσκοιλιότητα. Ποιος ξέρει. Συνήθως με πιάνει από άγχος. Ευτυχώς μου έκανε η μανούλα μου σουπίτσα και νιώθω κάπως καλύτερα. Smile 

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Περαστικά σου βρε κοριτσάκι μου!!!και ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!! Smile

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Julie85 έγραψε:ααααα οσο για την προτεραιότητα...στον 9ο μηνα στην εγκυμοσυνη μου στον Κων/νο (πιο τουμπανο δε γινεται δηλαδη) επρεπε να παω στη probank για μια δουλεια και λεω σε εναν υπάλληλο ΠΟΛΥ ευγενικα "μηπως γινεται να με εξυπηρετήσετε γτ δε μπορω να περιμενω τοση ωρα ορθια στην ουρα?" και μου λεει με πολυ υφακι "να πιασετε εναν εναν τους ανθρωπους που περιμενουν στην ουρα και να τους παρακαλεσετε να σας παραχωρησουν τη σειρά τους"!!!ΕΛΕΟΣ???


Πολύ γαϊδουριά. Εμένα μια μέρα δεν μου άνοιξε ο οδηγός αστικού στη στάση γιατί βιαζόταν να προλάβει το φανάρι, και μου είπε να το πάρω από την άλλη μεριά. Έπρεπε να τον βρίσω. Twisted Evil 

Αλλά σε μια τράπεζα μια μέρα σηκώθηκαν για να καθήσω. Βεβαια την θέση τους δεν μου την παραχώρησαν.

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Julie85 έγραψε:Περαστικά σου βρε κοριτσάκι μου!!!και ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!! Smile

Σε ευχαριστώ. Το παλεύω να μην αγχώνομαι.

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εδω ειμαι και εγω!σημερα ισως βγω το βραδακι αλλα ισως οχι...ο αντρουλης μου με μαλωσε γιατι κανω αποτομες κινησεις και δεν το καταλαβαινω οντως ρε κοριτσια αλλα δεν το καταλαβαινωSad Sad 

πηγα σε ενα μαγαζι με βιολογικα που ψωνιζω και πηρα να δοκιμασω τα soap nuts τα ξερετε?ειναι καρπος κανονικος καρυδια απο τα ιμαλαια!απο παλια με αυτα πλενανε!βαζεις τα ρουχα στο πλυντηριο και τα καρυδια μεσα σε ενα υφασματινο σακουλακι και πλενεις δεν μενει τιποτα!η συσκευασια εχει 9 ευρω και κραταει 60 πλυσεις!εχει και βιολογικα καλλυντικα για το μωρο θα ζητησω δειγματακια οταν ξαναπαω εχει της lavera

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bini έγραψε:εδω ειμαι και εγω!σημερα ισως βγω το βραδακι αλλα ισως οχι...ο αντρουλης μου με μαλωσε γιατι κανω αποτομες κινησεις και δεν το καταλαβαινω οντως ρε κοριτσια αλλα δεν το καταλαβαινωSad Sad 

πηγα σε ενα μαγαζι με βιολογικα που ψωνιζω και πηρα να δοκιμασω τα soap nuts τα ξερετε?ειναι καρπος  κανονικος καρυδια απο τα ιμαλαια!απο παλια με αυτα πλενανε!βαζεις τα ρουχα στο πλυντηριο και τα καρυδια μεσα σε ενα υφασματινο σακουλακι και πλενεις δεν μενει τιποτα!η συσκευασια εχει 9 ευρω και κραταει 60 πλυσεις!εχει και βιολογικα καλλυντικα για το μωρο θα ζητησω δειγματακια οταν ξαναπαω εχει της lavera
Ούτε που τα έχω ξανακούσει δοκίμασε κ πες μας.εγω ενα καφεδάκι θα το πιω κατα τις 7 εδω κοντα σε μια πλατεία.

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:
bini έγραψε:εδω ειμαι και εγω!σημερα ισως βγω το βραδακι αλλα ισως οχι...ο αντρουλης μου με μαλωσε γιατι κανω αποτομες κινησεις και δεν το καταλαβαινω οντως ρε κοριτσια αλλα δεν το καταλαβαινωSad Sad 

πηγα σε ενα μαγαζι με βιολογικα που ψωνιζω και πηρα να δοκιμασω τα soap nuts τα ξερετε?ειναι καρπος  κανονικος καρυδια απο τα ιμαλαια!απο παλια με αυτα πλενανε!βαζεις τα ρουχα στο πλυντηριο και τα καρυδια μεσα σε ενα υφασματινο σακουλακι και πλενεις δεν μενει τιποτα!η συσκευασια εχει 9 ευρω και κραταει 60 πλυσεις!εχει και βιολογικα καλλυντικα για το μωρο θα ζητησω δειγματακια οταν ξαναπαω εχει της lavera
Ούτε που τα έχω ξανακούσει δοκίμασε κ πες μας.εγω ενα καφεδάκι θα το πιω κατα τις 7 εδω κοντα σε μια πλατεία.

ειναι πολυ καλα αφηνουνε αφρατα τα ρουχα απλα δεν μυριζουνε αλλα αν θες ριχνεις μερικες σταγνες αιθεραιο ελαιο στη θηκη του μαλακτικου αλλα δεν ξερω αν κανει για μωρα το αιθ ελαιο
ειναι αυτα:
http://babyseeds.gr/index.php?route=product/product&product_id=109

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερούδια κοριτσάκια!
Πήγαμε σμ και πήραμε και απορρυπαντικό βρεφικό!!! Τι χαρά! Laughing 
Κορίτσια μου εμένα μου είπαν ότι γενικά θα πρέπει να αποφεύγουμε τις κρέμες συγκάματος, να μην τις χρησιμοποιούμε για προληπτικούς λόγους. Πλύσιμο κάθε φορά που αλλάζουμε το μωρό, καλό στέγνωμα και να το αφήνουμε όσο γίνεται γυμνούλι για να παίρνει αέρα. Για τη sudocrem κι εμένα αυτή μου είχαν συστήσει αλλά διάβασα ότι έχει πολλά χημικά και μάλιστα τη χρησιμοποιούν σε ασθενείς με κατάκλιση. Μάλλον θα προτιμήσω της mustela...

H Frezyderm κι εμένα μου έστειλε τοσοδούλικα δειγματάκια για ραγάδες, θηλές και φυσικά για το μωρό. Στη benostan δεν έχω στείλει, αξίζει; Από τη mustela τα αναμένω ομολογώ με πολύ αγωνία γιατί έχω ακούσει πολύ θετικά σχόλια.

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο Παραμυθένια! μου αρέσουν τόσο τα ψώνια που εγώ χαίρομαι και με το σούπερ μάρκετ!
Συμφωνώ για την κρέμα, διάβασα ότι δεν πρέπει κάθε μέρα. Έχετε δίκιο...κι εγώ ίσως της Frezyderm χρησιμοποιώ.
Όσο για τη Mustela μην έχεις αγωνία.
Τα δείγματα είναι ελάχιστα και σε φακελάκια τύπου hondos center, ξενέρωσα μόλις τα είδα.
Φαντάσου η Frezyderm έχει στείλει έως τώρα τα καλύτερα...
Περνάτε ωραία οι υπόλοιπες..? Σαββατόβραδο απόψε.
Εγώ κοριτσάκια μου στο γραφείο ακόμη, χάθηκα στα excel μου...

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Εvinaki, κουράγιο. Τη Δευτέρα θα πας στο γραφείο ή όχι;
Τόσο τσιγγούνηδες στη mustela! Κι έχω ακούσει πολύ θετικά σχόλια για την εταιρεία. Κρίμα...
Εμείς θα πάμε με τον αντρούλη και με ένα φιλικό ζευγάρι και την κορούλα του σε έναν παιδότοπο. Να μαθαίνουμε σιγά σιγά...

Καλό Σαββατόβραδο!
Ελπίζω να περάσετε καλά.
ΦιλιάαααααααααααααααααααΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 34 417472



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Paramythenia στις Σαβ Ιουλ 13, 2013 11:15 am, 1 φορά

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
H weleda είναι καταπληκτική εταιρία κορίτσια. Βιολογικα καλλυντικά! Η παιδική σειρά βγαίνει με άρωμα καλεντουλας . Με αυτό λουζω το Αλεξάκι.

Η sudocream είναι όντως αποτελεσματική άλλα κ δυνατή. Η weleda κ η frezyderm έχουν καλές κρεμουλες .

Εγώ παράπονο δεν έχω στην Αλέξια συνεχεία μου έδιναν σειρά. Τώρα ακομη όχι τόσο πολυ άλλα οποίος το καταλαβαίνει η το ξέρει πάλι με εξυπηρετεί.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα η mustela εκτός απο τα φακελάκια μου έστειλαν το αφρολουτρο-σαμπουαν 50μλ,αλλα τους είχα πει οτι περιμένω διδυμα.οποτε θα το δοκιμάσω σύντομα σε μένα.τωρα περιμένω απο την Avene .

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Paramu8enia μου εγω δε μπορουσα να τον αφηνω πολυ γυμνουλη γτ απολάμβανε την ελευθερια και μου κατουρουσε ΤΑ ΠΑΝΤΑ ...συντριβάνι κάθε φορά!!!ασε σου μιλαω πολυ γελιο μεν, αλλα αντε τα σφουγγαρισματα καθε φορα Razz
εγω σου λεω εβαζα και βάζω κρέμα για συγκαματα (τη σουντοκρεμ) ΜΟΝΟ οταν ειναι ερεθισμενο το πωπουδακι του... παρολαυτα δε ξερω τι γινεται με τα κοριτσακια...αν πρεπει ή οχι να βάζουμε και προληπτικά που και που κρεμούλα. Στα αγόρια είναι πιο εύκολα τα πραγματα ομολογουμένως!!!Σοφάκι πες μας εσυ ως κοριτσομάνα, έβαζες και προληπτικά στην Αλέξια ή μόνο οταν συγκαιοταν??

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα ! Καλές βόλτες σήμερα!

Στην αρχή της έβαζα συνέχεια κρέμα ξέρεις ειδικά τις πρώτες εβδομάδες που έκανε κακα όλη μέρα!

Μετά μόνο το βράδυ.Άλλα αν κ η σουντοκριμ είναι αποτελεσματική δεν χρειάζεται συνέχεια . Εγώ προτείνω weleda k sudocream μόνο αν υποψιαστείς ερεθισμό.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την sophia στις Σαβ Ιουλ 13, 2013 10:10 pm, 1 φορά

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επίσης το σπαθολαδο από τα βιολογικα κανεί που καλή δουλειά στους ερεθισμούς!

Την έπλενα ΠΆΝΤΑ όμως σε κάθε αλλαγή πανας κ μωρομαντηλο χρησιμοποίησα πρωτη φορά 27 μηνών που έκοψε την πάνα κ βγαίναμε με το γιογιο εξόδου.

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςς!

Τι μου κάνετε μανούλες και συνεγκυούλες;
Γιογιο εξόδου διαβάζω και μένω Shocked !

Πάντως πρέπει να πω ότι η συνδρομή των κοριτσιών που είναι ήδη μανούλες είναι πολύτιμη! Σας ευχαριστούμε!

Τι θα κάνετε σήμερα;
Εμείς χτες όλη μέρα ήμασταν στη γύρα. Έφαγα νωρίς το πρωινό μου και τώρα απολαμβάνω τον καπουτσίνο ντεκαφ που μου έκανε ο Παραμυθένιος -φτιάχνει τέλειους καφέδες ο γλυκός μου!Laughing - και έχω ήδη βάλει το φαγητό γιατί θα έρθει ο πεθερός μου -καμία σχέση με την πεθερά, γι' αυτό και χώρισαν- να φάμε παρεούλα. Χταποδάκι με μακαρονάκι φτιάχνω, είπαμε να κάνουμε κάτι θαλασσινό. Μήπως να έφτιαχνα και ένα σαγανάκι με γαρίδες; Δεν το έχω ξανακάνει αλλά δε μου φαίνεται και τόσο δύσκολο...

Φιλάκιααααααααααααααααα

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 34 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 34 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 34 215994 
Τι κάνετε; Εγώ ευτυχώς καλύτερα, συνήλθε κάπως το στομάχι μου. Μόνο καούρες έχω τώρα. Crying or Very sad 

Ελπίζω να είστε όλες καλά και να βολτάρετε! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 34 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 34 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 34 654316

Σήμερα είμαι στις 99!!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 34 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 34 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 34 875502 
Έχουμε ακόμα αλλά θα περάσει ο καιρός....

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα κορίτσια! εγώ γρφείο και σήμερα, μην το σχολιάσουμε καλύτερα.
Παραμυθένια, τέλειο το μενού σου, να κάνεις και τις γαρίδες να ευχαριστήσεις τον πεθερούλη σου! Πως περάσατε χθες στον παιδότοπο?? είδες πολλά παιδάκια?
Σοφία όντως πρώτη φορά ακούω γιογιο εξόδου..? what's this?
Maria-lar,καλύτερα ε? τώρα όσο για τις καούρες, νομίζω είναι αναποφεύκτες για όλες μας. Εγώ χθες για βραδινό έφαγα παγωτό καιμάκι με βύσσινο (το γλυκό της πεθεράς που σας έλεγα....) και δεν μπορούσα να κοιμηθώ! Μου έπεσε βαρύ. καλά ήμουν όλη τη βδομάδα με τα φρουτάκια μου, τι το ήθελα? νομίζω θέλει μικρά, συχνά και ελαφριά γεύματα.

ΜΑΡΙΑ20

ΜΑΡΙΑ20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ!!!Very Happy Very Happy ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΜΑΡΙΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΕ ΠΗΤ 4/11...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΠΕΤΡΩΝΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΠΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ??ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΣΗΧΙΤΙΚΟ??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις