Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
489 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 489 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοριτσάρες μου!
Τι κάνετε????

Μπήκα στα πολύ πεταχτά να σας διαβάσω λιγάκι (τα τελευταία δεν τα πρόλαβα όλα) γιατί τρέχω ολίγον τι!

Ποπάκι, για αυτό έχω σταματήσει να βλέπω ειδήσεις....μπορεί να μην ξέρω τι γίνεται γύρω μου αλλά δεν αντέχω....σε μαυρίζουν...τίποτα καλό δεν ακούς...ας μείνω στην άγνοια μου...το προτιμώ!

Βινάκι μου είμαι σίγουρη ότι μόλις με το καλό γεννήσεις θα στρώσουν και οι όζοι και όλα!
Μη σε τρομοκρατούν...στην εγκυμοσύνη αλλάζουν πολλά πράγματα μέσα μας.
Μόλις έρθει ο μπεμπάκος θα το ξανακοιτάξεις αν και είμαι σίγουρη ότι δε θα είναι τίποτα!
Πάλι ρε γαμώτο διατροφές ε?
Μα ούτως ή άλλως προσέχεις έτσι δεν είναι?
Τι παραπάνω να σου πουν?
Θα σου κόψει αν είναι ζυμαρικά, ψωμιά παξιμάδια και τέτοια, ίσως σου περιορίσει τα φρούτα που έχουν πολλά σάκχαρα όπως σταφύλι, καρπούζι, μπανάνα κλπ.
Πρωτείνες και σαλάτες φουλ!!!!
Αααα και τα δημητριακά αν τρως, έχουν πολύ ζάχαρη μέσα και στην πραγματικότητα δεν προσφέρουν τίποτα καλό με τόση επεξεργασία που έχουν υποστεί.
Το καλύτερο είναι η βρώμη.

Παραμυθένια μου να ζήσετε πάντα Ευτυχισμένοι μια "παραμυθένια" ζωή με το καλό οι τρεις σας!!!
Ελπίζω να το γιορτάσετε δεόντως σήμερα εεε!!!

Η μπέμπα μου είναι νυχτερίδα!!!
Καλέ όλη μέρα κοιμάται (μάλλον) από τις 6 το απόγευμα και μετά κυρίως όμως το βράδυ του δίνει και καταλαβαίνει!!!!
Πόσο τη χαίρομαι δε λέγεται!!!! Ο πατέρας της έχει αρχίσει και ανησυχεί ότι θα την κυνηγάει στις καφετέριες και στα club πάλι Laughing Laughing Laughing Laughing 
Χτες κλώτσισε και τον παππού της και τη γιαγιά της με δύναμη παρακαλώ! Very Happy 

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και όπως πάντα τα μισά τα ξέχασα!

Ποπάκι 80?????
Άντε κορίτσι μου με το καλό και στις... 0 Very Happy Very Happy Very Happy !!!!
Περνάει ο καιρός πω πω......και το Εβινάκι 100??? Στρογγυλά στρογγυλά? Με το καλό κοριτσάκι μου!!!
Θυμάμαι το πρώτο τρίμηνο που αναρωτιόμουν αν θα περνάει τόσο αργά και βασανιστικά ο καιρός και τώρα νιώθω πως τρέχει ο χρόνος!!!

Σοφάκι καλή αντάμωση με το μωράκι σου σήμερα!

Κάτι υπέροχα καλτσάκια που είχα δει και δε θυμάμαι ποιά χρυσοχέρα τα έφτιαξε???
Είναι τέλεια!!!!!!!
Με το καλό να τα φορέσει η μπεμπούλα κι ας μη θυμάμαι ποιας μανούλας είναι Embarassed Rolling Eyes 

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τωρα ειδα λεπτομερειες στη στεφανιδου.αυτη η "μανα" ειχε 5 παιδια τα δυο πρωτα με τον αδερφο αυτου που ειχε τωρα συντροφο τα εδωσε στη πεθερα μετα εκανε τα διδυμα και μετα αυτο με τον αδερφο του.εχουν φακελο ολοι μαζι για ναρκωτικα και ληστειες μαλιστα απο τον σεπτεμβριο 2012 που ηταν εγκυος επειδη επαιρνε ναρκωτικα ειχε παει αστυνομια απο καταγγελια και δεν εγινε κατι απο οτι ειπαν.δεν ειναι οτι του εριξε 2 χαστουκια για να μην κλαιει το πεταξε στο παρκο που δεν ειχε στρωμα χτυπησε στον αυχενα και επαθε εξαρθρωση!και στους μωλωπες εβαλε και μεικ απ!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:τωρα ειδα λεπτομερειες στη στεφανιδου.αυτη η "μανα" ειχε 5 παιδια τα δυο πρωτα με τον αδερφο αυτου που ειχε τωρα συντροφο τα εδωσε στη πεθερα μετα εκανε τα διδυμα και μετα αυτο με τον αδερφο του.εχουν φακελο ολοι μαζι για ναρκωτικα και ληστειες μαλιστα απο τον σεπτεμβριο 2012 που ηταν εγκυος επειδη επαιρνε ναρκωτικα ειχε παει αστυνομια απο καταγγελια και δεν εγινε κατι απο οτι ειπαν.δεν ειναι οτι του εριξε 2 χαστουκια για να μην κλαιει το πεταξε στο παρκο που δεν ειχε στρωμα χτυπησε στον αυχενα και επαθε εξαρθρωση!και στους μωλωπες εβαλε και μεικ απ!

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked 
Ε όχι...δηλαδή πραγματικά πείτε μου....δε θα έπρεπε να υπάρχει θανατική ποινή?

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλως το τσιριτρακι και εγω αυτο ευχομαι να περασουν ολα!απο διατροφη δεν θα αλλαξω και πολλα θα μου κανει καλυτερη ταξινομηση στους υδατανθρακες πχ οντως που να μην προσεχα κιολας!δημητριακα ετσι κι αλλιως τρωω al bran αυτα που ειναι σαν σκουληκακια

νυχτεριδα ε?λες και καταλαβαινουνε μωρε απο ωραριο?σημασια εχει που την ακους

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι σκετη θανατικη ποινη να τους σκοτωνουνε με τον ιδιο τροπο!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμ έτσι θέλουν...και δεν είναι το πρώτο μωρό που χάνεται τόσο άδικα....

Και τα all bran ζάχαρη έχουν Sad 
Τα είχα ψάξει πολύ τότε που έκανα διατροφή και είναι όλα τι να σου πω...ένα κ ένα....
Βέβαια είναι και το θέμα τουαλέτα στη μέση...
Πάντως οι υδατάνθρακες θέλουν προσοχή.
Ειδικά οι απλοί. Μείωσε στο ελάχιστο λευκά προιόντα, αλεύρι, ζυμαρικά, ρύζι, καθόλου ζάχαρη αν μπορείς. Είναι εύκολο να το προσέξεις...υπάρχουν πολύ καλές πηγές υδατανθράκων.
Πλιγούρι, τρομερή τροφή, αντικατέστησε το όσο μπορείς πχ με τα ζυμαρικά.
Καστανό ρυζάκι, βρώμη (πχ αν πλάσεις μπιφτέκια αντί να τα ζυμώσεις με φρυγανιά ή ψωμί δε ξέρω τι βάζεις προτίμησε βρώμη!).

Πότε περιμένεις απάντηση από το διαιτολόγο?

Όλα καλά θα πάνε, θα έρθει στον κόσμο ένας υγιέστατος μπεμπούλης που θα κάνει τρισευτυχισμένους τους γονείς του και τους γύρω του και εσύ θα επανέλθεις στα φυσιολογικά σου!!!
Μη στεναχωριέσαι!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ.

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Για μένα φταίνει οι γιατροί! Πως ξεγεννάς μια γυναίκα τοξικομανή και την αφήνεις να φύγει με το μωρό? Κάλεσε την πρόνοια, πάρτης το, κάνε κάτι. Η υπόλοιπη οικογένεια? η γειτονιά? δεν ξέρανε? η οικογένεια της κοπέλας έχει ιστορικό με ψυχικά νοσήματα. Που είναι ο περίγυρος?
Ε όχι ρε κορίτσια, νευριάζω με μας, με την κοινωνία, που κοιτάμε τα σπίτια μας και αδιαφορούμε για τον διπλανό.
και μόνο η εικόνα του μικρού κορμιού στο ψυγείο με φρικάρει.

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια!!!Τι κάνετε?
Χάθηκα λίγο αλλά δεν είχα υπολογιστή και σας διάβαζα περιστασιακά από το κινητό.Όλα καλά είδα...Κάτι όμορφα ροζ καλτσάκια,κάτι ωραία λίνκ,μαξιλάρια θηλασμού που κατέφθασαν και πολλά άλλα που δεν θυμάμαι να σχολιάσω!

Εμείς εδώ πολύ ζέστη αν και φυσάει!!Παράγγειλα και εγώ το βιβλίο της Πατσούρου και θα το έχω ως την Παρασκευή.Επίσης κατέληξα στο καρότσι και θα το παραγγείλουμε λογικά τέλος Αυγούστου από Αμαζον σχεδόν μισή τιμή από όσο θα κόστιζε Ελλάδα!!!
Από ύπνο που λέγατε και γω χάλια!!Χτες μετά από καιρό έφαγα 2 κομμάτια πίτσα και είπα πως δεν θα την βγάλω την νύχτα!!!Τι φούσκωμα ήταν αυτό Παναγία μου??Άσε που η μπέμπα ξετρελάθηκε μάλλον και με τάραξε στην κλωτσιά όλη νύχτα!!!χαχαχα!

Από την Ίφι είδα δεν είχαμε νέα για την β'επιπέδου.....Rolling Eyes 

Ιωάννα αύριο η μεγάλη μέρααααα!!!!Τι ώρα την έχεις???

Φιλάκια σε όοολεες σας!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Για την ψυχοπαθή αυτή γυναίκα(δεν την λέω μάνα...) δεν έχω να σχολιάσω κάτι γιατί ανεβάζω πίεση!!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσακια!παρακολουθησα το online σεμινάριο θηλασμου κ θα σας πω τα καινουρια που έμαθα!
Οταν το πιάνει λοξυγκας το μωρο απλα σταματάμε το θηλασμο κ περιμένουμε να του περάσει,απλούστατο!
Επισης αν κανει κακα κατα τη διάρκεια του θηλασμου αλλα δεν γκρινιαξει δεν σταματάμε για να το αλλάξουμε.
Αν αισθανόμαστε βαρύ το στήθος μας δεν χρησιμοποιουμε το θηλαστρο για να το ελαφρυνουμε αλλα κανουμε μαλαξεις γα να ειναι πιο μαλακό κ να το πιάσει πιο εύκολα το μωρο.
Οταν βλέπουμε οτι το μωρο κοιμάται στο στήθος το απομακρυνουμε,οταν ξυπνήσει κ θελήσει το ξαναβαζουμε ετσι μαθαίνει οτι στο στήθος μπαίνει οταν θελει να φάει.
Κατα τα αλλα δεν έμαθα κατι καινούριο,το βιβλιο της Πατσουρου πιθανόν να τα λέει αλλα έχω καιρο που το έχω διαβάσει.

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερούδια!
Βινάκι μου σου είπε να κόψεις ή να περιορίσεις κάτι; Το θετικό είναι ότι δεν έχεις ξεπεράσει το όριο οπότε με λίγη προσοχή θα είσαι οκ. Όσο για τους όζους, αφού δε μπορείς να κάνεις τίποτε τώρα, υπομονή. Δεν επηρεάζουν εξάλλου και τον μικρούλη!

Περιμένουμε και τη Σοφία που είχε σήμερα ραντεβού με την κορούλα της ε;

Και αύριο... αύριο θα έχουμε νέα από τη Σβουρίτσα μας!!! Με το καλό! Να πάνε όλα καλά Ιωάννα μου!

Μαϊμού μου λέω να δηλώσω κι εγώ συμμετοχή γι'αυτά τα σεμινάρια θηλασμού αφού εδώ δεν έχω τη δυνατότητα για κάτι καλύτερο. Αξίζουν;

Μόλις έφαγα τα κερασάκια μου και ήταν ΥΠΕΡΟΧΑ!
Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας! Στην τρίτη επέτειό μας είμαστε 3!!! Σήμερα θα βγούμε, αν όχι για φαγητό -δε θέλω άλλο φαΐ, δε μπορώ άλλο φαΐ-, θα πάμε για ποτάκι και γλυκάκι σε μια υπέροχη τοποθεσία.
Α δε σας είπα, χτες είδα μια φίλη που είχε να με δει από το Πάσχα και μόλις είδε την κοιλούμπα έμεινεShocked! Φορούσα κι ένα φορεματάκι με ζωνίτσα κάτω από το στήθος και η κοιλιά ήταν πρώτη μούρη! Α, και νομίζω πως πλέον τσίμπησα κι εγώ τα πρώτα μου κιλάκια, 1 με 1,5 πρέπει να έχω πάρει. Very Happy 

Φιλάκια σε όλες!

Υ.Γ. Μήπως ξέρει καμία να μου πει γιατί το τίκερ μου δείχνει ότι έχω μπει στον 7ο;;;

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παραμυθένια μου το καλο με τα σεμινάρια ειναι οτι υποβαλεις ερωτήσεις κ στις απαντάει η μαια επιτόπου.εφοσον δεν εχει τίποτε αλλο εκει που είσαι ,τότε δήλωσε συμμετοχή.κι εγω δεν είχα κατι αλλο να κάνω σημερα κ παρόλο που την άλλη εβδομαδα θα παρακολουθήσω κ στη νομαρχία μας κ στο Ιασω,λέω δεν παρακολουθώ κι αυτο,οτι μαθαίνουμε παραπάνω καλο ειναι!
Καλα να περάσετε απόψε!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:Ιωάννα αύριο η μεγάλη μέρααααα!!!!Τι ώρα την έχεις???
9 το πουρνό!!!!!

Paramythenia έγραψε:Και αύριο... αύριο θα έχουμε νέα από τη Σβουρίτσα μας!!! Με το καλό! Να πάνε όλα καλά Ιωάννα μου!
Μερσί!!!

Paramythenia έγραψε: Α, και νομίζω πως πλέον τσίμπησα κι εγώ τα πρώτα μου κιλάκια, 1 με 1,5 πρέπει να έχω πάρει. Very Happy 
Α είμαστε στο ίδιο club, ε; Κι εγώ 800 γραμμάρια συνολικά έχω πάρει!!!

Paramythenia έγραψε:
Υ.Γ. Μήπως ξέρει καμία να μου πει γιατί το τίκερ μου δείχνει ότι έχω μπει στον 7ο;;;
Μάλλον πρέπει να το ξαναφτιάξεις.
(μπας και μας έχεις πει ψέματα και είσαι στον 7ο;;; Razz Razz Razz  )

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε κορίτσια,
σκεφτόμουνα να κάνω λίστα γέννησης σε 1-2 αλυσίδες καταστημάτων (τύπου Λητώ, Mothercare) και όποιος με ρωτάει τι θέλω να μου πάρει να του λέω να πάει είτε στο ένα, είτε στο άλλο και να διαλέξει κάτι από αυτά που έχω ήδη στη λίστα μου.
Είναι πολύ βλακεία/γυφτιά;;;;

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαθηκα αλλα ηρθε μια φιλη μου για καφε!να πανε τα φαρμακια κατω χαχααχα!

ιωαννα γιατι γυφτια?εξαλλου αν καποιος δεν θελει ας σου παρει κατι απο αλλου πες ειναι προαιρετικη.καλη επιτυχια αυριο!αντε να μας φυγει η τελευταια απορια!

παραμυθενια δεν σχολιαζω ουτε τα δικα σου κιλα.....

τσιριτρακι ολα ολικης τα τρωω και σκεψου δεν ετρωγα σχεδον καθολου ψωμι ουτε πατατες ρυζι και τετοια αστα..απλα θα μου βαλει σε σωστο καταμερισμο τους υδατανθρακες απο οτι καταλαβα.δεν ανησυχω ειναι στο οριο απλα για το υπολοιπο να ειμαι οκ την επομενη φορα θα κανω και γλυκοζιωμενη.


μαρακι καλα εκανες και παρηγγειλες απο εξω μερικα τα πληρωνουμε χρυσα εδω...

μαιμουδακι αυτα πολυ σωστα και δεν νομιζω μεχρι στιγμης να τα διαβασα στο βιβλιο

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ δεν το θεωρώ ουτε βλακεία ουτε γυφτια,κανε οτι σε βολεύει ,απο το να σου φέρνουν απο χίλια δυο μαγαζιά κ να τρεχεις για αλλαγές.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφ!
Με απενοχοποιείτε!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παρασκευή παω παιδιατρο κ θα έρθω με νεότερα ,βέβαια ο καθένας θα λέει τα δικά του κλασικά...

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπητό μου σβουρόνι,
κοιμήσου καλά σήμερα γιατί αύριο θα είναι ώρα να αποκαλυφθείς!

Καληνύχτα, μανούλες!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα κ απο μένα!καλη επιτυχία Ιωάννα!αντε αύριο ειναι η μερα σου!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια μου! Από τις 7 σηκώθηκε το κοριτσάκι μου! Νυστααααααααζω!

Όλα καλά με το μικρό το λουλούδι χθες! Δεν έκατσε να βγάλουμε ωραία φωτό μόνο στο cd!

Έκανα το λάθος κ ζυγιστηκα. Είναι οριστικό από σήμερα κλείνω το στοματακι μου. +4,5 !!!
Ευτυχώς που είχαμε μια συζήτηση με το γιατρό κ ξε γλίστρησα χωρίς να πω το βάρος! Δεν έχει ξανά γίνει αυτό!

Προς το παρών τη γλίτωσα την καμπύλη...θα την κάνω στην 28η! Μπιααααααααχ!

Ιωάννα περιμένουμε τα ευχάριστα κ τα αποκαλυπτήρια!

Ευακι τι έκανες με το νέο ντόκτορ? Εσυ πως είσαι?

Ifi περιμένουμε κ τα δικα σου :-)

Επιλογή καροτσιου ακούω λινκ λινκ να το δούμε :-):-):-)

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εδώ Μητέρα!
Μόνο 88 ευρά!
Περιμένουμε να μπω!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Εδώ Μητέρα!
Μόνο 88 ευρά!
Περιμένουμε να μπω!

Τρελη Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 18 215994 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις