Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
510 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 510 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Εδώ Μητέρα!
Μόνο 88 ευρά!
Περιμένουμε να μπω!


kalimera! ante ante me to kalo na mas fereis neas!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 19 215994 

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 19 215994 εγω ευτυχως κοιμηθηκα λιγοοο καλυτερα σημερα.ιωαννα με το καλο!ελπιζω μεχρι τωρα να το εχεις δει!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Ρε κορίτσια,
σκεφτόμουνα να κάνω λίστα γέννησης σε 1-2 αλυσίδες καταστημάτων (τύπου Λητώ, Mothercare) και όποιος με ρωτάει τι θέλω να μου πάρει να του λέω να πάει είτε στο ένα, είτε στο άλλο και να διαλέξει κάτι από αυτά που έχω ήδη στη λίστα μου.
Είναι πολύ βλακεία/γυφτιά;;;;

ioannaki den thelo na se stenoxoriso. einai men poly poly praktiko alla ego den tha to ekana pote....den ta pao kala me tis listes, typou gamou ktl. Me enoxlei na me ypoxreonoun me tetoia themata. Alla exeis dikio apo praktikis apopsis. its up to you! Very Happy 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kale koritsia kalimera den sas eipa! ti kanete?
ego spiti egklovismeni, kopike to revma kai perimeno na erthei gia na fygo gia to grafeio. den katevaino 3 orofous skales...tha perimeno to asanser. Crying or Very sad 

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τοτε εβινακι καλυτερα μην ερθει μπας και κατσεις σπιτι καλυτερα!χαχαχα!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα δεν με χαλάει η λίστα άλλα πως να καταθέτω χρήματα στο λογαριασμό η στο κατάστημα όχι να πρέπει να επιλέξω ένα αντικείμενο!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρεςςςςς!!!

Σοφάκι όλα καλά και με τη δική σας μικρούλα! Πρωινό πρωινό ξύπνημα ε; Έρμη μάνα!

Φουσκίτσα με το καλό να δεις το σβουρόνι σου! Άραγε θα είναι σβουρίτσα ή σβουρίτσος;;;;Άντε να μάθουμε!!! Με το καλό! Όσο για τη λίστα, δεν ξέρω αν θα την έκανα. Δεν το έχουμε συνηθίσει και δεν ξέρω πως θα φαινόταν...Αν όμως αυτοί που θα σε ρωτήσουν θεωρείς ότι δε θα το εκλάβουν ως κάτι παράξενο, να την κάνεις. Θα σε εξυπηρετήσει τρελά.

Εγώ χτες τσάκισα ένα μεγάααλο κομμάτι με μία μεγάλη μπάλα παγωτό! Έσκασα αλλά το έφαγα όλο! Μετά από αυτό όμως δε νομίζω ότι θα ξαναφάω γλυκό στο υπόλοιπο της εγκυμοσύνης που μου απομένει! Έφαγα χτες και για τους υπόλοιπους 3 μήνες! Και μια που είπα μήνες σήμερα βάσει της ΠΗΤ μπαίνω στον 7ο! Βάσει της ΠΗΤ που μου έδωσαν στη β' επιπέδου έχω μπει από τις 4 του μήνα, βάσει των εβδομάδων μπαίνω αύριο που θα είμαι 27, ενώ το τικεράκι μου ήδη από χτες νομίζω ότι δείχνει ότι είμαι στον 7ο! Παράλογο;;;;

Στον ύπνο μου έβλεπα καροτσάκια!!! Βρε κορίτσια είμαστε ανάμεσα στο peg perego book plus και στο inglesina μάλλον το trilogy. Έχει καμία πληροφορίες για αυτά; Ο άντρας μου κλίνει προς το book.
A και άλλη απορία, μπας και με βοηθήσετε. Το δωμάτιο που θα κάνουμε παιδικό έχει ένα τοίχο ροζ, σα ροζ σάπιο μήλο, θέλω να πω δεν είναι τόσο έντονο, οι άλλοι τοίχοι είναι κρεμ, το πλακακι κρεμ γυαλιστερό. Τι έπιπλα να βάλουμε; Είχαμε πει για λευκά αλλά μάλλον λέμε να κάνουμε μια αντίθεση και είπαμε να κοιτάξουμε στο φυσικό ξύλο μιας και αν πάρουμε άσπρα θα παίζει πολύ ασπρίλα σε ένα μεγάλο δωμάτιο! Ποια η γνώμη σας; Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω... ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!!!

Αυτά! Συγγνώμη που σας ζάλισα, με έπιασε η πολυλογία μου πρωί πρωί.

Φιλάκι!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalimera paramythenia! to 3 trimino gia sena einai gegonos! Afto exei simasia! Ax simera ki ego se dipsifio noumero imeron, 99 parakalo! gia to domatio tora, pare oti epeiplo sou aresei. Nomizo tin diafora tha tin kanoun ta ypoloipa. xroma kourtinas, fotistiko, polythrona, kadrakia, xalaki ktl. afta prepei na skefteis. ta epipla etsi ki allios oudetera tha einai. oso gia to karotsi ego koitaza to inglesina trilogy! alla eipe i pethera oti thelei na mas parei to karotsi doro kai ntrepomai na tin valo na parei kati toso akrivo opote tha symvivasto me kati ligotero...
Binaki an synexistei i diakopi gia poly tha teleiosei i mpataria tou laptop kai den tha tin palevo oute sto spiti....

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:kalimera  paramythenia! to 3 trimino gia sena einai gegonos! Afto exei simasia! Ax simera ki ego se dipsifio noumero imeron, 99 parakalo! gia to domatio tora, pare oti epeiplo sou aresei. Nomizo tin diafora tha tin kanoun ta ypoloipa. xroma kourtinas, fotistiko, polythrona, kadrakia, xalaki ktl. afta prepei na skefteis. ta epipla etsi ki allios oudetera tha einai.

99 ε; Περνάει ο καιρός βρεεεεεεεεε!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 19 328109 
Πολυθρόνα μάλλον δε θα πάρουμε. Με τι χρώματα να παίξω στα υπόλοιπα; Να προσπαθήσω να βρω το ροζ του τοίχου με κάτι άλλο; Σαν τι; Μαμώτο η αλήθεια είναι ότι δε θέλω πολύ ροζ αλλά δεν ξέρω τι άλλο θα ταιριάζει... Τα πολύ ουδέτερα π.χ. μπεζ, δεν αρέσουν στον Παραμυθένιο. Θέλει το παιδικό δωμάτιο χαρούμενο.

evini7 έγραψε:oso gia to karotsi ego koitaza to inglesina trilogy! alla eipe i pethera oti thelei na mas parei to karotsi doro kai ntrepomai na tin valo na parei kati toso akrivo opote tha symvivasto me kati ligotero...

Και γιατί δεν τις λέτε να σας δώσει τα λεφτά, να βάλετε κι εσείς και να πάρετε αυτό που θέλετε;

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xm...an kanete dixromia? kati se apalo, p.x. lila, kerasi, fouxia, (koritsaki einai) kai kati pio oudetro px mpez, kitrino, anoixto prasino.
Googlare vrefika domatia kai tha pareis polles idees. Polythrona giati oxi? pou skeftesai na tin thilazeis? emena oriaka xoraei alla leo na paro.
oute lefta thelo na tis zitiso. ntrepomai more. As parei o kathenas afto pou ton efxaristei. an tis to poume fovamai tha dosei telika olo to poso apo kalosyni kai tha dyskoleftei... ase pou thelei na pame apo vdomada na to paroume oi dyo mas...

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:xm...an kanete dixromia? kati se apalo,  p.x. lila, kerasi, fouxia, (koritsaki einai) kai kati pio oudetro px mpez, kitrino, anoixto prasino.
Googlare vrefika domatia kai tha pareis polles idees. Polythrona giati oxi? pou skeftesai na tin thilazeis? emena oriaka xoraei alla leo na paro.
oute lefta thelo na tis zitiso. ntrepomai more. As parei o kathenas afto pou ton efxaristei. an tis to poume fovamai tha dosei telika olo to poso apo kalosyni kai tha dyskoleftei... ase pou thelei na pame apo vdomada na to paroume oi dyo mas...

Ναι, έχεις δίκιο... Άσε να πάρει αυτό που θέλει και να το χαρεί...

Πολυθρόνα δε θα βάλω γιατί μετά τι θα την κάνω; Πού θα την βάλω; Έχουμε ήδη έναν καναπέ-κρεβάτι σε αυτό το δωμάτιο (το είχαμε ως ξενώνα) που τώρα θα πάει στο γραφείο και θα αναγκαστούμε να στριμώξουμε τα έπιπλα εκεί. Έτσι κι αλλιώς όσο χωραέι στο λίκνο θα την έχουμε στο δωμάτιό μας, μετά θα πάει στο δικό της.

Η αλήθεια είναι ότι σε αντίθεση με τον άντρα μου δεν έχω καθόλου φαντασία! Δε μπορώ να φανταστώ το χώρο με τα έπιπλα και αυτό με δυσκολεύει αφάνταστα. Και όσα δωμάτια έχω δει που μου αρέσουν είναι άτονα και δεν αρέσουν σε εκείνον...Crying or Very sad Κάτι θα βρούμε όμως, δε μπορεί...

Εσείς κοριτσάκια μου πώς θα κάνετε τα δωματιάκια σας; Αχ έλα να σχεδιάζουμεεεεεεεεεεεε

Εβινάκι σε ευχαριστώ πολύ πολύ!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 19 417472 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ!!!!!
ΖΗΤΩΩΩΩΩ!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο στη μικρή Σβουρίτσα!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 19 215994  Να τη χαίρεται η μεγάλη!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας φαγαμε λαχανο αρσενικα!!!! Girl power

Μπραβο Ιωαννα και μικρη σβουριτσα!!!

Ωραιο το trilogy Evini...κ εγω αυτο θα σου ελεγα να της πει να σας δωσει τα χρηματα που διαθετει και να συμπληρωσεις εσυ το ποσο που λειπει!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα καλημέρα!μπραβο Σοφακι κ Ιωάννα,συγχαρητήρια για τις κόρες,αντε θα γίνουμε πολλές!
Παραμυθένια εγω το χω ξαναγράψει το δωμάτιο το εβαψα σε δυο αποχρώσεις του πρασίνου,απαλες,η μια λίγο πιο σκούρα.κ προς το παρόν έχω βάλει μια ροζ κουρτίνα κ θα ακολουθήσουν κ αλλα ροζ κ λευκές κουνιες.για μένα βαψτε το να γινει πιο χαρούμενο.γκουγκλαρε βρεφικα κοριτσιστικα δωμάτια κ θα δεις πολλα.

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω Παραμυθενια το εχω γρασιδι ουρανος σε συνδιασμο με ενα δεντρο κατασκευη που εχει φτιαξει ο μπαμπας!!!(ειχα βαλει και φωτο παλιοτερα).Το βαψαμε περυσι κ δε θελω να το αλλαξω της αρεσει της μεγαλης!χαχαχαχαχα γελαω οποτε το λεω αυτο....υπαρχει και μικροτερη απο την Αλεξια!!!

Αυτο που θα αλλαξω ειναι η ταπετσαρια γιατι απο τη μια την εχει "περιποιηθει" η Αλεξια σε ενα δυο σημεια και απο την αλλη να βαλω κατι πιο light.

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou μου το σπίτι είναι καινούργιο, μόλις το Δεκέμβριο μπήκαμε και λέμε να μην το βάψουμε. Σκεφτόμαστε να βάλουμε κάποια αυτοκόλλητα για να του δώσουμε λίγο περισσότερο χρώμα. Κοιτάζω, κοιτάζω και δε μπορώ να καταλήξω πουθενά!!!

Και να μην ξεχνιόμαστε, περιμένουμε ακόμη τη φωτογραφία!!!Razz

Ναι Σοφάκι μου, το θυμάμαι το δέντρο. Ευτυχώς εσείς τα έχετε τα πραγματάκια ε;

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ!!!!!
ΖΗΤΩΩΩΩΩ!



Συγχαρητήρια Ιωάννα!!!!!!!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 19 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 19 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 19 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 19 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 19 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 19 215994 


sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Maimou μου το σπίτι είναι καινούργιο, μόλις το Δεκέμβριο μπήκαμε και λέμε να μην το βάψουμε. Σκεφτόμαστε να βάλουμε κάποια αυτοκόλλητα για να του δώσουμε λίγο περισσότερο χρώμα. Κοιτάζω, κοιτάζω και δε μπορώ να καταλήξω πουθενά!!!

Και να μην ξεχνιόμαστε, περιμένουμε ακόμη τη φωτογραφία!!!Razz

Ναι Σοφάκι μου, το θυμάμαι το δέντρο. Ευτυχώς εσείς τα έχετε τα πραγματάκια ε;

Ναι τα εχουμε κοριτσι μου!Αλλα στην Αλεξια τα ειχαμε αγορασει ολα απο την αρχη οποτε...

Ειμαι της αποψης πως μια ταπετσαρια μπορει να στολισει υπεροχα ενα μονοχρωμο δωματιο!Εμεις περυσι που βαψαμε εκτος απο το παιδικο εβαλα και σε αλλα δωματια!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και από μένα!!!

Ιωάννα μου συγχαρητήρια!!!!Με το καλό!Έπεσα μέσα στην πρόβλεψη μου!χεχεχε!!Κοριτσοχρονιά πάντως!!!

Κορίτσια εγώ πάντως λίστα θα κάνω.Γιατί εκτός από κάτι θείους και παππούδες που παίρνουν χρυσαφικό όλοι οι υπόλοιποι ρωτάνε τι θες.Λες λοιπόν για την λίστα... εεεε και αν θέλουν πάνε από κει.Δεν τους βάζεις και το μαχαίρι στο λαιμό!

Καρότσι εγώ όπως είπα χτες κατέληξα στην Britax το δοκίμασα στον ξάδερφο μου που το πήραν για το δικό τους μωράκι και εντυπωσιάστηκα!!!Άσε που από το Αμαζον που τα πήραν τους βγήκαν 750 ευρώ όλα τα παρακάτω:Καρότσι-τράβελερ-καλαθούνα-βάση isofix και ένα επιπλέον κάθισμα αυτοκινήτου 8μηνών έως 6 ετών.Ελλάδα χωρίς έξτρα κάθισμα και την βάση isofix κάνουν πάνω από 1000 ευρώ.

Όσο για το δωμάτιο της μπέμπας μας θα κάνω το παρακάτω!!!

http://media-cache-ec2.pinimg.com/originals/bd/9a/44/bd9a448c6e8a31561d723d3932e24fd3.jpg

Απλά θα προσθέσω λίγο παραπάνω ροζ!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maraki η Britax έχει και καρότσια; Νόμιζα πως έχει μόνο καθισματάκια αυτοκινήτου. Πολύ συμφέρουσα η προσφορά!!!

Μόνο λίγο ροζ;;;Very Happy 

Από φωτό δεν έχω βρει κάτι που να με ξετρελάνει... Μου φαίνεται θα παίξω με το ρζ τοίχο και λευκά ή φυσικού χρώματος έπιπλα και θα βάλω ροζ και τυρκουάζ/φυστικί(όχι όλα μαζί!), το κίτρινο δε νομίζω ότι πάει, σε κουρτίνες, χαλάκι κλπ.

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:Καλημέρα και από μένα!!!

Ιωάννα μου συγχαρητήρια!!!!Με το καλό!Έπεσα μέσα στην πρόβλεψη μου!χεχεχε!!Κοριτσοχρονιά πάντως!!!

Κορίτσια εγώ πάντως λίστα θα κάνω.Γιατί εκτός από κάτι θείους και παππούδες που παίρνουν χρυσαφικό όλοι οι υπόλοιποι ρωτάνε τι θες.Λες λοιπόν για την λίστα... εεεε και αν θέλουν πάνε από κει.Δεν τους βάζεις και το μαχαίρι στο λαιμό!

Καρότσι εγώ όπως είπα χτες κατέληξα στην Britax το δοκίμασα στον ξάδερφο μου που το πήραν για το δικό τους μωράκι και εντυπωσιάστηκα!!!Άσε που από το Αμαζον που τα πήραν τους βγήκαν 750 ευρώ όλα τα παρακάτω:Καρότσι-τράβελερ-καλαθούνα-βάση isofix και ένα επιπλέον κάθισμα αυτοκινήτου 8μηνών έως 6 ετών.Ελλάδα χωρίς έξτρα κάθισμα και την βάση isofix κάνουν πάνω από 1000 ευρώ.

Όσο για το δωμάτιο της μπέμπας μας θα κάνω το παρακάτω!!!

http://media-cache-ec2.pinimg.com/originals/bd/9a/44/bd9a448c6e8a31561d723d3932e24fd3.jpg

Απλά θα προσθέσω λίγο παραπάνω ροζ!!!

Πολυ ομορφο Μαρακι με το καλο να το χαρει η μπουμπου!!!

Το εμαθες?Τελος τα δωρεαν μεταφορικα απο το amazon Sad

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μιλουσα στο τηλ τοση ωρα και τα εχασα ολα να παρει!

ιωαννα συγχαρητηρια!πρωτα γιατι ειναι υγιεστατη και μετα γιατι ειναι κορακλα πωπω φανταζομαι καρμπον θα την κανειςΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 19 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 19 328109 

παραμυθενια για μενα καταρχας να δεις αν το καροτσι χωραει στο πορτ μπαγκαζ εμενα μου αρεσουν ολα γενικως δεν κολλαω πουθενα το μονο που με χαλαει στα καροτσια ειναι οταν το τιμονι ειναι μονοκωματο δεν το μπορω θελω χωριστα καθε ενα.
εμενα τα δωματιακια μου αρεσουν εντονα οσο ειναι μικρα μετα μια ζωη σε φυσικες αποχρωσεις θα εχουν οσο για τα επιπλα εγω το εχω πει και σας το εδειξα μου αρεσουν τα χρωματα του ξυλου γιαυτο πηρα κερασια.βεβαια καθενας το γουστο του

πολυθρονα εχω ηδη παρει και ηδη αραζω!ειναι τοσο ξεκουραστη που αργοτερα μπορει να ριχνω κανεναν υπνο με το μωρο αγκαλια!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρακι πολυ πολυ ωραιο ειδικα για κοριτσι!εγω σκεφτομαι ετσι γιατι εχω και αγορι γιατι γενικα και το πολυ ροζ δεν το μπορω και κοριτσι να ειχα αρα κατι τετοιο ειναι ιδανικο πιστευω!

κοριτσια κατι ασχετο παλι (να μας πουνε οι μανουλες)καποιες φιλες μου που εχουνε ηδη μωρα μου λενε συνεχεια να μην παρω πολλα φορμακια 4-5 μονο γιατι μεγαλωνουνε πολυ γρηγορα και θα αλλαζουμε νουμερα συνεχεια επισης ετσι κι αλλιως βαζουμε συνεχεια πλυντηριο εσεις τι λετε?ολο μου αλλαζει το προγραμμα τελικα!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Πως είστε σήμερα?

Σβουρίτσα συγχαρητήρια κορίτσι μου για τη μικρή σου σβουρίτσα!!!!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 19 328109 
Πω πω πω...κοριτσο-ομάδα είμαστε εεε???
Στα ώπα ώπα θα τα έχουμε τα αγοράκια που είναι λίγα!!!

Μαράκι μου αρέσει πάρα πολύ το δωμάτιο που επέλεξες!!!!
Με το καλό να αρχίσετε να το φτιάχνετε!!!

Επίσης ούτε εμένα μου αρέσει πολύ η ιδέα της λίστας Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
Δηλ τι? Θα γεννηθεί το μωρό και πως θα ενημερωθούν για τη λίστα?
Ρωτάνε τι να σου φέρω?
Γιατί αν δε ρωτάνε πως θα το πεις?
Βέβαια και αυτό όπως και όλα έχουν 2 όψεις, σε πολύ κόσμο αρέσει και βολεύεται γιατί θα βγει από τη διαδικασία του ψαξίματος σε άλλους ψιλοχτυπάει.
Εγώ ούτε στο γάμο μας είχα βάλει...δε μου άρεσε, είχα όμως πχ θεία που μου είπε "μαα γιατί δε βάζεις μια λίστα ρε παιδί μου να σου πάρουμε κάτι χρήσιμο?" καθένας το βλέπει αλλιώς.

Να ρωτήσω ρε κοριτσάκια κάτι, από τότε που αρχίσατε να νιώθετε καλά τα μωράκια σας, έτυχε ξαφνικά να σταματήσουν για μια μέρα και να μην κάνουν εμφάνιση?
Ενώ μέχρι τώρα λυσούσε τις τελευταίες μέρες, χτες ήταν πολύ ήρεμη μέσα στη διάρκεια της ημέρας, το απόγευμα έκανε μόνο 1 βαρβάτη κλωτσιά, αλλά μία και μετά τίποτα....και ακόμα δεν έχει εμφανιστεί...

Παραμυθένια μου με το καλό και στον 9ο κοριτσάκι μου!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την tsiritri στις Πεμ Ιουλ 11, 2013 12:41 am, 1 φορά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις