Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
559 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 559 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:
κοριτσια κατι ασχετο παλι (να μας πουνε οι μανουλες)καποιες φιλες μου που εχουνε ηδη μωρα μου λενε συνεχεια να μην παρω πολλα φορμακια 4-5 μονο γιατι μεγαλωνουνε πολυ γρηγορα και θα αλλαζουμε νουμερα συνεχεια επισης ετσι κι αλλιως βαζουμε συνεχεια πλυντηριο εσεις τι λετε?ολο μου αλλαζει το προγραμμα τελικα!

μανούλα δεν είμαι αλλά τα 4-5 μου φαίνονται πολύ λίγα...

tsiritri έγραψε:
Να ρωτήσω ρε κοριτσάκια κάτι, από τότε που αρχίσατε να νιώθετε καλά τα μωράκια σας, έτυχε ξαφνικά να σταματήσουν για μια μέρα και να μην κάνουν εμφάνιση?
Ενώ μέχρι τώρα λυσούσε τις τελευταίες μέρες, χτες ήταν πολύ ήρεμη μέσα στη διάρκεια της ημέρας, το απόγευμα έκανε μόνο 1 βαρβάτη κλωτσιά, αλλά μία και μετά τίποτα....και ακόμα δεν έχει εμφανιστεί...

Παραμυθένια μου με το καλό και στον 9ο κοριτσάκι μου!

Ευχαριστώ Τσιριτράκι!

Μην ανησυχείς, είναι απόλυτα φυσιολογικό. Εχω διαβάσει σε ένα από τα βιβλία μου ότι μετά την 28η εβδομάδα πρέπει να παρακολουθούμε τις κινήσεις τους.

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eμας τα κορατσακια μας ειναι αυτα
https://2img.net/r/ihimg/f/560/8mbw.jpg/

https://2img.net/r/ihimg/f/6/whkp.jpg/
Το πορτ μπεμπε προς το παρων(δεν το εβαλα φωτο) το εχουμε για τον Τζιμπουρ!!!

4-5???πολυ λιγα κοριτσι μου!!!2 ρουκετες φτανουν να ξεμεινεις....ξερεις  μια τσισα μια κακα Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 20 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 20 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 20 534787

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:A και άλλη απορία, μπας και με βοηθήσετε. Το δωμάτιο που θα κάνουμε παιδικό έχει ένα τοίχο ροζ, σα ροζ σάπιο μήλο, θέλω να πω δεν είναι τόσο έντονο, οι άλλοι τοίχοι είναι κρεμ, το πλακακι κρεμ γυαλιστερό. Τι έπιπλα να βάλουμε; Είχαμε πει για λευκά αλλά μάλλον λέμε να κάνουμε μια αντίθεση και είπαμε να κοιτάξουμε στο φυσικό ξύλο μιας και αν πάρουμε άσπρα θα παίζει πολύ ασπρίλα σε ένα μεγάλο δωμάτιο! Ποια η γνώμη σας; Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω... ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!!!
Εγώ μάλλον λευκό θα έβαζα γιατί σκέψου πως θα κρεμάσεις διακοσμητικά στον τοίχο, θα είναι χρωματιστά τα σεντόνια και οι μπάντες, θα έχεις διάφορα χρωματιστά πραγματάκια και μετά και όοοοολα τα παιχνίδια, θα γεμίσει το δωμάτιο.
(άσε που στο λευκό δεν φαίνεται και η σκόνη)

Με το σάπιο μήλο ταιριάζουν κάποιες αποχρώσεις του πράσινου προς το λαδί (που λέει και το evini).
Τα μπιχλιμπίδια θα είναι πολύχρωμα ούτως ή άλλως!

Για πολυθρόνα θηλασμού βολεύει και η Poang του ΙΚΕΑ που δεν είναι και ακριβή και είναι και τέλεια πολυθρόνα γενικώς! Την χρησιμοποιείς και μετά.

bini έγραψε:ιωαννα συγχαρητηρια!πρωτα γιατι ειναι υγιεστατη και μετα γιατι ειναι κορακλα πωπω φανταζομαι καρμπον θα την κανειςΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 20 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 20 328109 
Γενικά θέλω να την αφήσω ελεύθερη να είναι όπως θέλει. Η δική μου μαμά ήταν καταπιεστική και συγκεντρωτική και σφαζόμασταν. Θέλω να το αποφύγω αυτό. Προτιμώ να είμαστε κολλητές, παρά να το παίζω αφεντικό....

tsiritri έγραψε:Να ρωτήσω ρε κοριτσάκια κάτι, από τότε που αρχίσατε να νιώθετε καλά τα μωράκια σας, έτυχε ξαφνικά να σταματήσουν για μια μέρα και να μην κάνουν εμφάνιση?
Ενώ μέχρι τώρα λυσούσε τις τελευταίες μέρες, χτες ήταν πολύ ήρεμη μέσα στη διάρκεια της ημέρας, το απόγευμα έκανε μόνο 1 βαρβάτη κλωτσιά, αλλά μία και μετά τίποτα....και ακόμα δεν έχει εμφανιστεί...
Φυσιολογικό είναι να μην έχουν σταθερή δραστηριότητα. Είναι και μικρούλια ακόμα. (το γράφουν τα βιβλία)

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι πολυ όμορφο το δωμάτιο.bini εσώρουχακια θα πρεπει να έχουμε πολλα πιστεύω τωρα φορμακια λιγότερα αλλα κ παλι μονο τέσσερα πέντε;;

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ προβληματίζομαι για το αν θα πάρω 0-3 μέγεθος....
Αλλά ακόμα και να πάρω, που θα τα 'χω για λίγο καιρό, 10 κομμάτια σίγουρα θα πάρω, τουλάχιστον για τα φορμάκια-εσωρουχάκια.

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παραμυθένια μου κ εγώ το έχω διαβάσει για μετά την 28η αλλά με παραξένεψε η ξαφνική ησυχία....
Μακάρι να κουράστηκε και να κάνει απλά ένα ρεπό Very Happy 

Σοφάκι μου τέλειο το καροτσάκι!
Με το καλό να το χρησιμοποιήσετε στη μπεμπούλα!
Να δω πως θα το πάρει το Αλεξάκι σου ότι θα αποχωριστεί ο τζιμπούρ το πορτ μπεμπέ του!!! Laughing Laughing Laughing 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Παραμυθένια μου κ εγώ το έχω διαβάσει για μετά την 28η αλλά με παραξένεψε η ξαφνική ησυχία....
Μακάρι να κουράστηκε και να κάνει απλά ένα ρεπό Very Happy 

Σοφάκι μου τέλειο το καροτσάκι!
Με το καλό να το χρησιμοποιήσετε στη μπεμπούλα!
Να δω πως θα το πάρει το Αλεξάκι σου ότι θα αποχωριστεί ο τζιμπούρ το πορτ μπεμπέ του!!! Laughing Laughing Laughing 

Κοιτα το μεγαλο καροτσι δεν το θυμαται γιατι απο τοτε που πηρα το κοκκινο (12 μηνων περιπου)μονο αυτο χρησιμοποιουσα!Τωρα που τα εβγαλα για να τα πλυνω της ειπα ειναι για την αδερφουλα σου...οποτε το πηρε ψυχραιμα!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τσιριτρακι αυτο το παθαινα και εγω και για 2 μερες ετσι ειναι στην αρχη τωρα τον καταλαβαινω συνεχεια!

αυτο λεω και εγω ρε κοριτσια λιγα μου φανηκαν καλα η καθε μια οπως την βολευει απλα δεν θελω να μου τα παρουσιαζουν σαν δεδομενο!

σοφακι εχεις δικιο 2 ατυχηματα να συμβουν πανε βρωμισαν ολα!τελεια τα καροτσακια!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πλενονται ε? τα καινουρια θα τα πλυνουμε?δεν εχω και ατμοκαθαριστη να παρω?η αληθεια ειναι τωρα που το σκεφτομαι θα τα βαλουμε στα καινουρια χωρις καπως να τα καθαρισουμε?

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bini έγραψε:πλενονται ε? τα καινουρια θα τα πλυνουμε?δεν εχω και ατμοκαθαριστη να παρω?η αληθεια ειναι τωρα που το σκεφτομαι θα τα βαλουμε στα καινουρια χωρις καπως να τα καθαρισουμε?
Αυτό δεν το 'χα σκεφτεί....
Κάτσε να δω σε τι κατάσταση είναι ο ατμοκαθαριστής μου

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γιαυτο βοηθαει η ομαδουλα μας!και εγω πολλα εδω τα σκεφτηκα!μαλλον και εγω θα αγορασω εξαλλου παντα ηθελα για το αμαξι αλλα και τα ατυχηματα στο καροτσι μετα?

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bini έγραψε:γιαυτο βοηθαει η ομαδουλα μας!και εγω πολλα εδω τα σκεφτηκα!μαλλον και εγω θα αγορασω εξαλλου παντα ηθελα για το αμαξι αλλα και τα ατυχηματα στο καροτσι μετα?
Και για ζαβούς επίμονους λεκέδες στον καναπέ κάνει!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ κορίτσια!!!

Παραμυθένια μου είναι πολύ ωραίος συνδυασμός και το ροζ-γκρι!!!Για δες αυτό!!!

http://projectnursery.com/projects/adalyn-graces-soft-elegant-nursery/

Σοφία μου τι εννοείς τέλος μεταφορικά?????Αλήθεια???Από πότε???Γιούπιιι!!!Πολύ ωραίο το καρότσι και το κάθισμα!!!

Βινάκι μου και μένα λίγα μου φαίνονται...τουλάχιστον 7 σκέφτομαι εγώ και μάλλον θα πάρω το 0-3...στο περίπου θα ξέρουμε πόσο θα βγουν τα μωράκια μας όταν μπούμε στον μήνα μας οπότε θα δούμε και για τα νούμερα!

Τσιριτρί μου τα ίδια κάνει και σε μένα!!Την μια μέρα δεν σταματάει όλη μέρα και άλλη πάλι είναι πολύ ήσυχη και με αγχώνει...Διάβασα όμως και γω ότι μετά την 28 εβδομάδα πρέπει να μας απασχολούν αυτά!

Ιωάννα αυτή την καρέκλα έχω παραγγείλει και γω!!!Θα μου την κρατάει η αδερφή μου από ικεα Σουηδίας!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω λεω να παρω απο αυτους τους φορητους οχι σαν οσους ειναι σαν σκουπα αν και με αυτα ο αντρας μου ασχολειται οποτε αυτος θα αποφασισει εσυ τι εχεις?

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εννοειται και εγω αυτη την πολυθρονα πηρα!το ποσο ξεκουραστη ειναι...δεν σηκωνομαι καν αφου ο αντρας μου θα παρει και αλλη για να καθεται και αυτος λιγο!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα περισσοτερα κομματια πλενονται στο χερι(εγω τα βαζω στο πλυντηριο στο προγραμμα "πλυσιμο στο χερι")..και οτι δεν βγαινει με ατμοκαθαριστη.

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι τελος τα ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικα....καθολου γιουπι....Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 20 534787 

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εμενα βγαινουν πολλα μερη αλλα τωρα που ειναι καινουριο δεν το πλενω γιαυτο λεω για ατμοκαθαριστη αρα χρειαζομασταν καλα το θυμηθηκα αντε προσθεστε στη λιστα!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νομίζω ότι τα υφάσματα του καροτσιού θα πρέπει να τα πλύνουμε πριν βάλουμε τα μωράκια μας.
Ιωάννα έχεις και ατμοκαθαριστή;;; Ε μα σου βγάζω το καπέλο! Είσαι Νοικοκυρά γυναίκα, όχι αστεία!

Κοριτσάκια εμένα σας το έχω πει μου είπαν να μην πάρω 0-3 αλλά 3-6. Βέβαια θα δούμε πρώτα πόσο αναμένεται να φτάσει η μπέμπα...

Μαράκι μου πολύ ωραίο το δωμάτιο, για μένα! Ο άντρας μου θέλει χρώμα! Α και κάτι ακόμη, η καρέκλα θηλασμού είναι απαραίτητη; Όχι τίποτε άλλο βρε κορίτσια αλλά έχω έπιπλα που θα πρέπει να μεταφέρω από το συγκεκριμένο δωμάτιο. Κάποια θα πάνε στο γραφείο -ο καναπές- κάποια άλλα -μια σύνθεση με συρτάρι, ντουλάπι, καθρέπτη- θα καταλήξει στην αποθήκη και είναι ακριβό κομμάτι. Είναι κρίμα να μένουν στην άκρη τα έπιπλα... Αν είναι απαραίτητη να το σκεφτώ αν δεν είναι δε θα πάρω γιατί μετά δεν ξέρω τι θα την κάνω!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:εννοειται και εγω αυτη την πολυθρονα πηρα!το ποσο ξεκουραστη ειναι...δεν σηκωνομαι καν αφου ο αντρας μου θα παρει και αλλη για να καθεται και αυτος λιγο!

Αλήθεια?Είναι τόσο αναπαυτική?Πολύ χαίρομαι!!!

Αλήθεια ψώνια θα κάνετε τώρα στις εκπτώσεις???


Σοφάκι άδικα έκανα την χαρα????Είμαι ξανθούλα και αργώ να στροφάρω καμιά φορά!!!χαχαχαχα!!!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:Σοφία μου τι εννοείς τέλος μεταφορικά?????Αλήθεια???Από πότε???

Ιωάννα αυτή την καρέκλα έχω παραγγείλει και γω!!!Θα μου την κρατάει η αδερφή μου από ικεα Σουηδίας!
Τέλος τα δωρεάν μεταφορικά! Αυτό!
Όχι μόνο για Ελλάδα αλλά και για άλλες χώρες.... Γκρρρρρρ
Ψωνίζω τα πάντα από amazon και με είχε βολέψει....

Από Σουηδία με τα μεταφορικά σε συμφέρει;;;

bini έγραψε:εγω λεω να παρω απο αυτους τους φορητους οχι σαν οσους ειναι σαν σκουπα αν και με αυτα ο αντρας μου ασχολειται οποτε αυτος θα αποφασισει εσυ τι εχεις?
Έχω αυτόν
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Για απλός οικιακός μια χαρά είναι. Και κάτι βρωμοάλατα στο μπάνιο τα καθάρισα άψογα και γρήγορα (Ariete - Vapori Jet)

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Νομίζω ότι τα υφάσματα του καροτσιού θα πρέπει να τα πλύνουμε πριν βάλουμε τα μωράκια μας.
Ιωάννα έχεις και ατμοκαθαριστή;;; Ε μα σου βγάζω το καπέλο! Είσαι Νοικοκυρά γυναίκα, όχι αστεία!

Κοριτσάκια εμένα σας το έχω πει μου είπαν να μην πάρω 0-3 αλλά 3-6. Βέβαια θα δούμε πρώτα πόσο αναμένεται να φτάσει η μπέμπα...

Μαράκι μου πολύ ωραίο το δωμάτιο, για μένα! Ο άντρας μου θέλει χρώμα! Α και κάτι ακόμη, η καρέκλα θηλασμού είναι απαραίτητη; Όχι τίποτε άλλο βρε κορίτσια αλλά έχω έπιπλα που θα πρέπει να μεταφέρω από το συγκεκριμένο δωμάτιο. Κάποια θα πάνε στο γραφείο -ο καναπές- κάποια άλλα -μια σύνθεση με συρτάρι, ντουλάπι, καθρέπτη- θα καταλήξει στην αποθήκη και είναι ακριβό κομμάτι. Είναι κρίμα να μένουν στην άκρη τα έπιπλα... Αν είναι απαραίτητη να το σκεφτώ αν δεν είναι δε θα πάρω γιατί μετά δεν ξέρω τι θα την κάνω!


Απαραίτητη δεν την λες...αλλά βολική αν έχεις χώρο!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:Σοφία μου τι εννοείς τέλος μεταφορικά?????Αλήθεια???Από πότε???

Ιωάννα αυτή την καρέκλα έχω παραγγείλει και γω!!!Θα μου την κρατάει η αδερφή μου από ικεα Σουηδίας!
Τέλος τα δωρεάν μεταφορικά! Αυτό!
Όχι μόνο για Ελλάδα αλλά και για άλλες χώρες.... Γκρρρρρρ
Ψωνίζω τα πάντα από amazon και με είχε βολέψει....

Από Σουηδία με τα μεταφορικά σε συμφέρει;;;

bini έγραψε:εγω λεω να παρω απο αυτους τους φορητους οχι σαν οσους ειναι σαν σκουπα αν και με αυτα ο αντρας μου ασχολειται οποτε αυτος θα αποφασισει εσυ τι εχεις?
Έχω αυτόν
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Για απλός οικιακός μια χαρά είναι. Και κάτι βρωμοάλατα στο μπάνιο τα καθάρισα άψογα και γρήγορα (Ariete - Vapori Jet)

Όπως είπα και πιο πάνω ΞΑΝΘΟΥΛΑΑΑ!!

Ωραίος ο ατμοκαθαριστής...είναι πολύ ακριβός??

Δεν θα έχω μεταφορικά...θα έρθει τον Οκτώβρη και θα μου την κρατάει.

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιωαννα και εγω τετοιο εχω.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:Νομίζω ότι τα υφάσματα του καροτσιού θα πρέπει να τα πλύνουμε πριν βάλουμε τα μωράκια μας.
Ιωάννα έχεις και ατμοκαθαριστή;;; Ε μα σου βγάζω το καπέλο! Είσαι Νοικοκυρά γυναίκα, όχι αστεία!

Α και κάτι ακόμη, η καρέκλα θηλασμού είναι απαραίτητη; Όχι τίποτε άλλο βρε κορίτσια αλλά έχω έπιπλα που θα πρέπει να μεταφέρω από το συγκεκριμένο δωμάτιο.

Κάποια θα πάνε στο γραφείο -ο καναπές- κάποια άλλα -μια σύνθεση με συρτάρι, ντουλάπι, καθρέπτη- θα καταλήξει στην αποθήκη και είναι ακριβό κομμάτι. Είναι κρίμα να μένουν στην άκρη τα έπιπλα... Αν είναι απαραίτητη να το σκεφτώ αν δεν είναι δε θα πάρω γιατί μετά δεν ξέρω τι θα την κάνω!

Είμαι gadget-ού και όποιος με ξέρει μου κάνει δώρο τέτοια μπλιμπλίκια Laughing 
Σε ηλεκτρικές συσκευές έχω τα πάντα όλα!!!

Η καρέκλα θηλασμού θα σε ξεκουράσει πάρα πολύ. Πάρε μία poang του Ikea που είναι και εξαιρετική πολυθρόνα ούτως ή άλλως. Εγώ την έχω και με το υποπόδιο και την αράζω μία σε αυτή, μία στον καναπέ (παλιά αγάπη ο καναπές)

Εμείς έχουμε λίγα έπιπλα και πάλι καλά. Ο άντρας μου μου λέει "είναι άδειο το σπίτι" αλλά εγώ προτιμώ να έχουμε το γήπεδο, παρά να μας πνίξουν τα πράγματα!

maraki_iraklio έγραψε:
bini έγραψε:εννοειται και εγω αυτη την πολυθρονα πηρα!το ποσο ξεκουραστη ειναι...δεν σηκωνομαι καν αφου ο αντρας μου θα παρει και αλλη για να καθεται και αυτος λιγο!

Αλήθεια?Είναι τόσο αναπαυτική?Πολύ χαίρομαι!!!

Αλήθεια ψώνια θα κάνετε τώρα στις εκπτώσεις???


Σοφάκι άδικα έκανα την χαρα????Είμαι ξανθούλα και αργώ να στροφάρω καμιά φορά!!!χαχαχαχα!!!!!
Είναι τρομερή η καρέκλα.
Θα κάνω μερικά ψώνια, ίσα για να χαζοχαρώ. Αν βρω ευκαιρίες, θα πάρω πραματάκια.

Για την τιμή του ατμοκαθαριστή δεν ξέρω.
Μου τον είχανε κάνει δώρο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις