Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
516 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 516 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΕΒΑΚΙ!ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ε?ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?Ο ΙΔΙΟΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΔΕΣΗ?

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστω κοριτσακια μου...θα αλλαξω γιατρο γτ μας τρελανε κ οποιον αλλο γιατρο ρωτησαμε γελαγε..να καθομε ακουνιτη 6 μερες..ουτε τουαλετα...την λενε ολοι απηρη κ εκτος αυτου εδω κ ποσες μερεσ ολοι λενε οτι ειμαι καλα κ δεν με διωχνανε...κ να τα χιλιαρικα...αυριο θα δω τι θ μ πει ο αλλος ειναι καθηγητης στον τομεα...κ αναλογος θα πορευτω...παντος αυτη μ τρελανε...

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΕ ΟΥΤΕ ΤΟΥΑΛΕΤΑ?ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΧΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΣΤΟΛΗ..ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΟΒΑΜΑΙ.ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΧΕΣ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ Ε?

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva evaki έγραψε:Ευχαριστω κοριτσακια μου...θα αλλαξω γιατρο γτ μας τρελανε κ οποιον αλλο γιατρο ρωτησαμε γελαγε..να καθομε ακουνιτη 6 μερες..ουτε τουαλετα...την λενε ολοι απηρη κ εκτος αυτου εδω κ ποσες μερεσ ολοι λενε οτι ειμαι καλα κ δεν με διωχνανε...κ να τα χιλιαρικα...αυριο θα δω τι θ μ πει ο αλλος ειναι καθηγητης στον τομεα...κ αναλογος θα πορευτω...παντος αυτη μ τρελανε...

Eiσαι ακομη στο Ρεα, ε? Καλα γιατι τοσες μερες! Απο οτι μου ειπε η Λιλη βγαινεις αυθημερον ή το πολυ την επομενη!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sorry που να ξερεις και εσυ ποια ειναι η Λιλη!!Η κολλητη μου η μαια!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γλυκό μου Ευάκι!!!Σε είχαμε στο νου μας!!!Ακόμα μέσα ε?Δεν πειράζει βρε καλό μου...σημασία έχει που είναι καλά η μπέμπα σας!Φυσικά να αλλάξεις την γιατρό αν δεν νιώθεις ότι της έχεις εμπιστοσύνη.Ελπίζω αύριο στον υπέρηχο να είναι όλα τέλεια και να πας σπιτάκι σου.Μόλις την πάρεις αγκαλιά την μικρή σου θα τα ξεχάσεις όλα!!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΕΓΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΜΑΙ ΘΛΙΜΜΕΝΗ ΟΠΩΣ ΠΧ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΠΛΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΟΙΤΑΩ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙCrying or Very sad 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΕΓΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΜΑΙ ΘΛΙΜΜΕΝΗ ΟΠΩΣ ΠΧ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΠΛΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΟΙΤΑΩ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙCrying or Very sad 


Εγώ ήμουν πολύ χάλια ψυχολογικά το πρώτο 3μηνο.Αλλά πολύ χάλια αφού είχα τόσο πολύ άγχος και δεν μπορούσα να το διαχειριστώ...Τώρα όμως είμαι σχετικά καλά.Έχω και γω μέρες που είμαι έτσι όπως λες αλλά το αποδίδω στο ότι ήμαστε κλεισμένες μέσα και τουλάχιστον εγώ τις περισσότερες ώρες μόνη μου.

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΙΣΩΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΜΑΡΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΦΥΓΑ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΜΟΝΗ ΤΩΡΑ ΗΡΘΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ Η ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΜΟΝΗ.ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΩ...

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Για να .ε παρακολουθισει κ καλα....με κρατησε τοσο κ εγω ετσι ηξερα..αφου ηριε κ μια κοπελα με περιδεση στο διπλανο κρεβατι με χοανοηδει τραχηλο κ εφηγε την επομενη κ απο την αρχη την αφησε να σηκοθει για τουαλετα...εγω με παπια μεχρι το προι σημερα..ελεος
...δεν πειραζει η ταλεπορια κ τα χρηματα αρκει ν ειναι καλα το μωρο μ κ να μη βγει νορις εγω αυτο φοβαμαι...σας ευχαριστω που με σκεφτεστε σας αγαπω..ολες...

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΒΑΚΙ ΠΕΣ ΠΩΣ ΕΚΑΤΣΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΚΟ ΟΝΕΙΡΟ!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koritsia mou ypomoni. ego eimai yperdrastirio atomo, tora pou perioristika zorizomai. alla me thymamai kai prin meino eggyos, to vrady pou gyriza spiti meta apo toso treximo anarotiomoun poio to noima kai gt ola afta. den me gemize i zoi mou. Nomizo ena paidiaki dinei axia kai noima sti zoi mas. tora binaki mou, afto pou niotheis einai apo tin kleisoura. Ego sto exo ksanapei, thamvazo kai proskyno tis gynaikes pou periorizontai toso gia tosous mines.... Skepsou, rho simera, emeina likes ores moni giati douleve o kalos mou k frikara! kouragio koritsia, se liges meres (meres na tis vlepete, oxi mines) tha trexoume kai den tha ftanoume. ki oute xronos tha yparxei na koitame to tavani! tha exoume agkalia bebakia kai antroulides! Smile 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτο λεω κ εγω βινακι μου...χαλαλι αρκει να ειναι καλα...

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΞΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΕΤΣΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΦΟΒΑΜΑΙ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΣ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΘΕΜΑ.ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ?

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κ εγω καπος ετσι αισθανομαι αλλα ισος ειναι απο την τρομαρα μ ..ουτε μενα με νοιαζει για το μεσα αλλα μονο να ειναι καλα η μικρη κ να μη βιαστει ν βγει..

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva evaki έγραψε:Καλησπερα κοριτσακια μου..πως ειστε εγω ακομα στο ρεα..ξαπλα σημερα .με αφησε να παω τουαλετα μετα απο τοσες μερες ακινησιας αλλα μονο τουαλετα.αν οι εξαιτασεις αυριο ειναι καλες θα βγω πρωτα ο Θεος...!!παντος το μονο σιγουρο ειναι οτι αυριο θα αλλαξω κ γιατρο!!κ μαλλον αν ολα πανε καλα θα γεννησω στο αλεξανδρας τελικα πηραν μεγαλη τροπη τα πραγματα..δεν πειραζει αρκει να φτασει καλα η εγκυμοσυνη στο τελος της.. Να ειναι καλα το μωρο...μεχρι στιγμης καμει συννεχεια τουμπες...!!εσεις πως ειστε δεν προλαβα ν σας διαβασω..

Άντε, ρε κορίτσι! Καλά πας, αυτό έχει σημασία. Αλλαξε γιατρό αφού αυτή σου φαίνεται "κάπως"!
Τι καλά που μπήκες και είστε καλά και η εντός τσούπρα και η εξωτερική τσούπρα-μάνα!!!!
cheers 

bini έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΕΓΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΜΑΙ ΘΛΙΜΜΕΝΗ ΟΠΩΣ ΠΧ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΠΛΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΟΙΤΑΩ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙCrying or Very sad 
Υπάρχει και η ορμονίλα, μην το ξεχνάμε!
Μερικές φορές αυτό το πέσιμο κρύβει βαθιά μέσα και τις ανησυχίες μας για τα μωρά, την εγκυμοσύνη, τον τοκετό, τα έξοδα, τα πάντα. Κορίτσια,
Μεγάλη αλλαγή έρχεται και σε ένα επίπεδο σίγουρα μας αγχώνει/φρικάρει ακόμα και αν δεν το συνειδητοποιούμε πάντα.
(Εγώ πάω και στην ψυχολόγα και με βοηθάει σε πολλά πράγματα)

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΡΙΣΤΕ ΠΩΣ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ!ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΒΡΕΦΙΚΑ ΑΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΓΕΜΑΤΑ ΧΗΜΙΚΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΣΑΠΟΥΝΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΣΟ ΑΓΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ....ΚΑΙ ΤΟ ΥΓΡΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΕΜΑΤΟ ΧΗΜΙΚΑ ΕΙΝΑΙ!ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ ΝΑ ΤΑ ΠΛΕΝΟΥΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ!ΕΓΩ ΙΣΩΣ ΡΩΤΗΣΩ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΕ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΠΑΡΩ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΑΛΛΙΩΣ ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΛΙΩΝΕΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΟ ΛΙΩΝΩ ΠΡΩΤΑ ΣΕ ΝΕΡΟ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δοξα το Θεο ειμαστε καλα κ ευχιμαι να ειμαστε μεχρι το τελος....

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini, ola ta vivlia egkymosynis pou diavasa ego lene oti den yparxei logos na plenoume ksexorista ta rouxa tou morou. den exei tekmiriothei epistimonika oti to vrefiko aporrypantiko einai kalytero. mono stin ellada to kanoume afto. ola gia to kerdos...kali lysi to prasino sapouni alla xronovora.ego skeftomoun ki afta ta oikologika, typou planet. den xero akomi, den to exo apofasisei. sigoura theloun poly kalo sideroma ta bebe rouxa.
afta koritsia mou gi apopse.
sas kalinixtizo!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 7 - Σελίδα 10 417472 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούβια, μάνες!!!!

Πού 'στε όλες;;;;;;
Την Πέμπτη έχω β' επιπέδου! Θ' ανοίξει και τα ποδάρια του (θέλει-δε θέλει) να δω τι μπεμπέ θα 'χω!!!!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα...ιαζον με το καλο η β επιπεδου παντα βλεπουνε φυλλο στην β μεσω οργανων...εμενα ας πουμε ειδανε καποιο γυναικειο οργανακι...εσωτερικα κ μετα εξωτερικα....αντε να μαθουμε τα προσοντα σας..επιτελους...!!εγω βαζω στα ρουχα το ντετολ απορυπαντικο αυτο θα βαζω κ στου μωρου κ μυριζουν κ πολυ ωραια

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!πως ειστε σημερα?αντε ερχεται η πεμπτη! μονο εσυ μας εχεις στο περιμενε ακομα αλλα την πεμπτη θα ξερουμε!

εβακι πως εισαι θα βγεις σημερα?

εβινακι εγω χθες διαβασα οτι το planet εχει μια απαγορευμενη ουσια μεσα δεν θυμαμαι αν ειναι χημικο ή καρκινογονο.
εγω τελικα πρασινο σαπουνι σε σκονη ή θα παρω απο εναν γνωστο με βιολογικα οικολογικο που θα μου πει σιγουρα αν ειναι οκ!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ θα παίξω με προδερμ το πρώτο εξάμηνο και μετά με ότι πλένω και τα δικά μας.
Ούτως ή άλλως σε κόσμο με χημικά ζούμε και εμείς και αυτά σε τέτοιο κόσμο θα ζήσουν....

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εννοειται αλλα εγω αν βρω καποιο οικολογικο (που να ειναι οντως)γιατι τελικα πιστευω ολα ψεματα ειναι θα πλενω και τα δικα μας και για το περιβαλλον.εγω γενικα δεν ειμαι υποχονδρια ειδικα λογω δουλειας εχω σε ολα αντισωματα!αλλα απο την αλλη λεω οτι μπορουμε ας το αποφευγουμε

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι σημερα βγαινω...πρωτα ο θεος...μακαρι ...περιμενω κατι εξαιτασεις...αντε να παμε σπιτι μας...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις