Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
308 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 308 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μους σοκολατα?κολαση!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ σημερα με το στομάχι είμαι καλύτερα.το πρωι πήγα να φάω γάλα με δημητριακα αλλα κ εκει ήθελε σιγα σιγα γιατι στην αρχη με έπιασε πονος.τωρα το μεσημέρι έχουμε κρεατοσουπα θα κάνω καμία ωρα να φάω μη με χαλάσει παλι.
Bini αν έχεις καμία σημαντική περικοπή πες την.εμενα δεν με εχουν ρωτήσει ακόμη για Δωρα κ τέτοια αλλα εχουν αναλάβει τα χοντρά οι γονείς μας,στο τέλος δεν θα μεινει πληρώσουμε τίποτα εμεις!

mamageorge


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα!!!

Κι εδώ δροσιά σήμερα!!!

Έχω τρελαθεί στους εμετούς για αυτό και χάνομαι συνέχεια.......Σαν να είμαι στο 1ο τρίμηνο πάλι είμαιTwisted Evil 

Σήμερα αγόρασα τα πρώτα φανελάκια για την μικρή!!!Της disney πήρα ένα σετ των 3ων,3 ζευγάρια καλτσάκια σε ροζ αποχρώσεις και 1 ζευγάρι γαντάκια γιατί μου άρεσεEmbarassed 
Πολύ το χάρηκα!!!
Αύριο πάμε στους γονείς μας και θα κάνω και ξεκαθάρισμα στα βρεφικά ρουχαλάκια που έχω απο τον γιο μου για να δω τι έχω σε ουδέτερο χρώμα.Να αρχίσω να τα μαζεύω σιγά-σιγά για να δω τι θα μου χρειαστεί.

Πάντως μην τα αγοράσετε όλα με την μια.
Οι φίλοι σας στανταρ θα σας ρωτήσουν αν θέλετε να σας πάρουν πχ ρηλαξ,αποστειρωτή,ενδοεπικοινωνία.

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πολύ σωστά!
Κι εμάς φίλοι μας είπαν ότι θα μας πάρουν το relax. Και ο άντρας μου χαλάστηκε γιατί ήθελε relax συγκεκριμένο για την κόρη του!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koριτσια και εγω της ιδιας αποψης ειμαι οι πρωτομανουλες να αγορασετε τα βασικα και θα δειτε προς το τελος ολοι θα σας ρωτανε τι σας λειπει να σας το παρουν!

mamageorge αν και γενικα ειμαι της οργανωσης...των φρονιμων τα παιδια πριν πεινασουν μαγειρευουν....αυτο με το ξεκαθαρισμα δεν το κανω ακομη!Το αφηνω για πολυ αργοτερα!

Ειδικα οσο σκεφτομαι πως πρεπει να βγαλουμε ολα τα βρεφικα απο την αποθηκη...ριλαξ, καρεκλακια, κουνιτσες κτλ κτλ με πιανει πανικος!Καλε που θα τα βαλουμε ολα αυτα οεο?

Μες το σπιτι κυκλοφορει ενα σκουτερακι, ενα πατινι, δυο μικρα ποδηλατακια και ενα μεγαλο...αν βγουν και τα μωρουδιακα θελω ενα δωματιο ακομη!

Ηδη της εχω βγαλει τσουληθρα και τραμπαλα στο μπαλκονι και της ειπα εκει θα μεινουν..

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω ενδοεπικοινωνια δεν παιρνω το μωρο θα το εχω στο δωματιο συνεχεια οποτε δεν θελω.οι περισσοτεροι θα φερουν μπουρνουζια σεντονια και κουβερτες γιατι συνηθως αυτα δεν τα αλλαζουνε εμενα που εχω συγγενεια απο μακρυα σιγουρα οποτε λιγα φορμακια και κορμακια θα παρω απο 10 παραπανω με τιποτα αν χρειαστω στελνω τη μαμα.επισης περυσι ειχα παρει της nef nef μπουρνουζια 3 σετ με τις μικρες πετσετουλες ηταν σε προσφορα βεβαια δεν μπορω να τα χρησιμοποιησω απο την αρχη ειναι μεγαλα και θα χανεται το μωρο αλλα τις πετσετεςτις μικρες μαζι με κατι αλλες που εχω απο την τεραστια προικα που εχω και δεν εχω χρησιμοποιησει ακομα θα τις χρησιμοποιησω για σαλακια και εμετους!εχω παρει και απο ικεα 2 πακετα με δεκα πετσετακια με 5 ευρω τελεια για να καθαριζω τον πωπω του τα οποια επειδη στις ακρες εχουν διαφορετικα χρωματα μπορειτε να τα χωρισετε για αλλες δουλειες πχ τα κοκκινα κιτρινα για τοπικο τα αλλα για σαλακια!
επισης αποστειρωτη επειδη μαλλον δεν θα χρησιμοποιησω ή ισως 2-3 φορες σε ωρα αναγκης θα παρω οικονομικο με 4 μπιμπερο για οταν και αν θελησω αφου θα προσπαθησω να θηλασω.
ρουχακια αλλου ειδους δεν παιρνω θα πανε χαμενα και απο πιπιλες και τετοια το πολυ ενα δυο γιατι θα προσπαθησω να μην βαλω στο μωρο και χαλασω το θηλασμο.δειτε αν μπορειτε να χρησιμοποιησετε κατι που εχετε (εννοειται καινουριο) πριν αγορασετε εμενα μου εχει φτιαξει και πολλα η μαμα στη μηχανη και τα εχω κεντησει απο περυσι.εγω εχω και μεγαλη και αχρηστη προικα.....δεν ξερω αν μπορουμε να βαλουμε και μονα σεντονια στις κουνιες.
αν εχετε δικο σας με ραπτομηχανη πατε σε μαγαζια με υφασματα εγω πηρα περυσι πανες βαμβακερες χοντρες οχι της πλακας που πουλανε ετοιμες αρκετα πιο μεγαλες μου τις εκοψε αυτος μς τα υφασματα τις πηρα 4,5 ευρω τη μια τις κεντησα και μου τις εφτιαξε η μαμα γυρω γυρω τετοιες ετοιμες σε ποιοτητα δεν εχω βρει.
πολλα εγραψα σας κουρασα!
mamageorge καλοριζικα τα ψωνια!

εγω μαιμου τα αγορασαμε ολα εμεις κατι φορμακια πηρε η μαμα αλλα μαλλον θα μας δωσουνε χρηματα γιατι δεν ξερανε οτι θα τα ψωνιζαμε αλλα και παλι δεν περιμενω ειναι περιορισμενα σε ολους τωρα τα λεφτα γιαυτο εκανα μονη μου το κουμαντο!

mamageorge


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Sophia επειδή ακριβώς δεν χωρούσαν τα πήγα σε γονείς και πεθερικά.Είμαστε όμως 200χλμ μακριά και δεν είναι εύκολο να τα φερω όποτε θελήσω.
Τον Αύγουστο θα έρθει ο κουνιάδος απο τη Γερμανία και στανταρ θα φέρει 1 τεράστια κούτα  πράγματα πάλι οπότε πρέπει τώρα να φωρτώσω στο αμάξι οτι χωράει γιατί μετά απλά δεν θα χωράμε!!!!Laughing

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamageorge έγραψε:Sophia επειδή ακριβώς δεν χωρούσαν τα πήγα σε γονείς και πεθερικά.Είμαστε όμως 200χλμ μακριά και δεν είναι εύκολο να τα φερω όποτε θελήσω.
Τον Αύγουστο θα έρθει ο κουνιάδος απο τη Γερμανία και στανταρ θα φέρει 1 τεράστια κούτα  πράγματα πάλι οπότε πρέπει τώρα να φωρτώσω στο αμάξι οτι χωράει γιατί μετά απλά δεν θα χωράμε!!!!Laughing

A, ειστε πολυ μακρια!Εχεις δικιο!Εγω απο οτι θυμαμαι αυτα που θα χρειαστω ειναι φανελακια φορμακια καλτσακια και μερικα πανακια για γουλιτσες κτλ!Εχω απο την Αλεξια αλλα θα παρω και μερικα καινουρια σιγουρα.

Λεω να παραγγειλω δυο μπιμπερο της medela σε περιπτωση που κατι στραβωσει με το θηλασμο και μια δυο πιπιλες γιατι ποτε δεν ξερεις!
Απο εκει και περα λογω ιδιου φυλου δεν παιρνω τιποτα αλλο!Κουβερτες σεντονια κτλ ειναι σα καινουρια.

Οταν ερθει η ωρα να ρωτησουν συγγενεις φιλοι και γνωστοι δεν ξερω πως θα το χειριστω!Στις γιαγιαδες θα πω να δωσουν χρηματα τωρα στους φιλους δεν νομιζω να ζητησω κατι τετοιο ...νιωθω ασχημα ειναι εξαιρετικα δυσκολοι οι καιροι!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:Καλημέρα και από μένα μανούλες!!!Καλό Σαββατοκύριακο και καλά να περάσετε στα μπανάκια και τις βολτούλες!!Να κάνετε και για μας που είμαστε κρεβατωμένες!!!
Είχα και γω καούρα χτες αλλά ευτυχώς μόλις έφαγα λίγο γιαούρτι έστρωσε!!!

Maraki εχεις εντολη να καθεσαι συνεχεια στο κρεβατι ή μπορεις να κανεις και καμια βολτα?


Καναπέ-κρεβάτι κυρίως...Τώρα αν θέλω να πάω σε καμιά φίλη και να είμαι κάπου αναπαυτικά κανένα 2ωρο δεν πειράζει λεει...ένα καφεδάκι φαντάζομαι σε μια καφετέρεια που παρκάρεις δίπλα είναι επίσης οκ.Τον ενδιαφέρει να μην κουράζομαι καθόλου...όχι σκάλες και περπάτημα,σκύψιμο και βάρη!!!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συμφωνω κοριτσια αν και πιστευω οι πολυ στενοι θα σε ρωτησουνε τι θες και παλι ονως τι να πεις τον αλλο?πλεον δεν ξερεις τι μπορει να διαθεσει οποτε εγω σιγουρα θα λεω οτι ναναι εκτος αν χρειαζομαι κατι απλο φορμακια ή σεντονακια. που καταντησαμε στην πλουσια ελαδιτσα που ζουσαμε...εσεις κοριτσια που ειστε ηδη μανουλες βλεπω το ιδιο λετε δεν θελουμε και πολλα ε?

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:
sophia έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:Καλημέρα και από μένα μανούλες!!!Καλό Σαββατοκύριακο και καλά να περάσετε στα μπανάκια και τις βολτούλες!!Να κάνετε και για μας που είμαστε κρεβατωμένες!!!
Είχα και γω καούρα χτες αλλά ευτυχώς μόλις έφαγα λίγο γιαούρτι έστρωσε!!!

Maraki εχεις εντολη να καθεσαι συνεχεια στο κρεβατι ή μπορεις να κανεις και καμια βολτα?


Καναπέ-κρεβάτι κυρίως...Τώρα αν θέλω να πάω σε καμιά φίλη και να είμαι κάπου αναπαυτικά κανένα 2ωρο δεν πειράζει λεει...ένα καφεδάκι φαντάζομαι σε μια καφετέρεια που παρκάρεις δίπλα είναι επίσης οκ.Τον ενδιαφέρει να μην κουράζομαι καθόλου...όχι σκάλες και περπάτημα,σκύψιμο και βάρη!!!

δεν χρειαζεται να κανουμε και περισσοτερα θα περασει ο καιρος.εγω λεω παλι δοξα το θεο!φανταζεσαι να επρεπε να ειμαστε τελειως ξαπλα?να μην μπορουσαμε ουτε τουαλετα?ποσες μανουλες ειναι σε τετοια κατασταση!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αστεράκι φιλάκια στην όμορφη κοιλίτσα σου!!!

Ιωάννα&Παραμυθένια μου καλά να περάσετε!!!

Κορίτσια και μένα τα πιο χοντρά και ακριβά θα μου τα πάρουν γονείς,πεθερικά,αδέλφια!!!Για τα υπόλοιπα θα κάνω λίστα σε κάποιο μαγαζί και αν με ρωτάει κανείς θα τον ενημερώνω...Ότι μείνει μετά από την λίστα θα τα πληρώσουμε εμείς.Αλλα δεν νομίζω να μείνουν και πολλά...

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:
sophia έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:Καλημέρα και από μένα μανούλες!!!Καλό Σαββατοκύριακο και καλά να περάσετε στα μπανάκια και τις βολτούλες!!Να κάνετε και για μας που είμαστε κρεβατωμένες!!!
Είχα και γω καούρα χτες αλλά ευτυχώς μόλις έφαγα λίγο γιαούρτι έστρωσε!!!

Maraki εχεις εντολη να καθεσαι συνεχεια στο κρεβατι ή μπορεις να κανεις και καμια βολτα?


Καναπέ-κρεβάτι κυρίως...Τώρα αν θέλω να πάω σε καμιά φίλη και να είμαι κάπου αναπαυτικά κανένα 2ωρο δεν πειράζει λεει...ένα καφεδάκι φαντάζομαι σε μια καφετέρεια που παρκάρεις δίπλα είναι επίσης οκ.Τον ενδιαφέρει να μην κουράζομαι καθόλου...όχι σκάλες και περπάτημα,σκύψιμο και βάρη!!!

δεν χρειαζεται να κανουμε και περισσοτερα θα περασει ο καιρος.εγω λεω παλι δοξα το θεο!φανταζεσαι να επρεπε να ειμαστε τελειως ξαπλα?να μην μπορουσαμε ουτε τουαλετα?ποσες μανουλες ειναι σε τετοια κατασταση!


Ναι ρε συ πίκρα θα ήταν!!!Σκέφτομαι 3 μήνες και κάτι έμειναν....θα περάσουν...μόνο η μπέμπα να είναι καλά!!!Σίγουρα θα με προγραμματίσει και νωρίτερα για να μην βαρύνω πολύ....
Αλήθεια πότε λέτε να αρχήσω το παιδικό?Και πότε να κλείσω επιπλάκια?

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρακι απο οτι ειπαν τα κοριτσια κλεινουνε τον αυγουστο τα εργοστασια οποτε σκεψου ποτε θες να ειναι ετοιμο και αν θες και βαψιμο εξαλλου τωρα μπορει να βρεις και κατι που σου αρεσει σε προσφορα

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια αν τα ακριβα αγοραστουν απο γονεις κουνια καροτσι κτλ οι φιλοι σιγουρα θα σας παρουν δωρακια οπως ενδοεπικοινωνια κρεμαστο κουνιας κτλ (πραγματα που αντικειμενικα αμεσα δεν χρειαζονται).Το πρωτο καιρο δε θα το αφηνετε στιγμη μονο του απο δωματιο σε δωματιο μαζι θα ειστε!

Βασικο για μενα ειναι να εχετε λικνο ή πορτ μπεμπε..εκει που θα κοιμαται δλδ στην αρχη, ενα μαρσιπο ,σεντονια, κουβερτες, πετσετες-ακια, και αρκετες αλλαξιες.Βασικα επισης ειναι και τα ειδη φαρμακειου.

Εγω οπως σας εχω πει τα ειχα ετοιμα ολα οταν μπηκα στο μηνα μου εφτιαξα μονο βαλιτσα για το μαιευτηριο!Εξ αρχης μου ειχαν πει καποιοι φιλοι απο μονοι τους τι ειχαν σκοπο να αγορασουν και ηταν τα μονο που δεν ειχα!

Δεν ειχα κανενα να μου δωσει κατι και ηθελα να εχω οργανωθει. Η μαμα μου δεν ειναι κοντα και βοηθεια δε εχω απο αλλου!Η πεθερα τωρα μονο μπορει να την κρατησει αλλα για λιγη ωρα οχι να στηριχθω επανω της!Βοηθα με αλλους τροπους η γυναικα δεν εχω παραπονο!

Λιστα δε νομιζω να κανω γιατι μου λειπουν μονο μικρα πραγματα....οποτε τι να παρω ολο το ποσο σε ειδη ρουχισμου?

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγω σοφακι τα περισσοτερα τα εχω θελω μονο ρουχακια 2-3 πανες ακομα σαλιαρες σελτεδακια και απο φαρμακειο και αποστειρωτη και μαξιλαρι θηλασμου. τα αλλα μετα και ring sling μετα θα παρω μαλλον στην αρχη σπιτι θα ειμαι

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:και εγω σοφακι τα περισσοτερα τα εχω θελω μονο ρουχακια 2-3 πανες ακομα σαλιαρες σελτεδακια και απο φαρμακειο και αποστειρωτη και μαξιλαρι θηλασμου. τα αλλα μετα και ring sling μετα θα παρω μαλλον στην αρχη σπιτι θα ειμαι

Sling παρε εξ αρχης..θα σου λυσει τα χερια εντος σπιτιου!

Η λιστα σε εμας που εχουμε τα περισσοτερα ψιλο ακυρη δεν ειναι?

Αντε ξεκινηστε πρωτο μανουλες να ψωνιζετε να βλεπουμε φωτο να χαιρομαστε!Τα πιο ομορφα ψωνια ειναι αυτα!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφ τα κατάφερα εφαγα!
Το δικό μου διδυμομαξιλαρι θηλασμου έρχεται την Τρίτη!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λες δηλ θα το χρησιμοποιησω αμεσως?οκ θα το παρω γιατι στο μαγαζι που το εχει εδω θα παρω αρκετα οποτε ισως κανουνε και καλυτερη τιμη αλλιως απο ιντερνετ.εγω εφτιαξα πολλα περυσι κεντησα σεντονια πανες ειχα αγορασει και καποια οπως κουβερτουλες.τα επιπλα μπανακι και ριλαξ τα εχω αγορασει απο περυσι οποτε ναι ειμαι ψιλοετοιμη.με ειχε πιασει μια μανια αλλα τωρα που μιλησα με πολλες μανουυλες ηρθα στα ισια μου!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ανυπομονώ για τα ψώνια ρε κορίτσια!!Άραγε στα έπιπλα θα έχουν εκπτώσεις ή μπα?
Εγώ στην λίστα θα βάλω τα ριλάξ,παρκοκρέβατο,την παντα και τα σεντονάκια της κούνιας,αποστειρωτές, τσάντες μεταφοράς αν δεν μου κάνει του καροτσιού κανένα γυμναστήριο...ξέρετε αυτά που τα ξαπλώνεις και παίζουν όταν είναι μωρά...ενδοεπικοινωνία κτλ...θα δω..εχουμε μεγάλο σόι Κρητη βλέπετε και οι πρωτοι θείοι και ξαδέρφια κάνουν καλά δώρα.
Ρουχαλάκια θα του πάρω να είναι πλυμένα και καθαρά σαλιάρες σελτεδάκια πάνες κτλ που θα πρέπει να έχουν πλυθεί νωρίτερα!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Ουφ τα κατάφερα εφαγα!
Το δικό μου διδυμομαξιλαρι θηλασμου έρχεται την Τρίτη!
αυτα δεν μας τα λες!περιμενουμε φωτο!και το δωματιο μην ξεχνιομαστε!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Ουφ τα κατάφερα εφαγα!
Το δικό μου διδυμομαξιλαρι θηλασμου έρχεται την Τρίτη!

Με το καλό!!Θα πάρω και γω τέτοιο...έχω ακούσει τα καλύτερα!!!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:Ανυπομονώ για τα ψώνια ρε κορίτσια!!Άραγε στα έπιπλα θα έχουν εκπτώσεις ή μπα?
Εγώ στην λίστα θα βάλω τα ριλάξ,παρκοκρέβατο,την παντα και τα σεντονάκια της κούνιας,αποστειρωτές, τσάντες μεταφοράς αν δεν μου κάνει του καροτσιού κανένα γυμναστήριο...ξέρετε αυτά που τα ξαπλώνεις και παίζουν όταν είναι μωρά...ενδοεπικοινωνία κτλ...θα δω..εχουμε μεγάλο σόι Κρητη βλέπετε και οι πρωτοι θείοι και ξαδέρφια κάνουν καλά δώρα.
Ρουχαλάκια θα του πάρω να είναι πλυμένα και καθαρά σαλιάρες σελτεδάκια πάνες κτλ που θα πρέπει να έχουν πλυθεί νωρίτερα!

σωστη!και εγω που δεν κανω λιστα αυτα δεν τα παιρνω αμεσως αν με ρωτησουνε θα τους πω αλλιως με χρηματα που θα μου δωσουνε αλλιως τα παιρνω εγω μετα!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Ουφ τα κατάφερα εφαγα!
Το δικό μου διδυμομαξιλαρι θηλασμου έρχεται την Τρίτη!

Με το καλό!!Θα πάρω και γω τέτοιο...έχω ακούσει τα καλύτερα!!!
και εγω εχω ακουσει οτι χωρις αυτο ειναι ζορι!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bini έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Ουφ τα κατάφερα εφαγα!
Το δικό μου διδυμομαξιλαρι θηλασμου έρχεται την Τρίτη!
αυτα δεν μας τα λες!περιμενουμε φωτο!και το δωματιο μην ξεχνιομαστε!
Ναι ναι το παρήγγειλα απο το Amazon! Ειναι αυτο
http://www.amazon.co.uk/dp/B008L3SCQC/ref=pe_385721_37038051_pe_217191_31005151_M3T1_dp_1
Μολις μπουν τα λουλούδια στον τοίχο θα σπευσω αμέσως για φωτο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις